Mamy LIPCOWE 2019 cz.2 - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-05-21, 20:28   #1951
himbeere
Rozeznanie
 
Avatar himbeere
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 769
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez kevschaa Pokaż wiadomość
No właśnie ja chyba jestem bardziej wyluzowana pod tym względem, nie upilabym się w trupa, ale winko na pół z tz już bym wypila. W razie czego są taksówki, nie każdy ma samochód. A wypicie 2-3 lampek wina po położeniu dziecka nie sprawi że nagle nie będę potrafiła się nim zająć jak się obudzi. Chyba że mi się to zmieni jak już dziecko będzie, szczerze to cały czas zmieniają mi się różne poglądy odnośnie dzieci



Kupiłam za 25 zł 3 bodziaki w rozmiarze 50 żeby mieć na początek dla małej. Ale spodenek chyba nie dokupuje 50, bo nóżki ma normalnej długości, a te 56 co mam wydają się takie tyciutkie...
Tak są taksówki ale gdy policja przebada Cie alkomatem i coś wykaże to będzie na Ciebie że pod wpływem opiekowałas się dzieckiem i nie upilnowalas, ja też kiedyś byłam wyluzowana pod tym względem.
Jak chcemy z mężem się bardziej wyluzowac to dajemy młoda do babci ale ja tam już nie czuję takiej potrzeby

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
himbeere jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-21, 20:30   #1952
pelnoletnia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 706
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

mój ma ze mną przekichane bo ja teraz niepijąca ale też nie kieruje bo nie mam prawka😀 wiem, w tych czasach to jak bez ręki ale po wypadku z dzieciństwa mam traumę jakąś, śni mi się nocami, że prowadzę samochód i a zupełnie nie umiem- no koszmar 😀 może dziecko mnie zmobilizuje? ale wracając, ja niepijąca i mogłabym go teraz wozić żeby na grilu czy gdzieś piwo wypił ale niestety😀 taką se wybrał żonę niemobilną taką ma😀 zresztą, czy Wasi już też się tak niezdrowo nakręcają na poród? co tylko westchnę, albo mała mocniej kopnie to ten już, że może coś się zaczyna dziać?!😀 stwierdził od dwóch tygodni, ze już do porodu ani kropelki żadnego alko bo ob musi być już w każdej chwili gotowy żeby mnie zawieźć do szpitala😀 nakręca tym samym mnie i sieje panikę..
pelnoletnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-21, 20:40   #1953
marttb
Zakorzenienie
 
Avatar marttb
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6 621
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

pelnoletnia - ze tez sam nie wyslal Cie na prawko

Nie mój jakis mało czuły w tej ciązy, wiecznie mi tylko przytakuje ze mam prawo czuc ske zmeczona, ze to normalne, jak chce to moge wyslac core do żlobka, jesli mi bedzie lzej, że jak wroci to mam sie umowic do kosmetyczko czy co tam chce, on sie nia zajmie. Pyta codziennie jak się czuje i słucha narzekań grzecznie, ale słabo przezywa tą moją ciąże
Ale w pierwszej ciazy tez nie mial akurat tej paniki ze moge rodzic w kazdej chwili, chyba byl przekonany tak jak i ja że jeszcze przenoszę. A teraz oboje jestesmy nastawieni ze nie moge wczesniej niz termin cc. Choc ja czuję że nie dotrwam do planowanej cc...
Tylmo w pierwszej to dmuchal na mnie az za bardzo, teraz nie ma w sumie możliwości

---------- Dopisano o 20:40 ---------- Poprzedni post napisano o 20:37 ----------

Tak poza tym wpadlam w stan - zjadlabym cos, ale nie mam pojęcia co. Tylko że praktycznie nic nie jem bo na nic nie mam kompletnie ochoty. I tak chodze ciagle w poł głodna.
W sumie poszlabym cos zjeść, ale nadal nie wiem co...
__________________
And darling I will be loving you 'til we're 70(...)
Oh me I fall in love with you every single day
And I just wanna tell you I am

(...)wszyscy się spotkamy, więc nie będziesz już sam,
spotkasz ludzi, których tak bardzo kochałeś,
choć lata nie widziałeś, nadal kochać nie przestałeś ❤
marttb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-21, 20:44   #1954
pelnoletnia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 706
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

no właśnie nie wysłał bo mówi, że życie będzie miał spokojniejsze jak nie będę poruszać się po drogach😂



ile z nas ma planowaną cesarkę? na wątku majowym posypało się dużo nieplanowanych i nagłych. we wtorek idę na wizytę z nadzieją, że mała się obróciła i niech tak już zostanie😂 bo najgorsza to ta niepewność...

