Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. IV - Kraina Łagodności i Puszystości - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-04, 07:15   #301
***luna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 8 190
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. IV - Kraina Łagodności i Puszystości

Maddie zdrówka życzę.

W UK po porodzie naturalnym można opuścić szpital po 6 , a po cesarskim po 72h.
Mówiąc szczerze od tych 72h w szpitalu mozna zwariować niechybnie, więc ja bym wybrała pójście do domu.
Zresztą ja jestem fanką porodów domowych.


Katakumba ślicznie Szybko i zdaje się bez komplikacji
Mi kazali się stawić o 6 rano w sobotę (na wywołanie).
A w szpitalu czekałam 10 godzin na patologii nim jakiekolwiek działania podjęli po porodówka była zatłoczona. A później byłam tak naćpana, że gdyby nie film z porodu to bym wiele nie pamiętała...

Wada wzroku mi się nie pogłębiła.
__________________
Blogi są dwa
blogowo: poradnik emigranta nowy post:
14/10/2012 Obyście tego postu nie potrzebowali
blogowo:
aktywnie
nowy post 12/09/2012 Veni Vidi Vici
***luna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 07:23   #302
Maddie
Wtajemniczenie
 
Avatar Maddie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 671
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. IV - Kraina Łagodności i Puszystości

Luna, dziękuję

Kurcze, te 6 godzin od porodu to jakoś tak... mało. Ja 6 godzin po wycięciu wyrostka nie byłam w stanie wstać, a co mówić po urodzeniu dziecka
Maddie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 08:22   #303
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. IV - Kraina Łagodności i Puszystości

Nie, ja naprawde musze przestac z ogladaniem przed snem seriali o seryjnych mordercach... Ogladalam o takim co to lacznie zabil 63 osoby, wycinal zebro prawe, cwiartowal... A wszystko gdy ofiara byla unieruchomiona, ale wszystko widziala i zdawala sobie z tego sprawe...
Efekt? Snil mi sie.
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?

SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 08:30   #304
Maddie
Wtajemniczenie
 
Avatar Maddie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 671
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. IV - Kraina Łagodności i Puszystości

Mania, co to za serial? Gratuluję wyników w szkole
Maddie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 08:31   #305
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. IV - Kraina Łagodności i Puszystości

Criminal Minds, sezon drugi, odcinek 23 ;P
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?

SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 08:39   #306
Eva ID
ForceIsStrongInThisOne...
 
Avatar Eva ID
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: أبو ظبي
Wiadomości: 7 439
GG do Eva ID
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. IV - Kraina Łagodności i Puszystości

Cytat:
Napisane przez Maddie Pokaż wiadomość
Evuś, wczoraj wieczorem nie miałam już gorączki, dziś jeszcze nie wiem.. jeśli mam, to pójdę.

Maddie, jesli nie mialas wczoraj wieczorem goraczki to juz dobrze, ale twoj organizm na pewno jest mocno oslabiony. Z tego co pamietam, to przez trzy dni mialas goraczke, sama przeanalizuj jak sie czujesz, ja jestem za tym aby isc do lekarza. Prawdopodobnie beda mi chcieli zrobic kuku, okaze sie.
__________________
Wealth, Income & Power

I`m Proud to Be a Christian - Jestem Dumna, że Jestem Chrześcijanką



55 kg
Eva ID jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 08:53   #307
aniko 23
Zakorzenienie
 
Avatar aniko 23
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 531
GG do aniko 23
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. IV - Kraina Łagodności i Puszystości

Witam.....ale dupiata pogoda u mnie..no kiedy sie w koncu słonce pojawi....
dziewczynki zostawilam Wam krotka notke w MBC... wybaczcie ze tak z przyczai i cichaczem

od dwoch dni ak jakby w nocy brakuje mi powietrza..okno ottwarte..zimno jak cholera...a ja budze sie co jakis czas łapiac chałstem powietrze...

musze skonczyc z tymi papierosami bo sie skoncze przed 30
__________________

...noszę twe serce z sobą (noszę je w moim sercu).

aniko 23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-04, 08:53   #308
Maddie
Wtajemniczenie
 
Avatar Maddie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 671
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. IV - Kraina Łagodności i Puszystości

Cytat:
Napisane przez SzpiegZKrainyDeszczowców Pokaż wiadomość
Criminal Minds, sezon drugi, odcinek 23 ;P
Nie znam, fajny?

