Wybieramy projekt domu - oceny, opinie, porady - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-20, 12:29   #811
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: Wybieramy projekt domu - oceny, opinie, porady

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
A to gut. Bez piwnicy mieszkać by się nie dało

Ta łazienka na dole ma 3,2 m2, jak wstawisz prysznic nawet najmniejszy to nie będzie się gdzie ruszyć, nie będzie jak wejść i wyjść.
No nie będzie ta łazienka jakaś przestronna, ale spokojnie będzie się dało moim zdaniem poruszać.
Ja mam w mieszkaniu łazienkę 1,5 x 1,55 czyli 2,3 m2 i jest nad wyraz wygodna. W rzeczywistości lepiej to wygląda niż na papierze, a kabina jest 0,9 x 0,9 i jeszcze obok stoi mała pralka.

Więc w porównaniu do mojej ta z Wilgi to ogromna jest
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 15:06   #812
księżniczka_22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 144
Dot.: Wybieramy projekt domu - oceny, opinie, porady

Właśnie też miałam pewne zażuty co do parteru więc przeprojektowałam tak że teraz jest dla mnie idealnie np:

- powiększyłam salon poprostu go przedłużyłam na taras jest lepsza bryła prosta i więcej miejsca
- kuchnię zostawiłam takich rozmiarów w zupełności wystarczy ale dobudowałam ścianki bez drzwi chcę mieć wejście bez drzwi
- powiększyłąm łazienkę
- co najważniejsze zlikwidowałam śmieszną garderobę na środku domu i wstawiłam tak filar będzie piękny marmurowy podtrzymywał poddasze a przy okazji będzie ozdoba w domu
- wywaliłam drzwi z wiatrołapu i wstawię tam łuk duży łuk przez który będzie się przechodziło
- powiększyłam sypialnię poprzez likwidację garderoby i przesunęłam drzwi i tak i tak będę miała na tej ścianie szafy typu komandor a mimo to sypialnia jest cudownie ogromna
- wstawiłam okno do garażu
- wszystkie rzeczy będę miała w piwnicy rzeczy typu bety hah

na poddaszu jedynie powiększyłam pokoje poprzez zabranie kawałka holu i to wszystko no popatrzcie sami ten domek teraz w środku wygląda cudownie jak się wejdzie jaka przestrzeń będzie piękna lśniąca podłoga ciągnąca się poprzez 40 metrów kwadratowych (mówię o salonie holu i jadalni) coś fantastycznego


Ogólnie ten domek jest taki cieplutki kochany już się nie doczekam kiedy ruszy budowa
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg parter przerobiony.jpg (38,0 KB, 87 załadowań)
księżniczka_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 15:27   #813
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: Wybieramy projekt domu - oceny, opinie, porady

Cytat:
Napisane przez księżniczka_22 Pokaż wiadomość
Właśnie też miałam pewne zażuty co do parteru więc przeprojektowałam tak że teraz jest dla mnie idealnie np:

- powiększyłam salon poprostu go przedłużyłam na taras jest lepsza bryła prosta i więcej miejsca
- kuchnię zostawiłam takich rozmiarów w zupełności wystarczy ale dobudowałam ścianki bez drzwi chcę mieć wejście bez drzwi
- powiększyłąm łazienkę
- co najważniejsze zlikwidowałam śmieszną garderobę na środku domu i wstawiłam tak filar będzie piękny marmurowy podtrzymywał poddasze a przy okazji będzie ozdoba w domu
- wywaliłam drzwi z wiatrołapu i wstawię tam łuk duży łuk przez który będzie się przechodziło
- powiększyłam sypialnię poprzez likwidację garderoby i przesunęłam drzwi i tak i tak będę miała na tej ścianie szafy typu komandor a mimo to sypialnia jest cudownie ogromna
- wstawiłam okno do garażu
- wszystkie rzeczy będę miała w piwnicy rzeczy typu bety hah

na poddaszu jedynie powiększyłam pokoje poprzez zabranie kawałka holu i to wszystko no popatrzcie sami ten domek teraz w środku wygląda cudownie jak się wejdzie jaka przestrzeń będzie piękna lśniąca podłoga ciągnąca się poprzez 40 metrów kwadratowych (mówię o salonie holu i jadalni) coś fantastycznego


