Love Island Polska - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-09-19, 11:39   #151
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Love Island Polska

Ada to jest hit tego programu, serio. Może niektórzy chcieliby żeby została, bo jest się z kogo pośmiać, ale szczerze - dla mnie ona w ogóle nie jest śmieszna, a żenująca do kwadratu. Nadpobudliwa (przy zwykłej rozmowie z bliźniakiem na tych wielkich poduszkach kręciła się jak nienormalna, szkoda, że sobie nogi za głowę nie nałożyła jeszcze ), niedojrzała (wszystkie rozmowy to obnażają), nielojalna (tak Panno Śledź, jest Pani nielojalna, koło lojalności to Pani nawet nie stała ), do tego wszystkiego kłamie jak z nut. Po co ta Sylwia jeszcze z nią rozmawia? przecież przy niej to, to dziecko jest. Wydaje mi się, że Bartek też dzieciuch, Sylwia jest za dojrzała dla nich.

Ciekawa jestem co to dzisiaj będzie z tą Oliwką.. już dawno nic się nie działo z nią w roli głównej.
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-19, 13:15   #152
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez traicionera Pokaż wiadomość
No i te gadki - ja się wcale nie tłumacze, ja jestem lojalna panie, daj pan spokój z taką lojalnościa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Na tym to parsknęłam baardzo

Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość
Ciekawa jestem co to dzisiaj będzie z tą Oliwką.. już dawno nic się nie działo z nią w roli głównej.

Pewnie jej się Maciek odwidział A tak poważnie to chyba się z Agą obściskiwał z tego co tam na zajawce wypatrzyłam, dzisiaj się dowiemy.


W ogóle Mikołaj jaki się mądry i miły zrobił, a wczoraj jeszcze to "daj buziaka" do Bartka Chciałabym żeby znowu się z Moniką sparował, jakoś tak fajnie razem wyglądali
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-19, 16:38   #153
Katerina_00
Zakorzenienie
 
Avatar Katerina_00
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 5 195
GG do Katerina_00
Dot.: Love Island Polska

Oglądał ktoś live Dominika na insta??
Katerina_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-19, 20:45   #154
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez Katerina_00 Pokaż wiadomość
Oglądał ktoś live Dominika na insta??
A kiedy był ten live?
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-19, 22:27   #155
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość
A kiedy był ten live?

Dzisiaj chyba.


Nie no, Oliwka i jej dramy to mnie dzisiaj pokonały Te jej płacze od początku odcinka, litości... I jutro powtórka z rozrywki XD
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-20, 05:52   #156
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
Dzisiaj chyba.


Nie no, Oliwka i jej dramy to mnie dzisiaj pokonały Te jej płacze od początku odcinka, litości... I jutro powtórka z rozrywki XD

Z drugiej strony Maciek też się zachowuje jak szczeniak.
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-20, 10:10   #157
hawananana
Wtajemniczenie
 
Avatar hawananana
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 330
Dot.: Love Island Polska

Ja wogole zauwazylam, ze Oliwia lubi robic takie dramy, tak jakby bala sie, ze widzowie pomysla, ze jest za nudna. Coz, mieszka w UK, napewno ogladala tamta edycje wiec wie co powinna robic zeby miec szanse na pozostanie jak najdluzej...
hawananana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-20, 14:29   #158
Katerina_00
Zakorzenienie
 
Avatar Katerina_00
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 5 195
GG do Katerina_00
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość
A kiedy był ten live?
Wczoraj
, niestety go nie zapisał i nie można go ponownie obejrzeć.

Mówił o zachowaniu Oliwki, że jak odpadł i poszedł się pakować to ona przyszła i mówi że szkoda a później przed kamerąw pokoju mówiła że jej ułożyło. Twie twarze Oliwii z Londynu
Katerina_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-20, 14:51   #159
Dobranka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dobranka
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 2 502
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez Katerina_00 Pokaż wiadomość
Wczoraj
, niestety go nie zapisał i nie można go ponownie obejrzeć.

