Amlan forte - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-01-23, 09:18   #1
monica82
Zakorzenienie
 
Avatar monica82
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: CIN
Wiadomości: 4 835
GG do monica82

Amlan forte


Witam. Czy któraś z was stosowałam może Amlan Forte? Kolejny cuny specyfik na odchudzanie?
Ja nie wierzę w cudowne tabletki odchudzające bo wiadomo nie da się bezkarnie obżerać i nie ruszać tyłka i chudnąć. Moja siostra na początku grudnia zamówiła sobie to cudo. Brała raz dziennie, nie zmieniła diety ani trybu życia, ma pracę biurową i w ciągu 3 tyg zgubiła 5kg. Widać to po niej np. ma szczuplejsze ramiona i brzuch. Tak się zastanawiam czy może też sobie nie zamówić jako dodatek do diety i ćwiczeń aby efekty były szybsze. Stosowałyście ten suplement? Warto zainwestować?
__________________
CZŁOWIEK UCZY SIĘ PRZEZ CAŁE ŻYCIE



A ja będę Twym Aniołem,
Twą radością, smutkiem, żalem.
Będę gwiazdą na twym niebie,
Będę zawsze obok ciebie...
Miłość? Coś takiego nie istnieje!!!

Edytowane przez monica82
Czas edycji: 2017-01-24 o 08:03
monica82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-24, 08:01   #2
monica82
Zakorzenienie
 
Avatar monica82
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: CIN
Wiadomości: 4 835
GG do monica82
Dot.: Amlan forte

Witam. A więc jak widać nikt nie używał Amlanu na odchudzanie. Ja wczoraj zamówiłam te tabletki, zadzwoniła do mnie konsultantka niby z wywiadem ile mam lat ile chcę schudnąć, czy biorę jakieś leki i poinstruować mnie jak brać tabletki, a Tak to chodziło o to aby wcisnąć mi większe opakowanie w SUPER cenie.
Tabletki dotrą do mnie w poniedziałek tj 30.01.17. Odstawiam już dziś kategorycznie słodycze, smażone potrawy, ziemniaki, makarony i białe pieczywo. Do tego jak tylko będę miała chwilkę to poćwiczę, choć myślę że codzienne spacery po min pół godz też się liczą. No i dam wam znać czy te tabletki pomogły w uzyskaniu efektów skoro moja siostra twierdzi że schudła nie zmieniając diety i nie ćwiczą. Nie chce mi się wierzyć w takie cuda.
__________________
CZŁOWIEK UCZY SIĘ PRZEZ CAŁE ŻYCIE



A ja będę Twym Aniołem,
Twą radością, smutkiem, żalem.
Będę gwiazdą na twym niebie,
Będę zawsze obok ciebie...
Miłość? Coś takiego nie istnieje!!!

Edytowane przez monica82
Czas edycji: 2017-01-24 o 11:10
monica82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-26, 08:37   #3
Malinkna1986
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 205
Dot.: Amlan forte

Niestety nie mogę znaleźć dokładnego składu tego "cuda". Cena tragiczna. Bardzo się starasz ukryć reklamę ale musisz jeszcze swoją szeptankę trochę podszkolić Ps. nikt nie schudnie biorące same tabletki. Chudnie się dzięki ujemnemu bilansowi kalorycznemu.
Malinkna1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-26, 09:14   #4
513900e90b83d91c2e26787f916d5639aed43c42
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 319
Dot.: Amlan forte

Cytat:
Napisane przez Malinkna1986 Pokaż wiadomość
Niestety nie mogę znaleźć dokładnego składu tego "cuda". Cena tragiczna. Bardzo się starasz ukryć reklamę ale musisz jeszcze swoją szeptankę trochę podszkolić Ps. nikt nie schudnie biorące same tabletki. Chudnie się dzięki ujemnemu bilansowi kalorycznemu.
Składu nie znajdziesz, bo go nie podają - przynajmniej dokładnego. Jest tylko informacja, że 2 kapsułki zawierają 800 mg ekstraktu z agrestu amla.
To jest typowe dla tego rodzaju preparatów "odchudzających", sprzedawanych tylko na stronie producenta.
Dodam, że w przypadku m.in. suplementów istnieje obowiązek poinformowania konsumenta o składzie jeszcze przed dokonaniem zakupu.

