czarne legginsy - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Szafa - komentarze

Notka

Szafa - komentarze Tutaj komentujemy wieszaki powieszone w naszej Szafie.

 
 
Narzędzia
Stary 2009-08-22, 20:23   #61
malinowydzemx3
Wtajemniczenie
 
Avatar malinowydzemx3
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 088
Dot.: czarne legginsy

Cytat:
Napisane przez kamila901 Pokaż wiadomość
Mam większe ambicje niż wyjechać do Anglii, świecić gołym tyłkiem i szpanować, że się wyjechało z kraju.
Poza tym skoro tak się jej powodzi to mogłaby kupować ciuchy na trochę wyższym poziomie, chyba, że mają one odzwierciedlić poziom intelektualny, to w tym wypadku pasują idealnie
Pozdrawiam miłej soboty

karola, na drugi raz na impreze ubierz golf i spodnice do kostek! przeciez napisala ze po ulicy tak nie chodzi tylko do klubu. I nie ma golego tylka
__________________
oh wow, lovely
malinowydzemx3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 20:25   #62
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: czarne legginsy

Cytat:
Napisane przez malinowydzemx3 Pokaż wiadomość
karola, na drugi raz na impreze ubierz golf i spodnice do kostek! przeciez napisala ze po ulicy tak nie chodzi tylko do klubu. I nie ma golego tylka
A żeby dojść do klubu to się przez żadną ulicę nie przechodzi? Aaaa zapomniałam na wyspach już się teleportują
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 20:28   #63
malinowydzemx3
Wtajemniczenie
 
Avatar malinowydzemx3
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 088
Dot.: czarne legginsy

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
A żeby dojść do klubu to się przez żadną ulicę nie przechodzi? Aaaa zapomniałam na wyspach już się teleportują
mozna samochodem podjechac
__________________
oh wow, lovely
malinowydzemx3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 20:29   #64
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: czarne legginsy

Cytat:
Napisane przez malinowydzemx3 Pokaż wiadomość
mozna samochodem podjechac

Koniec OT.
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 21:53   #65
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: czarne legginsy

Nie bo to trzeba zrobic tak:
Zabierasz ciuchy do klubu i przebierasz sie w toalecie, jak wychodzisz robisz to samo no bo to juz wtedy nie sa rzeczy do klubu bo trzeba w nich tam dojsc, a idzie sie ulicą
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-23, 07:47   #66
kamila901
Zakorzenienie
 
Avatar kamila901
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 5 305
Dot.: czarne legginsy

Cytat:
Napisane przez malinowydzemx3 Pokaż wiadomość
karola, na drugi raz na impreze ubierz golf i spodnice do kostek! przeciez napisala ze po ulicy tak nie chodzi tylko do klubu. I nie ma golego tylka
ale przecież widzę inne wieszaki, nie chodzi mi konkretnie o ten 1, swiecić gołym tyłkiem to przenośnia

---------- Dopisano o 08:45 ---------- Poprzedni post napisano o 08:42 ----------

Cytat:
Napisane przez dirt Pokaż wiadomość
naprawdę "chodzi ci tylko o to, ze ci chodzi"?
a tutaj napisałaś ze chodzi ci o Ambicje i Poziom Intelektualny.
Poczytaj sobie z 15 razy co napisałas i się dobrze nad sobą zastanów dziewczyno jaki ty reprezentujesz soba poziom ze potrafisz tak obrazić osobę która nic ci nie zrobiła.
tak wlasnie o to mi chodzi, a cala reszta wyszla juz pozniej z komantarzy pisanych pod moim adreesem, osobiscie uwazam ze obrazanie mnie -rowniez mnie nie znajac (piszac ze polki sa takie i takie) tez nie jest w porzadku

---------- Dopisano o 08:47 ---------- Poprzedni post napisano o 08:45 ----------

Cytat:
Napisane przez MonkaIska Pokaż wiadomość
Dyskusja zażarta się toczy
Karola świetna figura ale nie podoba mi się strój, osobno byłoby świetnie razem jakoś nie gra. To moja ocena a Ty chodź sobie w czym chcesz i najważniejsze zebyś dobrze sie w tym czuła. Twój strój nie obraża nikogo nie wiem skąd tyle złości.