Ogólnie ten domek jest taki cieplutki kochany już się nie doczekam kiedy ruszy budowa
To na środku to nie była śmieszna garderoba, tylko bardzo wygodna spiżarka, przydatna w każdej kuchni.
Zresztą twój pomysł zakłada zmiany w ścianach konstrukcyjnych, a to nie jest tak prosto.
Szkoda tego kawałka zadaszonego tarasu.
Szkoda garderoby w sypialni, szafy są do kitu wg mnie.
Jeśli chodzi o łuk, to może i zda egzamin przy normalnej pogodzie, jak przyjdą mrozy po - 20 stopni, to bedziesz płakać, że nie masz tam drzwi.
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 15:38   #814
księżniczka_22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 144
Dot.: Wybieramy projekt domu - oceny, opinie, porady

zlikwidowałam tą jak mówisz spiżarkę bo po pierwsze ni z gruszki ni z pietruszki nagle pojawiła się na środku domu no parodia, po drugie będę wszystkie rzeczy trzymała w piwnicy - a to i tak nie są te czasy kiedy robi się słoiki i trzyma na zimę więc skoczy się do sklepu i po sprawie, nie kupuję cukru na worki haha więc myślę że będzi eok
- co do ścian konstrukcyjnych to myślę że się uda bo filar również spełni swoje zadanie
- co do tarasu to lepiej mieć duży salon mozna taras i tak przedłużyć lub siedzieć na trawce mam dużą działkę więc spokojnie się zmieścimy
- co do szaf w sypialni co cóż kwestia gustu a o gustach się nie dyskutuje, straszne to było dla mnie kiedy była odkryta garderoba bez drzwi i mała sypialnia czyli co ludzie jak wejdą do domu to będą widzieli moje ubrania ? porażka
- co do braku drzwi czyli o łuku myślę że będzie dobrze bo będę miała ogrzewanie podłogowe więc nic tylko biegać gołymi stópkami po podłodze

dzięki za opinię każda się przyda
księżniczka_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 15:43   #815
KrystynaO
Rozeznanie
 
Avatar KrystynaO
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 727
Dot.: Wybieramy projekt domu - oceny, opinie, porady

Co do tych drzwi: wiatrołap, jak sama nazwa wskazuje, jest po to, zeby mozna było wejść do domu, nie wywołując przeciągu.
KrystynaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 15:52   #816
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: Wybieramy projekt domu - oceny, opinie, porady

Cytat:
Napisane przez księżniczka_22 Pokaż wiadomość
zlikwidowałam tą jak mówisz spiżarkę bo po pierwsze ni z gruszki ni z pietruszki nagle pojawiła się na środku domu no parodia, po drugie będę wszystkie rzeczy trzymała w piwnicy - a to i tak nie są te czasy kiedy robi się słoiki i trzyma na zimę więc skoczy się do sklepu i po sprawie, nie kupuję cukru na worki haha więc myślę że będzi eok
- co do ścian konstrukcyjnych to myślę że się uda bo filar również spełni swoje zadanie
- co do tarasu to lepiej mieć duży salon mozna taras i tak przedłużyć lub siedzieć na trawce mam dużą działkę więc spokojnie się zmieścimy
- co do szaf w sypialni co cóż kwestia gustu a o gustach się nie dyskutuje, straszne to było dla mnie kiedy była odkryta garderoba bez drzwi i mała sypialnia czyli co ludzie jak wejdą do domu to będą widzieli moje ubrania ? porażka
- co do braku drzwi czyli o łuku myślę że będzie dobrze bo będę miała ogrzewanie podłogowe więc nic tylko biegać gołymi stópkami po podłodze

dzięki za opinię każda się przyda
Co do filara, to zapytaj się wcześniej czy dadzą ci zgodę na dokonanie zmian w konstrukcji budynku, bo mogą nie dać.
Chodziło mi raczej o zadaszenie nad tarasem, a nie sam taras, ale jak tam kto woli.
Ale czemu Ci ludzie mieli oglądać te Twoje ubrania w garderobie? Nie bardzo zrozumiałam. Przecież sobie ją zamkniesz drzwiami.

