Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer. 2011 - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Na kolejny tytuł nowego wątku wybieram:
"Raz jest synek, raz córeczka - wiosną wskoczą do wózeczka" 23 37,10%
"Kurtka za mała, brzuszek już duży, a nam do wiosny czas się dłuży" 6 9,68%
"Wielkie brzuchy, duże dzieci, do porodu szybko zleci" 1 1,61%
"Mamusie zaczynają wyprawkę kupować, a dzidzie na naszych brzuszkach trenować" 2 3,23%
"Dzieciaczki w brzuszkach buszują, a mamusie wyprawki kupują" 3 4,84%
"Z uśmiechem na twarzy na wiosnę czekamy, by przywitać się z naszymi maluszkami" 3 4,84%
"Płeć maluszków już znamy i wyprawkę im szukamy" 1 1,61%
"Chłopiec czy dziewczynka - to już wiemy i piękną wyprawkę kompletujemy!" 5 8,06%
"Coraz większe mamy brzuszki - uśmiechnięte w nich maluszki" 18 29,03%
Głosujący: 62. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-10, 12:28   #301
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomości: 7 083
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Sasiek ja mam na 15sta z tym, ze u mnie sa bardzo niepunktulani i zazwyczaj schodzi pol dnia

eweska no brzuchol ogromniasty, a jaka fajna ta jasno fioletowa bluzeczka moze beda dwie dziewuszki chociaz mowi sie, ze jak brzuch rozlazi sie na boki to dziewczynka, ja mam caly do przodu jak narazie no i makijaz super, masz jakies fotki z makijazami takimi delikatnymi? ja sie w ogole nie umiem malowac

Cytat:
Napisane przez the_sania Pokaż wiadomość
przywitam się z wami
tak piszecie o tych pysznościach, które przyrządzacie to aż ślinka cieknie ja robię pomidorową, ale nawet bez marchewki, bo nie chciało mi się iśc do marketu po nią w taką śnieżycę oj leniwa jestem strasznie

ładne brzuszki dziewczyny
a Siasiek aż uwierzyc nie mogę, że tak może byc widac Bejbika, że tak się wybija górka

mnie coś od wczoraj brzuch bolał, taki nie wiem... na maksa wzdęty i twardy był i kuło mnie wyżej. myślicie, że jest o co się martwiC?

a i wiecie co, mam tą płytę "będę mamą" i Music_For_The_Unborn_Chil d i słucham tego, ale długo nie mogę wytrzymac, zwłaszcza przy tej drugiej :P a ta pierwsza kojarzy mi się z płytą, którą kiedyś miałam "erotic music" czy jakoś tak
the_sania a mozesz podac tytuly tych melodii/piosenek chociaz paru?
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 12:34   #302
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez violisia Pokaż wiadomość
ooo dziekuje za opinie

a brzuchol rozbrajajacy naprawde i moim zdaniem tez wysoko

ja sie dzis oderwie od codziennosci bo sasiadka na pazurki przychodzi a wogole mieszka dom obok a nie wie ze w ciazy jestem hehehe
No to coś super, czasami warto porobić cos innego

Cytat:
Napisane przez principessina Pokaż wiadomość
Sasiek ja mam na 15sta z tym, ze u mnie sa bardzo niepunktulani i zazwyczaj schodzi pol dnia

eweska no brzuchol ogromniasty, a jaka fajna ta jasno fioletowa bluzeczka moze beda dwie dziewuszki chociaz mowi sie, ze jak brzuch rozlazi sie na boki to dziewczynka, ja mam caly do przodu jak narazie no i makijaz super, masz jakies fotki z makijazami takimi delikatnymi? ja sie w ogole nie umiem malowac



the_sania a mozesz podac tytuly tych melodii/piosenek chociaz paru?
Mo się brzuch rozłaził na boki a synka urodziłam
Poszukam cos na kompie to wrzucę
eweska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 12:37   #303
violisia
Zadomowienie
 
Avatar violisia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 501
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez eweska Pokaż wiadomość
No to coś super, czasami warto porobić cos innego

Mo się brzuch rozłaził na boki a synka urodziłam
Poszukam cos na kompie to wrzucę
wlasnie moja znajoma tez miala pileczke malutka z przodu i urodzila dziewczynke, a wszystko wskazywalo na chlopaka, zachcianki wyglad itp nie ma co wierzyc w przesady


a ja wczoraj zamowilam prezent do tż i dzis juz go mam hehe blyskawiczna wysylka..