Dziewczyny bronicie praw wsi i miast ale szkalujecie pracę na zmywaku. Żadna praca nie hańbi a i tą ktoś musi wykonywać.

Ja myślałam, że szafa to miejsce w którym wyrażamy opinie ewentualnie dzieląc się poradami. Nie róbmy w wizażu kafeterii.
o moj boze czy ja hanbie prace na zmywaku? mowie tylko ze ktos kogo rodzice sprzataja czy cos za granica ma sie za lepszego, a wcale nie ma ku temu powodu
__________________




kamila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-23, 08:47   #67
SOCKI
Zakorzenienie
 
Avatar SOCKI
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szwajcaria
Wiadomości: 3 567
Dot.: czarne legginsy

Dziewczyny radzę zakończyć tę dyskusję...bo za takie wycieczki personalne zazwyczaj leciały punkty.

Mnie się zestaw nie podoba, nie mój styl po prostu, ale niech sobie dziewczyna nosi co chce, niech sobie obraża kogo chce a ja będę siedzieć i to olewać. Bo to nie moja broszka.
__________________
Wymiana książkowa, czyli porządki styczniowe

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post44413363
SOCKI jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-23, 10:59   #68
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: czarne legginsy

od siebie chciałam dodać tylko tyle, że wystawiając swoje zdjecia dziewczyny w ogóle nie chcą się godzić na krytykę. a przecież taki jest zamysł szafy - wymiana opinii na temat ubrań, styli, prezencji. odpowiedzią na krytykę jest atak, wypominanie zaściankowości.

mnie także zestaw nie przypadł do gustu i także nie zgodzę się ze zdaniem, że to "Twój" styl... to styl który wybrałaś, ale jest on teraz niezwykle popularny wlasnie w... anglii nie wyglądasz źle, bo jesteś zgrabną, atrakcyjną dziewczyną.

moze reguły szafy powinny ulec zmianie na "pochwal lub zamilknij"...? pozdrawiam pochwalających i krytykujących. mnie cieszy ta różnorodność opinii. a w wielu z was wzbudza niepotrzebną agresję...
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-23, 11:28   #69
Malinka Wola
Rozeznanie
 
Avatar Malinka Wola
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 533
Dot.: czarne legginsy

Boże, jaka wojna się tu rozpętała...

Co do ubrania - do klubu, na imprezę - ok
Na co dzień - tak, jak ktoś wcześniej napisał - dłuższa bluzeczka

P.S. Zazdroszczę figury
Malinka Wola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-23, 11:30   #70
Lisandra
Raczkowanie
 
Avatar Lisandra
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 110
Dot.: czarne legginsy

Niestety, ale "porażkowo".
Lisandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-23, 12:27   #71
dirt
Wtajemniczenie
 
Avatar dirt
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 375
Dot.: czarne legginsy

Cytat:
Napisane przez kamila901 Pokaż wiadomość
ale przecież widzę inne wieszaki, nie chodzi mi konkretnie o ten 1, swiecić gołym tyłkiem to przenośnia
tak wlasnie o to mi chodzi, a cala reszta wyszla juz pozniej z komantarzy pisanych pod moim adreesem, osobiscie uwazam ze obrazanie mnie -rowniez mnie nie znajac (piszac ze polki sa takie i takie) tez nie jest w porzadku
przypomnę ci twojego pierwszego posta w tym wątku, kto tu kogo pierwszy obraża, co?
Cytat:
Napisane przez kamila901 Pokaż wiadomość
"one"... skoro masz takie zdanie o Polkach to po co korzystasz z POLSKIEGO forum??!!