Edit: domyślam się, że nigdy wcześniej nie mieszkałaś w domu.

Cytat:
Napisane przez KrystynaO Pokaż wiadomość
Co do tych drzwi: wiatrołap, jak sama nazwa wskazuje, jest po to, zeby mozna było wejść do domu, nie wywołując przeciągu.
Właśnie, jak pisałam odczuwa sie potrzebę jego posiadania jak na dworze jest wichura albo siarczysty mróz. Ogrzewanie podłogowe nie na wiele może się zdać wtedy.
__________________

Edytowane przez KarmazynowyKamyk
Czas edycji: 2009-01-20 o 15:53
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 16:01   #817
księżniczka_22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 144
Dot.: Wybieramy projekt domu - oceny, opinie, porady

no właśnie nie to będzie pierwszy raz kiedy zamieszkam i to we własnym hihi huraa

myślę że macie rację z tym wiatrołapem chyba się jednak przyda jeszcze nie wiem co zrobię

a jak myślicie jaki będzie koszt jego budowy chodzi mi o stan surowy bo wiadomo każdy daje na wykończenia co chce mogą one nawet kosztować milion złotych


jak myślicie ile wyniosa fundamenty mam przygotowane 60 tyś zł na fundamenty ale wiadomo jakbym zmieściła się w 40 lub 50 byłabym przeszczęśliwa
księżniczka_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-20, 17:37   #818
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Wybieramy projekt domu - oceny, opinie, porady




Przepraszam, mam głupawkę
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 20:43   #819
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: Wybieramy projekt domu - oceny, opinie, porady

Cytat:
Napisane przez księżniczka_22 Pokaż wiadomość
Właśnie też miałam pewne zażuty co do parteru więc przeprojektowałam tak że teraz jest dla mnie idealnie np:

- powiększyłam salon poprostu go przedłużyłam na taras jest lepsza bryła prosta i więcej miejsca
- kuchnię zostawiłam takich rozmiarów w zupełności wystarczy ale dobudowałam ścianki bez drzwi chcę mieć wejście bez drzwi
- powiększyłąm łazienkę
- co najważniejsze zlikwidowałam śmieszną garderobę na środku domu i wstawiłam tak filar będzie piękny marmurowy podtrzymywał poddasze a przy okazji będzie ozdoba w domu
- wywaliłam drzwi z wiatrołapu i wstawię tam łuk duży łuk przez który będzie się przechodziło
- powiększyłam sypialnię poprzez likwidację garderoby i przesunęłam drzwi i tak i tak będę miała na tej ścianie szafy typu komandor a mimo to sypialnia jest cudownie ogromna
- wstawiłam okno do garażu
- wszystkie rzeczy będę miała w piwnicy rzeczy typu bety hah

na poddaszu jedynie powiększyłam pokoje poprzez zabranie kawałka holu i to wszystko no popatrzcie sami ten domek teraz w środku wygląda cudownie jak się wejdzie jaka przestrzeń będzie piękna lśniąca podłoga ciągnąca się poprzez 40 metrów kwadratowych (mówię o salonie holu i jadalni) coś fantastycznego


Ogólnie ten domek jest taki cieplutki kochany już się nie doczekam kiedy ruszy budowa

W jakim programie poprawiłaś ten projekt?
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 22:25   #820
księżniczka_22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 144
Dot.: Wybieramy projekt domu - oceny, opinie, porady

haha czy ja dobrze przeczytałam ???

a dlaczego pytasz?
księżniczka_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 08:55   #821
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: Wybieramy projekt domu - oceny, opinie, porady

Cytat:
Napisane przez księżniczka_22 Pokaż wiadomość
haha czy ja dobrze przeczytałam ???

a dlaczego pytasz?
W Paincie na moje oko.
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-21, 10:33   #822
Velvet Acid Kitty
Wtajemniczenie
 
Avatar Velvet Acid Kitty
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 811
Dot.: Wybieramy projekt domu - oceny, opinie, porady

