Mamusie KWIETNIOWE 2020 - Strona 157 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-12-18, 12:53   #4681
ania20bn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 450
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez Curly81 Pokaż wiadomość
Ja na glukozę pójdę pewnie jutro. Przynosicie swoje preparaty, czy pijecie to co wam dają?Ja badanie będę robiła w Lumedzie i zastanawiam się czy mi pozwolą wypić tą glukozę smakową pomarańczową, którą kupię w aptece...Mam jeszcze lekkie mdłości także obawiam się,że mogłabym zwrócić taką zwykłą bez smaku..
U mnie w laboratorium trzeba mieć swoją glukoze. Mi dopiero pewnie da skierowanie i będę robić w styczniu.
Dziś zrobiłam sobie przy okazji tsh też glukoze i wyszło mi 91. Niby w normie ale w górnej granicy.
I wyszła przyczyna mojego złego samopoczucia. 3 tygodnie temu tsh było 1.2 a dziś już 3.2. Muszę zwiększyć sobie dawkę leków. A teraz czekam na wizytę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ania20bn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-18, 12:53   #4682
_Loooola_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 434
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez olaag012 Pokaż wiadomość
Nie lubię myśleć steorytypowo ale zazwyczaj właśnie takie Karyny najwięcej krzyczą, że im się należy i już 🤦♀️ w pełni popieram pierwszeństwo kobiety w ciąży, ale takie nadużywanie mnie wkurza, zwłaszcza, że siłę na szperanie w ciuchach miała, ale żeby posiedzieć 15min w poczekalni to ciężko i ona weszła przed Tobą pomimo, że wiedziała, że jesteś w ciąży i dłużej czekasz od niej?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Eheee, ona weszła po tym jak wyszła osoba, której pobierano krew. Bo się należy ja siedziałam cierpliwie, bo nie rozumiem dlaczego mam korzystać z przywileju skoro nie czuję takiej potrzeby. Chyba za dużo w życiu widziałam i wyczekałam się w kolejkach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Loooola_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-18, 13:43   #4683
sylwiak854
Raczkowanie
 
Avatar sylwiak854
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 355
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Jejku jak nie lubię takich Karyn
Mi jest najzwyczajniej głupio mówić ze jestem w ciąży i żądać puszczania pierwszej!
No ale fakt czuje się dobrze, wiec może tez dlatego.
Raz dostałam przeprosiny w Pepco, ze Pani wcześniej nie zauważyła ze w ciąży jestem, mówię ze przecież nic się nie stało
W rossmanie standardowo już dwa razy zostałam poproszona do kolejki obok mimo, ze jedna osoba była przede mną. To jest miłe jak ktoś sam z siebie poprosi a nie na sile trzeba się prosić... a w tych szpitalach/laboratoriach/autobusach to najwiecej maja do powiedzenia emeryci...
Jak mnie to irytuje kiedy mówią jaka to „młodzież” jest niewychowana


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
sylwiak854 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-18, 13:56   #4684
olaag012
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 296
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Ja właśnie ze względu na to że w moim mieście jest przewaga emerytów nie mam odwagi poprosić o przepuszczenie w kolejce bo prędzej by naklejek na słodziaki nie wzięli niż mnie przepuscili ale tak jak mówiłam, dla świętego spokoju się tego nie domagam, dobrze się w miarę czuje to nic mi się nie stanie jak postoje w kolejce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olaag012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-18, 14:06   #4685
MatataJa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 8
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Dziewczyny,



Witam się ponownie! Pisałam coś w okolicach prenatalnych, ale potem zupełnie przepadłam w wirze 'wszystkiego' - teraz powinnam mieć więcej czasu więc chętnie dołączę do Waszego grona i plotek bieżących


Melduję, że u mnie 23ci tydzień, wg połówkowych wszystko ok, będzie drugi syn


Nie mogę się doczekać świąt a później końca pracy, bo zdecydowanie potrzebuję odpoczynku! Dużo z Was jeszcze pracuje?
MatataJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-18, 14:16   #4686
_Loooola_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 434
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez MatataJa Pokaż wiadomość
Dziewczyny,



Witam się ponownie! Pisałam coś w okolicach prenatalnych, ale potem zupełnie przepadłam w wirze 'wszystkiego' - teraz powinnam mieć więcej czasu więc chętnie dołączę do Waszego grona i plotek bieżących


Melduję, że u mnie 23ci tydzień, wg połówkowych wszystko ok, będzie drugi syn


Nie mogę się doczekać świąt a później końca pracy, bo zdecydowanie potrzebuję odpoczynku! Dużo z Was jeszcze pracuje?
Gratuluję syna!

