Lokówki, falownice i lokówko-suszarki - wątek zbiorczy - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Pokaż wyniki sondy: według mnie najlepszą lokówką jest
Lokówka spiralna BAB 2335E 0 0%
Lokówka babyliss PRO 0 0%
Lokówka ceramiczna do włosów Vidal Sassoon 1 100,00%
Wigo; Profesjonalna lokówka o średnicy 40 mm 0 0%
Głosujący: 1. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-23, 16:43   #1471
joasia1428
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 151
GG do joasia1428
Dot.: Lokówki, falownice i lokówko-suszarki - wątek zbiorczy

HEj postanowiłam troche pomóc przyszłym przyszłym posiadaczką pięknych loków. Jakiś czas temu sama szukałam dobrej lokówki i wiem jak trudno się zdecydować na konkretny model. Nie chodziło mi o posiadanie sprężynek ale większych ładnych naturalnych loków. Po analizie wizażu i innych stronek zakupiłam tą lokówkę

http://www.tics.pl/product_info.php?cPath=4& products_id=357

nie mam problemu z kręceniem nią włosów, ale ze względu na średnice polecam ją raczej do długich włosków. Włoski robię w ten sposób, że na mokre nakładam piankę w proporcjach pół na pół jedną do loków a drugą na większą objętość i suszę na dużą szczotkę, a potem zawijam na rzepy. Jak ściągam to biorę małe pasma (wygodniej je kręcić) psikam sprayem welli do loków i jednocześnie termoochronnym. Mi wychodzą ładne loki ale roztrzepuje je i robią mi się fale, w których najlepiej się czuję. Jak robiłam włosy koleżance która ma super zdrowe włosy, to miała idealne loki takie jak z reklamy, mimo ,że nie bawiłam się w pianki i suszenie na szczotkę chciałam wstawić swoje zdjęcia, ale jestem troszkę antykomputerowa i nie umiem... Robiłam też loki przyjaciółce która ma naturalne druty a włoski jej wytrzymały całą imprezkę i tylko trochę się zniekształciły.

Tak więc z czystym sumieniem polecam tą lokówkę, choć ostrzegam ,że dla kogoś niewprawionego potrzeba trochę czasu żeby nauczyć się jej obsługiwać.
__________________
włosomaniaczka
kosmetykomaniaczka
joasia1428 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 18:26   #1472
edytka8787
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 945
Dot.: Lokówki, falownice i lokówko-suszarki - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez OnaJuzNieZyje Pokaż wiadomość
dodaję 2 zdjęcia "spod mojej lokówki " ^^ włoski pokręciłam na "odczep sie" chciałam sprawdzić tylko jakie będzie efekt obkręcania zrolowanych włosków wokól lookówki "recznie ", a nie normalna metoda.

w sobotę dodam zjjęcia z kręcenia piowiedzmy idealnego :P bez tych odstających nie pokręconych prostych kosmyków
Ale slicznie , na prawde pieknie zastanawiam sie czy nie zamowic tej lokowy Tj ta Vidal Sasoon tak? Ja mam w domu taka ruska po mamie z czasow jej i tez jest calkiem niezla
__________________
Madziulka 3maj siettp://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=336619
edytka8787 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 09:18   #1473
magduuunia
Raczkowanie
 
Avatar magduuunia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 299
Dot.: Lokówki, falownice i lokówko-suszarki - wątek zbiorczy

Cześć dziewczyny!
Mam prośbę - czy ktoś może mi doradzić jaką suszarko-lokówkę wybrać? Tzn z jaką końcówką? Czy grubą czy cieńszą, z jakimi wypustkami, bo widziałam różne i nie mam pojęcia...Dodam, że mam dość długie włosy.
magduuunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 10:14   #1474
goya2a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: aktualnie W-wa
Wiadomości: 9
Question Babyliss 2735e suszarko-lokówka

Cześć Dziewczyny;

