Mamusie KWIETNIOWE 2020 - Strona 141 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-12-04, 12:38   #4201
Angel7891
Wtajemniczenie
 
Avatar Angel7891
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 093
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Gratuluję udanych wizyt
A co do sarenki to chyba znalazła ciepłe miejsce i wam ufa po prostu. Pewnie bym sprawdziła czy nie jest chora ale prawda taka, że jak przestaniecie jej być potrzebni to i tak sobie pójdzie.
Super ze strony pracodawcy za premie, aż miło a na pewno się przyda.
Ja już odliczam do 9, ciekawa jestem wagi. A swoją drogą, podawali wam na połówkowych pierwszą prognozowaną urodzeniową?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Angel7891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-04, 13:17   #4202
_Loooola_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 434
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez triss Pokaż wiadomość
Benetta kawał dzieciaka u mnie wczoraj 305g w 20+0. Ty już jesteś po polowkowych? I dalej płeć nie na 100%? Tak się właśnie zastanawiam czy na tych badaniach można się jeszcze pomylic. Nie żebym jednak liczyła że z mojej dziewczynki się chlopak zrobi ale tak tylko zerknął między nogi i od razu - dziewczynka. Trwało to 2 sekundy. Potem już nie wracał do tej części


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mojej kuzynki do 25tc była dziewczynka. Na kolejnej wizycie po połówkowych wyszedł chłopiec

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Loooola_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-04, 13:20   #4203
triss
Wtajemniczenie
 
Avatar triss
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 857
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez Angel7891 Pokaż wiadomość
Gratuluję udanych wizyt
A co do sarenki to chyba znalazła ciepłe miejsce i wam ufa po prostu. Pewnie bym sprawdziła czy nie jest chora ale prawda taka, że jak przestaniecie jej być potrzebni to i tak sobie pójdzie.
Super ze strony pracodawcy za premie, aż miło a na pewno się przyda.
Ja już odliczam do 9, ciekawa jestem wagi. A swoją drogą, podawali wam na połówkowych pierwszą prognozowaną urodzeniową?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie podawali mi takiej wagi. Wg to nigdy nikt mi nie przewidywał ile może wazyc syn przy porodzie poza mną sama może i tak można ale chyba nie na takiej etapie może tak na miesiąc przed? Cos może się da +- przewidzieć wtedy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie chcę iść do raju, jeśli tam moje koty mnie nie powitają"
triss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-04, 13:27   #4204
Angel7891
Wtajemniczenie
 
Avatar Angel7891
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 093
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez triss Pokaż wiadomość
Nie podawali mi takiej wagi. Wg to nigdy nikt mi nie przewidywał ile może wazyc syn przy porodzie poza mną sama może i tak można ale chyba nie na takiej etapie może tak na miesiąc przed? Cos może się da +- przewidzieć wtedy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie ta znajoma co miała te problemy z łożyskiem dziś urodziła. I pisałyśmy odnośnie połówkowych to już na nich miała pierwszą szacowaną wagę. To widać różnie jest. Potem miała drugą szacowaną na usg III trymestru. Jakby zliczyć to malutka urodziła się wagowo akurat w średnią z tych dwóch

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Angel7891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-04, 13:53   #4205
Bacardi_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bacardi_
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 2 464
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Hejo! Gratuluję wszystkich wizyt, cieszę się, że wszystko dobrze u dzieciaczków czytam Was regularnie.

My już kilka dni po połówkowych, jestem już w 24tc i nasz Chłopczyk (chyba go wymarzyłam) ma już ponad 500g wszystkie badania wyszły wzorowo, a termin porodu z USG zmienił się na 24.03

Dzisiaj wpłaciliśmy zadatek na wózek, wybór padł na Espiro Next Navy Sky, udało się upolować tegoroczny model (kupiony w lutym) za 1400zl, wygląda jak nówka mam nadzieję, że dotrze w tym tygodniu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Czekamy na Ciebie

Bacardi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-04, 14:31   #4206
EwkaP
Raczkowanie
 
Avatar EwkaP
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 357
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez benetta Pokaż wiadomość
Ale towarzystwo tylko pamiętam z dzieciństwa że mama zawsze mówiła że jak dzięki zwierzę ufne to może mieć wscieklizne, nie wiem ile w tym prawdy

Może zadzwonić do najbliższego nadleśnictwa, to chyba się tym zajmą?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zadzwoniłam powiedzieli nakarmić napoić i samo ucieknie . Same takie zgłoszenia mają . Ale mąż do Animals zadzonił w pierwszym momencie to go wyśmiali ;/ .

