Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-06-07, 21:28   #2701
bezpaniki
Zadomowienie
 
Avatar bezpaniki
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: ŚwinkaMorska/Kraków
Wiadomości: 1 359
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez Czarnaluna Pokaż wiadomość
Tak. Mają, nazywa się "Podcast "No Nie Gadaj... - współpalanciary i współpalanciki". Nazwa to jest odniesienie do jednego z komentarzy napisanych pod ich filmem na youtube.

---------- Dopisano o 15:44 ---------- Poprzedni post napisano o 15:42 ----------


Co sądzicie o podcaście Zbrodnia jest kobietą? Ostatni odcinek efekt lucyfera jest mega!

Super, dzieki!

O podkascie nie slyszalam, juz dodalam do listy do odsluchania!
bezpaniki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-12, 08:06   #2702
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Posłuchałam jednak o Darii. Olga Herring robi świetne podcasty. W głowie mi się nie mieści, że nie znaleźli jej zabójcy do tej pory i bardzo współczuję rodzinie. Do tego przeraziła mnie ta historia, bo sama czasami chodzę sama po lesie. Liczę, że znajdą sprawcę - tak jak w sprawie "Skóry". Choć w sumie nie ma żadnych nowych informacji o procesie Roberta J.

Posłuchałabym nowego sezonu "Śledztwa pisma", pewnie będzie o Andrzeju S., "interesujący" przypadek, ale nie wiem, czy chcę płacić. Chyba poczekam na recenzje. Choć też nie nastawiam się, bo drugi sezon był kiepski moim zdaniem (nie chodzi mi o śmierć tych biednych dziewczyn, absolutnie, ale sama realizacja).
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-12, 10:31   #2703
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Posłuchałam jednak o Darii. Olga Herring robi świetne podcasty. W głowie mi się nie mieści, że nie znaleźli jej zabójcy do tej pory i bardzo współczuję rodzinie. Do tego przeraziła mnie ta historia, bo sama czasami chodzę sama po lesie. Liczę, że znajdą sprawcę - tak jak w sprawie "Skóry". Choć w sumie nie ma żadnych nowych informacji o procesie Roberta J.

Posłuchałabym nowego sezonu "Śledztwa pisma", pewnie będzie o Andrzeju S., "interesujący" przypadek, ale nie wiem, czy chcę płacić. Chyba poczekam na recenzje. Choć też nie nastawiam się, bo drugi sezon był kiepski moim zdaniem (nie chodzi mi o śmierć tych biednych dziewczyn, absolutnie, ale sama realizacja).
A gdzie to nowe śledztwo pisma? Bo na Spotify nie widzę..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-13, 10:11   #2704
Czarnaluna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 2
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

O wow, dzięki za tak długą listę podcastów <3

Dopisz, proszę jeszcze:
Zbrodnia jest kobietą - podcast kryminalny
8 podcast
Maska Arlekina

Edytowane przez Czarnaluna
Czas edycji: 2021-06-14 o 04:43
Czarnaluna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-13, 20:49   #2705
mc266
Zakorzenienie
 
Avatar mc266
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 479
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Posłuchałabym nowego sezonu "Śledztwa pisma", pewnie będzie o Andrzeju S., "interesujący" przypadek, ale nie wiem, czy chcę płacić. Chyba poczekam na recenzje. Choć też nie nastawiam się, bo drugi sezon był kiepski moim zdaniem (nie chodzi mi o śmierć tych biednych dziewczyn, absolutnie, ale sama realizacja).
Właśnie obiło mi się dzisiaj o uszy, że jest kolejny sezon Śledztwa Pisma, ale nawet nie sprawdzałam, o co mam w nim chodzić. Osłabł mi zapał po drugim sezonie.
__________________

mc266 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-14, 11:34   #2706
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Na kanale Imponderabilia pojawił się wczoraj wywiad z autorką nowego Śledztwa Pisma. Rozmowa się od tego zaczyna jak coś

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-14, 11:43   #2707
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
A gdzie to nowe śledztwo pisma? Bo na Spotify nie widzę..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ma być od 15 czerwca, czyli od jutra, ale tylko dla tych, którzy chyba prenumerują "Pismo"(?). Choć akurat Andrzej Samson już nie żyje - jeśli to będzie o nim - i nie wiem, czy wyciągną coś nowego.