Cytat:
Napisane przez księżniczka_22 Pokaż wiadomość
haha czy ja dobrze przeczytałam ???
Co jest śmiesznego w tamtym pytaniu?
__________________

Velvet Acid Kitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 11:42   #823
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: Wybieramy projekt domu - oceny, opinie, porady

Cytat:
Napisane przez Velvet Acid Kitty Pokaż wiadomość
Co jest śmiesznego w tamtym pytaniu?
Właśnie też się zastanawiałam, dlatego pozwoliłam sobie sama odpowiedzieć.
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 10:39   #824
drama
Raczkowanie
 
Avatar drama
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 344
Dot.: Wybieramy projekt domu - oceny, opinie, porady

Dziewczyny mam prośbę. Rzućcie okiem na te projekty i napiszcie co o nich myślicie.
http://projekty.muratordom.pl/projek...=15&x=20&nr=44
http://projekty.muratordom.pl/projek...=20&p=20&nr=39
http://projekty.muratordom.pl/projekt?IdProjektu=347

Mi najbardziej podoba się ten pierwszy. A to przede wszystkim dlatego, że wyjście na taraz jest zarówno z kuchni jak i z salonu. Wydaje mi się, że to bardzo wygodne rozwiązanie. Nie podoba mi się w nim to, że wejście do WC jest z tej części "sypialnej" domu. To by trzeba było pewnie jakoś zmienić.
Powiem jeszcze, że wjazd byłby od wschodu.
Z góry dzięki za pomoc.
drama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 10:57   #825
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Wybieramy projekt domu - oceny, opinie, porady

Cytat:
Napisane przez drama Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam prośbę. Rzućcie okiem na te projekty i napiszcie co o nich myślicie.
http://projekty.muratordom.pl/projek...=15&x=20&nr=44
Minusy: brak dodatkowej łazienki w sypialni rodziców. W salonie od zachodu wstawiłabym jednak drzwi tarasowe podwójne, im więcej światła tym lepiej.


Tu musiałabyś mieć chyba lustrzane odbicie ze względu na strony świata ? Tu jak wyżej plus brak garderoby.

Fajna intymna łazienka w sypialni, ale te dwa tarasy, w tym jeden od wschodu i ulicy ...

Pierwszy najfajniejszy, ale ja jednak na sypialnię bez dodatkowej, własnej łazienki bym się już w tej chwili nie zdecydowała.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 12:20   #826
KrystynaO
Rozeznanie
 
Avatar KrystynaO
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 727
Dot.: Wybieramy projekt domu - oceny, opinie, porady

drama, mnie też podoba się ten pierwszy, ale łazienka bez okna, brak garderoby, prawdopodobnie poddasze do wykorzystania, ale nie ma jak tam wejść. Może udaloby Ci się upchać trochę większy wariant tego projektu
http://projekty.muratordom.pl/projek...=&x=0&y=0&nr=1
Nie ma on tych wad, przez gaderobę pewnie dałoby się wchodzic na strych.
KrystynaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 12:36   #827
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: Wybieramy projekt domu - oceny, opinie, porady

Ta wersja pierwszego domku, którą pokazała KrystynaO o niebo wygodniejsza się wydaje być. Tylko pomieszczenie gospodarcze jest niewielkie, ale w garażu jest fajna wnęka, która może posłużyć za drugie takie pomieszczenie, można ją oddzieliś ściankami lub nie.
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 12:52   #828
drama
Raczkowanie
 
Avatar drama
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 344
Dot.: Wybieramy projekt domu - oceny, opinie, porady

