Louis Vuitton część III - Strona 127 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-08-07, 14:54   #3781
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Louis Vuitton część III

[QUOTE=nerla;76103951]Piękna

U mnie padło na rozmiar MM i wzór Ebene jednak + portfel w tym samym wzorze i maleństwo na klucze w mono
Kupiłam stacjonarnie w LV, niestety nie udało mi się dogadać mailowo

Teraz mam bana na zakupy

Załącznik 7182876

__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-07, 15:39   #3782
Lukardis
Zaczytanie
 
Avatar Lukardis
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 8 688
Dot.: Louis Vuitton część III

Cytat:
Napisane przez nerla Pokaż wiadomość
Piękna

U mnie padło na rozmiar MM i wzór Ebene jednak + portfel w tym samym wzorze i maleństwo na klucze w mono
Kupiłam stacjonarnie w LV, niestety nie udało mi się dogadać mailowo

Teraz mam bana na zakupy

Załącznik 7182876


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
klasyka, coraz bardziej się przekonuje do damier ebene
__________________

"Ile razy masz ochotę kogoś krytykować przypomnij sobie, że nie wszyscy ludzie na tym świecie mieli takie możliwości jak ty"
Francis Scott Fitzgerald – Wielki Gatsby
Lukardis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-07, 15:59   #3783
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Louis Vuitton część III

Cytat:
Napisane przez nerla Pokaż wiadomość
Piękna

U mnie padło na rozmiar MM i wzór Ebene jednak + portfel w tym samym wzorze i maleństwo na klucze w mono
Kupiłam stacjonarnie w LV, niestety nie udało mi się dogadać mailowo

Teraz mam bana na zakupy

Załącznik 7182876


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Slicznosci
Mnie sie podoba bardzo ta najmniejsza Favorite
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-07, 17:25   #3784
Dominicana
Zadomowienie
 
Avatar Dominicana
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 1 345
Dot.: Louis Vuitton część III

Cytat:
Napisane przez nerla Pokaż wiadomość
Piękna

U mnie padło na rozmiar MM i wzór Ebene jednak + portfel w tym samym wzorze i maleństwo na klucze w mono
Kupiłam stacjonarnie w LV, niestety nie udało mi się dogadać mailowo

Teraz mam bana na zakupy

Załącznik 7182876


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Gratulacje Same piękności
Dominicana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-07, 18:17   #3785
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Louis Vuitton część III

Cytat:
Napisane przez nerla Pokaż wiadomość
Piękna

U mnie padło na rozmiar MM i wzór Ebene jednak + portfel w tym samym wzorze i maleństwo na klucze w mono
Kupiłam stacjonarnie w LV, niestety nie udało mi się dogadać mailowo

Teraz mam bana na zakupy

Załącznik 7182876


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratuluję pięknych zakupów
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-07, 20:46   #3786
nerla
Zadomowienie
 
Avatar nerla
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 191
Louis Vuitton część III

Cytat:
Napisane przez Lukardis Pokaż wiadomość
klasyka, coraz bardziej się przekonuje do damier ebene

Też byłam raczej ukierunkowana na monogram ale tutaj ebene skradło moje serce

W mono speedy na mnie czeka Haha ale nie wszystko na raz

Dzięki dziewczyny


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Niemożliwe jest możliwe
nerla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-08, 06:35   #3787
caleczka
Moda
 
Avatar caleczka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 3 857
Louis Vuitton część III

Cytat:
Napisane przez nerla Pokaż wiadomość
Piękna

U mnie padło na rozmiar MM i wzór Ebene jednak + portfel w tym samym wzorze i maleństwo na klucze w mono
Kupiłam stacjonarnie w LV, niestety nie udało mi się dogadać mailowo

Teraz mam bana na zakupy

Załącznik 7182876


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Gratuluje pięknych zakupów!!!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:35 ---------- Poprzedni post napisano o 07:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Slicznosci
Mnie sie podoba bardzo ta najmniejsza Favorite

