Mamy sierpień 2017 ❤ - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-11-28, 05:48   #121
faithworkswonders
Wtajemniczenie
 
Avatar faithworkswonders
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Mamy sierpień 2017 ❤

Dzień dobry
Chyba podświadomie stresuje się tą wizyta, tyle razy budziłam się w nocy nie mogłam spać tylko się kulalam no nic zaczynamy nowy dzień, my oczywiście już na podłodze w stercie zabawek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Bartosz

Emilia
faithworkswonders jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-28, 06:03   #122
Serenely
Zakorzenienie
 
Avatar Serenely
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 4 798
Dot.: Mamy sierpień 2017 ❤

Ja też ostatnio się budzę w nocy - na siku. :/ A dzisiaj to już później spać nie mogłam, bo wiatr że śniegiem w okna nawalał. Ale zima do nas przyszła.

Kciuki trzymam już od piątku. Fajny prezent urodzinowy byś miała, jak będzie widać fasolkę! Ja już odliczam do czwartku, niby będzie 6 tydzień, ale wątpię, żeby było widać coś poza pęcherzykiem.

Ech, i znowu do roboty. A poszłabym spaaaać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Serenely jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-28, 10:25   #123
faithworkswonders
Wtajemniczenie
 
Avatar faithworkswonders
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Mamy sierpień 2017 ❤

Już jestem po wizycie był ładny 4 tygodniowy pęcherzyk następna wizyta będzie 15.12 wtedy też założymy kartę i dostanę skierowanie na wszystkie badania
A i termin wychodzi na 06.08

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Bartosz

Emilia
faithworkswonders jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-28, 10:27   #124
Serenely
Zakorzenienie
 
Avatar Serenely
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 4 798
Dot.: Mamy sierpień 2017 ❤

Super, mówiłam że będzie widać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Serenely jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-28, 11:25   #125
Monkaa84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 13
Dot.: Mamy sierpień 2017 ❤

To super że wizyta udana Ja w nocy miałam brązowe plamienia. Wogóle ciąża moja zaczęła się tak nietypowo. W terminie okresu miałam plamienia ktore trwały 5 dni no ale okres się nie rozkręcał więc zrobiłam test i był pozytywny. Potem spokój i teraz też plamienia. Brzuch mnie nie boli. No zobaczymy, mam nadzieję że wszystko będzie ok.

---------- Dopisano o 12:25 ---------- Poprzedni post napisano o 12:16 ----------

Serenely- jeżeli rzeczywiście będzie to 6 tyd. To masz szansę zobaczyć już zarodek
Monkaa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-28, 11:30   #126
Serenely
Zakorzenienie
 
Avatar Serenely
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 4 798
Dot.: Mamy sierpień 2017 ❤

No liczę od momentu owulacji, ale może być młodsza ciąża. W zeszły czwartek nie było nic widać. Po cichu chciałabym, żeby serduszko było już na naszą rocznicę i moje urodziny, które są parę dni później, ale do Mikołajek chyba nie ma co liczyć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Serenely jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-28, 12:50   #127
faithworkswonders
Wtajemniczenie
 
Avatar faithworkswonders
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Mamy sierpień 2017 ❤

Serenely - różnie bywa ja w pierwszej ciąży już w 6 tyg miałam serduszko, ale przyjaciółka w 9 tyg dopiero miała ja liczę że 15.12 u mnie też już serduszko będzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:50 ---------- Poprzedni post napisano o 13:16 ----------

Monka - ja z Bartkiem plamilam z tydzień w 6 tyg. I teraz 18-20.11 też plamilam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Bartosz

Emilia
faithworkswonders jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-11-28, 13:35   #128
Monkaa84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 13
Dot.: Mamy sierpień 2017 ❤

To mnie pocieszyłaś, wiem że plamienia na początku ciąży to często objaw fizjologiczny i nie musi niczego złego oznaczać, niemniej dwie poprzednie ciąże miałam bez plamień i jest to dla mnie nowość.
Monkaa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-28, 14:29   #129
faithworkswonders
Wtajemniczenie
 
Avatar faithworkswonders
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Mamy sierpień 2017 ❤