---------- Dopisano o 21:44 ---------- Poprzedni post napisano o 21:42 ----------

Z jedzeniem mam to samo! nawet doszło do tego, że ostatnio wpadłam w płacz bo jestem głodna ale na nic nie mam ochoty. przepłakane pół niedzieli, skonczyło się na zupce chińskiej...
pelnoletnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-21, 20:49   #1955
Patti_1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 774
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Jeżeli chodzi o alkohol to ja nie piję praktycznie w ogóle, więc nawet nie zastanawiam się co w takim przypadku z dzieckiem. Jeśli już to bezalkoholowe piwo, ale tylko gdy mam ochotę na gazowane. Na prawdę rzadko się to zdarza.

Pełnoletnia, mój stary na odwrót za to, ma luksus ze mną, bo ja mobilna to zawsze prowadzę ale nigdy mi to jakoś nie przeszkadzało.
Mój na razie nie wspomina o porodzie i chyba na razie nie dociera do niego, że za półtorej miesiąca zostanie ojcem. Ale on zawsze taki wyluzowany na zewnątrz. Ja za to się nakręcam i panikuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Patti_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-21, 20:50   #1956
himbeere
Rozeznanie
 
Avatar himbeere
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 769
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Ja ostatnio nie mogę jeść obiadow jak patrzę na zupy ziemniaki mięsa to mnie odrzuca, ogólnie to żywie się truskawkami arbuzami borowkami i nektarynkami i przepijam woda gazowana

A jak tam Wasze pepki jeszcze na miejscu czy żyją swoim życiem mój zaczyna wylazic :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
himbeere jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-21, 20:54   #1957
Patti_1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 774
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez himbeere Pokaż wiadomość
Ja ostatnio nie mogę jeść obiadow jak patrzę na zupy ziemniaki mięsa to mnie odrzuca, ogólnie to żywie się truskawkami arbuzami borowkami i nektarynkami i przepijam woda gazowana

A jak tam Wasze pepki jeszcze na miejscu czy żyją swoim życiem mój zaczyna wylazic :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój się zrównał z brzuchem ale nie wylazł jeszcze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Patti_1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-05-21, 20:57   #1958
pelnoletnia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 706
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Patti, no to Twój ma z Tobą za dobrze 😀 do mojego nie wiem czy dociera sam fakt, że będzie ojcem ale napewno panikuje czy zdąży do szpitala, za dużo się filmów naoglądał i myśli, że to takie rach ciach.



o taaak😍 owoce to teraz moje życie. a już arbuz i zimna woda gazowana to must have każdego dnia😀

mój pępek jest śmieszny. uwypuklił się już daaawno temu, gdzieś koło 20 tc. teraz jedna strona jakby się wywija? i wychodzi a druga nadal w środku, ciężko opisac ale wygląda zabawnie.
pelnoletnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-21, 21:06   #1959
Kasia32j
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 234
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Ja mam nadzieję że mała się przekręci do naturalnego porodu....wiercipięta z niej straszna
Kasia32j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-21, 21:07   #1960
marttb
Zakorzenienie
 
Avatar marttb
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6 621
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

heh, arbuz to było cale moje zycie w ciazy z córka. Co drugi dzien wydawalam po 25zł na arbuza. W tej ciazy jestem ekonomiczniejsza. Choc ostatnio ciagle mam kupić, ale wiecznie mi juz za ciezko zeby jeszcze arbuza ciagac
A juz pociąg do gazowanego to mam straszny, jednak dziś przypominajac sobie ostatnie chętki na sok pomarańczowy kupiłam sok, a nic slodzonego gazowanego. Jeszcze ta woda gazowana ratuje. Gdzie na co dzień zawsze pijam niegaz.
a arbuzy i nektarynki to ulubione moje owoce, niestety jedne z droższych jak na razie. Ostatnio kupilam nektarynki to były tak kwaśne że wyrzucilam.

ja mam pepek jeszcze w brzuchu

Ja mam planowaną cc.
__________________
And darling I will be loving you 'til we're 70(...)
Oh me I fall in love with you every single day
And I just wanna tell you I am

