Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer. 2011 - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Na kolejny tytuł nowego wątku wybieram:
"Raz jest synek, raz córeczka - wiosną wskoczą do wózeczka" 23 37,10%
"Kurtka za mała, brzuszek już duży, a nam do wiosny czas się dłuży" 6 9,68%
"Wielkie brzuchy, duże dzieci, do porodu szybko zleci" 1 1,61%
"Mamusie zaczynają wyprawkę kupować, a dzidzie na naszych brzuszkach trenować" 2 3,23%
"Dzieciaczki w brzuszkach buszują, a mamusie wyprawki kupują" 3 4,84%
"Z uśmiechem na twarzy na wiosnę czekamy, by przywitać się z naszymi maluszkami" 3 4,84%
"Płeć maluszków już znamy i wyprawkę im szukamy" 1 1,61%
"Chłopiec czy dziewczynka - to już wiemy i piękną wyprawkę kompletujemy!" 5 8,06%
"Coraz większe mamy brzuszki - uśmiechnięte w nich maluszki" 18 29,03%
Głosujący: 62. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-20, 08:44   #1501
Eve1603
Zakorzenienie
 
Avatar Eve1603
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Co.Cork, Ireland
Wiadomości: 5 029
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Hej
__________________
Olus jest z nami od 7 maja 2009, 22.14
Maya jest z nami od 9 czerwca 2011, 10.24



Eve1603 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 08:57   #1502
moria44
Wtajemniczenie
 
Avatar moria44
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z chałupki
Wiadomości: 2 504
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jak wygląda to połówkowe usg? Czy różni się czymś szczególnym?
MoniaK to może być zupełnie normalne, standardowe usg, na którym lekarz ocenia prawidłowy rozwój dziecka. Nazywa się połówkowe, bo wykonuje się je w połowie ciąży. Nie wiem czy obowiązkowe jest robienie przepływów gdy chodzi się na NFZ czy to się robi czy nie, bo my wybraliśmy szczegółowe badanie serduszka jako opcję dodatkową, tak samo 3D.

Jednym słowem to jest taki dokładny "przegląd" dzidzi, nie tylko zmierzenie, zważenie i posłuchanie serca ale też obejrzenie wszystkich innych narządów, zmierzenie kostek. Tak mi się wydaje

Eve1603 hej

anula – brzusio super, zgrabniutki że hej No i piękna świąteczna atmosfera na zdjęciach.
__________________
Iguśka

God couldn’t be everywhere, so he created mothers


Edytowane przez moria44
Czas edycji: 2010-12-20 o 08:58
moria44 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 08:58   #1503
amarcia
Wtajemniczenie
 
Avatar amarcia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 001
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Wszystkim widzę humorek dopisuje
Do mnie chyba dziś ostatnie prezenty z allegro będą spływać - listonosz mnie przeklnie! A pana z "Siódemki" nawet zdążyliśmy polubić
Szukałam bodziaka dla maluszka w rodzinie i trafiłam na ciuszki dla wcześniaków. Rozmiar 40!!! Tak się spłakalam, że nawet nie pytajcie... Malusieńkie takie...
__________________
Karolinka 03-06-2011
Wiktoria 18-10-2006
moje królewny
amarcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 09:03   #1504
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

dzien dobry
przed 14 wyjezdzamy
od 15 lekarz przyjmuje i do ostatniej pacjentki, takze jak zajade i bede 10 to sobie pioczekam do 19
najgorsze....

jeszcze to auto...
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 09:10   #1505
amarcia
Wtajemniczenie
 
Avatar amarcia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 001
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

agus87 a nie sypie u ciebie śnieg? U nas drogi tragiczne! Zima znów zaskoczyła biednych drogowców
__________________
Karolinka 03-06-2011
Wiktoria 18-10-2006
moje królewny
amarcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 09:15   #1506
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez moria44 Pokaż wiadomość
MoniaK to może być zupełnie normalne, standardowe usg, na którym lekarz ocenia prawidłowy rozwój dziecka. Nazywa się połówkowe, bo wykonuje się je w połowie ciąży. Nie wiem czy obowiązkowe jest robienie przepływów gdy chodzi się na NFZ czy to się robi czy nie, bo my wybraliśmy szczegółowe badanie serduszka jako opcję dodatkową, tak samo 3D.
aha dzięki