Monka trzeba wierzyć że będzie dobrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:29 ---------- Poprzedni post napisano o 14:46 ----------

I znów się zaczyna czekanie od wizyty do wizyty

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Bartosz

Emilia
faithworkswonders jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-28, 15:37   #130
Othy
Raczkowanie
 
Avatar Othy
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 89
Dot.: Mamy sierpień 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez faithworkswonders Pokaż wiadomość
Już jestem po wizycie był ładny 4 tygodniowy pęcherzyk następna wizyta będzie 15.12 wtedy też założymy kartę i dostanę skierowanie na wszystkie badania
A i termin wychodzi na 06.08

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje U mnie 4t3d dziś i też zobaczyłam maleńki pęcherzyk, nie spodziewałam się, że będę miała USG, ale zrobiła mi żeby wykluczyć pozamaciczną. Dziś już robię pierwszy zastrzyk Clexane, biorę Duphaston i Acard. Mam już założoną kartę ciąży i mam się jak najszybciej umówić do przyszpitalnej Poradni Patologii Ciąży, by porobić różne badania ze względu na to, że po 2 poronieniach ta ciąża z góry traktowana jest jako zagrożona. Następna wizyta 12 grudnia, a termin porodu 4 sierpnia.

Cytat:
Napisane przez Monkaa84 Pokaż wiadomość
To super że wizyta udana Ja w nocy miałam brązowe plamienia. Wogóle ciąża moja zaczęła się tak nietypowo. W terminie okresu miałam plamienia ktore trwały 5 dni no ale okres się nie rozkręcał więc zrobiłam test i był pozytywny. Potem spokój i teraz też plamienia. Brzuch mnie nie boli. No zobaczymy, mam nadzieję że wszystko będzie ok.

---------- Dopisano o 12:25 ---------- Poprzedni post napisano o 12:16 ----------

Serenely- jeżeli rzeczywiście będzie to 6 tyd. To masz szansę zobaczyć już zarodek
Czy robiłaś badanie betaHCG z krwi? Czy byłaś z tymi plamieniami u lekarza? Bierzesz luteinę? Może potrzebny progesteron.
Othy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-28, 15:52   #131
faithworkswonders
Wtajemniczenie
 
Avatar faithworkswonders
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Mamy sierpień 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez Othy Pokaż wiadomość
Gratulacje U mnie 4t3d dziś i też zobaczyłam maleńki pęcherzyk, nie spodziewałam się, że będę miała USG, ale zrobiła mi żeby wykluczyć pozamaciczną. Dziś już robię pierwszy zastrzyk Clexane, biorę Duphaston i Acard. Mam już założoną kartę ciąży i mam się jak najszybciej umówić do przyszpitalnej Poradni Patologii Ciąży, by porobić różne badania ze względu na to, że po 2 poronieniach ta ciąża z góry traktowana jest jako zagrożona. Następna wizyta 12 grudnia, a termin porodu 4 sierpnia.



Czy robiłaś badanie betaHCG z krwi? Czy byłaś z tymi plamieniami u lekarza? Bierzesz luteinę? Może potrzebny progesteron.
Gratulacje u mnie też właśnie zrobiła Usg żeby wyklucza pozamaciczna to masz kartę założona czyli twoja starsza, u mnie wyszło równe 4t0d a przypomnij kiedy miałaś@? Liczył ci TP z ostatniej miesiączki czy z Usg?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:52 ---------- Poprzedni post napisano o 16:51 ----------

Mi zawsze ginekolog mówil, że jak jasno rózowe plamienia na początku to inplantacja, a właśnie brązowe to spadek progesteronu, więc Monka może warto jednak skoczyć wcześniej do ginekologa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Bartosz

Emilia
faithworkswonders jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-28, 16:01   #132
Othy
Raczkowanie
 
