Październikowe mamy 2015 część I - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-02-25, 08:52   #1651
kasiapruszkow
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiapruszkow
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 974
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez _Wika_ Pokaż wiadomość
Ooo, jest Październik witam Was kochane) 10 lat i 2 miesiące temu urodziłam ślicznego synka. 8 lat temu rozpoczęliśmy starania o drugiego dzidziusia ale niestety, długo, długo nic... aż tu nagle gdy przestałam wierzyć, że to się jeszcze uda, liczyć dni płodne, mierzyć temperaturę... tydzień temu poczułam znajome objawyDD pędem do apteki- upragnione 2 kreski) 2 test-to samo ginekolog-6 tydzień ciąży. Dziewczyny jednak zawsze warto wierzyć Nawet na mdłości nie narzekam, na senność, mogę tak wymiotować kilka razy dziennie przez 9 miesięcy to najpiękniejszy prezent jaki dostałam od 10 lat
gratki

Cytat:
Napisane przez weronika m Pokaż wiadomość
Witam nowe mamy w szczególności Wikę po tak długim staraniu.
Trzymam kciuki za wizyty, u mnie nadal pojawiają się bardzo niewielkie krwawienia, dzwoniłam do lekarza i jeżeli się powiększą to mam do niego iść.
oby nic nie bylo mozesz mnie zaktualizowac na pierwszej stronie
Kasia 34l mama Rafałka (4lata) TP 16.10.2015

Cytat:
Napisane przez su$ka Pokaż wiadomość
a w ogóle to mi się strasznie odbija PO WSZYSTKIM. oblecha
mam to samo

Cytat:
Napisane przez amelia177 Pokaż wiadomość
Hej mamuśki Dawno się nie odzywałam, ale nadrobiłam zaległości w Waszych postach. Pamiętacie moją historię? Najpierw bliźniaki potem jedno? Dzisiaj byłam na wizycie u tego pierwszego lekarza od bliźniaków z założeniem - powie, że się pomylił i jak mu przekazać, że go zmieniam jako lekarza prowadzącego. Kładę się na to badanie, a on z uśmiechem " to ile mówiłem, że jest dwa?" z naznaczeniem, że może być więcej?!?! JA JUŻ BLADA i mówię, żeby sobie nie żartował :P weszła jeszcze jedna lekarka i se oglądają te moje usg "to szukamy trzeciego". Najgorzej,że tam żadnego monitora w moją stronę nie było więc nic nie widziałam! I co się okazało są dwa!!! Patrzeli w ten ekran jak w jakieś zjawisko ( przypominam, że pierwsza diagnoza bliźniaki jednojajowe jednoowodniowe jednokosmówkowe :/) i tak szukają tej błonki rozdzielające maleństwa i raz jakby ją widzieli raz nie, ta lekarka mówiła, że wszystko się ujawni ok. 12 tc. I w końcu nie wytrzymałam i mówię,czy mogę zobaczyć?!?! A tam na monitorze dwa piękne dzidziusie równe, leżące obok siebie, pytałam się o serduszka-oba biły. Takżeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee .....mówię Wam...te diagnozy lekarskie................ ..)) Na początku się cieszyłam w sumie, bo Ci lekarze tak z uśmiechem to USG oglądali, ale potem znowu zaczęłam się martwić i ryczeć, bo jednokosmówkowe są prawie na pewno...więc zawsze większe ryzyko jest różnych komplikacji, ale...musimy być dobrej myśli Trzymajcie za mnie kciuki
gratulacje

Cytat:
Napisane przez magdaaamm Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny; ) czy mogłabym dołączyć do was? Wprawdzie niektore z was są dużo dalej ale to dalej październik moj tp 26.10

