biała mini sukieneczka - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Szafa - komentarze

Notka

Szafa - komentarze Tutaj komentujemy wieszaki powieszone w naszej Szafie.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-06-12, 15:55   #31
lanavera
Zadomowienie
 
Avatar lanavera
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 696
Dot.: biała mini sukieneczka

Sukienka jest doskonała, bardzo w stylu Herve'a Ledgera. Noś ją koniecznie, niech się nie marnuje, tylko umiejętnie - jako jest jest dość skąpa trzeba ją stonować odpowiednimi dodatkami np czarną marynarką, która zakryje ramiona i doda elegancji. Sukienka sama w sobie nieprzyzwoita nie jest, zależy jak się będzie ją nosić.
lanavera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 15:58   #32
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: biała mini sukieneczka

Cytat:
Napisane przez lanavera Pokaż wiadomość
Sukienka jest doskonała, bardzo w stylu Herve'a Ledgera. Noś ją koniecznie, niech się nie marnuje, tylko umiejętnie - jako jest jest dość skąpa trzeba ją stonować odpowiednimi dodatkami np czarną marynarką, która zakryje ramiona i doda elegancji. Sukienka sama w sobie nieprzyzwoita nie jest, zależy jak się będzie ją nosić.
dokładnie. ale nie wiem czy w marynarce nie będzie za goraco?
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 16:20   #33
lanavera
Zadomowienie
 
Avatar lanavera
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 696
Dot.: biała mini sukieneczka

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
dokładnie. ale nie wiem czy w marynarce nie będzie za goraco?
no zależy od pogody jak jest chłodniej to można z marynarką i rajstopami nosić, a jak gorąco to kto się będzie przejmował, że ciało widać? w koszulce na ramiączkach i w szortach tak naprawdę odsłania się tyle samo co w tej sukience i nikt szumu nie robi
lanavera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 16:25   #34
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: biała mini sukieneczka

Ja robię
tym bardziej, że wolę zakryć zwiewną tkanina niż wystawiać na palące słońce. Myślicie, że czemu Arabowie na pustyni cali pozakrywani? Właśnie by się nie palić żywcem. Dlatego opierając się na własnych doświadczeniach, nigdy nie ogarnę porozbieranych ludzi latem (poza plażą).
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 16:57   #35
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: biała mini sukieneczka

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
Może i masz wątki z szalonymi buciorami ale widzę, że masz podobne zasady co ja

---------- Dopisano o 16:32 ---------- Poprzedni post napisano o 16:30 ----------


I to jest właśnie przykre w naszej kulturze
masz ciało - pokazuj bo kiedyś się zestarzejesz
jesteś młoda- wyszum się


a kiedyś co innego było atutem.
panie miały dużo pozakrywane a potrafiły wyglądać seksownie, i jeszcze miały coś do powiedzenia

---------- Dopisano o 16:34 ---------- Poprzedni post napisano o 16:32 ----------


Chyba właśnie o ten motyw mi chodziło. też coś mi się wydaje za mała w biuście.

---------- Dopisano o 16:37 ---------- Poprzedni post napisano o 16:34 ----------


Też się pytam !

---------- Dopisano o 16:39 ---------- Poprzedni post napisano o 16:37 ----------


Amen
długość nie jest tragiczna gdyby nie biust podany niemalże na tacy. co z tego, że mąż?! uważam, że pewne rzeczy powinny być tylko dla niego.
ale ja to już wiele razy pisałam tutaj na forum- że czasami mam ochotę na hidżab czy burkę by faceci nie mogli na mnie patrzeć.

