Marwie sie o moją dziewczyne - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-02, 18:57   #1
blade1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 3
Post

Marwie sie o moją dziewczyne


Martwie sie o moją miłość... !!! Kochamy sie dość często, ale bez przesady. Ostatnio miewa czeste kucie w podbrzuszu z prawej strony. Jestem osobą bardzo troskliwą wiec pytam i prosze o porade, wiem zepowinna iść do lekarza ale nie zaszkodzi spytać... Czym to moze być spowodowane??? okres wystepuje lecz ostanio nieregularnie... I miewa krwawienia poza miesiączkowe tak z nikąd... (często sie denerwóje - ona oczywiście) Prosze napiszczcie coś, bo wy kobiety bo was sie to tyczy wiecie najlepiej co moze wam dolegać... od dłuższego czasu wspułżyjemy w ten bezpiczniejszy sposób, piszczoty, jezyk itd. Bez penetracji pochwy z uzyciem członka jest nam tak lepiej... i wydaje sie ze bezpieczniej, ale czasami zdaza sie nam kochac tez od TYŁU... Dodam jeszcze tyle iz ma ona 18 lat!!!

Prosze pomóżcie!!!
Dzięki serdeczne
__________________
karol
blade1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-02, 18:59   #2
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Marwie sie o moją dziewczyne

Cytat:
Napisane przez blade1 Pokaż wiadomość
Martwie sie o moją miłość... !!! Kochamy sie dość często, ale bez przesady. Ostatnio miewa czeste kucie w podbrzuszu z prawej strony. Jestem osobą bardzo troskliwą wiec pytam i prosze o porade, wiem zepowinna iść do lekarza ale nie zaszkodzi spytać... Czym to moze być spowodowane??? okres wystepuje lecz ostanio nieregularnie... I miewa krwawienia poza miesiączkowe tak z nikąd... (często sie denerwóje - ona oczywiście) Prosze napiszczcie coś, bo wy kobiety bo was sie to tyczy wiecie najlepiej co moze wam dolegać... od dłuższego czasu wspułżyjemy w ten bezpiczniejszy sposób, piszczoty, jezyk itd. Bez penetracji pochwy z uzyciem członka jest nam tak lepiej... i wydaje sie ze bezpieczniej, ale czasami zdaza sie nam kochac tez od TYŁU... Dodam jeszcze tyle iz ma ona 18 lat!!!

Prosze pomóżcie!!!
Dzięki serdeczne
Najwyższy czas na wizyte u ginekologa.
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-02, 19:12   #3
MissMiss
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 556
Dot.: Marwie sie o moją dziewczyne

Skoro jesteś starszy od swojej dziewczyny to powinieneś również byc bardziej odpowiedzialny i wytłumaczyc, że powinna isc do lekarza, bo tylko on będzie umiał jej pomóc. Nikt wirtualnie nie pomoże.
MissMiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-02, 19:26   #4
blade1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 3
Post Dot.: Marwie sie o moją dziewczyne

tak wiem... lekarz - mówie jej o tym... ale przeciez nie zaniose... Pytam i prosze o porade bo sam sie denerwóje, a tak jak napisałem kobieta wie najlepiej a juz całe grono kobiet to prawwie jak ginekolog. nikt nie zana organozu jak one same... Moze ktoś ma podobne objawy... Ja niestety ale nie
__________________
karol
blade1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-02, 19:51   #5
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Marwie sie o moją dziewczyne

Cytat:
Napisane przez blade1 Pokaż wiadomość
tak wiem... lekarz - mówie jej o tym... ale przeciez nie zaniose... Pytam i prosze o porade bo sam sie denerwóje, a tak jak napisałem kobieta wie najlepiej a juz całe grono kobiet to prawwie jak ginekolog. nikt nie zana organozu jak one same... Moze ktoś ma podobne objawy... Ja niestety ale nie
nie, bo nie jestesmy lekarzami
wizyta u ginekologa jest konieczna, bo:
a) skoro współżyje to już dawno powinna się przebadać
b) skoro cos się dzieje to sie idzie do lekarza
Skoro chcesz o nią zadbać to jak bedzie trzeba to ją zaniesiesz do tego lekarza.
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-02, 19:52   #6
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 25 002
Dot.: Marwie sie o moją dziewczyne

Cytat:
Napisane przez Marwari Pokaż wiadomość
Skoro chcesz o nią zadbać to jak bedzie trzeba to ją zaniesiesz do tego lekarza.
Hehe Tez dobra opcja
MdM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:17.