Jestem po dwóch poronieniach w 10 i 8 tygodniu. Ostatnie poronienie w święta Bożego Narodzenia.. po czym stwierdzili dwuroznosc macicy, 20 stycznia miałam robioną histeroskopie i w sumie jest to dla mnie mila niespodzianka bo nie planowaliśmy tego za bardzo w tym cyklu co zabieg no ale z nadzieją zrobilam betę która wyszła 0.100 i testy negatywne.. zapisałam się do lekarza bo myślałam ze ten brak @ spowodowany jest burzą hormonów skoro to nie ciąża i myślałam ze wywoła mi @.. wczoraj cos mnie ruszyło na test i wyszły II krechy. Beta ładna, wiec dostałam lutka i acard i leżeć i odpoczywać nie wiem czy dobrze robię pisząc tutej i ciesząc się ale zawsze w gronie łatwiej oczywiście nie wiem jak to dalej będzie bo zalezy to od tego gdzie ulozy się pęcherzyk..
oczywiście wątek pomału sobie nadrobię)
To co, przyjmiecie?
witaj wszystko bedzie dobrze

Cytat:
Napisane przez EMI2014 Pokaż wiadomość
Witajcie mamusie! Czy mogę dołączyć?
Trochę Was czytałam ale wolałam się ujawnić po wizycie z USG, którą miałam wczoraj. Jest dzidzi 7 mm, bijące serdunio, 7dc, tp 12-14.10.
O szczęście starałam się 5 lat, 4 lata się leczyłam z różnymi skutkami, 2 lata temu wybrałam się do kliniki leczenia niepłodności gdzie stał się cud!
Znam się już z małą i gosią
Gosiu odnośnie skurczy macicy, pytałam się o nie wczoraj dra bo jak plamiłam to powiedział, że jak mam skurcze to brać no spe (do 3 tabl dziennie max) a więc wyglądają jak skurcze miesiączkowe. Weź no spe, rozluźnisz się, po co męczyć dzidzię. Ja brałam po pół, po całej w zależności od siły skurczów, od niedz nie biorę wcale.
witaj

Cytat:
Napisane przez frik frik Pokaż wiadomość
Mogę udawać strutą, ale będziemy nocować u mamy TŻ, więc jeśli się 'struję' to będzie trzeba winić jej jedzenie hehe
Nom, częste jedzenie mniejszych ilości chyba pomaga, ja niestety nie mogę w pracy W biurze jeść nie wolno. Marzę, żeby już stamtąd odejść
Mam 31 lat, w maju 32 Także ciekawe czy ktoś mnie tu pobije?
A planowałam mieć dziecko w wieku 28 lat. No niestety wszystko poukładało się inaczej niż miało z moim byłym i oto jestem tu
ej no nie narzekaj bo ja mam 34
kasiapruszkow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 08:56   #1652
Amelie04
Zakorzenienie
 
Avatar Amelie04
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 620
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Weronika m - u mnie dopisz mama Alicji ur. 9.04.2013r
Amelie04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 09:05   #1653
mala29lll
Zakorzenienie
 
Avatar mala29lll
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 8 228
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Z tym klubem na wizazu nie glupie. A wie ktos jak sie zaklada?

Ja dzis nie poszlam do gina. Pojde sobie w piatek jak jestem umowiona. Przestalam plamic, nic nie boli to na spokojnie pojde na umowiona wizyte tylko pobieranko zrobilam estradiol, progesteron, tsh, ft3, ft4 i wapn w dognostyce tylko 93 zl wyszlo. To nie duzo

Milego dnia
__________________
Gabrysia 9. 10. 2015r.
mala29lll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 09:15   #1654
Amelie04
Zakorzenienie
 
Avatar Amelie04
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 620
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez mala29lll Pokaż wiadomość
Z tym klubem na wizazu nie glupie. A wie ktos jak sie zaklada?