---------- Dopisano o 16:42 ---------- Poprzedni post napisano o 16:39 ----------


Mam podobne zdanie. Jest ono dość stereotypowe, bo w brew pozorom taka kobieta może mieć coś do zaoferowania więcej, ale przez to jak się ubiera ciężko pomyśleć inaczej

---------- Dopisano o 16:43 ---------- Poprzedni post napisano o 16:42 ----------


Też nie widzę byś ich obraziła

---------- Dopisano o 16:48 ---------- Poprzedni post napisano o 16:43 ----------


To ja współczuję takiego męża. Sorki, ale gdyby mój chciał bym tak się ubierała to nawet do ślubu by nie doszło

---------- Dopisano o 16:50 ---------- Poprzedni post napisano o 16:48 ----------


kolejny argument z seri - jeśli ma ochotę t0o niech się w ogóle rozbierze i tak pomyka po mieście
właśnie przez takie podejście dzieje się co się dzieje. ludzie pozwalają sobie na różne rzeczy bo twierdzą, że mają do tego prawo, a nie myślą o wartościach
Co do buciorow to mi sie tylko podobaja no i moze czasem kupie ale pozniej leza w szfie bo mi wstyd ubrac ale kazdy ma jakiegos swojego malego fiolka
dobrze,ze chociaz Ty mnie rozumiesz
bo maz lubi co to wogole znaczy ???ja mam jedna bluzke z H&M ( w moich wieszakach zreszta ) taka bezowa i w niej widac strasznie biust i mojego meza cholera bierze jak ja ubieram bo twierdzi,ze niektorych rzeczy nie powinno sie pokazywac wszystkim i tu sie z nim zgadzam
teraz mam juz 30 ale nawet jak mialam 17 czy 20 pare to nigdy sie tak nie rozbieralam zeby wszystko na raz pokazac,jak ktos mial mnie zauwazyc to zauwazyl bez ``golizny``

---------- Dopisano o 16:52 ---------- Poprzedni post napisano o 16:43 ----------

Cytat:
Napisane przez kropeczka7 Pokaż wiadomość
teraz to cie wogóle nie rozumiem sama pokazujesz mi kiecki z cyckami na wierzchu a do mnie masz jakiś ale...
a modelki to modelki zreszta każdy chodzi w tym co lubi i w czym jest mu dobrze
nie chce sie kłócić bo nie ma o co ty uwazasz te linki za kiczowate trudno mi sie twoje nie podobaja ta pierwsza poszerza biodra druga jest nawet ładna ale troche za duzo tego materiału - jest krótka i ma odkryta góre... ta czerwona to niewiem co to wogóle jest wstyd by mi było wyjść z domu w czymś takim...
zreszta nie ważne każdy ma swój styl
No wlasnie widze,ze nie ogarniasz
TWOJA SUKIENKA jest krotka ,obcisla i do tego odkryta na gorze a sukienki ktore ja pokazalam moze i tez sa odryte na gorze i z cyckami na wierzchu ale do tego sa dluzsze,albo szersze na dole albo z jakimis dodatkami co by przykluwala uwage bardziej niz cycki
MOJE SUKIENKI NIE MAJA TYCH WSZYSTKICH 3 RZECZY ktore ma Twoja kieckai tu sie roznia od siebie i to bardzo.

pozatym na randke wolalabym ubrac sukienke/i cos takiego jak w zalaczonym linku,mimo,ze nie maja dziewczyny ciala calego na wierzchu to wygladaja seksownie i kobieco

http://☠☠☠☠☠☠☠☠☠/nowe-trendy/baskinka-znowu-modna-2004


---------- Dopisano o 16:57 ---------- Poprzedni post napisano o 16:52 ----------

Cytat:
Napisane przez lanavera Pokaż wiadomość
Sukienka jest doskonała, bardzo w stylu Herve'a Ledgera. Noś ją koniecznie, niech się nie marnuje, tylko umiejętnie - jako jest jest dość skąpa trzeba ją stonować odpowiednimi dodatkami np czarną marynarką, która zakryje ramiona i doda elegancji. Sukienka sama w sobie nieprzyzwoita nie jest, zależy jak się będzie ją nosić.
Tak nie do konca sie zgodze ,ze ta sukienka jest bardzo podobna do sukienek Hervea Ledgera jego sukienki jesli sa bardzo krotkie to zazwyczaj maja zakryte ramiona a jesli juz sa typowo bandazowe to dlugosc jest do kolana

zreszta widac na zalaczonym obrazku

http://fashionlovestruck.com/herve-l...d-celebs-2012/
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 17:22   #36
Mystiquee
Zakorzenienie
 
Avatar Mystiquee
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 13 857
GG do Mystiquee
Dot.: biała mini sukieneczka

Padne zaraz, zazdrośnice..
Ubierzcie ją w wór pokutny!!

