biała mini sukieneczka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Szafa - komentarze

Notka

Szafa - komentarze Tutaj komentujemy wieszaki powieszone w naszej Szafie.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-06-11, 21:30   #1
kropeczka7
Raczkowanie
 
Avatar kropeczka7
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 62

biała mini sukieneczka


idealna na randke i ogólnie ja w niej chodze na codzień jak jest gorąco

ZOBACZ KOMENTOWANY WIESZAK
kropeczka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 21:37   #2
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: biała mini sukieneczka

fajna
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 21:58   #3
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: biała mini sukieneczka

nie podoba mi sie

jesli mam byc szczera to na randke nigdy nie poszlam i nie poszlabym w takiej i nie dlatego,ze mi sie nie podoba ale balabym sie,ze facet odbierze mnie w niej jako :BIERZ MNIE TU I TERAZ mozna sie ubrac na tysiace sposobow gdzie mozna wygladac sexy i mega kobieco i nie trzeba wszystkiego pokazywac od razu bo wedlu mnie facet ma sie umawiac z kobieta nie dla jej ciala a dla tego np kim sie jest no ale chyba staroswiecka jestem
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 22:03   #4
TheJulietta
Raczkowanie
 
Avatar TheJulietta
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 93
Dot.: biała mini sukieneczka

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
nie podoba mi sie

jesli mam byc szczera to na randke nigdy nie poszlam i nie poszlabym w takiej i nie dlatego,ze mi sie nie podoba ale balabym sie,ze facet odbierze mnie w niej jako :BIERZ MNIE TU I TERAZ mozna sie ubrac na tysiace sposobow gdzie mozna wygladac sexy i mega kobieco i nie trzeba wszystkiego pokazywac od razu bo wedlu mnie facet ma sie umawiac z kobieta nie dla jej ciala a dla tego np kim sie jest no ale chyba staroswiecka jestem
popieram
TheJulietta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 22:55   #5
amelial
Rozeznanie
 
Avatar amelial
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 955
Dot.: biała mini sukieneczka

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
nie podoba mi sie

jesli mam byc szczera to na randke nigdy nie poszlam i nie poszlabym w takiej i nie dlatego,ze mi sie nie podoba ale balabym sie,ze facet odbierze mnie w niej jako :BIERZ MNIE TU I TERAZ mozna sie ubrac na tysiace sposobow gdzie mozna wygladac sexy i mega kobieco i nie trzeba wszystkiego pokazywac od razu bo wedlu mnie facet ma sie umawiac z kobieta nie dla jej ciala a dla tego np kim sie jest no ale chyba staroswiecka jestem
Sukienka jest wyzywająca, ale z drugiej strony jest młoda, musi się wyszumieć... Kiedy ma nosić takie kiecki jak nie teraz?

Do autorki wieszaka:
Fason mnie nie przekonuje, jest mało elegancka, ale brzydka też nie jest. Poza tym masz ładną figurę.
Jeśli nie masz faceta to go wkrótce znajdziesz Faceci to wzrokowcy, większość nie zna się na modzie (chyba, że geje) więc czasem trzeba pokazać nogi, czasem dekolt, ale raczej nie wszystko na raz (zależy kogo chcesz uwieść
A jak masz faceta to sobie noś, jeśli mu się podoba.
__________________
Zapraszam na mojego bloga kulinarnego:

http://przepisnaszczescie.eu/
amelial jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 23:40   #6
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: biała mini sukieneczka

Alez ja doskonale rozumiem wychodze z zalozenia,ze na randce nigdy nie pokazalabym ``za duzo``musialam miec pewnosc,ze facet bedzie chcial sie ze mna spotkac dla mnie samej a nie dla np ciala
ja sama do tej poryy jak jest cieplo to ubieram krotkie naprawde krotkie szorty ale do tego zawsze zabudowana bluzke czy tez na odwrot inaczej czulabym sie ``naga`` nawet jak mialam nascie lat robilam tak samo



moj kolega gej zreszta jak to czasem z fryzjerami bywa powiedzial mi kiedys ,ze lepiej jak ubiore szpilki,jeansy i np bluzke na ramiaczkach i jedno niby przez przypade spuszcze sobie niz seksowna mini bo w 1 zestawie bardziej przykuje uwage faceta i jeego wyobraznie niz w 2 wiec jestem wierna tej zasadzie
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 05:36   #7
kropeczka7
Raczkowanie
 
