maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Pokaż wyniki sondy: Według waszego doświadczenia, odżywka WAX zadziałała na porost włosów??
nie 166 30,35%
tak 381 69,65%
Głosujący: 547. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-06-11, 21:12   #61
Versa
Raczkowanie
 
Avatar Versa
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 346
GG do Versa
Dot.: -==treatment Wax Wspaniały Wynalazek==-

Po kolejnym oczyszczeniu wanny z moich wypadnietych włosów i po przeczytaniu tego tematu poszłam sobie do apteki z mamą to ten "wspaniały wynalazek" Najpierw farmaceutka coś zaczęła z tym kręcić, potem sprawdzając cene, dowiedziała się że to ma być dla mnie (bo do włosów ciemnych) wykrzyczała "To ma być DLA NIEJ??? Przecież dzieciom włosy nie wypadają!! Niech idzie do lekarza" Moja mama spojrzała sie na mnie i mówi do niej "no tak juz byłyśmy u lekarza i zalecił jej badanie krwi... itp itd...) Ona nie chciała mi Waxa sprzedać... A mam 15 lat. Dała mi jakieś tabletki drożdzowe, bo mogą je stosować dzieci...

Czy Wax może być nieodpowiedni dla 15-latki? :/
Versa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-11, 21:27   #62
Karolinkaaa
Raczkowanie
 
Avatar Karolinkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 372
Dot.: -==treatment Wax Wspaniały Wynalazek==-

możecie powiedzieć jak dokładnie stosowac tą maseczke i ile trzeba ją trzymać na włosach?
aha i jak często można ją stosować,żeby włosy były jak najładniejsze?

Edytowane przez Karolinkaaa
Czas edycji: 2005-06-11 o 21:30
Karolinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-11, 21:36   #63
mania199
Rozeznanie
 
Avatar mania199
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 539
Dot.: -==treatment Wax Wspaniały Wynalazek==-

Sposób uzycia:
Po umyciu głowy nalezy wmasowac odzywke (ok. 1 lyzka na sredniej dlugosci wlosy) we wlosy i skore glowy.Nastepnie zalozyc na glowe cieply recznik lub przebywac w cieplej kapieli albo saunie , poniewaz cieplo aktywizuje dzialanie maseczki. Po 15-30 min nalezy wlosy splukac woda, a potem suszyc i ukladac jak zwykle.Odzywke mozna stosowac co 4 - 5 dni do czasu az stan wlosow bedzie zadoalajacy lub stale raz w tygodniu.
mania199 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-11, 21:37   #64
streptococus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 784
Dot.: -==treatment Wax Wspaniały Wynalazek==-

dobra dziewcyzny stosowalam wax do blond wlosow -jestem tleniona blondynka a teraz zastanwiam sie cyz nie kupic sobie ciemnego wax i nie wiem co mam robic ??? hmm podobno do ciemnienych wlosow jest o wiele tansza hmmm a moze ino misie przesłyszało ?
__________________
Jeśli do ludzia tuli sie ludź,
to ludź do ludzia musi coś czuć

pozdrovionka

taaadaaaam
streptococus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-11, 21:41   #65
mania199
Rozeznanie
 
Avatar mania199
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 539
Dot.: -==treatment Wax Wspaniały Wynalazek==-

niestety tego nie wiem mam wax do ciemnych wlosow ,ale czytalam ze moga go stosowac rowniez blondynki gdyz nie zmienia on kolorku moj kosztowal 18 zł
mania199 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-11, 23:19   #66
zołziak
Raczkowanie
 
Avatar zołziak
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 58
GG do zołziak
Dot.: -==treatment Wax Wspaniały Wynalazek==-