Edytowane przez 513900e90b83d91c2e26787f916d5639aed43c42
Czas edycji: 2017-01-26 o 09:18
513900e90b83d91c2e26787f916d5639aed43c42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-27, 14:11   #5
monica82
Zakorzenienie
 
Avatar monica82
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: CIN
Wiadomości: 4 835
GG do monica82
Dot.: Amlan forte

Cytat:
Napisane przez Malinkna1986 Pokaż wiadomość
Niestety nie mogę znaleźć dokładnego składu tego "cuda". Cena tragiczna. Bardzo się starasz ukryć reklamę ale musisz jeszcze swoją szeptankę trochę podszkolić Ps. nikt nie schudnie biorące same tabletki. Chudnie się dzięki ujemnemu bilansowi kalorycznemu.
Ja wyraźnie napisałam że te tabletki mają być dodatkiem do diety i ćwiczeń które właśnie rozpoczęłam i stosuję od prawie tygodnia bo liczę że może przyśpieszą efekty. Moja siostra uparcie twierdzi że schudła tylko i wyłącznie dzięki tym tabl, w co ja jej nie wierzę, na pewno stosowała dietę lub ćwiczenia do nich. Nie wiem o co ci chodzi z ukryciem jakiejś reklamy. Gdybym brała udział w jakiejś reklamie to zachwalałabym te tabl, a ja tylko zapytałam czy ktoś stosował. Nie namawiałam na kupowanie ani nic z tych rzeczy.
__________________
CZŁOWIEK UCZY SIĘ PRZEZ CAŁE ŻYCIE



A ja będę Twym Aniołem,
Twą radością, smutkiem, żalem.
Będę gwiazdą na twym niebie,
Będę zawsze obok ciebie...
Miłość? Coś takiego nie istnieje!!!

Edytowane przez monica82
Czas edycji: 2017-01-27 o 14:12
monica82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-10, 19:52   #6
koskalina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 5
Dot.: Amlan forte

Ile ja się naczytałam i nastosowałam tych cudownych tabletek na odchudzanie. Nic a nic nie działały. Jak pewnie większość ludzi chcących schudnąć znowu pod wpływem pozytywnych opinii zamówiłam Amlan ze strony
xxx

Po tygodniu nic waga ani drgnęła chociaż mniej oczuwałam chęć na posiłek. Po 2 tygodniach 2 kg mniej i nic a nic nie potrzebowałam słodkiego. Po miesiącu waga spadła o 6 kg w tym czasie postanowiłam więcej jeść warzyw i owoców bo ze względu na mały apetyt jadłam małe porcje posiłków. Aktualnie zamówiłam sobie kolejne opakowanie i hula hoop żeby ujędrnić skórę i wzmocnić mięśnie Czekam na kolejne efekty.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2017-09-08 o 08:23 Powód: reklama link
koskalina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-07, 12:18   #7
wajana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 1
Dot.: Amlan forte

pewnie, że same nie działają. Trzeba choć trochę zmienić nawyki. Długo się zastanawiałam czy zamówić amlan, poprosiłam producenta vital progres żeby podał mi skład kapsułek otrzymałam : ekstrakt (4:1) z agrestu amla jedna kapsułka 400mg zawiera 395 mg ekstraktu oraz 5mg substancji przeciw zbrylającej. Jak dla mnie ok, do tego cena jest do przyjęcia, więc zamówiłam. Po trzech tygodniach schudłam prawie 3 kg więc coś tam się dzieje, ale liczę na większy wynik
wajana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-09-28, 09:06   #8
Olimpia88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 3
Dot.: Amlan forte

podbijam pytanie, stosuje ktoś amlan? chciałabym kupić o ile jest warte zachodu
Olimpia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-03, 08:38   #9
Olimpia88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 3
Dot.: Amlan forte