(...)wszyscy się spotkamy, więc nie będziesz już sam,
spotkasz ludzi, których tak bardzo kochałeś,
choć lata nie widziałeś, nadal kochać nie przestałeś ❤
marttb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-21, 21:16   #1961
Patti_1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 774
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez pelnoletnia Pokaż wiadomość
Patti, no to Twój ma z Tobą za dobrze do mojego nie wiem czy dociera sam fakt, że będzie ojcem ale napewno panikuje czy zdąży do szpitala, za dużo się filmów naoglądał i myśli, że to takie rach ciach.



o taaak owoce to teraz moje życie. a już arbuz i zimna woda gazowana to must have każdego dnia

mój pępek jest śmieszny. uwypuklił się już daaawno temu, gdzieś koło 20 tc. teraz jedna strona jakby się wywija? i wychodzi a druga nadal w środku, ciężko opisac ale wygląda zabawnie.
No ma, ale lubię jeździć. A już w ogóle mam frajdę jak trochę szybciej jadę, a on biedny ma kaca

Arbuz i pomidory to moje must have tej ciąży

Ja nastawiona na poród sn, a jak będzie czas pokaże. Mały też już przekręcony. Oby w drugą stronę nie fiknął.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Patti_1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-21, 21:20   #1962
pelnoletnia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 706
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

ja kupuję codziennie takiego w całości, małego i zjadam na dwa podejścia😀 a truskawki kupiłam w biedrze z dwa tygodnie temu to tak mnie wysypało i swędziło, że myślałam, że oszaleję. dodatkowo były drogie i zupełnie bez smaku.



kurde ja liczę, że się obróci a mama moja mnie straszy, że ja byłam tak samo uparta i cały czas głowa pod żebrami aż do samego końca, że marna ma to po mnie😅

---------- Dopisano o 22:20 ---------- Poprzedni post napisano o 22:19 ----------

no i hit, imienia nadal u nas brak. to będzie bezimienne dziecko, mowie Wam.
pelnoletnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-21, 21:41   #1963
sovianka
Rozeznanie
 
Avatar sovianka
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 995
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez klamerka1987 Pokaż wiadomość


Biegaczko, dobrze, że nie tylko ja mam takie lęki. Nie mam pojęcia jak to będzie ale świadomość tego, że właśnie nie ma wolnego od macierzyństwa wpędza mnie czasami w panikę. Ale mam nadzieję, że jak mała już się pojawi- a razem z nią ten cały instynkt i miłość- to nie będę miała już takich dylematów. W każdym razie teraz dużo bardziej doceniam tą wolność i korzystam ile mogę
No właśnie ta myśl o utracie wolności, to kolejny powód mojego gorszego samopoczucia, zawsze lubiłam jakąś tam niezależność

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:41 ---------- Poprzedni post napisano o 22:20 ----------

Cytat:
Napisane przez kevschaa Pokaż wiadomość
Spytam się lekarki w szpitalu co o tym myśli i w razie czego pojadę z walizka do porodu (mam zamiar do piątku spakować) i do Świnoujścia albo Kołobrzegu bo tam są szpitale położnicze w razie czego Nie mogę przeżyć że ani razu w ciąży nigdzie nie wyjechałam

Chyba że pojedziemy nad jezioro gdzieś znacznie bliżej domu...

Byłam z psem u weterynarza i będzie miał sterylizacje, okazało się że jeszcze przepukline ma i też musi mieć robioną.

I jeszcze dysplazje stawów prawdopodobnie, ale mój weterynarz się tym nie zajmuje i powiedział że mam znaleźć klinikę ortopedyczna ;( Dodał tylko że to bardzo drogie leczenie i prawdopodobnie operacyjne...
Ja teraz mam w domu kotkę po sterylizacji, jest tragedia, tym bardziej, że wszystko jeszcze się wydłuża, bo jakiś stan zapalny jej się zrobił