Ja też się niestety nim rozczarowałam. Poleciła mi go jedna z fryzjerek. Kupiłam wersję dla ciemnych włosów. Na samym poczatku byłam zachwycona - włosy były błyszczące, zaczęły rosnąć a nie wypadać i były tak jakby zdrowsze. Ale po jakimś czasie - wax przestał działać i stosowałam go chyba tylko z przyzwyczajenia, bo efektów nie było widać - żadnych.
zołziak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-12, 11:13   #67
streptococus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 784
Dot.: -==treatment Wax Wspaniały Wynalazek==-

zołziak wiesz trzeba pamietac o tym ze takie rzecyz jak wax stosuje sie do czasu az wlosy poprawia swoja kondycje pozniej trzeba przestac bo jak pomagasz wlosow roznego rodzajom srodkow to one sie przyzwyczajaja ja uzywalam wax przez okolo 1,5 miesiaca i pozniej zaprztestalam teraz wax stosuje raz na dwa tygodnie albo i rzadziej najczesciej dwa dni po farbowaniu wloskow aby sie one troche wzmocnily nie ma sensu stosowac czegos na w miare dobre i odzywione juz wlosy ..tak misie wydaje wax nalzey przez pierwsyz misisac stosowac raz dwa razy w tygodniu a pozniej inop jako przypomnienie raz na jakis czas
pozdrawiam
__________________
Jeśli do ludzia tuli sie ludź,
to ludź do ludzia musi coś czuć

pozdrovionka

taaadaaaam
streptococus jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-06-12, 11:36   #68
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: -==treatment Wax Wspaniały Wynalazek==-

a mnie lekko rozczarował.Na początku wymierne efekty w postaci mocniejszych,błyszczących i gładkich włosów,ale wypadania do końca nie powstrzymał.Już go nie kupię.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-12, 13:03   #69
szczesliwa18
Rozeznanie
 
Avatar szczesliwa18
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Gdynia/ Greece - thessaloniki
Wiadomości: 773
GG do szczesliwa18
Dot.: -==treatment Wax Wspaniały Wynalazek==-

na mnie wogole nie podziałał;/ zero efektu, wrecz przeciwnie włosy stały się szorstkie i cieżkie :I
szczesliwa18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-12, 13:12   #70
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: -==treatment Wax Wspaniały Wynalazek==-

Cytat:
Napisane przez beliczek
nie sugeruj się moimi waxowymi przeżyciami, bo przecież każde włosy są inne i każde inaczej reagują. 99% użytkowników waxa bardzo go sobie chwali, ja niestety jestem tym 1 %
Ja też należę do tego jednego procenta... chociaż podejrzewam, że niezadowolonych dziewczyn jest jednak więcej niż 1% To jedna z najgorszych odżywek, jakie miałam- w zasadzie nic nie robi z włosami.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-12, 13:32   #71
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: -==treatment Wax Wspaniały Wynalazek==-

A ja należę do tych 99% Wax'a używam z małymi lub większymi przerwani od 5 lat i bardzo jestem z niego zadowolona. Włosy są dobrze nawilżone, i odżywione, stają się takie mięsiste i miłe w dotyku, lepiej się kręcą, mniej puszą. A co do działania leczniczego, to pomógł mi juz nie raz, gdy po jakimś szamponie dostałam łupieżu, pomógł, gdy wypadały włosy i ogólnie rzecz biorąc wpływa pozytywie na szybkość wzrostu włosów. Ja polecam

Aha, zainteresowanych odsyłam tu http://www.wax.com.pl/wax.html
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-12, 16:54   #72
manqt
Raczkowanie
 
Avatar manqt
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 82
Dot.: -==treatment Wax Wspaniały Wynalazek==-

Hm, napiszcze mi czy wax można stosowac do puszących się kręconych włosów i czy coś może na nie pomóc?? czy jest on tylko przeciwko wypadaniu włosów?
manqt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-12, 17:07   #73
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: -==treatment Wax Wspaniały Wynalazek==-

chyba nie czytasz watkow o tym kosmetyku...
jest tu ich bardzo duzo....naprawde
zajrzyj do archiwum
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-12, 18:47   #74
andra
Wtajemniczenie
 
Avatar andra
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: A kto to wie
Wiadomości: 2 884
Angry Dot.: -==treatment Wax Wspaniały Wynalazek==-

