zestaw 4 - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Szafa - komentarze

Notka

Szafa - komentarze Tutaj komentujemy wieszaki powieszone w naszej Szafie.

 
 
Narzędzia
Stary 2009-10-08, 09:26   #31
Dociakowa
Zadomowienie
 
Avatar Dociakowa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 1 947
Dot.: zestaw 4

wszystko ok poza tymi rajstopami.. zamień je na jaśniejsze
pozdrawiam
__________________

->
76,6....30.07->72,7......65,5kg.. .60
Dociakowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 09:29   #32
7minut
Raczkowanie
 
Avatar 7minut
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 348
Dot.: zestaw 4

nie wies o co chodzi ? nie chodzi mi że ona ma buuujne kształty, tyle że wieszakiem nie jest, jest po prostu dobrze zbudowana, ma umieśnione nogi dlatego też stad takie łydki mi akurat ten typ sylwetki się nie podoba
7minut jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 09:38   #33
Dociakowa
Zadomowienie
 
Avatar Dociakowa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 1 947
Dot.: zestaw 4

Dziewczyna jest zgrabna, ma plaski brzuch , zgrabny tyłek i kształtne piersi..

" ma umieśnione nogi dlatego też stad takie łydki" - że co proszę?? ja też mam takie łydki!! takie łydki wyglądają zaje... w butach na obcasie.. i wcale nie jestem "dobrze zbudowana"

Przejrzyjcie sobie jej inne wieszaki.. szczuplutka Dziewczyna jest!!!

poniosło mnie
__________________

->
76,6....30.07->72,7......65,5kg.. .60

Edytowane przez Dociakowa
Czas edycji: 2009-10-08 o 09:40
Dociakowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 10:00   #34
Srebrnousta
Wtajemniczenie
 
Avatar Srebrnousta
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: miasto doznań
Wiadomości: 2 129
Dot.: zestaw 4

Cytat:
Napisane przez jatokto Pokaż wiadomość
bo jakoś tak konsekwentnie wychodzi,że wrzucam zestaw tam ,dostaję komentarze a potem ten sam zestaw wrzucam tu i okazuje się,że wszystko,co tam w komentarzach było podawane jako argumenty na plus, tu jest na minus i odwrotnie i to nie tyczy się tylko tego wieszaka czy jednej opinii ale ,generalizując na podstawie większości , ogółu - to ciekawe zjawisko socjologiczne ,które obserwuję od dłuższego czasu i strasznie mnie to bawi,bo tam wrzucam np. fotkę w spódnicy i dziewczyny w większości piszą ,że np. nie mój kolor ale długość dla mnie, wrzucam ją tu i na 90% większość napisze ,że kolor dla mnie ale długość zdecydowanie nie i to się sprawdza ... serio myślę,że to interesujące i zabawne zjawisko

A może to te wredne wizażanki specjalnie czytają komentarze na innych forach, żeby tu dać zupełnie odwrotny?
__________________
je t'ai attendu cent ans dans les rues en noir et blanc
tu es venu en sifflant
Srebrnousta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 10:37   #35
7minut
Raczkowanie
 
Avatar 7minut
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 348
Dot.: zestaw 4

Cytat:
Napisane przez Dociakowa Pokaż wiadomość
Dziewczyna jest zgrabna, ma plaski brzuch , zgrabny tyłek i kształtne piersi..

" ma umieśnione nogi dlatego też stad takie łydki" - że co proszę?? ja też mam takie łydki!! takie łydki wyglądają zaje... w butach na obcasie.. i wcale nie jestem "dobrze zbudowana"

Przejrzyjcie sobie jej inne wieszaki.. szczuplutka Dziewczyna jest!!!

poniosło mnie
każdy ma inne zdanie
7minut jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 11:14   #36
nika_88
Rozeznanie
 