Cytat:
Napisane przez KrystynaO Pokaż wiadomość
drama, mnie też podoba się ten pierwszy, ale łazienka bez okna, brak garderoby, prawdopodobnie poddasze do wykorzystania, ale nie ma jak tam wejść. Może udaloby Ci się upchać trochę większy wariant tego projektu
http://projekty.muratordom.pl/projek...=&x=0&y=0&nr=1
Nie ma on tych wad, przez gaderobę pewnie dałoby się wchodzic na strych.
Cytat:
Napisane przez KarmazynowyKamyk Pokaż wiadomość
Ta wersja pierwszego domku, którą pokazała KrystynaO o niebo wygodniejsza się wydaje być. Tylko pomieszczenie gospodarcze jest niewielkie, ale w garażu jest fajna wnęka, która może posłużyć za drugie takie pomieszczenie, można ją oddzieliś ściankami lub nie.
No tak, ta wersja ma swoje zalety. Fajna garderoba, łazienka z oknem.
Zastanawia mnie tylko jedna rzecz. Dlaczego koszt budowy takiego domu jest droższy niż niejednego piętrowego. Wydawało mi się, że dom parterowy powinien być tańszy. Wiem, że tutaj dach na pewno robi sporą różnicę, bo czterospadowy jest droższy niż dwu, ale chyba nie ma dwuspadowych parterowych. Co jeszcze podnosi cenę?
drama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 13:26   #829
Velvet Acid Kitty
Wtajemniczenie
 
Avatar Velvet Acid Kitty
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 811
Dot.: Wybieramy projekt domu - oceny, opinie, porady

Cytat:
Napisane przez drama Pokaż wiadomość
ale chyba nie ma dwuspadowych parterowych
Są - z poddaszem użytkowym jak i nieużytkowym, jednak teraz częściej się buduje z poddaszem użytkowym, ale w starym budownictwie, szczególnie na wsiach dominują budynki mieszkalne parterowe z poddaszami nieużytkowymi.
__________________

Velvet Acid Kitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-22, 13:53   #830
KrystynaO
Rozeznanie
 
Avatar KrystynaO
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 727
Dot.: Wybieramy projekt domu - oceny, opinie, porady

Cytat:
Napisane przez Velvet Acid Kitty Pokaż wiadomość
Są - z poddaszem użytkowym jak i nieużytkowym, jednak teraz częściej się buduje z poddaszem użytkowym, ale w starym budownictwie, szczególnie na wsiach dominują budynki mieszkalne parterowe z poddaszami nieużytkowymi.
Znalazłam taki jeden dość skromny
http://pprojekt.pl/projekt350-aneta.html
Są jeszcze inne, na stronie http://pprojekt.pl/
można sobie zazyczyć takie wyszukiwanie.

Edytowane przez KrystynaO
Czas edycji: 2009-01-22 o 14:02
KrystynaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 14:33   #831
drama
Raczkowanie
 
Avatar drama
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 344
Dot.: Wybieramy projekt domu - oceny, opinie, porady

Cytat:
Napisane przez Velvet Acid Kitty Pokaż wiadomość
Są - z poddaszem użytkowym jak i nieużytkowym, jednak teraz częściej się buduje z poddaszem użytkowym, ale w starym budownictwie, szczególnie na wsiach dominują budynki mieszkalne parterowe z poddaszami nieużytkowymi.
Cytat:
Napisane przez KrystynaO Pokaż wiadomość
Znalazłam taki jeden dość skromny
http://pprojekt.pl/projekt350-aneta.html
Są jeszcze inne, na stronie http://pprojekt.pl/
można sobie zazyczyć takie wyszukiwanie.
No właśnie na stronie Muratora też znalazłam kilka. Ciekawa jestem czy kosztorys podawany na tych stronach jest zbliżony do rzeczywistych kosztów budowy.
drama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 19:01   #832
konradiedyta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 8
Dot.: Wybieramy projekt domu - oceny, opinie, porady

hej czy znacie może kogoś kto buduje lub budował lub będzie budował projekt grabczyn 2
http://www.dom-projekt.pl/projekt-domu-59.html
widze że ten dom nie ma żadnego zainteresowania a ja szukam wszelkich informacji na jego temat
z góry dziękuję
konradiedyta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 19:25   #833
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Wybieramy projekt domu - oceny, opinie, porady

Cytat:
Napisane przez konradiedyta Pokaż wiadomość
hej czy znacie może kogoś kto buduje lub budował lub będzie budował projekt grabczyn 2
http://www.dom-projekt.pl/projekt-domu-59.html
widze że ten dom nie ma żadnego zainteresowania a ja szukam wszelkich informacji na jego temat
z góry dziękuję
A czy Ty musisz spamować ? Już któryś raz zadajesz to pytanie, co więcej - dostałaś już opinię na jego temat.