Ja dzis nie poszlam do gina. Pojde sobie w piatek jak jestem umowiona. Przestalam plamic, nic nie boli to na spokojnie pojde na umowiona wizyte tylko pobieranko zrobilam estradiol, progesteron, tsh, ft3, ft4 i wapn w dognostyce tylko 93 zl wyszlo. To nie duzo

Milego dnia
Ja wiem, bo juz zakladalam na innym watku

Daj znac jak wyniki
Amelie04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 09:21   #1655
ktosiula
Wtajemniczenie
 
Avatar ktosiula
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 104
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez hawrodytka Pokaż wiadomość
Hello!

U mnie chyab tez blizniaki, ale jestem dopiero w piatym tygodniu, wiec wszystko musi byc jeszcze potwierdzone.

W ktorym jestes tc? Bo ja tez sie martwie, ze moje beda jednokosmowkowe i zastanawiam sie, kiedy lekarze sa w stanie to okreslic.


W ogole dziewczyny, od ktorego tygodnia ciazy zaczelyscie odczuwac mdlosci?

Ja jestem 5tc i jeszcze nic.
Ja jestem w 9 tyg i nie miałam mdłości. W pierwszej ciąży też mnie ominęły i tego Ci życzę!

U ciebie były dwa pęcherzyki tak? Trzynam kciuki! Jak się czujesz z tą myślą?







Cytat:
Napisane przez Amelie04 Pokaż wiadomość
Witam sie po ciezkiej nocy
Nie dosc, ze wczoraj wstalam o 6 i chcialam sie polozyc o 22 to coreczka nam zachorowala i plakala cala noc. Boze
I mnie teraz boli gardlo, a jestem tak wykonczona, ze co wstane to kreci mi sie w glowie, a polozyc sie nie poloze. Nie bede Was obrzydzac, ale z samego rana musialam juz ja kapac, z wiadomych przyczyn...
Mozna tez zalozyc klub tu na wizazu.
Ale nie dla takich co przyjda jeden post napisza i ich nie ma, tylko dla stalych gadul i tych co dlugo sie udzielaja.
Co Wy na to?
Biedna malutka ;( życzę zdrowia, chore dziecko to zło...

Ja jestem za klubem lub grupą ale to się nie pali jeszcze. Dopiero zaczynamy pisać

Ale dzisiaj dużo wizyt trzeba będzie też na pierwszej stronie spisywać kolejne wizyty jeśli chcecie oczywiście
__________________


ktosiula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 09:21   #1656
afrodyta15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 43
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

A kto bedzie robil sekekcje?ja proponuje na facebooku utworzyc grupe zamknieta ale nikt z tym sie nie odezwal
afrodyta15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 09:27   #1657
Amelie04
Zakorzenienie
 
Avatar Amelie04
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 620
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez afrodyta15 Pokaż wiadomość
A kto bedzie robil sekekcje?ja proponuje na facebooku utworzyc grupe zamknieta ale nikt z tym sie nie odezwal
Moze byc i na facebooku, mi wszystko jedno, ale czy wszystkie maja fb??
Wypowiedzcie sie
Amelie04 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-25, 09:29   #1658
afrodyta15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 43
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Ja jestem na jeszcze jednym forum juz wczesnie i innym i jest super.latwiej zdjecia dodac i latwiej jest zapamietac was.no niestety nie mam tyle czasu co poniektore osoby i moze nie nadazam z rozmowami ale czytam i jest fajnie.co prawda niczym nie moge sie pochalic bo jeszcze u lekarza nie bylam tylko test robilam.😀
afrodyta15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 09:30   #1659
su$ka
Zakorzenienie
 
Avatar su$ka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 027
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

ja wolę klub na wizażu, chociaż nie wiem jak się z niego korzysta ale to się nauczę

dziewczyny a Wam na pierwszej wizycie ginekolog badał piersi?
nie wiem jak się ubrać zawsze chodziłam w sukience, żeby nie paradować z gołą d...po gabinecie niby tam jakieś fartuchy leżą i można sobie wziąć, ale nigdy ich nie używałam...to jak Wy się ubrałyście ?
__________________

su$ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 09:32   #1660
afrodyta15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 43
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Z pierwsza ciaza jak bylam to nie badal mi piersi a ubieraj sie aby tobie bylo wygodnie im wszystko jedno ja chodze do kolegi meza bo jest ginekologiem😀
afrodyta15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 09:36   #1661
rita_k
Zadomowienie
 
