Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.54. - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-05-12, 19:42   #3601
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.54.

Czy któraś z Was zamawiała coś ostatnio w sklepie internetowym Esotiq? Dostałyście swoje zamówienia w terminie?
Złożyłam zamówienie ponad dwa tygodnie temu, na stronie był podany termin realizacji w ciągu 5 dni roboczych. Już po złożeniu zamówienia dostałam mail z informacją że jednak potrzebują 10 dni roboczych, niby wszystko ok ale po upływie tych 10 dni roboczych dostałam kolejny mail z informacją że termin realizacji jeszcze się wydłuży. Tym razem niestety bez jakiegokolwiek, nawet przybliżonego terminu realizacji. Teraz się zastanawiam czy to ja tak pechowo trafiłam czy teraz tak po prostu mają.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-12, 19:42   #3602
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.54.

Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
Jadlam jeżyka. I zdecydowanie wolę ciastka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Cytat:
Napisane przez Taranka Pokaż wiadomość
Jadłam oba, śliwkowe super, Jeżyki bez szału.


Cytat:
Napisane przez Milennka03 Pokaż wiadomość
Ja również ,lody jak dla mnie ciut za słodkie.
To kupię sobie Śliwkę Nałęczowska


Cytat:
Napisane przez Olushka Pokaż wiadomość
Czyli jednak... A jaki masz model roweru? Masz damską czy męską wersję? Mnie się w kolorystyce bardziej podoba męski, rama oczywiście będzie dopasowana do wzrostu i długości nóg. Nie masz problemów ze psuciem się części?




Ja celuję w crossfire lds lub męską wersję




Też chcę przeznaczyć max 3 tysiące Najlepiej mniej, wiadomo. Ale tylko potwierdzacie, że w tym przedziale rządzi Unibike.

Również się nie znam, dlatego robię reasearch, który trwa już tydzień, bo to będzie mój pierwszy dopasowany rower tylko do mnie Zawsze jeździłam na tym, co dostałam lub po kimś.

---------- Dopisano o 19:23 ---------- Poprzedni post napisano o 19:22 ----------


Masz? Polecasz? Jaka jest przewaga nad pozostałymi dwoma markami?
Teraz doczytałam,ze chcesz crossa. Ja mam trekingowy Voyager damski. Mam dopiero od miesiąca, więc trudno stwierdzić, czy coś się psuje

Zrób sobie porównanie tych modeli, które cie interesują, porównaj sprzęty, wagę, irp. Ja tak robiłam w excelu



Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-12, 19:54   #3603
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.54.

Cytat:
Napisane przez eibhlin87 Pokaż wiadomość
Zamówiłam na allegro paczkę do odbioru w żabce, sprzedawca wysłał ją za pomocą poczty (odbior w punkcie), dostałam sms że paczka czeka do odbioru na poczcie, tzn. że jednak nie trafi do żabki? czy mam czekać na kolejnego sms że już jest w żabce?
Niestety, widocznie sprzedający coś pokręcił i paczka będzie na poczcie, nie trafi już do żaby.
Cytat:
Napisane przez lightangel Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was zamawiała coś ostatnio w sklepie internetowym Esotiq? Dostałyście swoje zamówienia w terminie?
Złożyłam zamówienie ponad dwa tygodnie temu, na stronie był podany termin realizacji w ciągu 5 dni roboczych. Już po złożeniu zamówienia dostałam mail z informacją że jednak potrzebują 10 dni roboczych, niby wszystko ok ale po upływie tych 10 dni roboczych dostałam kolejny mail z informacją że termin realizacji jeszcze się wydłuży. Tym razem niestety bez jakiegokolwiek, nawet przybliżonego terminu realizacji. Teraz się zastanawiam czy to ja tak pechowo trafiłam czy teraz tak po prostu mają.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie zamawiałam w ubiegły weekend i czas oczekiwania wynosił bodajze 8 dni roboczych. Jeszcze nie minęło, ale czuję, że się mocno przedłuży po raz pierwszy mam taką sytuację, zazwyczaj Esotiq działał ekspresowo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-12, 20:00   #3604
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.54.

