Dobry fryzjer-Bia³ystok - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mie¶cie? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejd¼ i znajd¼ dobrego fryzjera, poleæ w³asnego.

Poka¿ wyniki sondy: .
. 0 0%
. 0 0%
G³osuj±cy: 0. Nie mo¿esz g³osowaæ w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2009-10-24, 14:49   #661
sylwunia89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Bia³ystok
Wiadomo¶ci: 62
Dot.: NAJLEPSZY fryzjer - BIA£YSTOK- aktualizacja

Mam pytanie ta Emilka pracuje w Kameleonie czy w Atelier bo juz sie pogubilam :/
sylwunia89 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-10-24, 20:02   #662
madzienka1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: bia³ystok
Wiadomo¶ci: 12
GG do madzienka1988
Dot.: NAJLEPSZY fryzjer - BIA£YSTOK- aktualizacja

eni200 boze nawet nie wiesz jak mi sie podoba taka fryzurka ale nie jest niestety na moje loki buuu . czekamy na fotke

sylwunia89 emilka pracuje w atelier
madzienka1988 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-10-24, 20:43   #663
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomo¶ci: 4 827
Dot.: NAJLEPSZY fryzjer - BIA£YSTOK- aktualizacja

To mam jeszcze pytanie odno¶nie strzy¿enia przez Emilkê, czy efekt utrzymuje siê d³u¿ej, sama chêtnie dobiera jakie¶ fryzurki itp??

Zastanawiam siê czy mo¿e by nie pój¶æ do niej, tylko pewnie i tak nic nie poradzi na moje niesforne w³osy
D³ugo siê czeka na wolny termin?



Edytowane przez Deborah100
Czas edycji: 2009-10-24 o 20:47
Deborah100 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-10-25, 12:11   #664
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 16 600
Dot.: NAJLEPSZY fryzjer - BIA£YSTOK- aktualizacja

Cytat:
Napisane przez Deborah100 Poka¿ wiadomo¶æ
To mam jeszcze pytanie odno¶nie strzy¿enia przez Emilkê, czy efekt utrzymuje siê d³u¿ej, sama chêtnie dobiera jakie¶ fryzurki itp??

Zastanawiam siê czy mo¿e by nie pój¶æ do niej, tylko pewnie i tak nic nie poradzi na moje niesforne w³osy
D³ugo siê czeka na wolny termin?


Czeka siê ok.2-3 tygodni.
moooniaaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-10-25, 17:56   #665
xxbiankaoo
Raczkowanie
 
Avatar xxbiankaoo
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Podlaskie
Wiadomo¶ci: 392
Dot.: NAJLEPSZY fryzjer - BIA£YSTOK- aktualizacja

Moje spostrze¿enia odno¶nie Emilki sa takie - kiedy¶ kiedy jeszcze pracowa³a w Kameleonie i na poczatku swojej pracy a Atelier, stara³a siê, co¶ tam doradzi³a. A teraz ? Zero pomys³ow, koloru tez nie doradzi, ¿adnej dyskusji czy wyboru.. Do tego mam teraz 3 kolory na g³owie - odrosty, farbowane odrosty i pozosta³o¶æ S³abo to wyglada :/
xxbiankaoo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-10-25, 18:16   #666
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomo¶ci: 4 827
Dot.: NAJLEPSZY fryzjer - BIA£YSTOK- aktualizacja

Cytat:
Napisane przez xxbiankaoo Poka¿ wiadomo¶æ
Moje spostrze¿enia odno¶nie Emilki sa takie - kiedy¶ kiedy jeszcze pracowa³a w Kameleonie i na poczatku swojej pracy a Atelier, stara³a siê, co¶ tam doradzi³a. A teraz ? Zero pomys³ow, koloru tez nie doradzi, ¿adnej dyskusji czy wyboru.. Do tego mam teraz 3 kolory na g³owie - odrosty, farbowane odrosty i pozosta³o¶æ S³abo to wyglada :/
Heh pewnie teraz nastawi³a siê tylko na kasê