Avatar rita_k
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 448
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

może być na Fb. Kurcze też mam dziś wizyte no ale w sumie w poniedziałek miałam usg, a że to na Nfz to po "zdjęcie" muszę udać sie do lekarza. Tyle tylko, że wiem już, że wszystko w porządku. Serduszko biło.
rita_k jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-25, 10:24   #1662
Kuapouszka
Zadomowienie
 
Avatar Kuapouszka
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 238
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez Amelie04 Pokaż wiadomość
Witam sie po ciezkiej nocy
Nie dosc, ze wczoraj wstalam o 6 i chcialam sie polozyc o 22 to coreczka nam zachorowala i plakala cala noc. Boze
I mnie teraz boli gardlo, a jestem tak wykonczona, ze co wstane to kreci mi sie w glowie, a polozyc sie nie poloze. Nie bede Was obrzydzac, ale z samego rana musialam juz ja kapac, z wiadomych przyczyn...
Mozna tez zalozyc klub tu na wizazu.
Ale nie dla takich co przyjda jeden post napisza i ich nie ma, tylko dla stalych gadul i tych co dlugo sie udzielaja.
Co Wy na to?
O biedna; * moja mała znów zabkuje i budzi się z płaczem 10 razy w nocy
Wczoraj wieczorem mnie wymiotowalo i zdychalam a tu tyle się działo; ) jestem na tak z klubem; )
W ogóle dali mi wczoraj papiery z GP ze mam sobie szpital wybrać i iść ustalić wizyty jak najszybciej : o no i czeka mnie dziś wizyta w szpitalu, bozzzz nadal mdliiiiii; (
__________________
Lily-13.02.2014 <3
Anika <3- 29.09.2015..
Kuapouszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 10:25   #1663
Agniesia92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 61
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Ja też wolę ten klub na wizażu :p

Dziewczyny czy wy też macie trochę podwyższone leukocyty? To normalne w ciąży?
A i czy są dziewczyny, które biorą np letrox?

Ja następna wizytę mam w poniedziałek i mam nadzieje, że będzie serduszko u dzidzi i wszystko ok <3
Na tej wizycie dowiem się jaki termin porodu, więc wtedy napisze więcej info :p

Edytowane przez Agniesia92
Czas edycji: 2015-02-25 o 10:37
Agniesia92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 10:42   #1664
ktosiula
Wtajemniczenie
 
Avatar ktosiula
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 104
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Ja jestem za grupą na FB. Ale popiszmy może jeszcze trochę, zobaczymy kto jest na bieżąco a kto bardzo rzadko.

Ja do Gina zwykle w tunice lub sukience ale ostatnio byłam w normalnej bluzce i spodniach i było ok. Każdy chodzi jak mu wygodnie
__________________


ktosiula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 10:43   #1665
barbara6
Raczkowanie
 
Avatar barbara6
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 104
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez Agniesia92 Pokaż wiadomość
Ja też wolę ten klub na wizażu :p

Dziewczyny czy wy też macie trochę podwyższone leukocyty? To normalne w ciąży?
A i czy są dziewczyny, które biorą np letrox?