Idź spamować gdzieś indziej.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 20:23   #834
konradiedyta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 8
Dot.: Wybieramy projekt domu - oceny, opinie, porady

widze że sugarbejb tu rządzi! jeszcze nikomu nie napisałaś pozywnej odpowiedzi widać złośliwość to twoja natura! może to ty idz gdzie indziej się mądrzyć ! widze że nie przeczytałaś mojego pytania dokładnie bo niestety nie pytałam o opinie na temat tego projektu i jeszcze jedna uwaga pomyśl że na tym forum możesz wypowiadać się również do osób starszych tak jak w moim przypadku więc zmień ton!!!!
konradiedyta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 22:07   #835
Velvet Acid Kitty
Wtajemniczenie
 
Avatar Velvet Acid Kitty
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 811
Dot.: Wybieramy projekt domu - oceny, opinie, porady

Cytat:
Napisane przez konradiedyta Pokaż wiadomość
i jeszcze jedna uwaga pomyśl że na tym forum możesz wypowiadać się również do osób starszych tak jak w moim przypadku więc zmień ton!!!!
Podaj w podpisie ile masz lat, żebyśmy już więcej nie popełniali tego błędu w stosunku do ciebie... Bo ja nie wiem jakim tonem mam się teraz do ciebie zwracać
__________________

Velvet Acid Kitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 22:17   #836
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: Wybieramy projekt domu - oceny, opinie, porady

Cytat:
Napisane przez KarmazynowyKamyk Pokaż wiadomość
W Paincie na moje oko.

Dziękuje za odpowiedź

Tak się po prostu zastanawiałam, jak to można zrobić.
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 11:07   #837
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Wybieramy projekt domu - oceny, opinie, porady

Cytat:
Napisane przez konradiedyta Pokaż wiadomość
jeszcze jedna uwaga pomyśl że na tym forum możesz wypowiadać się również do osób starszych tak jak w moim przypadku więc zmień ton!!!!
Jakbym była chamska i złośliwa, to napisałabym, że "starsza, i głupsza", ale że nie jestem chamska i złośliwa, to jedynie powtórzę, że spamujesz forum i należą Ci się punkty, i tyle. Przyjdzie mod, rozsądzi.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 11:32   #838
dzojsticzek
Zadomowienie
 
Avatar dzojsticzek
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 840
Dot.: Wybieramy projekt domu - oceny, opinie, porady

Hej
Chcialabym sie dowiedziec co sadzicie na temat tego projektu: http://www.domnahoryzoncie.pl/pl/ind...kt=32#elewacja
wersja B
dzojsticzek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 11:45   #839
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Wybieramy projekt domu - oceny, opinie, porady

Cytat:
Napisane przez dzojsticzek Pokaż wiadomość
Hej
Chcialabym sie dowiedziec co sadzicie na temat tego projektu: http://www.domnahoryzoncie.pl/pl/ind...kt=32#elewacja
wersja B
Dlaczego do domu z garażu wchodzi się przez kotłownię i kuchnię ? Planujesz w kuchni spec szafkę na kurteczki ? A gdzie będziesz suszyć wyprane ubrania w zimie ?
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 12:21   #840
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: Wybieramy projekt domu - oceny, opinie, porady

Cytat:
Napisane przez dzojsticzek Pokaż wiadomość
Hej
Chcialabym sie dowiedziec co sadzicie na temat tego projektu: http://www.domnahoryzoncie.pl/pl/ind...kt=32#elewacja
wersja B

Mi się podoba, całkiem fajny domek.

Tylko czy w kotłowni jest wystarczająco miejsca, żeby pełniła funkcję kotłowni i pralnio-suszarni zarazem, ale chyba da radę.

Ja bym chciała mieć jeszcze w swoim domu garderobę, chociaż małą, albo schowek żeby mieć gdzie "odkurzacz schować"
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-05-04 11:57:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:21.