Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer. 2011 - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Na kolejny tytuł nowego wątku wybieram:
"Raz jest synek, raz córeczka - wiosną wskoczą do wózeczka" 23 37,10%
"Kurtka za mała, brzuszek już duży, a nam do wiosny czas się dłuży" 6 9,68%
"Wielkie brzuchy, duże dzieci, do porodu szybko zleci" 1 1,61%
"Mamusie zaczynają wyprawkę kupować, a dzidzie na naszych brzuszkach trenować" 2 3,23%
"Dzieciaczki w brzuszkach buszują, a mamusie wyprawki kupują" 3 4,84%
"Z uśmiechem na twarzy na wiosnę czekamy, by przywitać się z naszymi maluszkami" 3 4,84%
"Płeć maluszków już znamy i wyprawkę im szukamy" 1 1,61%
"Chłopiec czy dziewczynka - to już wiemy i piękną wyprawkę kompletujemy!" 5 8,06%
"Coraz większe mamy brzuszki - uśmiechnięte w nich maluszki" 18 29,03%
Głosujący: 62. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-09, 17:42   #151
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomości: 7 083
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

a czym wyprac plamy z tlustego miesa, bo mi wczoraj maz poplamil nowy obruz swiateczny
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 17:46   #152
moniqac
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 544
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cześć dziewczyny, chciałam się zameldowac, a tu już 6 strona~! masakra!!!!

lecicie strasznie!


eweska bardzo chętnie, choć nie wiem czy zdazymy przed przyjazdem TZ, bo potem będzie problem, ale ja jestem za!

kasiu za miłe słowa, odezwij się.... chociażby na priv, daj znać że z Tobą Ok - martwie sie!


Ja dzisiaj sama TZ na wyjeździe - imprezie z firmy i mają zostać do jutra.... nie lubie być sama w domu, miałam jechac do koleżanki - pojechałam, ale niestety pocalowałam klamke... wkurzyłam się - ale tak to jest - otworzyła z mężem pizzerie w centrum miasta i pilnuje interesu.... cóż. siedze.

byłam w pracy, stęskniłam sie o dziwo - poczułam się potrzebna i miałam rozmowę z kandydatka do mojego zespołu - ma 22 lata i siedziała bidna taka zastraszona, zestresowana, ręce jej się trzęsły w końcu nie jestem straszną szefową .

nie mam co robić :|

moria - ten z ikei super, może też się na niego zdecyduje, ale troche drogi, myślałam, że może na allegro znajdę tańszy.

no nic, dziś tu pewnie posiedze z Wami.
__________________
***
męzatka od ... 12.09.2009

Mamusia Szymusia od 27.04.2011 .
moniqac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 17:48   #153
Aliczka88
Zadomowienie
 
Avatar Aliczka88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Nibylandia :):)
Wiadomości: 1 688
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez moria44 Pokaż wiadomość




Aliczka podaj namiar na tą mydlarnię. Kosmetyki eko też bardzo lubię
A co do orzechów, kurcze nie chce Ci obiecać, że dopiera bez wspomagaczy barszcz czy marchewkę, nie prałam takich plam no chyba, że na ścierkach ale wszystkie są czyściutkie, śladu nie ma.

Poza tym tak sobie myślę, że jeśli pranie jest wyjątkowo brudne to lepiej raz na jakiś czas dodać np. samego vanish'a do prania z orzechami niż na co dzień prać nawet lekkie zabrudzenia w chemicznych proszkach. Ta chemia nie wypłukuje się do końca i niestety dostaje do naszego organizmu z ciuchów. Tak właśnie eko-mama tłumaczyła w tvn

Ale z ręką na sercu, nie zdarzyło mi się czegoś nie doprać. Pewnie największe plamy dopiero przede mną, gdy się dzidzia pojawi To będzie prawdziwy orzechowy test
http://www.mydlarnia.info/
__________________
"Znaczną częścią naszego życia rodzinnego są udane szarlotki"


Żona
Mama Misia

Makijażystka
Aliczka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 17:49   #154
anulinka2009
Wtajemniczenie
 
