Agniesia666 moj watek :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-23, 00:20   #1
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083

Agniesia666 moj watek :)


hej dziewczyny
wrzucam swoje foto ;D 100% naturalnie, wlosy nigdy nie farbowane, nie ukladane.
co proponujecie?
ja myslalam nad zrobieniem wlosow na blond. grzywki nie chce. skracac bardzo tez nie.
powiedzcie jak mnie widzicie
buziaki i dzieki z gory
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg gallery-25091109-500x500.jpg (6,8 KB, 335 załadowań)
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-23, 00:24   #2
blabla51
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 464
Dot.: Agniesia666 moj watek :)

jaki blond masz na myśli?? to mają być pasemka??
blabla51 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-23, 00:39   #3
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: Agniesia666 moj watek :)

nie, chce blond cale rowno, jasny jakis, nie znam sie a odcieniach ale taki na maksa jasny blond. cale wlosy rowno bo sie ie widze w zadnych balejazach ani iczym takim.
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-23, 00:52   #4
blabla51
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 464
Dot.: Agniesia666 moj watek :)

ehh, odradzam kładzenie rozjaśniacza na cała głowe. ja zniszczyłam w ten sposób cebulki dwa lata temu, a włosy są osłabione do tej pory lepiej zdecyduj się na pasemka, efekt bo 3-4 farbowaniach będzie podobny. zastanawiam się tylko czy bardziej pasują do Ciebie ciepłe czy zimne odcienie. Ty pewnie myślałaś o platynie??
blabla51 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-23, 09:27   #5
nargothrond
Rozeznanie
 
Avatar nargothrond
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 560
Dot.: Agniesia666 moj watek :)

Ja myślę, że bardzo ładnie by Ci było w jasnym blondzie w zimnym odcieniu, a kwestia zniszczonych włosów to już inna sprawa
nargothrond jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-23, 14:30   #6
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Agniesia666 moj watek :)

nie zmieniaj koloru !!!!! ten jest swietny
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-23, 20:29   #7
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Agniesia666 moj watek :)

Cytat:
Napisane przez Ilena Pokaż wiadomość
nie zmieniaj koloru !!!!! ten jest swietny
Dołączam się do prośby Ileny!!! Świetny kolorek... Taki karmelkowy ,wiele dziewczyn o taki marzy
Ale wiem również że cały czas się nie wytrzyma z 1 wizerunkiem (tak jak u mnie) i chce się zmiany..

jeżeli jaśniutki blond to ja (chyba jako 1 tutaj na razie) widzę cię w CIEPŁYM odcieniu blondu.. taki amerykański blond.. złoty.. myślę że będziesz super w nim wyglądać na twoich prostych włosach...
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-24, 02:35   #8
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: Agniesia666 moj watek :)

dziekiz za komplement ;] ja raczej tez sie w cieplym widzialam, bo moj kolor jest cieply i bylam zaskoczona raczej ze ktos mnie widzi w zimnym?
czekam na kolejne opinie!
buziaki i dzięki
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-24, 07:45   #9
renatakam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 60
Dot.: Agniesia666 moj watek :)

mi też się wydaje, że w ciepłym blondzie będzie ci ładnie...a pasemka, balejaże itp stanowczo odradzam...mimo wszystko bardziej niszczą włosy
renatakam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-24, 09:29   #10
nargothrond
Rozeznanie
 
Avatar nargothrond
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 560
Dot.: Agniesia666 moj watek :)