Ja następna wizytę mam w poniedziałek i mam nadzieje, że będzie serduszko u dzidzi i wszystko ok <3
Na tej wizycie dowiem się jaki termin porodu, więc wtedy napisze więcej info :p
Ja mam za mało eozynofili a za dużo neutrofili Ale podobno w ciąży trochę zmieniają się normy,więc myślę że nie ma co panikowac.
Ja biorę euthyrox Ale to chyba podobne dzialanie.
barbara6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 10:53   #1666
natalia_b
Wtajemniczenie
 
Avatar natalia_b
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Nysa
Wiadomości: 2 670
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Przepraszam, że mnie dzisiaj mało, ale czuję się strasznie
Ja tez jestem za tym, żeby na razie popisać, lepiej się poznać
__________________
03.11.2012 r. Olcia
Czekamy na Ciebie
natalia_b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 11:07   #1667
gosiek0388
Zadomowienie
 
Avatar gosiek0388
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 868
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

jestem już po wizycie
zaczne od tego że noc nie przespana , bo znów krwiak pękł i plamiłam dość sporo wizyta o potłuc , jadnak w przychodni to porażka jest wizyta, miałam usg brzuszne i chwała Bogu bo miałam 6 stażystów którzy byli na wizycie, gapili się ,wiem że muszą się uczyć ale nie na mnie
Dzidzia ma 1cm wg OM to 7td2 a wg zarodka 7td1 czyli super, krwiak pomału się absorbuje co w nocy dokładnie spać mi nie dało jeszcze mam leżeć, odpoczywać , ani pogadać z lekarzem ani badań nie dałam z tego wszystkiego żeby zobaczył ehhh ale jutro musze do niego po zwolnienie jechać więc może dopytam , bo tam mnie ci stażyści wybili z rytmu że nic nie wiedziałam
__________________
Lenka 07.10.2015
nasze 2620 gram szczęścia
gosiek0388 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 11:13   #1668
Agniesia92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 61
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez barbara6 Pokaż wiadomość
Ja mam za mało eozynofili a za dużo neutrofili Ale podobno w ciąży trochę zmieniają się normy,więc myślę że nie ma co panikowac.
Ja biorę euthyrox Ale to chyba podobne dzialanie.
Działanie takie same. Brałaś przed ciąża czy dopiero teraz zaczęłaś? Bo ja dostałam te tabletki jak do wiedziałam się o ciąży, bo TSH wyszło 3,04 no i jakoś 3 tyg je biorę i teraz TSH wynosi 0,61 i zastanawia się czy to dobrze, że aż tak zbiło? Czy to nadal będzie zmniejszać? Czy już tabletki nie powinny tak zbijać?

---------- Dopisano o 12:13 ---------- Poprzedni post napisano o 12:08 ----------

Cytat:
Napisane przez gosiek0388 Pokaż wiadomość
jestem już po wizycie
zaczne od tego że noc nie przespana , bo znów krwiak pękł i plamiłam dość sporo wizyta o potłuc , jadnak w przychodni to porażka jest wizyta, miałam usg brzuszne i chwała Bogu bo miałam 6 stażystów którzy byli na wizycie, gapili się ,wiem że muszą się uczyć ale nie na mnie
Dzidzia ma 1cm wg OM to 7td2 a wg zarodka 7td1 czyli super, krwiak pomału się absorbuje co w nocy dokładnie spać mi nie dało jeszcze mam leżeć, odpoczywać , ani pogadać z lekarzem ani badań nie dałam z tego wszystkiego żeby zobaczył ehhh ale jutro musze do niego po zwolnienie jechać więc może dopytam , bo tam mnie ci stażyści wybili z rytmu że nic nie widziałam
Wg OM i wg zarodka prawie to samo? Oo nie wiedziałam, że tak może być :p
Agniesia92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 11:14   #1669
barbara6
Raczkowanie
 
Avatar barbara6
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 104
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez Agniesia92 Pokaż wiadomość
Działanie takie same. Brałaś przed ciąża czy dopiero teraz zaczęłaś? Bo ja dostałam te tabletki jak do wiedziałam się o ciąży, bo TSH wyszło 3,04 no i jakoś 3 tyg je biorę i teraz TSH wynosi 0,61 i zastanawia się czy to dobrze, że aż tak zbiło? Czy to nadal będzie zmniejszać? Czy już tabletki nie powinny tak zbijać?
Zaczęłam w ciazy,mi tsh wyszło prawie 6. Jaką masz dawkę? Ja biorę 75. Biorę prawie miesiąc I jeszcze nie badałam ponownie ale endokrynolog powiedział żeby się nie przejmować jak spadnie bardzo, niedługo muszę iść do kontroli.
barbara6 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-25, 11:16   #1670
gosiek0388
Zadomowienie
 