Avatar kropeczka7
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 62
Dot.: biała mini sukieneczka

hej mam juz faceta dokladniej to męża i to on mi kupił ta sukienke on ogólnie lubi jak ubiram takie sukienki
kropeczka7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-12, 06:38   #8
aniap1991
Zakorzenienie
 
Avatar aniap1991
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4 597
Dot.: biała mini sukieneczka

byle nei silikonowe ramiaczka
aniap1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 07:10   #9
zawszeboska
Zakorzenienie
 
Avatar zawszeboska
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 4 955
Dot.: biała mini sukieneczka

Trochę kiczowata jak dla mnie. Może jakby była w innym kolorze, wyglądała by lepiej. Wielki minus za silikonowe ramiączka.
zawszeboska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 07:50   #10
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: biała mini sukieneczka

__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 07:53   #11
hailie21
Zakorzenienie
 
Avatar hailie21
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: City of Joy
Wiadomości: 6 387
Dot.: biała mini sukieneczka

Jest ok.
__________________
Profesjonalne pokazy iluzji https://youtu.be/GobutlL0ty0


W moim niebie będą miękkie sierści,
nosy, łapy, ogony i kły.
W moim niebie będę znowu głaskać,
moje wszystkie pożegnane psy
hailie21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-12, 08:33   #12
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 778
Dot.: biała mini sukieneczka

Zdecydowanie na nie. Przede wszystkim spłaszcza Ci piersi, wygląda jakby była za mała.
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 09:30   #13
Vente
Rozeznanie
 
Avatar Vente
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 538
Dot.: biała mini sukieneczka

Cytat:
Napisane przez kropeczka7 Pokaż wiadomość
hej mam juz faceta dokladniej to męża i to on mi kupił ta sukienke on ogólnie lubi jak ubiram takie sukienki
Ale niektórym "utarłaś nosa" Wg mnie ta sukienka nie jest wcale wulgarna, ani kiczowata. Na randkę z mężem, albo na wieczorne wyjście jest fajna dodaj do niej jakieś sandałki, rozpuść włosy i będzie super

---------- Dopisano o 10:30 ---------- Poprzedni post napisano o 10:25 ----------

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
nie podoba mi sie

jesli mam byc szczera to na randke nigdy nie poszlam i nie poszlabym w takiej i nie dlatego,ze mi sie nie podoba ale balabym sie,ze facet odbierze mnie w niej jako :BIERZ MNIE TU I TERAZ mozna sie ubrac na tysiace sposobow gdzie mozna wygladac sexy i mega kobieco i nie trzeba wszystkiego pokazywac od razu bo wedlu mnie facet ma sie umawiac z kobieta nie dla jej ciala a dla tego np kim sie jest no ale chyba staroswiecka jestem
Nieee, nie przesadzaj. Taka straszna to ona nie jest i nawet ja (purytanka, pani nauczycielka) nie widzę w niej nic nieprzyzwoitego. Powiem nawet, ze dziewczyny zakładają podobne na studniówki teraz :P No owszem, raczej do pracy się nie nadaje, ale do chodzenia latem jak najbardziej
__________________
It's not who you are that holds you back, it's who you think you're not
Vente jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 09:32   #14
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: biała mini sukieneczka

Cytat:
Napisane przez Vente Pokaż wiadomość
Ale niektórym "utarłaś nosa" Wg mnie ta sukienka nie jest wcale wulgarna, ani kiczowata. Na randkę z mężem, albo na wieczorne wyjście jest fajna dodaj do niej jakieś sandałki, rozpuść włosy i będzie super