Przymierz ja przed zakupem... Ta torebka ogromnie mi się podoba nie zliczę ile miałam do niej podejść. Jednak z uwagi na mały rozmiar i dość krótki pasek (przy wzroście 170cm) czułam się jakbym nosiła portfel zawieszony na sznurku przy WOC Chanel nie mam takich odczuć. Z kolei rozmiar MM wydał mi się dla mnie zbyt duży, ale wszystko to, to oczywiście indywidualne kwestie.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez caleczka
Czas edycji: 2017-08-08 o 06:36
caleczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-08-08, 07:20   #3788
monimyszek
Zakorzenienie
 
Avatar monimyszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 435
Dot.: Louis Vuitton część III

Cytat:
Napisane przez nerla Pokaż wiadomość
Piękna

U mnie padło na rozmiar MM i wzór Ebene jednak + portfel w tym samym wzorze i maleństwo na klucze w mono
Kupiłam stacjonarnie w LV, niestety nie udało mi się dogadać mailowo

Teraz mam bana na zakupy

Załącznik 7182876


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cudenka
mam ten portfel jest niezawodny! wygodny i pakowny
__________________
monimyszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-08, 08:27   #3789
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Louis Vuitton część III

Cytat:
Napisane przez caleczka Pokaż wiadomość
Przymierz ja przed zakupem... Ta torebka ogromnie mi się podoba nie zliczę ile miałam do niej podejść. Jednak z uwagi na mały rozmiar i dość krótki pasek (przy wzroście 170cm) czułam się jakbym nosiła portfel zawieszony na sznurku przy WOC Chanel nie mam takich odczuć. Z kolei rozmiar MM wydał mi się dla mnie zbyt duży, ale wszystko to, to oczywiście indywidualne kwestie.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przymierzałam ja I stąd mi sie własnie spodobała, bo wczesniej ze zdjeć i z filmików na yt jakos myslalam ze za mała i za krtóki pasek, ale jednak na zywo okazało sie ze całkiem spoko wyglada
Tak czy siak, nie planuję zakupu Bo w sumie noszę duze torebki, taka mała lezałaby pewno i tak, a dla ozdoby szkoda mi kasy
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-10, 20:18   #3790
scarabeuska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 247
Dot.: Louis Vuitton część III

Orientujecie się może ile kosztuje croisette LV?
scarabeuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-11, 09:36   #3791
Konsti5
Zadomowienie
 
Avatar Konsti5
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 499
Dot.: Louis Vuitton część III

Ok 5300. Polecam bo jest śliczna.

---------- Dopisano o 09:36 ---------- Poprzedni post napisano o 09:31 ----------

Nerla gratuluje, piękna torebka 😍mam taka sama i ciagle jest jak nowa .
Konsti5 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-11, 21:35   #3792
scarabeuska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 247
Dot.: Louis Vuitton część III

dziękuję Konsti Jak niebawem ją kupię pochwalę się
scarabeuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-12, 09:58   #3793
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Louis Vuitton część III

Cześć kobietki, jak się cieszę, że was znalazłam Po latach kupowania dużej ilości tanich torebek, w końcu się ogarnęłam i w tym roku zdecydowałam, że zamiast na ilość trzeba postawić na jakość. Na mojej liście jest kilka torebek LV- Almę BB już odhaczyłam, myślę jeszcze o Kleber, Kensington, Noe i Artsy. Następny zakup z LV (zippy coin purse w czerwonej skórze empreinte) planuję w okolicach października, bo narazie zbieram na Gucci Soho Disco.