Avatar gosiek0388
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 868
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

na ostatniej wizycie było 5 dni różnicy a dziś tylko 1 dzień , dzidzia moja kochana nadrabia zaległości
__________________
Lenka 07.10.2015
nasze 2620 gram szczęścia
gosiek0388 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 11:22   #1671
Kuapouszka
Zadomowienie
 
Avatar Kuapouszka
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 238
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez gosiek0388 Pokaż wiadomość
jestem już po wizycie
zaczne od tego że noc nie przespana , bo znów krwiak pękł i plamiłam dość sporo wizyta o potłuc , jadnak w przychodni to porażka jest wizyta, miałam usg brzuszne i chwała Bogu bo miałam 6 stażystów którzy byli na wizycie, gapili się ,wiem że muszą się uczyć ale nie na mnie
Dzidzia ma 1cm wg OM to 7td2 a wg zarodka 7td1 czyli super, krwiak pomału się absorbuje co w nocy dokładnie spać mi nie dało jeszcze mam leżeć, odpoczywać , ani pogadać z lekarzem ani badań nie dałam z tego wszystkiego żeby zobaczył ehhh ale jutro musze do niego po zwolnienie jechać więc może dopytam , bo tam mnie ci stażyści wybili z rytmu że nic nie wiedziałam
Mnie też stazysci wkurzają; p Gosiek Ty dziś 7t1d?tak samo jak ja; )

---------- Dopisano o 11:22 ---------- Poprzedni post napisano o 11:19 ----------

W ogóle pytałam się was o poziom hgb i widzę że ja to chyba wybryk natury bo normalnie mam 8-8.5 a w połowie ostatniej ciąży spadł do 7; / aż się boje badań bo mnie opierdzielaja za to równo jakby to moja wina była; (
__________________
Lily-13.02.2014 <3
Anika <3- 29.09.2015..
Kuapouszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 11:53   #1672
AgatkaSz
Wtajemniczenie
 
Avatar AgatkaSz
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 824
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez gosiek0388 Pokaż wiadomość
jestem już po wizycie
zaczne od tego że noc nie przespana , bo znów krwiak pękł i plamiłam dość sporo wizyta o potłuc , jadnak w przychodni to porażka jest wizyta, miałam usg brzuszne i chwała Bogu bo miałam 6 stażystów którzy byli na wizycie, gapili się ,wiem że muszą się uczyć ale nie na mnie
Dzidzia ma 1cm wg OM to 7td2 a wg zarodka 7td1 czyli super, krwiak pomału się absorbuje co w nocy dokładnie spać mi nie dało jeszcze mam leżeć, odpoczywać , ani pogadać z lekarzem ani badań nie dałam z tego wszystkiego żeby zobaczył ehhh ale jutro musze do niego po zwolnienie jechać więc może dopytam , bo tam mnie ci stażyści wybili z rytmu że nic nie wiedziałam
Ja tez mam dzisiaj wizyte i jestem 7t2d od OM nie moge sie doczekac co zobacze. A serduszko widzialas? Jak bedzie wszystko ok mowimy tesciowej

Mdlosci nadal mam straszne ale daje rade , dziwnie boli mnie brzuch czasami mocno zakuje troche mnie to martwi zapytam o wszystko dzis gina
Czy dzisiaj ktos ma jeszcze wizyte?

