Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4 - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-12-02, 12:45   #2581
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4

Zapomniałam, że mam jeszcze te maliny

Ale ja uwielbiam kawę. Czasami nawet 2 dziennie wypiję
Już nawet to mleko roślinne zaczęło mi wchodzić
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-02, 14:10   #2582
alexxandra84
Zadomowienie
 
Avatar alexxandra84
 
Zarejestrowany: 2019-02
Lokalizacja: Mysłowice (śląskie)
Wiadomości: 1 041
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.4

Cytat:
Napisane przez chudziaszek11 Pokaż wiadomość
Byłam dziś na kontroli u ginekologa. Wszystko ok, tylko nie mogę mieć jeszcze wkładki, bo musi się wszystko w środku zagoić . Jeszcze z 2 miesiące muszę poczekać. Aż jajniki na razie nie pracują, nie ma pęcherzyków, to mu lekarz powiedział, że dziś i jutro na pewno w ciąże nie znajdę no chyba spróbuje, to wykorzystać. Choć ochotę to tak średnio mam, acz jak jest okazja to czemu nie A smoczka jej nie chcesz dać? A nie dasz rady bez nakładek? No musi to być mega irytujące. Mój na szczęście, je szybko i idzie spać. Dopiero nad ranem się kręci to go do łóżka bioręJa zawsze jak mi ktoś taka głupoty gada, to mówię że już za późno, bo przez 9 miesięcy w brzuchu nosiłam i tak już mu zostało chyba nie ma matki, która by tego nie słyszała. Mój też pajac i koc. Choć mam spiworek i nie wiem czemu nie używam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chudziaszek moja jak dostaje smoka to ja dźwiga zaraz potem ziewa a kolejnym razem się krztusi napomne że mam różnorakie smoczki od lovi po bibs i żaden nie daje rady.

Bez nakładek to ona mi liże cycki a nie ssie a jak już złapie to trochę possie a potem zaś zaczyna się zabawa

Jezu ja dziś też noszę moja usypiam na rękach bo inaczej nie ma szans i moja mama zaś mi gada że nie noś tak przyzwyczaiłam ja teraz będziesz miała problem bo ona coraz większą rzygać mi się już chce tymi mądrościami.

Co do sexu to ja nie wiem czy to przez długą pauzę czy co ale czasem mi się śni że coś ten twges z mężem a żebym szczególnie ochote miała to jakoś nie koniecznie może przez blokadę że narazie przed ginem jeszcze.

Wysłane z mojego Redmi 6 przy użyciu Tapatalka
alexxandra84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-02, 14:12   #2583
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.4

Cytat:
Napisane przez chudziaszek11 Pokaż wiadomość
Ja zawsze jak mi ktoś taka głupoty gada, to mówię że już za późno, bo przez 9 miesięcy w brzuchu nosiłam i tak już mu zostało chyba nie ma matki, która by tego nie słyszała.
Ja to już też słyszałam milion razy ale ta sytuacja była tak absurdalna (kto normalny nie podniósłby wyjącego 7 tygodniowego dziecka po wkłuciu? ), że odebrało mi wiarę i nadzieję I powiedziałam tylko "tak, dokładnie"
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-02, 14:32   #2584
seesunrise
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 281
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.4

Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
Jestem
Dzisiaj przyjdzie moja chusta Lidlowa. No ciekawe czy mała będzie chętna się w niej nosić.
Jak kładziecie swoje maluszki do snu? W czym śpią? Czym przykrywacie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pajac albo body + śpiochy lub skarpetki. Spał w rożkavh ale ostatnio się rozpinają jak wierzga więc przerzucimy się chyba na śpiworki. Jak jest cieplej w pokoju to niczym nie przykrywam.
Jaką macie temperaturę w pokoju?
Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
laura, nie jestes low response

u nas byla dzis pielegniarka pobrac krew, ja musialam ja przytrzymywac bo jedna osoba tego nie da rady zrobic a po wszystkim wzielam ja zaplakana na rece. co uslyszalam?

