dziwny bol... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-29, 20:27   #1
baby_girl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 187
GG do baby_girl

dziwny bol...


zdecydowalam sie napisac tu gdyz nie mam sie kogo poradzic. Jakis miesiac temu zaczelam odczuwac pewien dziwny bol w prawej pachwinie, czy obok nie wiem juz sama, wydaje mi sie jakby to byl wezel chlonny no ale bez przesady zeby to bolalo ponad miesiac juz?! myslalam tez ze to jajnik ale na chyba jest zbyt nisko na jajnik. Bol odczuwam w zasadzie tylko wtedy gdy rozchylam nogi lewa moge odchylic bez problemu natomiast prawa mnie boli. Nie wiem co mam robic, jestem zupelnie bezradna, myslalam ze samo przejdzie ale nie przechodzi. Mieszkam w anglii i boje sie ze jak pojde do lekarza to on mnie odezle tylko z jakims srodkiem przeciwbolowym. Naprawde sie boje czy ktos mi moze pomoc i choc nasunac jakis pomysl co to moze byc?? bede bardzo wdzieczna.
baby_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-29, 20:52   #2
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: dziwny bol...

A może to jednak wyrostek?
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-29, 20:58   #3
natali86
Zakorzenienie
 
Avatar natali86
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 4 176
Send a message via Skype™ to natali86
Dot.: dziwny bol...

czy to ból wyrostka można sprawdzic kładąc się na plecach. Miej wyprostowane obie nogi, a prawa przywiedz do siebie, tzn podciagnij ją do siebie, do brzucha. Jeśli odczuwasz w tym momencie ból to niestety wyrostek.
__________________

Czemu ty się zła godzino z niepotrzebnym mieszasz lękiem?
Jesteś?
A więc musisz minąć.
Miniesz?
A więc to jest piękne.


"Inaczej serce żąda, inaczej myśl sądzi, inaczej świat spogląda, inaczej los rządzi"

Jak zrozumieć sens słów, które nie padły, ze strachu, że mogą coś zepsuć...?
natali86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-29, 21:25   #4
adatka
Zakorzenienie
 
Avatar adatka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: za górami za lasami za dolinami... :)
Wiadomości: 4 641
Dot.: dziwny bol...

Cytat:
Napisane przez baby_girl Pokaż wiadomość
zdecydowalam sie napisac tu gdyz nie mam sie kogo poradzic. Jakis miesiac temu zaczelam odczuwac pewien dziwny bol w prawej pachwinie, czy obok nie wiem juz sama, wydaje mi sie jakby to byl wezel chlonny no ale bez przesady zeby to bolalo ponad miesiac juz?! myslalam tez ze to jajnik ale na chyba jest zbyt nisko na jajnik. Bol odczuwam w zasadzie tylko wtedy gdy rozchylam nogi lewa moge odchylic bez problemu natomiast prawa mnie boli. Nie wiem co mam robic, jestem zupelnie bezradna, myslalam ze samo przejdzie ale nie przechodzi. Mieszkam w anglii i boje sie ze jak pojde do lekarza to on mnie odezle tylko z jakims srodkiem przeciwbolowym. Naprawde sie boje czy ktos mi moze pomoc i choc nasunac jakis pomysl co to moze byc?? bede bardzo wdzieczna.

Jezeli to jest w pachwinie i wyczowasz w palcach kuleczkę to masz rację to bedzie wezeł chłonny - dawniej czesto mi sie tak robilo
Jesli sama chcesz to wyleczyc ,to powinnas czesto smarowac to miejsce spirytusem albo czyms rozgrzewającym i wygrzewac pod kołderką. Zawsze miałam węzły nigdy na nic innego nie chorowałam tylko na to...

Jednak dobrze by było zebys skontaktowała sie z lekarzem - napewno wszystko bedzie dobrze
__________________
moje skarby
adatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-29, 23:36   #5
baby_girl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 187
GG do baby_girl
Dot.: dziwny bol...

hmmm mysle ze to nie wyrostek, mysle ze to moze i faktycznie wezly bo ja w sumie tego niczym nie smarowalam, wiec ok od dzis zaczne smarowac to czyms wygrzewajacym i zbaczymy co bedzie. Mam nadzieje ze to to, ze nic innego... Dziekuje wam bardzo mimo wszystko za jakakolwiek pomoc. Zawsze mozna liczyc na WIzazanki!!!
baby_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-30, 11:30   #6
Tequillaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 193
Dot.: dziwny bol...

Myślę,że to wyrostek,ale nie mnie to oceniać. Radziłabym wybrać się jednak do lekarza, bo przez internet raczej nikt jeszcze nikogo nie wyleczył.
Tequillaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-30, 11:38   #7
adatka
Zakorzenienie
 
Avatar adatka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: za górami za lasami za dolinami... :)
Wiadomości: 4 641
Dot.: dziwny bol...

wyrostek w pachwinie ,to jest nie mozliwe ,przeciez wyrostek znajduje sie ok.3-4 cm od pępka w prawo , objawy to silny bol w prawej stronie brzucha promieniujacy w strone pleców biegunka i wymioty do tego gorączka-
A na dodatek dziewczyne boli juz miesiąc to wyrostek zdążył by sie rozlać.

Miałam takie węzły w pachwinie to mniej wiecej sie orientuje. Tyle ze ja bylam z tym u lekarza
__________________
moje skarby
adatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-30, 14:09   #8
Tequillaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 193
Dot.: dziwny bol...

Cytat:
Napisane przez adatka Pokaż wiadomość
wyrostek w pachwinie ,to jest nie mozliwe ,przeciez wyrostek znajduje sie ok.3-4 cm od pępka w prawo , objawy to silny bol w prawej stronie brzucha promieniujacy w strone pleców biegunka i wymioty do tego gorączka-
A na dodatek dziewczyne boli juz miesiąc to wyrostek zdążył by sie rozlać.

Miałam takie węzły w pachwinie to mniej wiecej sie orientuje. Tyle ze ja bylam z tym u lekarza
Nie zawsze te objawy mogą świadczyć o zapaleniu wyrostka. To nie jest miejsce na stwierdzenie i rozpoznanie choroby od tego jest lekarz.
Tequillaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-30, 14:47   #9
adatka
Zakorzenienie
 
Avatar adatka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: za górami za lasami za dolinami... :)
Wiadomości: 4 641
Dot.: dziwny bol...

Najlepiej w tej sprawie wybrac sie do lekarza

Ja tylko wyraziłam swoje zdanie...
__________________
moje skarby
adatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-14, 19:57   #10
baby_girl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 187
GG do baby_girl
Dot.: dziwny bol...

wiec przeszlo troche zaczelam smarowac masciami rozgrzewajacymi i naprawde bol ustapil w wiekszym stopniu. Dziekuje za wszystkie odpowiedzi
baby_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-14, 21:07   #11
adatka
Zakorzenienie
 
Avatar adatka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: za górami za lasami za dolinami... :)
Wiadomości: 4 641
Dot.: dziwny bol...

Cytat:
Napisane przez baby_girl Pokaż wiadomość
wiec przeszlo troche zaczelam smarowac masciami rozgrzewajacymi i naprawde bol ustapil w wiekszym stopniu. Dziekuje za wszystkie odpowiedzi
To dobrze ciesze sie ze troche pomoglam ja zawsze tak robie i przechodzi po paru dniach.
pozdrawiam
buziaki
pa
__________________
moje skarby
adatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:19.