Mówił o zachowaniu Oliwki, że jak odpadł i poszedł się pakować to ona przyszła i mówi że szkoda a później przed kamerąw pokoju mówiła że jej ułożyło. Twie twarze Oliwii z Londynu
Albo może ona jest taka, że ma bardzo zmienne nastroje i raz myśli tak a za dwie godziny inaczej.
__________________
"Gdy byłam małym chłopcem, myślałam, że poznam cię po kawałku chałwy."
Dobranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-20, 15:23   #160
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Love Island Polska

[1=ad661336dba67467d5566b7 c0c939a9c82ec46ac_5f7e487 29cea2;87185775]Z drugiej strony Maciek też się zachowuje jak szczeniak.[/QUOTE]


W sumie ta sytuacja z Oliwią to podobna do tego co Mikołaj gadał. Jego zlinczowali za przechwałki, a z Oliwią to rozmowy o tematyce edukacyjnej
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-20, 16:04   #161
MerryMeMary
Raczkowanie
 
Avatar MerryMeMary
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 274
Dot.: Love Island Polska

Mi to gadanie Oliwii jakoś bardzo nie przeszkadzało, przynajmniej nie robiła przy tym obscenicznych ruchów, nie mówiła ilu to goście nie wyrwała, itp. Dziewczyna trochę odzyskała w moich oczach za to, że w końcu ogarnęła się z tym Maćkiem. Nie mogłam patrzeć na jego zachowanie wobec niej, myślę też, że te dwie "dramy" w ostatnim odcinku po prostu były taką kumulacją jej zmęczenia/zdenerwowania. Chyba znowu montażysta się nie popisał albo ja nie zrozumiałam, Sylwia w końcu oficjalnie zerwała z Bartkiem? Bliźniacy na randkach porażka... Jakby ich złączyć to wyszłaby Ada- wersja męska.
MerryMeMary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-20, 17:32   #162
Rose969
Wtajemniczenie
 
Avatar Rose969
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 070
Dot.: Love Island Polska

Ja miałam ubaw, jak po randce Marietta leżała z Piotrkiem i on coś do niej mówił, a w ogóle nie szło zrozumieć co i nawet ona go nie zrozumiała i pyta 'co tam mamroczesz?'

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
03.01.2013r.
08.01.2017r.
To, co zdobyliśmy z największym trudem, najbardziej kochamy.
Rose969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-20, 17:36   #163
UltraMarryna
Zakorzenienie
 
Avatar UltraMarryna
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 6 747
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez Rose969 Pokaż wiadomość
Ja miałam ubaw, jak po randce Marietta leżała z Piotrkiem i on coś do niej mówił, a w ogóle nie szło zrozumieć co i nawet ona go nie zrozumiała i pyta 'co tam mamroczesz?'

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też miałam z tego ubaw 🤣 Dziwię się że jest zainteresowana nim, chociaż wiem że to program i gra więc coś trzeba robić. W ogóle mi do siebie nie pasują.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UltraMarryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-20, 18:44   #164
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Love Island Polska

Łukasza mi szkoda w tym wszystkim, dziś pewnie odpadnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-20, 22:17   #165
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Love Island Polska

UPS, myślałam że wybierze jednak Bartka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:17 ---------- Poprzedni post napisano o 22:58 ----------

Moim zdaniem szkoda trochę. Nie wiem jak Wam ale strasznie mi się podoba ten program

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-20, 22:22   #166
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
UPS, myślałam że wybierze jednak Bartka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:17 ---------- Poprzedni post napisano o 22:58 ----------

Moim zdaniem szkoda trochę. Nie wiem jak Wam ale strasznie mi się podoba ten program

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Szczerze to się nie spodziewałam, że Sylwia wybierze Pawła, myślałam, że jednak zostanie z Bartkiem, a tu taki zonk aż się wszyscy z szoku zaczęli śmiać ale dawno już nie odpadał ktoś, kto był od samego początku.. odpadali Ci nowi, a teraz i Paweł i Piotrek zostali no i Agnieszka, ale wiadomo - ona wybierała.
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-20, 22:32   #167
Rose969
Wtajemniczenie
 
Avatar Rose969
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 070
Dot.: Love Island Polska

Też jestem w szoku. Już bardziej się spodziewałam, że Sylwia wybierze Łukasza, a nie któregoś z bliźniaków. Zaskoczyła mnie też Marietta, że wzięła Łukasza, a nie bliźniaka. Tak się zastanawiam, czy to nie było celowe, żeby Łukasz został. Ona wiedziała, że bliźniak i tak zostanie, bo Ada go wybierze. A jakby ona wybrała bliźniaka, to Ada na bank wybrałaby Bartka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
03.01.2013r.
08.01.2017r.
To, co zdobyliśmy z największym trudem, najbardziej kochamy.
Rose969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-21, 05:57   #168
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Love Island Polska