---------- Dopisano o 13:37 ---------- Poprzedni post napisano o 13:36 ----------

a wogole ciekawe jak tam kasia, na gg tez jej nie ma..
violisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 12:45   #304
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez violisia Pokaż wiadomość
wlasnie moja znajoma tez miala pileczke malutka z przodu i urodzila dziewczynke, a wszystko wskazywalo na chlopaka, zachcianki wyglad itp nie ma co wierzyc w przesady

.
Pewnie, że nie ma co wierzyć

W pierwszej ciąży brzuszek miałam piłeczkowaty, z przodu, ładną cerę i pochłaniałam słodycze i urodził się synek.

Teraz brzuszek i cera tak jak w pierwszej ciąży, ale odrzuca mnie od słodyczy i będzie córcia.

Zaraz koniec pracy i do domciu. Na obiad! Jestem tak głodna, że zjadłabym konia z kopytami

Aha - od wczoraj mierzę ciśnienie krwi i...mam niskie - np. wczoraj: rano: 97/64, południe: 98/64, wieczór: 101/96

---------- Dopisano o 13:45 ---------- Poprzedni post napisano o 13:43 ----------

Cytat:
Napisane przez violisia Pokaż wiadomość
a wogole ciekawe jak tam kasia, na gg tez jej nie ma..
No i co z AlicjąH? Wciąż się nie odzywa. Mogłaby chociaż nam 'pomachać'. Mam nadzieję, że u niej wszystko w porządku...
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 12:49   #305
Aliczka88
Zadomowienie
 
Avatar Aliczka88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Nibylandia :):)
Wiadomości: 1 688
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez Kwiatecek Pokaż wiadomość
Chcilam Wam pokazac moja sukienke na cywilny i buty, ale nie mam weny isc po baterie do aparatu , bo rozladowany
Mam zdjecie robione tel w sklepie jak mierzylam, niestety jakosc slaba ale moze cos tam widac, no i butom zrobilam odrazu, a takze brzuszek, ze srody , jeszcze z 20 tyg
i nie smiejcie sie z moich pastelowych skarpetek
Sukienka i buty pierwsza klasa i skarpetki tez

Cytat:
Napisane przez katarzynka00 Pokaż wiadomość
o tu was mam
pędzicie jak burze

gratuluje brzuszków.Wszystkie pięknie wyglądacie

U mnie wszystko ok. Dostałam @ z czego się niezmiernie ciesze.Jestem coraz bliżej realizacji marzeń
Zycze wszystkiego co najlepsze Kasiu

I wróciałam!!! Ledwo co sie przedarłam przez te zawieje i zamiecie śnieżne! MASAKRA! Wczoraj zero sniegu a dzis juz pół metra i bądz tu zdrowy....
I siadłam przed tv zeby troche ochłonąć i leciał kolejny odcinek Sagi Prastarej Puszczy-Jana Walencika i było o rysiach.... Ja pier.... Alem sie poryczła..... Ja nie moge takich filmów oglądać bo jeszcze dobrze sie nie zacznie a ja juz szlocham...

Piękne macie brzuszki moje Miśki Oby tak dalej rosły! Eweska, niezmiennie zajmujesz pierwszą pozycje

Ide cos na szybko upichcić
__________________
"Znaczną częścią naszego życia rodzinnego są udane szarlotki"


Żona
Mama Misia

Makijażystka
Aliczka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 12:54   #306
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez eweska Pokaż wiadomość
Co do revlona to ten do suchej już tak fajnie nie kryje jak ten do tłustej/mieszanej miałam obydwa, przetestowałam multum podkładów na chwilę obecną mam w domku bodajże 9 podkładów, dobry z Revlona jest ten podkład mineralny, nie źle kryje nie tak jak Revlon Colorstay ale daje radę no i nie podkreśla skórek.
Dobrze też sprawują się podkłady Clinique są różne wersje, ale na bank żadne nie podkreśla wysuszonych skórek, wiem bo sama mam z tym problem, łuszczy mi się nos mimo że mam cerę mieszaną z tendencją do tłustej.


