do pubu - a'la military - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Szafa - komentarze

Notka

Szafa - komentarze Tutaj komentujemy wieszaki powieszone w naszej Szafie.

 
 
Narzędzia
Stary 2011-01-05, 18:13   #31
ricca166
Wtajemniczenie
 
Avatar ricca166
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 430
Dot.: do pubu - a'la military

Cytat:
Napisane przez redo92 Pokaż wiadomość
Też tak myślałam, ale o dziwo tylko pare osób o tym wspomniało
No i nie dziw się.W porównaniu z Twoimi poprzednimi wieszakami to już jakiś sukces,bo dobrałaś strój do okazji.I tak uważam ,że długość niewystarczająca-szczególnie na pierwszym zdjęciu widać,że tunika jest naciągana.Powinnaś nosić takie sukienko/tuniki ,aby ,,nie zagrażały",kiedy się pochylisz lub jak Ci się podciągnie.Zawsze lepiej za długą lekką zmarszczyć na biodrach ,niż chodzić z gołym tyłkiem,ale jak wolisz.Myślę,że kupujesz za małe ciuchy.

Cytat:
Napisane przez szazi Pokaż wiadomość
oj już nie bądźcie takie zazdrosne o jej nogi
Noo jaaasne.Bo tylko ta dziewczyna na całym Wizażu i Szafie ma takie nogi.
ricca166 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 18:30   #32
redo92
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 548
Dot.: do pubu - a'la military

Cytat:
Napisane przez ricca166 Pokaż wiadomość
No i nie dziw się.W porównaniu z Twoimi poprzednimi wieszakami to już jakiś sukces,bo dobrałaś strój do okazji.I tak uważam ,że długość niewystarczająca-szczególnie na pierwszym zdjęciu widać,że tunika jest naciągana.Powinnaś nosić takie sukienko/tuniki ,aby ,,nie zagrażały",kiedy się pochylisz lub jak Ci się podciągnie.Zawsze lepiej za długą lekką zmarszczyć na biodrach ,niż chodzić z gołym tyłkiem,ale jak wolisz.Myślę,że kupujesz za małe ciuchy.



Noo jaaasne.Bo tylko ta dziewczyna na całym Wizażu i Szafie ma takie nogi.

Nie, nie kupuję za małych ciuchów, tylko takie, w których jest mi dobrze. Lubię krótkie tuniki, spódniczki itp., to że Ty nie, to nie oznacza, że już inni mają och nie nosić. Ona jest elastyczna i dobrze trzyma się ciała, także przy schylania, podskakiwaniu, czy Bóg wie jeszcze czym nie podciąga się do góry.
redo92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 18:58   #33
szazi
Raczkowanie
 
Avatar szazi
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 69
Dot.: do pubu - a'la military

Napisane przez ricca166
Noo jaaasne.Bo tylko ta dziewczyna na całym Wizażu i Szafie ma takie nogi.[/QUOTE]

Pewnie, że wiele dziewczyn ma super nogi, ale nie każda je eksponuje, a jak któraś spróbuje to już lekkim oburzeniem od niektórych zalatuje. Poza tym to stwierdzenie miało charakter sarkastyczny

Edytowane przez szazi
Czas edycji: 2011-01-05 o 19:00
szazi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 19:03   #34
Indios Bravos
Zakorzenienie
 
Avatar Indios Bravos
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 927
GG do Indios Bravos
Dot.: do pubu - a'la military

Cytat:
Napisane przez redo92 Pokaż wiadomość
Też o tym myślałam, ale wtedy byłoby jednak za czarno i wszystko by się zlało ;p
Hmm...może za czarno...Ale ja uważam inaczej
Takie prześwitujące rajtuzki i gołe uda na wierzchu (choć bardzo ładne ) to nie wygląda zbyt zachęcająco
Mi osobiście udo na wierzchu w takich rajstopkach kojarzy się z jednym...ale może tylko ja mam takie skojarzenia

Cytat:
Napisane przez ricca166 Pokaż wiadomość
No i nie dziw się.W porównaniu z Twoimi poprzednimi wieszakami to już jakiś sukces,bo dobrałaś strój do okazji.I tak uważam ,że długość niewystarczająca-szczególnie na pierwszym zdjęciu widać,że tunika jest naciągana.Powinnaś nosić takie sukienko/tuniki ,aby ,,nie zagrażały",kiedy się pochylisz lub jak Ci się podciągnie.Zawsze lepiej za długą lekką zmarszczyć na biodrach ,niż chodzić z gołym tyłkiem,ale jak wolisz.Myślę,że kupujesz za małe ciuchy.