A bohaterowie 1 sezonu dostali 5 lat w więzieniu - nie ma to jak sprawiedliwy wyrok za znęcanie się nad dziećmi.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-06-14, 13:31   #2708
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez jaksy Pokaż wiadomość
Na kanale Imponderabilia pojawił się wczoraj wywiad z autorką nowego Śledztwa Pisma. Rozmowa się od tego zaczyna jak coś

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka
Dzięki za info, wywiadu sobie słucham, ale podcastu nie będę, bo temat niespecjalnie mnie interesuje (a już na pewno nie na tyle, żeby wykupić dostęp).
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-15, 10:09   #2709
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Nie wiem, chyba tutaj jest za darmo (?): https://www.youtube.com/watch?v=yjnxr8nUdGU, bo właśnie puściłam. Ale ciekawa jestem, o kim jest ten sezon, bo chyba jednak nie o Andrzeju Samsonie. Choć ja ogólnie nie lubię takich historii.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-15, 18:10   #2710
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Nie wiem, chyba tutaj jest za darmo (?): https://www.youtube.com/watch?v=yjnxr8nUdGU, bo właśnie puściłam. Ale ciekawa jestem, o kim jest ten sezon, bo chyba jednak nie o Andrzeju Samsonie. Choć ja ogólnie nie lubię takich historii.
Z tego co zrozumiałam z komentarzy pod wywiadem Paciorka, nie chodzi o Samsona, nazwisko jest nawet w jednym z komentarzy.
Za darmo ma być jakaś część, więc to pewnie to, co wkleiłaś.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-15, 18:45   #2711
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Z tego co zrozumiałam z komentarzy pod wywiadem Paciorka, nie chodzi o Samsona, nazwisko jest nawet w jednym z komentarzy.
Za darmo ma być jakaś część, więc to pewnie to, co wkleiłaś.
Tak, już doszłam do tego o kim mowa i jestem rozczarowana całością; do tego dźwięk fatalny, tej kobiety przez telefon w ogóle nie było słychać. Raczej nie będę słuchać i uważam, że nie warto za to płacić.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-06-15, 18:52   #2712
Paprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar Paprotka_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 488
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

O, a ja byłam pewna, ze o Samsonie. Ale też nie będę słuchać, nie mam prenumeraty,a ten podcast nie działa na mnie jak wabik.
__________________
Czasami bywa się gołębiem a czasami pomnikiem.
----------------------------------------------------------
PRETENSJONALNY nie oznacza "pełen pretensji"
Za słownikiem PWN:
pretensjonalny to
1. «zachowujący się sztucznie, krygujący się»
2. «zbyt wyszukany, świadczący o złym guście»
Paprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-15, 20:50   #2713
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

No ja też mam spore wątpliwości natury moralnej. Nie znam tego człowieka, a działalność pobieżnie po lekturze w Internecie, ale jeśli tak poważne zarzuty są prawdziwe, to uważam, że zamiast podcastu powinien być proces. Trailer tego odcinka też jest beznadziejny, jakość dźwięku koszmarna. Cenię to czasopismo i od czasu do czasu kupuję, ale chyba najlepiej, gdyby pozostali przy pierwszym sezonie, który naprawdę był niesamowity.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-30, 18:35   #2714
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Kto kupuje nowa książkę Justyny Mazur?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-30, 21:23   #2715
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 11 723
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Kto kupuje nowa książkę Justyny Mazur?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nową? A jest jakaś stara?

Nawet nie wiedziałam, że coś napisała. To ma być to samo co podcast tylko, że pisany?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-30, 21:35   #2716
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

[1=a79790139dd0658ebd8b23c e8e3846ca00e1de31_65bd820 1a8975;88784715]Nową? A jest jakaś stara?