Witam!
Ja też jestem rozczarowana.Efekt po nim lepszy ,niż gdybym nic nie użyła,ale to za mało na maseczkę!Myslałam ,że to będzie dla mnie,długie suche i farbowane włosy.
Używałam ok.miesiąca,odłożyłam już na połkę bo nie mogę na niego patrzeć.Po serii pantene mam po prostu ciezkie,lejace ,odzywione wloski.a po tym wypadaly garsciami,strrrrrasznie sie elekryzowały i na dodatek takie lekkie,dla mnie to minus-latały wokól glowy jak wysuszone najtańszym szamponem ziołowym .Badziewie.
Dla każdego dobre jest co innego,ot i tyle.
andra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-12, 20:15   #75
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: -==treatment Wax Wspaniały Wynalazek==-

Cytat:
Napisane przez manqt
Hm, napiszcze mi czy wax można stosowac do puszących się kręconych włosów i czy coś może na nie pomóc?? czy jest on tylko przeciwko wypadaniu włosów?
Pomoże, pomoże Sama mam takie puszące się loczki i po Waxie nie dość, że lepiej się kręcą, to jeszcze mniej puszą Kup i sama zobaczysz
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-13, 14:46   #76
Różyczka_89
Rozeznanie
 
Avatar Różyczka_89
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 801
Dot.: -==treatment Wax Wspaniały Wynalazek==-

Nie ma znaczenia ile ktoś ma lat,czy jest to mężczyzna czy kobieta,choć u kobiet wypadanie włosów jest częstszym problemem.Ja mam 16 lat i po paru myciach nawet po pierwszym,stan moich włosów znacznie się polepszył.Żeby uniknąć tłustych włosów,trzeba go porządnie spłukać=)Wg mnie jest to najlepsza odżywka jaką kiedykolwiek stosowałam.Nie pomagały mi w ogóle jakieś tabletki drożdżowe i inne specyfiki farmaceutyczne.Szczerze go polecam.A co do użycia,to ja najpierw porządnie myję włoski najlepiej szamponem bez odżywki,żeby je zbyt nie obciążyć,później lekko susze ręczniczkiem i zabieram się za nakładanie WAX-u.Dokladnie rozdzielam pasma wlosów i w małych ilościach nakładam na skóre włosów,na końcówki oraz nasade włosków.Później nakładam ciepłą czapkę na włoski i szuszę suszarką (na czapke)do momentu nagrzania się jej.Odczekuje ok.2 godz. i zmywam preparat,czasami z lenistwa śpię w czapce na łebq i zmywam dopiero jak wstanę;-P EFEKT ZAUWAŻALNY-wax widocznie przyspieszył mi porost włosów,przestały wypadać(wcześniej wypadały garściami!!!)teraz nie musze zbierac ich z obrzeża wanny,stały się lśniące,mięciutkie i puszyste;-] gorąco polecam.Całuski PaPa[QUOTE]
Różyczka_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-13, 15:01   #77
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: -==treatment Wax Wspaniały Wynalazek==-

Cytat:
Napisane przez Versa
Po kolejnym oczyszczeniu wanny z moich wypadnietych włosów i po przeczytaniu tego tematu poszłam sobie do apteki z mamą to ten "wspaniały wynalazek" Najpierw farmaceutka coś zaczęła z tym kręcić, potem sprawdzając cene, dowiedziała się że to ma być dla mnie (bo do włosów ciemnych) wykrzyczała "To ma być DLA NIEJ??? Przecież dzieciom włosy nie wypadają!! Niech idzie do lekarza" Moja mama spojrzała sie na mnie i mówi do niej "no tak juz byłyśmy u lekarza i zalecił jej badanie krwi... itp itd...) Ona nie chciała mi Waxa sprzedać... A mam 15 lat. Dała mi jakieś tabletki drożdzowe, bo mogą je stosować dzieci...