Jesteś młoda i zgrabna!
Za chwile lato, gdzie zawsze odkrywasz więcej ciała!
Chodź w niej ile wlezie, bo wyglądasz super!
I co to za porównania z Arabami? Arabowie osłaniali całe ciała nie tylko przed słońcem ale też przed wbijającym się ostrym piaskiem!! I o to głównie chodzi!
Poza tym my nie araby...

Ja to bym na złośc tym wszystkim zazdrośnicom zrobiła i ubrała jeszcze krótszą kiecke!
__________________
Mystiquee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 17:39   #37
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: biała mini sukieneczka

Cytat:
Napisane przez Mystiquee Pokaż wiadomość
Padne zaraz, zazdrośnice..
Ubierzcie ją w wór pokutny!!

Jesteś młoda i zgrabna!
Za chwile lato, gdzie zawsze odkrywasz więcej ciała!

Chodź w niej ile wlezie, bo wyglądasz super!
I co to za porównania z Arabami? Arabowie osłaniali całe ciała nie tylko przed słońcem ale też przed wbijającym się ostrym piaskiem!! I o to głównie chodzi!
Poza tym my nie araby...

Ja to bym na złośc tym wszystkim zazdrośnicom zrobiła i ubrała jeszcze krótszą kiecke!
Kolejna
I dlaczego zawsze jak coś, to na forach rzucają argumentem "zazdrość"?

---------- Dopisano o 18:39 ---------- Poprzedni post napisano o 18:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Mystiquee Pokaż wiadomość
Ja to bym na złośc tym wszystkim zazdrośnicom zrobiła i ubrała jeszcze krótszą kiecke!
A niech i chodzi naga jeśli lubi być obiektem seksualnego pożądania byle faceta na ulicy
"na złość mamusi obetnę sobie palec". Czy jakoś tak to leciało ^^

Edytowane przez mmm3m
Czas edycji: 2012-06-12 o 17:41
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-12, 17:48   #38
kropeczka7
Raczkowanie
 
Avatar kropeczka7
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 62
Dot.: biała mini sukieneczka

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
Kolejna
I dlaczego zawsze jak coś, to na forach rzucają argumentem "zazdrość"?

---------- Dopisano o 18:39 ---------- Poprzedni post napisano o 18:38 ----------


A niech i chodzi naga jeśli lubi być obiektem seksualnego pożądania byle faceta na ulicy
"na złość mamusi obetnę sobie palec". Czy jakoś tak to leciało ^^
naga też lubie chodzic ale tylko w domu przed męzusiem
kropeczka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 18:02   #39
thealee
Zakorzenienie
 
Avatar thealee
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 13 985
Dot.: biała mini sukieneczka

Cytat:
Napisane przez allmode Pokaż wiadomość
Moim zdaniem ta sukienka jest nieco zbyt "oczywista". Bardzo odważna i jednoznaczna, choć niewątpliwie swój urok ma. Wszystko zależy od gustu właścicielki.
Ale pomijając tę kwestię moim zdaniem jest nieco zbyt ciasna w biuście i go nieładnie spłaszcza.
No i jeśli nosić to bez silikonowych ramiączek. Sa bardzo nieestetyczne.
Popieram
__________________
Aga.
Odchudzam się:
58kg - 49kg

thealee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 18:15   #40
lanavera
Zadomowienie
 
Avatar lanavera
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 696
Dot.: biała mini sukieneczka

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
Ja robię
tym bardziej, że wolę zakryć zwiewną tkanina niż wystawiać na palące słońce. Myślicie, że czemu Arabowie na pustyni cali pozakrywani? Właśnie by się nie palić żywcem. Dlatego opierając się na własnych doświadczeniach, nigdy nie ogarnę porozbieranych ludzi latem (poza plażą).
to akurat kiepskie porównanie, bo w krajach arabskich słońce naparza tak że się inaczej nie da, albo rak gwarantowany. tam jest juz TAK gorąco, że to czy jesteś zakryta czy odkryta nawet nie robi już różnicy.
my żyjemy w zupełnie innym klimacie, lato jest ciepłe ale łagodne i pokazanie nóg nie jest niczym "nie na miejscu", i raczej nie grozi poparzeniem słonecznym