Jak wyżej...=> po co korzystasz z polskiego forum? Przenieś się na angielskie fora, a nie coś pokazujesz. Żal mi osób, które się wyrwały z wiochy, a teraz mają się za nie wiadmo kogo, bo ich rodzice sprzątają albo pracują na budowie, tyle że w Anglii. I nie przyznają się skąd tak naprawdę pochodzą. Żałosne. Ale cóż... myślę, że jedna osoba o takiej mentalności jak twoja to dla naszego kraju żadna strata
Jeśli uważasz, że ktoś krytykuje twoje stroje, bo ci zazdrości urody, figury itd, to powiedz mi dlaczego zazwyczaj tylko twoje wieszaki są komentowane w taki sposób, skoro na tym forum jest wiele szczupłych i ładnych dziewczyn? Według mnie jesteś całkiem przeciętna.
Poza tym jeśli budujesz swoją wartość i podnosisz samoocenę na swoim wyglądzie, ubierając się w taki sposób to gratuluje wyboru
nie dziw się po tym co napisałaś uwag pod twoim adresem. a tlumaczenie się że ktoś cię obraził bo napisał, że Polki są takie.. bo są - zawistne, zazdrosne i bez dystansu do siebie. widać to po twojej agresji.
poza tym czy widzisz różnice pomiędzy stwierdzenim: "Polki są...."
a tym:
Cytat:
Napisane przez kamila901 Pokaż wiadomość
Nie dowartościowujesz się tu tylko takim strojem Szkoda, że nie wiesz o co mi chodzi. O to, że nie trawie pustych dziewczynek, które myślą, że jak są za granicą to są lepsze i po kilku latach zapominają skąd tak naprawdę pochodzą i się mają za wielkie Angielki Poza tym skoro dodajesz swoje zdjęcia, to licz się z krytyką na temat swojego ubioru i wyglądu. I naucz się czytać ze zrozumieniem
i tym:
Cytat:
Napisane przez kamila901 Pokaż wiadomość
Mam większe ambicje niż wyjechać do Anglii, świecić gołym tyłkiem i szpanować, że się wyjechało z kraju.
Poza tym skoro tak się jej [Karoli2338] powodzi to mogłaby kupować ciuchy na trochę wyższym poziomie, chyba, że mają one odzwierciedlić poziom intelektualny, to w tym wypadku pasują idealnie
Pozdrawiam miłej soboty
Cytat:
Napisane przez kamila901 Pokaż wiadomość
Ja osobiście uznałam za obrazę mojej osoby to, że ktoś tu napisał, że Polki są zawistne, zazdrosne itd. A sama się za taką nie uważam. Więc należałoby napisać ewentualnie WIĘKSZOŚĆ POLEK lub POLKI, KTÓRE ZNAM, a nie traktować ludzi jako ogół!!
Nie obrażam ludzi pracujących na budowie, tylko szkoda mi ludzi, którzy się wywyższają a nie mają ku temu powodu! Kolejna osoba, która powinna nauczyć się czytać ze ZROZUMIENIEM!!
trzeba było wcisnąć zły post.
i nie ucz innych ludzi jak mają pisać, bo nie świecisz przykładem
i nie obrażaj innych pisząc im, że nie potrafią czytać ze zrozumienien - to bardzo modny na tym forum tekst ja komuś zabraknie argumentów, nieprawdaż?


To może ktoś mi odpowie na pytanie dlaczego autorka tego wieszaka ciągle pisze komentarze typu "Polki to, Polki tamto, ja jestem w Anglii i jestem super"??



To nie jest najazd na ludzi mieszkających na wsi. Sama jestem ze wsi, więc nie wiem po co miałabym najeżdżać. Dla mnie ktoś z wiochy to ktoś kto się zachowuje w taki a nie inny sposób, a nie ktoś kto ze wsi pochodzi. Powodzi jej się... Co mi do tego czy jej się powodzi czy nie! To nie usprawiedliwia braku gustu, ubierania się jak nie wiem kto ani tym bardziej nie usprawiedliwia ciągłego wywyższania się.
Z zazdrości... tak mam naprawdę czego zazdrościć: brak gustu, zbyt wysokie mniemanie o sobie, to że jest w Anglii i już zapomniała skąd pochodzi, kilo tapety na twarzy, zero naturalności.. Tego mam zazdrościć niby?
__________________
Forum o wiewiórkach: Wiewiórki