Cytat:
moooniaaaa
Czeka siê ok.2-3 tygodni.
Dziêki W takim razie odwiedzê j± dopiero w nowym roku, bo nie wytrzymam tak d³ugo czekaæ
Deborah100 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-10-26, 13:53   #667
xxbiankaoo
Raczkowanie
 
Avatar xxbiankaoo
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Podlaskie
Wiadomo¶ci: 392
Dot.: NAJLEPSZY fryzjer - BIA£YSTOK- aktualizacja

Je¿eli chodzi o sciecie to faktycznie w³osy po Emilce zawsze mi sie fajnie uk³adaja, ale ostatnio nie potrafi mi nic doradzic :| A od kiedy w³osy farbuja mi Asystenci - sytuacja na mojej g³owie wyglada tak jak opisa³am wy¿ej
xxbiankaoo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2009-10-31, 19:02   #668
Ewela198777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: NAJLEPSZY fryzjer - BIA£YSTOK- aktualizacja

Odradzam "Afro" na ul. Zachodniej, przynajmniej je¶li chodzi o kloryzacjê By³am ostatnio, ceny s± ok, ale efekty masakryczne, przyciemnienie w³osów skoñczy³o siê na utrzymaniu koloru identycznego jak przed, tylko z rudymi odrostami... masakra
Ewela198777 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-11-01, 09:08   #669
beatricze30
Przyczajenie
 
Avatar beatricze30
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 2
Bia³ystok - Salon fryzjerski MARIW

Witam serdecznie
Mam do Was gor±c± pro¶bê. Bardzo proszê o ocenê salonu fryzjerskiego MARIW, który znajduje siê w Bia³ymstoku na ¦w. Rocha 10. Czy polecicie drogie Panie odwiedzenie tego salonu ? Chcia³abym zmieniæ fryzurê, kolor w³osów. .
Z uwag± bêdê czyta³a Wasze opinie.
Pozdrawiam
__________________

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2010-03-16 o 08:00 Powód: zmniejszenie czcionki
beatricze30 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-11-02, 11:38   #670
realistka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 33
Dot.: NAJLEPSZY fryzjer - BIA£YSTOK- aktualizacja

Witajcie.
Mam pytanie ,czy kto¶ wie jak nazywa siê pani z salonu deja vu na upalnej?Mam na my¶li pani± z krótkimi(najkrótszymi tam )i ciemnymi w³osami. ¦ciêta co¶ "a la ch³opiec" z jednym d³u¿szym pasmem z przodu/boku. Szczup³a .
Potrzebujê tej informacji !

Dziêkujê!
realistka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-11-02, 20:18   #671
eni200
Raczkowanie
 
Avatar eni200
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 78
Dot.: NAJLEPSZY fryzjer - BIA£YSTOK- aktualizacja

Cytat:
Napisane przez realistka Poka¿ wiadomo¶æ
Witajcie.
Mam pytanie ,czy kto¶ wie jak nazywa siê pani z salonu deja vu na upalnej?Mam na my¶li pani± z krótkimi(najkrótszymi tam )i ciemnymi w³osami. ¦ciêta co¶ "a la ch³opiec" z jednym d³u¿szym pasmem z przodu/boku. Szczup³a .
Potrzebujê tej informacji !

Dziêkujê!
Kasia?ale nie mam pewnosci
eni200 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-03, 15:38   #672
realistka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 33
Dot.: NAJLEPSZY fryzjer - BIA£YSTOK- aktualizacja

Pani Kasia jest chyba na urlopie.Na pewno nie jest to pani Iza ,
nie mam na my¶li te¿ blondynki z krêconymi w³osami i takiej m³odziutkiej fryzjerki.