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sovianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-21, 21:53   #1964
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez pelnoletnia Pokaż wiadomość
kevschaa, piąteczka ✋🏼 też jestem wyrodna bo już mi się kieliszek zimnego białego wytrawnego wina marzy... nie wiem jak u mnie będzie z kp, nie jestem ani bardzo na nie nastawiona ani specjalnie nastawiona na NIE, chciałabym karmić ale też przy okazji, przy imprezie rodzinnej czy ze znajomymi wypić chociaż jedno piwo czy kieliszek wina. ogólnie ostatnio gadałyśmy w pracy jak to jest przy dzieciach z alkoholem i opinie były skrajnie różne. nikt nie mówi o piciu na umór, do upicia się ale część twierdziła, że przy dziecku, nawet śpiącym, zdrowym spokojnym snem nie skusiło się na ani łyka, inne znowu mówiły, że jak maluch zasnął to normalnie z mężem jakieś winko, coś. nie spędza mi ten temat snu z powiek ale jednak ciekawi mnie Wasze podejście. Dziewczyny z dzieciakami, musi być aż tak skrajnie? Jak to u Was wygląda?
Ja nie pije jak nie ma kogos w poblizu, kto bylby trzezwy, chociaz jestem z tych, co nawet mocno pod wplywem panuja nad sytuacja.
Tu nie chodzi o skrajnosc, tylko o to, ze w razie wypadku czy czegokolwiek, przyjezdza np karetka a od wszystkich czuc alko. To proszenie sie o klopoty.
Pijemy z mezem razem, jak jedziemy na urlop. Moja mama w ogole nie pije, wiec w razie w nie musze sie martwic.
Gorzej jest jak jedziemy do tesciowej, wtedy zwykle maz nie pije bo prowadzi a ja cos tam z tesciowa wypije na grillu. Jak jestesmy u siebie, to pije tylko jedno z nas. Ale to nie problem, bo zdarza sie okazjonalnie. Ani ja ani maz, nie mamy potrzeby picia.
Cytat:
Napisane przez himbeere Pokaż wiadomość
Ja ostatnio nie mogę jeść obiadow jak patrzę na zupy ziemniaki mięsa to mnie odrzuca, ogólnie to żywie się truskawkami arbuzami borowkami i nektarynkami i przepijam woda gazowana

A jak tam Wasze pepki jeszcze na miejscu czy żyją swoim życiem mój zaczyna wylazic :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moj wylalz w polowie

Bylam na tej wizycie. Kobieta ewidentnie nie chciala wchodzic w kompetencje lekarza, ale jak na jej oko, to szyjka nie jest zakryta przez lozysko i sie z nim nie styka. Nawet mi pokazala gdzie prawdopodobnie sie lozysko zaczyna i faktycznie odstep bylo widac.
Ppwiedziala, ze na moim miejscu by sie tym na razie nie przejmowala bo macica teraz bedzie szybko rosla i lozysko moze podejsc wyzej.
Chciala zrobic fotke buzi malucha, ale jest obrocony twarza do moich plecow i sie nie dalo. Mam za to zdjecie malenkiej stopki na pocieszenie. A no i maluch juz sie odwrocil glowa do dolu i nadal jest chlopcem

---------- Dopisano o 21:53 ---------- Poprzedni post napisano o 21:50 ----------

Cytat:
Napisane przez pelnoletnia Pokaż wiadomość
[/COLOR]no i hit, imienia nadal u nas brak. to będzie bezimienne dziecko, mowie Wam.
Moja corka byla bezimienna przez dobre 2 tygodnie. Nic mi do niej nie pasowalo
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-21, 21:57   #1965
sovianka
Rozeznanie
 
Avatar sovianka
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 995
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez kevschaa Pokaż wiadomość
No właśnie ja chyba jestem bardziej wyluzowana pod tym względem, nie upilabym się w trupa, ale winko na pół z tz już bym wypila. W razie czego są taksówki, nie każdy ma samochód. A wypicie 2-3 lampek wina po położeniu dziecka nie sprawi że nagle nie będę potrafiła się nim zająć jak się obudzi. Chyba że mi się to zmieni jak już dziecko będzie, szczerze to cały czas zmieniają mi się różne poglądy odnośnie dzieci



Kupiłam za 25 zł 3 bodziaki w rozmiarze 50 żeby mieć na początek dla małej. Ale spodenek chyba nie dokupuje 50, bo nóżki ma normalnej długości, a te 56 co mam wydają się takie tyciutkie...
Ostatnio też właśnie myślałam, jak to będzie z tym alko i chyba też nie widać problemu z tym, żeby wspólnie z TŻ sobie coś wypić, wiadomo nie upić, ale winko do jakiegoś filmu jak najbardziej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sovianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-21, 22:04   #1966
sovianka
Rozeznanie
 
Avatar sovianka
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 995
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez pelnoletnia Pokaż wiadomość
no właśnie nie wysłał bo mówi, że życie będzie miał spokojniejsze jak nie będę poruszać się po drogach



ile z nas ma planowaną cesarkę? na wątku majowym posypało się dużo nieplanowanych i nagłych. we wtorek idę na wizytę z nadzieją, że mała się obróciła i niech tak już zostanie bo najgorsza to ta niepewność...