---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:51 ----------

Tyle sie napisalam pol postu mi ucielo :/ nie mialam jak pisac ani nadrabiac bo niezapowiedziany remont mamy i musialam sie przeniesc do tesciowej aby nie wdychac farby. Ale wkoncu zapadla decyzja o kupieniu wlasnego domu
__________________
16.01.2014r. Inga
14.10.2015r. Nel <3
02.2017r. maleństwo <3
AgatkaSz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 12:02   #1673
su$ka
Zakorzenienie
 
Avatar su$ka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 027
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez gosiek0388 Pokaż wiadomość
jestem już po wizycie
zaczne od tego że noc nie przespana , bo znów krwiak pękł i plamiłam dość sporo wizyta o potłuc , jadnak w przychodni to porażka jest wizyta, miałam usg brzuszne i chwała Bogu bo miałam 6 stażystów którzy byli na wizycie, gapili się ,wiem że muszą się uczyć ale nie na mnie
Dzidzia ma 1cm wg OM to 7td2 a wg zarodka 7td1 czyli super, krwiak pomału się absorbuje co w nocy dokładnie spać mi nie dało jeszcze mam leżeć, odpoczywać , ani pogadać z lekarzem ani badań nie dałam z tego wszystkiego żeby zobaczył ehhh ale jutro musze do niego po zwolnienie jechać więc może dopytam , bo tam mnie ci stażyści wybili z rytmu że nic nie wiedziałam
już teraz miałaś przez brzuch usg a nie dopochwowe??
ja jutro idę i byłam pewna że teraz to tylko dopochwowe da radę zrobić

Cytat:
Napisane przez AgatkaSz Pokaż wiadomość
Ja tez mam dzisiaj wizyte i jestem 7t2d od OM nie moge sie doczekac co zobacze. A serduszko widzialas? Jak bedzie wszystko ok mowimy tesciowej

Mdlosci nadal mam straszne ale daje rade , dziwnie boli mnie brzuch czasami mocno zakuje troche mnie to martwi zapytam o wszystko dzis gina
Czy dzisiaj ktos ma jeszcze wizyte?

---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:51 ----------

Tyle sie napisalam pol postu mi ucielo :/ nie mialam jak pisac ani nadrabiac bo niezapowiedziany remont mamy i musialam sie przeniesc do tesciowej aby nie wdychac farby. Ale wkoncu zapadla decyzja o kupieniu wlasnego domu
ja też dziś 7t2d
__________________

su$ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 12:45   #1674
Amelie04
Zakorzenienie
 
Avatar Amelie04
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 620
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez su$ka Pokaż wiadomość
ja wolę klub na wizażu, chociaż nie wiem jak się z niego korzysta ale to się nauczę

dziewczyny a Wam na pierwszej wizycie ginekolog badał piersi?
nie wiem jak się ubrać zawsze chodziłam w sukience, żeby nie paradować z gołą d...po gabinecie niby tam jakieś fartuchy leżą i można sobie wziąć, ale nigdy ich nie używałam...to jak Wy się ubrałyście ?
Niee

Cytat:
Napisane przez gosiek0388 Pokaż wiadomość
jestem już po wizycie
zaczne od tego że noc nie przespana , bo znów krwiak pękł i plamiłam dość sporo wizyta o potłuc , jadnak w przychodni to porażka jest wizyta, miałam usg brzuszne i chwała Bogu bo miałam 6 stażystów którzy byli na wizycie, gapili się ,wiem że muszą się uczyć ale nie na mnie
Dzidzia ma 1cm wg OM to 7td2 a wg zarodka 7td1 czyli super, krwiak pomału się absorbuje co w nocy dokładnie spać mi nie dało jeszcze mam leżeć, odpoczywać , ani pogadać z lekarzem ani badań nie dałam z tego wszystkiego żeby zobaczył ehhh ale jutro musze do niego po zwolnienie jechać więc może dopytam , bo tam mnie ci stażyści wybili z rytmu że nic nie wiedziałam
Super, ze z dzidzia wszystko ok.