Cytat:
Napisane przez Olushka Pokaż wiadomość
Czyli jednak... A jaki masz model roweru? Masz damską czy męską wersję? Mnie się w kolorystyce bardziej podoba męski, rama oczywiście będzie dopasowana do wzrostu i długości nóg. Nie masz problemów ze psuciem się części?




Ja celuję w crossfire lds lub męską wersję




Też chcę przeznaczyć max 3 tysiące Najlepiej mniej, wiadomo. Ale tylko potwierdzacie, że w tym przedziale rządzi Unibike.

Również się nie znam, dlatego robię reasearch, który trwa już tydzień, bo to będzie mój pierwszy dopasowany rower tylko do mnie Zawsze jeździłam na tym, co dostałam lub po kimś.

---------- Dopisano o 19:23 ---------- Poprzedni post napisano o 19:22 ----------


Masz? Polecasz? Jaka jest przewaga nad pozostałymi dwoma markami?
Ja miałam kilka lat temu krossa. Znajomi też jeżdżą i polecają. Obecnie mam 2 kellys'y, jestem mega zadowolona, a zawsze celowałam w raczej "niską" półkę cenową, tak do 2,5 tysiąca.

Czemu celujesz w męski? Tylko o kolor chodzi? Ja mam ramę 19, mam 1,72 cm.
Dla mnie ważne było to, żeby hamulce były hydrauliczne, a nie "klockowe". I koniecznie 27 biegów, widze gigantyczna różnice, bo w poprzednim modelu miałam mniej o mi tego mega brakowało.

I najważniejsze- zobacz, czy można regulować ustawienia kierownicy- czy można podnieść kierownice, lub ja opuścić na mostku, generalnie im więcej rzeczy można regulowac, tym lepiej.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-12, 20:04   #3605
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.54.

Chce zrobic smoothie i tak mam taki blender personalny, a chce zrobic z pomarańcza a nie mam wyciskarki i co zrobi mi się ta pomarańcza?

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-12, 20:06   #3606
eibhlin87
Zakorzenienie
 
Avatar eibhlin87
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 329
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.54.

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Niestety, widocznie sprzedający coś pokręcił i paczka będzie na poczcie, nie trafi już do żaby.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
w śledzeniu przesyłek na stronie poczty jest informacja "Usługi komplementarne/dodatkowe: Odbiór w punkcie zewnętrznym", to już nic nie rozumiem a w śledzeniu na allegro jest info "w drodze" (z datą i godziną taką jak na ww. śledzeniu), a nie "oczekuje na odbiór".
denerwują mnie te punkty odbioru, nienawidzę zamawiać inaczej niz do paczkomatu (nie było niestety takiej opcji:/)
__________________
eibhlin87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-12, 20:19   #3607
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.54.

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Niestety, widocznie sprzedający coś pokręcił i paczka będzie na poczcie, nie trafi już do żaby.Właśnie zamawiałam w ubiegły weekend i czas oczekiwania wynosił bodajze 8 dni roboczych. Jeszcze nie minęło, ale czuję, że się mocno przedłuży po raz pierwszy mam taką sytuację, zazwyczaj Esotiq działał ekspresowo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie rozumiem że sytuacja jest teraz nieciekawa i czas realizacji zamówień może się trochę wydłużyć, ale kurczę ile to można tak ciągnąć. Wkurzyło mnie to że nie podali mi żadnej daty realizacji, teraz nie wiem czy będę czekać kilka dni czy może miesiąc albo i dłużej. Napisałam do nich z prośbą o jakąś informację, ale póki co nikt nie odpisał
Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Chce zrobic smoothie i tak mam taki blender personalny, a chce zrobic z pomarańcza a nie mam wyciskarki i co zrobi mi się ta pomarańcza?