Avatar Othy
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 89
Dot.: Mamy sierpień 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez faithworkswonders Pokaż wiadomość
Gratulacje u mnie też właśnie zrobiła Usg żeby wyklucza pozamaciczna to masz kartę założona czyli twoja starsza, u mnie wyszło równe 4t0d a przypomnij kiedy miałaś@? Liczył ci TP z ostatniej miesiączki czy z Usg?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sama nie wiem z czego ona to wyliczyła, OM 28.10, a cykle 28 dniowe. Taki termin wpisała mi w karcie ciąży.
Nie potrafię pozbyć się strachu o kruszynkę, tak bardzo chciałabym, żeby tym razem się udało.
Othy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-28, 16:07   #133
faithworkswonders
Wtajemniczenie
 
Avatar faithworkswonders
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Mamy sierpień 2017 ❤

Z OM masz ten termin ale pokrywa się praktycznie pewnie z Usg, mi odbiega dlatego mam termin z Usg. Bo u mnie termin z OM wychodzi 31.07/01.08 a z USG wychodzi 06.08
No nic czekamy na resztę wizyt i będzie można listę tworzyć :-*

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:07 ---------- Poprzedni post napisano o 17:05 ----------

I oczywiście Zapraszamy Mamy Sierpniowe 2017 które nas podczytuja
__________________
Bartosz

Emilia
faithworkswonders jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-28, 16:49   #134
Serenely
Zakorzenienie
 
Avatar Serenely
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 4 798
Dot.: Mamy sierpień 2017 ❤

Ja się dzisiaj fatalnie czuję. Jestem tam zmęczona jakbym 3 dni nie spała. Musiałam zdrzemnąć się na godzinę, a miałam problem żeby zasnąć, bo aż mnie oczy bolały. Ledwo dziś w pracy usiedziałam. Zaraz siadam do kompa i sprawdzam internistę swojego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Serenely jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-28, 17:11   #135
bojatoja
Zakorzenienie
 
Avatar bojatoja
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 201
Dot.: Mamy sierpień 2017 ❤

Hej Bardzo chciałabym do Was dołączyć. U mnie sytuacja nie wygląda ciekawie. Tydzień temu dowiedziałam się o ciąży. Byłam u dwóch lekarzy i dwóch podejrzewa cp w środę robię ostatnią betę. I wtedy (albo czwartek) wizyta <myślę, że wszystko się wyjaśni>. Modlę się żeby wszystko było dobrze.
To moja czwarta ciąża- dwie poroniłam. W domu mam trzyletniego synka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Filip
Moje trzy Aniołki: 31.03.2012 [8tc]
14.11.2015 [10tc]
29.12.2016 [9tc]
bojatoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-28, 18:08   #136
Othy
Raczkowanie
 
Avatar Othy
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 89
Dot.: Mamy sierpień 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez bojatoja Pokaż wiadomość
Hej Bardzo chciałabym do Was dołączyć. U mnie sytuacja nie wygląda ciekawie. Tydzień temu dowiedziałam się o ciąży. Byłam u dwóch lekarzy i dwóch podejrzewa cp w środę robię ostatnią betę. I wtedy (albo czwartek) wizyta <myślę, że wszystko się wyjaśni>. Modlę się żeby wszystko było dobrze.
To moja czwarta ciąża- dwie poroniłam. W domu mam trzyletniego synka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Witaj mam nadzieję, że wszystko pozytywnie się wyjaśni i zostaniesz tu do rozwiązania. Jak wyglądały Twoje bety? Kiedy miałaś ostatnią miesiączkę? Skąd podejrzenie pozamacicznej? Ja też poroniłam 2 ciąże. To moja trzecia.

Edytowane przez Othy
Czas edycji: 2016-11-28 o 18:13
Othy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-28, 18:25   #137
bojatoja
Zakorzenienie
 
Avatar bojatoja
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 201
Dot.: Mamy sierpień 2017 ❤