Avatar nika_88
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: tajne =)
Wiadomości: 589
Dot.: zestaw 4

sukienka ladna, ale dol za ciezki dla niej
__________________
... ............Może nie jestem idealna, ale idealnie sobie z tym radzę
nika_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 11:40   #37
stasiek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 206
Dot.: zestaw 4

sukienka jest taka retro babcina przez ten wzór kwiatowy. Czarne rajstopy nie pasują kolorystycznie moim zdaniem. A buty przez te świecidełka jak na dyskotekę. Nic do niczego nie pasuje
__________________
stasiek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-08, 11:45   #38
Dzindzej
Zakorzenienie
 
Avatar Dzindzej
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 327
Post Dot.: zestaw 4

nie podoba mi się
__________________
"Człowiek mało nauczy się z sukcesu, ale dużo z niepowodzenia"


Studia.

Cel: -6kg
Dzindzej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 12:18   #39
ciemnooka188
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 203
Dot.: zestaw 4

dziewczyno masz super figurę i własny styl pewnie większość z nas by tego nie założyła ale ważne jest to w czym Ty lubisz chodzić i w czym Ty sie dobrze czujesz...
ciemnooka188 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 12:21   #40
karolli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 159
Dot.: zestaw 4

a ja kolejny raz bede za... nie dlatego ze powala mnie ten zesta ale dlatego, ze masz wlasny styl... wystarczy, ze zamiast Twojej twarzy wstawiłabys twarz obojętnie ktorej "gwiazdy" i wszyscy by sie tu rozpływali ...ohhh i ahhh.... jak wspaniale... dla mnie ogromny plus za indywidualnosc.
karolli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 12:29   #41
Srebrnousta
Wtajemniczenie
 
Avatar Srebrnousta
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: miasto doznań
Wiadomości: 2 129
Dot.: zestaw 4

Cytat:
Napisane przez karolli Pokaż wiadomość
a ja kolejny raz bede za... nie dlatego ze powala mnie ten zesta ale dlatego, ze masz wlasny styl... wystarczy, ze zamiast Twojej twarzy wstawiłabys twarz obojętnie ktorej "gwiazdy" i wszyscy by sie tu rozpływali ...ohhh i ahhh.... jak wspaniale... dla mnie ogromny plus za indywidualnosc.
Nie rozumiem argumentów, że gdyby to nie była jakaś zwykła osóbka, tylko wielka gwiazda albo na przykład sukienka projektanta, a nie z zakupów w sh, to wszyscy by się rozpływali. Mnie to się kompletnie nie podoba niezależnie od tego, kto to założy.
__________________
je t'ai attendu cent ans dans les rues en noir et blanc
tu es venu en sifflant
Srebrnousta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-08, 12:50   #42
smyk89
Zadomowienie
 
Avatar smyk89
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 165
Dot.: zestaw 4

sukienka średnia, sama bym takiej nie założyła, ale całkiem dobrze Ci w niej najmniej mi się podoba to asymetryczne ramię i to, że buty które dobrałaś są zdecydowanie za cięzkie do tej sukienki, gryzą się z lekkim, letnim wzorem. Poszukałabym innych do niej.
__________________
Życie to suma naszych błędów.
smyk89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 12:55   #43
Alexandraa
Zakorzenienie
 
Avatar Alexandraa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 134
GG do Alexandraa
Dot.: zestaw 4

Cytat:
Napisane przez jatokto Pokaż wiadomość
7minut,ciuchy tu komentujemy a ja na krytykę dobrze reaguję tylko widzisz czasem ludzie rozmawiają czyli wymieniają opinie-to właśnie robię ktoś mówi:mi się to nie podoba a ja mówię,czemu mi się podoba wymiana zdań to się nazywa i nie ma nic wspólnego z reakcją na krytykę ...to ja mam tematyczną zagadkę logiczną: jakby ktoś powiedział"ja we wtorki chodzę na basen" a ja bym powiedziała" a ja na basen chodzę w poniedziałki" to oznaczałoby to,że źle znoszę krytykę?
ja bym odpowiedziała tu ,że ten piernik nijak ma się do wiatraka