Nawet nie wiedziałam, że coś napisała. To ma być to samo co podcast tylko, że pisany?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

No w sumie fakt, wydaje tylko jedna.

Piszę z przekazem, bo o ile lubię jej podcasty to ta książka dla mnie będzie takim srutututu gacie z drutu.
Dla mnie książka okuniewskiej już była śmieszna 🤷



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_20210630-223459_compress12.jpg (65,2 KB, 112 załadowań)
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-01, 08:30   #2717
Voytkova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 451
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
No w sumie fakt, wydaje tylko jedna.

Piszę z przekazem, bo o ile lubię jej podcasty to ta książka dla mnie będzie takim srutututu gacie z drutu.
Dla mnie książka okuniewskiej już była śmieszna



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Dla mnie tak samo .Lubię Piąte nie zabijaj ale nie jestem jakaś psychofanka Justyny których na grupie nie brak ,uważam ze ma mniej i bardziej udane odcinki .
Książki na pewno nie kupię bo to nie tematyka kryminalna .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Voytkova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-01, 08:33   #2718
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Jak Okuniewską lubiłam, później zaczęła mnie drażnić i jej nie słucham, to wydaje mi się, że jej książka jest naprawdę niezła. Czytałam jedynie fragmenty, ale to coś innego niż podcast i w dużo mniej humorystycznym tonie. Bądź co bądź uważam - mimo tego, że mnie irytuje - że zrobiła dużo dobrego.

A książka Justyny Mazur mnie nie interesuje, bo za każdym razem jak włączam jej podcast, to chyba źle trafiam, bo jestem bardzo zawiedziona. Ale gdyby Jaśmin albo Aga Rojek wydały książkę, to kupiłabym od razu.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-01, 09:51   #2719
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Jak Okuniewską lubiłam, później zaczęła mnie drażnić i jej nie słucham, to wydaje mi się, że jej książka jest naprawdę niezła. Czytałam jedynie fragmenty, ale to coś innego niż podcast i w dużo mniej humorystycznym tonie. Bądź co bądź uważam - mimo tego, że mnie irytuje - że zrobiła dużo dobrego.

A książka Justyny Mazur mnie nie interesuje, bo za każdym razem jak włączam jej podcast, to chyba źle trafiam, bo jestem bardzo zawiedziona. Ale gdyby Jaśmin albo Aga Rojek wydały książkę, to kupiłabym od razu.
O widzisz,a to ciekawe.
W życiu bym nie kupiła książki Okuniewskiej, dla mnie jej podcasty są zbyt krzykliwe, dziecinne i ogólnie są dla mnie przerostem formy nad treścią.

Ale ja sama lubię oglądać na IG, lubię wywiady z nią, uważam,że to spoko, inteligentna babka. Ale mam ciary żenady jak słucham jej podcastów.

A u Justyny to pewnie będzie książka w stylu jej podcastu "pogadajmy o życiu".

Wychodzi na to,że każdy może wydać książkę. Na szczęście nie każdy musi.ja przeczytać 🤷
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-07-01, 09:56   #2720
Marina3
Zadomowienie
 
Avatar Marina3
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 717
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Dziewczyny, a sluchałyście już najnowszego podcastu Justyny o pani Elżbiecie? Co sądzicie na ten temat?

Ja jestem zszokowana, jak bardzo sprawa została zamieciona pod dywan i zamknięta. Uważam, że do zaginięcia mogli przyczynić się obaj synowie, bo obaj mieli w tym interes. Choć o młodszym Michale jest bardzo mało powiedziane, to wydarzenia poprzedzające zaginienie są bardzo niepokojące.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Marina3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-01, 10:25   #2721
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
O widzisz,a to ciekawe.
W życiu bym nie kupiła książki Okuniewskiej, dla mnie jej podcasty są zbyt krzykliwe, dziecinne i ogólnie są dla mnie przerostem formy nad treścią.

Ale ja sama lubię oglądać na IG, lubię wywiady z nią, uważam,że to spoko, inteligentna babka. Ale mam ciary żenady jak słucham jej podcastów.