---------- Dopisano o 15:31 ---------- Poprzedni post napisano o 15:25 ----------

Z jakiej aplikacji korzystacie ? Bo ja szczerze oprócz mój kalendarzyk gdzie zaznaczyłam jestem w ciąży z niczego nie korzystam . Za dużo tego na google Play jest.
EwkaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-04, 14:45   #4207
olaag012
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 296
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Ja mam aplikacje HiMommy, podoba mi się w niej to, że na każdy dzień jest jakiś opis odnośnie rozwoju dziecka.

Dzisiaj brat przywiózł przewijak i kokon po coreczce, już 2 elementy z wyprawki odpadły

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olaag012 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-12-04, 14:48   #4208
EwkaP
Raczkowanie
 
Avatar EwkaP
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 357
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez olaag012 Pokaż wiadomość
Ja mam aplikacje HiMommy, podoba mi się w niej to, że na każdy dzień jest jakiś opis odnośnie rozwoju dziecka.

Dzisiaj brat przywiózł przewijak i kokon po coreczce, już 2 elementy z wyprawki odpadły

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Podobają mi się kokony ,ale każdy mi odradza bo drogie i na krótki okres tylko bo później i tak wyrośnie. Zaraz zobaczę co to za aplikacja
EwkaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-04, 14:48   #4209
meencantalavida
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 141
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez EwkaP Pokaż wiadomość
Zadzwoniłam powiedzieli nakarmić napoić i samo ucieknie . Same takie zgłoszenia mają . Ale mąż do Animals zadzonił w pierwszym momencie to go wyśmiali ;/ .

---------- Dopisano o 15:31 ---------- Poprzedni post napisano o 15:25 ----------

Z jakiej aplikacji korzystacie ? Bo ja szczerze oprócz mój kalendarzyk gdzie zaznaczyłam jestem w ciąży z niczego nie korzystam . Za dużo tego na google Play jest.
Ja korzystam z Preglife bardzo fajna jest
meencantalavida jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-04, 15:04   #4210
olajadetektyw
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 170
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez triss Pokaż wiadomość
Benetta kawał dzieciaka u mnie wczoraj 305g w 20+0. Ty już jesteś po polowkowych? I dalej płeć nie na 100%? Tak się właśnie zastanawiam czy na tych badaniach można się jeszcze pomylic. Nie żebym jednak liczyła że z mojej dziewczynki się chlopak zrobi ale tak tylko zerknął między nogi i od razu - dziewczynka. Trwało to 2 sekundy. Potem już nie wracał do tej części


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pewnie, że można. I to wcale nie musi być kiepski sprzęt. Dalej się słyszy, że całą ciążę jedno a rodzi się drugie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olajadetektyw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-04, 15:05   #4211
Juliette88
Zadomowienie
 
Avatar Juliette88
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 672
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Ja też polecam Preglife. Wcześniej miałam HiMommy, ale denerwowały mnie te infantylne opisy wyrażane niby przez płód w pierwszej osobie.

A jak wygląda kwestia bezpieczeństwa kokonów? Jest teraz na nie szał, ale nie wiem czy dziecko nie może wtulić buzię w tej poduchowe "ścianki"?

Meencantalavida, co wybrałaś z La Millou? Do mnie doszły dzisiaj kocyki Memi i jestem zachwycona

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
The lullabies from the machines.