Cytat:
Napisane przez amarcia Pokaż wiadomość
Szukałam bodziaka dla maluszka w rodzinie i trafiłam na ciuszki dla wcześniaków. Rozmiar 40!!! Tak się spłakalam, że nawet nie pytajcie... Malusieńkie takie...
co Ty taka płaczliwa? To przez ciążę czy zawsze tak miałaś?
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 09:18   #1507
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez amarcia Pokaż wiadomość
agus87 a nie sypie u ciebie śnieg? U nas drogi tragiczne! Zima znów zaskoczyła biednych drogowców
u nas odwilz
snieg z dachow spada
na plusie sa chyba ze 2 stopnie
drogi gole, wszedzie mokro
ale chmuzy sie paskudnie, sniezyce zapowiadaja
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-20, 09:23   #1508
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Hej

Cytat:
Napisane przez monika21121984 Pokaż wiadomość
hej kobitki... ja tez mam termin na maja(na 14 dokładnie) bywałam kiedys na wizażu ale to przy odchudzaniu,teraz milszy temat. mysle ze przygarniecie mnie..... poczytałam kilka Waszych stronek i powoli sie z Wami zapoznałam.
Witam Nową Mamusię
Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jak wygląda to połówkowe usg? Czy różni się czymś szczególnym?
Standardowe usg połączone u mnie z 4d. Dokładny pomiar dziecka - obwód główki, brzuszka, kości nosowej i innych kości (np. udowej) itp. Sprawdzenie narządów wewn., ocena półkul mózgowych, trzewioczaszki. Echo serca płodu - bardzo szczegółowe (sprawdzenie wielkości jam serca, grubości ścian jam serca, wszystkich zastawek, otworu owalnego) + doppler, sprawdzenie dużych naczyń naczyń krwinośnych - aorta + łuk, t. podobojczykowa, t. płucne itp. Sprawdzenie ilości wód płodowych, łożyska (umiejscowienia, stopnia dojrzałości) i przepływów w naczyniach macicznych i pępowinowych.
Tak było u mnie. Chodzę prywatnie. Na połówkowe muszę się jeszcze udać m-dzy 26 a 28 t.c. ze względu na wzmożony opór w tętnicy macicznej lewej.

......................... ......................... ......................... ......................... ......................... .
Andziot - śliczną córunię nosisz pod serduchem. Buźkę tak wyraźnie widać.
Marysia

Eweska, tak jak piszą dziewczyny - żal czasu i nerwów na kłótnie. Trzeba brać poprawkę na facetów - bo to dziwny gatunek

Edytowane przez listopadowa80
Czas edycji: 2010-12-20 o 09:24
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 09:29   #1509
amarcia
Wtajemniczenie
 
Avatar amarcia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 001
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

MoniaK ja ogólnie jestem "ta twarda" i zawsze dzielnie się trzymam. W ciąży natomiast nie rusza mnie nic oprócz zdjęć i filmów z usg i takich malutkich ubranek. Wtedy odpadam i łezki same płyną a buzia się śmieje
__________________
Karolinka 03-06-2011
Wiktoria 18-10-2006
moje królewny
amarcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 09:37   #1510
anula_81
Zakorzenienie
 
Avatar anula_81
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Oslo, Norwegia
Wiadomości: 3 419
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Ja dzisiaj mega zapracowana, u was odwilz, a u nas w wigilie ma byc minus 22 stopnie!! aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaa!!!!!!

