szukam inspiracji.... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-18, 18:55   #1
Natala84
Zakorzenienie
 
Avatar Natala84
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 243

szukam inspiracji....


witam
mam problem ze swoja fryzura, nie wiem co dla mnie jest najbardziej odpowiednie marze o wlosach dlugich, do lopatki, ale poddaje sie przy zapuszczaniu. wlosy mam cienkie, delikatne, dosc szybko sie przetluszczaja - myje codziennie. przy zapuszczaniu zloszcza mnie placze sie koncowki i to ze wlosy sa przyklapniete, ciagle chodze w kitce- ale moze to tylko brak odpowiedniej pilegnacji? oprocz dlugosci problemem jest grzywka - miec nie miec? prosta, skosna? nie wiem kolor mam taki jak na zdjeciu midzy pasemkami, ktorych juz nie ma. obecnie wlosy sa proste do ramion, troche za z lekko wycieniowanymi koncami, do tego jest grzywka skosna.
macie jakies pomyly? bylabym wdzieczna za wszelkie uwagi i propozycje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zdjecie.JPG (51,6 KB, 165 załadowań)
Natala84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-18, 20:07   #2
n@talia19
Rozeznanie
 
Avatar n@talia19
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Berlin / Zary
Wiadomości: 728
Dot.: szukam inspiracji....

grzywka asymetryczna,cieniowana przez cale czolo byla by dla Ciebie idealna...mysle ze prosta zaokroglila by Ci za bardzo twarz.Pasemka fajne,choc dorzucilabym wiecej czekoladki
Mysle ze mozesz je tylko lekko wycieniowac po bokach..
co do pielegnacji wlosow to nie stety sie nie znam ... Moze na fryzjerskim spytaj :P
Pozdrawiam
__________________
::...:: MiEdzY jaWa a SnEm ::...::



-...dyplomowana Kosmetyczka-Wizazystka... jak ja to kocham -



::...:: To MoJ SwIat ZaprAsZam Na WyCieczKe TwOiCh MaRzEn... ::...::
n@talia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-18, 22:55   #3
Aiwlys
Raczkowanie
 
Avatar Aiwlys
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Zewsząd ;]
Wiadomości: 230
Dot.: szukam inspiracji....

Cytat:
Napisane przez n@talia19 Pokaż wiadomość
,choc dorzucilabym wiecej czekoladki
Czekoladki mi zabrakło, gdy spojrzałam na zdjęcie Albo kasztanka jakiegoś.
__________________
Obsession


Aiwlys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-20, 18:33   #4
Natala84
Zakorzenienie
 
Avatar Natala84
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 243
Dot.: szukam inspiracji....

dzięki za odpowiedzi
a co z długością? teraz mam proste włosy do ramion, trochę za, lekko wycieniowane na końcach i nie wiem czy ścinać czy nie? niestety nie mam mozliwości zrobienia teraz zdjęcia
Natala84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-23, 10:50   #5
n@talia19
Rozeznanie
 
Avatar n@talia19
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Berlin / Zary
Wiadomości: 728
Dot.: szukam inspiracji....

mysle ze dlugosc taka jaka masz czyli do ramion jest okej jak dla Ciebie
Pozdrawiam ;]
__________________
::...:: MiEdzY jaWa a SnEm ::...::



-...dyplomowana Kosmetyczka-Wizazystka... jak ja to kocham -



::...:: To MoJ SwIat ZaprAsZam Na WyCieczKe TwOiCh MaRzEn... ::...::
n@talia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-25, 11:56   #6
safija
Raczkowanie
 
Avatar safija
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 222
GG do safija
Dot.: szukam inspiracji....