Czy któraś z Was miała możliwość/ użytkuje ten sprzęt?
Bardzo ładnie proszę o opinie, wady i zalety.
Niestety na youtube.pl jedyny filmik z tym sprzętem pochodzi od producenta i trwa 1 minutę.
Opinii na temat Babyliss 2735e nigdzie nie ma, czasem w jakiś sklepach internetowych zdaży się jedna, dwie, ale wtedy nigdy nie wiem, czy to nie działania marketingowe.
Oczytałam się na wizażu o zaletach Rowenta Brush Activ- w związku z tym mam pytanie, czy ktoś miał okazję skonfrontować obie suszarko-lokówki?
Do Rowenty trochę mnie zraża to, że szczotki trzeba po roku wymieniać, oraz wiele osób mi pisało, że po okresie gwarancyjnym się zepsuła, a nigdzie jej naprawić się na da (nawet u producenta, bo mówią, że jak się zepsuje w okresie gwarancyjnym to po prostu wymieniają na nowe, a naprawić się nie da- czy to prawda?).
Mam nadzieję, że nie powieliłam wątku- jeśli tak, to przepraszam.
Pozdawiam.

Gosia

Edytowane przez goya2a
Czas edycji: 2010-01-26 o 10:16
goya2a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 11:40   #1475
m a d e i r a
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 328
Dot.: Lokówki, falownice i lokówko-suszarki - wątek zbiorczy

Hej dziewczyny!
Ponawiam pytanie nataliaos: czy ktoś ma może lokówko-prostownice Linea Bianca z Zelmera i mógłby się podzielić opinią jak się sprawuje, czy się opłaca kupić czy szukać czegos innego?

Zastanawiam się jeszcze nad Remington Sleek&Curls 1031... też można kręcić i prostować włosy.
Którą wybrać?


.
__________________
...
Otwierał drzwi, przepuszczał ją przodem, a wówczas lekko ocierała się o niego ramieniem i żyła tym do końca dnia.
Albo podawała mu szklankę herbaty i czubkami palców - przypadkowo? - dotykała jego palców, po czym rozmyślała o tym przez całą noc.

Do następnego spotkania.
..
m a d e i r a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 19:33   #1476
OnaJuzNieZyje
Zadomowienie
 
Avatar OnaJuzNieZyje
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: z Nieba
Wiadomości: 1 232
Dot.: Lokówki, falownice i lokówko-suszarki - wątek zbiorczy

z tych dwóch wybrałabym remingtona . bez chwili zawachania
__________________
"Wyjatkowosc nie polega na idealnosci"

2014r:
Skalpel x 1
Bez slodyczy 1/30
OnaJuzNieZyje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 19:49   #1477
m a d e i r a
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 328
Dot.: Lokówki, falownice i lokówko-suszarki - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez OnaJuzNieZyje Pokaż wiadomość
z tych dwóch wybrałabym remingtona . bez chwili zawachania
Aha dzięki
A miałaś ją, czy opierasz się tylko na opiniach z internetu?
__________________
...
Otwierał drzwi, przepuszczał ją przodem, a wówczas lekko ocierała się o niego ramieniem i żyła tym do końca dnia.
Albo podawała mu szklankę herbaty i czubkami palców - przypadkowo? - dotykała jego palców, po czym rozmyślała o tym przez całą noc.

Do następnego spotkania.
..
m a d e i r a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-28, 10:04   #1478
Shagia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 36
Dot.: Lokówki, falownice i lokówko-suszarki - wątek zbiorczy