Edytowane przez dirt
Czas edycji: 2009-08-23 o 12:28
dirt jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-23, 12:52   #72
jagodka71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 118
GG do jagodka71
Dot.: czarne legginsy

Myślę że nawet na imprezę ten strój nie jest fajny... Niestety ale dla mnie porażka
jagodka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-23, 12:54   #73
emii
Zakorzenienie
 
Avatar emii
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 666
Dot.: czarne legginsy

Świetna dyskusja. Dla mnie autorka wątku nie potrafi przyjąć krytyki taka smutna prawda.
To, że w PL dziewczyny potrafią zjechać za inność to oddzielna sprawa i ja sie ztym zgadzam i tego nie popieram.
Tyle tylko, że autorka wątku nie prezentuje swoim strojem nic innego zaskakującego eh.
emii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-23, 13:31   #74
Dzindzej
Zakorzenienie
 
Avatar Dzindzej
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 327
Post Dot.: czarne legginsy

dirt daj już spokój. Temat skończony.
__________________
"Człowiek mało nauczy się z sukcesu, ale dużo z niepowodzenia"


Studia.

Cel: -6kg
Dzindzej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-23, 17:46   #75
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: czarne legginsy

Ojjj, nie , ta bluzka zdecydowanie za krótka do tych spodni, gryzie się góra z dołem.
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-23, 23:16   #76
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: czarne legginsy

Kurcze wychodzi na to że i ja jestem tania bo gdybym miała ładniejszy brzuch to raz na ruski rok na jakąś dobrą imprezę wbiłabym się w takie wdzianko
No może zamiast lateksu rurki , ale ogólnie nie ma co sobie żałować w tym wieku i nosić sutanny butki cudne ;p
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 08:44   #77
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: czarne legginsy

powiem tylko

podobnie ubrane Panie to widuję na naszych pl drogach... więc źle mi się kojarzy
__________________

Edytowane przez kolciag
Czas edycji: 2009-09-01 o 08:46
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 18:40   #78
girl99
Zakorzenienie
 
Avatar girl99
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 030
Dot.: czarne legginsy

Nie chce urazic, ale nie nie i jeszcze raz nie!!!
__________________
W walce zjednoczeni!!!


Vamos España
girl99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 18:48   #79
anka_res
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: RzeszUFF
Wiadomości: 7 528
Dot.: czarne legginsy

Zestaw raczej tanio wygląda

ALE.

Modelce z taką figurą nie sposób przynajmniej zarzucić, że naraża kogoś na nieprzyjemny widok

Mnie - jako bezbronnemu widzowi na ulicy - przeszkadza np. widok tłustych fałdek oklejonych ciasnym strojem. Naraża na nieprzyjemne doznania wzrokowo-estetyczne zanim się odwrócę ofkors.

Czyli w tym przypadku ewentualnie można, choć sam strój nie podoba mi się, znajdą się tacy, którym tak .
anka_res jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-25, 14:36   #80
kbong
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 48
Dot.: czarne legginsy

legginsy swietne, figura swietna, koperta swietna. gora passe.
__________________
Zawieszenie broni pomiędzy kobietami nazywa się przyjaźnią.
kbong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-26, 14:54   #81
lalalabamba
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: The Wild East
Wiadomości: 2 074
Dot.: czarne legginsy

Ale macie temat do kłótni...
Karola (czy tam Myszka) - cały czas zarzucasz Kamili jakąś obsesyjną zazdrość, ale sama czasem nie popadasz w obsesje? Czy zdrowe jest to, że z jednego komputera zakładasz kilka kont i tworzysz sobie grupę wsparcia na wizażu wystawiając sama sobie pozytywne opinie?
Nie zastanawiało Was to, dlaczego Myszka i Karola mają tak podobne poglądy i z taką zaciętością atakują "wredne, zazdrosne" Polki?
Też jestem zdania, że skoro Polska jest blee, to proszę bardzo, pokazuj swój styl na forach angielskich, może tam Cię docenią.