Cytat:
Tak nie do konca sie zgodze ,ze ta sukienka jest bardzo podobna do sukienek Hervea Ledgera jego sukienki jesli sa bardzo krotkie to zazwyczaj maja zakryte ramiona a jesli juz sa typowo bandazowe to dlugosc jest do kolana

zreszta widac na zalaczonym obrazku

http://fashionlovestruck.com/herve-l...d-celebs-2012/
Nie mówię, ze sukienka jest kopią Ledgera, tylko, że jest "w stylu", bandażowa.

Zresztą matko święta, co ona tam pokazuje? Kawałek uda i dekolt obfitszy? Jakby w tej sukience była dziewczyna z małym biustem to by nikt nawet nie miał żadnego "ale". Sukienka owszem, jest skąpa i obcisła, ale takie rzeczy też można nosić, tylko umiejętnie. Dodać marynarkę, bolerko lub chustę na ramiona, skromne dodatki, niskie buty i od razu robi się mniej wyzywająco. Nie jest to wprawdzie strój na pierwszą randkę, ale na niektóre okazje może być jak znalazł.
lanavera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 19:30   #41
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: biała mini sukieneczka

Cytat:
Napisane przez lanavera Pokaż wiadomość
to akurat kiepskie porównanie, bo w krajach arabskich słońce naparza tak że się inaczej nie da, albo rak gwarantowany. tam jest juz TAK gorąco, że to czy jesteś zakryta czy odkryta nawet nie robi już różnicy.
my żyjemy w zupełnie innym klimacie, lato jest ciepłe ale łagodne i pokazanie nóg nie jest niczym "nie na miejscu", i raczej nie grozi poparzeniem słonecznym
.
Co do różnicy pogody tam a tu, to może i masz rację, nie miałam okazji się tam wybrać.
Ale jak pisałam z własnego już doświadczenia wiem, że mój organizm lepiej znosi upalne dni kiedy mam coś zwiewnego zakrywającego mnie od szyi po łokcie i jeszcze w dół aż do pięt bo słońce nie pali mnie dodatkowo w skórę, tylko zwyczajnie grzeje.

---------- Dopisano o 20:27 ---------- Poprzedni post napisano o 20:22 ----------

Cytat:
Napisane przez lanavera Pokaż wiadomość


Zresztą matko święta, co ona tam pokazuje? Kawałek uda i dekolt obfitszy? Jakby w tej sukience była dziewczyna z małym biustem to by nikt nawet nie miał żadnego "ale". Sukienka owszem, jest skąpa i obcisła, ale takie rzeczy też można nosić, tylko umiejętnie. Dodać marynarkę, bolerko lub chustę na ramiona, skromne dodatki, niskie buty i od razu robi się mniej wyzywająco. Nie jest to wprawdzie strój na pierwszą randkę, ale na niektóre okazje może być jak znalazł.
Ja napiszę tak:
dla mnie sukienka odrobinkę jest za krótka, ale jak kto lubi. Natomiast dekolt uważam za zbyt mocno wyeksponowany - możliwe, że to tak wygląda bo biust nie należy do małych
Poza tym te ramiączka przechodzące przez środek a nie bok cycka mnie skręcają
Ale tak jak piszesz, stylizacja jest do uratowania w wersji z eleganckim żakietem (widzę biały) i stonowanymi, klasycznymi dodatkami (może perły? jakaś krwisto czerwona zwyczajna kopertówka?). Byleby zburzyć tę wizję: odkryty biust+nogi.

No ale mimo wszystko - jeśli odkrywamy nogi, warto pokazać mniej cyca - nie mówię by ubrać od razu golf ;]
i na odwrót

---------- Dopisano o 20:30 ---------- Poprzedni post napisano o 20:27 ----------

Szkoda tylko, że autorka zmieniła opis, bo co innego ta stylizacja jako na randkę z mężem a co innego na co dzień gdy jets gorąco.