Ja pracuję, miałam iść na zwolnienie od stycznia, ale niestety nie dam rady. Najprawdopodobnie będę pracować do końca dziecko mnie znienawidzi, bo nawet nie będę miała czasu ogarnąć mu ubranek

Piszecie o glukozie, mam nadzieję, że u mnie przejdzie bezproblemowo, teraz słodycze wchodzą mi jak nigdy oby wszystko było w normie i nie będę musiała rezygnować z tych wszystkich dobroci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Loooola_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-18, 14:23   #4687
sylwiak854
Raczkowanie
 
Avatar sylwiak854
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 355
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez _Loooola_ Pokaż wiadomość
Gratuluję syna!

Ja pracuję, miałam iść na zwolnienie od stycznia, ale niestety nie dam rady. Najprawdopodobnie będę pracować do końca dziecko mnie znienawidzi, bo nawet nie będę miała czasu ogarnąć mu ubranek

Piszecie o glukozie, mam nadzieję, że u mnie przejdzie bezproblemowo, teraz słodycze wchodzą mi jak nigdy oby wszystko było w normie i nie będę musiała rezygnować z tych wszystkich dobroci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Loooola przybijam piątkę! Ja nie dosyć ze do końca to zamierzam po dwóch miesiącach zacząć pracować 4 h...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
sylwiak854 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-12-18, 14:25   #4688
_Loooola_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 434
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez sylwiak854 Pokaż wiadomość
Loooola przybijam piątkę! Ja nie dosyć ze do końca to zamierzam po dwóch miesiącach zacząć pracować 4 h...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja dobrze, że nie ja jedna taka głupia też mam szybko zamiar wrócić do pracy, początkowo zdalnie, a później nie wiem czy w ogóle nie zmienię ale to już pomysły na daleką przyszłość

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Loooola_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-18, 14:27   #4689
MatataJa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 8
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez sylwiak854 Pokaż wiadomość
Loooola przybijam piątkę! Ja nie dosyć ze do końca to zamierzam po dwóch miesiącach zacząć pracować 4 h...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja w pierwszej ciazy chodzialam 7 miesiecy i w tej te sie tak szukuje - choc teraz to zdecydowanie trudniejsze do ogarniecia - rowniez logistycznie przez zawozenie i odbieranie mlodego ze zlobka.
MatataJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-18, 14:28   #4690
sylwiak854
Raczkowanie
 
Avatar sylwiak854
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 355
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez _Loooola_ Pokaż wiadomość
Ja dobrze, że nie ja jedna taka głupia też mam szybko zamiar wrócić do pracy, początkowo zdalnie, a później nie wiem czy w ogóle nie zmienię ale to już pomysły na daleką przyszłość

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Wiem, ze pewnie mi będzie ciężko ale nie ja pierwsza i nie ostatnia
Ale to temat rzeka jak polityka
Wiele czynników się składa na takie decyzje

Dobrze ze wiosna-lato dzień dłuższy to więcej czasu do miłości z dzieckiem będzie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
sylwiak854 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-18, 14:34   #4691
_Loooola_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 434
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez MatataJa Pokaż wiadomość
Ja w pierwszej ciazy chodzialam 7 miesiecy i w tej te sie tak szukuje - choc teraz to zdecydowanie trudniejsze do ogarniecia - rowniez logistycznie przez zawozenie i odbieranie mlodego ze zlobka.
U nas pierwsze dziecko, więc zdecydowanie jest łatwiej pod tym względem
Cytat:
Napisane przez sylwiak854 Pokaż wiadomość
Wiem, ze pewnie mi będzie ciężko ale nie ja pierwsza i nie ostatnia
Ale to temat rzeka jak polityka
Wiele czynników się składa na takie decyzje