A ja nie jestem zaskoczona. Tekst Bartka , że wolałby iść z Adą od sekretnego pokoju niż z Sylwią był poniżej pasa i myślę, że żadna szanująca się dziewczyna nie kontynuowała by znajomości po czymś takim i nie wybrała ponownie. Plus dla Sylwii.
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-21, 07:35   #169
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Love Island Polska

Też uważam, że Sylwia bardzo dobrze zrobiła, zachowala szacunek do siebie samej. Nie chciałabym być z facetem, który wolałby iść do łóżka z inną. Już nie wspomnę o tym, że przeczytał w życiu dwie książki i to o pilkarzach🤣🤣🤣🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-21, 08:09   #170
pijanamiloscia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 21
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez traicionera Pokaż wiadomość
Też uważam, że Sylwia bardzo dobrze zrobiła, zachowala szacunek do siebie samej. Nie chciałabym być z facetem, który wolałby iść do łóżka z inną. Już nie wspomnę o tym, że przeczytał w życiu dwie książki i to o pilkarzach🤣🤣🤣🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Raczej z tym szacunkiem to bym nie przesadzała.Dla mnie laskie idą w ślinę co chwilę z kim innym nie wiem czy to ma coś wspólnego z szacunkiem.
pijanamiloscia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-21, 11:22   #171
UltraMarryna
Zakorzenienie
 
Avatar UltraMarryna
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 6 747
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez pijanamiloscia Pokaż wiadomość
Raczej z tym szacunkiem to bym nie przesadzała.Dla mnie laskie idą w ślinę co chwilę z kim innym nie wiem czy to ma coś wspólnego z szacunkiem.
W ogóle sam program i zgoda na jego zasady pozbawiają ich szacunku do samych siebie. Ale wiadomo można być ąi iiknlub mniej rozwiązłymhgghbbbbhjjjhhh hhhnhhb. Cghhhhhhhhhb jhhggnók

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UltraMarryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-21, 11:55   #172
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Love Island Polska

A co sądzicie o parze Monika i Damian? Dla mnie to oni w ogóle do siebie nie pasują i myślałam że Monika trzyma się go tylko dlatego żeby zostać w programie, ale po tej kryjówce to już zgłupiałam. Jeszcze tak się chwalić tym na wizji... Później trzeba wrócić do swojego normalnego, zwykłego życia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-21, 12:52   #173
Rose969
Wtajemniczenie
 
Avatar Rose969
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 070
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
A co sądzicie o parze Monika i Damian? Dla mnie to oni w ogóle do siebie nie pasują i myślałam że Monika trzyma się go tylko dlatego żeby zostać w programie, ale po tej kryjówce to już zgłupiałam. Jeszcze tak się chwalić tym na wizji... Później trzeba wrócić do swojego normalnego, zwykłego życia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam wrażenie, że Damianowi faktycznie Monika się bardzo podoba, ale ze strony Moniki według mnie zero emocji. Takie to trochę nijakie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
03.01.2013r.
08.01.2017r.
To, co zdobyliśmy z największym trudem, najbardziej kochamy.
Rose969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-21, 13:37   #174
UltraMarryna
Zakorzenienie
 
Avatar UltraMarryna
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 6 747
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez Rose969 Pokaż wiadomość
Mam wrażenie, że Damianowi faktycznie Monika się bardzo podoba, ale ze strony Moniki według mnie zero emocji. Takie to trochę nijakie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale Monika wydaje się być taką osobą powsciagliwą introwertyczką. Myślę że Damian może jej się podobać, a przynajmniej najbardziej ze wszystkich uczestników na pewno.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UltraMarryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-21, 13:59   #175
hawananana
Wtajemniczenie
 
Avatar hawananana
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 330
Dot.: Love Island Polska

Szok, ze Sylwia wybrala blizniaka, czy oni wogole ze soba rozmawiali? Strasznie Bartkowi utarla nosa! Ciekawa jestem jak teraz bedzie uklada sie relacja Pawla z Marietta?
hawananana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-22, 00:25   #176
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez Rose969 Pokaż wiadomość
Też jestem w szoku. Już bardziej się spodziewałam, że Sylwia wybierze Łukasza, a nie któregoś z bliźniaków. Zaskoczyła mnie też Marietta, że wzięła Łukasza, a nie bliźniaka. Tak się zastanawiam, czy to nie było celowe, żeby Łukasz został. Ona wiedziała, że bliźniak i tak zostanie, bo Ada go wybierze. A jakby ona wybrała bliźniaka, to Ada na bank wybrałaby Bartka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Witam Takze dolaczylam do grona osob ogladajacych LI w ramach wieczonego odmodzacza Wciaga. W programie podoba mi sie, ze nie ma jako takiej patologii i ludzie sa wzglednie normalni