Kwiatuszek
Juliette88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-04, 15:07   #4212
olajadetektyw
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 170
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez meencantalavida Pokaż wiadomość
Ja korzystam z Preglife bardzo fajna jest
Ja tez. Juz drugą ciążę ale bawi mnie to co czuje/przeżywa partner. Mojego męża też

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olajadetektyw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-04, 15:10   #4213
country1112
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 77
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Mam cisnienie 200 wlasnie zbluzgali mnie w tramwaju ze zajmuje miejsce dla ciezarnej z dzieckiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
country1112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-04, 15:26   #4214
ania20bn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 450
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez triss Pokaż wiadomość
Benetta kawał dzieciaka u mnie wczoraj 305g w 20+0. Ty już jesteś po polowkowych? I dalej płeć nie na 100%? Tak się właśnie zastanawiam czy na tych badaniach można się jeszcze pomylic. Nie żebym jednak liczyła że z mojej dziewczynki się chlopak zrobi ale tak tylko zerknął między nogi i od razu - dziewczynka. Trwało to 2 sekundy. Potem już nie wracał do tej części


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie było podobnie. Ale myślę że na tym etapie chyba już ciężko się pomylić. Zobaczymy co dzisiaj mój lekarz powie chociaż pewnie nie będzie wiedział bo ma kijowe usg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:21 ---------- Poprzedni post napisano o 17:20 ----------

Cytat:
Napisane przez _Loooola_ Pokaż wiadomość
U mojej kuzynki do 25tc była dziewczynka. Na kolejnej wizycie po połówkowych wyszedł chłopiec

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na prenatalnych tez była dziewczyna?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:23 ---------- Poprzedni post napisano o 17:21 ----------

Cytat:
Napisane przez olaag012 Pokaż wiadomość
Ja mam aplikacje HiMommy, podoba mi się w niej to, że na każdy dzień jest jakiś opis odnośnie rozwoju dziecka.

Dzisiaj brat przywiózł przewijak i kokon po coreczce, już 2 elementy z wyprawki odpadły

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W pierwszej ciąży z niej korzystałam. Fajna jest. Teraz mam preglife oraz asystent ciąży bo tam sobie wpisuje ciśnienie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:25 ---------- Poprzedni post napisano o 17:23 ----------

Cytat:
Napisane przez country1112 Pokaż wiadomość
Mam cisnienie 200 wlasnie zbluzgali mnie w tramwaju ze zajmuje miejsce dla ciezarnej z dzieckiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Coo??? W głowie się nie mieści.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:26 ---------- Poprzedni post napisano o 17:25 ----------

Ja właśnie czekam u lekarza. Powiedzcie mi jak macie ciągłość l4 i po każdej wizycie macie dalej to za każdym razem dzwonicie do pracy żeby poinformować?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ania20bn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-04, 15:35   #4215
meencantalavida
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 141
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez Juliette88 Pokaż wiadomość
Ja też polecam Preglife. Wcześniej miałam HiMommy, ale denerwowały mnie te infantylne opisy wyrażane niby przez płód w pierwszej osobie.

A jak wygląda kwestia bezpieczeństwa kokonów? Jest teraz na nie szał, ale nie wiem czy dziecko nie może wtulić buzię w tej poduchowe "ścianki"?

Meencantalavida, co wybrałaś z La Millou? Do mnie doszły dzisiaj kocyki Memi i jestem zachwycona

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zdecydowałam się na torbę Feeria w rozmiarze L i organizer od razu, bo od koleżanek wiem, że raczej się organizer używa przy wózku a torba i tak się przydaje

oO Memi też jest na mojej liście wyprawkowej, jak jakościowo?
meencantalavida jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-04, 15:48   #4216
Haneczka1122334445
Zadomowienie
 
Avatar Haneczka1122334445
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 530
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez country1112 Pokaż wiadomość
Mam cisnienie 200 wlasnie zbluzgali mnie w tramwaju ze zajmuje miejsce dla ciezarnej z dzieckiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale mam nadzieję że dali Ci spokój jak im powiedziałaś że jesteś w ciąży?
Cytat:
Napisane przez ania20bn Pokaż wiadomość
U mnie było podobnie. Ale myślę że na tym etapie chyba już ciężko się pomylić. Zobaczymy co dzisiaj mój lekarz powie chociaż pewnie nie będzie wiedział bo ma kijowe usg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:21 ---------- Poprzedni post napisano o 17:20 ----------

Na prenatalnych tez była dziewczyna?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:23 ---------- Poprzedni post napisano o 17:21 ----------