Amerykański blond? Kojarzy mi się tylko i wyłącznie z kolorem ala platyna.
Moim zdaniem w obecnym kolorze włosów wyglądasz nijako, na pewno nie zwróciłabym na Ciebie uwagi idąc ulicą, no ale może Tobie właśnie o to chodzi (absolutnie nie jestem les. Poprostu czasami są dziewczyny, które przykują moją uwagę, i nie chodszi tu absolutnie o ubiór).
Nie wyobrażam sobie Ciebie w jakimś miodowym odcieniu blondu. Ale to tylko moje wyobrażenie. Ja jeszcze niedawno miałam czarne włosy, teraz mam popielaty blond, wszyscy mi odradzali ten kolorek (jeszcze przed tlenieniem), a co się okazało? Że wyglądam świetnie. Codziennie słyszę mnóstwo komplementów, i że w życiu by się nie spodziewali, że w tym kolorze będzie mi tak do twarzy. To być może i Tobie w tym ciepłym byłoby ładnie
Większość dziewczyn na wizażu lubuje się w brązach i prawie każdej dziewczyny włosy "ubrałyby" w taki kolor, kwestia tylko odcienia, tu miodzik, tu czekoladka. Ja nie znoszę brązów (jeśli chodzi o ciuchy również). Swego czasu też z nimi eksmerymentowałam, ale czułam się okropnie, jakbym miała g...wno na głowie.
Tak więc sama powinnaś zdecydować w czym będziesz się czuła dobrze i jaki efekt chcesz osiągnąć (tak jak przemyślałaś już sobie, że nie chcesz grzywki).
A propo grzywki i doradzania na forum. Wczoraj przeglądałam wątek gdzie niemal wszystkie wizażanki doradzały jednej dziewczynie grzywkę. Ściela ją. I co się okazało? Natychmiat prawie wszystkie stwierdziły : brzydko, zapuszczaj ją z powrotem. W moim przypadku niestety też tak było. Tak więc widzisz jak jest z tym doradzaniem...
nargothrond jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-24, 09:35   #11
buzichocho
Zakorzenienie
 
Avatar buzichocho
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6 675
Dot.: Agniesia666 moj watek :)

moim zdaniem brdzo ładnie wyglądasz w tym kolorku-ja bym go zostawiła..ale jezeli chcesz koniecznie cos jasniejszego to może pasemka wkolorze ciepły blond..Napewno nie farbowałabym odrazu całej gowy na blond
buzichocho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-24, 09:36   #12
xyoko
Zakorzenienie
 
Avatar xyoko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 289
Dot.: Agniesia666 moj watek :)

Rozumiem, że masz ochotę na zmiany, ale ja na Twoim miejscu nie zmieniałabym koloru włosów. Ten jest bardzo ładny Może skupisz się jednak na zmianie fryzury. Nie musi to byc od razu grzywka ani radykalne cięcie, ale może jakieś cieniowanie? Farbowanie nie tylko niszczy włosy, ale powoduje problemy z odrostami, których ja osobiście nienawidzę. Jesteś młoda i bardzo mi się podoba Twoja naturalna uroda
xyoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-24, 16:02   #13
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: Agniesia666 moj watek :)

hej dziewczynki
dzieki za wszystkie opinie
ja myslalam o czyms w stylu Kelly Clarkson [nie jestem jej fanka, ale wta fryzura mi sie podoba] kolor tez. widzicie nie w tym?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg artfNq7gu.jpg (39,0 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg aol_kelly_clarkson2_f_c.jpg (110,6 KB, 14 załadowań)
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-24, 16:57   #14
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: Agniesia666 moj watek :)

tu dorzucam jeszcze kilka fotek avril lavigne, tez nie jestem jakas zabojcza fanka ale wloski ma fajne teraz po farbowaniu. co myslicie? czekam na kolejne opinie
dzieki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg av1.jpg (70,3 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg av22.jpg (21,1 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg av3.jpg (40,3 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: gif av4.gif (25,1 KB, 9 załadowań)
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-24, 17:35   #15
MagicznaPsychiczna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7
Dot.: Agniesia666 moj watek :)

No co Ty,bd wygladac w bladzie jak stara pudernic a na dotatek puszczajaca sie za lasem,nie polecam...ej popatrz na Klarksonke i jej morde i widzisz ze laska ma delikatna urode a Ty masz inna(cholera jak to sie nazywa)nie wiem..no inne to...i w blondzie bd masakryczniee....Polecam wycieniowac te wlosy zeby nie wygladaly jak by Cie krowa oblizala...mocno na calej dlugosci wycieniowac i na czarno albo na ciemny braz...a jak Ci tak kijowo zalezy na blondzie to laska tylko mega ogrom wiele duzo pasemek w roznych odcieniach blondu...ej tylko nie zrob z siebie starej malenkiej.

