Poznanie atrakcyjnego faceta - co robię źle - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-04-29, 22:06   #151
fit_wisienka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 4
Dot.: Poznanie atrakcyjnego faceta - co robię źle

Cześć, nie zaglądałam tutaj do wątku, a widzę że zrobiła się ciekawa dyskusja.

Sporo tutaj padło stereotypów i zarzutów odnośnie bycia influencerką czy posiadania "kaczego dzioba" - to tylko sprostuję, żebyście się zastanowiły na prawdę czy wiecie na czym polega praca trenerki personalnej?

Ja wstawiam głownie zdjęcia, które pokazują naturalne przemiany dziewczyn, moich podopiecznych - w skrajnym przypadku moja podopieczna w ciągu 2 lat zrzuciła ponad 40 kg, poprawiła bardzo swoje zdrowie i stała się super atrakcyjną laską, która nie może odgonić się teraz od facetów. Również mam swoje zdjęcia, ale nie każde to zdjęcie w majkach do lustra

Mam też swoje zdjęcia, ale nie są to selfie dziubki zrobione z nudy, bez żadnej treści. Zazwyczaj celem mojego zdjęcia jest pokazanie progresu w swojej sylwetce i to jak się zmienia na przestrzeni czasu. Mam też mnóstwo normalnych zdjęć np: z wypadów do kina, jazdy na rolkach, wakacji itd. Nie każde moje zdjęcie to jest intymność, są to raczej tylko zawody i plaża, bo po prostu tam taki ubiór jest naturalny. Na większości moich zdjęć mam raczej ubrane legginsy i tank top, bo tak chodzę ubrana na siłownie, nie ćwiczę w samych majtkach i staniku.

Dlatego tymbardziej nie rozumiem jak ktoś stawiać znak równości między "byciem fit" - gdzie sensem jest dbanie o wygląd swojego ciała w sposób naturalny, z 'pato-influencerkami', które robią masę operacji plastycznych, różnych zabiegów (wspomniane kacze usta) i wstawiają mnóstwo seksualnych zdjęć, często z rozbieranych sesji fotomodelingowych tylko i wyłącznie w celu zdobycia większej ilości followersów, poprzez dotarcie do grupy napalonych facetów?

Jest olbrzymia różnica między zawodniczką fintess, która prezentuje swój progres w sylwetce i motywuje innych do ćwiczeń, a patoinfluencerką, która wrzuca prowokujące, seksualne zdjęcia tylko żeby wyżebrać trochę więcej lajków czy followersów od napalonych facetów.

Co do tematu to zgodnie z waszymi radami postanowiłam się przełamać i zacząć umawiać się ze starszymi facetami i teraz mi trochę głupio, że kierowałam się jakimiś nie wiem, stereotypami. Uważałam 30+ latków za nudnych "dziadków", albo desperatów, którzy już tylko oczekują znalezienia partnerki na ślub i dzieci. Trzymaczem udało mi się poznać kilku interesujących panów 30+ i jestem mile zaskoczona jaka jest różnica w dojrzałości, pewności siebie, obycia, doświadczenia życiowego pomiędzy rówieśnikiem, a starszym facetem. W dodatku nie każdy marzy o szybkim ślubie i dzieciach, wręcz przeciwnie. Z wstępnych rozmów odniosłam wrażenie, że im się wcale nie spieszy. Jestem pozytywnie zaskoczona i w końcu mam przeczucie, że znalezienie dopasowanej drugiej połówki to tylko kwestia czasu i sprzyjających okoliczności, ale oczywiście wszystko bez pośpiechu i naciskania.
fit_wisienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-29, 22:10   #152
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Poznanie atrakcyjnego faceta - co robię źle

Cytat:
Napisane przez fit_wisienka Pokaż wiadomość

Co do tematu to zgodnie z waszymi radami postanowiłam się przełamać i zacząć umawiać się ze starszymi facetami i teraz mi trochę głupio, że kierowałam się jakimiś nie wiem, stereotypami. Uważałam 30+ latków za nudnych "dziadków", albo desperatów, którzy już tylko oczekują znalezienia partnerki na ślub i dzieci. Trzymaczem udało mi się poznać kilku interesujących panów 30+ i jestem mile zaskoczona jaka jest różnica w dojrzałości, pewności siebie, obycia, doświadczenia życiowego pomiędzy rówieśnikiem, a starszym facetem. W dodatku nie każdy marzy o szybkim ślubie i dzieciach, wręcz przeciwnie. Z wstępnych rozmów odniosłam wrażenie, że im się wcale nie spieszy. Jestem pozytywnie zaskoczona i w końcu mam przeczucie, że znalezienie dopasowanej drugiej połówki to tylko kwestia czasu i sprzyjających okoliczności, ale oczywiście wszystko bez pośpiechu i naciskania.
Super, powodzenia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-29, 22:12   #153
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 7 306
Dot.: Poznanie atrakcyjnego faceta - co robię źle

Treść usunięta

Edytowane przez 43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Czas edycji: 2023-12-05 o 03:01
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-30, 07:32   #154
Magmag0194
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 1 750
Dot.: Poznanie atrakcyjnego faceta - co robię źle

Cytat:
Napisane przez fit_wisienka Pokaż wiadomość

Co do tematu to zgodnie z waszymi radami postanowiłam się przełamać i zacząć umawiać się ze starszymi facetami i teraz mi trochę głupio, że kierowałam się jakimiś nie wiem, stereotypami. Uważałam 30+ latków za nudnych "dziadków", albo desperatów, którzy już tylko oczekują znalezienia partnerki na ślub i dzieci. Trzymaczem udało mi się poznać kilku interesujących panów 30+ i jestem mile zaskoczona jaka jest różnica w dojrzałości, pewności siebie, obycia, doświadczenia życiowego pomiędzy rówieśnikiem, a starszym facetem. W dodatku nie każdy marzy o szybkim ślubie i dzieciach, wręcz przeciwnie. Z wstępnych rozmów odniosłam wrażenie, że im się wcale nie spieszy. Jestem pozytywnie zaskoczona i w końcu mam przeczucie, że znalezienie dopasowanej drugiej połówki to tylko kwestia czasu i sprzyjających okoliczności, ale oczywiście wszystko bez pośpiechu i naciskania.
Powodzenia
Magmag0194 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-30, 15:19   #155
Pan_Robert
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 37
Dot.: Poznanie atrakcyjnego faceta - co robię źle

Cytat:
Napisane przez fit_wisienka Pokaż wiadomość
Trzymaczem udało mi się poznać kilku interesujących panów 30+ i jestem mile zaskoczona jaka jest różnica w dojrzałości, pewności siebie, obycia, doświadczenia życiowego pomiędzy rówieśnikiem, a starszym facetem. W dodatku nie każdy marzy o szybkim ślubie i dzieciach, wręcz przeciwnie. Z wstępnych rozmów odniosłam wrażenie, że im się wcale nie spieszy. Jestem pozytywnie zaskoczona i w końcu mam przeczucie, że znalezienie dopasowanej drugiej połówki to tylko kwestia czasu i sprzyjających okoliczności, ale oczywiście wszystko bez pośpiechu i naciskania.
To już wiesz komu podarować jeden procent zwrotu podatku.
A mają już brzuch owi faceci po trzydziestce?
Gdzieś wcześniej napisałaś, że faceci myślą, że na pewno masz kogoś. Może minimum inicjatywy z Twojej strony w takiej sytuacji czyli zachęcający uśmiech, gest?
Pan_Robert jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-30 16:19:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:44.