Avatar anulinka2009
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Podbeskidzie
Wiadomości: 2 623
GG do anulinka2009
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez principessina Pokaż wiadomość
anulinka_2009 odebralam wyniki tsh i sie podwyzszylo mam 2.59 teraz, ale chyba tragedii nie ma jak myslisz??
Mój endo mówił, że jak dzidzia rośnie, to TSH niestety też.
Ja robiłam badania tydzień temu i spadło mi z 3,01 do 2,13.
Będę powtarzała jeszcze w pn, bo we wtorek mam wizytę.
Myślę, że będzie jeszcze niższe.
Kiedy masz następną wizytę?? Powinnaś chyba dostać większą dawkę hormonów.

Wróciliśmy przed chwilą od mojej chrześnicy Zuzi ( w sb będzie miała 4 m-ce ). Strasznie słodka dziewczynka, cały czas się uśmiecha i gaworzy.
Mój brat i bratowa mają wózek X-Lander i są z niego bardzo zadowoleni.

A tak w ogóle miałam dzisiaj dwa mocne "puknięcia".
Myślę, że to nasz bejbik dawał znać o sobie. To było całkiem nowe uczucie i na pewno nie moje wnętrzności.
Czekam na więcej
anulinka2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 18:00   #155
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomości: 7 083
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

anulinka_2009 no wlasnie jeszcze w zeszlym miesiacu tsh mialam jakos 1 i cos a teraz 2x tyle, napisalam maila do doktorka ma dac znac czy trzeba zwiekszyc szybko dawke czy przyjsc sie wizytowac, jak jutro nie odpisze to do niego przedzwonie
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 18:02   #156
Dziewczonka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dziewczonka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 2 628
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Kochane dziękuję za wszystkie kciuki , niestety jestem w szpitalu z podejrzeniem kolki nerkowej lub zapalenia nerek (jak na razie), jutro będą wyniki badań. Dostałam po przyjęciu kroplówkę ze środkami rozkurczowymi i troszkę ulżyło, ale teraz znowu "obręcze" na moim brzuchu i plecach się zaciskają . Czeka mnie pewnie kolejna nieprzespana noc . Jutro mam usg i zobaczę co tam u mojego dzidziolka, oby wszystko dobrze
Dziewczonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 18:04   #157
dorkabl
Zadomowienie
 
Avatar dorkabl
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Radom
Wiadomości: 1 348
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez Dziewczonka Pokaż wiadomość
Kochane dziękuję za wszystkie kciuki , niestety jestem w szpitalu z podejrzeniem kolki nerkowej lub zapalenia nerek (jak na razie), jutro będą wyniki badań. Dostałam po przyjęciu kroplówkę ze środkami rozkurczowymi i troszkę ulżyło, ale teraz znowu "obręcze" na moim brzuchu i plecach się zaciskają . Czeka mnie pewnie kolejna nieprzespana noc . Jutro mam usg i zobaczę co tam u mojego dzidziolka, oby wszystko dobrze
Na pewno będzie wszystko dobrze. Trzymaj sie kochana Myślami jesteśmy obok!
dorkabl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-09, 18:05   #158
amarcia
Wtajemniczenie
 
Avatar amarcia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 001
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Jeeeeeeeeeeju, jak ja tęskniłam!!!!!!!
Myślałam, że Was nie odnajdę... Trafiłam po tytule, ale chyba nie nadrobię ...
__________________
Karolinka 03-06-2011
Wiktoria 18-10-2006
moje królewny
amarcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 18:10   #159
Paulizia
Wtajemniczenie
 
Avatar Paulizia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 795
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez anulinka2009 Pokaż wiadomość
Mój endo mówił, że jak dzidzia rośnie, to TSH niestety też.
Ja robiłam badania tydzień temu i spadło mi z 3,01 do 2,13.
Będę powtarzała jeszcze w pn, bo we wtorek mam wizytę.
Myślę, że będzie jeszcze niższe.
Kiedy masz następną wizytę?? Powinnaś chyba dostać większą dawkę hormonów.

