Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-10-31, 10:09   #3121
Mimiko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 4 421
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Większość tych historii jest tak przedstawiona, że trudno je jakoś przeżywać, jest zwyczajnie za mało tła, charakterystyki postaci.

Nawet robiąc swój risercz nie wiesz, na ile wiarygodne są źródła, które są w internecie. To są materiały opracowane przez ludzi, a ludzie są zawsze subiektywni w swoich osądach, nawet jeśli zajmują się czymś zawodowo.

Była w USA sprawa zaginięcia dziecka, o które wszyscy latami oskarżali jego ojca, bo facet dziwnie się zachowywał dzwoniąc na policję. Sprawę rozwiązano, kiedy technologia poszła do przodu i sprawcą okazał się pedofil mieszkający w okolicy. Tylko do jakiego wniosku doszłabyś robiąc swój risercz zanim ją rozwiązano, skoro wszystkie źródła powtarzały, że najprawdopodobniej sprawcą jest ojciec, ale nic mu nie można udowodnić?

Dlatego ja z reguły nie mam żadnego zdania na temat nierozwiązanych spraw, bo zdaję sobie sprawę z tego, że te informacje, które są dostępne dla osób postronnych to jest tylko jakiś ułamek tego, co mają służby zajmujace się tym zawodowo. I powstrzymuję się z wyrażaniem jakichś moich podejrzeń

Zgadzam się. Podcastów kryminalnych słucham już dłuższy czas, a żadna sprawa nie utkwiła mi w pamięci na dłużej. Też nie wysnuwam żadnych wniosków ze spraw nierozwiązanych.
Mimiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-31, 10:14   #3122
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Są oczywiście sprawy, które mają większy potencjał do polaryzacji stanowisk jak np trójka z West Memphis albo Irina Jarmolenko i Mark Carver (słuchałam tej sprawy z perspektywy zabójstwa Iriny oraz oskarżenia Marka Carvera, bardzo różniły się od siebie te dwie historie).
Nie mam żadnego zdania, ani nie zastanawiam się, kto ma rację, bo chociaż lubię true crime, to nie jestem żadnym internetowym detektywem, ani internetową policją, ani internetowym sądem. A jak ktoś ma takie ciągoty, to może niech skorzysta z opcji rozwiązywania fikcyjnych spraw kryminalnych.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-31, 10:43   #3123
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Większość tych historii jest tak przedstawiona, że trudno je jakoś przeżywać, jest zwyczajnie za mało tła, charakterystyki postaci.

Nawet robiąc swój risercz nie wiesz, na ile wiarygodne są źródła, które są w internecie. To są materiały opracowane przez ludzi, a ludzie są zawsze subiektywni w swoich osądach, nawet jeśli zajmują się czymś zawodowo.

Była w USA sprawa zaginięcia dziecka, o które wszyscy latami oskarżali jego ojca, bo facet dziwnie się zachowywał dzwoniąc na policję. Sprawę rozwiązano, kiedy technologia poszła do przodu i sprawcą okazał się pedofil mieszkający w okolicy. Tylko do jakiego wniosku doszłabyś robiąc swój risercz zanim ją rozwiązano, skoro wszystkie źródła powtarzały, że najprawdopodobniej sprawcą jest ojciec, ale nic mu nie można udowodnić?

Dlatego ja z reguły nie mam żadnego zdania na temat nierozwiązanych spraw, bo zdaję sobie sprawę z tego, że te informacje, które są dostępne dla osób postronnych to jest tylko jakiś ułamek tego, co mają służby zajmujace się tym zawodowo. I powstrzymuję się z wyrażaniem jakichś moich podejrzeń
Ale tutaj przechodzimy wręcz do rozważań godnych filozofii - wiadomo że ludzie są subiektywni. Ba, nawet wymiar sprawiedliwości jest - ile było spraw medialnych, gdzie opinia publiczna naciskała na wyrok. Ale jakoś inni podcasterzy nie snują aż takich oderwanych od czapy narracji jak pani J. Parę stron wcześniej pisałam o tej sprawie, gdzie nauczycielka zabiła chłopca i jak Justyna to przedstawiła. Odnoszę wrażenie, że wiele osób nie wie, o co mi chodzi, a ja mam na myśli tworzenie narracji jak z fabularnej książki i podporządkowywanie pod to faktów. Często jest to krzywdzące dla bohaterów historii.