Cytat:
Napisane przez Eva ID Pokaż wiadomość
Maddie, jesli nie mialas wczoraj wieczorem goraczki to juz dobrze, ale twoj organizm na pewno jest mocno oslabiony. Z tego co pamietam, to przez trzy dni mialas goraczke, sama przeanalizuj jak sie czujesz, ja jestem za tym aby isc do lekarza. Prawdopodobnie beda mi chcieli zrobic kuku, okaze sie.
Eva, miałam trzy dni na przemian temperaturę i osłabienie.. Wahania od 39 do 34 stopni, dziś mam 35,2 (właśnie zmierzyłam). Nie mam pojęcia, co się dzieje, bo jestem osłabiona i senna, mam zawroty głowy i jest mi zimno. A Tobie czemu zrobią kuku?


Ani, odpisałam Ci w klubie, pewnie już nie przeczytałaś.. Jesteś przekonana, że to dobra decyzja?

Edytowane przez Maddie
Czas edycji: 2009-06-04 o 08:55 Powód: dopisek
Maddie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 08:58   #309
Eva ID
ForceIsStrongInThisOne...
 
Avatar Eva ID
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: أبو ظبي
Wiadomości: 7 439
GG do Eva ID
Smile Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. IV - Kraina Łagodności i Puszystości

Cytat:
Napisane przez Maddie Pokaż wiadomość

Eva, miałam trzy dni na przemian temperaturę i osłabienie.. Wahania od 39 do 34 stopni, dziś mam 35,2 (właśnie zmierzyłam). Nie mam pojęcia, co się dzieje, bo jestem osłabiona i senna, mam zawroty głowy i jest mi zimno. A Tobie czemu zrobią kuku?

Maddie, ja bym na Twoim miejscu zasiegnela porady lekarza i zrobila badania. Nie lekcewaz pozornego przeziebienia. O kuku pisalam wczesniej w Clubie, troche sie boje.
__________________
Wealth, Income & Power

I`m Proud to Be a Christian - Jestem Dumna, że Jestem Chrześcijanką



55 kg
Eva ID jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 09:02   #310
aniko 23
Zakorzenienie
 
Avatar aniko 23
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 531
GG do aniko 23
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. IV - Kraina Łagodności i Puszystości

Maddie...jestem przekonana...oszczedze sobie niepotrzebnych nerwow a z Wami kontaktu nie strace bedac na watku głownym..poza tym zaczynalam tracic dystans do MBC co zle wrozylo...

nie przejmujcie sie tym, żadna wielka sprawa....

---------- Dopisano o 10:02 ---------- Poprzedni post napisano o 10:00 ----------

Cytat:
Napisane przez SzpiegZKrainyDeszczowców Pokaż wiadomość
Criminal Minds, sezon drugi, odcinek 23 ;P

podoba mi sie tytul... krotkie streszczenie tez....przyznam ze nie slyszalam o tym serialu
__________________

...noszę twe serce z sobą (noszę je w moim sercu).

aniko 23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 09:10   #311
katakumba
Zakorzenienie
 
Avatar katakumba
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: bedlam
Wiadomości: 5 384
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. IV - Kraina Łagodności i Puszystości

oh, witam i ja w ten czwrtkowy poranek ktory nie rozni sie dla nas niczym od innych porankow jesy leniwie i miauczaco jak polka nie dostaje czego chce

aniko ja chyba po czesci cie rozumiem, ale jakos zal byloby mi, ale masz oczywiscie racje, kontaktu nie starcisz

szpiegu ja ogladam csi, nalogowo w ciazy po 5 odcinkow w nocy ogladalam, potem mi sie snia jakies bzdury rowniez. criminal minds wlasnie nie moge ogladac, bo ja to na "3 swinkach" sie balalm, wiec co mowic o takim powaznym filmie
__________________
swoje rady zwin w ciasny rulonik i rozwaz znaczenie slowa "czopek"

Haters gonna hate.
Potatoes gonna potate.



katakumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 09:11   #312
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. IV - Kraina Łagodności i Puszystości

Cytat:
Napisane przez Maddie Pokaż wiadomość
Nie znam, fajny?
Bardzo... kazdy odcinek to jakis inny seryjny morderca...
http://pl.wikipedia.org/wiki/Zab%C3%B3jcze_umys%C5%82y
Ja nie wiem co w nich jest ze mnie tak fascynuja...
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?

SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 09:30   #313
aniko 23
Zakorzenienie
 
Avatar aniko 23
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 531
GG do aniko 23
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. IV - Kraina Łagodności i Puszystości

Cytat:
Napisane przez katakumba Pokaż wiadomość
malla kobieto, ja co prawda nie zamieszaczalam zdjec z porodu (nawet takowych nie posiadam) ale generalnie nie jest to dla mnie temat tabu wiec pytaj
rodzilam...

oh, to historia godna opowiedzenia, kto chce niech sobie idzie po herbate, ja poczekam z opowiescia, bo to sie powinno potomnosci opowiadac jako przyklad wzrocowy
juz? zasiadly wygodnie?
no to lecim na szczecin
starsznie chcialam zeby mala zaczekala na moja siostre co miala z paryza do mnie na porod przyleciec. mloda przyleciala, dzien pozniej gramy w monopol i jak mozna sie bylo spodziewac, bach! skurcz. i cisza. ok, moze po prostu jogurcik mi nie wszedl. godzine pozniej znowu jakis taki niemrawy skurcz (to jakby bol przy okresie) przemknal przez mymlon i juz.
tak sie budowalo napiecie przez nastepne hm... 10 godzin. jak jazda pociagiem, coraz szybciej i szybciej
jak mialam skurcze co 15 minut zadzwonilam do szpitala czy juz moge przyjechac (w uk tak jest - calkiem czesto odsylaja do domu jak nie ma odpowiednich warunkow (czytaj rozwarcia) to jazda nazad). mily pielegniarz poiformowal mnie ze skurcze co 10 min to moga byc i przez kilka godzin, wiec mam siedziec spokojnie a najlepiej isc spac. aha
okolo 1 w nocy konkubent zastal mnie w lazience, nie umiejaca sie zdecydowac, czy wymiotowac czy miec biegunke. po wszytskim wlazlam do wanny i sobie siedzialam a niej rozwiazujac sudoku
jak juz byla 4 rano, skurcze byly takie dosc na moje oko co 4 minuty, zreszta mloda mi je mierzyla dosc skrupulatnie, zdecydowalam ze na linoleum w kuchni nie urodze. dzwonic do szpitala. juz
konkubent dzowni, dosc zdezorientowany, bo to nie dosc ze 4 rano, to niedziela
sytuacja w tym momencie wyglada tak - ja sobie zdaje sprawe, ze sudoku pochlonelo mnie tak doszczetnie, ze sie nie ogolilam, ze nie zmieszcze sie w zadne inne spodni niz pizamowe, ze mam chyba treme. miedzy skurczami przysypiam, mloda lata jak z jajkiem, konkubent na telefonie relacjonuje pielegniarzowi co sie dzieje
a oni mowia ze nie maja miejsca na porodowce. swietnie, jednak linoleum
ale maja miejsce w szpitalu pol godziny pociagiem od nas. pociagiem
boze i taczka bym pojechala gdyby ode mnie zalezalo. ale oni laskawie przyslali ambulans
wchodzi dwoch chloptasi (no mlodsi od mlodej byli na bank) i jeden rzecze do mnie te slowa: co rodzimy? no dzieki stary za cynk... myslalm ze mam niestrawnosc!
nic to, zejscie z drugiego pietra zajelo 2 skurcze czyli kolo 8 minut zajelo mi pokonanie dwoch kondygnacji. do karetki
tam blogosc, dali mi do wdychania gaz... o rety, zebym mogla sobie zatrzymac ten intrument na zawsze to bym mogla i w karetce rodzic. slowo sie rzeklo - zaczelam
jak mnie przenosili na wozek to darlam sie okrutnie - gaz zostawal z karetce...
nic to
na lozko. i polecenie przyj. zaraz, a gdzie wody?? dlaczego dramatycznie mi nie odeszly jak we wszytskich filmach? no coz, ominela mnie ta rozrywkowa chwila
od razu bylo wiadomo ze moj konkubent a ojciec dziecka nie da rady wytrzymac krzykow, krwi i calej reszty uroczej, wiec jak tylko laskawie wychylilam sie z mojego lozka i powiedzialam ze moze poczekac na zewnatrz, to malo sie nie zabil o drzwi
cala akcje porodowa nie ma co opisywac, bo nie pamietam. blaka mi sie tylko wspomnienie niejasne ze darlam sie do poloznej "ile jeszcze" w sensie liczny skurczy. boze jak ona by mi wtedy sklamala to nie recze za siebie
polka sie urodzila po 45 minutach od wjechania do szpitala, wyszlysmy z tegoz szpitala po 6 godzinach. cudownie prawda?