Kochane moje a powiedźcie mi czy ja mam brzuch wysoko ??? Mnie się wydaje że tak, ale może jestem w błędzie ???
Ale powiem Wam że przy synku brzuchol bardziej rozlewał mi sie na boki teraz wydaje mi sie że wychodzi do przodu.
masz wysoko moim zdaniem
slodziutki i duzutki w razm raz dla dwojeczki
Cytat:
Napisane przez the_sania Pokaż wiadomość
głowa do góry a miód to faktycznie dobry pomysł, aczkolwiek ja po kilku razach słodzenia miodem wróciłam do cukru

masz rację, ale z kolei czasem jak pomyślę, że dzidziuś urodzi się i będzie coś nie tak.... boże nie chcę nawet o tym myślec, to będę się zastanawiac, czy ta głupia filiżanka kawy nie zaszkodziła...
w ogóle dziś aż się popłakałam jak mówiłam do Dzidziusia, że go kocham i mam nadzieję, że będzie cały i zdrowy

wysoko i okrąglutki

od nowa
a czemu wrocilas do cukru ??
czyzby jakies problemy ze slodkoscia ?

ja wlasnie stanela przed lustrem i doznalam szoku
masakra jak mi beben rosnie
w niedziele zrobie fotke i zobaczycie, ze pomiedzy tymi 3 dniami jest masakra
szok
ledwo sie schylam
a co bedzie pozniej ...
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 12:56   #307
katarzynka00
Zakorzenienie
 
Avatar katarzynka00
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 7 345
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez eweska Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki kochana Za niedługo dołączysz ponownie do brzuchatek
miło mi

również mam taką nadzieje

A tymczasem będę do was zaglądać w miarę możliwości.

__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym
następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


katarzynka00 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-10, 13:11   #308
moria44
Wtajemniczenie
 
Avatar moria44
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z chałupki
Wiadomości: 2 504
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

eweska - brzusio jak zwykle imponujący

Cytat:
Napisane przez listopadowa80 Pokaż wiadomość
A ja mam takie pytanko, niezwiązane z wątkiem... Czy jest szansa, że mój avatar powróci, czy muszę od nowa wgrać??
Ja wgrałam od nowa.

Cytat:
Napisane przez Aliczka88 Pokaż wiadomość
I siadłam przed tv zeby troche ochłonąć i leciał kolejny odcinek Sagi Prastarej Puszczy-Jana Walencika i było o rysiach.... Ja pier.... Alem sie poryczła..... Ja nie moge takich filmów oglądać bo jeszcze dobrze sie nie zacznie a ja juz szlocham...
Też oglądam i serce mi się łamie ...
Na rysie to można wpłacać pieniążki, o tutaj:
http://www.rys.wwf.pl/
Dział "możesz pomóc".

Ja im tam co jakiś czas a to 20 a to 40zł wyślę. Gdyby każdy człowiek, który pracuje i zarabia tą średnią krajową wpłacił tylko 1 raz w życiu 5zł to by było pieniążków, że hoho Ale wielu myśli, że wpłacać to trzeba od razu po 100zł albo i więcej.
Ja czasem przelewam na różnych ludzi po 10zł. Bo ziarnko do ziarnka...

A wiecie, że wszelkie darowizny można sobie odpisać od podatku, czy coś takiego. Trzeba tylko drukować potwierdzenia przelewów i w tytule musi paść słowo "darowizna"


U mnie dzisiaj też pomidorowa
__________________
Iguśka

God couldn’t be everywhere, so he created mothers

moria44 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 13:14   #309
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Ja juz po obiadku, duzo nie zjadłam podłubałam i zostawiłam, za dużo sie na próbowałam jak gotowałam, a do tego zgaga mnie pali jak nie wiem co :/
Może później sobie łazanki odgrzeję :P

Zaraz synal na sanki poleci a ja poleżę sobie i po odpoczywam, gary pomyję później
eweska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 13:21   #310
katarzynka00
Zakorzenienie
 
Avatar katarzynka00
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 7 345
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez Aliczka88 Pokaż wiadomość


Zycze wszystkiego co najlepsze Kasiu
Cytat:
Napisane przez violisia Pokaż wiadomość
czesc katarzynko, co tam u ciebe kochaniutka??
Cytat:
Napisane przez spice1985 Pokaż wiadomość
Hej hej Katarzyno
Cytat:
Napisane przez listopadowa80 Pokaż wiadomość

Katarzynka00 - witaj Kochana. Trzymam mocno kciuki za spełnienie marzeń
miło mnie witacie kobietki
bardzo mi przyjemnie, dziękuje