---------- Dopisano o 10:30 ---------- Poprzedni post napisano o 10:25 ----------



Nieee, nie przesadzaj. Taka straszna to ona nie jest i nawet ja (purytanka, pani nauczycielka) nie widzę w niej nic nieprzyzwoitego. Powiem nawet, ze dziewczyny zakładają podobne na studniówki teraz :P No owszem, raczej do pracy się nie nadaje, ale do chodzenia latem jak najbardziej
Ale czym i komu utarla nosa
mozna znalezc duzo ladniejszych i jeszcze bardziej seksownych sukienek ladniejszych od tych moj maz tez lubi jak sie kobieco ubieram i wierz mi,ze mozna to zrobic nie zakladajac takiej kiecki
mi sie nie podoba bo co za duzo to i swinia nie zje jak to mowi przyslowie malo,ze krotka ( mimo,ze lubie krotkie ) to do tego z okryta gora a do tego jeszcze obcisla
dlatego mowie stanowcze nie bo to juz podchodzi pod kiczowatosc
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response

Edytowane przez takaja13
Czas edycji: 2012-06-12 o 09:34
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 09:36   #15
Vente
Rozeznanie
 
Avatar Vente
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 538
Dot.: biała mini sukieneczka

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
Ale czym i komu utarla nosa
mozna znalezc duzo ladniejszych i jeszcze bardziej seksownych sukienek ladniejszych od tych moj maz tez lubi jak sie kobieco ubieram i wierz mi,ze mozna to zrobic nie zakladajac takiej kiecki
M.in. Tobie Wierzę Ci, oczywiście i wiem, ze są ładniejsze sukienki jednak mam inne wyczucie estetyki, niż Ty, więc uważam, że ta sukienka nada się na randkę i nie jest zbyt wyzywająca :P
__________________
It's not who you are that holds you back, it's who you think you're not
Vente jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 09:42   #16
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: biała mini sukieneczka

Cytat:
Napisane przez Vente Pokaż wiadomość
M.in. Tobie Wierzę Ci, oczywiście i wiem, ze są ładniejsze sukienki jednak mam inne wyczucie estetyki, niż Ty, więc uważam, że ta sukienka nada się na randkę i nie jest zbyt wyzywająca :P
Nie utarla mi nosa bo nie miala czym
to pogratulowac takiego wyczucia ``estetyki``
moje zdanie jest zupelnie inne i jak chce sie kogos oczarowac a nie ma czym to ubiera sie wlasnie takie kiecki co by wszystko bylo na wierzchu

kiecka sama w sobie dla mnie jest brzydka i nie zmienie zdania,dla mnie ani fajna ani elegancka,pozatym aby wygladac pieknie elegancko to nie wystarczy ubrac tylko taka kiecuszke
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 09:47   #17
Vente
Rozeznanie
 
Avatar Vente
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 538
Dot.: biała mini sukieneczka

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
Nie utarla mi nosa bo nie miala czym
to pogratulowac takiego wyczucia ``estetyki``
moje zdanie jest zupelnie inne i jak chce sie kogos oczarowac a nie ma czym to ubiera sie wlasnie takie kiecki co by wszystko bylo na wierzchu

kiecka sama w sobie dla mnie jest brzydka i nie zmienie zdania,dla mnie ani fajna ani elegancka,pozatym aby wygladac pieknie elegancko to nie wystarczy ubrac tylko taka kiecuszke
Nie musisz obrażać mnie, ani autorki wieszaka. Ja tu wchodzę oceniać sukienkę i nie będę się wdawać w pyskówki z Tobą. Powiedziałam, co mi pasuje i tyle. Miłego dnia i pozdrawiam.
__________________
It's not who you are that holds you back, it's who you think you're not
Vente jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 09:50   #18
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: biała mini sukieneczka