---------- Dopisano o 21:44 ---------- Poprzedni post napisano o 21:42 ----------

Z jedzeniem mam to samo! nawet doszło do tego, że ostatnio wpadłam w płacz bo jestem głodna ale na nic nie mam ochoty. przepłakane pół niedzieli, skonczyło się na zupce chińskiej...
Ja za tydzień poznam termin cc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:04 ---------- Poprzedni post napisano o 23:01 ----------

Cytat:
Napisane przez pelnoletnia Pokaż wiadomość
ja kupuję codziennie takiego w całości, małego i zjadam na dwa podejścia a truskawki kupiłam w biedrze z dwa tygodnie temu to tak mnie wysypało i swędziło, że myślałam, że oszaleję. dodatkowo były drogie i zupełnie bez smaku.



kurde ja liczę, że się obróci a mama moja mnie straszy, że ja byłam tak samo uparta i cały czas głowa pod żebrami aż do samego końca, że marna ma to po mnie

---------- Dopisano o 22:20 ---------- Poprzedni post napisano o 22:19 ----------

no i hit, imienia nadal u nas brak. to będzie bezimienne dziecko, mowie Wam.
No to przybij piątkę haha my też nie mamy imienia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sovianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-21, 22:11   #1967
Icannotfly
Zakorzenienie
 
Avatar Icannotfly
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Południe Polski
Wiadomości: 6 166
GG do Icannotfly
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez pelnoletnia Pokaż wiadomość
ja kupuję codziennie takiego w całości, małego i zjadam na dwa podejścia a truskawki kupiłam w biedrze z dwa tygodnie temu to tak mnie wysypało i swędziło, że myślałam, że oszaleję. dodatkowo były drogie i zupełnie bez smaku.



kurde ja liczę, że się obróci a mama moja mnie straszy, że ja byłam tak samo uparta i cały czas głowa pod żebrami aż do samego końca, że marna ma to po mnie

---------- Dopisano o 22:20 ---------- Poprzedni post napisano o 22:19 ----------

no i hit, imienia nadal u nas brak. to będzie bezimienne dziecko, mowie Wam.
Ciekawe czy moja się obróciła, jutro się dowiem.


Haha, niech urzędnik jakieś nada, ciekawe co by wpisał. Może akurat by wam podpasowało.



Cytat:
Napisane przez himbeere Pokaż wiadomość
Ja ostatnio nie mogę jeść obiadow jak patrzę na zupy ziemniaki mięsa to mnie odrzuca, ogólnie to żywie się truskawkami arbuzami borowkami i nektarynkami i przepijam woda gazowana

A jak tam Wasze pepki jeszcze na miejscu czy żyją swoim życiem mój zaczyna wylazic :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój płytszy, ale nadal wklęsły.


Za to mam już tyle rozstępów, że płakać się chce.
__________________
Lubię ten stan
Rozkoszne sam na sam
Cisza i ja
Cisza, ja i czas...



Icannotfly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-21, 22:11   #1968
pelnoletnia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 706
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

martynka89, i na jakie imię się zdecydowaliście?😃 mi się praktycznie każde jakoś głupio kojarzy albo wręcz nie może przejść przez gardło bo mi nie leży i już. 🤦🏻☠♀️
pelnoletnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-21, 22:13   #1969
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez pelnoletnia Pokaż wiadomość
martynka89, i na jakie imię się zdecydowaliście?😃 mi się praktycznie każde jakoś głupio kojarzy albo wręcz nie może przejść przez gardło bo mi nie leży i już. 🤦🏻☠♀️
Synka roboczo nazwalam Louis. Albo tak zostanie, albo stwierdze, ze nie pasuje, jak go zobacze
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-21, 22:13   #1970
pelnoletnia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 706
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

wymyśliłam, że ja urodzę😀 a mąż wymyśla imię. tylko on z tych wiecznie niezdecydowanych co to lepiej jakby ktoś inny podjął decyzję.. losowanie się jakieś zrobi czy coś🤣
pelnoletnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-21, 22:14   #1971
sovianka
Rozeznanie
 
Avatar sovianka
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 995
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

A my po prostu z TŻ nie możemy się zgodzić co do imienia, ja mam jedno, które mi się podoba, ale u TŻ ono nie przejdzie, więc trzeba szukac jakiegoś innego....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Z moim samopoczuciem już troszkę lepiej, ale cały czas miewam jakieś głupie myśli eh....