Ciemne,krótkie w³osy ???Je¶li kto¶ wie ,niech napisze
realistka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-11-04, 08:18   #673
aagnieszkaa19
Raczkowanie
 
Avatar aagnieszkaa19
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 36
Dot.: NAJLEPSZY fryzjer - BIA£YSTOK- aktualizacja

Pani z deja vu z krótkimi czarnymi w³osami, ma na imie Monika. Jest taka szczuplutka i do¶æ niska
aagnieszkaa19 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-11-04, 09:03   #674
eni200
Raczkowanie
 
Avatar eni200
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 78
Dot.: NAJLEPSZY fryzjer - BIA£YSTOK- aktualizacja

Tak Monika pyta³am kole¿ankê która tam chodzi
eni200 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-11-04, 11:04   #675
realistka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 33
Dot.: NAJLEPSZY fryzjer - BIA£YSTOK- aktualizacja

Dziêkujê Wam bardzo !!!
realistka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-11-05, 08:30   #676
aagnieszkaa19
Raczkowanie
 
Avatar aagnieszkaa19
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 36
Dot.: NAJLEPSZY fryzjer - BIA£YSTOK- aktualizacja

Nie by³am nigdy u pani Moniki, wiêc mo¿esz podzieliæ siê efektami??
aagnieszkaa19 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-11-09, 21:53   #677
monika258
Raczkowanie
 
Avatar monika258
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Bia³ystok
Wiadomo¶ci: 164
Dot.: NAJLEPSZY fryzjer - BIA£YSTOK- aktualizacja

witam

czy moglabym uzyskac od ktorejs z was informacje na temat Natalii, ktora pracuje na Nowym Swiecie, bodajze ten salon nazywa sie Viva ? chodzi mi o zwykle strzyzenie. ile bierze i jak wrazenia
bede wdzieczna za odpowiedz!
pozdrawiam!
monika258 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-11-28, 20:33   #678
niolek8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Witam was, nie znam najlepszego fryzjera w Bia³ymstoku jednak chce siê podzieliæ z wami moj± opini± na temat Damiana z Warszawskiej, który jest taki s³ynny na forach internetowych.Bardzo d³ugo chodzi³am do Damiana wiêc mogê sporo powiedzieæ o tym salonie.
Po pierwsze je¶li chodzi o atmosferê wydawaæ by siê mog³o rodzinna sielanka lecz gdy przyjrzymy siê bli¿ej to nagle z ojca robi siê niesympatyczny pan, który robi ³askê zapisuj±c klientów. Matka Damiana wydaje siê byæ zarozumia³a je¶li odpowie ci dzieñ dobry to znak, ¿e ma bardzo dobry dzieñ! Jeste¶ droga klientko pozostawiona sama sobie na fotelu w trakcie gdy rodzinka prowadzi o¿ywione dyskusje. Salon ma³o kameralny, raczej siê tam nie zrelaksujesz szybciej rozboli cie g³owa od panuj±cego tam zamieszania.
Po drugie moje do¶wiadczenia odno¶nie pracy Damiana bo to chyba najwa¿niejsze. Po oko³o 2 latach chodzenia do tego salonu mogê powiedzieæ, ¿e dobór kolorów jest najs³absz± stron± Damiana! ZAWSZE wybór kolorów konsultuje ale z matka lub jak to ostatnio siê dzia³o z pomoc± bodaj¿e Justyn±. Mniej wa¿ne by³o to co ja mam do powiedzenia(TO MOJE W£OSY) wa¿ne co o tym s±dzi jego matka... Je¶li chodzi o strzy¿enie to jest bardzo dobre, moje w³osy po ciêciu Damiana zawsze siê dobrze uk³ada³y. Jednak zgadzam siê z tym, ¿e Damian jest ma³o kreatywny, fryzura zawsze ta sama mimo ¿e jestem otwarta na zmiany! No i pierwsz± czynno¶ci± gdy wraca³am do domu by³o mycie w³osów by pozbyæ siê uczesania "by Damian".
Je¶li chodzi o ceny to tam chyba nie ma ustalonego cennika bo za ¶ciêcie raz p³aci³am 40z³, za drugim razem identyczne ciêcie kosztowa³o mnie 55z³. ¦ciêcie plus kolor(farba L'oreal) ok 130z³ przy w³osach pó³d³ugich. Stosunkowo ma³e kolejki.
Od dawna nosi³am siê ze zmian± fryzjera bo:
woda zawsze za ciep³a albo za zimna-problemy z piecem mieli/maj±
nie ma gdzie parkowaæ
atmosfera do bani
brak dbania o klienta, olewaj± cie
samowolka w cenach za ka¿dym razem p³acisz inna cenê mimo ¿e us³uga ta sama
Lecz podczas mojej ostatniej wizyty siadam na fotel mówiê:" kolor poproszê ten sam co ostatnio bo bardzo mi siê podoba i by³am zadowolona". Moim zdaniem wyra¼nie siê wyrazi³am szczególnie bior±c pod uwagê to,¿e Damian zapisuje kolory klientek. Ju¿ po myciu zdejmuj± mi rêcznik z g³owy my¶lê co¶ nie gra. Czekam a¿ wysusz± w³osy i ... co¶ mnie trafia inny kolor! Beznadziejny br±z wpadaj±cy w rudy!! Mówiê, ¿e to inny kolor a pomoc, której imienia nie dok³adnie nie pamiêtam (chyba Justyna) mówi mi:" no tak bo ja zmieni³am kolorek bo my¶la³am, ¿e w tym bêdzie panie lepiej" O co chodzi!? Ok mog³a mi zasugerowaæ, ¿e w tym kolorze bêdzie mi lepiej ale powinna zapytaæ siê o zdanie, skonsultowaæ zmianê ze mna tym bardziej, ¿e prosi³am o kolor, który mia³am ostatnio! Zdenerwowana z br±zem w ¶wietle wygl±daj±cy jak rudy, z kieszeni± l¿ejsz± o 150 z³ wysz³am i ju¿ tam nie wrócê. Nie polecam, pozdrawiam wszystkie poszukuj±ce idealnego fryzjera
__________________
Niolek8
niolek8 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-11-30, 01:42   #679
niuniaaa86
Zadomowienie
 