Chyba Ci się coś pomyliło. Pytania jak te z basenem to faktycznie wymiana zdań, rozmowa i to nie jest reagowanie na krytykę bo tui nikt nikomu nie powiedział, że to, że Ty chodzisz w poniedziałek jest niefajne bo inni chodzą we wtorki.
Natomiast Tobie nie spodobało się to, że ktoś napisał, że mu się zestaw nie podoba a to jest negatywna reakcja na krytykę.
I co ma piernik do wiatraka? Hę?
Napisałaś, że to jest dziwne bo na innym forum to się wszystkim podobało. A co to ma do rzeczy? Tam się podobało tu nie i już.
Skoro wystawiasz zdjęcia to chyba logiczne, że nie każdy będzie się podniecał z zachwytu.


Sukienka jest świetna i buty też ale kompletnie do siebie to nie pasuje. Mi się nie podoba.


A co do figury to nie uważam, żeby coś było z nią nie tak, jak dla mnie jest bardzo fajna, kobieca.
Tylko nie rób sobie zdjęć od dołu (jak to pierwsze bo wyglądasz niekorzystnie, )
I kompletnie nie rozumiem co Wy chcecie od Jej łydek?! Łydka to łydka a nie ociosany kołek. To są normalne łydki i bardzo ładnie wyglądają w obcasach.



__________________
Moja galeria z pazurkami: klik


Królowa Aleksandra
Blog <- klik




Edytowane przez Alexandraa
Czas edycji: 2009-10-08 o 13:00
Alexandraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 13:07   #44
agunineczka
Zakorzenienie
 
Avatar agunineczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: znad morza ;)
Wiadomości: 7 888
Dot.: zestaw 4

Wzorek jak dla starej babci, a na dodatek taki krój Ciebie pogrubia.
Zestaw zdecydowanie nie dla Ciebie..
__________________
okruszek
agunineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 13:14   #45
jatokto
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 213
Dot.: zestaw 4

Alexandraa, dziękuję za komentarz

a co do mojej wypowiedzi względem 7minut- wkurzyło mnie to,że zarzuciła mi,iż obrażam się na krytykę po takiej mojej wypowiedzi :czarna dziwna rzecz,bo pokazałam ten zestaw na innym portalu i wszyscy tam komentujący stwierdzili,że doskonale pasuje do mojej sylwetki i podkreśla to,co powinno być podkreślone więc wybacz,ale wydaje mi się,że zwyczajnie preferujesz specyficzny typ sylwetki i stąd takie a nie inne komentarze

---------- Dopisano o 22:53 ---------- Poprzedni post napisano o 22:45 ----------

ja lubię kobiece sylwetki -kształtne łydki ,okrągłe biodra,wypukłe pupy i takie podobają mi się eksponowane natomiast kompletnie nie podobają mi się i nie pasują mi do mini,obcisłości itp. sylwetki bardzo szczupłe i chłopięce w kształcie (chude ,patyczkowate nogi,płaska pupa,koścista budowa) przypuszczam,że ty,Czarna1351, uważasz dokładnie odwrotnie


-nie uważam,żeby tam było coś poza moimi spostrzeżeniami i moją opinią na dany temat

pozdrawiam
jatokto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 13:19   #46
martha77
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 98
Dot.: zestaw 4

jato kto dlaczega ciagle podkreslasz ze na innym portalu sie toba zachwycaja-dla mnie to niezrozumiale,jestesmy na wizazu i tyle,a skoro tamte opinie tobie odpowiadaja zostan tam skad wrocilas
wg mnie wygladasz grubo i tyle.Po twoich wypowiedziach wnioskuje ze doskonale wiesz ze masz mankamenty i na sile wbijasz sobie do glowy i nam jak to cie masywne sylwetki zachwycaja-coz twoja sprawa.
ja jestem za szczuplymi zgrabnymi sylwetkami-twoja taka nie jest!
a sukienka straszna!
martha77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 13:30   #47
karolli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 159
Dot.: zestaw 4

oj dziewczyny...
karolli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 13:33   #48
Alexandraa
Zakorzenienie
 
Avatar Alexandraa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 134
GG do Alexandraa
Dot.: zestaw 4

Cytat:
Napisane przez martha77 Pokaż wiadomość
jato kto dlaczega ciagle podkreslasz ze na innym portalu sie toba zachwycaja-dla mnie to niezrozumiale,jestesmy na wizazu i tyle,a skoro tamte opinie tobie odpowiadaja zostan tam skad wrocilas
Chyba skąd przyszłaś...