Noo jaaasne.Bo tylko ta dziewczyna na całym Wizażu i Szafie ma takie nogi.
W większości...zgadzam się z Tobą

Cytat:
Napisane przez szazi Pokaż wiadomość
Napisane przez ricca166
Noo jaaasne.Bo tylko ta dziewczyna na całym Wizażu i Szafie ma takie nogi.
Pewnie, że wiele dziewczyn ma super nogi, ale nie każda je eksponuje, a jak któraś spróbuje to już lekkim oburzeniem od niektórych zalatuje. Poza tym to stwierdzenie miało charakter sarkastyczny [/QUOTE]

Nie widziałam tu sarkazmu
__________________
"Look into my eyes
You will see...
You know it´s true

everything I do I do it for you..."

27.05.2009r.- najszczęśliwsza kobieta na Ziemi

www.radicalis.fbl.pl - strona mojego najzdolniejszego
Wybrałam kuszącą Lady Berry!

Indios Bravos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 19:42   #35
sorellla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Chmury
Wiadomości: 241
Dot.: do pubu - a'la military

albo kup dłuższą tunikę albo załóż legginsy. jest za krótko, niesmacznie. zamiast tego wisiora na szyję zawieś coś innego, coś co będzie rozświetlało ten ciemny strój no i buty straszne.
__________________



sorellla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 19:47   #36
redo92
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 548
Dot.: do pubu - a'la military

Cytat:
Napisane przez sorellla Pokaż wiadomość
albo kup dłuższą tunikę albo załóż legginsy. jest za krótko, niesmacznie. zamiast tego wisiora na szyję zawieś coś innego, coś co będzie rozświetlało ten ciemny strój no i buty straszne.
długość mi odpowiada, w legginsach byłoby za czarno
A mnie się buty podobają, Tobie nie muszą ;d;d
redo92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 19:50   #37
Igusia92
Zakorzenienie
 
Avatar Igusia92
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków/Wieliczka
Wiadomości: 3 912
Dot.: do pubu - a'la military

za krótko zdecydowanie, nie wiem co jest fajnego w lataniu przy mrozie z gołym tyłkiem, nie wiem co jest to militarne oprócz kolorów, kolory fajne.
__________________
Igusia92 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-05, 19:51   #38
sorellla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Chmury
Wiadomości: 241
Dot.: do pubu - a'la military

no pewnie, że nie muszą, ale skoro wstawiasz wieszak to mogę skomentować i wyrazić swoje zdanie buty są ohydne, to moja SUBIEKTYWNA opinia, a tunika za krótka. a przepraszam, bokserka. masz tendencję do noszenia się na goło - Twoja sprawa
__________________



sorellla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 19:53   #39
Scarlle
Raczkowanie
 
Avatar Scarlle
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 266
Dot.: do pubu - a'la military

te wszystkie wieszaki z przykrótkimi kieckami to dla mnie trolling i tyle
Scarlle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 20:18   #40
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: do pubu - a'la military

zdecydowanie za krotka. nawet na zdjeciu wyglada jakby juz miala jechac do gory. to w ogole chyba nie jest sukienka tylko tunika?
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 20:31   #41
Red Lipstick
Wtajemniczenie
 
Avatar Red Lipstick
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 313
Dot.: do pubu - a'la military

Nie ma to jak wyjść zimą w bokserce long i prześwitujących rajtach.
Dziewczyny błagam...przecież jej nie przetłumaczycie, że z gołym tyłkiem się nie chodzi.
__________________
Red Lipstick jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-05, 20:35   #42
Venefico
Rozeznanie
 