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Chodzi Ci o taki typowy blender do smoothie który blenduje wszystko od razu w bidonie? Ja w takim blenderze robię koktajle z dodatkiem mandarynek albo pomarańczy, zawsze po prostu dodaję cząstki i jest ok. Jak chcesz zrobić koktajl z samej pomarańczy to musisz dodać płynu, np. wody albo soku bo inaczej może nie zmiksować wszystkiego. W koktajlu będzie trochę farfocli bo pomarańcza ma sporo włókien, ale ogólnie może wyjść całkiem smaczny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-05-12, 20:20   #3608
kejtiCe
Zakorzenienie
 
Avatar kejtiCe
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 833
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.54.

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Chce zrobic smoothie i tak mam taki blender personalny, a chce zrobic z pomarańcza a nie mam wyciskarki i co zrobi mi się ta pomarańcza?

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Ja zawsze blenduje cała pomarańczę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
K & M
27.02.2013
K & M & W
22.06.2015
kejtiCe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-12, 20:22   #3609
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.54.

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Mój brat ma Beko i jest spoko, ja mam Samsunga, był droższy, a jest gorszy, i nie polecam. Nie jestem zadowolona z programów prania.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A dlaczego nie jesteś zadowolona? A pranie suche? Mocno skoczyły rachunki?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:22 ---------- Poprzedni post napisano o 20:21 ----------

Cytat:
Napisane przez effcia82 Pokaż wiadomość
Słyszałam złe opinie o pralkosuszarkach. Suszenie trwa długo a rzeczy i tak nie są całkiem suche. Zużywa dużo prądu i wody. To działa na innej zasadzie niż samodzielna suszarka. No i wsad do suszenia trzeba dzielić przez pół względem tego do prania.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na dwa różne urządzenia nie ma szans

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-12, 20:25   #3610
kejtiCe
Zakorzenienie
 
Avatar kejtiCe
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 833
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.54.

Ja mam dwa różne urządzenia, ale rozumiem, że sytuacja nie pozwala na taki zakup. Moja koleżanka ma pralkosuszarkę i ogólnie jest zadowolona, poza tym że nie ma tam żadnego zbiorniczka na kurz. Po każdym suszeniu ściąga z drzwiczek różne paprochy, włosy. Może warto zwrócić uwagę na to czy posiada filtry? Swój czyszczę po każdym suszeniu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
K & M
27.02.2013
K & M & W
22.06.2015
kejtiCe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-12, 20:35   #3611
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.54.

Cytat:
Napisane przez lightangel Pokaż wiadomość
Właśnie rozumiem że sytuacja jest teraz nieciekawa i czas realizacji zamówień może się trochę wydłużyć, ale kurczę ile to można tak ciągnąć. Wkurzyło mnie to że nie podali mi żadnej daty realizacji, teraz nie wiem czy będę czekać kilka dni czy może miesiąc albo i dłużej. Napisałam do nich z prośbą o jakąś informację, ale póki co nikt nie odpisał Chodzi Ci o taki typowy blender do smoothie który blenduje wszystko od razu w bidonie? Ja w takim blenderze robię koktajle z dodatkiem mandarynek albo pomarańczy, zawsze po prostu dodaję cząstki i jest ok. Jak chcesz zrobić koktajl z samej pomarańczy to musisz dodać płynu, np. wody albo soku bo inaczej może nie zmiksować wszystkiego. W koktajlu będzie trochę farfocli bo pomarańcza ma sporo włókien, ale ogólnie może wyjść całkiem smaczny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, o taki mi chodzi
Cytat:
Napisane przez kejtiCe Pokaż wiadomość
Ja zawsze blenduje cała pomarańczę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ok, tak zrobię.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-12, 20:56   #3612
rukolka
Zakorzenienie
 
Avatar rukolka
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 3 184
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.54.

Cytat:
Napisane przez eibhlin87 Pokaż wiadomość
Zamówiłam na allegro paczkę do odbioru w żabce, sprzedawca wysłał ją za pomocą poczty (odbior w punkcie), dostałam sms że paczka czeka do odbioru na poczcie, tzn. że jednak nie trafi do żabki? czy mam czekać na kolejnego sms że już jest w żabce?