Cytat:
Napisane przez martha77 Pokaż wiadomość
wg mnie wygladasz grubo i tyle.Po twoich wypowiedziach wnioskuje ze doskonale wiesz ze masz mankamenty i na sile wbijasz sobie do glowy i nam jak to cie masywne sylwetki zachwycaja-coz twoja sprawa.
ja jestem za szczuplymi zgrabnymi sylwetkami-twoja taka nie jest!



Nie ma to jak inteligentny komentarz. Po prostu. Jesteś gruba i masywna.
Nie wychodź z domu, bo wstyd.
"Twoich" się pisze z dużej litery a od czasu do czasu można zastosować interpunkcję.

Mam wrażenie, że tego typu komentarze spowodowane są tym, że chudzinki zdają sobie sprawę, że sexy jest właśnie kobieca zaokrąglona figura i zżera je zazdrość.




Zresztą wydawało mi się, że oceniamy tutaj ubrania a nie figury.
Ale skoro już to jak wspomniałam uważam, że właścicielka owego wieszaka jest w sam raz. I wcale nie jest gruba, wbijacie sobie do głowy jakieś bzdety z cosmo czy innych gazetowych mózgozjadaczy.



__________________
Moja galeria z pazurkami: klik


Królowa Aleksandra
Blog <- klik



Alexandraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 13:35   #49
karolli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 159
Dot.: zestaw 4

Cytat:
Napisane przez martha77 Pokaż wiadomość
jato kto dlaczega ciagle podkreslasz ze na innym portalu sie toba zachwycaja-dla mnie to niezrozumiale,jestesmy na wizazu i tyle,a skoro tamte opinie tobie odpowiadaja zostan tam skad wrocilas
wg mnie wygladasz grubo i tyle.Po twoich wypowiedziach wnioskuje ze doskonale wiesz ze masz mankamenty i na sile wbijasz sobie do glowy i nam jak to cie masywne sylwetki zachwycaja-coz twoja sprawa.
ja jestem za szczuplymi zgrabnymi sylwetkami-twoja taka nie jest!
a sukienka straszna!
faktycznie jatokto nie nalezy do bardzo szczuplych osob ale akurat jej figura jest zgrabna-proporcjonalna. I nie mow, ze nie bo jest zgrabna! a jak uwazasz inaczej to znaczy, ze pojecia w temacie nie masz. Nie zawsze chude dziewczyny maja ładne figury, wystajace kosci, proste nozki i zero biustu...ale tez grubsze mają swoje problemy obwisły, wystający brzuch, tłuszczyk na plecach i ramionach... czy widzisz cos takiego u jatokto? bo ja nie.
karolli jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-08, 13:38   #50
jatokto
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 213
Dot.: zestaw 4

martha77, współczuję problemów z nadinterpretacją
o innym portalu wspomniałam na zasadzie anegdoty,bo to zabawna prawidłowość
nic nikomu nie wmawiam,bo nie widzę takiej potrzeby-jednemu podoba się figura belluci, drugiemu calisty flockhart - ja należę do tych pierwszych, ty np. do tych drugich no i ok tylko czemu to negujesz? myślisz,że jak tobie podobają się chudzielce,to każdy kto mówi,że jemu się nie podobają musi kłamać?... idąc tym tokiem rozumowania powinnam pomyśleć,że skoro mi podobają się kobiece kształty, to ci ,którzy opowiadają,że lubią chudzielce muszą kłamać- paranoja ,nie sądzisz?

jatokto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 13:48   #51
stasiek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 206
Dot.: zestaw 4