W pierwszej ciąży z niej korzystałam. Fajna jest. Teraz mam preglife oraz asystent ciąży bo tam sobie wpisuje ciśnienie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:25 ---------- Poprzedni post napisano o 17:23 ----------

Coo??? W głowie się nie mieści.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:26 ---------- Poprzedni post napisano o 17:25 ----------

Ja właśnie czekam u lekarza. Powiedzcie mi jak macie ciągłość l4 i po każdej wizycie macie dalej to za każdym razem dzwonicie do pracy żeby poinformować?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja nie informuję. Powiedziałam na początku że nie zamierzam wracać do porodu i ewentualnie jak coś się zmieni to dam im znać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Haneczka1122334445 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-04, 15:50   #4217
_Loooola_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 434
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez EwkaP Pokaż wiadomość
Zadzwoniłam powiedzieli nakarmić napoić i samo ucieknie . Same takie zgłoszenia mają . Ale mąż do Animals zadzonił w pierwszym momencie to go wyśmiali ;/ .

---------- Dopisano o 15:31 ---------- Poprzedni post napisano o 15:25 ----------

Z jakiej aplikacji korzystacie ? Bo ja szczerze oprócz mój kalendarzyk gdzie zaznaczyłam jestem w ciąży z niczego nie korzystam . Za dużo tego na google Play jest.
Używam preglife i ciąża+ (w tej podoba mi się zmieniający się mały człowiek). Jeszcze miałam himommy, ale kisłam jak czytałam niektóre opisy 🤣
Cytat:
Napisane przez Juliette88 Pokaż wiadomość
Ja też polecam Preglife. Wcześniej miałam HiMommy, ale denerwowały mnie te infantylne opisy wyrażane niby przez płód w pierwszej osobie.

A jak wygląda kwestia bezpieczeństwa kokonów? Jest teraz na nie szał, ale nie wiem czy dziecko nie może wtulić buzię w tej poduchowe "ścianki"?

Meencantalavida, co wybrałaś z La Millou? Do mnie doszły dzisiaj kocyki Memi i jestem zachwycona

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam podobne zdanie na temat himommy.

Też zastanawiam się nad bezpieczeństwem kokonu, chociaż przyznaje, że u nas byłaby to najwygodniejsza opcja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Loooola_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-04, 15:57   #4218
country1112
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 77
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez Haneczka1122334445 Pokaż wiadomość
Ale mam nadzieję że dali Ci spokój jak im powiedziałaś że jesteś w ciąży? Ja nie informuję. Powiedziałam na początku że nie zamierzam wracać do porodu i ewentualnie jak coś się zmieni to dam im znać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Absolutnie nie dali spokoju. Dowiedzialam sie ze sie gapie zamiast ustapic miejsca kobiecie z dzieckiem a ciazy nie widac (nic dziwnego jak siedze w zimowym plaszczu z torebka na kolanach). A miejsce jest dla kobiety z dzieckiem itd.
Na piktogramie jest kobieta w ciazy z malym dzieckiem i tam wlasnie siedzialam przez cale dwa przystanki.
Ogolnie to cholernie przykro mi sie zrobilo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
country1112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-04, 16:12   #4219
Juliette88
Zadomowienie
 
Avatar Juliette88
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 672
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez meencantalavida Pokaż wiadomość
Zdecydowałam się na torbę Feeria w rozmiarze L i organizer od razu, bo od koleżanek wiem, że raczej się organizer używa przy wózku a torba i tak się przydaje

oO Memi też jest na mojej liście wyprawkowej, jak jakościowo?
Pewnie wyjdzie w użytkowaniu, ale wyglądają rewelacyjnie, są bardzo ładnie wykonane i mięciutkie (szczególnie bambusowa mgiełka i merino). W czarny piątek było -25%.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
The lullabies from the machines.