Cytat:
Napisane przez moria44 Pokaż wiadomość
MoniaK to może być zupełnie normalne, standardowe usg, na którym lekarz ocenia prawidłowy rozwój dziecka. Nazywa się połówkowe, bo wykonuje się je w połowie ciąży. Nie wiem czy obowiązkowe jest robienie przepływów gdy chodzi się na NFZ czy to się robi czy nie, bo my wybraliśmy szczegółowe badanie serduszka jako opcję dodatkową, tak samo 3D.


anula – brzusio super, zgrabniutki że hej No i piękna świąteczna atmosfera na zdjęciach.
to ja chyba mialam polowkowe dokladnie w 17t2dniu)
dziekuje za brzusio, no swiatecznie jakos nam sie w ten weekend zrobilo ale z tego co piszesz u was choinka tez juz prawie na miejscu
Cytat:
Napisane przez agus87 Pokaż wiadomość
dzien dobry
przed 14 wyjezdzamy
od 15 lekarz przyjmuje i do ostatniej pacjentki, takze jak zajade i bede 10 to sobie pioczekam do 19
najgorsze....

jeszcze to auto...
Trzymam kciuki za wizyte!


a mnie sie tak nie chce, a tyle mam pracyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy:m ur:
__________________
Zycie jest tylko jedno

Zosienka jest juz z nami

Zosia
anula_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 09:54   #1511
Catia88
Rozeznanie
 
Avatar Catia88
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 887
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Witam Was wszystkie
Na południu niestety zapowiadają śnieg z deszczem i temp. +1 więc będzie plucha,błoto i wszystko co najgorsze.
Ja z Tżtem dzisiaj wybieramy sie po drobne prezenty dla jego rodziców i jego babci. Może przy okazji coś kupię mojemu bratu i tacie, chcę jeszcze dokupić drobiazg Tżtowi ale jak to zrobić skoro na zakupy jedziemy razem?

Nie moge się doczekać czwartku i mojego usg połówkowego! Ciekawa jestem jak to będzie na płytce oglądać dzidzię i w ogóle Wierze,że wszystkie parametry będą ok i że syn okaże się jednak córką hehe
__________________
02.05.2011 Synuś Kubuś


Catia88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-20, 09:59   #1512
amarcia
Wtajemniczenie
 
Avatar amarcia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 001
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Catia88 no jasne, że wszystko będzie ok Nie może być inaczej!! I trzymamy kciuki za "bronchildę" w takim razie a u mnie poproszę odwrotnie
__________________
Karolinka 03-06-2011
Wiktoria 18-10-2006
moje królewny
amarcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 10:09   #1513
Catia88
Rozeznanie
 
Avatar Catia88
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 887
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez amarcia Pokaż wiadomość
Catia88 no jasne, że wszystko będzie ok Nie może być inaczej!! I trzymamy kciuki za "bronchildę" w takim razie a u mnie poproszę odwrotnie
Dzięki Kochana! hehe,jasne, w takim razie będziemy trzymac kciuki u siusiaka u Ciebie w brzuszku
__________________
02.05.2011 Synuś Kubuś


Catia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 10:32   #1514
Dziewczonka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dziewczonka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 2 628
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Witam kochane
U nas dzisiaj też odwilż na całego, ale świeci słoneczko . Dzisiaj czuję się troszkę lepiej, przespałam spokojnie noc i jest super

Anula ale macie świąteczny klimat w domku, nawet piżamka świateczna, do tego brzuszek i jest tak pięknie
Agus trzymam kciuki za wizytę

Ja dzisiaj też jadędo mojego lekarza, ale do szpitala, kazał byc ok. 16:00, mam nadzieję, że będzie mogł zejsc od razu i nie będę czekac godzinami , pewnie usg mi nie zrobi, ale chociaż zbada, to będę spokojniejsza
Dziewczonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 10:35   #1515
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomości: 7 083
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Hej Dziewczynki u mnie katar powrocil ze zdwojona sila, to chyba po wczorajszych spacerkach po miescie, no wiec zle sie czuje, a mam tyle roboty w domu jeszcze