Uderz w stol, a nozyce sie odezwa

i nikogo tutaj nie obrazilam tylko wyrazilam swoja opinie,pozatym slyszalam o jednej zasadzie w modzie,ze jak mini to nie dekolt i na odwrot i do tego jeszcze obcislo,wiec chyba to mowi samo za siebie ,ze kit totalny
zazwyczaj kiecuszki z taka gora sa do kolanka lub delikatnie przed nie
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response

Edytowane przez takaja13
Czas edycji: 2012-06-12 o 09:53
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 10:04   #19
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: biała mini sukieneczka

Cytat:
Napisane przez amelial Pokaż wiadomość
Sukienka jest wyzywająca, ale z drugiej strony jest młoda, musi się wyszumieć... Kiedy ma nosić takie kiecki jak nie teraz?
wybacz, ale tego typu stwierdzenia działają na mnie jak płachta na byka bo brzmią dla mnie jak: "Chce chodzić nago po ulicy - niech chodzi! Kiedy ma to robić, jak będzie stara i pomarszczona?". takie traktowanie młodości do tego, żeby chodzić we wszystkim co tylko jest dostępne jest dla mnie paranoją. koleżanka moja, o wadze 100 kg przy wzroście 160cm w kapeluszu też chodzi codziennie w mini w imię zasady "Młoda jestem, kiedy niby mam chodzić w mini spodniczkach?" mimo że jej obrzydliwy tłuszcz, cellulit i dosłownie trzeszczące szwy wywołują odruch wymiotny.


ja również na randkę bym tej sukienki nie ubrała pokazuje za dużo. na kilka pierwszych spotkań ubieram się dziewczęco, delikatnie i zalotnie, a nie od razu pokazuję jak wyglądałabym nago przez mega obcisłą sukienkę. na to przychodzi czas później
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-12, 10:14   #20
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: biała mini sukieneczka

I wlasnie o to chodzi na wszystko przychodzi odpowiedni czas i pora co nie zmienia faktu,ze nawet ze swoim mezem nie ubralabym tej sukienki na wieczor bo wedlug mnie jest niesmaczna
wlasnie ogladam w internecie podobne sukienki tylko wszystkie sa do kolanka a jak juz krotkie i odkryte u gory to nie sa takie obcisle tylko zwiewne wiec dalej twierdze ,ze ta sukienka ma wsobie wszystkiego za duzo przez co nie jest wogole elegancka.
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 10:20   #21
allmode
Wtajemniczenie
 
Avatar allmode
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 736
Dot.: biała mini sukieneczka

Moim zdaniem ta sukienka jest nieco zbyt "oczywista". Bardzo odważna i jednoznaczna, choć niewątpliwie swój urok ma. Wszystko zależy od gustu właścicielki.
Ale pomijając tę kwestię moim zdaniem jest nieco zbyt ciasna w biuście i go nieładnie spłaszcza.
No i jeśli nosić to bez silikonowych ramiączek. Sa bardzo nieestetyczne.
allmode jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 13:58   #22
S_tylistka
Raczkowanie
 
Avatar S_tylistka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Portugalia, Setubal
Wiadomości: 428
Dot.: biała mini sukieneczka

nie jest taka najgorsza, gdyby załozyć na nią np żakiecik to już by wyglądała inaczej, aczkolwiek jak dla mnie za odważna, nie założyłabym takiej. Przede wszystkim ze względu na długość, bo nie czuję się dobrze w mini. Zdecydowanie wolę sukienki czy spódniczki do kolana lub trochę przed. Na randkę z mężem myslę że się nadaję, wkońcu i tak wszystko widział :P ale na randkę z kimś kogo nie znam za dobrze bym jej nie założyła, jest zbyt wyzywająca jak dla mnie.