Violisiu u mnie właściwie bez zmian.Dni wypełnia mi córeczka.Nie targają mną smutki, nawet zbliżające się święta nie wprawiają mnie w gorszy nastrój.
Narazie "choruje" i chce w takim stanie być do czasu aż uda mi się ponownie zafasolkować.
Przynajmniej mam taki plan, choć życie pokazało nie jestem najlepsza w planowaniu to mimo to będę dążyć do jego spełnienia
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym
następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


katarzynka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 13:27   #311
Dziewczonka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dziewczonka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 2 628
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Jestem już i po badaniu......ale nic się nie dowiedziałam nowego, wyników jeszcze nie ma, dopiero jutro
Dziewczonka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-10, 13:29   #312
the_sania
Wtajemniczenie
 
Avatar the_sania
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 2 990
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

frytki bardzo szkodzą w ciąży?

Cytat:
Napisane przez principessina Pokaż wiadomość
the_sania a mozesz podac tytuly tych melodii/piosenek chociaz paru?
Lista utworów z albumu "Będę Mamą":

1. Kid Coconutz – Take On Me (spacedream mix)
2. Skyway – Golden Memories (Lo Fi Cut)
3. Citrus Jam – Indian Lounge (swing mix)
4. Deeparture – Point of no return (miami @ night mix)
5. Sofa Sweeper – Broken romance ( Beachtrip mix)
6. Chillwalker – The light of god (ocal mix)
7. Hypnotic – A Time Far Away (mysterious cut )
8. Alexsandro Da Silva – Dacota Sunlight (Far away Mix)
9. Chilling Crew – Underwater (Guitar chill mix)
10. In Credo – Found (original mix)
11. Joy – The Crow (Dream Mix)
12. The Man Behind C. – Wherever i go (Beautiful mix)
Cytat:
Napisane przez Aliczka88 Pokaż wiadomość
Sukienka i buty pierwsza klasa i skarpetki tez



Zycze wszystkiego co najlepsze Kasiu

I wróciałam!!! Ledwo co sie przedarłam przez te zawieje i zamiecie śnieżne! MASAKRA! Wczoraj zero sniegu a dzis juz pół metra i bądz tu zdrowy....
I siadłam przed tv zeby troche ochłonąć i leciał kolejny odcinek Sagi Prastarej Puszczy-Jana Walencika i było o rysiach.... Ja pier.... Alem sie poryczła..... Ja nie moge takich filmów oglądać bo jeszcze dobrze sie nie zacznie a ja juz szlocham...

Piękne macie brzuszki moje Miśki Oby tak dalej rosły! Eweska, niezmiennie zajmujesz pierwszą pozycje

Ide cos na szybko upichcić
a o czym to jest? bo nie widziałam nigdy tej sagi
Cytat:
Napisane przez agus87 Pokaż wiadomość

a czemu wrocilas do cukru ??
czyzby jakies problemy ze slodkoscia ?

ja wlasnie stanela przed lustrem i doznalam szoku
masakra jak mi beben rosnie
w niedziele zrobie fotke i zobaczycie, ze pomiedzy tymi 3 dniami jest masakra
szok
ledwo sie schylam
a co bedzie pozniej ...
cukier lepiej smakował hehe po prostu
co do brzuszka to "o kurde" czekam na fotki
Cytat:
Napisane przez moria44 Pokaż wiadomość
eweska - brzusio jak zwykle imponujący


Ja wgrałam od nowa.


Też oglądam i serce mi się łamie ...
Na rysie to można wpłacać pieniążki, o tutaj:
http://www.rys.wwf.pl/
Dział "możesz pomóc".

Ja im tam co jakiś czas a to 20 a to 40zł wyślę. Gdyby każdy człowiek, który pracuje i zarabia tą średnią krajową wpłacił tylko 1 raz w życiu 5zł to by było pieniążków, że hoho Ale wielu myśli, że wpłacać to trzeba od razu po 100zł albo i więcej.
Ja czasem przelewam na różnych ludzi po 10zł. Bo ziarnko do ziarnka...

A wiecie, że wszelkie darowizny można sobie odpisać od podatku, czy coś takiego. Trzeba tylko drukować potwierdzenia przelewów i w tytule musi paść słowo "darowizna"


U mnie dzisiaj też pomidorowa
zgadzam się ja to z reguły pomagam zwierzętom jak już.
poza tym klikam codziennie na różne strony.