...

ze przyzwyczailam do noszenia
serio. bo przytulilam placzace dziecko, ktore przed chwila mialo pobierana krew

szukam jakichs ubran do karmienia i nic mi sie nie podoba
Powiedziała co wiedziała ciekawe ile razy każda z nas jeszcze to usłyszy
Cytat:
Napisane przez sharlotka87 Pokaż wiadomość
Mój śpi w śpiochach lub pajacach. I mam taką kołdrę zapinaną na zatrzaski na ramionach, jakby śpiochy tylko nie ma nogawek.
Tak was czytam i to się chyba śpiwór nazywa
Mój się kręci kiedy chce mu się odbić, zaraz potem się uspokaja.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, to śpiwór
seesunrise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-02, 16:01   #2585
czubasek20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 328
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.4

Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
Mój też jak idzie usypiać starszą to już nie wraca I co najlepsze zasypia szybciej od niej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

U nas ta sama sytuacja, a później idę bo budzić jak mała.wsyaje na cyca to zdziwiony co on tam robi

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Gdzie wszystkie??

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

My dziś zaliczyliśmy pediatre z dwójką. Osłuchowo ok, zostaliśmy pochwaleni za to jak dbamy o dzieci i oby tak dalej. Aż piórek dostałam. Ogólnie osłuchowo ok ale mamy dalej inhalowac i podawac hederasal (Wojtkowi) plus psikać do noska. Mała waży już 5 kg więc klocuszek. Kazała nam przełożyć szczepienia o min dwa tygodnie. I mamy niestety łojotokowe zapalenie skóry czyli powtórka z rozrywki. Ale ogólnie rozwojowo wszystko ok zarówno u starszaka jak o małej.

Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
Jestem
Dzisiaj przyjdzie moja chusta Lidlowa. No ciekawe czy mała będzie chętna się w niej nosić.
Jak kładziecie swoje maluszki do snu? W czym śpią? Czym przykrywacie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Róża pajac+ skarpetki na to śpiworek i ażurowy kocyk.

Cytat:
Napisane przez alexxandra84 Pokaż wiadomość
Chudziaszek moja jak dostaje smoka to ja dźwiga zaraz potem ziewa a kolejnym razem się krztusi napomne że mam różnorakie smoczki od lovi po bibs i żaden nie daje rady.

Bez nakładek to ona mi liże cycki a nie ssie a jak już złapie to trochę possie a potem zaś zaczyna się zabawa

Jezu ja dziś też noszę moja usypiam na rękach bo inaczej nie ma szans i moja mama zaś mi gada że nie noś tak przyzwyczaiłam ja teraz będziesz miała problem bo ona coraz większą rzygać mi się już chce tymi mądrościami.

Co do sexu to ja nie wiem czy to przez długą pauzę czy co ale czasem mi się śni że coś ten twges z mężem a żebym szczególnie ochote miała to jakoś nie koniecznie może przez blokadę że narazie przed ginem jeszcze.

Wysłane z mojego Redmi 6 przy użyciu Tapatalka
Ja też mam sny erotyczne tz non stoper mnie łapie za tyłek i gada jakieś zboczone rzeczy ale jakoś nie mogę się zebrać i do gina i do tego seksu...
__________________
H
W
R


Nie ma stópki zbył małej, by nie mogła pozostawić śladu. Z
czubasek20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-02, 16:21   #2586
carmelove_03
Zakorzenienie
 
Avatar carmelove_03
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 3 672
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4

Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
Jestem
Dzisiaj przyjdzie moja chusta Lidlowa. No ciekawe czy mała będzie chętna się w niej nosić.
Jak kładziecie swoje maluszki do snu? W czym śpią? Czym przykrywacie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zakładamy pajacyka i lekki sweterek, albo body pod pajacyka, śpi w rożku

A w co ubieracie dzieci w dzień? Szymuś zazwyczaj ma tak jak napisałam wyżej, a jak poczytałam na grupie dla mam na facebooku to ubierają cienko - np body z długim rękawem plus spodenki albo body z krótkim i śpioszki. Troche mnie to zaskoczyło, bo skoro ja chodzę w swetrze albo bluzka i narzutka to i dziecko jest cieplej ubrane