A u Justyny to pewnie będzie książka w stylu jej podcastu "pogadajmy o życiu".

Wychodzi na to,że każdy może wydać książkę. Na szczęście nie każdy musi.ja przeczytać 🤷
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też bym jej książki nie kupiła, przeczytałam fragment u koleżanki, ale ogólnie też dlatego że znudziła mnie ta tematyka związkowa. Miałam tak, że może za dużo jej słuchałam, ale jak zaczęła podczas podcastów mówić zdania typu "każdy myślący człowiek jest wegetarianinem", to mnie zamurowało i stwierdziłam, że nie lubię sposobu, w jaki przekazuje swoje poglądy, uważam to za zwyczajnie szkodliwe.

Tak, każdy może wydać, choć jak jeszcze ktoś, kto nagrywa podcasty (czyli przyjmuje, że ma jakiś zasób słownictwa, coś do przekazania) to robi, to jeszcze widzę w tym sens, natomiast kiedy kolejni celebryci wydają książki, no to fakt, nie muszę ich kupować, ale to pokazuje mi, że naprawdę każdy może wydać książkę.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-01, 10:55   #2722
mdusia123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 998
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Oj, Agę Rojek też bardzo lubię. Chociaż film "Sprawa Watchera z Westfield" akurat mocno mnie wynudził, to później wszystko wróciło już na właściwe tory. Ale ten film to akurat był typ spraw, za którym ja osobiście nie przepadam. Za dużo tu było przepychanek sądowych o kasę, a za mało jakichkolwiek konkretnych wydarzeń. O sprawie Jima Jonesa też wprawdzie nie wysłuchałam do końca, aczkolwiek prawie udało mi się tego dokonać .
mdusia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-01, 11:27   #2723
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez mdusia123 Pokaż wiadomość
Oj, Agę Rojek też bardzo lubię. Chociaż film "Sprawa Watchera z Westfield" akurat mocno mnie wynudził, to później wszystko wróciło już na właściwe tory. Ale ten film to akurat był typ spraw, za którym ja osobiście nie przepadam. Za dużo tu było przepychanek sądowych o kasę, a za mało jakichkolwiek konkretnych wydarzeń. O sprawie Jima Jonesa też wprawdzie nie wysłuchałam do końca, aczkolwiek prawie udało mi się tego dokonać .
Ostatnio mi dobór spraw Agi nie podpasował, ona też lubi tematykę tajemniczych zaginięć, a ja tak średnio ale ten o Johnie Liście był super, natomiast Watcher też mnie wynudził, uważam, że rozwiązanie jest proste - rodzinka sama pisała do siebie te listy. O sekcie nie wysłuchałam do końca, bo po prostu znam tę sprawę i średnio lubię tematykę kultu, a tego ostatniego nawet chyba nie włączyłam, bo też nie mój temat. Ale na tę niedzielę znowu jest zapowiedziany 3-godzinny podcast i liczę, że będzie coś bardziej w moim guście . W każdym razie uważam, że Aga świetnie się przygotowuje, dba o jakość dźwięku; na początku zrażała mnie jej wada wymowy i myliłam ją z Kryminalnymi historiami, ale teraz bardzo się przekonałam do jej podcastów. I jak wspominałam, lubię też Olgę Herring, tylko ona tak bardziej poetycko/ literacko powiedziałabym opowiada, choć z dużym szacunkiem i wyczuciem w odniesieniu do ofiary, więc mnie absolutnie zauroczyła.

