na studniówkę? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Szafa - komentarze

Notka

Szafa - komentarze Tutaj komentujemy wieszaki powieszone w naszej Szafie.

 
 
Narzędzia
Stary 2011-01-14, 14:04   #61
elmoska
Zakorzenienie
 
Avatar elmoska
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 413
GG do elmoska Wyślij wiadomość przez MSN do elmoska
Dot.: na studniówkę?

Napiszę tak jak wiekszosc. Sukienka sama w sobie jest bardzo ładna lecz na taka okazje sie nie nadaje
__________________

BBL
5/28

AC MILAN CAMPIONI D`ITALIA


elmoska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 14:05   #62
little_ola
Zakorzenienie
 
Avatar little_ola
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: na sofie
Wiadomości: 13 587
Dot.: na studniówkę?

Cytat:
Napisane przez rita77 Pokaż wiadomość
Sukienka obledna, pieknie w niej wygladasz, bardzo podoba mi sie Twoj wybor, masz swietny gust i widac, ze do Ciebie bardzo pasuje. Moim zdaniem nie powinnas miec zadnych watpliwosci, tym bardziej, ze jak piszesz swietnie sie w nie czujesz. Zdaje sobie sprawe, ze nie wszystkim moze sie podobac, ale czy w zwiazku z tym masz sie ubierac w klasyczna mala, czarna, zeby wygladac bezpiecznie i wtopic sie w reszte dziewczat, bez sensu.
Dla mnie fajnie wygladalyby dwa warianty dodatkow:czarne badz w kolorze starego zlota, chociaz kurcze perly tez wygladalyby pieknie
Postawilabym chyba jednak na czarne dodatki: piekne delikatne dlugie czarne korale np.z delikatna czarna kokardka, czarne buty i delikatne upiecie luznego koczka lekko na boku.Musisz jednak pomierzyc rozne warianty i sprawdzic co wyglada najlepiej. Idz w niej na studniowke, bedziesz wygladac pieknie, oryginalnie, swiezo i dziewczeco czyli tak jak powinnas, udanej zabawy
całkowicie się zgadzam z tą wypowiedzą
wyglądasz rewelacyjnie klask i:
little_ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 14:05   #63
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: na studniówkę?

Mi to w ogole nie wyglada jak sukienka na jakakolwiek impreze . Raczej randka, impreza rodzinna, jakas uroczystosc oficjalna. Ogolnie sukienka jest nie w moim stylu, wyglada dla mnie zbyt bieliznano- staroswiecko.. Fakt, ze fajnie w niej wygladasz, ale na studniowke kompletnie odpada, chyba, ze macie jakas dziwna studniowke i wiesz, ze czesc twoich kolezanek tez ubierze sie malo imprezowo-balowo.
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 14:10   #64
sarssa
Zadomowienie
 
Avatar sarssa
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 105
Dot.: na studniówkę?

Gdyby nie ten dół (wystająca "koronka) to mogłaby nawet być. Ale niestety, tutaj wyglada to tak jakby halka wystawała Gdyby dolna częsc jej nie miala- tzn byla prosta, olowkowa- mogloby to ładnie jakoś jeszcze się prezentować. Jestem na nie.
sarssa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 14:12   #65
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: na studniówkę?

Cytat:
Napisane przez sarssa Pokaż wiadomość
Gdyby nie ten dół (wystająca "koronka) to mogłaby nawet być. Ale niestety, tutaj wyglada to tak jakby halka wystawała Gdyby dolna częsc jej nie miala- tzn byla prosta, olowkowa- mogloby to ładnie jakoś jeszcze się prezentować. Jestem na nie.
Dokladnie to samo pomyslalam.
Moze ewentualnie jakby sie dodalo do niej jakies mega wypasione dodatki w kolorze czarnym, eleganckie to by uszlo.. Ale nie wiem czy wtedy nie wyjdzie kiczowato. Perly tez mogly byc spoko, ale bedzie troche za bardzo mdlo moim zdaniem..
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 14:52   #66
chimney_sweep
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 65
Dot.: na studniówkę?