Othy ostatnią miesiączkę miałam 20 października. Bety ok, chociaż dzisiejsza mnie zastanawia i zmartwiła. Tydzień temu w poniedziałek 89.49, w środę 259.4, w piątek 673.3 a dzisiaj 1435. Na pierwszej wizycie byłam we wtorek (tak wcześnie bo muszę brać clexane), stwierdził, że widzi coś na prawych przydatkach i podejrzewa cp. W sobotę byłam u innego gina, powiedział że mam powiekszone jajniki, mega zrosty (możliwe, że po cc, a jeszcze bardziej prawdopodobnie po ostatnim moim wyrostku- miałam 3 miesiące temu). Na 60% obstawia cp. Pęcherzyka jeszcze nie było. Już stresuje mnie środowa beta. Mocno wierzę, że wszystko będzie dobrze, ale z dnia na dzień łapie większego doła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Filip
Moje trzy Aniołki: 31.03.2012 [8tc]
14.11.2015 [10tc]
29.12.2016 [9tc]
bojatoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-28, 19:02   #138
Monkaa84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 13
Dot.: Mamy sierpień 2017 ❤

Nie, bety nie robiłam. Ponad miesiąc temu dostałam skierowanie na hormony, progesteron. Badanie wykonałam ale akurat w tym miesiącu zaszłam w ciążę. Pewnie macie rację że można wcześniej odwiedzić lekarza tylko ciężko mi się zmobilizować Kiedy w domu jest już dwójka dzieci to się mało myśli o sobie.
Monkaa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-28, 19:03   #139
Serenely
Zakorzenienie
 
Avatar Serenely
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 4 798
Dot.: Mamy sierpień 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez bojatoja Pokaż wiadomość
Hej Bardzo chciałabym do Was dołączyć. U mnie sytuacja nie wygląda ciekawie. Tydzień temu dowiedziałam się o ciąży. Byłam u dwóch lekarzy i dwóch podejrzewa cp w środę robię ostatnią betę. I wtedy (albo czwartek) wizyta <myślę, że wszystko się wyjaśni>. Modlę się żeby wszystko było dobrze.
To moja czwarta ciąża- dwie poroniłam. W domu mam trzyletniego synka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trzymam kciuki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Serenely jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-28, 19:09   #140
Monkaa84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 13
Dot.: Mamy sierpień 2017 ❤

Trzymaj się i głowa do góry U mnie to też trochę tak nie wiadomo a nawet u lekarza nie byłam. Mocno wierzę że Ci się uda, poprostu musisz z nami zostać; )
Monkaa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-28, 19:56   #141
faithworkswonders
Wtajemniczenie
 
Avatar faithworkswonders
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Mamy sierpień 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez bojatoja Pokaż wiadomość
Othy ostatnią miesiączkę miałam 20 października. Bety ok, chociaż dzisiejsza mnie zastanawia i zmartwiła. Tydzień temu w poniedziałek 89.49, w środę 259.4, w piątek 673.3 a dzisiaj 1435. Na pierwszej wizycie byłam we wtorek (tak wcześnie bo muszę brać clexane), stwierdził, że widzi coś na prawych przydatkach i podejrzewa cp. W sobotę byłam u innego gina, powiedział że mam powiekszone jajniki, mega zrosty (możliwe, że po cc, a jeszcze bardziej prawdopodobnie po ostatnim moim wyrostku- miałam 3 miesiące temu). Na 60% obstawia cp. Pęcherzyka jeszcze nie było. Już stresuje mnie środowa beta. Mocno wierzę, że wszystko będzie dobrze, ale z dnia na dzień łapie większego doła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Witamy
Kochana wiadomo Usg to Usg ale beta wydaje mi się że przyrasta idealnie
Sprawdź sobie :
http://bellybestfriend.pl/kalkulator-hcg.html

Trzymamy kciuki żeby było ok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Bartosz

Emilia
faithworkswonders jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-28, 20:16   #142
Othy
Raczkowanie
 
Avatar Othy
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 89
Dot.: Mamy sierpień 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez bojatoja Pokaż wiadomość
Othy ostatnią miesiączkę miałam 20 października. Bety ok, chociaż dzisiejsza mnie zastanawia i zmartwiła. Tydzień temu w poniedziałek 89.49, w środę 259.4, w piątek 673.3 a dzisiaj 1435. Na pierwszej wizycie byłam we wtorek (tak wcześnie bo muszę brać clexane), stwierdził, że widzi coś na prawych przydatkach i podejrzewa cp. W sobotę byłam u innego gina, powiedział że mam powiekszone jajniki, mega zrosty (możliwe, że po cc, a jeszcze bardziej prawdopodobnie po ostatnim moim wyrostku- miałam 3 miesiące temu). Na 60% obstawia cp. Pęcherzyka jeszcze nie było. Już stresuje mnie środowa beta. Mocno wierzę, że wszystko będzie dobrze, ale z dnia na dzień łapie większego doła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z przyrostem nie jest źle. Dziś na wizycie dowiedziałam się, że czasem (rzadko) ale zdarza się, że jedna ciąża rozwija się w macicy, a druga poza nią. Mówił coś o endometrium? Trzymam mocno kciuki.

