farba do włosów która nie zrobi się ruda...?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-17, 19:48   #1
intermanka
Recenzentka Miesiąca - Luty 2020
 
Avatar intermanka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 127

farba do włosów która nie zrobi się ruda...??


Witam Drogie Wizazanki, postanowaiłam napisać tutaj bo juz nie wiem co począc...od jakiegos czasu szukam fajnego koloru farby do włosów.próbowalam juz wielu ale za kazym razem rozczarowanie...z natury jestem szatynka, mam jasną skóre ale ciemna oprawę oczu.zawsze marzył mi się nie za ciemny ale ciepły brąz...metodą prób i błędów nie udało mi sie nadal go uzyskac...za kazdym razem od razu po farbowaniu bylo nawet ok (choc do mojego upragnionego cieplego brazu daleko) ale po ok miesiacu kolor stawał sie duzo jasniejszy i co najgorsze przewaznie RUDY! w dodatku włosy od razu po farbowaniu byly ,ładne, lśniące i puszyste, a z tygodnia na tydzien coraz bardziej oklapłe, przetłuszczone, bez połysku i RUDE!! jak uzywalm odzywki to byly bardziej blyszczace ale jeszcze mocniej sie przetluszczaly, jak nie uzywalam to bylo ciut lepiej ale znowu matowe jak siano. przy tej mojej bladej skórze i tych rudych włosach wyglądam zupełnie bez wyrazu....macie moze jakies sprawdzone sposoby na takie problemy??znacie jakas farbe która nie zrobi sie ruda?? moze powinna pójsc w strone bardziej czerwieni??zabrakło mi pomysłów... ostatnio miałam loreal preference-o ile dobrze pamietam kolor red brown, a wczesniej casting - mrożny beż ... POMÓŻCIE!!! pozdrawiam Was serdecznie!
__________________
Zapraszam:

https://www.instagram.com/dankakosmetycznie/
intermanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:17.