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
Dokladnie to samo pomyslalam.
Moze ewentualnie jakby sie dodalo do niej jakies mega wypasione dodatki w kolorze czarnym, eleganckie to by uszlo.. Ale nie wiem czy wtedy nie wyjdzie kiczowato. Perly tez mogly byc spoko, ale bedzie troche za bardzo mdlo moim zdaniem..
a mi to się właśnie ten dół najbardziej podoba w całej sukience, gdyby go nie bylo to straciłaby cały urok. tak tak tez sądze że gdybym założyła perły byłoby za mdło,

i dzięki rita77
jeśli chodzi o dodatki to wydaje mi się że czarno-złote dodatki tu najlepiej pasują. na pewno ta sukienka będzie się wydawac bardziej elegancka.
włosy mam na co dzień proste, więc mam zamiar je pokręcić, nie jakieś afro, ale takie niespięte fale (mam długie włosy około pół metra (ostatnio na macie mierzyłam linijką) także wydaje mi się że będzie to ok wyglądać

Edytowane przez chimney_sweep
Czas edycji: 2011-01-14 o 14:54
chimney_sweep jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 14:57   #67
niemaedytki
Raczkowanie
 
Avatar niemaedytki
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nowhere girl
Wiadomości: 273
Dot.: na studniówkę?

bardzo ładna sukieneczka, niebanalna dobry pomysł z tymi dodatkami, ode mnie
niemaedytki jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-14, 15:21   #68
rita77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 216
Dot.: na studniówkę?

Cytat:
Napisane przez chimney_sweep Pokaż wiadomość
a mi to się właśnie ten dół najbardziej podoba w całej sukience, gdyby go nie bylo to straciłaby cały urok. tak tak tez sądze że gdybym założyła perły byłoby za mdło,

i dzięki rita77
jeśli chodzi o dodatki to wydaje mi się że czarno-złote dodatki tu najlepiej pasują. na pewno ta sukienka będzie się wydawac bardziej elegancka.
włosy mam na co dzień proste, więc mam zamiar je pokręcić, nie jakieś afro, ale takie niespięte fale (mam długie włosy około pół metra (ostatnio na macie mierzyłam linijką) także wydaje mi się że będzie to ok wyglądać
No i superbedziesz wygladac pieknie Swietny masz pomysl na siebie, a czarne dodatki beda z pewnoscia wygladac najbardziej elegancko
Aha i chcialam jeszcze dodac, ze sukienka wlasnie jest m.in.taka piekna, bo ma przesliczny dol

Edytowane przez rita77
Czas edycji: 2011-01-14 o 15:25
rita77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 16:08   #69
Wisniowy sadek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: różnie bywa :)
Wiadomości: 449
Dot.: na studniówkę?

całkiem fajna
Wisniowy sadek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 16:10   #70
ParisLooks
Przyczajenie
 
Avatar ParisLooks
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14
Dot.: na studniówkę?

Pięknie ! Ale zamiast czarnych klasycznych szpilek, lepiej było by z beżowymi szpilkami tego typu :http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:V...kialdo.jpg&t=1 i jakieś bransoletki perełki na rękę
ParisLooks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 22:08   #71
moni5445
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 127
Dot.: na studniówkę?