Kwiatuszek

Edytowane przez Juliette88
Czas edycji: 2019-12-04 o 16:14
Juliette88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-04, 16:36   #4220
_Loooola_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 434
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez country1112 Pokaż wiadomość
Absolutnie nie dali spokoju. Dowiedzialam sie ze sie gapie zamiast ustapic miejsca kobiecie z dzieckiem a ciazy nie widac (nic dziwnego jak siedze w zimowym plaszczu z torebka na kolanach). A miejsce jest dla kobiety z dzieckiem itd.
Na piktogramie jest kobieta w ciazy z malym dzieckiem i tam wlasnie siedzialam przez cale dwa przystanki.
Ogolnie to cholernie przykro mi sie zrobilo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie to nie rusza. Jeszcze niedawno ustępowałam miejsca, teraz tego nie robię. Raz jedna pani kazała mi ustąpić sobie miejsca, jak powiedziałam, że jestem w ciąży to stwierdziła, że gówniary się łajdaczą i wymagają wolnego miejsca. No cóż pani kulturą się nie popisała, ale nawet nie miałam ochoty się złościć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Loooola_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-04, 17:00   #4221
meencantalavida
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 141
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez country1112 Pokaż wiadomość
Absolutnie nie dali spokoju. Dowiedzialam sie ze sie gapie zamiast ustapic miejsca kobiecie z dzieckiem a ciazy nie widac (nic dziwnego jak siedze w zimowym plaszczu z torebka na kolanach). A miejsce jest dla kobiety z dzieckiem itd.
Na piktogramie jest kobieta w ciazy z malym dzieckiem i tam wlasnie siedzialam przez cale dwa przystanki.
Ogolnie to cholernie przykro mi sie zrobilo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ludzie to są świnie.. dopiero teraz jak sama jestem w ciąży jestem świadoma, jak ciężko jest kobiecie w ciąży mimo, że brzucha nie widać..

---------- Dopisano o 18:00 ---------- Poprzedni post napisano o 17:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Juliette88 Pokaż wiadomość
Pewnie wyjdzie w użytkowaniu, ale wyglądają rewelacyjnie, są bardzo ładnie wykonane i mięciutkie (szczególnie bambusowa mgiełka i merino). W czarny piątek było -25%.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przegapiłam
meencantalavida jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-04, 17:16   #4222
benetta
Zadomowienie
 
Avatar benetta
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 296
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez triss Pokaż wiadomość
Benetta kawał dzieciaka u mnie wczoraj 305g w 20+0. Ty już jesteś po polowkowych? I dalej płeć nie na 100%? Tak się właśnie zastanawiam czy na tych badaniach można się jeszcze pomylic. Nie żebym jednak liczyła że z mojej dziewczynki się chlopak zrobi ale tak tylko zerknął między nogi i od razu - dziewczynka. Trwało to 2 sekundy. Potem już nie wracał do tej części


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To nie były polowkowe, ja mam ten system że mam prenatalne przez innego lekarza w tej samej przychodni, na lepszym sprzęcie ale odpłatnie, dzisiaj była ta wizyta na NFZ - czyli zwolnienia, skierowania na glukoze, recepta. Usg tylko żeby się upewnić że jest ok z lozyskiem i po biometrie (te wizyty. U niego mam co 4 tyg). Tym razem się tak śmiesznie ułożyło że to drugie prenatalne mam za tydzień.
Mialyscie na połowkowym doplera na pepowinie?

Myślę że da się pomylić, oglądałam kiedy filmik, chyba na YouTube gdzie pokazywali jak rozpoznać chłopca a jak dziewczynkę, i potem kontrowersyjne ujęcia - gdzie w pierwszym momencie np wygląda jak chłopak a po przesunięciu pod innymi kątem że jednak dziewczynka. Często oglądam zdjęcia rtg i zdazylo się kilkanaście razy usg więc troszkę oko mam przyzwyczajone do tych szumów i ja się dałam całkowicie nabrać
No tak nas w konia robi 🤣 dziewczynka mamy stwierdzono na podstawie nie widzenia chłopca (ale dziewczynki w sumie też nie widzi )

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
18.08.2012 - zaobrączkowana

lipiec 2013 (9/10tc) dziękuje że pojawiłaś się w moim życiu [*] już na zawsze - mama



Listopad 2014 - Maluszek jest już z nami
benetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-04, 17:24   #4223
triss
Wtajemniczenie
 