Dzisiaj byłam ostatni dzień w pracy, z jednej strony się cieszę, z drugiej trochę mi szkoda, a jeszcze stresuje się tym, jak powiem szefowi o zwolnieniu....

Czy to normalne, że cały czas widzę, jak brzuch mi podskakuje, może na pół godziny maluch przestaje się ruszać i zaraz znowu czuje kopniaki intensywne, że czasami jęknę z bólu

Edytowane przez sovianka
Czas edycji: 2019-05-21 o 22:18
sovianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-21, 22:15   #1972
pelnoletnia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 706
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Martynka, a dla córki?☺️
pelnoletnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-21, 22:16   #1973
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez pelnoletnia Pokaż wiadomość
wymyśliłam, że ja urodzę😀 a mąż wymyśla imię. tylko on z tych wiecznie niezdecydowanych co to lepiej jakby ktoś inny podjął decyzję.. losowanie się jakieś zrobi czy coś🤣
U mnie mialo byc tak, ze ja wymyslam dla corki a maz dla syna. A ze z usg wyszlam rozczarowana, bo liczylam na druga corke, to stwierdzil, zebym w ramach pocieszenia, wybrala imie dla dziecka. Miala byc Lucy, To ja na Louisa przechrzcilam
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-21, 22:16   #1974
pelnoletnia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 706
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

sovianka, a my kompletnie nie mamy pomysłu, NIC ZERO. Za to dla chłopca mnóstwo propozycji i mam wrażenie że nie byłoby problemu 😂
pelnoletnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-21, 22:17   #1975
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez pelnoletnia Pokaż wiadomość
Martynka, a dla córki?☺️
Kamila, ale nie ja wybieralam. Srednio mi sie podobalo, ale przywyklam.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-22, 04:09   #1976
antonina_bielska
Polka Ogarniaczka
 
Avatar antonina_bielska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: słoikowo
Wiadomości: 8 106
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Potwornie i non stop bolą mnie żebra w dole, po obu stronach. Wstałam o 4.30 żeby poćwiczyć, ale mało mi to daje. Co ja mam ze sobą zrobić? Pusty żołądek tylko potęguje efekt, a miałam rano krew oddać chyba się poddam i pójdę coś zjeść, potem pod prysznic. Raczej już dziś nie pośpię wczoraj wieczorem pierwszy raz miałam myśl, że mogłaby się już urodzić że te 2 tygodnie

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
Lubię czytać

„Leć tam gdzie miłość głaszcze Cię dłonią, nie płacz za tymi, co miłość Twą trwonią”
antonina_bielska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-22, 05:46   #1977
milllusia88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 241
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Miałam wczoraj wizytę i w sumie dalej nie wiem kiedy cc. Jak to się ginek śmiał chciałby pomóc wcześniej ale narazie nie miał się czego przyczepić. Szew trzyma nie ma rozwarcia długa z 3,5cm maluszki znów zmieniły ułożenie w brzuszku wiec widzicie ja dwójka brzuch jak balon a maluchy sie jeszcze przekręcają aż dziwne że miały miejsce. Z nimi wszystko w porządku rosną przepływy ok kazał znów w sob się zjawić na szpitalu na ktg ma akurat dyżur jak zwykle być w razie czego gotowa na szpital. We wt jestem umówiona na wizytę znów do niego ale dostałam skierowanie do szpitala w razie czego jakby się coś jednak działo jakoś tak jak mnie zapisywali bo to późno o 19 to jakoś tak jakby dali odczuć że się nie zjawie już dziwne heh do tego karta ciąży się skończyła może jakiś znak :P Jak narazie chce wytrzymać do pt bo syn ma w przedszkolu przedstawienie i festyn rodzinny z okazji dnia matki i ojca opowiadał jaką to niespodziankę maja chyba rysują rodziców bo synuś mówił że narysował mi długie włosy tacie uśmiech ładny i ja jak to ja to się potem rozklejam heh no muszę być chodź na chwile
__________________
http://fajnamama.pl/suwaczki/zt875xa.png


https://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e5eegywedjr.png



Aniołek 24.05.2016r. 9tc[*]
Aniołek 02.07.2018r. 7tc[*]
milllusia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-22, 07:56   #1978
mala_biegaczka
Zakorzenienie
 
Avatar mala_biegaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11 975
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez marttb Pokaż wiadomość
mala biegaczka - mnie przeraza to organizacyjnie jak wprowadzimy sie do domu
w kwestii kp najtrudniejsze sa pierwszee 3 miesiace, zwlaszcza jak ktoś przechodzi to pierwszy raz. Ja bardzo dużo czytalam przed ciążą i dużi mi to dało, bo jakoś byłam taka pewna siebie w roznych sytuacjach i nikt nie zdołał mi namieszac w głowie starymi metodami