Dobrze ze wiosna-lato dzień dłuższy to więcej czasu do miłości z dzieckiem będzie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Będziemy się psychicznie wspierać no, ale aż mi lepiej, że nie będę sama

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Loooola_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-12-18, 15:07   #4692
ania20bn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 450
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez sylwiak854 Pokaż wiadomość
Loooola przybijam piątkę! Ja nie dosyć ze do końca to zamierzam po dwóch miesiącach zacząć pracować 4 h...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Podziwiam was że do końca. Ja już od 1.5 miesiąca jestem na l4

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ania20bn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-18, 15:37   #4693
meencantalavida
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 141
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Ja również podziwiam dziewczyny pracujące chociaż gdyby nie wykonywana obecnie praca też bym wolała pracować, lepiej się człowiek czuje wśród ludzi


My po wizycie, 23 tydzień 29 cm i 600 g. Rośnie to moje maleństwo

Na następnej wizycie glukoza..
meencantalavida jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-18, 16:23   #4694
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez sylwiak854 Pokaż wiadomość
Jejku jak nie lubię takich Karyn
Mi jest najzwyczajniej głupio mówić ze jestem w ciąży i żądać puszczania pierwszej!
No ale fakt czuje się dobrze, wiec może tez dlatego.
Raz dostałam przeprosiny w Pepco, ze Pani wcześniej nie zauważyła ze w ciąży jestem, mówię ze przecież nic się nie stało
W rossmanie standardowo już dwa razy zostałam poproszona do kolejki obok mimo, ze jedna osoba była przede mną. To jest miłe jak ktoś sam z siebie poprosi a nie na sile trzeba się prosić... a w tych szpitalach/laboratoriach/autobusach to najwiecej maja do powiedzenia emeryci...
Jak mnie to irytuje kiedy mówią jaka to „młodzież” jest niewychowana


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Tak, to miłe jak ktoś Cię zauważa i przepuszcza sam, ale niestety większość sytuacji jest taka,że Cię ,,nie widzą..''. Ja będąc młodsza w pierwszej ciaży nigdy nie prosiłam o pierwszeństwo, nie miałam też takiej potrzeby, bo dobrze się czułam. W drugiej ciąży, tej którą poroniłam wstydziłam się znowu odezwać,stałam w kolejce na upartego .Tuż przed świętami poszłam na zakupy do kilku tylko sklepów. Oczywiście po prezenty..Pamiętam jak stałam w Tchibo w kolejce do kasy i nie odzywałam się. Brzuch był mały niewidoczny dla otoczenia, bo to był 7 8my tydzień dopiero ,ale zaczął mnie boleć brzuch...dopiero wtedy po 10 min stania odezwałam się,że nie mogę stać bo jestem w ciąży...wrociłam do domu z plamieniem . Lekarz mnie obejchał na SOrze,że poszłam na zakupy i jeczcze stałam w kolejce zamiast podejsć do kasy pierwsza. Wtedy nie miałam żadnego doświadczenia, bo pierwsza moja ciąża była bezproblemowa, a ta druga okazała się być zagrożona. Jak poczułam ból pobrzusza powinnam była wyjsc ze sklepu szybko a nie stać dalej w kolejce do kasy..Miałam krwiaka w macicy o którym nie wiedziałam i powinna była leżeć. Dlatego teraz jak tylko zaczyna mnie coś boleć uciekam ze sklepu, szybko idę do kasy i nie cyckam się,że wstyd, czy komuś to się nie spodoba. Dziecko najważniejsze. Tak jak wczoraj domu rozbolał mnie brzuch w łazience to jak stałam położyłam się tam i leżałam dopóki ból nie minał i dopiero poszłam do łóżka. Doświadczenia uświadamiają człowieka,że nie można patrzeć na wstyd jak się ma coś do stracenia. Jak w pierwszej ciąży nic mi nie dolegało i nie bolało i mogłam łazić po galeriach i do samego końca żadnych dogliwości,tak teraz ciągle mam bóle i strach w oczach ,że coś się może stać jak łapie mnie taki ból... Jak jest wszystko ok, nic nie boli, nie jest słabo,ciąża wzrocowa i samopoczucie dobre, to można stać,ale nie zawsze tak jest i czasami kobieta z niewidocznym dla nas brzuszkiem nie może tez stać.