P.S.Ale Ty sliczna jestes
MagicznaPsychiczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-24, 18:15   #16
samarah
Wtajemniczenie
 
Avatar samarah
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 2 539
Dot.: Agniesia666 moj watek :)

Widzę Cię w pofalowanych włosach Avril i ten kolorek też by Ci pasował...

MagicznaPsychiczna jestem zbulwersowana Twoją wypowiedzią
__________________
Moje portfolio:
Bo życie jest piękne...
samarah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-24, 18:36   #17
nargothrond
Rozeznanie
 
Avatar nargothrond
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 560
Dot.: Agniesia666 moj watek :)

"Krowa oblizała" O rety, co to za tekst? Agniesia ma śliczne, proste, zdrowe i błyszczące włosy. Takim tekstem można by skomentować osobę, kóra nie myła miesiąc włosów (a co za tym idzie byłyby obrzydliwie tłuste a przez to ulizane).
Wszystkie blondynki to stare pudernice puszczające się za lasem?

Agniesiu na drugim i czwartym zdjęciu Avril kolor super. W takim bym Cię widziała. Kelly mi się nie podoba.
nargothrond jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-24, 19:01   #18
lilianaX
Rozeznanie
 
Avatar lilianaX
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 611
Dot.: Agniesia666 moj watek :)

Cytat:
Napisane przez Agniesia666 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny
wrzucam swoje foto ;D 100% naturalnie, wlosy nigdy nie farbowane, nie ukladane.
co proponujecie?
ja myslalam nad zrobieniem wlosow na blond. grzywki nie chce. skracac bardzo tez nie.
powiedzcie jak mnie widzicie
buziaki i dzieki z gory
Nie rozumiem skąd w niektórych tyle agresji? "gówno na głowie"(o brązie), "stara pudernica puszczająca się za lasem" (o blondynkach). Niektórzy tu chyba jakieś swoje frustracje wywalają Bez komentarza.

Do autorki wątku: masz bardzo piękny naturalny kolor włosów! Jeśli koniecznie chcesz zmienić, to moim zdaniem gama ciepła i zdecydowanie blondy! Nie przyciemniaj włosów, masz delikatną urodę i jasną oprawę oczu, w ciemnych włosach zginiesz.
__________________
"A prayer for the wild at heart, kept in cages"
Tennessee Williams
lilianaX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-24, 20:59   #19
nargothrond
Rozeznanie
 
Avatar nargothrond
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 560
Dot.: Agniesia666 moj watek :)

Cytat:
Napisane przez lilianaX Pokaż wiadomość
Nie rozumiem skąd w niektórych tyle agresji? "gówno na głowie"(o brązie), "stara pudernica puszczająca się za lasem" (o blondynkach). Niektórzy tu chyba jakieś swoje frustracje wywalają Bez komentarza.

Do autorki wątku: masz bardzo piękny naturalny kolor włosów! Jeśli koniecznie chcesz zmienić, to moim zdaniem gama ciepła i zdecydowanie blondy! Nie przyciemniaj włosów, masz delikatną urodę i jasną oprawę oczu, w ciemnych włosach zginiesz.
nie napisałam gówno tylko g...wno i było to o moich włosach i moich odczuciach z tym zwiazanych
nargothrond jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-24, 23:16   #20
lilianaX
Rozeznanie
 
Avatar lilianaX
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 611
Dot.: Agniesia666 moj watek :)

Cytat:
Napisane przez nargothrond Pokaż wiadomość
nie napisałam gówno tylko g...wno i było to o moich włosach i moich odczuciach z tym zwiazanych
Nie życzę sobie obraźliwych postów od Ciebie na moją prywatną skrzynkę, czy to jest jasne? Jeśli to się powtórzy zgłaszam sprawę do administratora tego forum.
__________________
"A prayer for the wild at heart, kept in cages"
Tennessee Williams
lilianaX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-24, 23:31   #21
nargothrond
Rozeznanie
 
Avatar nargothrond
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 560
Dot.: Agniesia666 moj watek :)