Cytat:
Napisane przez patrysienka Pokaż wiadomość
Przymierzałam się wczoraj do speedy, jednakże wyszłam z montaigne monogram iiii zachorowałam na almę mini damier sądziłam, że jest zbyt słodka - ale jest taka wdzięczna, super!
i najprawdopodobniej podejmę decyzję o pozbyciu się gucci soho disco czarnej
Alma BB jest niesamowicie słodka, aż pamiętam jakie ooooooo z siebie wydałam jak ją po raz pierwszy zobaczyłam

Cytat:
Napisane przez Natalia041 Pokaż wiadomość

Czy jest tu osoba, która posiada Almę bb? I czy jest zadowolona? Mierzyłam w Vitkacu, baardzo mi się podoba. A kiedyś mówiłam, że to największy brzydal wśród torebek LV Cóż.. kobieta zmienną jest.. A i czy ktoś może pamięta aktualną jej cenę w Vitkacu? Z tego wszystkiego zapomniałam się zapytać...
Z ceną ci nie pomogę, bo ja swoją kupiłam na Sloane Street. Bardzo pojemna torebka jak na swoją wielkość. Świetna na dzień i dobrze też wygląda na wieczorne wyjście. Dla mnie jedynym problemem jest to, że pasek nie jest regulowany, i mogę ją nosić tylko w ręce, albo crossbody, bo na ramieniu zwisa mi do połowy uda (mam 163cm wzrostu).

Cytat:
Napisane przez kleo111 Pokaż wiadomość
Ja mam Alme BB�� i choc mam ja poltora roku to nosilam zaledwie kilka razy (brakuje mi do niej dlugiego paska, ale planuje zakup.
Bez paska to pewnie masz Almę PM, albo MM, bo BB ma pasek.

Cytat:
Napisane przez atsenka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,
Wiem ze temat o LV ale widziala ktoras z Was YSL blogger bag na zywo? Bardzo mi sie spodobala na zdjeciach i chcialam zamowic na moje urodziny w przyszlym tyg dopoki nie przeczytalam ze jest taka malutka �� Kolezanka mi polecila Gucci Disco Bag ze jest niby podobna ale niewiem czy bedzie love.
Doradzcie!
Gucci Soho Disco będzie moim następnym zakupem, ale zanim podjęłam tę decyzję to też rozważałam YSL Blogger Bag. Dla mnie wygrała Soho Disco, bo jest bardziej pojemna, ma regulowany pasek i nie ma metalowego logo, które po jakimś czasie będzie podrapane. Wszystko zależy od tego, do czego jej będziesz używać.

Cytat:
Napisane przez kootekk Pokaż wiadomość

Dzisiaj przyszła moja Antigona mini w skórze gładkiej i w końcu jest miłość ��

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak dobrze, że tamtą odesłałaś. W gładkiej skórze duuuuużo ładniejsza

Cytat:
Napisane przez nerla Pokaż wiadomość
U mnie padło na rozmiar MM i wzór Ebene jednak + portfel w tym samym wzorze i maleństwo na klucze w mono
Kupiłam stacjonarnie w LV, niestety nie udało mi się dogadać mailowo

Teraz mam bana na zakupy
Piękne zakupy, Favorite jest śliczna i dla mnie idealna długość paska do noszenia na ramieniu. Zastanawiałam się czy jej nie kupić jak byłam po Almę BB, bo słyszałam że wycofują ją z produkcji. Ale sprzedawca powiedział, że nie mają żadnych informacji o wycofywaniu jej, a nawet jeśli ją wycofają, to napewno wprowadzą coś nowego podobnego do niej, więc narazie Favorite zeszła na dalszy plan, ale nadal myślę, że w przyszłości trafi do mojej szafy

Edytowane przez woda sodowa
Czas edycji: 2017-08-12 o 10:25
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-12, 15:09   #3794
caleczka
Moda
 
Avatar caleczka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 3 857
Dot.: Louis Vuitton część III

Cytat:
Napisane przez woda sodowa Pokaż wiadomość
Cześć kobietki, jak się cieszę, że was znalazłam Po latach kupowania dużej ilości tanich torebek, w końcu się ogarnęłam i w tym roku zdecydowałam, że zamiast na ilość trzeba postawić na jakość. Na mojej liście jest kilka torebek LV- Almę BB już odhaczyłam, myślę jeszcze o Kleber, Kensington, Noe i Artsy. Następny zakup z LV (zippy coin purse w czerwonej skórze empreinte) planuję w okolicach października, bo narazie zbieram na Gucci Soho Disco.