Sent from my LG-K350 using Wizaz Forum mobile app
carmelove_03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-02, 16:41   #2587
czubasek20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 328
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4

Cytat:
Napisane przez carmelove_03 Pokaż wiadomość
Zakładamy pajacyka i lekki sweterek, albo body pod pajacyka, śpi w rożku

A w co ubieracie dzieci w dzień? Szymuś zazwyczaj ma tak jak napisałam wyżej, a jak poczytałam na grupie dla mam na facebooku to ubierają cienko - np body z długim rękawem plus spodenki albo body z krótkim i śpioszki. Troche mnie to zaskoczyło, bo skoro ja chodzę w swetrze albo bluzka i narzutka to i dziecko jest cieplej ubrane

Sent from my LG-K350 using Wizaz Forum mobile app
Ja się złapałam na tym że Róża jest lżej ubrana od Wojtka ale tak samo jak Hania. Czyli pajacyk+skarpetki albo body+spodenki. A młody przeważnie ma spodnie+ bluzka na ramiączka i bluzka z długim rękawem ale on jest straszny zmarzluch. Musimy mu do spania termofor grzać. Ja sama chodzę po domu w jednej warstwie a mój mąż t-shirt i bluza.

---------- Dopisano o 17:41 ---------- Poprzedni post napisano o 17:26 ----------

Cytat:
Napisane przez carmelove_03 Pokaż wiadomość
Zakładamy pajacyka i lekki sweterek, albo body pod pajacyka, śpi w rożku

A w co ubieracie dzieci w dzień? Szymuś zazwyczaj ma tak jak napisałam wyżej, a jak poczytałam na grupie dla mam na facebooku to ubierają cienko - np body z długim rękawem plus spodenki albo body z krótkim i śpioszki. Troche mnie to zaskoczyło, bo skoro ja chodzę w swetrze albo bluzka i narzutka to i dziecko jest cieplej ubrane

Sent from my LG-K350 using Wizaz Forum mobile app
Ja się złapałam na tym że Róża jest lżej ubrana od Wojtka ale tak samo jak Hania. Czyli pajacyk+skarpetki albo body+spodenki. A młody przeważnie ma spodnie+ bluzka na ramiączka i bluzka z długim rękawem ale on jest straszny zmarzluch. Musimy mu do spania termofor grzać. Ja sama chodzę po domu w jednej warstwie a mój mąż t-shirt i bluza.
__________________
H
W
R


Nie ma stópki zbył małej, by nie mogła pozostawić śladu. Z
czubasek20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-12-02, 16:43   #2588
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4

Cytat:
Napisane przez czubasek20 Pokaż wiadomość
U nas ta sama sytuacja, a później idę bo budzić jak mała.wsyaje na cyca to zdziwiony co on tam robi




My dziś zaliczyliśmy pediatre z dwójką. Osłuchowo ok, zostaliśmy pochwaleni za to jak dbamy o dzieci i oby tak dalej. Aż piórek dostałam. Ogólnie osłuchowo ok ale mamy dalej inhalowac i podawac hederasal (Wojtkowi) plus psikać do noska. Mała waży już 5 kg więc klocuszek. Kazała nam przełożyć szczepienia o min dwa tygodnie. I mamy niestety łojotokowe zapalenie skóry czyli powtórka z rozrywki. Ale ogólnie rozwojowo wszystko ok zarówno u starszaka jak o małej.



Róża pajac+ skarpetki na to śpiworek i ażurowy kocyk.