ps malla, nie, wzrok przez ciaze ani porod mi sie nie popsul, rodzilam w soczewkach
bo mam niejasne wrazenie ze o to sie pytalas

OMG ....swietny ten opis sytauacyjny ale juz po 6 godzinach opuscilas szpital??? w Polsce trzeba 5 dob zdaje sie odczekac

widze Muńka w TV i ma na sobie T-shirt ze swoja podobizna...eee....jaki skromny...
__________________

...noszę twe serce z sobą (noszę je w moim sercu).


Edytowane przez aniko 23
Czas edycji: 2009-06-04 o 09:31
aniko 23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 09:34   #314
Maddie
Wtajemniczenie
 
Avatar Maddie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 671
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. IV - Kraina Łagodności i Puszystości

Cytat:
Napisane przez Eva ID Pokaż wiadomość
Maddie, ja bym na Twoim miejscu zasiegnela porady lekarza i zrobila badania. Nie lekcewaz pozornego przeziebienia. O kuku pisalam wczesniej w Clubie, troche sie boje.
Właśnie planuję się wybrać po skierowanie na jakieś badania, krew itp. A w clubie czytałam, tylko nie skojarzyłam. Eva, nie ma się czego bać, dobrze będzie

Cytat:
Napisane przez aniko 23 Pokaż wiadomość
Maddie...jestem przekonana...oszczedze sobie niepotrzebnych nerwow a z Wami kontaktu nie strace bedac na watku głownym..poza tym zaczynalam tracic dystans do MBC co zle wrozylo...

nie przejmujcie sie tym, żadna wielka sprawa....
Rozumiem, przyznam się, że też przez chwilkę się nad tym zastanawiałam. Dobrze, że na wątku zostajesz

Cytat:
Napisane przez SzpiegZKrainyDeszczowców Pokaż wiadomość
Bardzo... kazdy odcinek to jakis inny seryjny morderca...
http://pl.wikipedia.org/wiki/Zab%C3%B3jcze_umys%C5%82y
Ja nie wiem co w nich jest ze mnie tak fascynuja...
Chyba ściągnę sobie jakiś na próbę i zobaczę. Mnie teraz wciągnął Harper's Island -> http://fdb.pl/film/174296-wyspa-harpera
Maddie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 10:00   #315
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. IV - Kraina Łagodności i Puszystości

witam wszystkich
Ani, jest mi przykro ale Cię rozumiem. Tylko nie znikaj całkiem
Maddie, ja też oglądam Harper's Island oglądałaś 6 odcinek? Ale się narobiło
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 10:27   #316
DariaKom
Zakorzenienie
 
Avatar DariaKom
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 123
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. IV - Kraina Łagodności i Puszystości

Witam wszystkich pracowicie!

Nadal zimno, nadal senno...

Niezły opis porodu... możnaby pomyśleć, że to wcale nie jest takie traumatyczne przeżycie

Jak tam u Was moherki, taka głupia pogoda jak u mnie?

Szpieguś gratki z okazji świetnych wyników w nauce... Patrzę i usiłuję się uczyć...bo ja mam lenia i wołami mnie do nauki teraz nie zmusisz...a mam ważny egz do zdania
DariaKom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 10:42   #317
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. IV - Kraina Łagodności i Puszystości

kata- mojej przyjaciółki sąsiadka w UK zadzwoniła do szpitala, powiedzieli jej, że to nie czas i bidulka parę minut potem urodziła w kuchni Moja przyjaciółka, która miała termin z miesiąc po niej, przezornie nie dzwoniła, tylko po prostu pojechała