Czasami jest też tak, że jak w żabce nie ma już miejsca to zostawiają przesyłkę na poczcie. Może to ten przypadek.
rukolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-12, 20:57   #3613
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.54.

Cytat:
Napisane przez DarkChocolate666 Pokaż wiadomość
Ale ladne

No, mega super. Chyba sobie kupię to body i założę na ślub przyszłej szwagierki, o ile też nie przełożą jak my
Fajne rzeczy mają czasem w tym butiku.


Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Chce zrobic smoothie i tak mam taki blender personalny, a chce zrobic z pomarańcza a nie mam wyciskarki i co zrobi mi się ta pomarańcza?

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

Pewnie będziesz mieć farfocle białe pływające. Ja jak blendowałam mandarynki to obierałam z tego białego i było super, może spróbuj to samo z pomarańczą zrobić.
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-12, 21:07   #3614
Olushka
Zakorzenienie
 
Avatar Olushka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Downtown
Wiadomości: 15 219
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.54.

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
Teraz doczytałam,ze chcesz crossa. Ja mam trekingowy Voyager damski. Mam dopiero od miesiąca, więc trudno stwierdzić, czy coś się psuje

Zrób sobie porównanie tych modeli, które cie interesują, porównaj sprzęty, wagę, irp. Ja tak robiłam w excelu

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
Nie znam się na takich szczegółach - hamulcach, linkach, abs, pedałach itd Więc takie porównania mi za dużo nie dadzą. Waga jest dla mnie ważna, bo będę wnosić rower po schodach (brak windy).



Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Ja miałam kilka lat temu krossa. Znajomi też jeżdżą i polecają. Obecnie mam 2 kellys'y, jestem mega zadowolona, a zawsze celowałam w raczej "niską" półkę cenową, tak do 2,5 tysiąca.

Czemu celujesz w męski? Tylko o kolor chodzi? Ja mam ramę 19, mam 1,72 cm.
Dla mnie ważne było to, żeby hamulce były hydrauliczne, a nie "klockowe". I koniecznie 27 biegów, widze gigantyczna różnice, bo w poprzednim modelu miałam mniej o mi tego mega brakowało.

I najważniejsze- zobacz, czy można regulować ustawienia kierownicy- czy można podnieść kierownice, lub ja opuścić na mostku, generalnie im więcej rzeczy można regulowac, tym lepiej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Celuję w męski, ale ten sam model, co damski z tą różnicą, że w męskim jest lepszy kolor wg mnie. Skoro wydam kasę w tysiącach, to oprócz jakości chcę też fajny wygląd



Ja muszę mieć ramę 17 lub ciut mniejszą, ale to zależy od marki roweru. No i tak, jak piszesz - 27 biegów to must have!



Oooo, dzięki za info o regulacji, szczerze to ominęłam ten parametr.





Dzięki dziewczyny za tyle porad
__________________
12.2015

redukcja od 05.2023
68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58
Olushka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-12, 21:15   #3615
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.54.

Cytat:
Napisane przez Olushka Pokaż wiadomość
Nie znam się na takich szczegółach - hamulcach, linkach, abs, pedałach itd Więc takie porównania mi za dużo nie dadzą. Waga jest dla mnie ważna, bo będę wnosić rower po schodach (brak windy).




Celuję w męski, ale ten sam model, co damski z tą różnicą, że w męskim jest lepszy kolor wg mnie. Skoro wydam kasę w tysiącach, to oprócz jakości chcę też fajny wygląd



Ja muszę mieć ramę 17 lub ciut mniejszą, ale to zależy od marki roweru. No i tak, jak piszesz - 27 biegów to must have!



Oooo, dzięki za info o regulacji, szczerze to ominęłam ten parametr.





