Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal cz.15 - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-08, 10:16   #1741
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez Like_a_women Pokaż wiadomość
Hej.Na wątku pustki jak nigdy.Czytam Was na bieżąco,ale weny na pisanie brak
U mnie już wszystko w porządku.Jestem na diecie bezglutenowej,jakoś sobie radzę,przynajmniej dolegliwości żołądkowe minęły.

No to witaj w gronie bezglutków

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Heroine no to super, że mieszkanko fajne i okolica też no i że masz już tą przeprowadzkę z głowy Ja się już strasznie nie mogę doczekać kiedy my z Tż będziemy sami mieszkać Niech ta wiosna przyjdzie jak najszybciej, bo przez zimę nic nie możemy zrobić. Na razie remonty w mieszkaniu dziadka, gładź w pokoju schnie, później jeszcze malowanie i podłoga jak już pokój będzie ogarnięty to z łazienki trzeba będzie wyrzucić wannę i kupić kabinę, bo mama tak sobie zażyczyła Najlepsze jest to, że dopóki na dole nie zrobimy remontu, to moi rodzice nie wyprowadzą się i my nie możemy ruszyć A pogoda wszystko krzyżuje, bo wszystko 5 razy dłużej schnie.
A my wczoraj z Tż kupiliśmy już lodówkę, kuchenkę i pralkę ( na raty 0% tyle dobrze, że teraz takie promocje są, to z odsetkami płacić nie trzeba ).
Mam nadzieję, że za miesiąc max dwa zaczniemy z remontami u nas, bo ja chyba dłużej nie wytrzymam z moją mamą. Nagle wszystko jej przeszkadza, o wszystko się czepia i tylko mąci A że ja nerwus to nie wiele mi trzeba do wyprowadzenia z równowagi :/
A co do Sylwestra to my byliśmy u znajomych na domówce, tak spokojnie, bo żałobę mam to nie chcieliśmy nigdzie po knajpach czy imprezach chodzić.
No też się cieszę bo trochę było z tym roboty.... niby tylko kilometr od starego mieszkania, ale i tak trzeba było wszystko popakować, poznosić i pownosić na 2 piętro a później jeszcze to rozpakować i poukładać ojjj, miałam ja roboty w szafkach dalej nie jest tak jakbym chciała, ale przynajmniej na widoku nie jest w przypływie weny się tym zajmę
No zimą to nie robota... tym bardziej, że malowanie musicie ogarnąć ale powoli, małymi kroczkami urządzicie sobie mieszkanko najważniejsze, że własne
A no to wiadomo ja lubię domówki najbardziej
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 10:30   #1742
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez Milena001 Pokaż wiadomość

A tak przy okazji nie zmacie czegos dobrego do smarowania na rozstepy? Niestety bez tego cholerstwa sie nie obylo :-( zawsze pod gorke
I maly tez jest ciezki, teraz nie moze zrobic kupki tzn nasteka sie, naplacze i za ktoras godzine zrobi, a ja staram sie jakos mu pomoc, masuje brzuszek, nosze, placze razem z nim....ech, porod przy wychowaniu dziecka to pryszcz
Spokojnie pierwszy miesiac jest najciezszy a potem jest troche latwiej.
Na rozstepy pomaga olejek eteryczny mandarynkowy, a jako baza olejowa do masazu olej migdalowy lub jojoba. Ja mialam szczescie, bo ani jednego rozstepu nie mam po ciazy.
Co maluszek je? Karmisz piersia czy ciagnie butle? Sprobuj mu dawac do picia napar z rumianku.
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 11:37   #1743
Milena001
Zadomowienie
 
Avatar Milena001
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 294
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Paulownia na razie jest na cycu tylko Wczoraj dalam mu lyzeczke herbatki q