Cytat:
Napisane przez 24kasia86 Pokaż wiadomość
mialam usg 1 grudnia- polowkowe i lekarz nie chcial mi powiedziec... nastepne dopiero pod koniec stycznia- poczatek lutego (chyba ze wczeniej pojde prywatnie, a z kasa nie najlepiej stoje- bynajmniej na razie)

wstawiam zdjecie brzucholka na pocieszenie 21tc ( robione tydzien temu)
dzieki Paulizia
jaki duzy piekny bebzolek

mimbi tez chcialam zeby synek spal odrazu w swoim pokoiku, ale boje sie tez smierci lozeczkowej, wszyscy mowia, ze lepiej przez pierwsze 3 miesiace postawic lozeczko w sypialni...
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 10:42   #1516
Kwiatecek
Zadomowienie
 
Avatar Kwiatecek
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Biala
Wiadomości: 1 003
GG do Kwiatecek
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Ale u was cieplo, u mnie -8 i sniezyca, czyli zawsze zimno jak to na wschodzie
Ja dzis mam handre
__________________
Kwiatecek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 10:48   #1517
Catia88
Rozeznanie
 
Avatar Catia88
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 887
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Dziewczyny, pytanie z innej beczki- rejestrowałyście się na str Pampers.pl? bo ja już od jakiegoś czasu chcę się zarejestrować i za każdym razem wyskakuje mi jakiś błąd
__________________
02.05.2011 Synuś Kubuś


Catia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 10:53   #1518
Dziewczonka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dziewczonka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 2 628
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez Catia88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pytanie z innej beczki- rejestrowałyście się na str Pampers.pl? bo ja już od jakiegoś czasu chcę się zarejestrować i za każdym razem wyskakuje mi jakiś błąd
Ja chyba na stronie się nie rejestrowałam, tylko zamawiałam tą bezpłatną próbkę pampersów
Dziewczonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 10:55   #1519
amarcia
Wtajemniczenie
 
Avatar amarcia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 001
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Kwiatecek co się dzieje? Źle się czujesz?
__________________
Karolinka 03-06-2011
Wiktoria 18-10-2006
moje królewny
amarcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-20, 11:05   #1520
elis5
Raczkowanie
 
Avatar elis5
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 49
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Ufff.Wreszcie udało mi się Was nadrobić. tylko że i tak już połowy postów na które chciałam odpisać nie pamiętam heh.
Dziewczonka, ja też mam takie bóle jak opisujesz i wg mojego gina są one związane ze skurczami macicy. Leczenie: leżenie, No-Spa forte 2xdziennie, Magnezin 3xdziennie. Jak czuję się lepiej to mogę pospacerować po domu,ale żadnego sprzątania, gotowania, niczego poprostu. Aż czuję sie jak pasożyt No ale to dla dzidzi przecież,nie dla mnie, bo ja to chętnie bym pobiegała jak mnie boleć przestaje. Z tego co czytam wiele dziewczyn ma z tym problem, także nie przejmuj się tylko słuchaj lekarza, a jak Ci się wydaje, że jest mało kompetentny i mu nie ufasz to idź na wszelki wypadek do innego

Agnieszka, Eweska. Mi udało się przełożyć usg na czwartek (miało być po Świętach), także chyba jest nas 3. No i nie ukrywam, że chociaż to pierwsze dzidzi to jakoś mnie tak do dziewczynki ciągnie... Ale jak będzie chłopak to też fajnie, bo ponoć bardziej mamusiowy

Jeszcze apropos tych bakterii i leukocytów w moczu to ja też z tym walczyłam i jeszcze białkomocz się dołączył. ale brałam żuravit (skoncentrowana żurawina) i 2 l płynów dziennie (zresztą do tej pory tak robię) i po 2 tyg, wyniki były super.
elis5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 11:09   #1521
Catia88
Rozeznanie
 