Dzięki dziewczyny za tyle porad
Ja też się nie znałam, ale porównujesz i potem widzisz gdzie różnice, szybko nazwy ekleasz do googla i widzisz, które przerzutki sa nowsze/lepsze itd

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-12, 21:24   #3616
bbab4b1e68366f09bc3914c9672f02df694c852f_622be7447f718
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 4 592
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.54.

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
Ja też się nie znałam, ale porównujesz i potem widzisz gdzie różnice, szybko nazwy ekleasz do googla i widzisz, które przerzutki sa nowsze/lepsze itd

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Tak to działa, może się okazać, że rower w tej samej cenie innej marki będzie miał lepsze części/rozwiązania - warto oglądać marki i aktualność danego rozwiązania.


Co do męskich i damskich rowerów - dla mnie ten podział jest sztuczny. "męskie" rowery są często w lepszych cenach i jest ich więcej, zazwyczaj mają też różnorodny wygląd, coś więcej niż oklepane propozycje "damskich" rowerów.
bbab4b1e68366f09bc3914c9672f02df694c852f_622be7447f718 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-12, 21:29   #3617
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.54.

Cytat:
Napisane przez kejtiCe Pokaż wiadomość
Ja mam dwa różne urządzenia, ale rozumiem, że sytuacja nie pozwala na taki zakup. Moja koleżanka ma pralkosuszarkę i ogólnie jest zadowolona, poza tym że nie ma tam żadnego zbiorniczka na kurz. Po każdym suszeniu ściąga z drzwiczek różne paprochy, włosy. Może warto zwrócić uwagę na to czy posiada filtry? Swój czyszczę po każdym suszeniu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zwrócę na to uwagę. nie wiem czy są jakieś parametry, które wskazują, że machina dosusza pranie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-12, 21:59   #3618
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.54.

Cytat:
Napisane przez Olushka Pokaż wiadomość
Nie znam się na takich szczegółach - hamulcach, linkach, abs, pedałach itd Więc takie porównania mi za dużo nie dadzą. Waga jest dla mnie ważna, bo będę wnosić rower po schodach (brak windy).
Z moim kursuję na trzecie piętro bez windy, jest do przeżycia. Wedle informacji w internecie 17,2 kg. Dla porównania Crossfire, o którym wspominałaś, to 14,5



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
theali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-12, 22:06   #3619
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.54.

A czy jak się zwraca stacjonarnie w esotiq rzeczy kupione online to pieniądze będą po kilku dniach na koncie czy dostaje się je od ręki w sklepie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-12, 22:15   #3620
kejtiCe
Zakorzenienie
 
Avatar kejtiCe
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 833
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.54.

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
Zwrócę na to uwagę. nie wiem czy są jakieś parametry, które wskazują, że machina dosusza pranie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja w sumie nie wiem, bo nie bardzo zwracałam na to uwagę, ale myślę, że można zwrócić uwagę na programy, czas ich trwania i funkcje. Dla przykładu suszarka ma ustawiony jakiś tam czas danego programu, ale w razie potrzeby przedłuża ten czas do całkowitego wysuszenia. Albo go oczywiście skraca. Ja dziś suszyłam dwa koce i jak otworzyłam suszarkę, to miałam wrażenie, że są jeszcze wilgotne. Nastawiłam na dodatkowy program, który powinien trwać 2 godziny, ale ostatecznie wyłączyła się po paru minutach, no i jak wyciągnęłam te koce to faktycznie byly jednak suche.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
K & M
27.02.2013
K & M & W
22.06.2015
kejtiCe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-12, 22:26   #3621
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.54.




Macie? NordVPN, ExpressVPN, może jakiś inny?


Polecacie?
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-12, 22:34   #3622
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 35 673
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.54.

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość



Macie? NordVPN, ExpressVPN, może jakiś inny?


Polecacie?


Używam SurfEasy VPN na iPadzie i działa spoko.
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-12, 23:37   #3623
melazja
Raczkowanie
 
Avatar melazja
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 177
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.54.