Ja też mam sny erotyczne tz non stoper mnie łapie za tyłek i gada jakieś zboczone rzeczy ale jakoś nie mogę się zebrać i do gina i do tego seksu...
Cudne wieści od pediatry coś pięknego takie rzeczy usłyszeć
Cytat:
Napisane przez carmelove_03 Pokaż wiadomość
Zakładamy pajacyka i lekki sweterek, albo body pod pajacyka, śpi w rożku

A w co ubieracie dzieci w dzień? Szymuś zazwyczaj ma tak jak napisałam wyżej, a jak poczytałam na grupie dla mam na facebooku to ubierają cienko - np body z długim rękawem plus spodenki albo body z krótkim i śpioszki. Troche mnie to zaskoczyło, bo skoro ja chodzę w swetrze albo bluzka i narzutka to i dziecko jest cieplej ubrane

Sent from my LG-K350 using Wizaz Forum mobile app
Lala ma albo body długi rekaw+ leginsy/spodnie lub body kr. Rękaw, bluzka lub sukienka z długim i leginsy/rajtuzy

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-02, 16:44   #2589
alexxandra84
Zadomowienie
 
Avatar alexxandra84
 
Zarejestrowany: 2019-02
Lokalizacja: Mysłowice (śląskie)
Wiadomości: 1 041
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.4

My dziś byliśmy się zwazyc u położnej. Mała waży 3700 więc przybiera na dolnej granicy. Ma +1 kg od wagi spadkowej ale na długość mega poszła. Ale położna mówi że dobrze wygląda

No i nadal nie nawiedzi nosidełka. Cała drogę jechałyśmy na syrenie :/

Wysłane z mojego Redmi 6 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez alexxandra84
Czas edycji: 2019-12-02 o 16:46
alexxandra84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-02, 16:46   #2590
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4

U mnie Starszaki różnie czasem w kr rękawie czasem w długim jak im się ubzdura. Ja zawsze w bluzkę bo lubie ale ja w bluzkę mogę nawet latem chodzić

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-02, 16:56   #2591
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4

Ja dopiero dziś jak spadł śnieg założyłam drugą warstwę.

Bilirubinę dalej mamy wysoką
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-12-02, 16:59   #2592
chudziaszek11
Wtajemniczenie
 
Avatar chudziaszek11
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 643
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.4

Cytat:
Napisane przez carmelove_03 Pokaż wiadomość
Zakładamy pajacyka i lekki sweterek, albo body pod pajacyka, śpi w rożku

A w co ubieracie dzieci w dzień? Szymuś zazwyczaj ma tak jak napisałam wyżej, a jak poczytałam na grupie dla mam na facebooku to ubierają cienko - np body z długim rękawem plus spodenki albo body z krótkim i śpioszki. Troche mnie to zaskoczyło, bo skoro ja chodzę w swetrze albo bluzka i narzutka to i dziecko jest cieplej ubrane

Sent from my LG-K350 using Wizaz Forum mobile app
My na dzień body z długim rękawem i spodenki. Sama też jestem w jednej warstwie tak jak i reszta domowników.
Cytat:
Napisane przez alexxandra84 Pokaż wiadomość
My dziś byliśmy się zwazyc u położnej. Mała waży 3700 więc przybiera na dolnej granicy. Ma +1 kg od wagi spadkowej ale na długość mega poszła. Ale położna mówi że dobrze wygląda

No i nadal nie nawiedzi nosidełka. Cała drogę jechałyśmy na syrenie :/

Wysłane z mojego Redmi 6 przy użyciu Tapatalka
Wow. To już duża dziewczynka mój też się drze jak go w foteliku upycham, ale potem spokój

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ubi tu, ibi ego 08.08.2015
chudziaszek11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-02, 17:06   #2593
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.4

Cytat:
Napisane przez alexxandra84 Pokaż wiadomość
My dziś byliśmy się zwazyc u położnej. Mała waży 3700 więc przybiera na dolnej granicy. Ma +1 kg od wagi spadkowej ale na długość mega poszła. Ale położna mówi że dobrze wygląda

No i nadal nie nawiedzi nosidełka. Cała drogę jechałyśmy na syrenie :/

Wysłane z mojego Redmi 6 przy użyciu Tapatalka
Trzyma figurę od małego. Potem będzie jej łatwiej A nie ciągle na diecie

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-02, 17:38   #2594
gaiete
Zadomowienie
 