Avatar Catia88
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 887
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez elis5 Pokaż wiadomość
Agnieszka, Eweska. Mi udało się przełożyć usg na czwartek (miało być po Świętach), także chyba jest nas 3. No i nie ukrywam, że chociaż to pierwsze dzidzi to jakoś mnie tak do dziewczynki ciągnie... Ale jak będzie chłopak to też fajnie, bo ponoć bardziej mamusiowy
Jeszcze ja mam usg w czwartek więc jesteśmy we cztery Ja też chciałabym dziewczynkę... chociaż szanse na nią mam niewielkie,bo lekarka ostatnio widziała siusiaka.
__________________
02.05.2011 Synuś Kubuś


Catia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 11:11   #1522
amarcia
Wtajemniczenie
 
Avatar amarcia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 001
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Żurawina w tabletkach już niejedne wyniki uratowała
__________________
Karolinka 03-06-2011
Wiktoria 18-10-2006
moje królewny
amarcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 11:15   #1523
24kasia86
Wtajemniczenie
 
Avatar 24kasia86
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 817
Wyślij wiadomość przez ICQ do 24kasia86 GG do 24kasia86
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

czesc skarby!!!

Cytat:
Napisane przez Catia88 Pokaż wiadomość
Cześć
Kliknęłam na wszystkie aniołki
Pisałyście o zachodzeniu w ciażę. Ja ostatnio też się zastanawiałam jak to jest, że niektóre pary tak długo, latami starają się o dziecko i go nie mogą mieć a np. u nas- chwila nieuwagi i bach, jest mały szkrab w brzuchu. Na początku byłam taka zła,że będziemy mieli dziecko, zła i załamana, ale tak sobie teraz myslę,że no trudno, stało się, będę starała się być dla niego dobrą mamą i jakby nie było (tak jak pisała Kasia) będę młodą mamusią
jetesmy dosc mlode mamusie jak na te czasy dzisiaj sie albo wpada przed 20stka albo zachodzi z rozwaga po 30stce mam duzo kolezanek w moim wieku, ktore ciagle czekaja... a jedna w grupie to az mi wspolczuła, wredna baba

Cytat:
Napisane przez Dziewczonka Pokaż wiadomość
No dokładnie ekspres , tylko, że ja chciałam przed staraniem zrobic badania, zmienic sposób odżywiania, poprawic kondycję i d...a z tego wyszła, teraz wszystkie bolączki wychodzą i od początku ciąża zagrożona , ale dam radę, przetrwam jeszcze te 20 tygodni
a wiesz ja 2 lata bez zabezpieczen, i dopiero kiedy tak ciezko zaczelam pracowac nie majac czasu doslownie na nic, modlilam sie zeby cos sie wydarzylo co mogloby zmienic moje zycie i booommmm!!!
a mojej sistrze wrozka wrozyla ze w zyciu jej siostry (czyli mnie) duzo sie zmieni...i co bede mama i wyszlam za maz- to dopiero zmiana...zaczynajac rok 2010 nie sadzilam ze tyle dobrego mnie spotka... a rok 2011 dopiero bedzie inny i szczegolny -szczesliwy i tego wam wszyskim zycze

Cytat:
Napisane przez anulinka2009 Pokaż wiadomość
Poczęliśmy bejbika tak naprawdę za pierwszym podejściem
W marcu poroniłam i mieliśmy mieć około pół roku przerwy, więc się zabezpieczaliśmy. Tak miało być do ślubu, ale okazało się, że chyba miałam jakąś przesuniętą owulację, bo "zrobiliśmy" bejbika w 10 dniu cyklu ( który wydawał mi się całkiem bezpieczny ). Ale nie żałujemy, że tak się stało, bo wszystko teraz idzie dobrze
Zresztą często powtarzam ( przynajmniej na razie ), że jak tak ma wyglądać ciąża, to ja mogę być w niej przez całe życie
szczerze to ciaza nie jest taka trudna jak kiedys myslalam... fakt bola mnie zeby ( dzisiaj szczegolnie- ledwo sie wyspalam), czasem pobolewa brzuszek, nie wypada pic alkoholu i palic papierosow ( a palilam ). Jednak na dobra sprawe jak nie bylysmy w ciazy tez bolal brzuch, zęby czasem, nie zawsze sie pije i papierosy tez mozna rzucic. Wiec ja cie popieram, czuje sie w tym stanie mimo wszystko superowo, a szczegolnie wtedy gdy dzidzius sie rusza o tak!!! za kazdym razem wtedy z nim/nia rozmawiam i mowie jak bardzo kocham