Do 100% prawdy nigdy nie dojdziemy. W nierozwiązanych sprawach zazwyczaj jest kilka teorii i zazwyczaj też nie mam takiej opinii, że jedna jest w 100% prawdziwa.
Dlatego odpowiadając na Twoje pytanie - nie doszłabym do żadnego wniosku, bo ludzie tak piszą w Internecie. Jak robię research, to mam na myśli, że pobieram akta spraw, jeśli są dostępne, oglądam wywiady z rodziną sprawcy czy ofiar, czytam na reddicie, czytam teorie itd., ale nie że mam jedną słuszną opinię. Nie mam jednego zdania np. na temat sprawy butiku Ultimo, napisałam, że wydaje mi się, że Beata jest niewinna, ale nie wiem tego tak naprawdę; tak samo nie mam zdania na temat sprawy Suzanne Morphew, jedynie wydaje mi się, że to jej mąż, ale dopóki nie zostanie skazany, to w życiu bym nie powiedziała "tak, to ten facet".
Poza tym wolę zdecydowanie sprawy rozwiązane.

No i dla Was są mało poruszające - w porządku. Ja mam inną opinię na ten temat, dla mnie wiele spraw jest poruszających i zazwyczaj im więcej o nich czytam, to coś wiem o bohaterach. I zwyczajnie jest mi ich żal z uwagi na tragedię, która ich spotkała, nie muszę się z nimi utożsamiać bądź wiedzieć wszystkiego o ich życiu.

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Wg mnie nie ma rzetelnych podcasterów.

Każdy opowiada jak chce, z jakiej perspektywy chce.

Nawet to samo wydarzenie opowiadane stricte przez usta ofiary i sprawcy, mimo, że dotyczą tego samego zdarzenia będą brzmiały inaczej.

Także ja nie drę łacha z Justyny i nie waychwalam Agi Rojek,ze jest obiektywna, bo zadna opowiesc dla mnie nie jest.

Tak, jak pisala chimay prawda jest taka, na jaką wskazują jednoznacznie dowody, do których pewnie tylko śledczy mają dostęp.

To że ktoś sobie powiedział tak, a inny siak, no to w sumie kto mówi prawdę prawdziwszą?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No sama pisałaś, że nie lubisz słuchać Agi Rojek i rozumiem to, ale zakładam, że w ogóle nie wysłuchałaś żadnego jej podcastu. Jeśli jednak się mylę, to przytocz jakikolwiek argument, że którykolwiek z jej podcastów jest nierzetelny i powody dlaczego (dokładnie jak przekręciła historie, co pominęła itd. ). Aga zawsze prezentuje stanowiska wielu stron, nigdy jednej. Oczywiście nie ma danych np. posiadanych przez policję, ale wiesz co? I o tym wspomina, że policja nie ujawniła tego bądź tego i nie wie.

Nie drę łacha z Justyny, tylko przytoczyłam konkretne argumenty, dlaczego uważam jej działalność za szkodliwą, a wiele podcastów za niewiarygodne.

Nie wychwalam Agi kosztem Justyny, tylko fakty są takie, że jedna stara się, opracowuje źródła, stara się być obiektywna w miarę możliwości i jak ma braki w wiedzy, to mówi o tym, a druga uznaje się za alfę i omegę, królową, a researchu nie robi praktycznie żadnego. Dziwię się, że tak trudno to przyznać jej fanom. To jest wątek o podcastach, wiele podcasterek było krytykowanych tutaj (hulaj dusza, Aga, Olga), ale jak się ma merytoryczne uwagi co do Justyny, to nagle jest to czepianie się.