Avatar triss
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 857
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Benetta to ciekawe z tą płcią. U nas popatrzył tak jakby od spodu. I mówi o tu widać dziurkę, jest dziewczynka powiem że sama jakaś tam dziurkę widziałam ale jak byłam z synem na USG i mówił że syn to ja tam nic nie widziałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie chcę iść do raju, jeśli tam moje koty mnie nie powitają"
triss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-04, 17:43   #4224
Kimitri
Zakorzenienie
 
Avatar Kimitri
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 785
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

I już połowa ciąż za nami. Szybko leci. Dużo szybciej niż za pierwszym razem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jesteśmy razem 08-05-2009 r.
Jesteśmy małżeństwem 19-09-2015 r.

Kimitri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-04, 18:44   #4225
wiola_p
Zadomowienie
 
Avatar wiola_p
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 531
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Hej, tez wczoraj miałam połówkowei wszystko ok, niunia ma 300g i niby dziewczynka ale na 100% nie potwierdzil z tymi dziewczynkami to mam wrazenie ze do konca nigdy nie wiadomo
wiola_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-04, 19:18   #4226
olaag012
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 296
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez wiola_p Pokaż wiadomość
Hej, tez wczoraj miałam połówkowei wszystko ok, niunia ma 300g i niby dziewczynka ale na 100% nie potwierdzil z tymi dziewczynkami to mam wrazenie ze do konca nigdy nie wiadomo
No tak, przewidzianej dziewczynce zawsze może cos urosnac a zdeklarowanemu chlopczykowi już raczej nic nie odpadnie dlatego z tymi dziewczynkami to nigdy nic nie wiadomo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olaag012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-04, 19:44   #4227
wiola_p
Zadomowienie
 
Avatar wiola_p
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 531
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez olaag012 Pokaż wiadomość
No tak, przewidzianej dziewczynce zawsze może cos urosnac a zdeklarowanemu chlopczykowi już raczej nic nie odpadnie dlatego z tymi dziewczynkami to nigdy nic nie wiadomo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
chociaz niezla jest historia jednej z alaantkowe, która miała do konca urodzic chlopca i w dniu porodu okazała sie dziewczynka

u mnie akurat nogi byly scisniete i nie mozna bylo do konca zweryfikowac, lekarz dawal 97% ale do mnie to nie trafia
wiola_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-04, 20:19   #4228
country1112
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 77
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez meencantalavida Pokaż wiadomość
Ludzie to są świnie.. dopiero teraz jak sama jestem w ciąży jestem świadoma, jak ciężko jest kobiecie w ciąży mimo, że brzucha nie widać..

---------- Dopisano o 18:00 ---------- Poprzedni post napisano o 17:58 ----------



Przegapiłam
Wiesz ja nawet jestem w stanie postac te dwa przystanki tyle ze jest to niebezpieczne. Juz raz jakas babcia poleciała na mnie bo sie nie trzymala.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:19 ---------- Poprzedni post napisano o 21:18 ----------

Cytat:
Napisane przez olaag012 Pokaż wiadomość
No tak, przewidzianej dziewczynce zawsze może cos urosnac a zdeklarowanemu chlopczykowi już raczej nic nie odpadnie dlatego z tymi dziewczynkami to nigdy nic nie wiadomo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie mow tak bo ja bardzo nastawilam sie na dziewczynke

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
country1112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-04, 20:26   #4229
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez benetta Pokaż wiadomość
Ale towarzystwo tylko pamiętam z dzieciństwa że mama zawsze mówiła że jak dzięki zwierzę ufne to może mieć wscieklizne, nie wiem ile w tym prawdy

Może zadzwonić do najbliższego nadleśnictwa, to chyba się tym zajmą?
Też tak słyszałam,że dzikie zwierzęta lgnące do ludzi mogą być chore. Dzikie zwierzę powinno uciekać od człowieka.

Cytat:
Napisane przez benetta Pokaż wiadomość
Właśnie sobie w kawiarni usiadłam żeby odsapnac - strasznie gorąco i duszno tam było :/
Na szczęście wszystko w porządku, łożysko na swoim miejscu i ładne a te "odkrywanie" to podobno prawdopodobnie w skutek poziomowania się żołądka. Łożysko chyba mam wysoko, bo dość wysoko głowica jeździł oglądając je.