Wróciliśmy przed chwilą od mojej chrześnicy Zuzi ( w sb będzie miała 4 m-ce ). Strasznie słodka dziewczynka, cały czas się uśmiecha i gaworzy.
Mój brat i bratowa mają wózek X-Lander i są z niego bardzo zadowoleni.

A tak w ogóle miałam dzisiaj dwa mocne "puknięcia".
Myślę, że to nasz bejbik dawał znać o sobie. To było całkiem nowe uczucie i na pewno nie moje wnętrzności.
Czekam na więcej
Cytat:
Napisane przez moniqac Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, chciałam się zameldowac, a tu już 6 strona~! masakra!!!!

lecicie strasznie!


eweska bardzo chętnie, choć nie wiem czy zdazymy przed przyjazdem TZ, bo potem będzie problem, ale ja jestem za!

kasiu za miłe słowa, odezwij się.... chociażby na priv, daj znać że z Tobą Ok - martwie sie!


Ja dzisiaj sama TZ na wyjeździe - imprezie z firmy i mają zostać do jutra.... nie lubie być sama w domu, miałam jechac do koleżanki - pojechałam, ale niestety pocalowałam klamke... wkurzyłam się - ale tak to jest - otworzyła z mężem pizzerie w centrum miasta i pilnuje interesu.... cóż. siedze.

byłam w pracy, stęskniłam sie o dziwo - poczułam się potrzebna i miałam rozmowę z kandydatka do mojego zespołu - ma 22 lata i siedziała bidna taka zastraszona, zestresowana, ręce jej się trzęsły w końcu nie jestem straszną szefową .

nie mam co robić :|

moria - ten z ikei super, może też się na niego zdecyduje, ale troche drogi, myślałam, że może na allegro znajdę tańszy.

no nic, dziś tu pewnie posiedze z Wami.
Na samotnosc ---> FORUM jak jestem sama to przynajmniej Tz nie zrzedzi, ze przed lapkiem tyle siedze


---------- Dopisano o 18:10 ---------- Poprzedni post napisano o 18:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Dziewczonka Pokaż wiadomość
Kochane dziękuję za wszystkie kciuki , niestety jestem w szpitalu z podejrzeniem kolki nerkowej lub zapalenia nerek (jak na razie), jutro będą wyniki badań. Dostałam po przyjęciu kroplówkę ze środkami rozkurczowymi i troszkę ulżyło, ale teraz znowu "obręcze" na moim brzuchu i plecach się zaciskają . Czeka mnie pewnie kolejna nieprzespana noc . Jutro mam usg i zobaczę co tam u mojego dzidziolka, oby wszystko dobrze
TRzymaj sie tam!!!! Oby ten bol poszedl w cholere! Wszystko bedzie dobrze i z Dzidziolem tez
__________________
''...Look at me! I Just can’t believe what they’ve done to me. We could never get free. I just wanna be! I just wanna dream...''
Paulizia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 18:11   #160
moria44
Wtajemniczenie
 
Avatar moria44
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z chałupki
Wiadomości: 2 504
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez principessina Pokaż wiadomość
a czym wyprac plamy z tlustego miesa, bo mi wczoraj maz poplamil nowy obruz swiateczny
Niestety nie wiem, nie mam obrusa
Może poszukaj w googlach jakiegoś sposobu na spieranie tłustych plam

Cytat:
Napisane przez Aliczka88 Pokaż wiadomość
O jaaa, dzięki Ale ile tu tego jest... możesz polecić mi jakieś konkretne produkty?