Edytowane przez sublips
Czas edycji: 2021-10-31 o 10:44
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-31, 11:16   #3124
Mimiko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 4 421
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Mnie tam się te wszystkie Agi, Olgi, Justyny zlewają w jedno. Nie widzę wielkiej różnicy w sposobie opowiadania. Może za mało jeszcze wysłuchałam tych spraw, ale na razie takie mam wrażenie.
Mimiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-31, 12:01   #3125
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez Mimiko Pokaż wiadomość
Mnie tam się te wszystkie Agi, Olgi, Justyny zlewają w jedno. Nie widzę wielkiej różnicy w sposobie opowiadania. Może za mało jeszcze wysłuchałam tych spraw, ale na razie takie mam wrażenie.
Dlatego ja najabrdziej lubię podcasty, które wychodzą rzadko, ale są długie i obszerne.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-31, 12:51   #3126
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez Mimiko Pokaż wiadomość
Mnie tam się te wszystkie Agi, Olgi, Justyny zlewają w jedno. Nie widzę wielkiej różnicy w sposobie opowiadania. Może za mało jeszcze wysłuchałam tych spraw, ale na razie takie mam wrażenie.
No to mnie to niezmiernie dziwi, bo nie widzę innego podobieństwa między Agą Rojek a Justyną niż to, że obydwie są kobietami i nagrywają podcasty.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Dlatego ja najabrdziej lubię podcasty, które wychodzą rzadko, ale są długie i obszerne.
Czyli które?
Aga Rojek ma kilka takich podcastów, że nie sądzę, że można byłoby omówić sprawę obszerniej.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-31, 13:02   #3127
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Czyli które?
Aga Rojek ma kilka takich podcastów, że nie sądzę, że można byłoby omówić sprawę obszerniej.
Kompulik (chociaż generała Zaruskiego nie dałam rady) i sprawy wypuszczane w odcinkach np. ostatnia Zbrodni prowincjonalnych, 8. podcast też czasem robi kilkuodcinkowe tematy. Lubię czekać na kolejny podcast, a nie dostawać co parę dni coś. Zauważyłam to zwłaszcza u 8. podcast jak rok temu zrobiła w grudniu codziennie podcast. Zwyczajnie straciłam zainteresowanie.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-10-31, 13:54   #3128
doktorkaprawa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 111
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez Mimiko Pokaż wiadomość
A skąd wiesz czy opowiedziano sprawę rzetelnie? Robisz własnt research?
Tak.
doktorkaprawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-31, 16:07   #3129
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Kompulik (chociaż generała Zaruskiego nie dałam rady) i sprawy wypuszczane w odcinkach np. ostatnia Zbrodni prowincjonalnych, 8. podcast też czasem robi kilkuodcinkowe tematy. Lubię czekać na kolejny podcast, a nie dostawać co parę dni coś. Zauważyłam to zwłaszcza u 8. podcast jak rok temu zrobiła w grudniu codziennie podcast. Zwyczajnie straciłam zainteresowanie.
Niektóre podcasty Agi moim zdaniem są na poziomie kompulika pod kątem researchu; publikuje co tydzien, więc wiadomo że niektóre sprawy przedstawia bardziej pobieżnie, ale ma kilka perełek.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-31, 16:23   #3130
mdusia123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 998
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Niektóre podcasty Agi moim zdaniem są na poziomie kompulika pod kątem researchu; publikuje co tydzien, więc wiadomo że niektóre sprawy przedstawia bardziej pobieżnie, ale ma kilka perełek.
To prawda. Z tym, że jej jest chyba nawet łatwiej słuchać, bo jeżeli temat jest mocno długi, to jednak rozbija go na kilka odcinków. Było tak na przykład przy Autostradzie Łez, czy niedawno przy omawianiu morderstwa Sharon Tate. Możliwe, że jeszcze jakąś sprawę tak rozłożyła, ale teraz sobie nie przypomnę. Lubię długie podcasty i filmy, ale wolę jednak odkrywać jakąś sprawę po kawałku, z jednym odcinkiem w tygodniu, niż dostać jeden odcinek, który trwałby dziesięć godzin. Czasowo wyjdzie mniej więcej to samo, a jest o wiele wygodniej .