---------- Dopisano o 14:29 ---------- Poprzedni post napisano o 14:27 ----------

Cytat:
Napisane przez katarzynka00 Pokaż wiadomość
miło mnie witacie kobietki
bardzo mi przyjemnie, dziękuje


Violisiu u mnie właściwie bez zmian.Dni wypełnia mi córeczka.Nie targają mną smutki, nawet zbliżające się święta nie wprawiają mnie w gorszy nastrój.
Narazie "choruje" i chce w takim stanie być do czasu aż uda mi się ponownie zafasolkować.
Przynajmniej mam taki plan, choć życie pokazało nie jestem najlepsza w planowaniu to mimo to będę dążyć do jego spełnienia
zobaczysz, że niebawem się uda i będziesz nosi pod sercem kochanego maluszka
__________________
Jedynym wytłumaczeniem bezinteresowności, poświecenia , lojalności i ciepła macierzyństwa jest miłość.

Marcelek 30.05.2011

the_sania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 13:50   #313
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Dziewczynki, napisalyscie mi tyle slow otuchy, ktore zostaly w poprzednim watku i nie mam jak ich zacytowac (chyba nie ma opcji cytowania z innych watkow?). W kazdym razie ktoras z Was pytala skad jestem, ano z Bydgoszczy. A ze jestem bardzo zwiazana z moim miastem historyczno-hobbistycznie, dzisiaj w ramach kultywacji tradycji na obiad beda pyry z gzikiem. Moj TZ jest z Mazowsza i uwielbia to danie
Bylam dzisiaj na pobieraniu krwi, pobieral mi bardzo mily pan pielegniarz, ktory sie bardzo przejal, gdy mu powiedzialam, ze zdarza mi sie mdlec, wiec skakal kolo mnie jak nakrecony, okno mi otworzyl i ogolnie poprawil mi bardzo humor. Potem bylam u przyjaciolki ktora ma 7tyg synka i jest taki malutki i drobniutki, ze nawet nie umialam go podniesc.Czy z takim podejsciem bede dobra matka...?
Poszlam do kosmetyczki na przedluzenie rzes i czuje sie troche lepiej, ale nadal mam swoje smutki i strachy i nie moge na siebie patrzec w lustrze. Zeby myje z prawie zamknietymi oczami. A podobno ciaza to czas, kiedy kobieta czuje sie seksowna i kobieca???
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 13:53   #314
Aliczka88
Zadomowienie
 
Avatar Aliczka88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Nibylandia :):)
Wiadomości: 1 688
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Saga Prastarej Puszczy to seria fabularnych opowieści przyrodniczych autorstwa Jana i Bożeny Walencików. Jest 10 odcinków, każdy opowiada losy innego zwierzęcia zamieszkującego Puszcze Białowieską. Na bobrze ryczałam, na kruku ryczałam, na sowie jeszcze bardziej ale dziś na rysiu... Przeszłam samą siebie Szlochałam!
A jak przyjechał TŻ i zapytał "Znowu naogladałaś sie tych zwierząt?"
A ja(posiadaczka 2 kotów) z trudem odpowiedziałam "O... o ...... o Rysiu dziś było....Aaaaaa (szloch)"
Jego mina ..... bezcenna.

I przyznam sie do mojego upośledzenia.... Jest wypadek, sarna uderzyła w samochód i zginęła na miejscu, na poboczu czeka jej mały a kierowca samochodu został przewieziony w ciezkim stanie do szpitala.... Kogo mi szkoda?? Sarny....
Taka juz jestem!
__________________
"Znaczną częścią naszego życia rodzinnego są udane szarlotki"


Żona
Mama Misia

Makijażystka
Aliczka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 13:57   #315
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

sprobowalam lekko obejsc regulamin na innym watku
jakbym czasem dostala bana, to bedziecie wiedzialy
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 14:30   #316
moria44
Wtajemniczenie
 
Avatar moria44
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z chałupki
Wiadomości: 2 504
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Dziewczyny.... żeby u nas się tak rodziło

http://www.youtube.com/watch?v=LXC0O...ure=grec_index
__________________
Iguśka

God couldn’t be everywhere, so he created mothers

moria44 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 14:42   #317
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez moria44 Pokaż wiadomość
Dziewczyny.... żeby u nas się tak rodziło

http://www.youtube.com/watch?v=LXC0O...ure=grec_index
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 14:57   #318
Aliczka88
Zadomowienie
 