Dobra, zmykam Polaków podziwiać
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-12, 19:42   #42
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: biała mini sukieneczka

Cytat:
Napisane przez Mystiquee Pokaż wiadomość
Padne zaraz, zazdrośnice..
Ubierzcie ją w wór pokutny!!

Jesteś młoda i zgrabna!
Za chwile lato, gdzie zawsze odkrywasz więcej ciała!
Chodź w niej ile wlezie, bo wyglądasz super!
I co to za porównania z Arabami? Arabowie osłaniali całe ciała nie tylko przed słońcem ale też przed wbijającym się ostrym piaskiem!! I o to głównie chodzi!
Poza tym my nie araby...

Ja to bym na złośc tym wszystkim zazdrośnicom zrobiła i ubrała jeszcze krótszą kiecke!
Wierz mi,ze nie mam tej dziewczynie czego zazdroscic i przestan wyjezdzac tutaj z jakas dziwna zazdroscia bo niby czego mamy jej zazdroscic ??? bo ja nie widze absolutnie nic
mozna ubrac mega krotkie spodenki jak jest goraco i sama czesto w nich chodze ale gore wtedy ubieram taka co by cyckami nie swiecic
no sukienka w sam raz na codzienny wypad pogratulowac pomyslowosci i ``oryginalnosci``
my moze nie jestesmy arabami ale nie tylko oni sie tak oslaniaja ,bylismy w roznych miejscach na wakacjach i tam tez duzo kobiet zaslanialo sie pod cieniutkimi delikatnymi ciuszkami z dlugimi rekawami czy nogawkami i tez potrafily wygladac sexy

---------- Dopisano o 19:35 ---------- Poprzedni post napisano o 19:34 ----------

Cytat:
Napisane przez kropeczka7 Pokaż wiadomość
naga też lubie chodzic ale tylko w domu przed męzusiem
No nie zablysnelas niestety bo chyba wiekszosc kobiet jak tylko moze to chodzi w stroju Ewy przed swoim facetem i nie musi sie tym wychwalac na Wizazu

---------- Dopisano o 19:37 ---------- Poprzedni post napisano o 19:35 ----------

Cytat:
Napisane przez lanavera Pokaż wiadomość
to akurat kiepskie porównanie, bo w krajach arabskich słońce naparza tak że się inaczej nie da, albo rak gwarantowany. tam jest juz TAK gorąco, że to czy jesteś zakryta czy odkryta nawet nie robi już różnicy.
my żyjemy w zupełnie innym klimacie, lato jest ciepłe ale łagodne i pokazanie nóg nie jest niczym "nie na miejscu", i raczej nie grozi poparzeniem słonecznym



Nie mówię, ze sukienka jest kopią Ledgera, tylko, że jest "w stylu", bandażowa.

Zresztą matko święta, co ona tam pokazuje? Kawałek uda i dekolt obfitszy? Jakby w tej sukience była dziewczyna z małym biustem to by nikt nawet nie miał żadnego "ale". Sukienka owszem, jest skąpa i obcisła, ale takie rzeczy też można nosić, tylko umiejętnie. Dodać marynarkę, bolerko lub chustę na ramiona, skromne dodatki, niskie buty i od razu robi się mniej wyzywająco. Nie jest to wprawdzie strój na pierwszą randkę, ale na niektóre okazje może być jak znalazł.
Jesli ma sie wiekszy biust to mozna sobie ubrac bandazowa sukienke ale z inna gora a nie taka a pozatym tu chodzi o to,ze w tej sukience jest wszystkiego za duzo czyli dekolt,odkryte ramiona,krotka i do tego jeszcze meeega obcisla czyli co za duzo to niezdrowo

---------- Dopisano o 19:42 ---------- Poprzedni post napisano o 19:37 ----------

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
Co do różnicy pogody tam a tu, to może i masz rację, nie miałam okazji się tam wybrać.
Ale jak pisałam z własnego już doświadczenia wiem, że mój organizm lepiej znosi upalne dni kiedy mam coś zwiewnego zakrywającego mnie od szyi po łokcie i jeszcze w dół aż do pięt bo słońce nie pali mnie dodatkowo w skórę, tylko zwyczajnie grzeje.