witam ,właśnie szykuję się do kupna lokówko prostownicy i kompletnie nie wiem z jakiej firmy wybrac . nie chce urządzenia z kilkunastoma końcówkami tylko albo z dwoma albo takie urządzenie 2 w 1. co polecacie?
Shagia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 10:07   #1479
m a d e i r a
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 328
Dot.: Lokówki, falownice i lokówko-suszarki - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Shagia Pokaż wiadomość
witam ,właśnie szykuję się do kupna lokówko prostownicy i kompletnie nie wiem z jakiej firmy wybrac . nie chce urządzenia z kilkunastoma końcówkami tylko albo z dwoma albo takie urządzenie 2 w 1. co polecacie?
Właśnie mam ten sam 'problem'
Wahałam się nad remington sleek&curl a linea bianca zelmer no i dziewczyny polecają remingtona.
Chyba że ktoś ma jeszcze inne typy...
__________________
...
Otwierał drzwi, przepuszczał ją przodem, a wówczas lekko ocierała się o niego ramieniem i żyła tym do końca dnia.
Albo podawała mu szklankę herbaty i czubkami palców - przypadkowo? - dotykała jego palców, po czym rozmyślała o tym przez całą noc.

Do następnego spotkania.
..
m a d e i r a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 11:30   #1480
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: Lokówki, falownice i lokówko-suszarki - wątek zbiorczy

Mam pytanie do dziewczyn, które używaja lokowki remington 38mm jak sie spisuje, jak długo sie loki trzymają i czy wychodzą ładne ?
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 14:38   #1481
MissSunshine
Raczkowanie
 
Avatar MissSunshine
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 110
Dot.: Lokówki, falownice i lokówko-suszarki - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Leseratte Pokaż wiadomość
Mam pytanie do dziewczyn, które używaja lokowki remington 38mm jak sie spisuje, jak długo sie loki trzymają i czy wychodzą ładne ?
Miałam kiedyś lokówkę Remington 38 mm (nazywała się Ceramic Protect&Shine i miała na opakowaniu taki zielony pasek) i niestety nie robiła żadnych loków na moich włosach. Bardzo polecam lokówkę Hot tools, efekt możecie zobaczyć tutaj. Jest naprawdę świetna
__________________
In love...
MissSunshine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-29, 08:03   #1482
kasia-1978
Przyczajenie
 
Avatar kasia-1978
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: pod Wrocławiem
Wiadomości: 10
Dot.: Lokówki, falownice i lokówko-suszarki - wątek zbiorczy

Witajcie dziewczyny,
mam pytanie a co sadzicie o lokówkach stozkowych ?
Właśnie sie zastanawiam nad takim cudeńkiem
http://www.allegro.pl/item885400765_..._bab2280e.html

tak se kombinuje ze taki sprzecik daje wiecej mozliwosci tzn jak bede chciała mniejsze loczki lub wieksze to mozna zawsze "na roznej" szerokosci nawijac

Co sadzicie o niej kobietki , bo przyznam sie ze mam juz metlik w glowie po ogladaniu roznych filmikow na yt i nietylko

ps zastanawiałam sie rowniez nad Remington 38 mm ale wiele z was mowi ze nie dziala i to mnie troszke wystraszylo
__________________
walka z tłuszczykiem, zaczynamy od poczatku
+/-61,5... 60... 59... 58 ... cel na lato pozbyc sie oponki

Edytowane przez kasia-1978
Czas edycji: 2010-01-29 o 08:05
kasia-1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 09:23   #1483
magduuunia
Raczkowanie
 
Avatar magduuunia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 299
Dot.: Lokówki, falownice i lokówko-suszarki - wątek zbiorczy

Ponawiam prośbę

Cytat:
Napisane przez magduuunia Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
Mam prośbę - czy ktoś może mi doradzić jaką suszarko-lokówkę wybrać? Tzn z jaką końcówką? Czy grubą czy cieńszą, z jakimi wypustkami, bo widziałam różne i nie mam pojęcia...Dodam, że mam dość długie włosy.
magduuunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 10:28   #1484
Shagia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 36
Dot.: Lokówki, falownice i lokówko-suszarki - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez m a d e i r a Pokaż wiadomość
Właśnie mam ten sam 'problem'
Wahałam się nad remington sleek&curl a linea bianca zelmer no i dziewczyny polecają remingtona.
Chyba że ktoś ma jeszcze inne typy...
oglądałam filmik o tej remingtona i powiem szczerze jako lokówka to sie chyba nie sprawdzi za to zainteresował mnie ten zelmer chyba musze połazić po sklepach i pomacac i pooglądać rożne wynalazki
Shagia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 15:09   #1485
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: Lokówki, falownice i lokówko-suszarki - wątek zbiorczy