Avatar gaiete
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 639
GG do gaiete
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4

U nas w ciągu dnia jedna warstwa - body z długim + półśpiochy lub pajacyk. A w nocy śpi pod moją kołdrą, wtulona we mnie u nas jest w ogóle mega ciepło w domu w grzejniki mamy zakręcone. Odkręcać będę pewnie dopiero przy konkretnym minusie, w zeszłym roku dosłownie kilka dni było takich, że musiałam coś grzać. Znajomi do nas wtedy przyjeżdżają z ubraniami na zmianę, bo grzejniki są zero-jedynkowe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gaiete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-02, 18:27   #2595
Laura Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Laura Rose
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 7 488
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
laura, nie jestes low response



u nas byla dzis pielegniarka pobrac krew, ja musialam ja przytrzymywac bo jedna osoba tego nie da rady zrobic a po wszystkim wzielam ja zaplakana na rece. co uslyszalam?



...



ze przyzwyczailam do noszenia

serio. bo przytulilam placzace dziecko, ktore przed chwila mialo pobierana krew



szukam jakichs ubran do karmienia i nic mi sie nie podoba
Skąd wiesz?

To pielęgniarka ci tak powiedziała???

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Ala wierzba jak potrzebuje odbić.

A lizanie rączek jest efektem rozwoju. Odkryła że ma rączki i potrafi je włożyć do buzi i w ten sposób poznaje świat
Lala też lize A często po jedzeniu bo jak ja tak trzymam że ma rączki blisko buzi

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
A potem będzie lizanie stóp.

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
U mnie Starszaki różnie czasem w kr rękawie czasem w długim jak im się ubzdura. Ja zawsze w bluzkę bo lubie ale ja w bluzkę mogę nawet latem chodzić

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
W bluzkę?

Cytat:
Napisane przez Likka9 Pokaż wiadomość
Mój dostał wydrę z fp. Szumu z niej nie używam więc w sumie robi za pluszaka. I wczoraj z jednej strony oparłam ta wydrę o młodego, żeby myślał że to ręką matki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam nadzieję, że nie dał się nabrać i zrobił porządną aferę

Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
Ale udaje jej się usnąć w końcu, czy calusieńki czas taka niespokojna?No strasznie jestem ciekawa Twojego egzemplarza. Wziełabym se go na parę dni do przetestowania Musi mieć silną potrzebę ssania. Moja ma to samo, ale smoczka nie przyjmie wtedy. Najlepiej pierś, ale znów jak leci mleko a ta jest pojedzina to wrzask. Więc wtedy: niestety daję ci wszystko co mam do zaoferowania, nie pomogę ci dziecko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dostarczyć czy odbierzesz?
Każdemu, kto twierdzi, że on słodki, proponuję kilka godzin sam na sam z nim, ale jakoś się wykręcają

Cytat:
Napisane przez carmelove_03 Pokaż wiadomość
Zakładamy pajacyka i lekki sweterek, albo body pod pajacyka, śpi w rożku

A w co ubieracie dzieci w dzień? Szymuś zazwyczaj ma tak jak napisałam wyżej, a jak poczytałam na grupie dla mam na facebooku to ubierają cienko - np body z długim rękawem plus spodenki albo body z krótkim i śpioszki. Troche mnie to zaskoczyło, bo skoro ja chodzę w swetrze albo bluzka i narzutka to i dziecko jest cieplej ubrane

Sent from my LG-K350 using Wizaz Forum mobile app
Body z długim, czasem z krótkim i spodnie Czasem tylko body. Często jest bez skarpet. To w domu.
__________________
I will go anywhere as long as it is forward.
Laura Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-02, 18:37   #2596
UltraMarryna
Zakorzenienie
 
Avatar UltraMarryna
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 6 747
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.4