do takaja13, ja też odniosłam wrażenie że chciałaś w swojej wyowiedzi obrazić swoją przedmówczynię i autorkę wieszaka, może nie chodziło Ci o to ale poprzez dobrane przez Ciebie słowa tak to zabrzmiało.
__________________
czas zadbać o zdrowie, kondycję i wygląd

powrót do starych, dobrych nawyków

S_tylistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 14:10   #23
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: biała mini sukieneczka

po 1 moja droga to nikogo nie obrazilam bo nikomu nie ublizylam a po 2 nawet z mezem na randke takiej bym nie ubrala a dlaczego ??? a chciazby ze wzgledu na szacunek jakim Go daze bo chcialabym aby randka byla tylko nasza a nie zeby faceci wkolo sie za mna ogladali a raczej za tym co bym pokazywala moglby sie dziwnie czuc,ze mamy byc ``tylko dla siebie`` a tu tyle obcych oczu,no ale co kto lubi

i uwaga uwaga to tez nie bedzie obraza ale jesli ktos chce sie dowartosciowac poprzez pokazywanie jak najwiekszej ilosci swojego ciala to jego sprawa,co innego na plazy - bo tam to normalka i nikt raczej na nikogo nie spoglada
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response

Edytowane przez takaja13
Czas edycji: 2012-06-12 o 14:11
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 14:24   #24
kropeczka7
Raczkowanie
 
Avatar kropeczka7
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 62
Dot.: biała mini sukieneczka

po pierwsze ja tej sukienki nie ubieram bo chce sie dowartościować tylko dlatego że po 1 dostałam ja od męza a po drugie mi sie podoba.
Po drugie czy ja jestem w kostiumie kąpielowym ??? niemam odkrytego brzucha dupy mi nie widac... troche może jest wyzywająca ale mój mąż lubi jak wlasnie takie rzeczy ubieram.
I z tego co wywnioskowałam z twojej wypowiedzi jestem pusta albo głupia jakaś a tak nie jest, czy jest coś złego w tym że sie tak ubieram. w lecie dziewczyny różnie chodzą maja odkryte nogi i duzy dekold i co one też sa puste?? mam chodzić w jakimś habicie?? zeby wogóle mi nic nie było widac??
kropeczka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 14:29   #25
___kasia___
Rozeznanie
 
Avatar ___kasia___
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 559
Dot.: biała mini sukieneczka

bez przesady ta sukienka nie jest jakaś mega krótka, a co z tego że pokazuje biust, gdy ma ładny? poza tym nie wylewa jej się, jest szczupła i młoda i jeśli ma tak ochotę się ubierać to niech to robi.
___kasia___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 14:37   #26
kropeczka7
Raczkowanie
 
Avatar kropeczka7
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 62
Dot.: biała mini sukieneczka

do takaja13

http://www.google.pl/imgres?q=sukien...12,s:118,i:140

http://www.google.pl/imgres?q=sukien...r:1,s:25,i:153
http://www.google.pl/imgres?q=sukien...r:21,s:0,i:135

http://www.google.pl/imgres?q=sukien...11,s:154,i:250

http://www.google.pl/imgres?q=sukien...:29,s:188,i:95

http://rozcieszka.pinger.pl/a/2011/2/3/


jak widac w necie nie ma tak jak mówisz sukienki albo krótkie i zabudowana góra, albo odkryta góra i zakryte nogi....
przeoczyłaś te.... no ale cóż te też są przecież kiczowate
kropeczka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 15:05   #27
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: biała mini sukieneczka

Chce niech chodzi kazdy tutaj wyraza opinie- SWOJA opinie- na temat sukienki a moja jest taka a nie inna
dla mnie wyglad sukienki jest``tani`` i zadne argumenty na mnie nie wplyna

---------- Dopisano o 14:44 ---------- Poprzedni post napisano o 14:42 ----------