Avatar niuniaaa86
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: to tu, to tam...
Wiadomo¶ci: 1 428
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Jestem w³a¶nie na etapie poszukiwania dobrego fryzjera, obecnie mam baleyage z dwoch kolorow, jestem zadowolona, jednak z powodu wyjazdu mojej fryzjerki musze znalezc kogos nowego

przeczytalam caly watek i nadal nie jestem zdecydowana... napewno odpada kameleon, poniewaz to co niedawno zrobili tam na glowie mojej kolezanki za "jedyne" 220 zl to masakra, mial byc baleyage z blondem, a wyszedl jakis rudy, koszmar :/

slyszalam ostatnio pozytywna opinie o Cosmo na grochowej- czy która¶ z Was orientuje sie jakie sa tam ceny?
i jeszcze Avangarda, wiem, ze obecnie miesci sie na ul.elektrycznej,jak tam scinaja i farbuja i jakie sa ceny?
__________________
"A ¿yæ mo¿esz tylko dziêki temu, za co móg³by¶ umrzeæ" -Antoine de Saint-Exupéry

http://www.suwaczki.com/tickers/bfaregz2gb8h75rh.png

Yummy Mummy





niuniaaa86 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-01, 19:38   #680
meginnia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomo¶ci: 558
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Od siebie polece pania Ewe z Gabriela - w budynku obok centralu, nie wiem nawet jaka to ulica. Chodze do niej od lat, razem z mama, wprawdzie jezeli chodzi o farbowanie to tylko raz i to pasemka, ale bylam zadowolona. Teraz jestem na etapie jedynie podcinania koncowek, ale mialam okresy kiedy lubilam zmieniac fryzury, nigdy sie nie zawiodlam. Mama za to zawsze farbuje i tez zawsze wychodzi zadowolona
meginnia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-12-01, 21:02   #681
niuniaaa86
Zadomowienie
 