---------- Dopisano o 19:57 ---------- Poprzedni post napisano o 19:55 ----------

Ja uważam ze jedna osoba musi być trzeźwa i zdolna do kierowania samochodem.
Maxymalnie co bym sie napila to kieliszek wina (na kielich) ewentualnie jedno piwo max 2%.
Ja nic nie czytalam wiec wiedze mialam taką SE. Podeszlam na zasadzie uda sie to sie uda, a nie to nie bedzie tragedi i coz....byla tragedia Hormony swoje zrobily. Tym razem wiem, ze jak nie zawalcze na starcie to bedzie znowu dupka, a ja wiem, ze wykarmilabym mlodego swoim mlekiem, gdybym tego nawalu nie zawalila na starcie.

Cytat:
Napisane przez Kasia32j Pokaż wiadomość
Ja mam nadzieję że mała się przekręci do naturalnego porodu....wiercipięta z niej straszna
Moja sie odwrocila to i Twoja sie odwroci Trzymam kciuki

Cytat:
Napisane przez sovianka Pokaż wiadomość
Dzisiaj byłam ostatni dzień w pracy, z jednej strony się cieszę, z drugiej trochę mi szkoda, a jeszcze stresuje się tym, jak powiem szefowi o zwolnieniu....
Ja tez mam jakis taki ból tyłka o zwolnienie sie, bo bede to musiala juz we wrzesniu zglosic, ze nie wracam, ale ... potem bede sie martwic Zapewne napisze maila do mojego kierownika i tyle.

Co do alko, to pamietam mnie na pierwszej wizycie po porodzie polozna w domu powiedziala, ze alkohol jesli pijemy, to jedno z nas, drugie musi byc trzezwe i tego sie trzymamy. Zdarzylo mi sie moze pol szklaneczki piwa napic jak maly spal i byl zdrowy, bo przy jakichkolwiek przeziebieniach i katarach nic, bo z dzieckiem nigdy nie wiadomo. A nawet jak zdrowe, to nagle moze dostac goraczki. Zdarzalo nam sie o 23 jechac na ip z malym, bo nagle 39 mial ni stąd ni zowąd. Więc uważałabym.

---------- Dopisano o 07:56 ---------- Poprzedni post napisano o 07:54 ----------

Cytat:
Napisane przez milllusia88 Pokaż wiadomość
Miałam wczoraj wizytę i w sumie dalej nie wiem kiedy cc. Jak to się ginek śmiał chciałby pomóc wcześniej ale narazie nie miał się czego przyczepić. Szew trzyma nie ma rozwarcia długa z 3,5cm maluszki znów zmieniły ułożenie w brzuszku wiec widzicie ja dwójka brzuch jak balon a maluchy sie jeszcze przekręcają aż dziwne że miały miejsce. Z nimi wszystko w porządku rosną przepływy ok kazał znów w sob się zjawić na szpitalu na ktg ma akurat dyżur jak zwykle być w razie czego gotowa na szpital. We wt jestem umówiona na wizytę znów do niego ale dostałam skierowanie do szpitala w razie czego jakby się coś jednak działo jakoś tak jak mnie zapisywali bo to późno o 19 to jakoś tak jakby dali odczuć że się nie zjawie już dziwne heh do tego karta ciąży się skończyła może jakiś znak :P Jak narazie chce wytrzymać do pt bo syn ma w przedszkolu przedstawienie i festyn rodzinny z okazji dnia matki i ojca opowiadał jaką to niespodziankę maja chyba rysują rodziców bo synuś mówił że narysował mi długie włosy tacie uśmiech ładny i ja jak to ja to się potem rozklejam heh no muszę być chodź na chwile
To trzymam kciuki, zebys do pt wytrzymala Pokaz brzusio

Nie wyobrazam sobie, jak wygladala matka tych 6raczkow w Krakowie
__________________
“A Mother is not defined by the number of children you see, but by the love that she holds in her heart.”