Co do stroju. Nie lubię legginsów z lateksu, ale wyglądałyby lepiej, na mój gust, z jakąś bluzką zakrywającą brzuch. W tej wersji to tylko na dyskotekę. Ale to tylko moje zdanie, dając tutaj swoje wieszaki musisz się liczyć z tym, ze ile osób tyle opinii i nic tego nie zmieni. Jednemu się spodoba, dla innego będzie wyglądać tanio. I nic do tego nie musi mieć zazdrość, tylko gust i poczucie estetyki. A pod tym względem, jak zauważyłaś, wizażanki sporo się różnią.
lalalabamba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-26, 15:15   #82
Cyska
Zakorzenienie
 
Avatar Cyska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: lbn/waw
Wiadomości: 10 088
GG do Cyska
Dot.: czarne legginsy

To są w końcu legginsy czy spodnie? fajne. Szukam wlasnie takich co moznaby bylo nosić bez tuniki.. czyli jakies spodniowate ale obcisle bardzo. Mozna wiedziec skąd?
__________________
Cyska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 15:47   #83
lentilka
Zakorzenienie
 
Avatar lentilka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Home sweet Home!
Wiadomości: 6 106
Dot.: czarne legginsy

moim zdaniem wygląda zjawiskowo odważnie z pewnością nie tanio
lentilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-28, 21:06   #84
XO Bunny XO
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 277
Dot.: czarne legginsy

swietna figurya... pomazyc xd
__________________
Weź mocno mnie obejmij, jakby świat miał dziś się skończyć...
XO Bunny XO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-10, 13:36   #85
avantgardemarlene
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 238
Dot.: czarne legginsy

wet looki fajne ale ta bluzka to prowokacja .
avantgardemarlene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 01:05   #86
helenka90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Okolice Rzeszowa
Wiadomości: 26
GG do helenka90
Dot.: czarne legginsy

kisiel dawać szybciochem....!!!!!!!


Walki będą!!!!!!


Mig mig kiesiel kisiel!!!!!!!!!!!!!
helenka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 06:44   #87
madziarka_b21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 333
Dot.: czarne legginsy

zdjecie typu "sweet focia" z NK zrobione w toalecie
madziarka_b21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 09:37   #88
martasdz
Zakorzenienie
 
Avatar martasdz
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 208
Dot.: czarne legginsy

nie wyszłabym tak na pewno, strój ogólnie mi się nie podoba, ale, co trzeba przyznać, masz świetną figurę, naprawdę super-zgrabna z Ciebie dziewczyna
martasdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 10:30   #89
Vixy
Rozeznanie
 
Avatar Vixy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 599
Dot.: czarne legginsy

Zajrzałam w resztę Twoich wieszaków i widzę, że ogólnie trzymasz się jednego stylu. Niektóre były świetne, inne tak średnio. Już nawet nie chodzi o gust, ale o zasady dopasowania elementów garderoby
W tym wieszaku też mi nie pasuje odsłonięty brzuch... masz świetny tyłek i dobrze, że go podkreśliłaś, ale z tym brzuchem to już było za dużo.
Osobiście bardzo podobają mi się sukienki z jakimiś elementami odkrytymi etc. ale taka bezpośredniość gubi gdzieś tą nutkę klasy.
Vixy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 10:46   #90
FFashionistkAA
Zakorzenienie
 
Avatar FFashionistkAA
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: United Kingdom
Wiadomości: 7 049
Dot.: czarne legginsy

Do klubu nocnego, ok, ... byłam swego czasu w Anglii i jakoś nigdy nikogo tak ubranego nie spotkałam. Mimo tego, że również mam zgrabną figurę i płaski brzuch, w życiu nie eksponowałbym tego w ten sposób...
__________________
TOTALLY OBSESSED WITH FASHION
FFashionistkAA jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Szafa - komentarze


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:00.