Avatar niuniaaa86
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: to tu, to tam...
Wiadomo¶ci: 1 428
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Cytat:
Napisane przez meginnia Poka¿ wiadomo¶æ
Od siebie polece pania Ewe z Gabriela - w budynku obok centralu, nie wiem nawet jaka to ulica. Chodze do niej od lat, razem z mama, wprawdzie jezeli chodzi o farbowanie to tylko raz i to pasemka, ale bylam zadowolona. Teraz jestem na etapie jedynie podcinania koncowek, ale mialam okresy kiedy lubilam zmieniac fryzury, nigdy sie nie zawiodlam. Mama za to zawsze farbuje i tez zawsze wychodzi zadowolona
a jak ceny?
__________________
"A ¿yæ mo¿esz tylko dziêki temu, za co móg³by¶ umrzeæ" -Antoine de Saint-Exupéry

http://www.suwaczki.com/tickers/bfaregz2gb8h75rh.png

Yummy Mummy





niuniaaa86 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-12-04, 18:50   #682
meginnia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomo¶ci: 558
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Hm, z tego co pamietam to gdy mialam mocno wycieniowane wlosy to za podciecie 'koncowek' placilam kolo 30 zl, teraz place tez chyba kolo tylu.. farbowanie + sciecie 120? - nie jestem pewna, nie pamietam naprawde...
meginnia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-12-11, 15:05   #683
julcia 29
Raczkowanie
 
Avatar julcia 29
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 293
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

hej Bia³ostoczanki!
Chcê z Wami podzieliæ sie moimi spostrze¿eniami na temat ''Kud³atego Raju'',
23 maja br. zapisa³am sie do nich na 5 wrze¶nia na fryzurê ¶lubn± . Zjawiam sie 5 wrze¶nia na czesanie a ku mojemu zdziwieniu u p. Mariusza siedzi inna laska i nak³adaany ma kolor, mowie ,¿e by³am umówiona na 11 do niego , okaza³o sie ,¿e wysz³o ma³e nieporozumienie i kto¶ wpisa³ dwie osoby do niego na 11! w¶ciek³a stojê bo o 16 wesele i jestem ¶wiadkiem ! czesa³a mnie jakas z przypadku dziewczyna , stara³a sie , co prawda fryz mia³ wile do ¿yczenia! poza tym jak dla mnie to kpina ,¿e kto¶ jest umówiony do fryzjera na pó³ roku i co ?pomy³ka! a gdyby to by³ mój ¶lub?
to by³a druga wizyta w tym salonie i ostatnia ! zap³aci³am 150z³ za brak porfesjonalizmu i powiem Wam ,¿e nawet nie us³ysza³am s³owa przepraszam ! nie polecam
julcia 29 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-12-21, 20:57   #684
juciek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: NAJLEPSZY fryzjer - BIA£YSTOK- aktualizacja

Cytat:
Napisane przez natalka61611 Poka¿ wiadomo¶æ
Co wy na okr±g³o o tej Emilce czy ona jedna w Bialymstoku jest dobra!Ja chodzê do Pastelle ju¿ pisalam o tym ceny sa zno¶ne np;za strzy¿enie z modelowaniem i prostowaniem place 35z³ i jest naprawdê super a kiedy¶ bylam klientk± Kameleona.Nie wywalam w b³oto kasy bo im wiêcej tu piszecie o tej Emilce i Kameleonie to oni pozwalaj± sobie na wiêksze ceny.
by³am raz w Pastelle i nigdy wiêcej nie pójdê, beznadziejnie mnie ¶ciêli

Cytat:
Napisane przez trynosz Poka¿ wiadomo¶æ
A byl ktos w atelier urody na wysockiego?
mi³a dziewczyna, ale strzy¿enie trwa³o 10 minut, fryzura w ogóle niedopasowana do moich w³osów


dla równowagi polecê salon na Zachodniej 10/1, wcze¶niej "Helena", teraz jako¶ inaczej ale te same dziewczyny pracuj±, obie s± ¶wietne, zarówno w strzy¿eniu, jak i koloryzacji, od kilku lat nie znalaz³am lepszych ceny nie najni¿sze ale i niezbyt wygórowane

niestety dziewczyny nie robi± trwa³ej, a ja zapragnê³am w³a¶nie takiej fryzury, mo¿ecie mi kogo¶ poleciæ?