Avatar Aliczka88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Nibylandia :):)
Wiadomości: 1 688
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Dziewczyny bo moj gin kazał mi skończyć folik i kupic jakies witaminy z kwasem foliowym. Ale nic mi nie przepisał. Kupiłam dziś falvit, wystarczy? Moge go wogole zarzywac?
__________________
"Znaczną częścią naszego życia rodzinnego są udane szarlotki"


Żona
Mama Misia

Makijażystka
Aliczka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 15:03   #319
anulinka2009
Wtajemniczenie
 
Avatar anulinka2009
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Podbeskidzie
Wiadomości: 2 623
GG do anulinka2009
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez Aliczka88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny bo moj gin kazał mi skończyć folik i kupic jakies witaminy z kwasem foliowym. Ale nic mi nie przepisał. Kupiłam dziś falvit, wystarczy? Moge go wogole zarzywac?
Falvit mama jak najbardziej tak, ale zwykły nie ma kwasu foliowego i ja bym nie brała.
anulinka2009 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-10, 15:19   #320
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez Taverney Pokaż wiadomość
a w którym jesteś tygodniu, że miałaś dopiero pierwsze USG? Ja miałam już ich tyle, że nie mogę zliczyć
11 tydzien, ale mieszkam w UK i w tym rejonie co mieszkam robia tylko 3 USG w ciagu calej ciazy. Teraz zobacze dzidzie dopiero w 20 tygodniu.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 15:20   #321
Aliczka88
Zadomowienie
 
Avatar Aliczka88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Nibylandia :):)
Wiadomości: 1 688
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez anulinka2009 Pokaż wiadomość
Falvit mama jak najbardziej tak, ale zwykły nie ma kwasu foliowego i ja bym nie brała.
Ale to jest zwykły falvit i pisze na odwrocie ze zawiera fiolacyne (kwas foliowy) 100% zalecanego dziennego spożycia. Więc chyba ok nie?
__________________
"Znaczną częścią naszego życia rodzinnego są udane szarlotki"


Żona
Mama Misia

Makijażystka
Aliczka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 15:21   #322
anula_81
Zakorzenienie
 
Avatar anula_81
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Oslo, Norwegia
Wiadomości: 3 419
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez moria44 Pokaż wiadomość
Dziewczyny.... żeby u nas się tak rodziło

http://www.youtube.com/watch?v=LXC0O...ure=grec_index


ja probuje was doczytac, ale kiepsko mi idzie, nietomna jestem, zle sie czuje, bola mnie plecy i glowa, wyszlam wczesniej z pracy bo nie moglam wysiedziec, musze sie przespac to moze dojde do siebie, ale wtedy pewnie napiszecie znowu 10 stron
w weekend znowu mnie nie bedzie bo mam wypchany po uszy

Eweska i reszta cudnych brzuszkow! fantastycznie wygladacie dziewczyny!
Katarzynkoo milo cie znowu u nas widziec , dobrze wiedziec ze u ciebie powoli wszystko wraca do normy, caluje mocno!
Dziewczonka dobrze, ze u ciebie tez wszytsko ok, bo sie juz martwilam tymi twoimi bolami, najwazniejsze ze na USG dzidzia zdrowa, duza i trzeba sie tym cieszyc, bedzie dobrze

i caluje was wszystkie, nie zapominajcie o mnie prosze, jestem z wami myslami, mimo ze nie mam czasu pisac
caluje
__________________
Zycie jest tylko jedno

Zosienka jest juz z nami

Zosia
anula_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 15:22   #323
anulinka2009
Wtajemniczenie
 
Avatar anulinka2009
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Podbeskidzie
Wiadomości: 2 623
GG do anulinka2009
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez Aliczka88 Pokaż wiadomość
Ale to jest zwykły falvit i pisze na odwrocie ze zawiera fiolacyne (kwas foliowy) 100% zalecanego dziennego spożycia. Więc chyba ok nie?
Zobacz na ulotce, czy można zażywać w czasie ciąży, to będziesz miała odpowiedź.
anulinka2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 15:22   #324
anula_81
Zakorzenienie
 