Alma BB jest niesamowicie słodka, aż pamiętam jakie ooooooo z siebie wydałam jak ją po raz pierwszy zobaczyłam

Z ceną ci nie pomogę, bo ja swoją kupiłam na Sloane Street. Bardzo pojemna torebka jak na swoją wielkość. Świetna na dzień i dobrze też wygląda na wieczorne wyjście. Dla mnie jedynym problemem jest to, że pasek nie jest regulowany, i mogę ją nosić tylko w ręce, albo crossbody, bo na ramieniu zwisa mi do połowy uda (mam 163cm wzrostu).

Bez paska to pewnie masz Almę PM, albo MM, bo BB ma pasek.


Gucci Soho Disco będzie moim następnym zakupem, ale zanim podjęłam tę decyzję to też rozważałam YSL Blogger Bag. Dla mnie wygrała Soho Disco, bo jest bardziej pojemna, ma regulowany pasek i nie ma metalowego logo, które po jakimś czasie będzie podrapane. Wszystko zależy od tego, do czego jej będziesz używać.

Jak dobrze, że tamtą odesłałaś. W gładkiej skórze duuuuużo ładniejsza


Piękne zakupy, Favorite jest śliczna i dla mnie idealna długość paska do noszenia na ramieniu. Zastanawiałam się czy jej nie kupić jak byłam po Almę BB, bo słyszałam że wycofują ją z produkcji. Ale sprzedawca powiedział, że nie mają żadnych informacji o wycofywaniu jej, a nawet jeśli ją wycofają, to napewno wprowadzą coś nowego podobnego do niej, więc narazie Favorite zeszła na dalszy plan, ale nadal myślę, że w przyszłości trafi do mojej szafy

Gucci Disco - doskonały wybór!!! Mam dwie i noszę je non stop Co do YSL mam model monogram z dużym logo na przodzie i ani z torebka ani z logo nic sie nie dzieje!!!
caleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-12, 15:44   #3795
Lukardis
Zaczytanie
 
Avatar Lukardis
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 8 688
Dot.: Louis Vuitton część III

Cytat:
Napisane przez caleczka Pokaż wiadomość
Gucci Disco - doskonały wybór!!! Mam dwie i noszę je non stop Co do YSL mam model monogram z dużym logo na przodzie i ani z torebka ani z logo nic sie nie dzieje!!!
Kiedyś będzie moja
Co prawda w Vitkacu nie mieli nic ciekawego z tych większych - róż i szary, ale są cudowne na żywo
__________________

"Ile razy masz ochotę kogoś krytykować przypomnij sobie, że nie wszyscy ludzie na tym świecie mieli takie możliwości jak ty"
Francis Scott Fitzgerald – Wielki Gatsby
Lukardis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-12, 18:08   #3796
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Louis Vuitton część III

Cytat:
Napisane przez caleczka Pokaż wiadomość
Gucci Disco - doskonały wybór!!! Mam dwie i noszę je non stop Co do YSL mam model monogram z dużym logo na przodzie i ani z torebka ani z logo nic sie nie dzieje!!!
Gdzieś czytałam, albo oglądałam, że się takie mini ryski robią. Ja co prawda wiem, że obchodziłabym się z nią lepiej niż z własnymi dziećmi ale wolę nie ryzykować, bo disco soho to i tak fajna alternatywa. Na początku myślałam o czerwonej, ale stwierdziłam, że skoro dopiero zaczynam swoją kolekcję to muszę najpierw kupić torebki, które pasują do dużej ilości moich ubrań. Caleczka jakie masz kolory SD?