---------- Dopisano o 20:27 ---------- Poprzedni post napisano o 20:22 ----------


Ja napiszę tak:
dla mnie sukienka odrobinkę jest za krótka, ale jak kto lubi. Natomiast dekolt uważam za zbyt mocno wyeksponowany - możliwe, że to tak wygląda bo biust nie należy do małych
Poza tym te ramiączka przechodzące przez środek a nie bok cycka mnie skręcają
Ale tak jak piszesz, stylizacja jest do uratowania w wersji z eleganckim żakietem (widzę biały) i stonowanymi, klasycznymi dodatkami (może perły? jakaś krwisto czerwona zwyczajna kopertówka?). Byleby zburzyć tę wizję: odkryty biust+nogi.

No ale mimo wszystko - jeśli odkrywamy nogi, warto pokazać mniej cyca - nie mówię by ubrać od razu golf ;]
i na odwrót

---------- Dopisano o 20:30 ---------- Poprzedni post napisano o 20:27 ----------

Szkoda tylko, że autorka zmieniła opis, bo co innego ta stylizacja jako na randkę z mężem a co innego na co dzień gdy jets gorąco.

Dobra, zmykam Polaków podziwiać
i wlasnie tutaj masz racje jak sie pokazuje jedno to nie drugie a jak chce sie pokazac i nogi i dekolt to to nie moze juz w zadnym wypadku byc mega obcisle a tutaj jest ``wszystko wywalone`` na raz przez co wyglada to tanio,kiczowato i wrecz niesmacznie
zreszta chyba faceci wiedza najlepiej i wlasnie slysze,ze facet lubi jak moga sobie pofantazjowac co kobieta ma pod spodem
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 20:42   #43
kropeczka7
Raczkowanie
 
Avatar kropeczka7
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 62
Dot.: biała mini sukieneczka

ok wyraziłaś swoje zdanie a teraz już skończ bo to sie robi nudne ;p
kropeczka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 20:47   #44
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: biała mini sukieneczka

Poooolska biało czerwoni !!!!!!!!!
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 20:48   #45
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: biała mini sukieneczka

kazdy ma prawo wyrazaz swoja opinie i nie bedzie mowila kiedy mam przestac
kiecka niestety nie zrobila na mnie wrazenia i nie da sie jej uratowac niczym

---------- Dopisano o 20:48 ---------- Poprzedni post napisano o 20:47 ----------

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
Poooolska biało czerwoni !!!!!!!!!
Na razie przegrywamy a juz gardlo mi zachryplo
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 20:52   #46
kropeczka7
Raczkowanie
 
Avatar kropeczka7
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 62
Dot.: biała mini sukieneczka

dobra ale ty juz to zdania wyraziłaś juz aż nadto ile można??
wiem że ci sie nie podoba jest paskudna, okroplna i wogóle...
daj juz spokój czy to takie trudne???
kropeczka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 20:57   #47
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: biała mini sukieneczka

nie offtopuj moja droga
Forum dyskusyjne to przeniesiona do struktury stron WWW forma grup dyskusyjnych, która służy do wymiany informacji i poglądów między osobami o podobnych zainteresowaniach przy użyciu przeglądarki internetowej.
czyli moge pisac ile zechce.
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 21:00   #48
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: biała mini sukieneczka

goooooooool!!!!!!!!!!!!!
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 21:01   #49
heart_shaped_box
Zadomowienie
 
Avatar heart_shaped_box
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: usa
Wiadomości: 1 521
Dot.: biała mini sukieneczka

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
goooooooool!!!!!!!!!!!!!