naprawdę ta lokówka remingtona 38mm jest taka kiepska? przyznam, że się napaliłam na nią, ale nei chcę wyrzucic pieniędzy w błoto.
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 15:56   #1486
Dog-Rose
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kisiajowo :)
Wiadomości: 999
Dot.: Lokówki, falownice i lokówko-suszarki - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Leseratte Pokaż wiadomość
naprawdę ta lokówka remingtona 38mm jest taka kiepska? przyznam, że się napaliłam na nią, ale nei chcę wyrzucic pieniędzy w błoto.
Radzę przejrzeć sobie KWC i podjąć decyzję co do lokówki:
https://wizaz.pl/kosmetyki/kategoria...avgDSC&kat=170
Wynika z tego, że najlepsza jest Lokówka SatinStyler EC1, Braun, do której się też przymierzam...
Dog-Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 16:27   #1487
Shagia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 36
Dot.: Lokówki, falownice i lokówko-suszarki - wątek zbiorczy

tzn chodzi mi oto że jak te loki trzeba robic tak jak na filmiku to ja nigdy sobie takich nie zrobie . ona zda egzamin jak to będzie robił ktos a nie samemu. uwazam ze będzie mega nieporęczna i jej funkcja bedzie tylko jako prostownicy. na youtube jest filmik . po prostu jak zobaczyłam go to takie jest moje zdanie. a ile mniej wiecej kosztuje ten zelmer?
Shagia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 17:19   #1488
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: Lokówki, falownice i lokówko-suszarki - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Dog-Rose Pokaż wiadomość
Radzę przejrzeć sobie KWC i podjąć decyzję co do lokówki:
https://wizaz.pl/kosmetyki/kategoria...avgDSC&kat=170
Wynika z tego, że najlepsza jest Lokówka SatinStyler EC1, Braun, do której się też przymierzam...
kwc przejrzałam już dawno, jasne że Braun jest najlepsza, ale cena niezbyt mi pasuje.
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 17:42   #1489
Dog-Rose
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kisiajowo :)
Wiadomości: 999
Dot.: Lokówki, falownice i lokówko-suszarki - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Leseratte Pokaż wiadomość
kwc przejrzałam już dawno, jasne że Braun jest najlepsza, ale cena niezbyt mi pasuje.
No to tańsza, lecz też z dobrymi ocenami, była by ta
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-1...-40-Holden.htm
Dog-Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-29, 19:40   #1490
m a d e i r a
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 328
Dot.: Lokówki, falownice i lokówko-suszarki - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Shagia Pokaż wiadomość
tzn chodzi mi oto że jak te loki trzeba robic tak jak na filmiku to ja nigdy sobie takich nie zrobie . ona zda egzamin jak to będzie robił ktos a nie samemu. uwazam ze będzie mega nieporęczna i jej funkcja bedzie tylko jako prostownicy. na youtube jest filmik . po prostu jak zobaczyłam go to takie jest moje zdanie. a ile mniej wiecej kosztuje ten zelmer?
Gdzies widziałam cene 85zł.
__________________
...
Otwierał drzwi, przepuszczał ją przodem, a wówczas lekko ocierała się o niego ramieniem i żyła tym do końca dnia.
Albo podawała mu szklankę herbaty i czubkami palców - przypadkowo? - dotykała jego palców, po czym rozmyślała o tym przez całą noc.