Wiem, że to nie wątek Gucci...czy jest na wizażu jakiś ogólny wątek o torebkach luksusowych?
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-12, 18:09   #3797
Konsti5
Zadomowienie
 
Avatar Konsti5
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 499
Dot.: Louis Vuitton część III

Hej, mam pytanie do posiadaczek mini pochette. Jesteście zadowolone , polecacie czy zbędny dodatek ?
Konsti5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-12, 18:52   #3798
nerla
Zadomowienie
 
Avatar nerla
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 191
Louis Vuitton część III

Cytat:
Napisane przez woda sodowa Pokaż wiadomość
C

Piękne zakupy, Favorite jest śliczna i dla mnie idealna długość paska do noszenia na ramieniu. Zastanawiałam się czy jej nie kupić jak byłam po Almę BB, bo słyszałam że wycofują ją z produkcji. Ale sprzedawca powiedział, że nie mają żadnych informacji o wycofywaniu jej, a nawet jeśli ją wycofają, to napewno wprowadzą coś nowego podobnego do niej, więc narazie Favorite zeszła na dalszy plan, ale nadal myślę, że w przyszłości trafi do mojej szafy

Dziękuję ❤️ z tego co wiem to info o wycofaniu było nieprawdziwe, na moment była wstrzymana produkcja ale juz jest wznowiona

Cytat:
Napisane przez woda sodowa Pokaż wiadomość
Gdzieś czytałam, albo oglądałam, że się takie mini ryski robią. Ja co prawda wiem, że obchodziłabym się z nią lepiej niż z własnymi dziećmi ale wolę nie ryzykować, bo disco soho to i tak fajna alternatywa. Na początku myślałam o czerwonej, ale stwierdziłam, że skoro dopiero zaczynam swoją kolekcję to muszę najpierw kupić torebki, które pasują do dużej ilości moich ubrań. Caleczka jakie masz kolory SD?



Wiem, że to nie wątek Gucci...czy jest na wizażu jakiś ogólny wątek o torebkach luksusowych?

Tak na blogger mam mini rysy na logo, widoczne z bardzo bliska , na szczęście trzeba naprawdę sie przyjrzeć

Cytat:
Napisane przez Konsti5 Pokaż wiadomość
Hej, mam pytanie do posiadaczek mini pochette. Jesteście zadowolone , polecacie czy zbędny dodatek ?

Tą mini to nie wiem ale widziałam pochette na pasku bo pokazywała mi ją tez kobieta w LV, dla mnie bardzo uproszczona, jak kosmetyczka, ale w sumie jak ktoś lubi minimalistycznie to myśle ze bedzie zadowolony, No i cena dobra



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Niemożliwe jest możliwe

Edytowane przez nerla
Czas edycji: 2017-08-12 o 18:55
nerla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-12, 18:59   #3799
Konsti5
Zadomowienie
 
Avatar Konsti5
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 499
Dot.: Louis Vuitton część III

Dzięki nerla, ja właśnie chce jako kosmetyczkę do Neverfulla bo ta dołączona to taka za wąska i się nie nadaje za bardzo . A ile kosztuje dokładnie bo dzwonię i nikt nie odbiera

---------- Dopisano o 18:59 ---------- Poprzedni post napisano o 18:56 ----------

Przeczytałam na szybo a ty piszesz o tej troszkę większej . Ok , to o cenę muszę nadal dzwonić a tak trudno się tam dodzwonić.
Konsti5 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-13, 10:20   #3800
Konsti5
Zadomowienie
 
Avatar Konsti5
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 499
Dot.: Louis Vuitton część III

Przeglądając stronę LV natrafiłam na tą chustę:

http://de.louisvuitton.com/deu-de/pr...540091v#M71188

dziewczyny które były ostatnio w Vitkacu widziałyście może jak wygląda na żywo?
I mam jeszcze pytanie dla posiadaczek chust, nadal ich jakość jest kiepska i mają dużą tendencję do zaciągania?
Bardzo proszę o jakiekolwiek opinie i zdanie na temat jakości chusty.
Konsti5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-13, 10:40   #3801
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Louis Vuitton część III