Czy Wax może być nieodpowiedni dla 15-latki? :/
że co???????co to za baba wstrętna że nie chciała ci tego sprzedać?! wax to normalna odżywka więc idź do innej apteki a tam niepowinnaś mieć problemów z kupnem
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-13, 16:08   #78
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: -==treatment Wax Wspaniały Wynalazek==-

ja juz pisalam o tym ,wiec nie chce sie powtarzac, jak kto ma chec to zaprazsam do archiwum
wax moze obciazyc wlosy, to tak jak ktos pzresadzi z witaminami itd
ale ogolnie jest oki
ja tez zreszta uwazam ze powinno sie go uzywac tak jak zaleca producent i raczej tylko w takich przypadkach, a jak juz ktos bardzo chce, a nie ma symptomow , o ktorych posze w instrukcji, to raz w tygodniu
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-13, 18:00   #79
zołziak
Raczkowanie
 
Avatar zołziak
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 58
GG do zołziak
Dot.: -==treatment Wax Wspaniały Wynalazek==-

streptococus : Stosowałam się do zaleceć producenta, jak widać wax nie jest idealny - jednym służy, innym nie.
zołziak jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-13, 20:01   #80
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 374
GG do boniulka
Dot.: -==treatment Wax Wspaniały Wynalazek==-

witam
A ja przyznam,że WAX bije wszystkie odzwyki które stosowałam,a stosowałam ich naprawdę sporo....Włosy są blyszczące i gładkie,a diodam,że kolor potrawiłam zmieniać kilka razy na 3 tygodnie,w łosy mimo to sa mocne i piękne.Teraz również jestem po baleage z ciemnbych włosów na bklond,i wyszedł piekny odnieć mimo,że moje włosy przez kilka lat farbowane były na czarno...Polecam
boniulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-13, 20:16   #81
_Lina
Rozeznanie
 
Avatar _Lina
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 701
Dot.: -==treatment Wax Wspaniały Wynalazek==-

a mnie jakos niezbyt specjalnie pomogl ten Wax co prawda stosowalam go tak z przerwami, wlosy byly miękkie, ale dalej są łamliwe
_Lina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-14, 12:58   #82
Mordeczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 15
Dot.: -==treatment Wax Wspaniały Wynalazek==-

u mnie juz po drugim czy trzecim zastosowaniu waxa było wodac poprawę moich włosków. Stały się bardziej błyszczące i mniej łamliwe i kolor tez jest jakby ładniejszy (blond). Mam bardzo suche włosy i bardzo trudno mi było dobrac dobry szampon czy odzywke. Wax jest strzalem w dziesiatke , choc moim zdaniem ciut drogawy (u mnie w aptekach od 22 do 25 zł)
Mordeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-14, 17:13   #83
Blondi2
Raczkowanie
 
Avatar Blondi2
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 196
Dot.: -==treatment Wax Wspaniały Wynalazek==-

A ja jestem po pierwszym użyciu Waxa i niestety narazie rozczarowanie. Umyłam włosy wieczorem a następnego dnia wyglądały już nieświeżo! czytając Wasze komentarze dochodzę do wniosku, że może za słabo spłukałam włosy - nie wiem - spróbuję jeszcze pokombinować, może bedzie lepiej. Aha, mam pytanie - stosujecie Waxa po każdym myciu włosków czy co któreś mycie? Na opakowaniu napisano, że należy stosować co 4-5 dni (tzn. po każdym myciu?)Ja staram się myc głowę co 3 dzień.
Blondi2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-14, 18:05   #84
fredka
Rozeznanie
 
Avatar fredka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 704
Dot.: -==treatment Wax Wspaniały Wynalazek==-

I ja chyba zaliczam sie do tych Wizazanek,ktore nie sa zachwycone Waxem. Robilam wszystko jak trzeba,stosowalam tylko raz na tydzien,moje wlosy moze i byly bardziej gladkie,ale za to tak potwornie przyklapniete,mialy zero objetosci,a kiedy zwiazalam je w kucyk,byl jakby dwa razy cienszy niz normalnie Wole jednak inne odzywki i maseczki
fredka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-24, 12:48   #85
paliziomka
Zadomowienie
 
Avatar paliziomka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 077
GG do paliziomka
Wink Dot.: -==treatment Wax Wspaniały Wynalazek==-

Dziewczyny, nie bede zakładała nowego wątku tylko ten podciągnę
Mam balejaż blond, kilka pasemek czarnych i od spodu czarne. Nie wiem jaki kupic ten wax ;/ Myslę nad waxem dla włosów blond ale boje się że czarne pasemka mi rozjaśni a ten dla czarnych? on ( z tego co czytałam ) nie zmienia koloru... ale nie jestem do końca pewna więc doradźcie Dziekuje za pomoc
__________________
Prowadzisz firmę? Chcesz efektywnej reklamy?