Natomiast co do programu i decyzji Sylwii - ja sie bardzo ciesze, ze pogonila Bartka, przez to zyskala w moich oczach. Natomiast denerwuje mnie w niej to, ze czesto ocenia innych uczestnikow, komentuje i obgaduje. Bardzo mi sie to nie podoba.


Zachowanie Bartka - paskudne, troche meska wersja Marietty.Klei sie do kazdej, ktora okaze mu swoje zainteresowanie albo pozwoli mu na wiecej. Te rozne tlumaczenia, fuj. No naprawde ciesze sie, ze Sylwia sie z nim pozegnala.



Marietta - jak dla mnie bezplciowa, bez charakteru, taka troche plaska, nie wiem dlaczego, bo nby tak mila i w ogole, ale ona mnie drazni. Te jej miny i przerwacanie oczami czasami. Klei sie praktycznie do kazdego faceta, ktory zwroci na nia swoja uwage. A juz rozwalila mnie jej rozmowa na lozku z jednym z tych blizniakow i te zakladanie jej nog na niego, o matko. Z Damianem tez tak zainicjowala kontakt fizyczny i tez sie tak kleila.



Damian - na poczatku podobalo mi sie jego zachowanie, ale po tym tytule najpiekniejszy fizycznie i umyslowo, to zaczelam odnosic wrazenie, ze chce byc swietszy od samego papieza. Krol moralnosci. Pozniej objazd na tego Lukasza za ten zart az sztuczne to dla mnie bylo. Zreszta on jest troche nudny.



Monika - niby taka lala, niby taka ksiezniczka, ale wydaje mi sie, ze mimo wszystko ma charakter. Pozegnala sie z Mikolajem, gdy ten okazal swoj brak szacunku do kobiet. Wydaje mi sie, ze ona wie czego chce. Natomiast w stosunku do Damiana wydaje mi sie, ze to takie udawane jest troche.



Oliwia - odnosze wrazenie, ze przy Dominiku jakos lepiej sie zachowywala, az bylam w szoku, co taka dziewczyna robi w takim programie :P Ale przy Macku jej zachowanie jest zenujace. Nie wiem, moze wychodzi jej prawdziwy charakter. I w ogole kompletnie nie rozumiem skad pomysl na sparowanie sie z Mackiem, oni reprezentuja dwa rozne swiaty, Maciek dla mnie czasami nie potrafi sie wyslowic, a to jego "bez kitu" to hit programu. Wydaje mi sie, ze Oliwia sie z nim sparowala zeby wytrwac do konca programu, ale nie sadze zeby razem byli po programie, facet bedzie mial ostro zlamane serce, bo na pewno sie wkreci. Zreszta wystarczy tez zobaczyc w jaki sposob traktowala Dominika pozniej. Dla mnie bardzo stracila w oczach.



Co do Ady - w tej swojej glupkowatosci jest dosc zabawna.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-22, 08:43   #177
hawananana
Wtajemniczenie
 
Avatar hawananana
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 330
Dot.: Love Island Polska

Mi sie wydaje, ze nastepna do wylotu moze byc Sylwia - nastepni beda wybierac faceci i jej Blizniak moze nie wybrac
hawananana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-22, 09:30   #178
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Love Island Polska

Może też jakaś nowa laska dołączyć, więc nigdy nic nie wiadomo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-22, 12:04   #179
amor_latino
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 78
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Witam Takze dolaczylam do grona osob ogladajacych LI w ramach wieczonego odmodzacza Wciaga. W programie podoba mi sie, ze nie ma jako takiej patologii i ludzie sa wzglednie normalni


Natomiast co do programu i decyzji Sylwii - ja sie bardzo ciesze, ze pogonila Bartka, przez to zyskala w moich oczach. Natomiast denerwuje mnie w niej to, ze czesto ocenia innych uczestnikow, komentuje i obgaduje. Bardzo mi sie to nie podoba.