---------- Dopisano o 12:37 ---------- Poprzedni post napisano o 12:36 ----------

z kopru wloskiego i chyba trochę pomoglo
__________________
26 lat, 166 cm, cel 58 kg
75 kg lipciec 2015 r (7 miesięcy od porodu)
Jest 65,8kg
Skalpel 60x
Turbo wyzwanie 57,5x
Killer 14,5x
Model look 4x, Detocell, Secret 2x
6- minotowki 6x, Ekstra figura 3x
Turbo spalanie, Skalpel wyzwanie 1x
Milena001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 12:49   #1744
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez Milena001 Pokaż wiadomość
Paulownia na razie jest na cycu tylko Wczoraj dalam mu lyzeczke herbatki z kopru wloskiego i chyba trochę pomoglo
A owszem, koperek tez dobry.
A masz jakies foty malucha?
Moj Groszek niedlugo bedzie mial 5 miesiecy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Groszek 1.jpg (73,8 KB, 32 załadowań)
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 13:20   #1745
zooska
Zakorzenienie
 
Avatar zooska
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 6 805
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez Like_a_women Pokaż wiadomość
Hej.Na wątku pustki jak nigdy.Czytam Was na bieżąco,ale weny na pisanie brak
U mnie już wszystko w porządku.Jestem na diecie bezglutenowej,jakoś sobie radzę,przynajmniej dolegliwości żołądkowe minęły.
Hej kochana Dobrze że już trochę chociaż lepiej

---------- Dopisano o 14:15 ---------- Poprzedni post napisano o 14:14 ----------

Heroine A no widzisz, ja zawsze coś odwalę

Czytałam o Twoim nowym mieszkanku itp Cieszę się bardzo A i mam nadzieję, że już Twoja depresja trochę choć minęła.

---------- Dopisano o 14:16 ---------- Poprzedni post napisano o 14:15 ----------

Cytat:
Napisane przez paulownia Pokaż wiadomość
A owszem, koperek tez dobry.
A masz jakies foty malucha?
Moj Groszek niedlugo bedzie mial 5 miesiecy.
Jaki słodziak!!!!!!!!!! Małe dzieci są fajne

---------- Dopisano o 14:20 ---------- Poprzedni post napisano o 14:16 ----------

Milena Nie martw się (wiem, wiem łatwo to tak powiedzieć), ale ludzie zawsze będą gadać, każdy mądry to i im łatwo gadać sobie...
__________________
- wege od 8 lat
- dbam o włosy i paznokcie
- zdrowe odżywianie

68kg->63kg -> 61kg->60kg ->59kg->...->58kg->57kg
zooska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 15:16   #1746
Milena001
Zadomowienie
 
Avatar Milena001
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 294
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

M
__________________
26 lat, 166 cm, cel 58 kg
75 kg lipciec 2015 r (7 miesięcy od porodu)
Jest 65,8kg
Skalpel 60x
Turbo wyzwanie 57,5x
Killer 14,5x
Model look 4x, Detocell, Secret 2x
6- minotowki 6x, Ekstra figura 3x
Turbo spalanie, Skalpel wyzwanie 1x

Edytowane przez Milena001
Czas edycji: 2015-01-23 o 19:32
Milena001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 15:18   #1747
Milena001
Zadomowienie
 
Avatar Milena001
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 294
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez paulownia Pokaż wiadomość
A owszem, koperek tez dobry.
A masz jakies foty malucha?
Moj Groszek niedlugo bedzie mial 5 miesiecy.
Sliczny jestem
__________________
26 lat, 166 cm, cel 58 kg
75 kg lipciec 2015 r (7 miesięcy od porodu)
Jest 65,8kg
Skalpel 60x
Turbo wyzwanie 57,5x
Killer 14,5x
Model look 4x, Detocell, Secret 2x
6- minotowki 6x, Ekstra figura 3x
Turbo spalanie, Skalpel wyzwanie 1x
Milena001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-08, 15:38   #1748
sanderaM
Rozeznanie
 