Cytat:
Napisane przez lilianaX Pokaż wiadomość
Nie życzę sobie obraźliwych postów od Ciebie na moją prywatną skrzynkę, czy to jest jasne? Jeśli to się powtórzy zgłaszam sprawę do administratora tego forum.
Przejrzałam twoje posty i ty możesz używać słowa z...biście i nazywać pania z hurtowni idiotką. Ja swoją wypowiedzią w poście z g...nem obraziłam jedynie jak coś samą siebie, a ty obrażasz inne osoby, m.in mnie nazywając agresywną i że wywalam swoją flustrację.
Zastanów się nad tym kto tu kogo atakuje? I jak ci już napisałam moralnością Kalego
nargothrond jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-24, 23:35   #22
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: Agniesia666 moj watek :)

Cytat:
Napisane przez MagicznaPsychiczna Pokaż wiadomość
na czarno albo na ciemny braz...
ee... raczej w czarnym bym sie nie widziala mam za jasne oczy i oprawe oczu... poza tym tak jakos... no kompletnie sie nie widze, no...

Cytat:
P.S.Ale Ty sliczna jestes
co by nie bylo, dzieki...

Cytat:
Napisane przez lilianaX Pokaż wiadomość
Nie rozumiem skąd w niektórych tyle agresji? "gówno na głowie"(o brązie), "stara pudernica puszczająca się za lasem" (o blondynkach). Niektórzy tu chyba jakieś swoje frustracje wywalają Bez komentarza.
wlasnie tez nie rozumiem. tylko mi sie tu nie pobijcie o ta kupe na glowie. ale widze ze ile wizazanek tyle opinii i bede musiala i tak sama zdecydowac
p.s. lilianaX - kocham Angeline
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-24, 23:48   #23
Daisy23
Zadomowienie
 
Avatar Daisy23
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 536
Dot.: Agniesia666 moj watek :)

Rzadko sie wypowidam na Metamorfozach , ale jak zobaczylam Twoje zdjecie to musze Piekna z Ciebie dziewczyna , a w zasadzie tak o blodynkach nie mowie . Rewelacyjnie wygladasz w tym kolorze wlosow ,taka doskonalosc potrafi stworzyc tylko matka natura .Idealnie pasuje do odcienia Twojej skory ,oprawy oczu ,wszystkiego ...A w ogole moge zapytac ,czy Ty jestes moze modelka ? Jesli nie , to uwazam ,ze jestem pierwsza osoba , ktora Cie odkryla Wszystko mi sie w Twojej buzi podoba ...

Dlaczego nie blond ? Bede szczera ...Masz bardzo zmyslowa urode ,pelne usta,wysokie kosci policzkowe i jasny blond moglby wygladac na Tobie wulgarnie . A chyba nie o to chodzi ? Jesli bardzo potrzebujesz zmiany to najlepiej chyba sprawdzilyby sie lekko ciemniejsze pasemka bo w ciemnych wlosach zginiesz jak wspominala moja przedmowczyni .

Powinnas sie naprawde zastanowic nad ta zmiana , bo moze sie okazac ,ze pozniej do takiego koloru bedzie trudno wrocic . No , wlasnie dlatego musialam cos napisac

Naprawde , piekna z Ciebie dziewczyna i marzylabym,zeby moc pomalowac taka buzie !
Daisy23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-24, 23:53   #24
lilianaX
Rozeznanie
 
Avatar lilianaX
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 611
Dot.: Agniesia666 moj watek :)

Cytat:
Napisane przez Agniesia666 Pokaż wiadomość
lilianaX - kocham Angeline
Ja też!
__________________
"A prayer for the wild at heart, kept in cages"
Tennessee Williams
lilianaX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-24, 23:58   #25
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: Agniesia666 moj watek :)

o kurcze, Daisy, az sie zawstydzilam
nie, nie jestem zadna modelka ani fotomodelka tez nie ani nic z tych rzeczy w zasadzie nigdy sie tym nie interesowalam, ale chyba jestem troche za gruba wlasnie gleboko sie zastanawiam nad tym, nudzi mi sie, chcialabym odmiany, wiadomo, jak kazda kobieta, ale wiekszosc kolegow i znajomych chlopakow mowi ze mam ok wlosy i mam nie daj Boze nic nie ruszac. i jestem rozdarta :| na pewno nie widze sie w czarnym, rozmyslalam nad tym blondem wlasnie, dlatego zalozylam watek, ale widze ze tu tak samo jak srod znajomych dania sa zupelnie podzielone. no coz, na razie raczej nie mam odwagi na taki krok, byc moze pasemka, ale to sie jeszcze zastanowie
aha, Daisy, a propos malowania... a skad jestes? ;>
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-25, 00:21   #26
Daisy23
Zadomowienie
 