Dziewczyny mnie tez bedzie dzis malo, bo strasznie sie czuje, dopadlo mnie takie przeziebienie i do tego ucho mnie boli co moge sobie kupic prenalen?
A moze lipomal?
Dodam, ze wygrzanie sie jest niemozliwe, musze byc na nogach caly czas. Boje sie, zeby goraczki nie dostac
Amelie04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 13:09   #1675
ktosiula
Wtajemniczenie
 
Avatar ktosiula
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 104
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez Amelie04 Pokaż wiadomość
Niee



Super, ze z dzidzia wszystko ok.

Dziewczyny mnie tez bedzie dzis malo, bo strasznie sie czuje, dopadlo mnie takie przeziebienie i do tego ucho mnie boli co moge sobie kupic prenalen?
A moze lipomal?
Dodam, ze wygrzanie sie jest niemozliwe, musze byc na nogach caly czas. Boje sie, zeby goraczki nie dostac
Prenalen, herbata z miodem i cytryną. Herbata z lipy jak będzie gorączka
__________________


ktosiula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 13:11   #1676
Amelie04
Zakorzenienie
 
Avatar Amelie04
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 620
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez ktosiula Pokaż wiadomość
Prenalen, herbata z miodem i cytryną. Herbata z lipy jak będzie gorączka
Tych herbat juz ze 3 wypilam i jest tylko gorzej... widzialam taki sztyft do nosa aromactiv chyba go mozna?
Amelie04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 13:12   #1677
mala29lll
Zakorzenienie
 
Avatar mala29lll
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 8 228
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez afrodyta15 Pokaż wiadomość
Z pierwsza ciaza jak bylam to nie badal mi piersi a ubieraj sie aby tobie bylo wygodnie im wszystko jedno ja chodze do kolegi meza bo jest ginekologiem😀
No nie gadaj. A spotykacie się tak poza pracą? Tzn Ty, mąż i ten kolega np z żoną? Ja bym się czuła chyba skrępowana i mąż pewnie jakby mi jego kolega oglądał tam wszystko
__________________
Gabrysia 9. 10. 2015r.
mala29lll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 13:14   #1678
Amelie04
Zakorzenienie
 
Avatar Amelie04
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 620
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Od wczoraj wzielam juz dwa apapy, bo pomaga mi jak mam takie zawroty glowy przy przeziebieniu, nie brac juz wiecej?

---------- Dopisano o 14:14 ---------- Poprzedni post napisano o 14:13 ----------

Cytat:
Napisane przez mala29lll Pokaż wiadomość
No nie gadaj. A spotykacie się tak poza pracą? Tzn Ty, mąż i ten kolega np z żoną? Ja bym się czuła chyba skrępowana i mąż pewnie jakby mi jego kolega oglądał tam wszystko
Tez o tym pomyslalam..
Amelie04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 13:15   #1679
Kuapouszka
Zadomowienie
 
Avatar Kuapouszka
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 238
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

W uk mi kazali brać 4 x 2 tabletki paracetamolu po 500 mg każda także apap Ci raczej nie zaszkodzi
__________________
Lily-13.02.2014 <3
Anika <3- 29.09.2015..
Kuapouszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 13:15   #1680
mala29lll
Zakorzenienie
 
Avatar mala29lll
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 8 228
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez Agniesia92 Pokaż wiadomość
Ja też wolę ten klub na wizażu :p

Dziewczyny czy wy też macie trochę podwyższone leukocyty? To normalne w ciąży?
A i czy są dziewczyny, które biorą np letrox?

Ja następna wizytę mam w poniedziałek i mam nadzieje, że będzie serduszko u dzidzi i wszystko ok <3
Na tej wizycie dowiem się jaki termin porodu, więc wtedy napisze więcej info :p
Ja biorę Euthyrox 88 i dziś robiłam tsh. Muszę się do endo umówić w czwartek. Ciężarówki wciskają między pacjentami, bo tak sie czeka z pół roku albo i dłużej. Dobry endo
__________________
Gabrysia 9. 10. 2015r.
mala29lll jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-28 12:44:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:31.