Avatar sanderaM
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 777
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Hej
Ja już po pracy wcinam kanapki piję herbatkę i zaraz siadam dalej do książek Ale narazie wpadłam na chwilę relaksu
I widzę że wątek trochę ożył

Paulownia Milenko Jeju słodkie te Wasze dzieciątka A Ty Milenko teściową olej i ciesz się Oskarkiem w końcu tyle na Niego czekałaś Na pewno jest Ci ciężko ale myślę że taki szkrab jest tego wart

Heroine ja się przeprowadzałam w październiku i dobrze Cię rozumiem Najgorsza rzecz to chyba to znoszenie i wnoszenie a jeszcze jak zimno i plucha na dworze to już w ogóle
Ale grunt że zmiana nastąpiła na lepsze i jesteście zadowoleni
I mam nadzieję że będziesz się już regularnie udzielała

Medzik o to opłacało się sporo zaoszczędziliście A teraz to już z górki jak tylko zaczniecie u siebie remonty to moment czas Ci zleci a potem najlepsze urządzanie i dopracowywanie szczegółów

Like to też jesteś uczulona na gluten?

Dobra ja spadam do książek Może przed snem jeszcze zajrzę
__________________
62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52
sanderaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 19:17   #1749
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Paulownia, Milena ale słodziaki z Waszych Skarbeczków całuski dla obu przystojniaczków

---------- Dopisano o 20:17 ---------- Poprzedni post napisano o 20:16 ----------

Sandera oj nawet nie wiesz jak ja się doczekać nie mogę samo urządzanie to juz bajka będzie najgorsze to będą gładzie, podłogi, wymiana kabli i rur
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 19:21   #1750
zooska
Zakorzenienie
 
Avatar zooska
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 6 805
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez Milena001 Pokaż wiadomość
Moj smerf
Jaaaaki fajny

---------- Dopisano o 20:18 ---------- Poprzedni post napisano o 20:18 ----------

Cytat:
Napisane przez sanderaM Pokaż wiadomość
Hej
Ja już po pracy wcinam kanapki piję herbatkę i zaraz siadam dalej do książek Ale narazie wpadłam na chwilę relaksu
I widzę że wątek trochę ożył
No to owocnej nauki ja też pozdrawiam znad biochemii...

---------- Dopisano o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:18 ----------

U mnie jedzeniowo nawet spoko... Postanowiłam sobie ćwiczyć codziennie 10-minutówki, zobaczymy jak mi wyjdzie ^^
Łykam merz special, dwa razy dziennie po 1 tabletce, mam nadzieję, że coś zacznie działać. Kupiłam sobie też biotynę, ale to jak skończę m.special, maskę WAX z aloesem (jakaś aukcja na al.egro). Za 2 tygodnie zafarbuję włosy i pójdę podciąć końcówki, żeby trochę odżyły, bo od maja nie podcinałam. No nic, wracam do nauki. Bajo

Na jutro planuję:
śń: muesli z jogurtem
IIśń: kanapka z serkiem i ogórkiem, mandarynka
obiad: 2 naleśniki lub 3 (serek, pomidory, papryka)
podwieczorek: jogurt pitny, banan
kolacja: serek chudy twarogowy ze szczypiorkiem
późnowieczorna przekąska: 6 piw
__________________
- wege od 8 lat
- dbam o włosy i paznokcie
- zdrowe odżywianie

68kg->63kg -> 61kg->60kg ->59kg->...->58kg->57kg
zooska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 20:05   #1751
migotenka
Zadomowienie
 
Avatar migotenka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 413
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

hej dziewczyny
ja coś nie mogę się przyzwyczaić przez to wolne... chodziłam późno spać i do południa w łóżku a teraz dwa dni miałam na rano i zanim usnęłam to 2 w nocy a o 6 musiałam wstać ;/ oby do niedzieli
w ogóle tak jak w domu pilnowałam się od słodyczy tak u siebie jem co popadnie w ogóle nie ćwiczę ehh i ja też chcę już wiosnę