Do następnego spotkania.
..
m a d e i r a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-30, 21:19   #1491
nataliaos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2
Dot.: Lokówki, falownice i lokówko-suszarki - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Shagia Pokaż wiadomość
tzn chodzi mi oto że jak te loki trzeba robic tak jak na filmiku to ja nigdy sobie takich nie zrobie . ona zda egzamin jak to będzie robił ktos a nie samemu. uwazam ze będzie mega nieporęczna i jej funkcja bedzie tylko jako prostownicy. na youtube jest filmik . po prostu jak zobaczyłam go to takie jest moje zdanie. a ile mniej wiecej kosztuje ten zelmer?
Wg. tego źródła: http://wypoczynet.pl/index.php?option=com_cont ent&view=article&id=761:z elmer-linea-bianca-nowa-linia-produktow-do-stylizacji-wosow-&catid=199:nowinki-technologiczne&Itemid=53 Lokówko-prostownica Zelmer Linea Bianca - 33Z031 kosztuje 85 zł.

Też się nad nią zastanawiałam od dawna, ale póki co w żadnym sklepie jej nie widziałam, może dlatego, że produkt ten pojawił się stosunkowo niedawno na rynku.
Od wczoraj jestem szczęśliwą posiadaczką - to się okaże podczas prób :P - lokówko-suszarki Remington protect&shine AS 601 - http://www.marketmedia.pl/produkt-su..._content=41397 - za niecałe 130 zł.

Osobiście jeszcze nią nie kręciłam loków na sobie. Jedynie co próbowałam ją użyć na włosach Siostry Co prawda bez żadnych utrwalaczy typu pianki, lakiery - wyszły jakby to określić ładnie pofalowane włosy Użyłam nasadki 16 mm, bo z tych grubszych bałam się, że Siostrze będę musiała włosy przycinać jakby się zaplątały

I póki co zgodzę się z Tobą Shagia, że ładne loki mogą prawie każdą lokówką wyjść, jeśli Ktoś Nam je zrobi. Podziwiam dziewczyny z tych filmików i zazdroszczę Im, że w tak ekspresowym tempie są w stanie wyczarować naprawdę świetne fryzury. Pozostaje Nam tylko ćwiczyć i dojść do takiej wprawy jak One
__________________
nataliaos
nataliaos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 10:17   #1492
m a d e i r a
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 328
Dot.: Lokówki, falownice i lokówko-suszarki - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Shagia Pokaż wiadomość
oglądałam filmik o tej remingtona i powiem szczerze jako lokówka to sie chyba nie sprawdzi za to zainteresował mnie ten zelmer chyba musze połazić po sklepach i pomacac i pooglądać rożne wynalazki
A ja zamówiłam już remingtona 1051
Już się nie moge doczekac aż go wypróbuje
__________________
...
Otwierał drzwi, przepuszczał ją przodem, a wówczas lekko ocierała się o niego ramieniem i żyła tym do końca dnia.
Albo podawała mu szklankę herbaty i czubkami palców - przypadkowo? - dotykała jego palców, po czym rozmyślała o tym przez całą noc.

Do następnego spotkania.
..
m a d e i r a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 22:22   #1493
Tiffany K
Przyczajenie
 
Avatar Tiffany K
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 20
Dot.: Lokówki, falownice i lokówko-suszarki - wątek zbiorczy

hey dziewczyny.wiele z was pisze o firmie remington,wiec ja tez kiedys kupilam lokówke tej firmy i to było 100 zl wyrzucone w błoto;/ wogóle nie kreciła włosow.zadnych loków,nic.mialam ta o duzej srednicy.pisze by was ostrzec przed tanimi zakupami na allegro tej marki
Tiffany K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 07:04   #1494
m a d e i r a
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 328
Dot.: Lokówki, falownice i lokówko-suszarki - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Tiffany K Pokaż wiadomość
hey dziewczyny.wiele z was pisze o firmie remington,wiec ja tez kiedys kupilam lokówke tej firmy i to było 100 zl wyrzucone w błoto;/ wogóle nie kreciła włosow.zadnych loków,nic.mialam ta o duzej srednicy.pisze by was ostrzec przed tanimi zakupami na allegro tej marki
Więc co innego polecasz?
__________________
...
Otwierał drzwi, przepuszczał ją przodem, a wówczas lekko ocierała się o niego ramieniem i żyła tym do końca dnia.
Albo podawała mu szklankę herbaty i czubkami palców - przypadkowo? - dotykała jego palców, po czym rozmyślała o tym przez całą noc.

