Perfecta ExtraSlim - jak pozbyć się "zapaszku" ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-21, 07:17   #1
ankasz
Zakorzenienie
 
Avatar ankasz
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 001

Perfecta ExtraSlim - jak pozbyć się "zapaszku" ;)


Hej Kupiłam wczoraj serum wyszczuplające i redukujące Cellulit. Jeden problem, bo on strasznie.. śmierdzi? No, moze nie śmierdzi, ale ma taki intensywny miętowy zapach. Nie taki jak mają pasty do zębów, raczej plyny do płukania ust (jak to któraś wizażanka napisała -domestosy) Posmarowalam się wczoraj tym i zasnąć nie mogłam bo mi w pokoju miętą było czuć. Trzeba używać tego dwa razy dziennie - rozumiem że rano i wieczorem. Ale jak posmarować się rano i wyjść między ludzi? Przecież moja grupa na uczelni się udusi w małej sali Można to jakoś zniwelować? Albo sprawić, żeby ten zapach był mniej intensywny?
__________________
"from delusion lead me to the truth.."

mam orta w poście? daj znać, nie obrażę się
ankasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-21, 08:25   #2
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Perfecta ExtraSlim - jak pozbyć się "zapaszku" ;)

Cytat:
Napisane przez ankasz Pokaż wiadomość
Hej Kupiłam wczoraj serum wyszczuplające i redukujące Cellulit. Jeden problem, bo on strasznie.. śmierdzi? No, moze nie śmierdzi, ale ma taki intensywny miętowy zapach. Nie taki jak mają pasty do zębów, raczej plyny do płukania ust (jak to któraś wizażanka napisała -domestosy) Posmarowalam się wczoraj tym i zasnąć nie mogłam bo mi w pokoju miętą było czuć. Trzeba używać tego dwa razy dziennie - rozumiem że rano i wieczorem. Ale jak posmarować się rano i wyjść między ludzi? Przecież moja grupa na uczelni się udusi w małej sali Można to jakoś zniwelować? Albo sprawić, żeby ten zapach był mniej intensywny?
to moze wstan duzo wczesniej to moze jakos wywietrzeje albo jak otworzysz opakowanie to wywietrzeje
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-21, 12:19   #3
laura999
Raczkowanie
 
Avatar laura999
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 164
Dot.: Perfecta ExtraSlim - jak pozbyć się "zapaszku" ;)

Cytat:
Napisane przez ankasz Pokaż wiadomość
Hej Kupiłam wczoraj serum wyszczuplające i redukujące Cellulit. Jeden problem, bo on strasznie.. śmierdzi? No, moze nie śmierdzi, ale ma taki intensywny miętowy zapach. Nie taki jak mają pasty do zębów, raczej plyny do płukania ust (jak to któraś wizażanka napisała -domestosy) Posmarowalam się wczoraj tym i zasnąć nie mogłam bo mi w pokoju miętą było czuć. Trzeba używać tego dwa razy dziennie - rozumiem że rano i wieczorem. Ale jak posmarować się rano i wyjść między ludzi? Przecież moja grupa na uczelni się udusi w małej sali Można to jakoś zniwelować? Albo sprawić, żeby ten zapach był mniej intensywny?

Nie wiem jakie masz warunki mieszkaniowe, ale najlepiej jakbyś wcierała to od razu po obudzeniu się, aby zapach miał czas wywietrzeć no i jeśli możesz to ubierz spodnie dopiero jak już wszystko wsiąknie, najlepiej przed samym wyjściem (ale to już zależy z kim mieszkasz, czy sama, z facetem czy z kimś innym,bo wtedy to dopada) bo jak to serum wsiąknie w materiał to wtedy będzie dopiero go czuć
Ja zwykle zakładam najpierw jakiś czas po posmarowaniu jakieś stare dresy żeby mi wszystkich spodni nie ,,zapachniło''.
laura999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:41.