Usuwanie pękniętego naczynka na twarzy. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-04-07, 17:04   #1
Angel1691
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4
Exclamation

Usuwanie pękniętego naczynka na twarzy.


Witam mam pytanie czy ktoś już usuwał pęknięte naczynko z twarzy? Ja mam na nosie i bardzo mnie to męczy ...
Czytałam w internecie, że takie naczynko lepiej żeby usuwał chirurg plastyczny, ponieważ tylko on ma odpowiedni sprzęt. Mieszkam w Toruniu i zastanawiam się czy któraś z Was przeszła tego typu zabieg w Prywatnym Centrum Chirurgii na Kołłątaja. Jeśli tak to napiszcie swoją opinię i ile kosztował taki zabieg. Albo gdzie warto pojechać i ile to kosztuje. Czy jest to w pełni bezpieczne?
Bardzo proszę o odpowiedź .
Angel1691 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-12, 19:32   #2
inverso
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 340
Dot.: Usuwanie pękniętego naczynka na twarzy.

wysłałam Ci wiadomość prywatną
inverso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-20, 16:24   #3
my dee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zbyt często sie przenoszę by deklarować się na jedno miast o;)
Wiadomości: 254
Dot.: Usuwanie pękniętego naczynka na twarzy.

Cytat:
Napisane przez Angel1691 Pokaż wiadomość
Witam mam pytanie czy ktoś już usuwał pęknięte naczynko z twarzy? Ja mam na nosie i bardzo mnie to męczy ...
Czytałam w internecie, że takie naczynko lepiej żeby usuwał chirurg plastyczny, ponieważ tylko on ma odpowiedni sprzęt. Mieszkam w Toruniu i zastanawiam się czy któraś z Was przeszła tego typu zabieg w Prywatnym Centrum Chirurgii na Kołłątaja. Jeśli tak to napiszcie swoją opinię i ile kosztował taki zabieg. Albo gdzie warto pojechać i ile to kosztuje. Czy jest to w pełni bezpieczne?
Bardzo proszę o odpowiedź .
ja miałam pęknięte naczynko na nosie - myślę, że głównie pękło ono w wyniku ucisku nosków okularów. Na początku nie było go widać, wiadomo okulary zasłaniały, ale z czasem się powiększyło i nie wyglądało to za fajnie :S
Usunęłam je w Dermamedzie, we Wrocku wiązką IPL 2Elipse -nie wiem skąd Ty jesteś, ale jeśli masz hektar to w każdej lepszej miejscówce powinnaś znaleźć to urządzenie
polecam, bo mam problem z głowy i mogę chodzić w szkłach kontaktowych bo nosek wygląda super :P
my dee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:30.