: jupi:
heart_shaped_box jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-12, 21:03   #50
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: biała mini sukieneczka

: jupi::r oll:jeeeeeeeeeeeeee eeest!!!!!!!!!!!!! dali rade chlopaki
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 21:05   #51
kropeczka7
Raczkowanie
 
Avatar kropeczka7
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 62
Dot.: biała mini sukieneczka

goooooooooooooool jeszcze jeden i bedzie ok



powiedz mi dlaczego sie mnie tak uczepiłaś nudzi ci sie czy jak???
a forum to ja wiem co to jest..... ale ty jesteś jak jakiś rzep co sie nie chce odczepić...
kropeczka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 21:14   #52
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: biała mini sukieneczka

To bylo do mnie czy kolo mnie a tak na powaznie to ty sie mnie czepilas jak mroz .....
duzo dziewczyn napisalo nie po jednym poscie a ty placzesz mi
no widze ze chyba nie wiesz do czego zluzy forum skoro offtopujesz i starasz sie`` nakazac ``komus zaprzestania pisania
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 21:18   #53
kropeczka7
Raczkowanie
 
Avatar kropeczka7
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 62
Dot.: biała mini sukieneczka

wiesz co pisz ile chcesz... jeżli wku****nie innych sprawia ci przyjemność to pisz aż sie wściekniesz... widocznie nie masz lepszych zajęć
kropeczka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 21:41   #54
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: biała mini sukieneczka

ja sie nie wsciekne bo nie mam ku temu powodow
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 21:43   #55
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: biała mini sukieneczka

jeszcze tylko ograć braci czechów i mamy szansę na dalszą grę o zwycięstwo! uważam, że wygraliśmy - wielu mówiło, nawet Polacy, że Rosja wygra. A my się nie daliśmy. Choć się nie znam to uważam, że pięknie zagraliśmy z tym rzekomym "huraganem" <3

Tak wiem, off top ale lepsze to niż kłótnie <3
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 21:45   #56
lanavera
Zadomowienie
 
Avatar lanavera
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 696
Dot.: biała mini sukieneczka

Piękny mecz! (sukienka też :P) Yay! Nie przegrany przynajmniej i zagrany na poziomie, ach ta bramka cudna była
lanavera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 21:45   #57
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: biała mini sukieneczka

ja sie nie znam ale moj sie zna i powiemy,ze pieknie zagralismy maz mi podpowiada,ze z czechami mamy wieksze szanse niz z ruskimi wiec mamy szanse mamy
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 21:45   #58
heart_shaped_box
Zadomowienie
 
Avatar heart_shaped_box
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: usa
Wiadomości: 1 521
Dot.: biała mini sukieneczka

prosze, przestancie sie klocic, bo robi sie to bardzo niesmaczne...
przeniescie sie na priv i tam sobie nawrzucajcie...
heart_shaped_box jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 21:52   #59
kropeczka7
Raczkowanie
 
Avatar kropeczka7
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 62
Dot.: biała mini sukieneczka

ja już skończyłam dla mnie to osoba jest niewidoczna... chociaż szkodników powinno sie tępić ;p

a mecz piękny i z czechami myśle że wygrami
kropeczka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 22:00   #60
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: biała mini sukieneczka

Cytat:
Napisane przez lanavera Pokaż wiadomość
Piękny mecz! (sukienka też :P) Yay! Nie przegrany przynajmniej i zagrany na poziomie, ach ta bramka cudna była
Na poziomie to na pewno było w drugiej rundzie <3 czy tylko ja w pierwszej widziałam, że oni momentami stali lub ledwo ruszali yłki gdy obok nich działa się akcja typu dwu polaków na 4 ruskich? dobrze, że w drugiej połowie się ogarnęli.

---------- Dopisano o 23:00 ---------- Poprzedni post napisano o 22:58 ----------

Cytat:
Napisane przez kropeczka7 Pokaż wiadomość
ja już skończyłam dla mnie to osoba jest niewidoczna... chociaż szkodników powinno sie tępić ;p

a mecz piękny i z czechami myśle że wygrami
To jest na prawdę nie potrzebne. nie dziwię się, że potem sobie skaczecie do gardeł

również myślę, że wygramy, aż chcę obstawić w zakładzie bukmacherskim jakieś 10 zł <3
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Szafa - komentarze


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:51.