Cytat:
Napisane przez Dziewczonka Pokaż wiadomość
Kochane dziękuję za wszystkie kciuki , niestety jestem w szpitalu z podejrzeniem kolki nerkowej lub zapalenia nerek (jak na razie)
Dziewczonka też kiedyś leżałam w szpitalu z podejrzeniem kolki nerkowej. Leżałam 5 dni, ciągle byłam na lekach rozkurczowych a w dniu wypisu mój stan się wcale nie poprawił Jedynie dzięki lekom przeciwbólowym mogłam jakoś funkcjonować ale już wieczorem w domu wszystko się zaczęło od nowa. Poszłam więc do mojego ówczesnego lekarza rodzinnego, który jest także kręgarzem. Od razu zdiagnozował ból od kręgosłupa! Nastawił mnie i po 2h byłam jak nowo narodzona
Może więc i u Ciebie to tylko kręgosłup?
Najważniejsze, że to nic z macicą czy z szyjką. No i trzymam kciuki aby to nie nerki szwankowały
__________________
Iguśka

God couldn’t be everywhere, so he created mothers

moria44 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 18:24   #161
TheXanthippe
Raczkowanie
 
Avatar TheXanthippe
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: z zielonego gaju
Wiadomości: 218
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez principessina Pokaż wiadomość
a czym wyprac plamy z tlustego miesa, bo mi wczoraj maz poplamil nowy obruz swiateczny
troche płynu do naczyn na plame, najlepiej ludwika potrzec troche a potem normalnie wyprac. Sa tez takie CUD mydelka kazda plame spiora, moja babacia je miala ale nie pamieta nazwy
__________________
Oliwka 10.05.2011 g.18.00 3300g 56cm
TheXanthippe jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-09, 18:37   #162
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomości: 7 083
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

moria44 jak to nie masz obrusa?

TheXanthippe no wlasnie tak myslalam albo o plynie do mycia naczyn albo o vinishu
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 18:40   #163
Eve1603
Zakorzenienie
 
Avatar Eve1603
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Co.Cork, Ireland
Wiadomości: 5 029
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Paulizia
jesli nie musisz, to nie kupuj Graco kolka w kazdym z ich wozkow to porazka, no i to raczej nizsza polka wozkowa, choc obawiam sie, ze bede zmuszona kupic ich podwojny wozek, bo na ABC design troche szkoda mi pieniedzy (ok. 3000zl) a potrzebuje podwojnego na rok-dwa.


W ramach ciekawostki - ja slub cywilny zalatwialam w 2 tygodnie a nawet krocej, bo 2 tygodnie bylismy w Polsce. Sukienke kupilam dzien przed, obraczki juz czekaly, no i przyjecia nie bylo wcale bo poszlismy do pubu

Ogladalam rozmowy w toku... matko, tyle niechcianych dzieci, aborcji, morderstw noworodkow, a ludzie latami blagaja o cud
__________________
Olus jest z nami od 7 maja 2009, 22.14
Maya jest z nami od 9 czerwca 2011, 10.24



Eve1603 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 18:41   #164
Dziewczonka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dziewczonka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 2 628
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Niestety to raczej nerki , jeszcze okaże się po wynikach badań. Mam tylko nadzieje, że nie dostanę skurczów macicy, strasznie brzuch mi "puchnie" po jakimkolwiek posiłku, normalnie koszmar .
A najlepsze jest to, że ta moja koleżanka, ktorą poznałam ostatnio w szpitalu jeszcze nie urodzila i też tu leży, śmiejemy się, że bez siebie życ nie możemy
Dziewczonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 18:45   #165
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomości: 7 083
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Eve a tak porzadnie na zdjeciach wyglada to graco...

Dziewczonka zobaczysz, ze wszystko bedzie dobrze, musi byc, mamy ten sam termin porodu i to samo imie a u Ciebie dziewczynka czy chlopczyk?
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 18:47   #166
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Dziewczonka liczę na to, że wszystko się dobrze skończy!
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 18:47   #167
Dziewczonka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dziewczonka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 2 628
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez principessina Pokaż wiadomość
Eve a tak porzadnie na zdjeciach wyglada to graco...