po prostu jestesmy chyba bardziej czujne i boimy sie gdy cos nas zaczyna bolec, myslimy o tym pod kontem naszych dzieci, ktore sa w brzuszkach. Juz teraz otaczamy je troska, juz teraz czujemy to cos ( szczegolnie pierworodki- w tym ja) ...czujemy sie matkami...i tak naprawde wszystko dopiero przed nami

Cytat:
Napisane przez andziot Pokaż wiadomość
mężu powiedział że fajnie, bo puści nas we trzy na zakupy, da karte i cały dzień wolny będzie miał
i puste konto

Cytat:
Napisane przez anula_81 Pokaż wiadomość
kochana my po poronieniu niestety musielismy miec pol roku przerwy bo mialam mega komplikacje, dwa razy lyzeczkowanie bo byly pozostalosci, pigulki poronne itp, dlugo by opowiadac, ale jakbysmy nie mieli tych komplikacji tez pewnie szybko bysmy sie zdecydowali

no ale anulinka najwazniejsze, ze nam tak dobrze idzie i teraz wszystko z naszymi ciazami jest ksiazkowo prawda?
kochana ja przed pierwsza ciaza nie pilam alkoholu specjalnie, odzywialam sie zdrowo chodzilam regularnie na basen i biegalam ale niestety poronilam, przy drugiej tak z rozpedu, bylam wychudzona, zapracowana i udalo sie! i leci juz ponad 20 tydzien, nie ma recepty, najwazniejsze, ze ciaza jest ok, moze i musisz polezec, ale pomysl, ze robisz to dla dzidziusia i wynagrodzi ci to z nawiazka
anula i anulinka po takich przejsciach to juz musi sie udac, ba przeciez juz sie udalo! teraz moze byc juz tylko dobrze, i tak ja piszesz dzidzius wam sie za to wszystko odwdzięczy
a ja sie powtorze, zaszlam w ciaze gdy bylam strasznie zapracowana, nie bylo nawet czasu zjesc porzadnie obiadu...ciagle na kanapkach.
Teraz mi sie przypomnial moj pierwszy objaw ciazy ( jeszcze przed zrobieniem testu) a mianowicie nagle wyskoczyl mi mega celulit i czulam sie niesamowicie zmeczona ciagle bylo mi malo snu...tlumaczylam to swoja ciezka praca...ale wczesniej dawalam jakos rade...tak tak sierpien byl straszny...to byl pierwszy miesiac...hmmm

Cytat:
Napisane przez andziot Pokaż wiadomość
wklejam zdjęcie mojej dzidzi (które imię pasuje?)
i dzisiejsze zakupy (oczywiście ciuszki dla Zosi, kocyk dla siostrzyczki )
oj jaka slodka buzia, teraz mi smutno bo ja nie mam takiej foteczki, przeciez normalnie widac juz rysy twarzy, pewnie juz mozesz zobaczyc jakies podobienstwo- cud
Gabrysie sa fajne, znam jedna

Cytat:
Napisane przez agus87 Pokaż wiadomość
marysia to maria
marianna to marianna
jest jeszcze marietta...
hehe poznalam kiedys taka mariette- bylam w szoku ze takie imie istnieje...calkiem ladne, ale ja bym sie chyba nie zdecydowala.
Mi sie coraz bardziej podoba Michasia, Agniesia i Martynka tyle ze meżowi nie...

