Unosząca się warga - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-23, 23:30   #1
olympic
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2

Unosząca się warga


Witajcie.
Z góry przepraszam jeżeli gdzieś w czeluściach tego forum znajduje się juz podobny wątek, ale spędziłam kilka godzin na poszukiwaniu odpowiedzi na mój problem, ale nic nie znalazłam, więc zdecydowałam się prosić o pomoc właśnie tutaj.
Mój problem dotyczy ust, a dokładnie podnoszącej się wargi z lewej strony. Czasami u niektórych podczas śmiania się są zauważalne dziąsła, u mnie jednak tylko z lewej strony podczas gdy prawa się nie podnosi. Muszę przyznać, że dziwnie to wygląda i nie czuję się z tym komfortowo. Nie lubię się uśmiechać, bo mam wrażenie, że każdy się na mnie dziwnie patrzy. To naprawdę dziwny widok, gdy połowa górnej wargi jest wyżej. Nie mam pojęcia co mogłabym z tym zrobić i gdzie się udać po ewentualną pomoc. Nie wiem nawet czy można w jakiekolwiek sposób to zmienić więc proszę o rady. Będę wdzięczna za każdą odpowiedź.
olympic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:01.