EPIDUO- jak na was działa? - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-24, 14:11   #391
bittersweetgirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 165
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

Cytat:
Napisane przez Nester Pokaż wiadomość
Przy codziennym stosowaniu i smarowaniu cienkiej warstwy na całą twarz, starcza mi na nieco ponad 3tygodnie. Cena jest zabójcza jeśli spojrzy się na to, ile tego znajduje jest w tubce...
mi ledwo na 2 tyg starczyło.. jak pierwszy raz zobaczylam pojemnosc tej tubki to sie przerazilam i bylam wsciekla na derm ze nie zapisala mi 30 ml.. tym bardziej ze wizyte mialam za miesiac i niby jak to malenstwo mialo mi starczyc do tego czasu? i jeszcze ta cena (!) wczesniej uzywalam differinu + unidox i punktowo aknemycin maść i płyn.. ale akurat wyszla nowosc Epiduo i pani derm postanowila go na mnie wyprobowac ale z tego co pamietam nie bylam zadowolona.. differin lepiej radzil sobie z moja twarza a ze jest 2x tanszy to do niego wrocilam
bittersweetgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-02, 09:08   #392
6ab835231803f4b1cac896d6aed120cccc2755ce_65765102cc8be
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 134
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

Właśnie wróciłam od dermatologa...
Doktor mi zapisała Epiduo i Zineryt.
Mam łączyć oba te leki...
Tylko przeraża mnie ich cena,
nie wiem, czy w ogóle to wykupię :/
6ab835231803f4b1cac896d6aed120cccc2755ce_65765102cc8be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 11:22   #393
odada
Rozeznanie
 
Avatar odada
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 958
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

[1=6ab835231803f4b1cac896d 6aed120cccc2755ce_6576510 2cc8be;15039963]Właśnie wróciłam od dermatologa...
Doktor mi zapisała Epiduo i Zineryt.
Mam łączyć oba te leki...
Tylko przeraża mnie ich cena,
nie wiem, czy w ogóle to wykupię :/[/QUOTE]


Niestety leczenie trądziku to nie jest tani interes
Ja jakieś półtora tygodnia temu zrezygnowałam z epiduo po prawie 2 miesiącach stosowania, kiedy to ciągle mi się pogarszało. I zaczęłam znowu stosować Effaclar K no i widzę spoooorą poprawę. Właściwie poza okropnymi śladami na całej twarzy i kilkoma małymi zaskórnikami nie mam nic na twarzy. Ale wydaje mi się że to tabletki anty zaczęły wreszcie zbijać mi testosteron i stąd ta nagła poprawa. Bo mój problem z cerą wywowałany jest trochę podwyższonym testosteronem. Ale mimo to raz lub 2 razy w tygodniu zamierzam używać epiduo nadal, zobaczymy jak to będzie wyglądało i czy pomoże mi choć trochę uporać się z okropnymi ciemnymi śladami
odada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 17:34   #394
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

U mnie Epiduo działa nadal bardzo dobrze. Jednak bardzo wysusza, ale to nie problem Stosuję Effaclar H i trochę pomaga.
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-11, 08:53   #395
6ab835231803f4b1cac896d6aed120cccc2755ce_65765102cc8be
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 134
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

Dobra, kupiłam wczoraj Epiduo
(zapłaciłam za niego 46zł) i wypróbowałam 1wszy raz .
Tak więc, moja wrażenia.
Posmarowałam się bardzo cienką warstewką.
Tak, jak kazała pani doktor ;p
I punktowo dałam Zineryt (48zł).
Położyłam się spać. Wstaję rano no i widzę,
że lekko zaczerwieniona twarz jest (w okolicach nosa).
Coś tam może mniej widać.
Zobaczymy jak będzie przebiegać dalsza kuracja .
A u Was jak tam? Ile już go stosujecie? Jesteście zadowolone?
6ab835231803f4b1cac896d6aed120cccc2755ce_65765102cc8be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-11, 15:57   #396
MickY
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 90
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

Cześć dziewczyny, stosuje Epiduo tylko na buzie i widze poprawe, ale mam taki problem..,mam studniowke w styczniu a wiadomo, chcialabym byc troszke opalona. Po jakim czasie od odstawienia leku moge isc na solarium? jesli chodzi o samoopalacze, nie ufam im, boje sie ze beda cala (ja i sukienka) brudna, albo jakies zacieki...Co radzicie? macie jakies sprawdzone samoopalacze, balsamy brazujace?
MickY jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-11, 16:11   #397
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

Cytat:
Napisane przez MickY Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, stosuje Epiduo tylko na buzie i widze poprawe, ale mam taki problem..,mam studniowke w styczniu a wiadomo, chcialabym byc troszke opalona. Po jakim czasie od odstawienia leku moge isc na solarium? jesli chodzi o samoopalacze, nie ufam im, boje sie ze beda cala (ja i sukienka) brudna, albo jakies zacieki...Co radzicie? macie jakies sprawdzone samoopalacze, balsamy brazujace?
Absolutnie odradzam solarium. Samoopalacze są teraz bardzo dobre i ja je stosuję, mimo problemów z cerą. Aktualnie mam świetną cerę, Epiduo pomógł fantastycznie.
Co do samoopalaczy to wybierz taki przeznaczony do twarzy na twarz, a inny do ciała. Do twarzy polecam Clarins i Lancaster. Wierz mi, że nie ma szans na zacieki, one są świetne.
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-12, 16:47   #398
anatolka
Raczkowanie
 
Avatar anatolka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 97
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