Avatar Daisy23
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 536
Dot.: Agniesia666 moj watek :)

Kurcze , z daleka Z Dublina ... Gdybym byla w Polsce to juz bym Cie podpytywala W Polsce jest tyle pieknych kobiet ,ze az mi sie plakac chce ,ze mnie tam nie ma !

Musialam zapytac czy pracujesz jako modelka , bo wiem ,ze w takich przypadkach to agencja decyduje o tym jak wygladasz. To dosc niezwykle ,ze nikt Cie nie zaczepil ,ze znajomi nic nie sugerowali ...Ja przeczytalam ,ze nie chcesz grzywki ,wiec staralam sie to ominac .I sprawdzialam ,ze masz 19 lat ...Prosto cieta grzywka to dla mnie bylaby wisienka na torcie i jedyna zmiana jaka moglabym Ci doradzic ,ale rozumiem ,ze nie jestes gotowa. No i to zalezy od osobowosci ...Tylko zapamietaj to sobie ! Moze kiedys w Tobie dojrzeje ta mysli i wtedy sobie o mnie przypomnisz ...A pisze to , bo jestem w 100 % przekonana ,ze mam racje i nikt mi nie powie ,ze jest inaczej Co do wlosow tez jestem przekonana - nie przeskoczysz ,czegos , co juz jest doskonale I prosze sie tu nie rumienic i nie wstydzic ,tylko z duma o sobie myslec " Jestem piekna " . Ja moglabym napisac o Twojej twarzy wypracowanie !
Daisy23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-25, 00:30   #27
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: Agniesia666 moj watek :)

to chyba za daleko od wlkp
co do grzywki - kiedys [jakies 5 lat temu] mialam grzywke i - w moim mniemaniu bardzo zle w niej wygladalam. i tak mi sie utrwalilo do teraz ze zle wygladam w grzywce. w zasadzie, jak teraz sie nad tym zastanawiam, to wcale tak moze przeciez nie byc wtedy bylam mala dziewczynka i mialam inne rysy twarzy, teraz przytylam i wogole a o jakiej grzywce myslalas? asymetrycznej czy takiej rownej? i jakiej dlugosci? ja mam wlosy ciete asymetrycznie, i to bardzo asymetrycznie bo z prawej strony mam tak mniej wiecej do ramienia a z lewej do pasa prawie wiec grzywka asymetryczna by chyba dziwnie wygladala.
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-25, 00:32   #28
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: Agniesia666 moj watek :)

aha, sory juz doczytalam, chodzilo Ci o prosto cieta grzywke sory, gapa jestem a jakiej dlugosci?
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-25, 01:05   #29
Daisy23
Zadomowienie
 
Avatar Daisy23
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 536
Dot.: Agniesia666 moj watek :)

No wlasnie Prosta , geometryczna grzywke ,z lekko przycieniowanymi bokami .. Szkoda, ze nie moge Cie zobaczyc bardziej z frontu Ale jesli nie jestes pewna to tego nie rob ...Zobaczysz ,ze przez jakis czas Twoja buzia sie bedzie zmieniac .Troszke Ci sie wyostrza rysy twarzy i wtedy sie upewnisz w tym ,co mowie Postaram Ci sie jutro poszukac zdjecia Bo teraz zmykam do lozka ...
Daisy23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-25, 09:20   #30
guantanamera
Zakorzenienie
 
Avatar guantanamera
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 358
GG do guantanamera
Dot.: Agniesia666 moj watek :)

sliczna i naturalna dziewczyna..szkoda coś zmieniac
__________________
Bardzo Babski Blog?
www.babialnia.pl
guantanamera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:17.