Avatar Venefico
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Karpacz
Wiadomości: 851
GG do Venefico
Dot.: do pubu - a'la military

Cytat:
Napisane przez Red Lipstick Pokaż wiadomość
Nie ma to jak wyjść zimą w bokserce long i prześwitujących rajtach.
Dziewczyny błagam...przecież jej nie przetłumaczycie, że z gołym tyłkiem się nie chodzi.
Napisała, że praktycznie na dworze była tylko chwilę
Venefico jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 21:12   #43
ricca166
Wtajemniczenie
 
Avatar ricca166
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 430
Dot.: do pubu - a'la military

Cytat:
Napisane przez redo92 Pokaż wiadomość
Nie, nie kupuję za małych ciuchów, tylko takie, w których jest mi dobrze. Lubię krótkie tuniki, spódniczki itp., to że Ty nie, to nie oznacza, że już inni mają och nie nosić. Ona jest elastyczna i dobrze trzyma się ciała, także przy schylania, podskakiwaniu, czy Bóg wie jeszcze czym nie podciąga się do góry.
Ok.Jeśli już wystawiasz takie wieszaki i twierdzisz ,że nie jest za krótko,to może wstawiaj też zdjęcie zrobione od tyłu,bo w to podkreślone szczerze mówiąc średnio wierzę na podstawie samego przodu.Np.dla mnie optymalna długość to by była tam gdzie Ci się kończą palce prawej ręki na 1 zdjęciu.Zazwyczaj (nie mówię ,że w 100% tego typu ubrań),tył jest nieznacznie krótszy od przodu (szczególnie w środkowej części robi się delikatny ,,uskok" do góry.Więc ja bym prosiła na przyszłość o zdjęcia tyłu.Bo można dyskutować ,o tym kto jaką preferuje długość,ale jak już tyłek widać ,no to sorry.
ricca166 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 21:13   #44
Red Lipstick
Wtajemniczenie
 
Avatar Red Lipstick
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 313
Dot.: do pubu - a'la military

Cytat:
Napisane przez Venefico Pokaż wiadomość
Napisała, że praktycznie na dworze była tylko chwilę
Ale co to ma za znaczenie? Jeszcze OSTATECZNIE rozumiem, gdyby siedziała cały czas w domu... Mimo wszystko był to wypad poza mieszkaniem. Nie wiem, dla mnie to trochę 'nie wypada' ubrać cienkie rajstopki i DŁUŻSZĄ BLUZKĘ (na litość boską, przecież to jest BLUZKA) bez jakiegokolwiek dołu gdy za oknem temperatura na minusie.
Uważam, że człowiek powinien się troszkę dostosować do pory roku (nawet jeżeli pozbawiony jest gustu). Latem, gdy jest bardzo ciepło, żadna laska nie chodzi do pubu w rajstopach 250 den, bo to wręcz komicznie by wyglądało, tak samo dla mnie założenie rajstopek 40-60 den BEZ SPÓDNICY przy minusowej temperaturze to żenada.
__________________
Red Lipstick jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 21:25   #45
kamila2006
Zakorzenienie
 
Avatar kamila2006
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 897
Dot.: do pubu - a'la military

czy to nie ta sama tunika/sukienka/bokserka ?

http://g.dziennik.pl/pliki/1449000/1449609.jpg

i co tu powiecie o długości?
__________________

Biegam tydz: 2/10
Motywacja 100%

http://s7.suwaczek.com/200804173235.png



kamila2006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 21:33   #46
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: do pubu - a'la military

Cytat:
Napisane przez kamila2006 Pokaż wiadomość
czy to nie ta sama tunika/sukienka/bokserka ?

http://g.dziennik.pl/pliki/1449000/1449609.jpg

i co tu powiecie o długości?
Mucha to już wogóle przegina... nie lubie jej!! A potem widzimy powielenie (jak w tym wieszaku) "pomysłu"... teraz jeszcze powinny panny biustonosze przestac nosić... bo Mucha tez nie nosi...!! hehe!!
Zresztą ja tu widze podobny syndrom... schudłam - to muszę wszystkim pokazać jaka jestem sexy, szczupła i jakie mam nóżki...czy tam cokolwiek innego
Osobiście tez mam różne bokserki long... ale pod sweterki czy tez koszulę je zakładam... W wieku nastu lat też byłam taka mądra i latałam z "gołym" czym sie da... w wieku 25 lat zaczyna "wyłazić" mi to latanie... zatoki, nerki, jajniki...etc!! Szczerze gdybym słuchała sie straszych jak byłam młodsza tego by nie było...