Cytat:
Napisane przez jatokto Pokaż wiadomość
jednemu podoba się figura belluci, drugiemu calisty flockhart
zgadza się, a trzeci powie, że jedna i druga jest brzydka, bo ładne ciało to mają kobiety kulturystki Uwagi o figurze, można sobie zachować dla siebie, dopóki wałki tłuszczu nie wylewają się z za małych o 3 rozmiary biodrówek
__________________
stasiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 13:58   #52
mandarynkie
Raczkowanie
 
Avatar mandarynkie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 208
Dot.: zestaw 4

moim skromnym zdaniem to połączenie nie wyglada zbyt korzystnie
mandarynkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 14:04   #53
pallacanestra
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 149
Dot.: zestaw 4

Drogie dziewczyny, dajcie sobie spokój! nie komentujcie tych wieszaków... Są ciekawsze zajęcia... jak widać ta użytkowniczka nie ma nic innego do roboty tylko strzela zdjecia samowyzwalaczem, wdzięczy się do aparatu, wstawia te swoje kreacje, a z krytyką nie zgadza się nie tylko u nas - polecam jej profil na innym portalu (szafa)...
dajcie sobie spokój - polecam Wam to
Miłego dnia!

---------- Dopisano o 15:04 ---------- Poprzedni post napisano o 15:03 ----------

a dawać swoje zdjęcia na różnych portalach, w dodatku takie same to musi być dopiero kompleks

Edytowane przez pallacanestra
Czas edycji: 2009-10-08 o 14:06
pallacanestra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 14:16   #54
jatokto
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 213
Dot.: zestaw 4

bez komentarza...
jatokto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 14:32   #55
4na
Rozeznanie
 
Avatar 4na
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 604
Dot.: zestaw 4

Cytat:
Napisane przez pallacanestra Pokaż wiadomość
Drogie dziewczyny, dajcie sobie spokój! nie komentujcie tych wieszaków... Są ciekawsze zajęcia... jak widać ta użytkowniczka nie ma nic innego do roboty tylko strzela zdjecia samowyzwalaczem, wdzięczy się do aparatu, wstawia te swoje kreacje, a z krytyką nie zgadza się nie tylko u nas - polecam jej profil na innym portalu (szafa)...
dajcie sobie spokój - polecam Wam to
Miłego dnia!

---------- Dopisano o 15:04 ---------- Poprzedni post napisano o 15:03 ----------

a dawać swoje zdjęcia na różnych portalach, w dodatku takie same to musi być dopiero kompleks

polecam również stylio tam też można zobaczyć jak bardzo wszyscy zachwalają wieszaki 'jatokto' np tu.: http://stylio.pl/my_wardrobe_picture...&ownerID=14969
i dziwi mnie dlaczego głównie tam gdzie jatokto to kłótnia, sprzeczki etc
4na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 14:32   #56
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: zestaw 4

Cytat:
Napisane przez pallacanestra Pokaż wiadomość
Drogie dziewczyny, dajcie sobie spokój! nie komentujcie tych wieszaków... Są ciekawsze zajęcia... jak widać ta użytkowniczka nie ma nic innego do roboty tylko strzela zdjecia samowyzwalaczem, wdzięczy się do aparatu, wstawia te swoje kreacje, a z krytyką nie zgadza się nie tylko u nas - polecam jej profil na innym portalu (szafa)...
dajcie sobie spokój - polecam Wam to
Miłego dnia!

---------- Dopisano o 15:04 ---------- Poprzedni post napisano o 15:03 ----------

a dawać swoje zdjęcia na różnych portalach, w dodatku takie same to musi być dopiero kompleks
i punkt poleciał, do bana bliżej...

---------- Dopisano o 15:32 ---------- Poprzedni post napisano o 15:32 ----------

Cytat:
Napisane przez 4na Pokaż wiadomość
polecam również stylio tam też można zobaczyć jak bardzo wszyscy zachwalają wieszaki 'jatokto' np tu.: http://stylio.pl/my_wardrobe_picture...&ownerID=14969
i dziwi mnie dlaczego głównie tam gdzie jatokto to kłótnia, sprzeczki etc
tu też punkcik bliżej nirwany...
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 14:35   #57
pallacanestra
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 149
Dot.: zestaw 4

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
i punkt poleciał, do bana bliżej...