A płeć to dalej dziewczynka z dużym znakiem zapytania, pupką tak mi się w miednice wcisneło że nawet kość udową było ciężko zobaczyć, paskuda czyli dobrze mi się wydawało że ktoś sobie trampolina zrobił z mojego pęcherza

450g (20+6)
Duża panienka już.

Byłam dzisiaj na wizycie w lu-medzie. Mam dzisiaj 20+0 a lekarza wpisał w kartę 21 tyg. bo na usg jest większe. No Nie zgadzam się z tym. Wiem kiedy miałam owulację. To samo uważa moja lekarka prowadząca. Lux-med jak widać ma swoje wyliczenia.

Tętno ok, słyszałam serduszko. Generalnie wszystko ok, poza tym,że za szybko zaczęłam tyć. Wszystko przez te słodycze. Wyglądam szczupło,ALE MÓJ KRĘGOSŁUP SIADA JUŻ.Chodzę jak kaczka od kilku dni. Mam napady na słodkości. Sama nie kupuję, ale dziecko dostaje, mąż przynosi z pracy, dzisiaj też był na szkoleniu i dostał krówki,zjadłam 8. Masakra jednym słowem. 19 wrzesńia miałam 54kg, a teraz mam 62kg. W takim tępie, to za 4 mce będę miała 25kg na plusie i będę poruszła się o kulach przy moim słabym kręgosłupie.
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-04, 20:26   #4230
Haneczka1122334445
Zadomowienie
 
Avatar Haneczka1122334445
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 530
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez country1112 Pokaż wiadomość
Absolutnie nie dali spokoju. Dowiedzialam sie ze sie gapie zamiast ustapic miejsca kobiecie z dzieckiem a ciazy nie widac (nic dziwnego jak siedze w zimowym plaszczu z torebka na kolanach). A miejsce jest dla kobiety z dzieckiem itd.
Na piktogramie jest kobieta w ciazy z malym dzieckiem i tam wlasnie siedzialam przez cale dwa przystanki.
Ogolnie to cholernie przykro mi sie zrobilo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O ja bym się bardzo wkurzyła i zapytała czy w takim razie ktoś inny mi ustąpi miejsca jak ja ustąpie tej pani.
Cytat:
Napisane przez benetta Pokaż wiadomość
To nie były polowkowe, ja mam ten system że mam prenatalne przez innego lekarza w tej samej przychodni, na lepszym sprzęcie ale odpłatnie, dzisiaj była ta wizyta na NFZ - czyli zwolnienia, skierowania na glukoze, recepta. Usg tylko żeby się upewnić że jest ok z lozyskiem i po biometrie (te wizyty. U niego mam co 4 tyg). Tym razem się tak śmiesznie ułożyło że to drugie prenatalne mam za tydzień.
Mialyscie na połowkowym doplera na pepowinie?

Myślę że da się pomylić, oglądałam kiedy filmik, chyba na YouTube gdzie pokazywali jak rozpoznać chłopca a jak dziewczynkę, i potem kontrowersyjne ujęcia - gdzie w pierwszym momencie np wygląda jak chłopak a po przesunięciu pod innymi kątem że jednak dziewczynka. Często oglądam zdjęcia rtg i zdazylo się kilkanaście razy usg więc troszkę oko mam przyzwyczajone do tych szumów i ja się dałam całkowicie nabrać
No tak nas w konia robi 🤣 dziewczynka mamy stwierdzono na podstawie nie widzenia chłopca (ale dziewczynki w sumie też nie widzi )

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas pierwszy obraz jaki się pokazał na usg to ujęcie od tyłu i lekarz się śmiał że ma fujarke do połowy uda. Ale jak patrzę na zdjęcia dziewczyn na grupie fb to moje wygląda troszkę inaczej.
Co do zmiany płci to widziałam też że chłopak się na dziewczynkę zamienił bo to "coś" między nogami się pępowiną okazało.
Ja miałam i tak samo na serduszku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Haneczka1122334445 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-30 23:36:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:50.