Co do porodów- ja na szczęście leżałam wcześniej w szpitalu, bo inaczej mogłabym nie zdążyć i urodzić w domu Leżałam ostatni trymestr na patologii ciąży, wstałam na chwilkę z łóżka i zobaczyłam małą plamkę krwi. Położna wezwała lekarza, ten mnie na fotel, zaraz oczy na mnie i pyta, czy boli, ja zdziwiona pytam ,co ma mnie boleć, a on na to, że mam pełne rozwarcie i musimy lecieć piętro wyżej na porodówkę. Poród miałam zupełnie bezbolesny, jestem chyba stworzona do rodzenia

aniko

Dziewczyny- mam prośbę o radę, bo sama chyba nie mam wyczucia. Kupiłam jakiś czas temu spódnicę tego typu: http://www.img.chh.pl/large_size/714...7a803ebc72.jpg , tylko nie ma koronki pod falbanką. Jest z czarnego, elastycznego materiału, takiego grubszego. Pięknie wygląda w niej tyłek, nogi też. Nie mam pojęcia jakie bluzki do niej zakładać. Wszystkie wyglądają według mnie do niej głupio. Już tyle zestawów przymierzałam i jak w samej spódnicy bardzo podobam się sobie, to po założeniu jakiejkolwiek góry wydaje mi się, że wyglądam idiotycznie. Czy bluzka powinna być na wierzchu, czy włożona do środka, pomożecie?
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 10:45   #318
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. IV - Kraina Łagodności i Puszystości

Cytat:
Napisane przez Impersona Pokaż wiadomość
Dziewczyny- mam prośbę o radę, bo sama chyba nie mam wyczucia. Kupiłam jakiś czas temu spódnicę tego typu: http://www.img.chh.pl/large_size/714...7a803ebc72.jpg , tylko nie ma koronki pod falbanką. Jest z czarnego, elastycznego materiału, takiego grubszego. Pięknie wygląda w niej tyłek, nogi też. Nie mam pojęcia jakie bluzki do niej zakładać. Wszystkie wyglądają według mnie do niej głupio. Już tyle zestawów przymierzałam i jak w samej spódnicy bardzo podobam się sobie, to po założeniu jakiejkolwiek góry wydaje mi się, że wyglądam idiotycznie. Czy bluzka powinna być na wierzchu, czy włożona do środka, pomożecie?
Imp, a jakie ma wykończenie góry? To pasek czy może elastyczne-gumka itp? Jeśli gumka to ja bym jednak przykryła to górą. Ponieważ spódnica ma charakter bardzo kobiecy przez tę falbanę to ja bym f\górę dała surowszą, bardziej stonowaną-moga być rękawki bufki ale żadne żabociki, za dużo marszczeń i szczypanek też nie.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 10:48   #319
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. IV - Kraina Łagodności i Puszystości

aga- dzięki Spódnica jest u góry jak jeansy- ma pasek, rozporek, kieszonki normalne i na pupie takie zamykane. Zakładałam do niej koszulę fioletową w kolorowe kropki, ale puszczona na wierzch wyglądała niekształtnie bardzo, mimo, że podkreślała talię.
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 10:49   #320
DariaKom
Zakorzenienie
 
Avatar DariaKom
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 123
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. IV - Kraina Łagodności i Puszystości

Cytat:
Napisane przez Impersona;12607310

Dziewczyny- mam prośbę o radę, bo sama chyba nie mam wyczucia. Kupiłam jakiś czas temu spódnicę tego typu: [URL
http://www.img.chh.pl/large_size/7142d9807d9b10a667aad87a8 03ebc72.jpg[/URL] , tylko nie ma koronki pod falbanką. Jest z czarnego, elastycznego materiału, takiego grubszego. Pięknie wygląda w niej tyłek, nogi też. Nie mam pojęcia jakie bluzki do niej zakładać. Wszystkie wyglądają według mnie do niej głupio. Już tyle zestawów przymierzałam i jak w samej spódnicy bardzo podobam się sobie, to po założeniu jakiejkolwiek góry wydaje mi się, że wyglądam idiotycznie. Czy bluzka powinna być na wierzchu, czy włożona do środka, pomożecie?
Przede wszystkim bardzo fajna spódnica... ja bym dała bluzkę na wierzch i raczej coś cienkiego i lekkiego bo wszystko co grubsze i masywniejsze może faktycznie wyglądać głupawo
DariaKom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 10:52   #321
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. IV - Kraina Łagodności i Puszystości