Cytat:
Napisane przez anula_81 Pokaż wiadomość
hej kochane!
ja juz po kapieli, robimy sobie z TZ wieczor filmowy i pakujemy sie pod czysta poscielke Tz umyl jednak lodowke, przekochany jest skarbek moj, mam jakas wielka milosc do niego dzisiaj

no dobra skoro dzisiaj mam dokladnie 20 tydzien ciazy to wklejam zdjatka, ktore TZ mi pieknie napstrykal pry choince, niestety juz w pizamce bo jak pisalam zbieramy sie do ogladania filmow pizamoego

Buziaki
Załącznik 3615245
meża to ty masz jak marzenie...chociaz ja na swojego tez nie narzekam hmm wczoraj bylismy w Turku- moj kochany Mąż zrobil meble kuchenne swojej siostrze ( w ciazgu tygodnia malowal fronty, w ciagu dwoch dni zmontowal) za 2500zl, gdzie takie cudo w salonie kosztuje okolo 6000zl. A mianowicie fronty w polysku lakierowane w kolorze waniliowym-gora, bordowym dol...BOSKO ja nie wiedzialam ze on takie cuda potrafi... chcialabym miec takiego dobrego brata... nic na tym nie zarobil, nie oszukal...ma talent. Gdybysmy mieli swoj dom, mieszkanie nie dalabym mu spac...i teraz jeszcze bardziej mi przykro ze nie mamy swojego wlasnego gniazdka.

Piekny brzycholek, taka pileczka a gdzie te kilogramy? powiedz mi bo nie widze
__________________
Codziennie uczysz mnie jak mam Cię kochać
04.05.2011r.
godz.21.42
Nikosia

24kasia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 11:23   #1524
Dziewczonka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dziewczonka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 2 628
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Elis5 ja też non stop leże, biorę nospę 3x2 i aspargin 3x1+luteina dopicznie 2x2. Skurcze macicy są bardzo specyficzne, mam je ok. 4 razy na dobę, a te bóle pleców to już nie wiem od czego . Też bardzo dużo pije 2l wody mineralnej + herbatki i sok żurawinowy naturalny 100% z apteki. Najlepsze jest to, że jak wczoraj zmusiłam się i zwlekłam z łózka, zaczęłam sprzątac to poczułam się dużo lepiej (w łóżku cały czas mnie mdli), lepiej spałam w nocy i dzisiaj nawet czuje się ok . Nie wiem czy u mnie cos ukłasd pokarmowy nie zaczyna szwankowac, bo mam też bóle brzucha w nadbrzuszu, mdłosci i nie mogę przybrac na wadze.

Edytowane przez Dziewczonka
Czas edycji: 2010-12-20 o 11:25
Dziewczonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 11:31   #1525
24kasia86
Wtajemniczenie
 
Avatar 24kasia86
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 817
Wyślij wiadomość przez ICQ do 24kasia86 GG do 24kasia86
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez Catia88 Pokaż wiadomość
Witam Was wszystkie
Nie moge się doczekać czwartku i mojego usg połówkowego! Ciekawa jestem jak to będzie na płytce oglądać dzidzię i w ogóle Wierze,że wszystkie parametry będą ok i że syn okaże się jednak córką hehe
ciesz sie tym co masz kochana

Cytat:
Napisane przez amarcia Pokaż wiadomość
Catia88 no jasne, że wszystko będzie ok Nie może być inaczej!! I trzymamy kciuki za "bronchildę" w takim razie a u mnie poproszę odwrotnie
no ja tez po prosze syneczka...czy ktos mnie slyszy??tam wysoko?