Cytat:
Napisane przez Monkaa84 Pokaż wiadomość
Nie, bety nie robiłam. Ponad miesiąc temu dostałam skierowanie na hormony, progesteron. Badanie wykonałam ale akurat w tym miesiącu zaszłam w ciążę. Pewnie macie rację że można wcześniej odwiedzić lekarza tylko ciężko mi się zmobilizować Kiedy w domu jest już dwójka dzieci to się mało myśli o sobie.
Postaraj się wygospodarować czas na wizytę, myślę że dostaniesz luteinę przy takich plamieniach. Możesz mieć za mało progesteronu (w ciąży jego poziom się zmienia), a jest to hormon podtrzymujący ciążę do czasu wytworzenia się łożyska.
Othy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-28, 20:44   #143
pani_pierozkowa
Zakorzenienie
 
Avatar pani_pierozkowa
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 6 783
Dot.: Mamy sierpień 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez bojatoja Pokaż wiadomość
Othy ostatnią miesiączkę miałam 20 października. Bety ok, chociaż dzisiejsza mnie zastanawia i zmartwiła. Tydzień temu w poniedziałek 89.49, w środę 259.4, w piątek 673.3 a dzisiaj 1435. Na pierwszej wizycie byłam we wtorek (tak wcześnie bo muszę brać clexane), stwierdził, że widzi coś na prawych przydatkach i podejrzewa cp. W sobotę byłam u innego gina, powiedział że mam powiekszone jajniki, mega zrosty (możliwe, że po cc, a jeszcze bardziej prawdopodobnie po ostatnim moim wyrostku- miałam 3 miesiące temu). Na 60% obstawia cp. Pęcherzyka jeszcze nie było. Już stresuje mnie środowa beta. Mocno wierzę, że wszystko będzie dobrze, ale z dnia na dzień łapie większego doła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Na USG można coś zobaczyć dopiero gdy beta przekroczy tysiąc, nic dziwnego że lekarze nic nie zobaczyli skoro przekroczyłaś ten poziom dopiero dzisiaj. Skoro w środę betę miałaś 259 to we wtorek będąc u lekarza miałaś moze troche ponad sto, jakim cudem lekarz chciał cokolwiek zobaczyć macicy przy takich wartościach? Jajniki przy ciąży bardzo często sa powiększone. Nie daj sie nastraszyć. Przy cp beta słabo rośnie, Ty masz dobre przyrosty. Kciuki!
__________________
II kreseczki - 11.09.2014r.

26 lipca - kolejny rok razem!

Julek - 10.05.2015r. 21:40

pierogowamama.com
pani_pierozkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-28, 21:19   #144
faithworkswonders
Wtajemniczenie
 
Avatar faithworkswonders
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Mamy sierpień 2017 ❤

Bojatoja - kiedy teraz masz wizytę?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Bartosz

Emilia
faithworkswonders jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-29, 06:11   #145
Serenely
Zakorzenienie
 
Avatar Serenely
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 4 798
Dot.: Mamy sierpień 2017 ❤

U mnie nie było jeszcze pęcherzyka przy becie ~1500. Dlatego mam nadzieję, że po tygodniu już zobaczę. Odliczam do czwartku. Jutro rano robię badania. Zobaczymy czy to ten progesteron tak mi siadł na żołądek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Serenely jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-29, 06:37   #146
bojatoja
Zakorzenienie
 
Avatar bojatoja
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 201
Dot.: Mamy sierpień 2017 ❤

Dzięki dziewczyny

Cytat:
Napisane przez Othy Pokaż wiadomość
Z przyrostem nie jest źle. Dziś na wizycie dowiedziałam się, że czasem (rzadko) ale zdarza się, że jedna ciąża rozwija się w macicy, a druga poza nią. Mówił coś o endometrium? Trzymam mocno kciuki.
Pierwszy gin mówił, że endometrium jest grube i tyle. Drugi nic nie powiedział.