Cytat:
Napisane przez kropeczka7 Pokaż wiadomość
do takaja13

http://www.google.pl/imgres?q=sukien...12,s:118,i:140

http://www.google.pl/imgres?q=sukien...r:1,s:25,i:153
http://www.google.pl/imgres?q=sukien...r:21,s:0,i:135

http://www.google.pl/imgres?q=sukien...11,s:154,i:250

http://www.google.pl/imgres?q=sukien...:29,s:188,i:95

http://rozcieszka.pinger.pl/a/2011/2/3/


jak widac w necie nie ma tak jak mówisz sukienki albo krótkie i zabudowana góra, albo odkryta góra i zakryte nogi....
przeoczyłaś te.... no ale cóż te też są przecież kiczowate
wybacz moja droga ale te kiecki z zalaczonych linkow to szczyt tandety i kiczu,zreszta widac jakie laski w nich chodza po modelkach ktore je prezentuja

nawet na tance do remizy strazackiej nie wypada w takiej isc

---------- Dopisano o 15:05 ---------- Poprzedni post napisano o 14:44 ----------

wedlug mnie to sa eleganckie sukienki

http://szafa.pl/c4306773-asos-sukien...con-40-42.html
moze i krotka i odkryta gora ale ladny jednolity kolor i NIE OBCISLY DOL

http://szafa.pl/c6351134-asos-zmyslo...arda-m-38.html
ladna krociutka ale dzieki zdobieniom nie wyzywajaca

http://streemo.pl/Portal/617885,Zdje...male_69zl.html

ladna czerwona,jednolita z bezpieczna dlugoscia do kolanka

http://xarchiwum.pl/lipsy-london-suk...669798991.html

ladna biala z odkryta gora ale szerszym dolem

moim zdaniem wszystkie sa kobiece,seksowne a jednak inne od Twojej.
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 15:28   #28
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: biała mini sukieneczka

Nigdy nie ogarnę cienkich ramiączek przechodzących przez sam środek cyca. słabo to wygląda. Szczególnie przy takim pełnym biuście jak twój.
Nie wiem co, ale oprócz ramiączek coś jeszcze mi nie pasuje na wysokości biustu. no ale kurcze nie wiem co
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 15:29   #29
kropeczka7
Raczkowanie
 
Avatar kropeczka7
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 62
Dot.: biała mini sukieneczka

teraz to cie wogóle nie rozumiem sama pokazujesz mi kiecki z cyckami na wierzchu a do mnie masz jakiś ale...
a modelki to modelki zreszta każdy chodzi w tym co lubi i w czym jest mu dobrze
nie chce sie kłócić bo nie ma o co ty uwazasz te linki za kiczowate trudno mi sie twoje nie podobaja ta pierwsza poszerza biodra druga jest nawet ładna ale troche za duzo tego materiału - jest krótka i ma odkryta góre... ta czerwona to niewiem co to wogóle jest wstyd by mi było wyjść z domu w czymś takim...
zreszta nie ważne każdy ma swój styl
kropeczka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 15:50   #30
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: biała mini sukieneczka

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
nie podoba mi sie

jesli mam byc szczera to na randke nigdy nie poszlam i nie poszlabym w takiej i nie dlatego,ze mi sie nie podoba ale balabym sie,ze facet odbierze mnie w niej jako :BIERZ MNIE TU I TERAZ mozna sie ubrac na tysiace sposobow gdzie mozna wygladac sexy i mega kobieco i nie trzeba wszystkiego pokazywac od razu bo wedlu mnie facet ma sie umawiac z kobieta nie dla jej ciala a dla tego np kim sie jest no ale chyba staroswiecka jestem
Może i masz wątki z szalonymi buciorami ale widzę, że masz podobne zasady co ja

---------- Dopisano o 16:32 ---------- Poprzedni post napisano o 16:30 ----------

Cytat:
Napisane przez amelial Pokaż wiadomość
Sukienka jest wyzywająca, ale z drugiej strony jest młoda, musi się wyszumieć... Kiedy ma nosić takie kiecki jak nie teraz?
I to jest właśnie przykre w naszej kulturze
masz ciało - pokazuj bo kiedyś się zestarzejesz
jesteś młoda- wyszum się


a kiedyś co innego było atutem.
panie miały dużo pozakrywane a potrafiły wyglądać seksownie, i jeszcze miały coś do powiedzenia

---------- Dopisano o 16:34 ---------- Poprzedni post napisano o 16:32 ----------

[1=871319bc27e9d09c3f0d50d 55d02d0b6e86b5c84;3465181 4]Zdecydowanie na nie. Przede wszystkim spłaszcza Ci piersi, wygląda jakby była za mała.[/QUOTE]
Chyba właśnie o ten motyw mi chodziło. też coś mi się wydaje za mała w biuście.