Zosia jejku ale przygode miałaś ja jak wsiadam do pociągu to zawsze mam stracha i 5 razy się upewniam że dobrze siedzę hehe


Sandera miłej nauki


Milena jejku jaki słodziak i ile ma włosków
a teściową się nie przejmuj nie mogę zrozumieć że zamiast pomóc w tych pierwszych trudnych chwilach to one jeszcze komplikują wszystko
moja szwagierka też urodziła opowiadała podobnie ehh
moja sis używała bio oil i palmers na rozstępy oczywiście nie znikły ale są mało widoczne


Paulownia kolejny przystojniaczek zaraz się zakocham w tych waszych chłopakach


Heroine to fajnie że przeprowadzka już z głowy
i ja chcę już wiosnę u nas to w ogóle nawet zimy nie ma taka brzydka jesień;/ a w domku rodzinnym biało


Madzia o już sprzęty macie super, zobaczysz raz dwa i będziecie mieli wszystko porobione


Like Kochana wracaj do nas i pisz i cieszę się że już lepiej
__________________
55,8 kg - grudzień 2013
50,2 kg - aktualnie
cel 49,9 kg


migotenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-08, 21:01   #1752
bialaczekoladka
Zakorzenienie
 
Avatar bialaczekoladka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 172
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Hejka laski

Wybaczcie, ale permanentnie cierpię na brak czasu
Nerwy też mi szwankują więc wieczorem to nadaje się tylko do łóżka
Postaram się jednak wbić się trochę w wątek i podietować wspólnie

W ogóle nie jestem nie bieżąco Także bądźcie wyrozumiałe
bialaczekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 21:19   #1753
migotenka
Zadomowienie
 
Avatar migotenka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 413
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez bialaczekoladka Pokaż wiadomość
Hejka laski

Wybaczcie, ale permanentnie cierpię na brak czasu
Nerwy też mi szwankują więc wieczorem to nadaje się tylko do łóżka
Postaram się jednak wbić się trochę w wątek i podietować wspólnie

W ogóle nie jestem nie bieżąco Także bądźcie wyrozumiałe

rozumiemy ale jak tylko znajdziesz chwilę to wracaj!
__________________
55,8 kg - grudzień 2013
50,2 kg - aktualnie
cel 49,9 kg


migotenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 21:45   #1754
bialaczekoladka
Zakorzenienie
 
Avatar bialaczekoladka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 172
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Rzuciłam trochę okiem na kilka stron wstecz i w szoku jestem!!


Milenka w ogole mega gratulacje!!! Sliczne masz to dzieciątko, jakie ma włoski gęste Olej tą starą ropuchę, rób swoje olewaj ją! Jeszcze tego brakowało żeby Ci taka baba psuła krew i dokuczała w tak ważnym momencie Twojego życia! Ja bym się w ogóle z nią nie szczypała!

Heroinko czytam coś o jakiejś przeprowadzce wyemigrowałaś z Lublina?

Meedziku nie ścinaj grzywki! W tej fryzurze którą masz pięknie wygladasz Wy też się gdzieś wyprowadzacie? mama mijaaa jakie zmiany

Sandra a Ty widzę ze wszytskim pięknie cisniesz! I super tak trzymaj, pełna organizacja Tylko pozazdrościć determinacji

Zoska myslalam że się posikam Dobra jestes Nie ma to jak nie planowana wycieczka krajoznawcza
a aktualnie teraz to Ty gdzie mieszkasz bo już nie ogarniam?

---------- Dopisano o 22:45 ---------- Poprzedni post napisano o 22:42 ----------

Cytat:
Napisane przez migotenka Pokaż wiadomość

rozumiemy ale jak tylko znajdziesz chwilę to wracaj!