Skusiłam się i zamówiłam właśnie ten xxx Jestem po kuracji która trwała trzy miesiące. Zaczynałam z wagą 88 kg, teraz jest 72 kg. Oczywiście wprowadziłam kilka zmian w jedzeniu no i chodzę na fitness dwa razy w tygodniu, ale i tak 16 kg w trzy miesiące uważam za ogromny sukces. Będę kontynuować suplementację do momentu uzyskania zamierzonego efektu

Edytowane przez moniczorek
Czas edycji: 2018-01-03 o 09:10 Powód: link
Olimpia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-07, 21:29   #10
monica82
Zakorzenienie
 
Avatar monica82
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: CIN
Wiadomości: 4 835
GG do monica82
Dot.: Amlan forte

Na mnie niestety nie podziałały. Pomimo diety i ćwiczeń. Strata pieniędzy.
__________________
CZŁOWIEK UCZY SIĘ PRZEZ CAŁE ŻYCIE



A ja będę Twym Aniołem,
Twą radością, smutkiem, żalem.
Będę gwiazdą na twym niebie,
Będę zawsze obok ciebie...
Miłość? Coś takiego nie istnieje!!!
monica82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-12, 13:38   #11
kujonka032
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 1
Dot.: Amlan forte

Ja stosowałam tabletki Amlan Forte przez prawie 3 miesiące i efektów brak... Zdecydowanie NIE polecam tego preparatu na odchudzanie
kujonka032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-13, 10:48   #12
moniamarzec85
Raczkowanie
 
Avatar moniamarzec85
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 210
Dot.: Amlan forte

takie tabletki to niepotrzebny wydatek, większość ludzi nabiera się ze maja efekty odchudzające, podczas gdy one nic nie dają. osoba nie bierze tabletek, siedzi w domu i je dużo i nie chudnie, po czym weźmie takie tabletki i zacznie dietę z ćwiczeniami i nagle cud bo może schudnąć, i nagle te tabletki to bóstwo, mimo iż wcześniej nie stosowała żadnej diety( przykład podaje mojej koleżanki, która w taki sposób straciła kilka kilo i kilkaset złotych )
moniamarzec85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-13, 14:53   #13
Martyzzka
Przyczajenie
 
Avatar Martyzzka
 
Zarejestrowany: 2018-09
Lokalizacja: z Polski
Wiadomości: 10
Dot.: Amlan forte

Ale spojrzcie, ze jesli ona zrzucila (wode pewnie) a nawyki są takie same, to po odstawieniu tabletek wszystko wroci... Niestety bez zmiany trybu zycia nie ma szans na zmiane wagi - w zadna strone
__________________
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą!
Martyzzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-14, 09:22   #14
Malinkna1986
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 205
Dot.: Amlan forte

Niestety marketing działa. W dzisiejszych czasach każdy chce dużo i szybko, a najlepiej bez wysiłku. Tak się nie da. Wyrobienie ładnej sylwetki to maraton a nie sprint. Suplementacja tego typu wynalazkami to może 5-10% sukcesu, reszta to ciężki trening i dieta.
Malinkna1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-14, 13:00   #15
Martyzzka
Przyczajenie
 
Avatar Martyzzka
 
Zarejestrowany: 2018-09
Lokalizacja: z Polski
Wiadomości: 10
Dot.: Amlan forte

Dokładnie... dieta to podobno 70% sukcesu, a aktywność fizyczna 30%
__________________
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą!

Edytowane przez Martyzzka
Czas edycji: 2018-09-14 o 13:00 Powód: literowka
Martyzzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-14 14:00:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:01.