http://znajdzfirme.org
paliziomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-24, 12:51   #86
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: -==treatment Wax Wspaniały Wynalazek==-

mnie fryzjerka radziła,ze jeśli mam blond pasemka (czy po prostu jasne) wersję do jasnych.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-24, 17:52   #87
naked21
Wtajemniczenie
 
Avatar naked21
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Heaven
Wiadomości: 2 029
GG do naked21
Dot.: -==treatment Wax Wspaniały Wynalazek==-

ehh.. a ja mam straszna ochote na ten Wasz Wax, ale nie chce uzywac zadnych specyfikow przyspieszajacych wzrost wlosow i tak mi niesamowicie szybko rosna, po tygodniu od wizyty u fryzjera moje odrosty pasemek juz sa super widoczne.. no nic nadal bede przegladac watki w poszukiwaniu idealnej odzywki dla wlosow suchych. pozdrawiam
__________________
"Lubię ten stan, rozkoszne sam na sam. Cisza i ja. Cisza, ja i czas(...)"
naked21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-24, 18:17   #88
soulsweeper
Zadomowienie
 
Avatar soulsweeper
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 305
Dot.: -==treatment Wax Wspaniały Wynalazek==-

Nie ma waxa dla czarnych włosów, tylko dla ciemnych Nie zmienia on w koloru z tego co wiem, więc może lepiej ten?
Ja używam od jakiegoś miesiąca i ładnie zregenerował mi końcówki, w sumie tylko z nimi miałam problemy. Muszę jednak przyznać, że gdy chcę osiągnąć efekt lśniących i lejących się włosów lepszy jest dla mnie gliss kur.
soulsweeper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-24, 20:35   #89
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: -==treatment Wax Wspaniały Wynalazek==-

Cytat:
Napisane przez naked21
ehh.. a ja mam straszna ochote na ten Wasz Wax, ale nie chce uzywac zadnych specyfikow przyspieszajacych wzrost wlosow i tak mi niesamowicie szybko rosna, po tygodniu od wizyty u fryzjera moje odrosty pasemek juz sa super widoczne.. no nic nadal bede przegladac watki w poszukiwaniu idealnej odzywki dla wlosow suchych. pozdrawiam
naked-a może Rigenol?
Cytat:
RIGENOL
Odżywka do włosów-lipoproteinowy cream odżywczy do włosów firmy FRAMESI




Warstwa łuskowa oraz powierzchnia włosa są najbardziej narażone na chemiczno -fizyczne oddziaływanie substancji, z którymi włosy kontaktują się podczas zabiegów fryzjerskich. Uszkodzić włos mogą również warunki środowiskowe - szczególnie środowisko alkaliczne - a także czynniki atmosferyczne.
Rigenol jest preparatem odżywczym o składzie opartym na związkach lipoproteinowych, które skutecznie stymulują naturalne procesy regenerujące strukturę molekularną włosów.
Rigenol - bogaty w lipidy, białka i aminokwasy - jest kosmetycznym korektorem strukturalnych deformacji włosa. Przywraca włosom naturalną strukturę, połysk i elastyczność.
Włosy odzyskują naturalne piękno, lepiej się rozczesują, stają się puszyste i na długo zachowują uczesanie.
Stosowanie Rigenolu zaleca się szczególnie po każdym obcięciu włosów, po dekoloryzacji, farbowaniu, trwałej ondulacji i zawsze wtedy, gdy włosy są zniszczone lub osłabione. Stosowany na włosy zdrowe poprawia ich naturalny połysk i chroni przed działaniem czynników zewnętrznych.
sposób użycia-rozprowadzić jednolicie na mokrych włosach za pomocą rzadkiego grzebienia .Po 3 minutach dokładnie spłukać

Dostępny w opakowaniach 150 ml (ok25zł) oraz 500ml (ok.40zł)
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-24, 20:38   #90
singielka1
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar singielka1
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 413
Dot.: -==treatment Wax Wspaniały Wynalazek==-

A ten dla ciemnych to ten czarny??
singielka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:51.