Będę się starała co jakiś chociaż cokolwiek podczytać i skrobnąć

Własnie złapałam wolną chwilę to już część nadrobiłam

Coś boli mnie ząb... Na szczęście mam wizytę we wtorek, mam nadzieję że jakoś dotrwam I to na dodatek ząb który niedawno robiłam Przewalone mam z tymi zębami, a praktycznie cały czas siedzę u stomatologa! Jak żyć?
bialaczekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 07:48   #1755
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Czekoladko nie nie, ja się nie wyprowadzam moi rodzice się wyprowadzają a ja zostaje na tym mieszkaniu co mieszkałam tylko trzeba tu zrobić generalne remonty, chcemy mieć wszystko po swojemu urządzone
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 08:36   #1756
zooska
Zakorzenienie
 
Avatar zooska
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 6 805
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez migotenka Pokaż wiadomość
hej dziewczyny
ja coś nie mogę się przyzwyczaić przez to wolne... chodziłam późno spać i do południa w łóżku a teraz dwa dni miałam na rano i zanim usnęłam to 2 w nocy a o 6 musiałam wstać ;/ oby do niedzieli
w ogóle tak jak w domu pilnowałam się od słodyczy tak u siebie jem co popadnie w ogóle nie ćwiczę ehh i ja też chcę już wiosnę
Ja wsiadam w co popadnie E tam, w tą czy w tą

Proszę się tu ogarniać, ale to natychmiast Mobilizuj się razem ze mną Od dwóch dni jest git, to i Tobie się uda, jak ja się wzięłam za siebie to sukces jest ^^

---------- Dopisano o 09:36 ---------- Poprzedni post napisano o 09:35 ----------

Czekoladka Cała ja ^^ Co gorsza, to wiem że to nie pierwsza i nie ostatnia taka moja przygoda

Ja mieszkam cały czas i niezmiennie w toruńskim akademiku Do domu - do wrocławia zjeżdżam raz na miesiąc-półtora

Co tam u Ciebie?! Opowiadaj jak tylko się ogarniesz
__________________
- wege od 8 lat
- dbam o włosy i paznokcie
- zdrowe odżywianie

68kg->63kg -> 61kg->60kg ->59kg->...->58kg->57kg
zooska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 09:15   #1757
bialaczekoladka
Zakorzenienie
 
Avatar bialaczekoladka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 172
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Czekoladko nie nie, ja się nie wyprowadzam moi rodzice się wyprowadzają a ja zostaje na tym mieszkaniu co mieszkałam tylko trzeba tu zrobić generalne remonty, chcemy mieć wszystko po swojemu urządzone
O proszę to super! To bedziecie mieli cały domek dla siebie?
Wiadomo trzeba urządzic po swojemu

---------- Dopisano o 10:15 ---------- Poprzedni post napisano o 10:11 ----------

Cytat:
Napisane przez zooska Pokaż wiadomość
[/COLOR]Czekoladka Cała ja ^^ Co gorsza, to wiem że to nie pierwsza i nie ostatnia taka moja przygoda

Ja mieszkam cały czas i niezmiennie w toruńskim akademiku Do domu - do wrocławia zjeżdżam raz na miesiąc-półtora

Co tam u Ciebie?! Opowiadaj jak tylko się ogarniesz
Szalona Ty!

aaa czyli teraz Trouń, bo myslalam ze jednak we Wrocławiu osiadłas Wybieram się wlasnie do Wrocławia w lutym na imprezowanie

A u mnie w porządku w miarę .. Pozniej napiszę więcej bo smigam do pracy
bialaczekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 09:23   #1758
zooska
Zakorzenienie
 
Avatar zooska
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 6 805
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez bialaczekoladka Pokaż wiadomość
aaa czyli teraz Trouń, bo myslalam ze jednak we Wrocławiu osiadłas Wybieram się wlasnie do Wrocławia w lutym na imprezowanie

A u mnie w porządku w miarę .. Pozniej napiszę więcej bo smigam do pracy
Będę we wrocku 20.02
__________________
- wege od 8 lat
- dbam o włosy i paznokcie
- zdrowe odżywianie