---------- Dopisano o 17:23 ---------- Poprzedni post napisano o 17:17 ----------

Cytat:
Napisane przez ania20bn Pokaż wiadomość
Podziwiam was że do końca. Ja już od 1.5 miesiąca jestem na l4

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak się ktoś dobrze czuje i nie ma przeciwskazań, to może pracować. Moja koleżanka będąc instruktorem jazdy do samego porodu prowadziła kursy na prawo jazdy. Miała 25lat, czuła się dobrze, ale i tak podziwiam z takim brzuchem do samego końca w aucie non stop. Ja od 2giego mca miałam takie mdłości,że non stop wymiotowałam i nie byłoby szans na pracę.
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-18, 16:27   #4695
moonara
Zadomowienie
 
Avatar moonara
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 520
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

U mnie brzuch jest mały, więc nie dziwię się, że nikt nie zauważa
Ja jestem na zwolnieniu już jakiś czas. Trafiłam do szpitala z plamieniem i od tamtej pory siedzę w domu. Początkowo musiałam tylko leżeć, ale tak źle się czułam, że prawie cały czas spałam więc jakoś to przeszło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Blog
moonara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-18, 16:33   #4696
Angel7891
Wtajemniczenie
 
Avatar Angel7891
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 093
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Gdyby nie zagrożona ciąża od początku to tez bym pracowała. Ale przynajmniej studia mi zostały i mam zajęcie. Praca się pisze .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Angel7891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-18, 16:36   #4697
sylwiak854
Raczkowanie
 
Avatar sylwiak854
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 355
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Wiadomo, ze jak ciąża zagrożona to gdzie myśleć o pracy. Zreszta ja w obecnej pracy czuje się super jeśli bym zaszła w ciąże w moich dwóch poprzednich to odrazu przy pierwszej wizycie prosiłabym o L4
Dużo daje atmosfera w pracy
I przede wszystkim nasze samopoczucie, ja się czuje super, mówię ze chyba tylko pic nie mogę hehehhe
Także oby tak do ostatnich dni i szybka regeneracja po porodzie
Jutro zapytam doktorka na wizycie jaki poród planujemy
I może wreszcie się ujawni czy chłopczyk czy dziewczynka


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
sylwiak854 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-18, 17:03   #4698
ania20bn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 450
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez meencantalavida Pokaż wiadomość
Ja również podziwiam dziewczyny pracujące chociaż gdyby nie wykonywana obecnie praca też bym wolała pracować, lepiej się człowiek czuje wśród ludzi


My po wizycie, 23 tydzień 29 cm i 600 g. Rośnie to moje maleństwo

Na następnej wizycie glukoza..
Wam na każdej wizycie mierzy maluszka bo u mnie nie a dziś też nie bardzo w ogóle chciał robić usg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ania20bn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-18, 17:09   #4699
triss
Wtajemniczenie
 
Avatar triss
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 857
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez ania20bn Pokaż wiadomość
Wam na każdej wizycie mierzy maluszka bo u mnie nie a dziś też nie bardzo w ogóle chciał robić usg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie USG na każdej wizycie i pomiary głowa, brzuszek, kość udowa (chyba) i długość maluszka. Plus szacowana waga. No i oczywiście zawsze badanie na fotelu. Ostatnio nie było USG dopochwowego więc szyjki nie sprawdzał ale zwykle jest

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie chcę iść do raju, jeśli tam moje koty mnie nie powitają"
triss jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-12-18, 17:35   #4700
EwkaP
Raczkowanie
 
Avatar EwkaP
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 357
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Robię ciasteczka rodem z PRL-u orzeszki ,chyba oszalałam myślam to łatwe szybkie... O boziuu nigdy więcej . Jeszcze Ule muszę zrobić wyciągnęłam stary zeszyt babci i tworzę ..


