Ból po labioplastyce - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-10-07, 21:30   #1
sicianek1
Raczkowanie
 
Avatar sicianek1
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 67

Ból po labioplastyce


Czy jest tu może ktoś po zabiegu labioplastyki? Ile czasu dochodziłyście do siebie? Ja miałam zabieg dzisiaj i cały czas odczuwam ból, nie mogę nawet usiąść. Jestem cały czas na tabletkach przeciwbólowych, dostałam też antybiotyk. Doktor mówiła, że będzie bolało ale nie wiedziałam że aż tak. Dodam też że jestem w domu sama z ponad rocznym dzieckiem co też nie ułatwia funkcjonowania.
sicianek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-13, 05:55   #2
Marcyniag
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 15
Dot.: Ból po labioplastyce

Cześć! Niewiele pomogę... Też jestem po labio, jeszcze doby nawet nie ma, ale jako tako bólu nie odczuwam. Bardziej jakieś pieczenie albo szczypanie, chociaż to pewnie dlatego, bo brałam ketonal. Też dostałam antybiotyk.
Lekarz mówił, żeby nie chodzić w spodniach, raczej spódnice/sukienki, a jeśli zostaje się w domu to najlepiej nie zakładać bielizny, żeby podwozie oddychało i rana się wtedy szybciej goi
Marcyniag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-14, 22:52   #3
sicianek1
Raczkowanie
 
Avatar sicianek1
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 67
Dot.: Ból po labioplastyce

Ja już doszłam do siebie. Jestem już tydzień po. Najgorszy ból był w dniu zabiegu i dzień następny, potem stopniowo ustępował. Dzisiaj już nic nie boli. Ciekawe dlaczego niektórzy przechodzą co tak łagodnie a niektórzy się tak męczą.
sicianek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-19, 18:40   #4
Marcyniag
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 15
Dot.: Ból po labioplastyce

U mnie dzisiaj mija tydzień. Nie mogę powiedzieć, że nic mnie nie boli, bo nadal czuję dyskomfort i ciężko mi się goi szycie. Cały czas delikatnie sączy mi się krew Nie jakoś mocno, ale w ciągu dnia mam poplamioną wkładkę. W przyszły poniedziałek mam wizytę kontrolną.
Marcyniag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-19, 22:13   #5
sicianek1
Raczkowanie
 
Avatar sicianek1
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 67
Dot.: Ból po labioplastyce

U mnie w czwartek 2 tygodnie minie. Krew też miałam, w pierwszy dzień bez bielizny chodziłam to normalnie krople kapały i nie dało się dotknąć tak bolało. Na drugi dzień to samo. Dopiero trzeciego dnia była ulga. Wkładkę też miałam bo dosyć długo krwawiłam delikatnie.
sicianek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-19 23:13:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:37.