Edytowane przez mdusia123
Czas edycji: 2021-10-31 o 22:06
mdusia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-31, 18:49   #3131
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez mdusia123 Pokaż wiadomość
To prawda. Z tym, że jej jest chyba nawet łatwiej słuchać, bo jeżeli temat jest mocno długi, to jednak rozbija go na kilka odcinków. Było tak na przykład przy Autostradzie Łez, czy niedawno przy omawianiu morderstwa Sharon Tate. Możliwe, że jeszcze jakąś sprawę tak rozłożyła, ale teraz sobie nie przypomnę. Lubię długie podcasty i silmy, ale wolę jednak odkrywać jakąś sprawę po kawałku, z jednym odcinkiem w tygodniu, niż dostać jeden odcinek, który trwałby dziesięć godzin. Czasowo wyjdzie mniej więcej to samo, a jest o wiele wygodniej .
Też zdecydowanie wolę, jak dłuższe nagrania są podzielone na części. Uważam, że już podcasty powyżej 90 minut są trudne do wysłuchania za jednym posiedzeniem i sama sobie je dawkuję, jeśli twórca tego nie robi.
Kompulik jest dla mnie w ogóle nie do słuchania, ale doceniam jego rzetelność. Natomiast nie odpowiada mi ton głosu i jego żart na temat dziewczyn z Panamy oraz ich wyglądu był co najmniej niesmaczny i nie na miejscu.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-10-31, 20:15   #3132
doktorkaprawa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 111
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Też zdecydowanie wolę, jak dłuższe nagrania są podzielone na części. Uważam, że już podcasty powyżej 90 minut są trudne do wysłuchania za jednym posiedzeniem i sama sobie je dawkuję, jeśli twórca tego nie robi.
Kompulik jest dla mnie w ogóle nie do słuchania, ale doceniam jego rzetelność. Natomiast nie odpowiada mi ton głosu i jego żart na temat dziewczyn z Panamy oraz ich wyglądu był co najmniej niesmaczny i nie na miejscu.
Jezu, tak. To jest jedyne, czym mnie zraził.
doktorkaprawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-01, 07:06   #3133
Keira90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 158
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Kompulik (chociaż generała Zaruskiego nie dałam rady) i sprawy wypuszczane w odcinkach np. ostatnia Zbrodni prowincjonalnych, 8. podcast też czasem robi kilkuodcinkowe tematy. Lubię czekać na kolejny podcast, a nie dostawać co parę dni coś. Zauważyłam to zwłaszcza u 8. podcast jak rok temu zrobiła w grudniu codziennie podcast. Zwyczajnie straciłam zainteresowanie.
Jeszcze Ciemno wszędzie przygotowuje bardzo długie, szczegółowe materiały. Może Ci przypadną do gustu, jeśli takie lubisz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Keira90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-01, 15:49   #3134
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez mdusia123 Pokaż wiadomość
Lubię długie podcasty i filmy, ale wolę jednak odkrywać jakąś sprawę po kawałku, z jednym odcinkiem w tygodniu, niż dostać jeden odcinek, który trwałby dziesięć godzin. Czasowo wyjdzie mniej więcej to samo, a jest o wiele wygodniej .
Ciekawe czy jesteśmy w mniejszości. Z tego powodu miesiące już nie słuchałam Karoliny Anny, w ogóle mi nie leży taki format. Z takich krótszych podcastów to chyba jeszcze Strefy Mroku słucham, w sumie nie wiem dlaczego może dlatego, że ma charakterystyczny głos.

Cytat:
Napisane przez Keira90 Pokaż wiadomość
Jeszcze Ciemno wszędzie przygotowuje bardzo długie, szczegółowe materiały. Może Ci przypadną do gustu, jeśli takie lubisz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O tak, też sybskrybuję, a ostatnia seria o BTK bardzo mi się podoba. Zwłaszcza wstęp opowiedziany z perspektywy jego córki był bardzo udany.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-02, 21:37   #3135
bezpaniki
Zadomowienie
 
Avatar bezpaniki
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: ŚwinkaMorska/Kraków
Wiadomości: 1 359
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Znalezli Cleo (zywa)!

https://www.dailymail.co.uk/news/art...pxM1lz46d_0pR8
bezpaniki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-03, 03:24   #3136
4e7542dda0fd66e47a4eea60a6dfa89c97e945d1_61c50d8334adc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 695
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez bezpaniki Pokaż wiadomość
Jeju, cuuud !!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
4e7542dda0fd66e47a4eea60a6dfa89c97e945d1_61c50d8334adc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-03, 09:55   #3137
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez bezpaniki Pokaż wiadomość
Cudowna wiadomość!

