Operacja powiększenia biustu-kliniki, opinie, wiek - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-22, 18:23   #1
bubblebobble
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2

Operacja powiększenia biustu-kliniki, opinie, wiek


Witajcie! Mam do Was ogromną prośbę. Otóż mam 16 lat i mały biust (miseczka A), co jest moim dużym kompleksem. Jeszcze jakiś czas temu liczyłam, że piersi jeszcze urosną, ale nic z tego. Większość kobiet z mojej rodziny czuły ten sam ból, więc mały biust chyba mam zapisany w genach. Od trzech lat nawet nie drgnął, a nawet trochę zmalał jak schudłam. Mam 164cm i ważę 60kg, mam masywne nogi i większy okrągły tyłek. Tylko góra chuda. Moje koleżanki mają rozmiary C, a ja jedynie zastanawiam się co zrobić z moim problemem. Dlatego proszę Was, powiedzcie mi, czy w moim wieku można przeprowadzić operację powiększenia piersi? Jakie mogą być ewentualne powikłania i CZY MOGĄ MI PODAĆ JAKIŚ ŚRODEK PRZECIWWYMIOTNY PO NARKOZIE? Bardzo proszę o odpowiedź i z góry dziękuję za pomoc
bubblebobble jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 11:23   #2
agnes281
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 255
Dot.: Operacja powiększenia biustu-kliniki, opinie, wiek

Cytat:
Napisane przez bubblebobble Pokaż wiadomość
Witajcie! Mam do Was ogromną prośbę. Otóż mam 16 lat i mały biust (miseczka A), co jest moim dużym kompleksem. Jeszcze jakiś czas temu liczyłam, że piersi jeszcze urosną, ale nic z tego. Większość kobiet z mojej rodziny czuły ten sam ból, więc mały biust chyba mam zapisany w genach. Od trzech lat nawet nie drgnął, a nawet trochę zmalał jak schudłam. Mam 164cm i ważę 60kg, mam masywne nogi i większy okrągły tyłek. Tylko góra chuda. Moje koleżanki mają rozmiary C, a ja jedynie zastanawiam się co zrobić z moim problemem. Dlatego proszę Was, powiedzcie mi, czy w moim wieku można przeprowadzić operację powiększenia piersi? Jakie mogą być ewentualne powikłania i CZY MOGĄ MI PODAĆ JAKIŚ ŚRODEK PRZECIWWYMIOTNY PO NARKOZIE? Bardzo proszę o odpowiedź i z góry dziękuję za pomoc


poprzewracalo sie w glowie od internetu!

czesc

Ja w Twoim wieku wogole nie myslalam o operacji a juz wogole gdzie Ty taka mloda? nie kieruj sie .ze w Twojej rodzinie ktos mial maly czy duzy biust..moja mama ma do dzis wielkie piersi a ja miala do teraz a mam 28 lat miseczke A.. Ty zaloze sie 2 lata temu co dostalas okres, Twoje cialo nadal dojrzewa, hormony sie jeszczze w pelni nie rozwinely a Ty juz masz w glowie operacje~? wiesz nie odbierz mnie zle, ale na Twoim miejscu zastanawialabym sie nad wyborem dobrego L.O przyszlosci itd....a biust Tobie napewno urosnie!!


Pozdrawiam.
__________________
21.10.2009 Kolasinski, Poznan, 350 hp



" W dzisiejszych czasach nie ma miejsca na milosc trzeba robic melanz i sie nie przyzwyczajac"
agnes281 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-27, 12:26   #3
J_Carina
Przyczajenie
 
Avatar J_Carina
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Stockholm
Wiadomości: 5
Angry Dot.: Operacja powiększenia biustu-kliniki, opinie, wiek

Omg! 16 lat i masz takie pomysly...
Nie wiem czy wiesz ale niektozi chlopcy wola male biusty poza tym zastanow sie czy warto narazac sie na takie ryzyko. Ja po ostatnich newsach...mianowicie mam na mysli 31 latke, ktora zdecydowala sie na zabieg w Polsce ... Nie zdecydowalabym sie na zabieg w Polsce
Za zadne pieniadze...
http://kariinasworld.blogspot.se/201...olsce-nie.html
Kobietka zniszczyla swoje zycie myslac, ze taniej znaczy lepiej...
What a bullshit!
J_Carina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:18.