---------- Dopisano o 15:32 ---------- Poprzedni post napisano o 15:32 ----------


tu też punkcik bliżej nirwany...
mnie to wcale nie rusza dziękuję
pallacanestra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 14:41   #58
giovanna92
Wtajemniczenie
 
Avatar giovanna92
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: tu diabeł mówi dobranoc
Wiadomości: 2 003
GG do giovanna92
Dot.: zestaw 4

Mi się ten zestaw nie podoba
__________________
Kochać i być kochanym to tak, jakby z obu stron grzało nas słońce...
giovanna92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 14:59   #59
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: zestaw 4

Cytat:
Napisane przez pallacanestra Pokaż wiadomość
mnie to wcale nie rusza dziękuję
Mnie też nie.
ban na 7 dni za ignorowanie moderatora.

zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 15:05   #60
littleblackwitch
Zadomowienie
 
Avatar littleblackwitch
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Pyrlandia ♥
Wiadomości: 1 832
Dot.: zestaw 4

Cytat:
Napisane przez Alexandraa Pokaż wiadomość
Chyba Ci się coś pomyliło. Pytania jak te z basenem to faktycznie wymiana zdań, rozmowa i to nie jest reagowanie na krytykę bo tui nikt nikomu nie powiedział, że to, że Ty chodzisz w poniedziałek jest niefajne bo inni chodzą we wtorki.
Natomiast Tobie nie spodobało się to, że ktoś napisał, że mu się zestaw nie podoba a to jest negatywna reakcja na krytykę.
I co ma piernik do wiatraka? Hę?
Napisałaś, że to jest dziwne bo na innym forum to się wszystkim podobało. A co to ma do rzeczy? Tam się podobało tu nie i już.
Skoro wystawiasz zdjęcia to chyba logiczne, że nie każdy będzie się podniecał z zachwytu.
Sukienka jest świetna i buty też ale kompletnie do siebie to nie pasuje. Mi się nie podoba.
A co do figury to nie uważam, żeby coś było z nią nie tak, jak dla mnie jest bardzo fajna, kobieca.
Tylko nie rób sobie zdjęć od dołu (jak to pierwsze bo wyglądasz niekorzystnie, )
I kompletnie nie rozumiem co Wy chcecie od Jej łydek?! Łydka to łydka a nie ociosany kołek. To są normalne łydki i bardzo ładnie wyglądają w obcasach.
Swięte słowa...

Cytat:
Napisane przez Alexandraa Pokaż wiadomość

Nie ma to jak inteligentny komentarz. Po prostu. Jesteś gruba i masywna.
Nie wychodź z domu, bo wstyd.
"Twoich" się pisze z dużej litery a od czasu do czasu można zastosować interpunkcję.
Mam wrażenie, że tego typu komentarze spowodowane są tym, że chudzinki zdają sobie sprawę, że sexy jest właśnie kobieca zaokrąglona figura i zżera je zazdrość.
Zresztą wydawało mi się, że oceniamy tutaj ubrania a nie figury.
Ale skoro już to jak wspomniałam uważam, że właścicielka owego wieszaka jest w sam raz. I wcale nie jest gruba, wbijacie sobie do głowy jakieś bzdety z cosmo czy innych gazetowych mózgozjadaczy.
ave!

Cytat:
Napisane przez 4na Pokaż wiadomość
polecam również stylio tam też można zobaczyć jak bardzo wszyscy zachwalają wieszaki 'jatokto' np tu.: http://stylio.pl/my_wardrobe_picture...&ownerID=14969
i dziwi mnie dlaczego głównie tam gdzie jatokto to kłótnia, sprzeczki etc
nie ma to jak popierać swoje wypowiedzi z własnego, drugiego konta

a tak btw, to się powtarzasz
littleblackwitch jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Szafa - komentarze


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:26.