Piekna jest ta Twoja sukienka Moim skromnym zdaniem w sam raz na studniowke. Dzieki temu, ze jest taka prosta mozesz zaszalec z fryzura i makijazem i nie bedziesz wygladala jak sztuczna lalka. Polecam wlosy upiete na gorze i rozpuszczone na dole, lokowane aby utrzymac romantyczny styl, moga byc upiete na bok. Ponczochy zwykle czarne, cienkie, zadne koronkowe, bo beda sie gryzly z koronka sukienki. Tam, gdzie sukienka ma ta gumke zalozylabym jakis cieniutki, czarny zamszowy z lekkim polyskiem pasek lub tasiemke upozorowana na pasek i takie same zamszowe, czarne szpilki. Bizuteria jak lubisz, ja za glowny akcent uznalabym dlugie, wiszace kolczyki z czarnymi brylancikami, nie powiem, ze bollywood bo moze sie zle skojarzyc, no i musisz je lubic, perly w razie czego tez bylyby ok. Uwazam, ze fajnie wymyslilac z tymi czarnymi butami, czern zawsze dodaje elegancji. Wedlug mnie masz swietny gust i na pewno sobie poradzisz.
moni5445 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-14, 22:52   #72
chimney_sweep
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 65
Dot.: na studniówkę?

Cytat:
Napisane przez moni5445 Pokaż wiadomość
Piekna jest ta Twoja sukienka Moim skromnym zdaniem w sam raz na studniowke. Dzieki temu, ze jest taka prosta mozesz zaszalec z fryzura i makijazem i nie bedziesz wygladala jak sztuczna lalka. Polecam wlosy upiete na gorze i rozpuszczone na dole, lokowane aby utrzymac romantyczny styl, moga byc upiete na bok. Ponczochy zwykle czarne, cienkie, zadne koronkowe, bo beda sie gryzly z koronka sukienki. Tam, gdzie sukienka ma ta gumke zalozylabym jakis cieniutki, czarny zamszowy z lekkim polyskiem pasek lub tasiemke upozorowana na pasek i takie same zamszowe, czarne szpilki. Bizuteria jak lubisz, ja za glowny akcent uznalabym dlugie, wiszace kolczyki z czarnymi brylancikami, nie powiem, ze bollywood bo moze sie zle skojarzyc, no i musisz je lubic, perly w razie czego tez bylyby ok. Uwazam, ze fajnie wymyslilac z tymi czarnymi butami, czern zawsze dodaje elegancji. Wedlug mnie masz swietny gust i na pewno sobie poradzisz.
dzieki bardzo wlosy i makijaz robie sama, mam nadzieje ze sie nie oszpece haha kupie rajstopy i takie i takie, potem zdecyduje ktore bardziej pasuja, damy rade a wiesz, ze tez myslalam o pasku, przewiazywalam sukienke w tym miejscu czarna tasiemka, ale srednio to wygladalo, stwierdzilam ze lepiej bez, ale jak zaloze te wszystkie czarne dodatki to moze wtedy bedzie pasowac, okaze sie ;d
chimney_sweep jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 23:11   #73
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: na studniówkę?

Nie zapomnij się pokazać z wszystkimi dodatkami.
Miłej zabawy.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 09:34   #74
kometeq
Raczkowanie
 
Avatar kometeq
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wieluń
Wiadomości: 342
Dot.: na studniówkę?

geniaalnie wyglądasz.
sukienka jest śliczna, a teraz na studniówce wszystkie chwyty dozwolone. Jedno jest pewne - na pewno będziesz wyróżniać się z tłumu. Odpowiednie dodatki i miodzio będzie.
Strasznie mi się podoba to koronkowe wykończenie w połączeniu z Twoimi mega zgrabnymi nogami.
__________________
gonimy za szczęściem, a nie mamy czasu być szczęśliwi..




http://kometeq.soup.io/
kometeq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 09:41   #75
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: na studniówkę?

Cytat:
Napisane przez chimney_sweep Pokaż wiadomość
a mi to się właśnie ten dół najbardziej podoba w całej sukience, gdyby go nie bylo to straciłaby cały urok. tak tak tez sądze że gdybym założyła perły byłoby za mdło,
Ja nie mowie, ze ten dol jest brzydki, po prostu razem z materialem i kolorem tworzy zbyt halkowy efekt.. moim zdaniem to odbiera elegancji sukience. No o ile z odpowiednimi dodatkami na wesele wg mnie moglabys w niej isc na weselem, to na studniowke juz tak troche dziwnie (ale ja bylam na studiowce bylam osatatni raz 6-7 lat temu, wiec pewnie duzo sie od tego czasu zmienilo)
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 09:58   #76
0Icia
Zadomowienie
 
Avatar 0Icia
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Jego Ramiona
Wiadomości: 1 656
Dot.: na studniówkę?