68kg->63kg -> 61kg->60kg ->59kg->...->58kg->57kg
zooska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 10:57   #1759
bialaczekoladka
Zakorzenienie
 
Avatar bialaczekoladka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 172
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez zooska Pokaż wiadomość
Będę we wrocku 20.02
Kurcze tylko narazie nie mam pojęcia jak urlop dostane. Wiem tylko ze w lutym, ale na dniach juz cos będę wiedziala
bialaczekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-09, 15:01   #1760
zooska
Zakorzenienie
 
Avatar zooska
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 6 805
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez bialaczekoladka Pokaż wiadomość
Kurcze tylko narazie nie mam pojęcia jak urlop dostane. Wiem tylko ze w lutym, ale na dniach juz cos będę wiedziala
To jak będziesz wiedziała to daj znać, z chęcią bym zabawiła gdzieś z Tobą If you know what I mean...
__________________
- wege od 8 lat
- dbam o włosy i paznokcie
- zdrowe odżywianie

68kg->63kg -> 61kg->60kg ->59kg->...->58kg->57kg
zooska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 15:33   #1761
sanderaM
Rozeznanie
 
Avatar sanderaM
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 777
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Hej
Melduje się po pracy z kawką w ręku
U mnie bez zmian znowu nauka a jutro szkoła od 8 do 19 i o 19 ostatni egzamin Także wpadłam się przywitać i lecę do książek ...
Ćwiczeń nadal brak ale jedzeniowo ok jak narazie

Czekoladka siema zgubo Widzę że Ty jak zawsze zapracowana ... A jak z Tż? Jak sylwester się udał? Widzisz wpadaj częściej bo tu spore zmiany zachodzą

Migotenka znam to masakra przestawić się o jakieś 6 godzin wstawania wcześniej W dodatku w weekend wcale nie czeka mnie nic lepszego ale dobrze kiedyś trzeba wrócić do rzeczywistości

Medzik właśnie mówię że urządzanie najlepsze Bo to wszystko przed to nieciekawe, a już w szczególności sprzątanie

Zośka Czekoladka już sobie wyobrażam ten melanż roku
__________________
62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52
sanderaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 18:12   #1762
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Czekoladko niestety tak pięknie nie będzie będziemy mieli mieszkanie na górze, a moi rodzice idą na dół.
Sandera nawet mi nie mów o ty, sprzątaniu


wróciłam z pracy, wypiłam piwo i zjadłam laysy nie mam miejsca na kolacje teraz
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 20:49   #1763
bialaczekoladka
Zakorzenienie
 
Avatar bialaczekoladka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 172
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez zooska Pokaż wiadomość
To jak będziesz wiedziała to daj znać, z chęcią bym zabawiła gdzieś z Tobą If you know what I mean...
Proste, to własnie chciałam zasugerować

Postaram się Ale oprocz mnie bedzie to zalezalo jeszcze od mojej szefowej, planu na uczelni ktorego jeszcze nie mam i urlopu kolezanki do ktorej jadę

---------- Dopisano o 21:38 ---------- Poprzedni post napisano o 21:19 ----------

Cytat:
Napisane przez sanderaM Pokaż wiadomość
Hej
Melduje się po pracy z kawką w ręku
U mnie bez zmian znowu nauka a jutro szkoła od 8 do 19 i o 19 ostatni egzamin Także wpadłam się przywitać i lecę do książek ...
Ćwiczeń nadal brak ale jedzeniowo ok jak narazie

Czekoladka siema zgubo Widzę że Ty jak zawsze zapracowana ... A jak z Tż? Jak sylwester się udał? Widzisz wpadaj częściej bo tu spore zmiany zachodzą

Zośka Czekoladka już sobie wyobrażam ten melanż roku
Omg ale Was mordują na tej uczelni
Z czego jutro egzamin?