Cytat:
Napisane przez Impersona Pokaż wiadomość
aga- dzięki Spódnica jest u góry jak jeansy- ma pasek, rozporek, kieszonki normalne i na pupie takie zamykane. Zakładałam do niej koszulę fioletową w kolorowe kropki, ale puszczona na wierzch wyglądała niekształtnie bardzo, mimo, że podkreślała talię.
Imp, to albo wciągaj albo dawaj leciutką bluzeczkę, nie za długa i dopasowaną ładnie w talii, wtedy może być puszczona luźno
Swoja drogą śliczna jest
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 11:04   #322
katakumba
Zakorzenienie
 
Avatar katakumba
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: bedlam
Wiadomości: 5 384
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. IV - Kraina Łagodności i Puszystości

impersonko, koniecznie rozpieta bluzka pod sam cyckonosz! no tak to cie jeszcze latorosl nie widziala, co?

porod to bylo pikus w porownaniu z tym, ze po powrocie do domu julia (czyli ja) sie zorientowala ze po pierwsze nie daja instrukcji obslugi (a 6 godzin w szpitalu to ona spala, nawet nie miauknela, wiec nawet nie wiedzialam jak sie przewija) a po drugie ze miedzy sypialnia a lazienka mam 6 schodow... a ja szwow na okretke mialam od zarypania i ciut ciut

no ale, da sie przezyc

aga jak twoj krego i slup?
__________________
swoje rady zwin w ciasny rulonik i rozwaz znaczenie slowa "czopek"

Haters gonna hate.
Potatoes gonna potate.



katakumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 11:43   #323
Eva ID
ForceIsStrongInThisOne...
 
Avatar Eva ID
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: أبو ظبي
Wiadomości: 7 439
GG do Eva ID
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. IV - Kraina Łagodności i Puszystości

Bardzo ladna ta spodniczka, mysle, ze mozna do niej tez zakladac proste bluzeczki typu t-shirt, mniej wiecej takie jak na zdjeciu.

__________________
Wealth, Income & Power

I`m Proud to Be a Christian - Jestem Dumna, że Jestem Chrześcijanką



55 kg
Eva ID jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 11:55   #324
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. IV - Kraina Łagodności i Puszystości

Katakumba - bardzo dziękuję za opis Jest, hmm... zachęcający 45 minut to rewelacyjny wynik
Cieszę się, że Tobie i innym Wizażankom nie wzrosła wada wzroku. Dziwię się tylko, że pozwolono Ci rodzić w soczewkach - jakie nosisz?
Muszę moją matulę podpytać, jak jej pierwszy raz wyszedł w '74 roku... Trzecie dziecko wyskoczyło z niej jak pocisk, urodziła w domu, ze mną też nie było problemów. No ale wiadomo, co pierwszy raz, to pierwszy raz...

Impersona - pozazdrościć porodu!

Cytat:
Napisane przez MagdaP Pokaż wiadomość
Indiańca albo karmazynowy przypływ najlepiej przespać - wczoraj po 19tej wylądowałam w łóżku i dość szybko zasnęłam
Ja zawsze przesypiam 2-3 dni. Tylko to pomaga, nie jakieś chemie... Tylko że w pracy się nie da

Cytat:
Napisane przez aniko 23 Pokaż wiadomość
musze skonczyc z tymi papierosami bo sie skoncze przed 30
O tak, to początek nowego życia!
Innej Twej decyzji mi bardzo żal...

Maddie - won do lekarza, jeszcze Cię mąż nie wygonił?!?!?! Już nawet ja poszłam, gdzie baaardzo rzadko mi się to zdarza. Dzięki lekom mój portfel czuje się lżej, mój nos czuje się lżej, moje gardło. Dobrze jednak, że mnie nie posłuchał i dał L4 na tydzień, bo nie wyobrażam sobie wiszenia na telefonie cały dzień w takim stanie. O, matko, ale byłam głupia, nie chcąc zwolnienia...
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 12:41   #325
aniko 23
Zakorzenienie
 
Avatar aniko 23
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 531
GG do aniko 23
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. IV - Kraina Łagodności i Puszystości

yo !dziewczyny mi tez żal...ale coz zrobic

Margo gdzie jestes babonie ...potrzebuje Twojej pomocy!!!!
Impersonka odnosnie spodniczki doradzalbym Ci tak jak Agabil( bardzo kobieca spodniczka..podoba mi sie) zreszta ja poszlam za jej rada odnsnie doboru bluzki na komunie i wygladalam bardzo dobrze...wiec wie kobita co mowi
__________________

...noszę twe serce z sobą (noszę je w moim sercu).