Cytat:
Napisane przez pani_pierozkowa Pokaż wiadomość
Na USG można coś zobaczyć dopiero gdy beta przekroczy tysiąc, nic dziwnego że lekarze nic nie zobaczyli skoro przekroczyłaś ten poziom dopiero dzisiaj. Skoro w środę betę miałaś 259 to we wtorek będąc u lekarza miałaś moze troche ponad sto, jakim cudem lekarz chciał cokolwiek zobaczyć macicy przy takich wartościach? Jajniki przy ciąży bardzo często sa powiększone. Nie daj sie nastraszyć. Przy cp beta słabo rośnie, Ty masz dobre przyrosty. Kciuki!
Właśnie dlatego wierzę, że będzie dobrze. Od samego początku mówiłam mężowi, że dziwne że już podejrzewają cp jeśli nic nie widać. Chyba, że kierowali się tymi zrostami? Nie wiem, ale wczorajsza beta mnie zmartwiła. Zobaczę jak jutrzejsza.

Cytat:
Napisane przez faithworkswonders Pokaż wiadomość
Bojatoja - kiedy teraz masz wizytę?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Albo jutro albo w czwartek. Chcę tylko zobaczyć czy pęcherzyk jest w macicy. U swojego gina wizytę mam w następnym tygodniu (w tym tygodniu niestety go nie ma).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Filip
Moje trzy Aniołki: 31.03.2012 [8tc]
14.11.2015 [10tc]
29.12.2016 [9tc]
bojatoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-29, 06:40   #147
Serenely
Zakorzenienie
 
Avatar Serenely
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 4 798
Dot.: Mamy sierpień 2017 ❤

Boja, mój gin też mi taki tekst rzucił ostatnio. I że jeszcze może przyjść @. Wyszłam z płaczem z gabinetu. Mój gin jest na urlopie do 19 grudnia i muszę się męczyć z lekarzami z przypadku trochę :/ Ciężko znaleźć dobrego ginekologa, sama przeszłam już chyba prawie 10.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Serenely jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-29, 08:33   #148
bojatoja
Zakorzenienie
 
Avatar bojatoja
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 201
Dot.: Mamy sierpień 2017 ❤

Serenely też trzymam kciuki za Ciebie! Ogólnie to uważam, że lepiej iść do lekarza nie wcześniej niż 6 tydzień, żeby było coś widać. Ja biorę zastrzyki dlatego tak wczesnie była pierwsza wizyta.
Umówiłam się do jeszcze innego ginekologa i wizytę mam jutro o 16.45. Wynik bety będzie około 14.00.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Filip
Moje trzy Aniołki: 31.03.2012 [8tc]
14.11.2015 [10tc]
29.12.2016 [9tc]
bojatoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-29, 09:23   #149
Monkaa84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 13
Dot.: Mamy sierpień 2017 ❤

Serenely- przy takich objawach jak Twoje to wydaje mi się że zdrową fasolkę nosisz Napewno ujrzysz pęcherzyk, nie martw się; ) A ja właśnie wychodzę z przeziębienia, miałam chrypkę i okropny ból gardła, dzisiaj lepiej ale za to mój młodszy synuś od wczoraj gorączkuje Co do plamień to są w śladowej ilości i czasem brązowawe a czasem różowe, najbardziej w tym momencie to potrzebuję się wyspać..
Monkaa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-29, 09:25   #150
Serenely
Zakorzenienie
 
Avatar Serenely
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 4 798
Dot.: Mamy sierpień 2017 ❤

No właśnie się zastanawiam i mam taką nadzieję. Czekają nas za jakiś czas badania - w tym prenatalne, i cały czas mam wątpliwości czy robić czy nie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Serenely jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-03 10:11:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:24.