No to ja ubieram dziecko tak jak wy, ale czasem wydaje mi się że jej zimno.
A ponadto łapki i stopki cały czas ma zimne, niekiedy wręcz lodowate. Wiem że kończyny nie są wyznacznikiem tego czy dziecku ciepło ale nie wiem czemu tak jak marzną.
Cytat:
Napisane przez seesunrise Pokaż wiadomość
Pajac albo body + śpiochy lub skarpetki. Spał w rożkavh ale ostatnio się rozpinają jak wierzga więc przerzucimy się chyba na śpiworki. Jak jest cieplej w pokoju to niczym nie przykrywam.
Jaką macie temperaturę w pokoju?Powiedziała co wiedziała ciekawe ile razy każda z nas jeszcze to usłyszy Tak, to śpiwór
U nas ustawione jest na 22,5'C ale ta temperatura raczej jest niższa, dodatkowo jakoś tak ciągnie zimnem nie wiem skąd. Głupie to mieszkanko.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UltraMarryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-02, 18:54   #2597
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4

Laura bo piszesz przeciez o tym ile go nosisz, zabawiasz, lulasz, trzymasz raczki zeby sie nie tlukl nimi, spacerujesz itd. Nie lezy i nie czeka na przedszkole w samotnosci

No pielegniarka ale taka od pobierania krwi

U nas jak raczki sa mega zimne to ja przykrywam albo ubieram cieplej. Tez sie sugerowalam tym ze kark pokazuje temperature ale to sie nie sprawdza. Przez to czasami nie mogla zasnac.

---------- Dopisano o 19:54 ---------- Poprzedni post napisano o 19:53 ----------

Ultra na komfort cieplny ma tez wplyw temperatura podlogi, scian, ruch powietrza. U mnie 21st w salonie to zimno a w sypialni cieplo
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-02, 19:31   #2598
Likka9
Zakorzenienie
 
Avatar Likka9
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 6 969
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4

Haha leży i czeka na przedszkole w samotności, świetny tekst

Mój body długi rękaw, spodnie i skarpety w domu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Likka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-02, 19:43   #2599
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4

Cytat:
Napisane przez Laura Rose Pokaż wiadomość
Skąd wiesz?

To pielęgniarka ci tak powiedziała???



A potem będzie lizanie stóp.



W bluzkę?



Mam nadzieję, że nie dał się nabrać i zrobił porządną aferę



Dostarczyć czy odbierzesz?
Każdemu, kto twierdzi, że on słodki, proponuję kilka godzin sam na sam z nim, ale jakoś się wykręcają



Body z długim, czasem z krótkim i spodnie Czasem tylko body. Często jest bez skarpet. To w domu.
Chodziło o bluzę

Nie martw się... mojej też nie chcą mimo, że wszystkim wmawiam, że ona spokojna

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-12-02, 20:24   #2600
Likka9
Zakorzenienie
 
Avatar Likka9
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 6 969
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4

Ja wczoraj przeżyłam mega miły szok. Przyjaciółka pomogła mi małego umyć pod prysznicem bo się obsral po szyję i jeszcze ciuchy zaprala. To własna matka czy teściowa by tego nie zrobiła. Człowiek nie przyzwyczajony do pomocnej ręki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Likka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-02, 21:16   #2601
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4

Ojciec Chrzestny dostał zaświadczenie w kościele, że może być matką chrzestna, matka chrzestna dostała, że może być matką lub ojcem chrzestnym a ojciec biologiczny bierze urlop ojcowski na syna Alicja...

Czy coś mnie jeszcze zaskoczy?

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-02, 21:26   #2602
Likka9
Zakorzenienie
 
Avatar Likka9
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 6 969
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4

To po Andrzejkach takie zaświadczenia wystawiają?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Likka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-02, 21:39   #2603
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4

Cytat:
Napisane przez Likka9 Pokaż wiadomość
To po Andrzejkach takie zaświadczenia wystawiają?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przed

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-02, 21:41   #2604
UltraMarryna
Zakorzenienie
 
Avatar UltraMarryna
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 6 747
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Ojciec Chrzestny dostał zaświadczenie w kościele, że może być matką chrzestna, matka chrzestna dostała, że może być matką lub ojcem chrzestnym a ojciec biologiczny bierze urlop ojcowski na syna Alicja...