Cytat:
Napisane przez principessina Pokaż wiadomość
Hej Dziewczynki u mnie katar powrocil ze zdwojona sila, to chyba po wczorajszych spacerkach po miescie, no wiec zle sie czuje, a mam tyle roboty w domu jeszcze


jaki duzy piekny bebzolek

mimbi tez chcialam zeby synek spal odrazu w swoim pokoiku, ale boje sie tez smierci lozeczkowej, wszyscy mowia, ze lepiej przez pierwsze 3 miesiace postawic lozeczko w sypialni...
ojejku jak ja kataru nie lubie blee a tez mnie meczy, ale chyba zęby sa gorsze

oj dziekuje za slodkie slowa

Cytat:
Napisane przez Kwiatecek Pokaż wiadomość
Ale u was cieplo, u mnie -8 i sniezyca, czyli zawsze zimno jak to na wschodzie
Ja dzis mam handre
oooo a co sie stalo??

elis5, catia88, Agniesia i Eweska powodzonka!!! kciuki za czwartek

ja tez chce!!!
__________________
Codziennie uczysz mnie jak mam Cię kochać
04.05.2011r.
godz.21.42
Nikosia


Edytowane przez 24kasia86
Czas edycji: 2010-12-20 o 11:33
24kasia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 11:45   #1526
Catia88
Rozeznanie
 
Avatar Catia88
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 887
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Kasia, dzieki
A Ty kiedy masz jakies nastepne usg co dowiesz się czy twoje prośby o syncia zostały wysłuchane?
A katar...-współczuję nienawidze mieć zatkanego nosa i kataru zwłaszcza w ciązy gdy nie można kropli brać
__________________
02.05.2011 Synuś Kubuś


Catia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 12:03   #1527
24kasia86
Wtajemniczenie
 
Avatar 24kasia86
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 817
Wyślij wiadomość przez ICQ do 24kasia86 GG do 24kasia86
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez Catia88 Pokaż wiadomość
Kasia, dzieki
A Ty kiedy masz jakies nastepne usg co dowiesz się czy twoje prośby o syncia zostały wysłuchane?
A katar...-współczuję nienawidze mieć zatkanego nosa i kataru zwłaszcza w ciązy gdy nie można kropli brać
skierowanie dostane na usg 6 stycznia, wiec ono bedzie koniec stycznia, poczatek lutego chyba ze wczesniej pojde prywatnie

no wlasnie nic nie mozna, dzisiaj rano to mnie tak ząb bolal ze marzylam o tabletce... w koncu wstalam umylam zeby, poplukalam szałwia i troche przeszlo... ale i tak troszke boli
__________________
Codziennie uczysz mnie jak mam Cię kochać
04.05.2011r.
godz.21.42
Nikosia

24kasia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 12:18   #1528
Dziewczonka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dziewczonka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 2 628
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez 24kasia86 Pokaż wiadomość
skierowanie dostane na usg 6 stycznia, wiec ono bedzie koniec stycznia, poczatek lutego chyba ze wczesniej pojde prywatnie

no wlasnie nic nie mozna, dzisiaj rano to mnie tak ząb bolal ze marzylam o tabletce... w koncu wstalam umylam zeby, poplukalam szałwia i troche przeszlo... ale i tak troszke boli
Biedactwo bóle zebów są chyba najgorsze...
Dziewczonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 12:19   #1529
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

ok ide sie szyowac
3majcie kciuki, zeby czegos nie wynalazl
buziaki
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 12:42   #1530
24kasia86
Wtajemniczenie
 
Avatar 24kasia86
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 817
Wyślij wiadomość przez ICQ do 24kasia86 GG do 24kasia86
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez agus87 Pokaż wiadomość
ok ide sie szyowac
3majcie kciuki, zeby czegos nie wynalazl
buziaki
nic nie wynajdzie, wszystko bedzie dobrze!

ide na zakupy...



dziewczyny jak zrobic bigos? tesciowa robi boski, ale glupio mi sie pytac dokladnie co i jak a wczoraj siostra Tż zrobila a ten wcinal jak szalony i ciagle tylko mowil, ale pycha

no pycha, pycha a ja nie umiem brrr

---------- Dopisano o 13:42 ---------- Poprzedni post napisano o 13:40 ----------

bo ja znalazlam taki przepis - slinka leci

http://www.jak-to-zrobic.pl/index.ph...10/d/25/id/505
__________________
Codziennie uczysz mnie jak mam Cię kochać
04.05.2011r.
godz.21.42
Nikosia

24kasia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:41.