Sent from my M2101K6G using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-03, 15:31   #3138
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez bezpaniki Pokaż wiadomość
Rano dostalam wiadomosc na grupie na fejsie
Bardzo mnie to cieszy, cud ze dziecina jest zdrowa)
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-07, 16:50   #3139
mc266
Zakorzenienie
 
Avatar mc266
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 479
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Też mam tak, że zazwyczaj wysłucham raz podcastu i na tym kończy się moje zdobywanie informacji związanych z daną sprawą. Czasami sprawdzę coś, co przykłuje moją uwagę, ale to rzadko. Ale i tak błędy merytoryczne i wskazywanie winnych, gdy nie ma wystarczających dowodów jest dla mnie karygodne. Dlaczego? Bo to są historie dotyczące prawdziwych ludzi, często nadal żyjących. Jeżeli w podcaście pojawią się fałszywe oskarżenia względem kogoś i podcast zostanie wysłuchany przez ludzi z otoczenia tego tej osoby, to może mieć to dla niej poważne konsekwencje. Dla nas to tylko podcast, a dla kogoś to może skończyć się tragedią.
__________________

mc266 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-11-09, 15:32   #3140
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Michał Larek opublikował niedawno wywiad z badaczką popkultury dotyczący trukrajmu z perspektywy kulturoznawczej KLIK. Cieszy mnie, że pojawiają się analizy tego zjawiska.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-10, 16:41   #3141
doktorkaprawa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 111
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Widzieliście, jaka drama?
https://m.facebook.com/story.php?sto...04501491512085

https://www.facebook.com/groups/Piat...0959057228068/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
doktorkaprawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-10, 16:45   #3142
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Linki nie działają. Jeden wygląda jak do story, które są usuwane po 24 godzinach.

Sent from my M2101K6G using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-10, 16:51   #3143
doktorkaprawa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 111
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

na stronie Fundacji Zaginieni jest list otwarty ojca Bruna Muschalika, a na grupie Justyny Piąte: nie zabijaj jest jej odpowiedź na ten list

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
doktorkaprawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-10, 16:54   #3144
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Linki nie działają. Jeden wygląda jak do story, które są usuwane po 24 godzinach.

Sent from my M2101K6G using Tapatalk
U mnie pierwszy działa (a nie mam FB). Drugi kieruje do zamkniętej grupy Justyny Mazur, a nie jestem jej członkiem, więc nie mam dostępu.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-10, 16:55   #3145
doktorkaprawa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 111
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

drugi link nie będzie działał, jeśli nie jest się w grupie Justyny, ale pierwszy jak się zaznaczy, a nie kliknie, to powinien działać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:55 ---------- Poprzedni post napisano o 17:54 ----------

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
U mnie pierwszy działa (a nie mam FB). Drugi kieruje do zamkniętej grupy Justyny Mazur, a nie jestem jej członkiem, więc nie mam dostępu.
W komentarzu pod tym pierwszym postem Justyna też wkleiła swoją odpowiedź.
doktorkaprawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-10, 17:02   #3146
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez doktorkaprawa Pokaż wiadomość
drugi link nie będzie działał, jeśli nie jest się w grupie Justyny, ale pierwszy jak się zaznaczy, a nie kliknie, to powinien działać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:55 ---------- Poprzedni post napisano o 17:54 ----------


W komentarzu pod tym pierwszym postem Justyna też wkleiła swoją odpowiedź.
Zaznaczałam, kopiowałam i wklejałam, u mnie nie działa. Nie wiem w sumie czemu. No nic, poczekam aż wypłynie może gdzieś indziej poza grupki

Sent from my M2101K6G using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-10, 17:03   #3147
Mimiko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 4 421
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Moim zdaniem Justyna w tej sprawie nie zawiniła. Nie dostała zgody na wywiad ale nie ma tam informacji, że rodzina nie życzy sobie powstabia podcastu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mimiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-10, 17:10   #3148
doktorkaprawa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 111
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Zaznaczałam, kopiowałam i wklejałam, u mnie nie działa. Nie wiem w sumie czemu. No nic, poczekam aż wypłynie może gdzieś indziej poza grupki

Sent from my M2101K6G using Tapatalk
jest na stronie Fundacji na Fejsie, ogólnodostępne
doktorkaprawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-10, 17:15   #3149
doktorkaprawa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 111
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

https://m.facebook.com/story.php?sto...03077173108751Screenshot_20211110-181347_Facebook.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
doktorkaprawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-10, 17:33   #3150
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

No cóż i z tego wyjdzie obronną ręką, przecież ma swoich psychofanów. Dla mnie żenujące to jest i tyle, mam nadzieję, że w końcu poniesie konsekwencje tego, co robi.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-04-22 06:53:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:18.