Czy coś mnie jeszcze zaskoczy?

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
To jakiś rebus??
Haha dobrze że matka chrzestna może sobie wybrać czy chce być matką czy ojcem bo w innym razie twój syn Ala miałby dwie matki chrzestne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UltraMarryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-02, 22:32   #2605
Laura Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Laura Rose
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 7 488
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Laura bo piszesz przeciez o tym ile go nosisz, zabawiasz, lulasz, trzymasz raczki zeby sie nie tlukl nimi, spacerujesz itd. Nie lezy i nie czeka na przedszkole w samotnosci



No pielegniarka ale taka od pobierania krwi



U nas jak raczki sa mega zimne to ja przykrywam albo ubieram cieplej. Tez sie sugerowalam tym ze kark pokazuje temperature ale to sie nie sprawdza. Przez to czasami nie mogla zasnac.

---------- Dopisano o 19:54 ---------- Poprzedni post napisano o 19:53 ----------

Ultra na komfort cieplny ma tez wplyw temperatura podlogi, scian, ruch powietrza. U mnie 21st w salonie to zimno a w sypialni cieplo
Ajjj, do przedszkola dopiero term po trzecich urodzinach, szkoda, że nie miesiącu

Od krwi czy nie, choć w sumie tym dziwniej, bo na sto pro tyyyyyylu dorosłych i tyyyyyle dzieci na swej drodze spotkała, żeby doświadczyć łez, omdleń, krzyków, strachu. No nie mogła myśleć, że twoje niemowlę wstanie, uśmiechnie się i podziękuje.
Szkoda, że jej nie orzygała (Ja mojego zachęcałam na tym 8 week check, ale niestety! :/)

Ciekawe z temp. i takie logiczne

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Ojciec Chrzestny dostał zaświadczenie w kościele, że może być matką chrzestna, matka chrzestna dostała, że może być matką lub ojcem chrzestnym a ojciec biologiczny bierze urlop ojcowski na syna Alicja...

Czy coś mnie jeszcze zaskoczy?

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
A ty? Kim jesteś dla tego dziecka?

A ten od urlopu ojcowskiego to na ile go bierze, z trzy godziny?
Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Chodziło o bluzę

Nie martw się... mojej też nie chcą mimo, że wszystkim wmawiam, że ona spokojna

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Aaaa, ok

No ale widzisz, nawet Ultra już się wykręca

Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
No to ja ubieram dziecko tak jak wy, ale czasem wydaje mi się że jej zimno.
A ponadto łapki i stopki cały czas ma zimne, niekiedy wręcz lodowate. Wiem że kończyny nie są wyznacznikiem tego czy dziecku ciepło ale nie wiem czemu tak jak marzną.U nas ustawione jest na 22,5'C ale ta temperatura raczej jest niższa, dodatkowo jakoś tak ciągnie zimnem nie wiem skąd. Głupie to mieszkanko.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mojemu też tak kończyny marzną i to samo u nas z temp.

A matce chrzestnej funkcji nie narzucaj, skoro ma wybór, niech sama decyduje, mogą być dwie matki chrzestne.
Choć w tym przypadku to opiekunka biologiczna, matek chrzestny, rodzic chrzestny i ojciec bio trzeciego syna
__________________
I will go anywhere as long as it is forward.
Laura Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-02, 23:17   #2606
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4

Monitor mnie obudzil a juz uznalam temat za nieaktualny i przestalam sie przejmowac
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-02, 23:24   #2607
gaiete
Zadomowienie
 
Avatar gaiete
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 639
GG do gaiete
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Ojciec Chrzestny dostał zaświadczenie w kościele, że może być matką chrzestna, matka chrzestna dostała, że może być matką lub ojcem chrzestnym a ojciec biologiczny bierze urlop ojcowski na syna Alicja...

Czy coś mnie jeszcze zaskoczy?