Michaś +03.07.2015 12tc.
Mikołaj <3 28.05.2016
Hania <3 28.06.2019
mala_biegaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-22, 08:36   #1979
antonina_bielska
Polka Ogarniaczka
 
Avatar antonina_bielska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: słoikowo
Wiadomości: 8 106
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Udało mi się umówić na jutro do fizjoterapeutki, mam nadzieję, że mi pomoże i ulży (byle tylko do jutra przeżyć )

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:32 ----------

Cytat:
Napisane przez milllusia88 Pokaż wiadomość
Miałam wczoraj wizytę i w sumie dalej nie wiem kiedy cc. Jak to się ginek śmiał chciałby pomóc wcześniej ale narazie nie miał się czego przyczepić. Szew trzyma nie ma rozwarcia długa z 3,5cm maluszki znów zmieniły ułożenie w brzuszku wiec widzicie ja dwójka brzuch jak balon a maluchy sie jeszcze przekręcają aż dziwne że miały miejsce. Z nimi wszystko w porządku rosną przepływy ok kazał znów w sob się zjawić na szpitalu na ktg ma akurat dyżur jak zwykle być w razie czego gotowa na szpital. We wt jestem umówiona na wizytę znów do niego ale dostałam skierowanie do szpitala w razie czego jakby się coś jednak działo jakoś tak jak mnie zapisywali bo to późno o 19 to jakoś tak jakby dali odczuć że się nie zjawie już dziwne heh do tego karta ciąży się skończyła może jakiś znak Jak narazie chce wytrzymać do pt bo syn ma w przedszkolu przedstawienie i festyn rodzinny z okazji dnia matki i ojca opowiadał jaką to niespodziankę maja chyba rysują rodziców bo synuś mówił że narysował mi długie włosy tacie uśmiech ładny i ja jak to ja to się potem rozklejam heh no muszę być chodź na chwile
Też trzymam kciuki żebyś wytrzymała do piątku

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 09:36 ---------- Poprzedni post napisano o 09:33 ----------

Cytat:
Napisane przez mala_biegaczka Pokaż wiadomość
Nie wyobrazam sobie, jak wygladala matka tych 6raczkow w Krakowie
Oj, ja też nie, te narodziny to dla mnie kosmos, tymbardziej, że nastawiali się ba pięcioro, a jeszcze w domu czeka syn



Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
Lubię czytać

„Leć tam gdzie miłość głaszcze Cię dłonią, nie płacz za tymi, co miłość Twą trwonią”
antonina_bielska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-22, 08:54   #1980
milllusia88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 241
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez mala_biegaczka Pokaż wiadomość
Ja nic nie czytalam wiec wiedze mialam taką SE. Podeszlam na zasadzie uda sie to sie uda, a nie to nie bedzie tragedi i coz....byla tragedia Hormony swoje zrobily. Tym razem wiem, ze jak nie zawalcze na starcie to bedzie znowu dupka, a ja wiem, ze wykarmilabym mlodego swoim mlekiem, gdybym tego nawalu nie zawalila na starcie.



Moja sie odwrocila to i Twoja sie odwroci Trzymam kciuki



Ja tez mam jakis taki ból tyłka o zwolnienie sie, bo bede to musiala juz we wrzesniu zglosic, ze nie wracam, ale ... potem bede sie martwic Zapewne napisze maila do mojego kierownika i tyle.

Co do alko, to pamietam mnie na pierwszej wizycie po porodzie polozna w domu powiedziala, ze alkohol jesli pijemy, to jedno z nas, drugie musi byc trzezwe i tego sie trzymamy. Zdarzylo mi sie moze pol szklaneczki piwa napic jak maly spal i byl zdrowy, bo przy jakichkolwiek przeziebieniach i katarach nic, bo z dzieckiem nigdy nie wiadomo. A nawet jak zdrowe, to nagle moze dostac goraczki. Zdarzalo nam sie o 23 jechac na ip z malym, bo nagle 39 mial ni stąd ni zowąd. Więc uważałabym.

---------- Dopisano o 07:56 ---------- Poprzedni post napisano o 07:54 ----------



To trzymam kciuki, zebys do pt wytrzymala Pokaz brzusio

Nie wyobrazam sobie, jak wygladala matka tych 6raczkow w Krakowie
mój ginek mówił że robił usg mamie 5raczków to brzuch miała taki jak ja ale coś była po 20tc. A tu dodaje moje zdj
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 33tc.jpg (67,4 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 33tc tunika.jpg (71,7 KB, 54 załadowań)
__________________
http://fajnamama.pl/suwaczki/zt875xa.png


https://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e5eegywedjr.png



Aniołek 24.05.2016r. 9tc[*]
Aniołek 02.07.2018r. 7tc[*]
milllusia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-15 20:17:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:17.