---------- Dopisano o 16:37 ---------- Poprzedni post napisano o 16:34 ----------

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
Ale czym i komu utarla nosa
Też się pytam !

---------- Dopisano o 16:39 ---------- Poprzedni post napisano o 16:37 ----------

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
moj maz tez lubi jak sie kobieco ubieram i wierz mi,ze mozna to zrobic nie zakladajac takiej kiecki
mi sie nie podoba bo co za duzo to i swinia nie zje jak to mowi przyslowie malo,ze krotka ( mimo,ze lubie krotkie ) to do tego z okryta gora a do tego jeszcze obcisla
dlatego mowie stanowcze nie bo to juz podchodzi pod kiczowatosc
Amen
długość nie jest tragiczna gdyby nie biust podany niemalże na tacy. co z tego, że mąż?! uważam, że pewne rzeczy powinny być tylko dla niego.
ale ja to już wiele razy pisałam tutaj na forum- że czasami mam ochotę na hidżab czy burkę by faceci nie mogli na mnie patrzeć.

---------- Dopisano o 16:42 ---------- Poprzedni post napisano o 16:39 ----------

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
i``
moje zdanie jest zupelnie inne i jak chce sie kogos oczarowac a nie ma czym to ubiera sie wlasnie takie kiecki co by wszystko bylo na wierzchu
Mam podobne zdanie. Jest ono dość stereotypowe, bo w brew pozorom taka kobieta może mieć coś do zaoferowania więcej, ale przez to jak się ubiera ciężko pomyśleć inaczej

---------- Dopisano o 16:43 ---------- Poprzedni post napisano o 16:42 ----------

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
Uderz w stol, a nozyce sie odezwa

i nikogo tutaj nie obrazilam tylko wyrazilam swoja
Też nie widzę byś ich obraziła

---------- Dopisano o 16:48 ---------- Poprzedni post napisano o 16:43 ----------

Cytat:
Napisane przez kropeczka7 Pokaż wiadomość
po pierwsze ja tej sukienki nie ubieram bo chce sie dowartościować tylko dlatego że po 1 dostałam ja od męza a po drugie mi sie podoba.
Po drugie czy ja jestem w kostiumie kąpielowym ??? niemam odkrytego brzucha dupy mi nie widac... troche może jest wyzywająca ale mój mąż lubi jak wlasnie takie rzeczy ubieram.
I z tego co wywnioskowałam z twojej wypowiedzi jestem pusta albo głupia jakaś a tak nie jest, czy jest coś złego w tym że sie tak ubieram. w lecie dziewczyny różnie chodzą maja odkryte nogi i duzy dekold i co one też sa puste?? mam chodzić w jakimś habicie?? zeby wogóle mi nic nie było widac??
To ja współczuję takiego męża. Sorki, ale gdyby mój chciał bym tak się ubierała to nawet do ślubu by nie doszło

---------- Dopisano o 16:50 ---------- Poprzedni post napisano o 16:48 ----------

Cytat:
Napisane przez ___kasia___ Pokaż wiadomość
bez przesady ta sukienka nie jest jakaś mega krótka, a co z tego że pokazuje biust, gdy ma ładny? poza tym nie wylewa jej się, jest szczupła i młoda i jeśli ma tak ochotę się ubierać to niech to robi.
kolejny argument z seri - jeśli ma ochotę t0o niech się w ogóle rozbierze i tak pomyka po mieście
właśnie przez takie podejście dzieje się co się dzieje. ludzie pozwalają sobie na różne rzeczy bo twierdzą, że mają do tego prawo, a nie myślą o wartościach
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Szafa - komentarze


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:34.