Cytat:
Napisane przez Natala84 Pokaż wiadomość
dzięki za odpowiedzi
a co z długością? teraz mam proste włosy do ramion, trochę za, lekko wycieniowane na końcach i nie wiem czy ścinać czy nie? niestety nie mam mozliwości zrobienia teraz zdjęcia
o nie nie tylko nie scinaj
safija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-06, 18:48   #7
Natala84
Zakorzenienie
 
Avatar Natala84
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 243
Dot.: szukam inspiracji....

odkopuję
Teraz wyglądam trochę inaczej. Jakiś czas temu przefarbowałam włosy na ciemną czekoladę. Kolor niby fajny, ale czy nie za ostry dla mnie? Fajnie, że mam ciemne oczy, ale cera taka jasna, chyba to się jednak kłóci ze sobą Co do fryzury to włosy mam teraz trochę za ramiona, proste (bez cieniowania) z grzywką jak na zdjęciu poniżej i raczej nie chce ścinać - zapuszczam na swój ślub Średnio dobrze się z włosami czuję, praktycznie cały czas chodzę w kitce
Liczę więc na porady głównie z zakresu koloryzacji - rozjaśnić je trochę? Myślę nawet o jakimś ciepłym ciemnym blondzie, jak myślicie? Co do fryzury to też jestem chętna na propozycje, ale nie może się ona wiązać ze znacznym ścięciem długości. Za rok jestem w stanie ściąć nawet na jeżyka, ale jeszcze nie teraz
Czekam na wskazówki
Ps. nie wiem czy to ma znaczenie, ale na zdjęciu nie mam makijażu. Na co dzień oczywiście się maluję, ale tu akurat był luźny wypad za miasto
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1030507.jpg (66,9 KB, 22 załadowań)
Natala84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-06, 20:41   #8
kamciurka
Zakorzenienie
 
Avatar kamciurka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 220
Dot.: szukam inspiracji....

Cytat:
Napisane przez Natala84 Pokaż wiadomość
odkopuję
Teraz wyglądam trochę inaczej. Jakiś czas temu przefarbowałam włosy na ciemną czekoladę. Kolor niby fajny, ale czy nie za ostry dla mnie? Fajnie, że mam ciemne oczy, ale cera taka jasna, chyba to się jednak kłóci ze sobą Co do fryzury to włosy mam teraz trochę za ramiona, proste (bez cieniowania) z grzywką jak na zdjęciu poniżej i raczej nie chce ścinać - zapuszczam na swój ślub Średnio dobrze się z włosami czuję, praktycznie cały czas chodzę w kitce
Liczę więc na porady głównie z zakresu koloryzacji - rozjaśnić je trochę? Myślę nawet o jakimś ciepłym ciemnym blondzie, jak myślicie? Co do fryzury to też jestem chętna na propozycje, ale nie może się ona wiązać ze znacznym ścięciem długości. Za rok jestem w stanie ściąć nawet na jeżyka, ale jeszcze nie teraz
Czekam na wskazówki
Ps. nie wiem czy to ma znaczenie, ale na zdjęciu nie mam makijażu. Na co dzień oczywiście się maluję, ale tu akurat był luźny wypad za miasto
moim zdaniem zdecydowanie lepiej wygladalas w jasniejszych wlosach i ta grzywka mi do ciebie nie pasuje, wydaje mi sie ze powinnas miec ja bardziej na skos scieta, pozdrawiam
kamciurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-06, 21:04   #9
Emilkaa92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 60
Dot.: szukam inspiracji....

W blondzie było Ci dużo lepiej. A grzywka tak jak już ktoś wspomniał najlepsza byłaby po skosie.
Myślę, że na siłę nie ma co zapuszczać włosów, zwłaszcza że się źle z nimi czujesz.
Ale przed ślubem nie obcinaj
Emilkaa92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-07, 20:17   #10
Natala84
Zakorzenienie
 
Avatar Natala84
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 243
Dot.: szukam inspiracji....

hm, tylko, że ja do tego ślubu mam jeszcze 10 miesięcy ale chyba co do długości zostanę przy regularnym podcinaniu końcówek, nie będę nic kombinować. No może tylko coś z grzywką. Po ślubie myślę o naprawdę krótkiej fryzurce
Myślę sobie, że żeby dostać najbardziej wiarygodne wskazówki, powinnam wstawić aktualne zdjęcie. Więc wklejam Niestety mogę tylko z komórki Aha, tym razem zdjęcie z codziennym makijażem.
i jak , zmieniać kolor? na jaki najlepiej? A może jednak macie jakieś pomysły na fryzurę, która nie pozbawi mnie bardzo długości?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie(30).jpg (13,7 KB, 19 załadowań)
Natala84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:37.