Dziewczonka zobaczysz, ze wszystko bedzie dobrze, musi byc, mamy ten sam termin porodu i to samo imie a u Ciebie dziewczynka czy chlopczyk?
Nie wiem jeszcze kochana, lekarz ostatnio nie chciał powiedziec, jutro idę na usg to może się dowiem
Dziewczonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 18:49   #168
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomości: 7 083
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

no i usg tez mamy obydwie 13tego, a potem polowkowe mam 28ego zaraz sie okaze, ze mieszkamy gdzies kolo siebie
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 18:49   #169
moria44
Wtajemniczenie
 
Avatar moria44
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z chałupki
Wiadomości: 2 504
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez principessina Pokaż wiadomość
moria44 jak to nie masz obrusa?
No nie mam My nawet stołu nie mam, tylko ławę w salonie

Cytat:
Napisane przez Dziewczonka Pokaż wiadomość
Niestety to raczej nerki , jeszcze okaże się po wynikach badań. Mam tylko nadzieje, że nie dostanę skurczów macicy, strasznie brzuch mi "puchnie" po jakimkolwiek posiłku, normalnie koszmar .
Wyniki pewnie jutro? Jeśli to nerki, to co wtedy? Takie zapalenie można zaleczyć? Kompletnie się nie orientuję w temacie
__________________
Iguśka

God couldn’t be everywhere, so he created mothers

moria44 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-09, 18:52   #170
Catia88
Rozeznanie
 
Avatar Catia88
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 887
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Dziewczonka,trzymam mocno kciuki za Ciebie i twoją Dzidzię! Wszystko będzie dobrze, na pewno

Dziewczyny, pól dnia kręciłam włosy... Ale w końcu je zakręciłam Załączam fotkę (niestety robiona kamerką internetową także jakość kijowa). Planuje je tak zakręcić na sobotę plus trochę podepnę z tyłu żeby twarz była odsłonięta,jak myślicie?? Makijaż też sobie walnęłam ale przy tym świetle, przy tej kamerce-nie widać Pochwalę się w sobotę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Snapshot of me 8.jpg (18,1 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Snapshot of me 9.jpg (18,0 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Snapshot of me 10.jpg (16,8 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Snapshot of me 11.jpg (18,3 KB, 23 załadowań)
__________________
02.05.2011 Synuś Kubuś


Catia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 18:55   #171
agnieszka_pe25
Wtajemniczenie
 
Avatar agnieszka_pe25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 063
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

witam wieczorkiem

tez ogladalam rozmowy w toku i to prawda ze zycie jest bardzo niesprawiedliwe... nie wiem czy moze byc cos gorszego niz problemy z posiadaniem potomstwa....

co do roznicy miedzy kolkami od wozka pompowanymi a piankowymi to przede wszystkim roznica wagowa, piankowe sa lzejsze i chyba nie sa tak nietrwale jakby moglo sie wydawac, i zdaje sie ze pompowane lepiej amortyzuja?

tez mi sie wydaje ze graco ma kiepskie kolka, zawsze jak ogladam te wozki to wydawaja mi sie takie ciezkie i masywne, chociaz moze te nowe modele sa ok?

wlasnie sie zajadam kolacyjka, dzisiaj zrobilam sobie frytki i rybe zapiekana w brokulach mniaaaaaaaaaaaaaam
agnieszka_pe25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 18:56   #172
Aliczka88
Zadomowienie
 
Avatar Aliczka88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Nibylandia :):)
Wiadomości: 1 688
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez moria44 Pokaż wiadomość

O jaaa, dzięki Ale ile tu tego jest... możesz polecić mi jakieś konkretne produkty?
Kule do kąpieli fajny dodatek na relaksujący wieczór w wannie
Stale używam mydła laurowo oliwkowego - śmierdzi ale na moją suchą skóre działa super i w połączeniu z masłem Shea to po prostu niebo!
Savon noir kupić do tego trzeba rękawice taką czarną i po kąpieli czy prysznicu wetrzeć tą czarną "maź" o niezydentyfikowanym lekko korzennym zapachu i pocierać tą rękawicą. Działa na zasadzie peelingu. I spłukać - skóra jak u dziecka jak tam pisze efekt przy pierwszym użyciu
I dziś zamówiłam.... Kryształ ałunu - dezodorant wydląda jak kryształ soli i pociera sie nim pod pachami, nie plami ubrań i ma sie człowiek nie pocic zobaczymy...
Sól z morza martwego tez zamawiam
Moja mama ma olej arganowy - Bio Eliksir Młodości, na zmarszczki sie go stosuje - twierdzi ze fajnie działa i wygładza
Cukrowy peeling do ciała z kawą
Tam w zasadzie wszystko jest godne polecenia Jedyne co moze odstraszyc to ceny niektórych produktów i zapach Ale ja całym sercem polecam u nich zakupy Szczególnie dla łuszczyków i osób z problemami ze skórą suchą!
Osobiście nie byłam w ich sklepie w Krakowie ale była moja sis i opowiadała ze te mydła czy balsamy sprzedawczyni przynosi z zaplecza i kroi wielkim tasakiem przy kliencie rewelacja
__________________
"Znaczną częścią naszego życia rodzinnego są udane szarlotki"