Takze bokserka long...nie jest ani sukienką ani tuniką... mimo iż może zakrywa pośladki, nie nadaje sie do rajstop...! Przydałaby sie spodniczka, spodenki albo poprostu sukienka o odpowiedniej długość nawet mini

Choć uważam iż to przesłanie jednak nie dociea do wielu młodych dziewczyn ... zarówno autorki wieszaka jak i wielu...wielu...innych!!
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 21:38   #47
redo92
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 548
Dot.: do pubu - a'la military

tak tak piszce sobie znowu ;d;d;d mnie się juz coraz bardziej smiac chce z kazdym kolejnym wieszakiem ;d Cisnijcie dalej, a ja będę rosła
redo92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 21:47   #48
Red Lipstick
Wtajemniczenie
 
Avatar Red Lipstick
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 313
Dot.: do pubu - a'la military

Cytat:
Napisane przez kamila2006 Pokaż wiadomość
czy to nie ta sama tunika/sukienka/bokserka ?

http://g.dziennik.pl/pliki/1449000/1449609.jpg

i co tu powiecie o długości?
Masakra! W życiu bym nie wyszła w samej koszulce.


Cytat:
Napisane przez redo92 Pokaż wiadomość
tak tak piszce sobie znowu ;d;d;d mnie się juz coraz bardziej smiac chce z kazdym kolejnym wieszakiem ;d Cisnijcie dalej, a ja będę rosła

Eeee....z takim podejściem, to po co Ty w ogóle wrzucasz wieszaki?
__________________
Red Lipstick jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 22:18   #49
redo92
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 548
Dot.: do pubu - a'la military

Cytat:
Napisane przez Red Lipstick Pokaż wiadomość
Masakra! W życiu bym nie wyszła w samej koszulce.





Eeee....z takim podejściem, to po co Ty w ogóle wrzucasz wieszaki?
żeby się pośmiać i porównać opinie wizażanek z innymi forami. Może Was zaskoczę, ale ten portal jest jedynym, który tak strasznie wszystkiego się czepia
redo92 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-05, 22:24   #50
Red Lipstick
Wtajemniczenie
 
Avatar Red Lipstick
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 313
Dot.: do pubu - a'la military

Cytat:
Napisane przez redo92 Pokaż wiadomość
żeby się pośmiać i porównać opinie wizażanek z innymi forami. Może Was zaskoczę, ale ten portal jest jedynym, który tak strasznie wszystkiego się czepia
Jedyne czego się czepiamy to brak dolnej części odzienia (nie pierwszy raz).
__________________
Red Lipstick jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 22:29   #51
redo92
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 548
Dot.: do pubu - a'la military

Cytat:
Napisane przez Red Lipstick Pokaż wiadomość
Jedyne czego się czepiamy to brak dolnej części odzienia (nie pierwszy raz).
No i robicie z tego aferę na 7-8 stron forum ;] Ja tego szczerze mówiąc nie rozumiem, na żadnym innym portalu nie dostałam nawet jednego negatywnego komentarza. Nie mówię, że nie chcę krytyki, bo ona zawsze się przyda, ale nienawidzę wyolbrzymiania, które w tym forum aż kipi...
redo92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 08:42   #52
sabinkaa1
Rozeznanie
 
Avatar sabinkaa1
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 639
Dot.: do pubu - a'la military

Mi sie podoba , nie wiem o co chodzi z tym za "krótkim dołem" - jak Ci jest wygodnie i nie bedzie zimno to jak najbardziej. Jak sie ma odpowiednią figure to trzeba ją pokazywać.
Dla mnie fajnie ,sexy i w ogole !!
__________________

Powrót za ocean 08.Sep.2012






If you loan someone money and never see them again it was probably worth it.




sabinkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 09:02   #53
Quera
Zadomowienie
 
Avatar Quera
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 1 855
Dot.: do pubu - a'la military

Jeśli i tak nie obchodzi Cię opinia tych, którzy mają odmienne zdanie niż Ty, to może nie wstawiaj wieszaków?
Quera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 09:22   #54
ricca166
Wtajemniczenie
 
Avatar ricca166
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 430
Dot.: do pubu - a'la military

Cytat:
Napisane przez redo92 Pokaż wiadomość
No i robicie z tego aferę na 7-8 stron forum ;] Ja tego szczerze mówiąc nie rozumiem, na żadnym innym portalu nie dostałam nawet jednego negatywnego komentarza. Nie mówię, że nie chcę krytyki, bo ona zawsze się przyda, ale nienawidzę wyolbrzymiania, które w tym forum aż kipi...
I to jest właśnie różnica między Wizażem,a innymi portalami.Tu mówią prawdę i oceniają bardziej profesjonalnie.Skor o tam piszą coś typu :,,nie założyłaś dołu,ale super wyglądasz",to może przenieś się na inny portal i będzie po sprawie.
ricca166 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 09:30   #55
redo92
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 548
Dot.: do pubu - a'la military

Cytat:
Napisane przez ricca166 Pokaż wiadomość
I to jest właśnie różnica między Wizażem,a innymi portalami.Tu mówią prawdę i oceniają bardziej profesjonalnie.Skor o tam piszą coś typu :,,nie założyłaś dołu,ale super wyglądasz",to może przenieś się na inny portal i będzie po sprawie.
Ja uważam, że tutaj jest pełno wrednych zołz, które tylko czekają aby się powyżywać na innych. I nie mówcie mi żebym nie wstawiała wieszaków, jeśli nie zgadzam się z krytyką. Będę wstawiała, bo mnie śmieszy to co niektórzy piszą. Dla mnie to jest zabawa, a niektorzy chyba traktują to zbyt poważnie.
redo92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 10:24   #56
ricca166
Wtajemniczenie
 
Avatar ricca166
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 430
Dot.: do pubu - a'la military

Cytat:
Napisane przez redo92 Pokaż wiadomość
Ja uważam, że tutaj jest pełno wrednych zołz, które tylko czekają aby się powyżywać na innych. I nie mówcie mi żebym nie wstawiała wieszaków, jeśli nie zgadzam się z krytyką. Będę wstawiała, bo mnie śmieszy to co niektórzy piszą. Dla mnie to jest zabawa, a niektorzy chyba traktują to zbyt poważnie.
No naprawdę jesteś biedna,że na tyyyle zołz tu trafiłaś, na pewno wszystkie Ci taaak zazdroszczą figury i Ci chcą zrobić na pewno na złość.
No cóż,jak ktoś tępy ,to nic już się na to nie poradzi.Za Twoje zapatrzenie w siebie i wiarę w swoją idealną figurę i idealny dobór ciuchów -to jest dopiero śmieszne i żałosne.
ricca166 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 10:35   #57
NNaTT
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 703
Dot.: do pubu - a'la military

Ładnie gdybym miała taką figurę sama bym się tak ubrała
NNaTT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 10:44   #58
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: do pubu - a'la military

Zanim zarejestrowałam się na tym portalu, myślałam, że przebywają tu jakieś same hmm... no, różowe, puste, nie za mądre dziewczynki. Jednak bardzo pozytywnie zweryfikowałam swoją opinię. Osoby z klasą wydają mi się tutaj większością I to, że ktoś szczerze napisze co myśli, nie oznacza że jest wredną zołzą. Szczere porady więcej są warte niż nic nie znaczące, bezkrytyczne zachwyty. I osobiście uważam, że jest sporo dziewczyn mających lepszą figurę niż Ty (chociażby moja sylwetka bardziej mi się podoba). Ale w ogóle nie zwracam na to uwagi w komentarzach, bo komentuję strój a nie figurę (ewentualnie jego dopasowanie do figury, ale Ty masz z nią wszystko ok, więc nie ma potrzeby, żeby radzić Ci coś w stylu żebyś coś ukryła a coś wyeksponowała )