Jeszcze teraz nie wiem czy Wam pisałam ze, przenosimy się do nowego lokalu, powiekszy Nam się team w pracy takze jest sporo zamieszania, dużo pomagam szefowej w kwestiach logistycznych, administacyjnych i marketingowych. W ogole jest mase roznych rzeczy do robienia oprocz przyjmowania pacjentów, a to dopiero początki poczatków Ale jest fajnie bo coś się innego dzieje, a ja lubie taką krzątaninę

Sylwester się udał ale dooopy nie urwało
Byłam strasznie zmeczona, szybko się uwaliłam Także przed 2 się zawinelismy a o 2 już spałam w opakowaniu
A z Tż to już mi się niechce starac Chyba naszych temperamentów się nigdy nie pogodzi Jak jest chwilę dobrze to za moment się zmienia sytuacja o 180 stopni Chociaż w sylwestra jakoś Nam się udało porozumieć

---------- Dopisano o 21:40 ---------- Poprzedni post napisano o 21:38 ----------

Cytat:
Napisane przez sanderaM Pokaż wiadomość
Zośka Czekoladka już sobie wyobrażam ten melanż roku
To może być nawet melanż życia

---------- Dopisano o 21:43 ---------- Poprzedni post napisano o 21:40 ----------

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Czekoladko niestety tak pięknie nie będzie będziemy mieli mieszkanie na górze, a moi rodzice idą na dół.
To i tak pięknie
Ja jakbym mieszkała tak w domku to wcale nie chciałabym się całkowicie wynosić, fajnie jest mieć rodziców pod ręką No wiadomo ze wazne kto jakie ma relacje, ale ogolnie przy dzieciach czy róznych sytuacjach rodzice się przydają

---------- Dopisano o 21:49 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------

U mnie dzisiaj drugi dzień jak zmoblizowałam się do dietowania Także jedzeniowo się trzymam, cwiczen nie było ale od poniedziałku mam karnet także będę zasuwać

wrzucam jadło:

I serek wiejski z połową pokrojonej w kostkę papryki i cebuli, z pieprzem i ziołami, do tego kromka razowca ze śliwką

II koktaj: 200ml kefiru, jabłko, cynamon, 3 łyzki płatków owsianych, szczypta stewii

III pieczony mintaj 2 kostki, surówka z pekinki, pora i jogurtu greckiego, kromka razowca ze śliwką

IV barszcz czerwony domowy (szklanka) + 2 jajka gotowane
bialaczekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-10, 09:07   #1764
bialaczekoladka
Zakorzenienie
 
Avatar bialaczekoladka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 172
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Dzień dobry

Zyjecie?
bialaczekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-10, 17:07   #1765
zooska
Zakorzenienie
 
Avatar zooska
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 6 805
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość

wróciłam z pracy, wypiłam piwo i zjadłam laysy nie mam miejsca na kolacje teraz
Dieta pełną parą ^^

---------- Dopisano o 18:07 ---------- Poprzedni post napisano o 18:06 ----------

Cytat:
Napisane przez bialaczekoladka Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Zyjecie?
Ja ledwo... wczoraj party i dzisiaj ble
__________________
- wege od 8 lat
- dbam o włosy i paznokcie
- zdrowe odżywianie

68kg->63kg -> 61kg->60kg ->59kg->...->58kg->57kg
zooska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-10, 17:16   #1766
Margot85
Wtajemniczenie
 
Avatar Margot85
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 837
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Witam
Zdobyłam się na odwagę...zważyłam się..65 kg
W środę byłam na zakupach w Wawie i aż się popłakałam w przymierzalni, miałam czas, chęci i kasę na zakupy, ba nawet sporo ciuchów mi wpadło w oko...jednak bez wzajemności, we wszystkim jak wielki pączek wyglądałam i cała wyprawa do
__________________
Będzie 55kg na 160cm
Margot85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-10, 19:50   #1767
bialaczekoladka
Zakorzenienie
 
Avatar bialaczekoladka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 172
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez zooska Pokaż wiadomość
Ja ledwo... wczoraj party i dzisiaj ble
no tak
biedna

Masz jakąs wiataminę C?