Do następnego spotkania.
..
m a d e i r a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 09:32   #1495
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: Lokówki, falownice i lokówko-suszarki - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Tiffany K Pokaż wiadomość
hey dziewczyny.wiele z was pisze o firmie remington,wiec ja tez kiedys kupilam lokówke tej firmy i to było 100 zl wyrzucone w błoto;/ wogóle nie kreciła włosow.zadnych loków,nic.mialam ta o duzej srednicy.pisze by was ostrzec przed tanimi zakupami na allegro tej marki
hej, ja właśnie przymierzam się do zakupu na allegro tej lokówki. Jaka kupiłaś - 38 czy 19mm?
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 13:29   #1496
anorka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4
Dot.: Lokówki, falownice i lokówko-suszarki - wątek zbiorczy

Hej, hej, nie zakładam nowego wątku i moje pytanie kieruje do znawczyń loków. Jaki rozmiar lokówki wybrać, żeby uzyskać loki jak Julia Roberts na złotych globach http://www.fadedyouthblog.com/wp-con...be-awards3.jpg
Myślicie, że to 38? Dodam, że na moich włosach loki szybko opadają, więc moze kupić mniejszą lokówkę i liczyć na to, że jak opadną to sie zrobią takie?? Ratujcie kobiety, bo obiecałam chłopakowi ufryzować sie tak na weekend ))) Pozdrówki
anorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 13:43   #1497
joasia1428
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 151
GG do joasia1428
Dot.: Lokówki, falownice i lokówko-suszarki - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez anorka Pokaż wiadomość
Hej, hej, nie zakładam nowego wątku i moje pytanie kieruje do znawczyń loków. Jaki rozmiar lokówki wybrać, żeby uzyskać loki jak Julia Roberts na złotych globach http://www.fadedyouthblog.com/wp-con...be-awards3.jpg
Myślicie, że to 38? Dodam, że na moich włosach loki szybko opadają, więc moze kupić mniejszą lokówkę i liczyć na to, że jak opadną to sie zrobią takie?? Ratujcie kobiety, bo obiecałam chłopakowi ufryzować sie tak na weekend ))) Pozdrówki
uuu świetne loki podpinam się pod pytanie ;>
__________________
włosomaniaczka
kosmetykomaniaczka
joasia1428 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 14:07   #1498
boszenka69
Zakorzenienie
 
Avatar boszenka69
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 278
Dot.: Lokówki, falownice i lokówko-suszarki - wątek zbiorczy

Co do spiralnych lokówek... sama do niedawna miałam problem z wyborem...
Zastanawiałam się pomiędzy Babylissem a Remingtonem.. Na szczęście moja fryzjerka pokazała mi profesjonalną spiralkę firmy GA.MA. i jestem z niej bardzo zadowolona Oczywiście zamawiałam poprzez salon fryzjerski, więc i cena była ok (170zł).
boszenka69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 14:20   #1499
anorka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4
Dot.: Lokówki, falownice i lokówko-suszarki - wątek zbiorczy

Chyba sama sobie odpowiem... Tylko niech ktoś potwierdzi, że ta pani na filmiku ma loki podobne...http://www.youtube.com/watch?v=pKZyI...eature=related
anorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 14:35   #1500
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: Lokówki, falownice i lokówko-suszarki - wątek zbiorczy

jak dla mnie ta pani ma loki, a Julia Roberts bardziej fale...podobaja mi się te loki z filmiku, ale boję się ze utopie pieniądze w błoto na lokówkę, która nie da mi takiego efektu.
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-05 12:37:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:57.