Nie jestem do końca pewna czy pasuje na studniówkę. ale ogólnie podoba mi się. Jest na pewno inna, bo większość dziewczyn pewnie będzie w bombkach, retro, bandażowych itd... A Ty nie dość że oryginalnie to jeszcze nie będziesz świeciła aż nadto swoimi atutami. Figura ładnie wyeksponowana, ale nie wyzywająco - czyli tak jak na studniówkę powinno się ubrać. Ładnie w niej wyglądasz.
__________________
Wymieniam się
0Icia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-16, 14:29   #77
Fruchtgeele
Rozeznanie
 
Avatar Fruchtgeele
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 669
Dot.: na studniówkę?

Cytat:
Napisane przez chimney_sweep Pokaż wiadomość
dziękuję kupiłam w River Island.
sama nie wiem czy iść w niej czy nie...
Dziękuję. Udanej zabawy na studniówce!
Fruchtgeele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-16, 15:46   #78
chimney_sweep
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 65
Dot.: na studniówkę?

Cytat:
Napisane przez Fruchtgeele Pokaż wiadomość
Dziękuję. Udanej zabawy na studniówce!
dzięki
chimney_sweep jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-16, 15:50   #79
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: na studniówkę?

Jak dla mnie to sukienka na chrzest/bierzmowanie kogoś w rodzinie, wigilię lub nawet do pracy ale na pewno nie na studniówkę

Ale jest śliczna i ładnie Ci w niej
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-16, 15:52   #80
blekitne_niebo
Zakorzenienie
 
Avatar blekitne_niebo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: na studniówkę?

Cudowna! A Ty ślicznie w niej wyglądasz
blekitne_niebo jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-16, 16:39   #81
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: na studniówkę?

Noc poślubna?

Zupełnie i się nie widzi ta sukienka (zwłaszcza na studniówkę), jest jak koszulka nocna z rękawkami.
Kolor jest taki nijaki typowo pościelowo - bieliźniano beżowy.

Na moje oko ta sukienka jest za krótka a jeszcze trzeba wziąć pod uwagę ze podszewka jest krótsza niż ten materiał z koronka.
__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki

Edytowane przez Eenax
Czas edycji: 2011-01-16 o 16:43
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 17:16   #82
chimney_sweep
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 65
Dot.: na studniówkę?

no to może teraz się spytam inaczej która z tych dwóch sukienek (mam obydwie)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg aa.jpg (23,8 KB, 18 załadowań)
chimney_sweep jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 17:33   #83
Bamboo Banga
Przyczajenie
 
Avatar Bamboo Banga
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 8
Dot.: na studniówkę?

Moim zdaniem to wygląda jak pidżama, w życiu na studniówkę bym tego nie założyła
Bamboo Banga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 02:12   #84
paulinkka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinkka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: fathije
Wiadomości: 2 273
Dot.: na studniówkę?

ta z pierwszego posta, może sie powtarzam ale prześliczna jest. Są gusta i guściki ale najważniejsze jest że sie dobrze w niej czujesz.

Ta h&mowa jest banalna, i każdy może ją mieć. Więc ja bym uważała.
paulinkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 22:51   #85
zanciapp
Zadomowienie
 
Avatar zanciapp
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 685
Dot.: na studniówkę?

zdecydowanie sukienke z tego wieszaka
nie każdy napewno by w niej dobrze wyglądał, ale ty wyglądasz ekstra
już to mówiłam zresztą
zanciapp jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Szafa - komentarze


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:20.