Avatar anula_81
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Oslo, Norwegia
Wiadomości: 3 419
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość
11 tydzien, ale mieszkam w UK i w tym rejonie co mieszkam robia tylko 3 USG w ciagu calej ciazy. Teraz zobacze dzidzie dopiero w 20 tygodniu.
kochana, u nas w Norwegii robia tylko 1 USG w ciagu calej ciazy w 18 tygodniu
__________________
Zycie jest tylko jedno

Zosienka jest juz z nami

Zosia
anula_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 15:34   #325
Dziewczonka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dziewczonka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 2 628
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Principessina ja muszę niestety odwołac to usg . Dzisiaj zapytałam lekarza na usg czy może widac co tam jest i usłyszałam "no w ciąży pani jest" bardzo śmieszne.

Na moją sale przyjeli teraz dziewczyne z trojaczkami, ale mamy sensacje . 32 tydzien chca ja dotrzymac do poczatku 36, żeby ,maluchy jeszcze podrosly
Dziewczonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 15:57   #326
ddaaiissyy
Zakorzenienie
 
Avatar ddaaiissyy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: częstochowa /kraków
Wiadomości: 3 789
GG do ddaaiissyy
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez moria44 Pokaż wiadomość
ddaaiissyy nie mamy na liście Twojego tp. Jeśli już go znasz, to mi podaj

Dziewczyny, jeśli macie jeszcze jakieś dane, dot. płci lub imion dzieci, to napiszcie na forum lub do mnie na PW i będę uzupełniać
Znam znam i o dziwo umieściłas mnie baaardzo trafnie hihi
Przewidywany termin to własnie 10 czerwiec

Strasznie rzadko Was czytam bo na okrągło ślęczę w robocie - w tej chwili oczywiscie tez... Nie wiem co odpisałyscie na mojego posta sprzed kilku dni, o tym, ze to 14tc od dzis a ja juz 6kg do przodu
Buziaczki w Wasze brzusie
__________________
Kiedyś byłaś jak kropelka, czułaś serca mego bicie
i już wtedy wiedziałaś jak jest wielka miłość, która daje życie

Gabrysia 27.05.2011, godz. 3.10
Twój pierwszy krzyk...

ddaaiissyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 15:58   #327
Kwiatecek
Zadomowienie
 
Avatar Kwiatecek
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Biala
Wiadomości: 1 003
GG do Kwiatecek
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

[Boze dziewczyny, szlam z zakupami i wywrocilam sie na lodzie, jakos tak bokiem na tylek i na reke, strasznie sie wystraszylam minelo jakies 40 minut, jestem juz w domu nie czuje ruchy delikatne, ale i tez nie krwawie, strasznie sie wystraszylam, niewiem czy nie zrobilam krzywdy dziecku, dziewczyny powiedzcie cos prosze.. bo sie cala z nerwow trzese..
__________________

Edytowane przez Kwiatecek
Czas edycji: 2010-12-10 o 15:59
Kwiatecek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 16:04   #328
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez Kwiatecek Pokaż wiadomość
[Boze dziewczyny, szlam z zakupami i wywrocilam sie na lodzie, jakos tak bokiem na tylek i na reke, strasznie sie wystraszylam minelo jakies 40 minut, jestem juz w domu nie czuje ruchy delikatne, ale i tez nie krwawie, strasznie sie wystraszylam, niewiem czy nie zrobilam krzywdy dziecku, dziewczyny powiedzcie cos prosze.. bo sie cala z nerwow trzese..
Ja jestem panikara, pojechalabym do szpitala na "przeglad".Albo zadzwon na pogotowie i opisz cala sytuacje, mysle ze moga wyslac do Ciebie karetke. Wychodze z zalozenia, ze po cos mi jednak odciagaja 600zl z pensji co miesiac.
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 16:10   #329
Kwiatecek
Zadomowienie
 
Avatar Kwiatecek
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Biala
Wiadomości: 1 003
GG do Kwiatecek
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

niewiem co mam robic, w sumie nic sie nie dzieje, ruchy czuje, nie plamie.
__________________
Kwiatecek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 16:12   #330
Catia88
Rozeznanie
 
Avatar Catia88
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 887
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

A ja bym jakos chyba nawet nie pomyslała o szpitalu.. Posiedziałabym i uspokoiła się to po pierwsze Zrób to,co rozum Ci podpowiada
__________________
02.05.2011 Synuś Kubuś


Catia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:45.