Po prostu jak dla mnie niektóre Twoje stroje są zbyt wulgarne, uprzedmiotawiające Twoją osobę i nigdy bym się tak nie ubrała, bo uważam to za obciach. A Ty sobie rób co chcesz
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 10:52   #59
Lucka91
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucka91
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: pokoik na poddaszu :)
Wiadomości: 2 776
Dot.: do pubu - a'la military

Cytat:
Napisane przez szazi Pokaż wiadomość
oj już nie bądźcie takie zazdrosne o jej nogi


jak bym zobaczyla na dworze dziewczyne w samej BOKSERCE, bez spodni, to zeby nie wiem jakie miala nogi, grube, chude do szyi, to przetarlabym oczy ze zdumienia i bylabym w ciezkim szoku ze ktos tak wyszedl. Nie sadzilam ze zdziwienie na to ze ktos nie dostosowuje sie do norm nazywamy teraz zazdroscia.

Cytat:
Napisane przez redo92 Pokaż wiadomość
To nie jest sukienka ;p To jest taka długa bokserka Na pewno jeszcze jest, ale pewnie kolory inne

(...)

Ona jest elastyczna i dobrze trzyma się ciała, także przy schylania, podskakiwaniu, czy Bóg wie jeszcze czym nie podciąga się do góry.
bokserka to BLUZKA, bluzki nie nosi sie nawet do legginsów, a co dopiero na gołą dupę. i nie wciskaj kitu że się nie podciąga, bo na zdjęciach widać że az trzeszczy tak ją obciągnełaś na dół, obcisłe SUKIENKI mini podciągają się do góry i osobiście (mimo równie zgrabnych nóg jak twoje ;]) wstydzę się w takich chodzić, żeby ktoś sobie nie pomyślał że jestem panną lekkich obyczajów. W samej bluzce to nie chodziłabym nawet w domu przy rodzicach, a co dopiero do obcych ludzi. Dodaj ze mialas stringi, a przysiegam, parskne smiechem juz lepsza byla twoja koszula do rajtek, tam zeby bylo widac ci dupe musialoby zawiac albo musialabys sie schylic, tu wystarczy ze chodzisz albo siedzisz

Cytat:
Napisane przez redo92 Pokaż wiadomość
Ja uważam, że tutaj jest pełno wrednych zołz, które tylko czekają aby się powyżywać na innych. .
nikt cie tu nie trzyma

wybacz, ale zalatujesz mi trollem, po prostu nie wierzę że ktos tak z domu wychodzi, a jak serio tak wyszlas, to daj namiar gdzie bedziesz nastepnym razem, zabiore znajomych i posmiejemy sie razem

jestes strasznie, ale to strasznie irytujaca. Wszystko jest cacy pieknie dopoki wszyscy slodza, jak ktos rzuci CELNA uwage, ze chyba zapomnialo ci sie zalozyc gaci, to juz sie konczy cud miod i slodkosci.




Masz swietna figure, nastepny wieszak wystaw jak bedziesz w samej bieliznie, albo lepiej - nago
__________________
Narysujesz mi coś?

Edytowane przez Lucka91
Czas edycji: 2011-01-06 o 10:53
Lucka91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 10:55   #60
redo92
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 548
Dot.: do pubu - a'la military

Cytat:
Napisane przez ricca166 Pokaż wiadomość
No naprawdę jesteś biedna,że na tyyyle zołz tu trafiłaś, na pewno wszystkie Ci taaak zazdroszczą figury i Ci chcą zrobić na pewno na złość.
No cóż,jak ktoś tępy ,to nic już się na to nie poradzi.Za Twoje zapatrzenie w siebie i wiarę w swoją idealną figurę i idealny dobór ciuchów -to jest dopiero śmieszne i żałosne.
Nie wspomniałam nic o zazdrości, figurze itp. I właśnie Ty jesteś jedną z tych zołz, które nadinterpretować i wyszydzać z innych tylko potrafią. Z Bogiem, bo tylko On chyba może Ci pomóc.
redo92 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Szafa - komentarze


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:59.