aniko 23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 13:17   #326
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. IV - Kraina Łagodności i Puszystości

Cytat:
Napisane przez aniko 23 Pokaż wiadomość
yo !dziewczyny mi tez żal...ale coz zrobic

Margo gdzie jestes babonie ...potrzebuje Twojej pomocy!!!!
Impersonka odnosnie spodniczki doradzalbym Ci tak jak Agabil( bardzo kobieca spodniczka..podoba mi sie) zreszta ja poszlam za jej rada odnsnie doboru bluzki na komunie i wygladalam bardzo dobrze...wiec wie kobita co mowi
jestem,ale zaraz zmykam.
jesli to coś pilnego,to mozesz zadzwonić do mnie na komórkę.ania zna mój numer.zresztą podam ci tel. I GG na PW.
jesli nie pilne to będę za dwie trzy godziny.

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2009-06-04 o 13:19
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 13:25   #327
Maddie
Wtajemniczenie
 
Avatar Maddie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 671
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. IV - Kraina Łagodności i Puszystości

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Maddie, ja też oglądam Harper's Island oglądałaś 6 odcinek? Ale się narobiło
Aguś, oglądałam, teraz będę ściągać 7. Nawet TŻ ze mną ogląda, choć on raczej nie przepada za tego typu serialami. Nie jest to sztuka wysokich lotów ale mnie się podoba.

Cytat:
Napisane przez katakumba Pokaż wiadomość

porod to bylo pikus w porownaniu z tym, ze po powrocie do domu julia (czyli ja) sie zorientowala ze po pierwsze nie daja instrukcji obslugi (a 6 godzin w szpitalu to ona spala, nawet nie miauknela, wiec nawet nie wiedzialam jak sie przewija) a po drugie ze miedzy sypialnia a lazienka mam 6 schodow... a ja szwow na okretke mialam od zarypania i ciut ciut

no ale, da sie przezyc
Katakumba, dzięki Tobie wiem, że macierzyństwo jeszcze nie dla mnie

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Maddie - won do lekarza, jeszcze Cię mąż nie wygonił?!?!?! Już nawet ja poszłam, gdzie baaardzo rzadko mi się to zdarza. Dzięki lekom mój portfel czuje się lżej, mój nos czuje się lżej, moje gardło. Dobrze jednak, że mnie nie posłuchał i dał L4 na tydzień, bo nie wyobrażam sobie wiszenia na telefonie cały dzień w takim stanie. O, matko, ale byłam głupia, nie chcąc zwolnienia...
Mąż mnie cały czas wygania... Ale dziś byłam i nie ma mojej lekarki w tym tygodniu Fajnie, że Ty się już lepiej czujesz


Dziewczyny, złożyłam dziś podanie o wymianę dowodu. Nowy otrzymam najwcześniej 20 lipca
Maddie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 13:27   #328
DariaKom
Zakorzenienie
 
Avatar DariaKom
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 123
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. IV - Kraina Łagodności i Puszystości

Cytat:
Napisane przez Maddie Pokaż wiadomość

Dziewczyny, złożyłam dziś podanie o wymianę dowodu. Nowy otrzymam najwcześniej 20 lipca
o matko, tyle się czeka... no kto by pomyślał...mnie to jeszcze czeka.. pewnie w takim układzie dostanę swój dopiero około września
DariaKom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 13:45   #329
aniko 23
Zakorzenienie
 
Avatar aniko 23
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 531
GG do aniko 23
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. IV - Kraina Łagodności i Puszystości

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
jestem,ale zaraz zmykam.
jesli to coś pilnego,to mozesz zadzwonić do mnie na komórkę.ania zna mój numer.zresztą podam ci tel. I GG na PW.
jesli nie pilne to będę za dwie trzy godziny.

dzieki Margo..spokojnie to nic waznego ani wymagajacego pospiechu...
chodzi o Dr Housa ..
__________________

...noszę twe serce z sobą (noszę je w moim sercu).

aniko 23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 14:25   #330
DariaKom
Zakorzenienie
 
Avatar DariaKom
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 123
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. IV - Kraina Łagodności i Puszystości

Boże jakie szczęście, że już niedługo do domu! Dzisiejszy dzień pracy to jakaś komedia pomyłek z okresowymi przerwami w dostawie prądu i 2 kontrole na karku...z MUPu i z sanepidu. Wesoło było jak na stypie
DariaKom jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:04.