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
Spoko, ja dostałam ze szpitala w wypisie, że poród cięciem, syn zdrowy wtf musiałam chodzić i prosić, żeby poprawili. Jak będzie chciała zmienić płeć, to niech chociaż zaczeka do 18stki...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gaiete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-03, 04:38   #2608
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.4

Cytat:
Napisane przez gaiete Pokaż wiadomość
Spoko, ja dostałam ze szpitala w wypisie, że poród cięciem, syn zdrowy wtf musiałam chodzić i prosić, żeby poprawili. Jak będzie chciała zmienić płeć, to niech chociaż zaczeka do 18stki...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Takie przyszłlościowe



Pozazdroscilismy Wam atrakcji
Od północy co godzinę któreś budziło się z płaczem. Nawet największy, co mu się nie zdarza

O 4 Lala i Średni stwierdzili ze sen jest dla slabych o 4.30 ojciec miał dość i poszedł do pracy
Po piątej udało mi się spacyfikoeac średniego. Lala powoli odlatuje

Witaj nowy, wspaniały dniu

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 06:38 ---------- Poprzedni post napisano o 06:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Monitor mnie obudzil a juz uznalam temat za nieaktualny i przestalam sie przejmowac
Już ok?
Cytat:
Napisane przez Laura Rose Pokaż wiadomość
Ajjj, do przedszkola dopiero term po trzecich urodzinach, szkoda, że nie miesiącu

Od krwi czy nie, choć w sumie tym dziwniej, bo na sto pro tyyyyyylu dorosłych i tyyyyyle dzieci na swej drodze spotkała, żeby doświadczyć łez, omdleń, krzyków, strachu. No nie mogła myśleć, że twoje niemowlę wstanie, uśmiechnie się i podziękuje.
Szkoda, że jej nie orzygała (Ja mojego zachęcałam na tym 8 week check, ale niestety! :/)

Ciekawe z temp. i takie logiczne



A ty? Kim jesteś dla tego dziecka?

A ten od urlopu ojcowskiego to na ile go bierze, z trzy godziny?


Aaaa, ok

No ale widzisz, nawet Ultra już się wykręca



Mojemu też tak kończyny marzną i to samo u nas z temp.

A matce chrzestnej funkcji nie narzucaj, skoro ma wybór, niech sama decyduje, mogą być dwie matki chrzestne.
Choć w tym przypadku to opiekunka biologiczna, matek chrzestny, rodzic chrzestny i ojciec bio trzeciego syna
Jestem podajnikiem mleka i wyprowadzaczem spacerowym

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-03, 07:26   #2609
sharlotka87
Rozeznanie
 
Avatar sharlotka87
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 714
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Ojciec Chrzestny dostał zaświadczenie w kościele, że może być matką chrzestna, matka chrzestna dostała, że może być matką lub ojcem chrzestnym a ojciec biologiczny bierze urlop ojcowski na syna Alicja...
Czy coś mnie jeszcze zaskoczy?
Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
Bardzo nowoczesnie
Cytat:
Napisane przez Likka9 Pokaż wiadomość
Ja wczoraj przeżyłam mega miły szok. Przyjaciółka pomogła mi małego umyć pod prysznicem bo się obsral po szyję i jeszcze ciuchy zaprala. To własna matka czy teściowa by tego nie zrobiła. Człowiek nie przyzwyczajony do pomocnej ręki
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Miło z jej strony. Takie gesty zawsze cieszą. Ja byłam zaskoczona kiedy teściowa, która mieszka 60 km od nas i nie mamy dobrych relacji, przywiozła mi dwa dania główne już tylko do upieczenia. Podczas gdy moja mama mieszka w tym samym mieście, a do odwiedzin się nie kwapi.
Mamy za sobą dobrą noc. Ignaś bdził się na kp co 3,5h i 4 h. Jestem wyspana


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sharlotka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-03, 07:49   #2610
Likka9
Zakorzenienie
 
Avatar Likka9
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 6 969
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.4

Margosia
U Ciebie dzisiaj w nocy w końcu jak w normalnej rodzinie z niemowlakiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Likka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-02 13:59:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:26.