Edytowane przez juciek
Czas edycji: 2009-12-21 o 21:18
juciek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-12-30, 19:08   #685
edytkamala89
Przyczajenie
 
Avatar edytkamala89
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Bia³ystok
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

hej dziewczyny a moze ktoras z was byla w studiu fryzur pasja na ul.swietojanskiej ? bo slyszalam dobre opinie i planuje sie wybrac pozdrawiam
edytkamala89 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-01-08, 06:04   #686
hilda21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

hej dziewczyny! a mo¿e która¶ z was wie gdzie przeniós³ siê fryzjer Pawe³ z hotelu cristal?
hilda21 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-01-11, 23:40   #687
mocate
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Dobra fryzura to kwestia przypadku, nawet u dobrej fryzjerki moze trafic sie gorszy dzien i iles tam osob wyjdzie poszkodowanych na skraju depresji tak jak ja dzisiaj.Wydawalo mi sie, ze mam juz t± swoj± do której bêdê chodziæ ca³y czas , na pocz±tku ¶cina³a super , z czasem bardziej przecietnie a jeszcze pozniej zdarza³y sie totalne klapy naprzemiennie z dobrym scieciem, wiec zacze³am ja zdradzaæ. Chodzi³am raz tu raz tu ale by³am jeszcze bardziej niezadowolona ni¿ po najgorszej klapie tej mojej wczesniejszej fryzjerki.Wiêc zacze³am do niej wracaæ. Dzi¶ znowu wybra³am siê do innego fryzjera.Pad³o na Kud³aty Raj .... Wsumie ostatnio nie by³am w najlepszej kondycji psychicznej a to co mam teraz na g³owie juz mnie za³ama³o kompletnie ehh.Jak ja sie poka¿e w pracy.Ju¿ widze te spoj¿enia .Bedzie mnie to kosztowa³o kupe stresu. Juz nawet myslalam o kupnie peruki.
mocate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-01-18, 19:14   #688
casss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: NAJLEPSZY fryzjer - BIA£YSTOK- aktualizacja

hej s³uchajcie mam pytanie czy kto¶ by³ na ulicy kopernika 5 w salonie wiktoria czekam na opinie bo mam w ¶rode wizyte bo wrazi je¶li jest taki sobie to zd±ze zrezygnowac czekam dzieki
casss jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-13, 14:35   #689
Andrew1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Witajcie,
Czy kto¶ mo¿e wie, gdzie przenios³y siê p. Kasia i p. Marta blondynka z Avangardy (mieszcz±cej siê na Grochowej, potem na Kalinowskiego, Elektrycznej, teraz na Waryñskiego). Bardzo dobrze strzyg³y, a nie wiem, gdzie mo¿na je teraz znale¼æ.
Andrew1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-14, 12:12   #690
agatitka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: NAJLEPSZY fryzjer - BIA£YSTOK- aktualizacja

help!
poszukuje dobrego fryzjera w bialymstoku, ktory zrobi mi ladnie wlosy-farbowanie...
studiuje tylko w bialym wiec zupelnie nie wiem gdzie isc,zeby nie wyjsc z placzem...
teraz po kilku wizytach u roznych fryzjerow,na glowie mam nie wiadomo co, koncowki jakis taki"mysi"kolor,bo ostatniej fryzjerce pasemka jasne i ciemne sie zlaly...
chcialabym zeby ktos mi zrobil cos z tym...i podcial wlosy troche,ale najwazniejsze ladnie pofarbowal
pomozcie ,kogo polecacie?
agatitka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Dobry fryzjer


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: Wy³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2020-08-11 11:23:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:24.