Cytat:
Napisane przez DarkChocolate666 Pokaż wiadomość
Czy ktos moze mial migreny podczas okresu? Lekarze nie potrafia mi powiedziec co to jest. Mialam podwyzszony testosteron i dostalam tabletki anty. Migreny czasem sa lzejsze, czasem ciezsze ale zawsze co miesiac... Badania krwi wychodza dobre, zdrowo sie odzywiam, pije duzo wody. Waga ok.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lekarze niestety słabo radzą sobie z migrenami, tym bardziej że trudno dojść tak do końca co je powoduje.
Ja szczerze polecam spróbować suplementację kwasami omega 3 w dawce 1000mg (można 1400mg ale trudniej kupić), bo to jest tani i mało inwazyjny sposób, u mnie migreny były częściej niż tylko przy okresie, ale po jakimś miesiącu miałam je 3 razy rzadziej i przebieg był o wiele łagodniejszy.
melazja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-13, 04:49   #3624
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.54.

Cytat:
Napisane przez Olushka Pokaż wiadomość
Nie znam się na takich szczegółach - hamulcach, linkach, abs, pedałach itd Więc takie porównania mi za dużo nie dadzą. Waga jest dla mnie ważna, bo będę wnosić rower po schodach (brak windy).




Celuję w męski, ale ten sam model, co damski z tą różnicą, że w męskim jest lepszy kolor wg mnie. Skoro wydam kasę w tysiącach, to oprócz jakości chcę też fajny wygląd



Ja muszę mieć ramę 17 lub ciut mniejszą, ale to zależy od marki roweru. No i tak, jak piszesz - 27 biegów to must have!



Oooo, dzięki za info o regulacji, szczerze to ominęłam ten parametr.





Dzięki dziewczyny za tyle porad
Nie wiem czy w męskich w ogóle jest taka mała rama 17.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-13, 07:06   #3625
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.54.

Cytat:
Napisane przez Olushka Pokaż wiadomość
Czy są tu posiadaczki roweru marki Unibike / Kross lub Romet?
Waham się nad kupnem roweru crossowego właśnie pomiędzy tymi 3 firmami. Chętnie bym poznała wasze opinie. Na forach rowerowych jednak jest więcej recenzji o rowerach w przedziale <5 tysięcy.
Tu trochę odpowiedzi
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=734227

Ja bym teraz Rometa dla dorosłej osoby nie kupowała ( co innego dziecku, wyrasta szybko ).
Unibike są fajne i Kross.
Chcesz taki fitnesowy- hybrydowy czy górski z amortyzatorami ?

Ja lubię bez amortyzacji, bo są lżejsze, a czasem muszę rower poprowadzić ( pod górkę nie wjadę ). Mam coś takiego jak na fotce. Mój ma hamulce tarczowe , nierdzewny łańcuch ( 7 lat i żadnej rdzy ) i osprzęt Shimano XT/Deore.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-13, 07:23   #3626
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.54.

[1=d23e4c1348afa4365069847 cb82dee166acf5cc3_62b641f 267164;87842936]A jakiś chłodny beż czy jasny szary? Na zdjęciu tak poglądowo kolory, bo w sweterku może jednak przygrzać latem
Załącznik 7716112[/QUOTE]

Piekny kolor tej spodnicy z Twojego zdjecia, wlasnie kupilam dwie bluzki w takiej zieleni
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-13, 07:25   #3627
Olushka
Zakorzenienie
 
Avatar Olushka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Downtown
Wiadomości: 15 219
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.54.

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Tu trochę odpowiedzi

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=734227



Ja bym teraz Rometa dla dorosłej osoby nie kupowała ( co innego dziecku, wyrasta szybko ).

Unibike są fajne i Kross.

Chcesz taki fitnesowy- hybrydowy czy górski z amortyzatorami ?



Ja lubię bez amortyzacji, bo są lżejsze, a czasem muszę rower poprowadzić ( pod górkę nie wjadę ). Mam coś takiego jak na fotce. Mój ma hamulce tarczowe , nierdzewny łańcuch ( 7 lat i żadnej rdzy ) i osprzęt Shimano XT/Deore.
O, dziękuję za link do wątku.