W odniesieniu jeszcze do Śledztwa Pisma, to zastanawiam się, na ile ten zabieg z płatnym podcastem nie był strzałem w kolano, bo nie widzę nawet za bardzo żadnych recenzji dotychczasowych odcinków w sieci.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-01, 11:38   #2724
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Ja nie kupuję tego typu książek, tj żadnych celebrytów, influencerów, youtuberów.
Mogłabym kupić tylko coś pisanego przez dziennikarza śledczego albo kogoś pracującego w tym zawodzie.
Rozważam jednak kupienie jakiegoś kryminału Michała Larka.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-01, 12:18   #2725
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 11 723
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

A ta Okuniewska to jest podcast kryminalny?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-01, 12:44   #2726
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

[1=a79790139dd0658ebd8b23c e8e3846ca00e1de31_65bd820 1a8975;88785541]A ta Okuniewska to jest podcast kryminalny?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Nie.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-01, 13:16   #2727
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

[1=a79790139dd0658ebd8b23c e8e3846ca00e1de31_65bd820 1a8975;88785541]A ta Okuniewska to jest podcast kryminalny?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Nie, takie pierdoły o związkach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-01, 13:24   #2728
mdusia123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 998
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Ostatnio mi dobór spraw Agi nie podpasował, ona też lubi tematykę tajemniczych zaginięć, a ja tak średnio ale ten o Johnie Liście był super, natomiast Watcher też mnie wynudził, uważam, że rozwiązanie jest proste - rodzinka sama pisała do siebie te listy. O sekcie nie wysłuchałam do końca, bo po prostu znam tę sprawę i średnio lubię tematykę kultu, a tego ostatniego nawet chyba nie włączyłam, bo też nie mój temat. Ale na tę niedzielę znowu jest zapowiedziany 3-godzinny podcast i liczę, że będzie coś bardziej w moim guście . W każdym razie uważam, że Aga świetnie się przygotowuje, dba o jakość dźwięku; na początku zrażała mnie jej wada wymowy i myliłam ją z Kryminalnymi historiami, ale teraz bardzo się przekonałam do jej podcastów. I jak wspominałam, lubię też Olgę Herring, tylko ona tak bardziej poetycko/ literacko powiedziałabym opowiada, choć z dużym szacunkiem i wyczuciem w odniesieniu do ofiary, więc mnie absolutnie zauroczyła.

W odniesieniu jeszcze do Śledztwa Pisma, to zastanawiam się, na ile ten zabieg z płatnym podcastem nie był strzałem w kolano, bo nie widzę nawet za bardzo żadnych recenzji dotychczasowych odcinków w sieci.
Albo jakiś przyszły sąsiad robił sobie durne żarty, które weszły zbyt mocno. Tak też mogło być .

Ja o sekcie wyłączyłam w sumie tuż przed finałem. Nawet nie potrafię do końca powiedzieć dlaczego. Bo historia była przecież ciekawa .

Ja ostatni film obejrzałam. Głównie dlatego, że w sumie był w miarę krótki, więc co mi tam. Ale też nie lubię spraw tajemniczych zaginięć, w których kompletnie niczego nie wiadomo .
mdusia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-01, 14:02   #2729
Nette
Wtajemniczenie
 
Avatar Nette
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 698
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Ja nie kupuję tego typu książek, tj żadnych celebrytów, influencerów, youtuberów.

Mogłabym kupić tylko coś pisanego przez dziennikarza śledczego albo kogoś pracującego w tym zawodzie.

Rozważam jednak kupienie jakiegoś kryminału Michała Larka.
A propos książek i podcastów, to kupuję sporo poleconych na podcaście "Dział Zagraniczny". Podcast, wiadomo, nie jest kryminalny, ale poleca świetne książki reportażowe.
Za to nie chciałoby mi się nawet paru złotych wydawać na jakieś celebryckie przemyślenia.
Nette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-02, 14:47   #2730
februar
jestem kotem
 
Avatar februar
 
Zarejestrowany: 2017-03
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 845
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Jak ktoś jest zainteresowany tym nowym śledztwem pisma, to z audioteka można korzystać przez 14 dni za darmo, a potem po prostu zrezygnować z subskrypcji przed pierwszą płatnością. Aktualnie są chyba 3 odcinki dostępne, moim zdaniem ten darmowy fragment średnio zachęcający, ale kiedy przesłuchałam cały odcinek, to się wkręciłam i słucham dalej.
__________________
februar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-04-22 06:53:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:33.