Mąż znowu do Niemiec jedzie Wiecznie tam dobra przywozi mi wszystko co chcę ,ale go nie ma.. Wszystko sama robię wybieram , szukam skręcam meblem ...( A jak gdzie wychodzę z przyjaciółką to się czepia , że się szwedzam po mieście.
EwkaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-18, 17:50   #4701
Juliette88
Zadomowienie
 
Avatar Juliette88
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 672
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez ania20bn Pokaż wiadomość
Wam na każdej wizycie mierzy maluszka bo u mnie nie a dziś też nie bardzo w ogóle chciał robić usg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na każdej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
The lullabies from the machines.


Kwiatuszek
Juliette88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-18, 18:03   #4702
sylwiak854
Raczkowanie
 
Avatar sylwiak854
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 355
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez ania20bn Pokaż wiadomość
Wam na każdej wizycie mierzy maluszka bo u mnie nie a dziś też nie bardzo w ogóle chciał robić usg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Tak, na każdej wizycie. Badanie na fotelu, usg dopochwowe (mierzenie szyjki), tak samo jak u Triss.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
sylwiak854 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-18, 18:33   #4703
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez triss Pokaż wiadomość
U mnie USG na każdej wizycie i pomiary głowa, brzuszek, kość udowa (chyba) i długość maluszka. Plus szacowana waga. No i oczywiście zawsze badanie na fotelu. Ostatnio nie było USG dopochwowego więc szyjki nie sprawdzał ale zwykle jest

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ile płacisz za wizytę? U Nas wizyty są osobno i osobno usg. Pomijając już to,że muszę płacić dwa razy , to jeszcze dwa razy przyjeżdżać. Totalny bezsens.Co mi po wizycie bez obejrzenia dziecka i zbadania parametrów. Ale z tego co widzę, to w Wawie wszędzie tak jest w każdej przychodni.
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-18, 19:51   #4704
triss
Wtajemniczenie
 
Avatar triss
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 857
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez Curly81 Pokaż wiadomość
Ile płacisz za wizytę? U Nas wizyty są osobno i osobno usg. Pomijając już to,że muszę płacić dwa razy , to jeszcze dwa razy przyjeżdżać. Totalny bezsens.Co mi po wizycie bez obejrzenia dziecka i zbadania parametrów. Ale z tego co widzę, to w Wawie wszędzie tak jest w każdej przychodni.
W ciąży 80zl za taki komplet bez ciąży lekarz bierze 120zl.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie chcę iść do raju, jeśli tam moje koty mnie nie powitają"
triss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-18, 20:13   #4705
Juliette88
Zadomowienie
 
Avatar Juliette88
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 672
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez triss Pokaż wiadomość
W ciąży 80zl za taki komplet bez ciąży lekarz bierze 120zl.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Taka cena to marzenie. I najczęściej spotykam się z tym, że wizyta ciążowa jest droższa, niż zwykła konsultacja ginekologiczna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
The lullabies from the machines.


Kwiatuszek
Juliette88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-18, 20:22   #4706
triss
Wtajemniczenie
 
Avatar triss
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 857
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez Juliette88 Pokaż wiadomość
Taka cena to marzenie. I najczęściej spotykam się z tym, że wizyta ciążowa jest droższa, niż zwykła konsultacja ginekologiczna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój lekarz wychodzi chyba z założenia, że w ciąży się tak często chodzi że nie będzie zdzierać ;p tak to sobie tłumacze mimo tak niskiej ceny nie raz zdążyło mi sie mieć wizytę "na szybko" żeby tylko coś sprawdzić np czy już jest serduszko ( wizyta tydzień po tygodniu) albo konsultacja jakiegoś wyniku badań i za taka wizytę nie płaciłam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie chcę iść do raju, jeśli tam moje koty mnie nie powitają"
triss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-18, 20:50   #4707
ania20bn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 450
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez triss Pokaż wiadomość
U mnie USG na każdej wizycie i pomiary głowa, brzuszek, kość udowa (chyba) i długość maluszka. Plus szacowana waga. No i oczywiście zawsze badanie na fotelu. Ostatnio nie było USG dopochwowego więc szyjki nie sprawdzał ale zwykle jest

