Co załozyc? Pomocy!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-12, 15:23   #1
blabla92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 8

Co załozyc? Pomocy!!!


Kompletnie nie mam pomysłu na kreację sylwestrową. Bedzie to nieduza impreza, dlatego strojenie się w sukienke bedzie chyba przesadą.
Mam w w domu top, w mniej wiecej takim kroju: http://allegro.pl/promocja-super-top-i1971577865.html, w kolorze jezynowym. Nie wiem co do niego dobrac, a czasu pozostaje coraz mniej, dlatego prosze o pomoc..

PS: niestety nie mam dzis opcji zamieszczenia zdjecia, ale postaram sie jak najszybciej je wstawic, jesli to komus cos ułatwi.
Z góry dziekuje za pomoc
blabla92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-12, 20:51   #2
brownayes
Raczkowanie
 
Avatar brownayes
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 491
Dot.: Co załozyc? Pomocy!!!

Cytat:
Napisane przez blabla92 Pokaż wiadomość
Kompletnie nie mam pomysłu na kreację sylwestrową. Bedzie to nieduza impreza, dlatego strojenie się w sukienke bedzie chyba przesadą.
Mam w w domu top, w mniej wiecej takim kroju: http://allegro.pl/promocja-super-top-i1971577865.html, w kolorze jezynowym. Nie wiem co do niego dobrac, a czasu pozostaje coraz mniej, dlatego prosze o pomoc..

PS: niestety nie mam dzis opcji zamieszczenia zdjecia, ale postaram sie jak najszybciej je wstawic, jesli to komus cos ułatwi.
Z góry dziekuje za pomoc
Hym... w suknie balową to może i przesada, ale mała czarna zawsze pasuje. Tzn nie musi byc czarna, ale coś w ten deseń. Jeśli uprzesz się na ten top (na zdjęciach wygląda ok nadaje się na domówke) to proponowałabym jakieś czarne rurki do niego.
brownayes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-13, 09:52   #3
blabla92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 8
Dot.: Co załozyc? Pomocy!!!

Myslałam juz o rurkach i pewnie ostatecznie tak zrobie.
Ale szukam czegos troszeczke ciekawszego. Da sie w ogole wymyslec cos troche oryginalniejszego?
Kurcze, jak zawsze, szafa pełna ciuchów, a niewiadomo co wybrac.
blabla92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-23, 09:55   #4
DreamQueen
Rozeznanie
 
Avatar DreamQueen
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 536
Dot.: Co załozyc? Pomocy!!!

Myślę, że rurki będą odpowiednie do tego top'u. Mogą być czarne, fajnie wyglądałyby też granatowe .

A może jakaś błyszcząca bluzka+spódnica? Do tego kryjące rajstopy i szpilki.

Hmm... albo po prostu sukienka. Może być klasyczna- wtedy zaszalej z dodatkami. A jeśli założysz jakąś kolorową kieckę, dobierz do niej stonowane dodatki .
DreamQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-24, 01:03   #5
blabla92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 8
Dot.: Co załozyc? Pomocy!!!

Cytat:
Napisane przez DreamQueen Pokaż wiadomość
Myślę, że rurki będą odpowiednie do tego top'u. Mogą być czarne, fajnie wyglądałyby też granatowe
Granatowe rurki? Hmm, brzmią kusząco! Że tez wczesniej o tym nie pomyslalam! Czarne wydawały mi sie jakies takie smutne i nie wiedzialam jak to zmienic. Musze po swietach koniecznie rozejrzec sie za jakimis wystrzałowymi rurkami w zywszym kolorze. Dzieki!
blabla92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:13.