Żona
Mama Misia

Makijażystka
Aliczka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 19:02   #173
Dziewczonka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dziewczonka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 2 628
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez moria44 Pokaż wiadomość
No nie mam My nawet stołu nie mam, tylko ławę w salonie


Wyniki pewnie jutro? Jeśli to nerki, to co wtedy? Takie zapalenie można zaleczyć? Kompletnie się nie orientuję w temacie
Wtedy antybiotyki niestety i modlenie, żeby nie wróciło

---------- Dopisano o 20:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:00 ----------

Cytat:
Napisane przez principessina Pokaż wiadomość
no i usg tez mamy obydwie 13tego, a potem polowkowe mam 28ego zaraz sie okaze, ze mieszkamy gdzies kolo siebie
Ja to usg z 13.12 będę musiała przesunac, bo jeszcze wtedy bede w szpitalu
Dziewczonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 19:07   #174
agnieszka_pe25
Wtajemniczenie
 
Avatar agnieszka_pe25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 063
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez Aliczka88 Pokaż wiadomość
Kule do kąpieli fajny dodatek na relaksujący wieczór w wannie
Stale używam mydła laurowo oliwkowego - śmierdzi ale na moją suchą skóre działa super i w połączeniu z masłem Shea to po prostu niebo!
Savon noir kupić do tego trzeba rękawice taką czarną i po kąpieli czy prysznicu wetrzeć tą czarną "maź" o niezydentyfikowanym lekko korzennym zapachu i pocierać tą rękawicą. Działa na zasadzie peelingu. I spłukać - skóra jak u dziecka jak tam pisze efekt przy pierwszym użyciu
I dziś zamówiłam.... Kryształ ałunu - dezodorant wydląda jak kryształ soli i pociera sie nim pod pachami, nie plami ubrań i ma sie człowiek nie pocic zobaczymy...
Sól z morza martwego tez zamawiam
Moja mama ma olej arganowy - Bio Eliksir Młodości, na zmarszczki sie go stosuje - twierdzi ze fajnie działa i wygładza
Cukrowy peeling do ciała z kawą
Tam w zasadzie wszystko jest godne polecenia Jedyne co moze odstraszyc to ceny niektórych produktów i zapach Ale ja całym sercem polecam u nich zakupy Szczególnie dla łuszczyków i osób z problemami ze skórą suchą!
Osobiście nie byłam w ich sklepie w Krakowie ale była moja sis i opowiadała ze te mydła czy balsamy sprzedawczyni przynosi z zaplecza i kroi wielkim tasakiem przy kliencie rewelacja


ja uzywam na sucha skore peelingu cukrowego z organique, kule do kapieli tez maja super i super pachna. latem uzywalam tez masla czekoladowego. kosmetyki z ich firmy sa stylizowane na bardzo naturalne(nie wiem jak to wyglada w realu) i maja nieziemskie zapachy
agnieszka_pe25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 19:09   #175
Aliczka88
Zadomowienie
 
Avatar Aliczka88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Nibylandia :):)
Wiadomości: 1 688
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Catia bardzo ładnie wyglądasz Chociaż ja bym jakoś je wyżej upieła, jakiegoś wariata na głowie zrobiła
JA KOCHAM LOKI, normalnie mam włosy jak druty proste nawet kiedyś byłam o krok od zrobienia trwałej Haha.
Pokaze Wam foty
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2f76d27975.jpg (34,3 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg slub22.jpg (33,3 KB, 53 załadowań)
__________________
"Znaczną częścią naszego życia rodzinnego są udane szarlotki"