---------- Dopisano o 20:50 ---------- Poprzedni post napisano o 20:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Margot85 Pokaż wiadomość
Witam
Zdobyłam się na odwagę...zważyłam się..65 kg
W środę byłam na zakupach w Wawie i aż się popłakałam w przymierzalni, miałam czas, chęci i kasę na zakupy, ba nawet sporo ciuchów mi wpadło w oko...jednak bez wzajemności, we wszystkim jak wielki pączek wyglądałam i cała wyprawa do
Kochana to trzeba ruszać do boju!!
Chociaż sama wiem że z tą motywacją bywa ciężko

Też ostatnio spodobały mi się takie piękne spodnie w RI i też poniosłam klęskę na całej linii Także jednoczę się w bólu...
bialaczekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-10, 20:59   #1768
Margot85
Wtajemniczenie
 
Avatar Margot85
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 837
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez bialaczekoladka Pokaż wiadomość

Kochana to trzeba ruszać do boju!!
Chociaż sama wiem że z tą motywacją bywa ciężko

Też ostatnio spodobały mi się takie piękne spodnie w RI i też poniosłam klęskę na całej linii Także jednoczę się w bólu...
bialaczekoladka dzięki
z pięknymi spodniami najgorzej...w magiczny sposób ładnie wyglądają tylko małe rozmiary
Mnie motywują letnie wyprzedaże bo na zimowe już nie zdążę schudnąć kasa odłożona, dozbieram do lata drugie tyle...to dopiero poszaleje oby

Dziś 50min popedałowam i zakupy w deszczu taszczyłam grzecznie 3 krówki kupiłam, zjadłam i nic mnie nie kusi w domu
__________________
Będzie 55kg na 160cm
Margot85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-10, 21:45   #1769
migotenka
Zadomowienie
 
Avatar migotenka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 413
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

hej dziewczyny a tylko na chwilę po pracy zmęczona... jutro jeszcze cały dzień i trzy dni wolnego
w ogóle te walentynki u nas już na całego a takie pierdoły że szok...


Margot Czekoladka i ja się łączę z Wami, niby mam te 50,4kg ale kuzwa byłam po świętach na zakupach i przymierzałam dżinsy w lee takie super były rureczki ale oczywiście rozmiar który był na mój wzrost założyłam do połowy ud i się tylko załamałam i jedyne zakupy jakie kupiłam to dresy przy moim wzroscie to musiałabym chyba z 45kg ważyć żeby ładnie spodnie leżały więc bo akurat u mnie to nierealne ;/
__________________
55,8 kg - grudzień 2013
50,2 kg - aktualnie
cel 49,9 kg


migotenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-10, 22:04   #1770
Margot85
Wtajemniczenie
 
Avatar Margot85
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 837
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez migotenka Pokaż wiadomość
hej dziewczyny a tylko na chwilę po pracy zmęczona... jutro jeszcze cały dzień i trzy dni wolnego
w ogóle te walentynki u nas już na całego a takie pierdoły że szok...


Margot Czekoladka i ja się łączę z Wami, niby mam te 50,4kg ale kuzwa byłam po świętach na zakupach i przymierzałam dżinsy w lee takie super były rureczki ale oczywiście rozmiar który był na mój wzrost założyłam do połowy ud i się tylko załamałam i jedyne zakupy jakie kupiłam to dresy przy moim wzroscie to musiałabym chyba z 45kg ważyć żeby ładnie spodnie leżały więc bo akurat u mnie to nierealne ;/
migotenka jestem w autentycznym szoku że na moje uda nic nie wchodzi to ok, rozumiem ale Ty jesteś szczupła, nie wiem dla kogo oni te spodnie szyją wiadomo fasony są różne ale żeby aż takie coś.
A pokażesz dresiki?
__________________
Będzie 55kg na 160cm
Margot85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-08-01 09:51:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:17.