Zachowanie Bartka - paskudne, troche meska wersja Marietty.Klei sie do kazdej, ktora okaze mu swoje zainteresowanie albo pozwoli mu na wiecej. Te rozne tlumaczenia, fuj. No naprawde ciesze sie, ze Sylwia sie z nim pozegnala.



Marietta - jak dla mnie bezplciowa, bez charakteru, taka troche plaska, nie wiem dlaczego, bo nby tak mila i w ogole, ale ona mnie drazni. Te jej miny i przerwacanie oczami czasami. Klei sie praktycznie do kazdego faceta, ktory zwroci na nia swoja uwage. A juz rozwalila mnie jej rozmowa na lozku z jednym z tych blizniakow i te zakladanie jej nog na niego, o matko. Z Damianem tez tak zainicjowala kontakt fizyczny i tez sie tak kleila.



Damian - na poczatku podobalo mi sie jego zachowanie, ale po tym tytule najpiekniejszy fizycznie i umyslowo, to zaczelam odnosic wrazenie, ze chce byc swietszy od samego papieza. Krol moralnosci. Pozniej objazd na tego Lukasza za ten zart az sztuczne to dla mnie bylo. Zreszta on jest troche nudny.



Monika - niby taka lala, niby taka ksiezniczka, ale wydaje mi sie, ze mimo wszystko ma charakter. Pozegnala sie z Mikolajem, gdy ten okazal swoj brak szacunku do kobiet. Wydaje mi sie, ze ona wie czego chce. Natomiast w stosunku do Damiana wydaje mi sie, ze to takie udawane jest troche.



Oliwia - odnosze wrazenie, ze przy Dominiku jakos lepiej sie zachowywala, az bylam w szoku, co taka dziewczyna robi w takim programie :P Ale przy Macku jej zachowanie jest zenujace. Nie wiem, moze wychodzi jej prawdziwy charakter. I w ogole kompletnie nie rozumiem skad pomysl na sparowanie sie z Mackiem, oni reprezentuja dwa rozne swiaty, Maciek dla mnie czasami nie potrafi sie wyslowic, a to jego "bez kitu" to hit programu. Wydaje mi sie, ze Oliwia sie z nim sparowala zeby wytrwac do konca programu, ale nie sadze zeby razem byli po programie, facet bedzie mial ostro zlamane serce, bo na pewno sie wkreci. Zreszta wystarczy tez zobaczyc w jaki sposob traktowala Dominika pozniej. Dla mnie bardzo stracila w oczach.



Co do Ady - w tej swojej glupkowatosci jest dosc zabawna.
Czy tacy normalni to nie wiem z Warszawy byli bardziej zalatujący pod patologie ale tutaj też mnie parę scen rozwala.Dziewczyny to takie lolitki lubiące jak mają branie i te ich klejenie się do facetów bywa żałosne.Tak na marginesie co było w kryjówce doszło do czegoś?

Edytowane przez amor_latino
Czas edycji: 2019-09-22 o 12:08
amor_latino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-22, 17:18   #180
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez MerryMeMary Pokaż wiadomość
Mi to gadanie Oliwii jakoś bardzo nie przeszkadzało, przynajmniej nie robiła przy tym obscenicznych ruchów, nie mówiła ilu to goście nie wyrwała, itp.
Za to Maciek się zachowuje slabo, jak dziewczyny leżały na łóżku, a on podszedł, podniósł jej nogę i udawał kopulację


Cytat:
Napisane przez Rose969 Pokaż wiadomość
Ja miałam ubaw, jak po randce Marietta leżała z Piotrkiem i on coś do niej mówił, a w ogóle nie szło zrozumieć co i nawet ona go nie zrozumiała i pyta 'co tam mamroczesz?'

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To jest najlepsze z całego tygodnia chyba

Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
A co sądzicie o parze Monika i Damian? Dla mnie to oni w ogóle do siebie nie pasują i myślałam że Monika trzyma się go tylko dlatego żeby zostać w programie, ale po tej kryjówce to już zgłupiałam. Jeszcze tak się chwalić tym na wizji... Później trzeba wrócić do swojego normalnego, zwykłego życia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Dla mnie Monika lepiej wyglądała z Mikołajem i chciałabym żeby się jeszcze raz sparowali, razem ładnie wyglądali i jakoś tak mi pasowali do siebie, była jakaś chemia. Z Damianem jakoś tego nie widzę


Muszę nadrobić piątkowy odcinek, bo jestem w tyle
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-11 10:37:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:52.