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez triss Pokaż wiadomość
W ciąży 80zl za taki komplet bez ciąży lekarz bierze 120zl.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A chodzisz prywatnie? Ja chodzę na lux med i co wizytę mam badanie przezpochwowe ale nie chce przy każdej wizycie robić usg. A wymiary to mi sporadycznie wylicza jak go poproszę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:50 ---------- Poprzedni post napisano o 22:49 ----------

Chyba któraś z was jest z Gliwic jeśli dobrze pamiętam. Mogłabyś podać namiary na lekarza do którego chodzisz i czy jest dobry?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ania20bn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-18, 20:51   #4708
triss
Wtajemniczenie
 
Avatar triss
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 857
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez ania20bn Pokaż wiadomość
A chodzisz prywatnie? Ja chodzę na lux med i co wizytę mam badanie przezpochwowe ale nie chce przy każdej wizycie robić usg. A wymiary to mi sporadycznie wylicza jak go poproszę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, chodzę na wizyty do prywatnego gabinetu. Oprócz tego lekarz pracuje w szpitalu w którym chce rodzic ( i już raz tam rodziłam).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie chcę iść do raju, jeśli tam moje koty mnie nie powitają"
triss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-18, 20:51   #4709
_Loooola_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 434
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez Curly81 Pokaż wiadomość
Ile płacisz za wizytę? U Nas wizyty są osobno i osobno usg. Pomijając już to,że muszę płacić dwa razy , to jeszcze dwa razy przyjeżdżać. Totalny bezsens.Co mi po wizycie bez obejrzenia dziecka i zbadania parametrów. Ale z tego co widzę, to w Wawie wszędzie tak jest w każdej przychodni.
Ja też byłam przekonana, że w moim mieście nie znajdę miejsca gdzie jednocześnie zrobię wizytę i USG, ale po długich poszukiwaniach udało się. I też osobno liczą wizytę i usg ale ja akurat trafiłam na ginekologa, który często mimo usg mówi,że była sama wizyta
Cytat:
Napisane przez triss Pokaż wiadomość
W ciąży 80zl za taki komplet bez ciąży lekarz bierze 120zl.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No nie powiem, że super cena

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Loooola_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-18, 22:44   #4710
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez triss Pokaż wiadomość
W ciąży 80zl za taki komplet bez ciąży lekarz bierze 120zl.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cena marzenie. Ja płacę 180zł za samą wizytę,a za zwykłe kolejne usg 100zł. Pierwsze liczą 150zł. Połówkowe kosztowało mnie 250zł.

Będziecie robiły sesje ciążowe?Jeżeli tak to kiedy?

---------- Dopisano o 23:44 ---------- Poprzedni post napisano o 23:36 ----------

Cytat:
Napisane przez _Loooola_ Pokaż wiadomość
Ja też byłam przekonana, że w moim mieście nie znajdę miejsca gdzie jednocześnie zrobię wizytę i USG, ale po długich poszukiwaniach udało się. I też osobno liczą wizytę i usg ale ja akurat trafiłam na ginekologa, który często mimo usg mówi,że była sama wizyta No nie powiem, że super cena

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To fajny lekarz. Wszyscy dobrzy lekarze zazwyczaj pracują w jakiejś przychodni, a one narzucają same warunki i dlatego ceny są takie i osobno usg i wizyta liczona. W lux medzie nie spotkałam się jeszcze z możliwścią zrobienia usg podczas wizyty. Trzeba specjalnie mieć skierowanie i osobno przyjeżdzać i to do kogoś innego. U mojej lekarki można zrobić 1 usg za 150zł , a jak robi się już kolejne usg +wizyta to 100zł liczą.Ale ona też nie robi ani prenatalnych, ani połówkowych także musiałam jechać do poleconego przez nią lekarza z Karowej.

Chyba jednak odwlokę tą glukozę do piątku. Mam stracha.
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-30 23:36:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:32.