Cytat:
Napisane przez Konsti5 Pokaż wiadomość
Przeglądając stronę LV natrafiłam na tą chustę:

http://de.louisvuitton.com/deu-de/pr...540091v#M71188

dziewczyny które były ostatnio w Vitkacu widziałyście może jak wygląda na żywo?
I mam jeszcze pytanie dla posiadaczek chust, nadal ich jakość jest kiepska i mają dużą tendencję do zaciągania?
Bardzo proszę o jakiekolwiek opinie i zdanie na temat jakości chusty.

widziałam ten szal nie powiem zamieszał mi w głowie,ale szale LV są strasznej jakości
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-13, 11:16   #3802
Konsti5
Zadomowienie
 
Avatar Konsti5
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 499
Dot.: Louis Vuitton część III

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
widziałam ten szal nie powiem zamieszał mi w głowie,ale szale LV są strasznej jakości
Ty byś w nim wyglądała pięknie bo tobie ślicznie w takich kolorach.
Mi również bardzo się spodobał,ale obawiam się własnie jakości a cena nie mała.
Konsti5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-13, 11:19   #3803
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Louis Vuitton część III

Cytat:
Napisane przez Konsti5 Pokaż wiadomość
Ty byś w nim wyglądała pięknie bo tobie ślicznie w takich kolorach.
Mi również bardzo się spodobał,ale obawiam się własnie jakości a cena nie mała.
mój rozum mówi nie kupuj będzie jasny materiał do tego zaciągnięcia na jasnym bardzo widać miałam denim to wiem teraz mam czarny to samo się dzieje
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-13, 11:34   #3804
Konsti5
Zadomowienie
 
Avatar Konsti5
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 499
Dot.: Louis Vuitton część III

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
mój rozum mówi nie kupuj będzie jasny materiał do tego zaciągnięcia na jasnym bardzo widać miałam denim to wiem teraz mam czarny to samo się dzieje
A jak długo masz czarny jeśli mogę zapytać?
Konsti5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-13, 11:37   #3805
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Louis Vuitton część III

Cytat:
Napisane przez Konsti5 Pokaż wiadomość
A jak długo masz czarny jeśli mogę zapytać?
od stycznia
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-13, 11:43   #3806
Konsti5
Zadomowienie
 
Avatar Konsti5
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 499
Dot.: Louis Vuitton część III

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
od stycznia
To nie długo. No nic,pomyślę jeszcze.On ma taki sam skład jak denim to prawdopodobnie będzie taki sam problem z zaciąganiem.
Dziękuję za opinie.
Konsti5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-13, 12:48   #3807
Dominicana
Zadomowienie
 
Avatar Dominicana
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 1 345
Dot.: Louis Vuitton część III

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
od stycznia
a co się stało z denim? Destrukcja czy sprzedałaś?
Dominicana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-13, 19:18   #3808
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Louis Vuitton część III

Cytat:
Napisane przez Dominicana Pokaż wiadomość
a co się stało z denim? Destrukcja czy sprzedałaś?
sprzedałam, nim ogarnęła go destrukcja
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-14, 08:29   #3809
patrysienka
Zadomowienie
 
Avatar patrysienka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 743
Dot.: Louis Vuitton część III

Dziewczyny czym czyścicie swoje torebki w środku? Pobrudziłam pomadką wnętrze torebki. Znacie jakieś miejsca, gdzie można byłoby oddać do czyszczenia? (i torba wróciłaby w całości )
patrysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-14, 12:22   #3810
Aisza_89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 15
Dot.: Louis Vuitton część III

Dziewczyny ile teraz kosztuje Eva? Nie moge znalezc ceny na angielskiej stronie LV.
Jeszcze jedno pytanie jak czyścicie swoje szale?
Aisza_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-08 17:35:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:58.