Żona
Mama Misia

Makijażystka
Aliczka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 19:14   #176
mary poziomkowa
Zakorzenienie
 
Avatar mary poziomkowa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Nigdziebądź
Wiadomości: 3 847
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cześć! Ale tłumnie na wątku))

Moria, zabiłaś mnie tymi bułeczkami

Dorko, odczytaj PW, a poza tym ślicznie wyglądałaś na ślubie

Dziewczonko, strasznie mi przykro z powodu tych problemów nerkowych

Widziałam się z lekarką i mam zapalenie gardła, oczywiście Bioparox Niestety nie pochoruję, bo w weekend szkoła, impreza firmowa, no nie chcę opuszczać

A w poniedziałek mam połówkowe! Miałam problem z zapisaniem się na USG. Chciałam na pakiet i najlepiej do pewnego dobrego lekarza [ostatnio byłam u innego i marne zdjęcia i w ogóle]. Okazało się, że terminów nie ma, a na styczeń nie wiadomo, czy będzie można. Już byłam skłonna zabulić te 250 zeta i prywatnie pójść... Ale zwolniło się miejsce w 13.12 i mam u tego lekarza, u którego chciałam i bezpłatnie!
__________________
Nutka-Hanutka is in town <3 03.05.2011

Janutek is coming to town <3

vege!
mary poziomkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 19:16   #177
andziot
Zakorzenienie
 
Avatar andziot
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 180
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

witam wieczorkiem

Siasiek dużo zdrówka dla małego i Ciebie, to się rzeczywiście biedak rozłożył

Dziewczonka trzymaj się kochana, na pewno ci tam pomogą i szybciutko wrócisz do zdrowia, dobrze, daj znać jak po usg i wynikach badań



Ugotowałam dziś wielki gar zupy pomidorowej
jestem już po jednym pełniutkim talerzu ale chyba na tym się nie skończy
Zosię chyba bierze jakieś przeziębienie, bo ciut zaczyna pokasływać i jakoś w gardle jej charczy
wiedziałam że ten pobyt u teściów źle się skończy ....
oni maja taki niedogrzany dom, że jak tam przyjezdzam to dwa rekawy musze mieć i jeszcze mi zimno, jeden pokój się nagrzeje i później chodzisz z pomieszczenia 23stopnie do pokoju gdzie jest 15, albo i mniej jak tu się nie rozchorować
nie lubię zima tam jeździć, jeszcze wszyscy mają do mnie pretensje ze mi zimno ...

dobra idem poszperać na allegro, może jakiś prezent mi wpadnie w oko
__________________
Trzy rzeczy pozostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka...
Dante Alighieri



Edytowane przez andziot
Czas edycji: 2010-12-09 o 19:20
andziot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 19:23   #178
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Ach nadrobiłam Was
Nie było mnie od 17 i tyle nadrabiania miałam
Byłam z synkiem na treningu w sobotę jedziemy na turniej.
Znowu śniegiem nas zasypało :/

Cytat:
Napisane przez Kwiatecek Pokaż wiadomość
Eweska skad sie znasz ma make-up?
Kochana jestem wizażystka na chwilę obecną pracuję prywatnie i przy sesjach zdjęciowych, kiedyś pracowałam w salonie, w studio makijażu i takie tam.

Cytat:
Napisane przez Taverney Pokaż wiadomość
a tak poza tym to wiecie co? Jak dzisiaj byłam w przychodni i zobaczyłam jedną dziewczynę z półrocznymi bliźniakami, to aż mi się śmiać chciało, jaki to cudowny widok! Podobno teraz się rodzi coraz więcej bliźniaków. A dzisiaj moja lekarka powiedziała, że na oddziale ma mamę trojaczków w 36 tc! To ponoć rzadkie, żeby tak ładnie donosić ciążę mnogą. A dzieciaczki, choć jeszcze w brzuszku mają po 3 kg! Nie wiem, gdzie ta kobieta mieści troje takich "wielkoludów" w brzuchu... musi jej być ciężko.
Dobra, spadam, bo się rozpisałam...
Hehehe niedługo my będziemy miały takie maleństwa I inni będą sie nam przyglądać

Cytat:
Napisane przez Kwiatecek Pokaż wiadomość
http://www.*************/rozszyfruj-...ciebie-kolory/
tu jest napisane jakie kolorki do kogo pasuja, przy makijazu chyba od tego sie zaczyna?