Chce rower crossowy z amortyzatorami koniecznie. Nienawidzę, jak mną trzęsie od najmniejszych nierówności.

Sprawdzę jeszcze dokładniej Krossa. Chyba bardziej mi się podobają

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Nie wiem czy w męskich w ogóle jest taka mała rama 17.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Meskie mają ramy 17. Inaczej bym sobie głowy nie zawracała. Mam wybrane modele i zastanawiam się tylko nad firmą


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
12.2015

redukcja od 05.2023
68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58
Olushka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-13, 07:51   #3628
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.54.

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;87843015]A rzucałyście kiedyś palenie?[/QUOTE]

Ja rzucałam, podobnie wiele osób z mojego otoczenia i nikt nie dłubał pestek

Cytat:
Napisane przez effcia82 Pokaż wiadomość
Słyszałam złe opinie o pralkosuszarkach. Suszenie trwa długo a rzeczy i tak nie są całkiem suche. Zużywa dużo prądu i wody. To działa na innej zasadzie niż samodzielna suszarka. No i wsad do suszenia trzeba dzielić przez pół względem tego do prania.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To prawda. Mam na wynajmie pralkosuszarkę i używam jej niemal wyłącznie jako pralki. Ciągnie bardzo dużo prądu (wynajmujący mówili, że nawet do 200 zł/msc więcej płacili, jak używali ciągle suszenia, gdy dzieci były małe).
Wsad do prania to 8 kg, teoretycznie, bo bęben jest takiej wielkości, że na moje oko jestem w stanie tam upchać max 6-7 kg.
Wsad do suszenia to nieco ponad połowa wysokości bębna, czyli jakieś 4 kg prania. Ja takiego prania praktycznie nie wstawiam, bo mi szkoda prądu i wody, żeby pół bębna prać.
Suszenie zajmuje ok. 2-3 godziny. Miejscami wychodzi wilgotne.
Mam Samsunga Eco Bubble, ale jakiegoś starszego, nie wiem dokładnie, jaki model.

Cytat:
Napisane przez Olushka Pokaż wiadomość
Czy są tu posiadaczki roweru marki Unibike / Kross lub Romet?
Waham się nad kupnem roweru crossowego właśnie pomiędzy tymi 3 firmami. Chętnie bym poznała wasze opinie. Na forach rowerowych jednak jest więcej recenzji o rowerach w przedziale <5 tysięcy.
Ja mam Rometa, ale trekkingowy (Gazela 2)
Mam go od roku i jestem zadowolona.
Ale nie mam porównania z powyższymi markami, bo to też był pierwszy mój własny rower po rowerze z komunii
I ja miałam niższy budżet (ok 1500 zł), więc nie wiem, co bym wybrała przy wyższym

A no i ja jednak polecam damską ramę, to zwyczajnie wygodne
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-13, 07:55   #3629
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.54.

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość



Macie? NordVPN, ExpressVPN, może jakiś inny?


Polecacie?
Zwykle używam Protona albo Norda. Nord był polecany też przez Niebezpiecznik, co prawda post był sponsorowany, ale zrobili całkiem fajne porównanie
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-13, 08:01   #3630
bbab4b1e68366f09bc3914c9672f02df694c852f_622be7447f718
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 4 592
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.54.

@martaakow co do pojemności bębna to moja mama kupiła pralkę o wsadzie do wagi 7kg, ale ilościowo nie można tam było dużo upchać - pralka była w wersji slim Ja trochę żałuję braku zakupu pralkosuszarki, bo mam małe mieszkanie i piorę prawie codziennie, ale może rzeczywiście to kiepski pomysł.


Jadłam wczoraj chleb własnego wypieku. Szukam przepisu na sprawdzony chleb na mące orkiszowej bądź razowej, który nie będzie mocno kwaśny (czyli nie na zakwasie i maślance) i twardy.
bbab4b1e68366f09bc3914c9672f02df694c852f_622be7447f718 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-29 07:50:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:39.