***** to stylistka i pl--
Kochana wizażyści wzrokowo oceniają jakie kolory do kogo pasują, nie robi się analizy kolorystycznej przed każdym makijażem, na oko sie ocenia jakie kolory mogą pasować do danej osoby.A na to czy dany kolor pasuje do konkretnej osoby składa sie wiele czynników.

Cytat:
Napisane przez moniqac Pokaż wiadomość
eweska bardzo chętnie, choć nie wiem czy zdazymy przed przyjazdem TZ, bo potem będzie problem, ale ja jestem za!

.
Kochana mozemy sie spotkać w styczniu nawet jeśli będziesz miała czas bo nie wiem jak ja będę stała z czasem w przyszłym tygodniu no i czy ty ten czas tez będziesz miec.

Cytat:
Napisane przez Dziewczonka Pokaż wiadomość
Kochane dziękuję za wszystkie kciuki , niestety jestem w szpitalu z podejrzeniem kolki nerkowej lub zapalenia nerek (jak na razie), jutro będą wyniki badań. Dostałam po przyjęciu kroplówkę ze środkami rozkurczowymi i troszkę ulżyło, ale teraz znowu "obręcze" na moim brzuchu i plecach się zaciskają . Czeka mnie pewnie kolejna nieprzespana noc . Jutro mam usg i zobaczę co tam u mojego dzidziolka, oby wszystko dobrze
Trzymaj sie ciepło i zdrowiej jak najszybciej, najważniejsze, żeby z dzieciaczkiem wszystko było dobrze

Cytat:
Napisane przez Catia88 Pokaż wiadomość
Dziewczonka,trzymam mocno kciuki za Ciebie i twoją Dzidzię! Wszystko będzie dobrze, na pewno

Dziewczyny, pól dnia kręciłam włosy... Ale w końcu je zakręciłam Załączam fotkę (niestety robiona kamerką internetową także jakość kijowa). Planuje je tak zakręcić na sobotę plus trochę podepnę z tyłu żeby twarz była odsłonięta,jak myślicie?? Makijaż też sobie walnęłam ale przy tym świetle, przy tej kamerce-nie widać Pochwalę się w sobotę
Loczki bardzo ładne ci wyszły, ale jakoś inaczej bym je podpieła, aby fryzurce dodać lekkości, makijazu faktycznie nie widać.

Cytat:
Napisane przez Aliczka88 Pokaż wiadomość
Catia bardzo ładnie wyglądasz Chociaż ja bym jakoś je wyżej upieła, jakiegoś wariata na głowie zrobiła
JA KOCHAM LOKI, normalnie mam włosy jak druty proste nawet kiedyś byłam o krok od zrobienia trwałej Haha.
Pokaze Wam foty
Super

Piękna z ciebie kobieta z chęcią bym cię wzięła w swoje łapki i na sesję

Edytowane przez eweska
Czas edycji: 2010-12-09 o 19:34
eweska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 19:24   #179
Dziewczonka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dziewczonka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 2 628
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Zmykam dziewczynki, najpierw pod prysznic, a potem do łóżeczka, szpitalny dzień dobiega końca .
Dziękuję Wam za miłe słowa - dlatego kazałam Tż-owi przywieźc laptopa, od razu czlowiek się lepiej czuje
Buziaki
Dziewczonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 19:32   #180
Catia88
Rozeznanie
 
Avatar Catia88
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 887
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Dzięki Kochane za rady mam właśnie zamiar je wyżej podpiąć

Aliczka- śliczne fotki! Zazdroszczę
__________________
02.05.2011 Synuś Kubuś


Catia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:37.