Cytat:
Napisane przez MickY Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, stosuje Epiduo tylko na buzie i widze poprawe, ale mam taki problem..,mam studniowke w styczniu a wiadomo, chcialabym byc troszke opalona. Po jakim czasie od odstawienia leku moge isc na solarium? jesli chodzi o samoopalacze, nie ufam im, boje sie ze beda cala (ja i sukienka) brudna, albo jakies zacieki...Co radzicie? macie jakies sprawdzone samoopalacze, balsamy brazujace?

hej tez odradzam solarium, bo jak pójdziesz do solarium a potem epiduo to podrażnienie raczej gwarantowane.
Ja mogę ci do ciała polecić balsam brązujący Kolastyna Glamour Skin, wypróbowany w lecie i byłam zadowolona, bo nie dawał strasznego pomarańczowego odcienia tylko taki naturalny kolor.
anatolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 21:00   #399
neuron333
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

hej jestem tu nowa i to dopiero początek mojej przygody z tym forum
Osobiście mogę napisać, że stosuje już epiduo około pól roku. Nigdy mnie nie podrażniał. Nie miałam zaczerwienionej twarzy, a pierwsze efekty zauważyłam już po pierwszym zastosowaniu! traz męczę się z trzema pryszczami na lewym policzku. Nie jest to tragedia, ale każda z nas wie jak taki pojedynczy niewinny pryszczyk może drażić Marzę o idealnej cerze, ale obawiam się, że mimo dobrego działania maści zawsze będę chodzić "z czymś" na twarzy .
Takie pytanie: ile powinno stosować się tę maść? słyszłam, że czas jest nieograniczony, można używać zapobiegawczo, ale czy to prawda?
proszę o odpowiedz
neuron333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 12:10   #400
blackcoffee
Raczkowanie
 
Avatar blackcoffee
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 498
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

neuron, z tego co pamiętam, to jeśli lek nie przynosi spodziewanych efektów (czyli w tym wypadku całkowitego wyleczenia), to należy go po pewnym czasie zmienić.

jednak z tego co mówisz wynika, że dużo Ci epiduo pomogło i Twój problem już jest niewielki u mnie jest podobnie i na to co zostało stosuję... maść cynkową za 1,90 z efektów jestem bardzo zadowolona, bo na szczęście nie mam na policzkach takiej "masakry" jak w wakacje, wyskakują mi pojedyncze niespodzianki. zostawiam grubą warstwę na noc, i smaruję w ciągu dnia, jeśli jestem w domu. polecam
__________________
Inwestuję w siebie!
blackcoffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 09:36   #401
Luiza91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 12
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

Heej Ja niesttey tez mailam wiele kuracji po tradzikowych ale nic mi nei pomagalo.. a walcze ztradzikiem od gimnazjuma ateraz jestemw kalsie maturalnej. Mojej znajomej dermatolg przepisał Epiduo i byla bardzo zadowolona wiec ja rowniez poszlam po ten lek.
Wczoraj sobie go kupilam i wieczorem posmarowalam sobie naparwde cienka warstwa.. . PO przeczytaniu waszych postów że wiekszosc ma podrazniona skóre mnie troszke zmartwilo bo moja cera tez jest bardzo wrazliwa mimo to dzisiaj rano nie bylam nawet ciut rózowa.. a Epiduo u mnie kosztuje 44zł
Luiza91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-15, 10:10   #402
6ab835231803f4b1cac896d6aed120cccc2755ce_65765102cc8be
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 134
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

Stosuję Epiduo 5 dzień.
Moja cera jest w trochę lepszym stanie, to fakt.
Ale te wysuszenia...
6ab835231803f4b1cac896d6aed120cccc2755ce_65765102cc8be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 12:22   #403
Asiulka08
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

Hej ! Ja uzywam Epiduo juz 2 tygodnie.. i niestety musze przyznac ze wcale mi sie nie podobaja efekty- mam straaaasznie przesuszona skore ;o moja twarz wyglada jakby sie rozpadala na kawalki i nie wiem juz co mam robic?! Wyglada to strasznie..masakra..A kolejna wizyte mam dopiero w styczniu! Niby uzywam kremu Vitella ktory przepisala mi dermatolog, do skory suchej i podraznionej ale nie widze na razie poprawy..!!!
Asiulka08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 13:46   #404
neuron333
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

hej, dziewczęta! mam takie pytanie od rozpoczecia roku akademickiego mieszkam we Wrocławiu. Moją ulubioną panią dermatolog zaś mam 200 km od siebie. Poza tym po rejestracji czeka sie 2 tyg na wizyte. Nie chce sie rejestrowac i ryzykowac, ze w dzien kiedy bede musiala odwiedzic dermatologa, czekac mnie bedzie jakies kolokwium czy cos. Dlatego chcialabym wiedziec czy zwykły lekarz rodzinny ma prawo przepisac mi Epiduo? Od przyjmuje w dzien rejestracji i to bardziej by mi pasowalo...

A co do samej ilosci Epiduo w tubce - mi starcza on spokojnie na 1,5 miesiąca
pozdrawiam!
neuron333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-16, 15:47   #405
Hana899
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 114
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

Cytat:
Napisane przez neuron333 Pokaż wiadomość
hej, dziewczęta! mam takie pytanie od rozpoczecia roku akademickiego mieszkam we Wrocławiu. Moją ulubioną panią dermatolog zaś mam 200 km od siebie. Poza tym po rejestracji czeka sie 2 tyg na wizyte. Nie chce sie rejestrowac i ryzykowac, ze w dzien kiedy bede musiala odwiedzic dermatologa, czekac mnie bedzie jakies kolokwium czy cos. Dlatego chcialabym wiedziec czy zwykły lekarz rodzinny ma prawo przepisac mi Epiduo? Od przyjmuje w dzien rejestracji i to bardziej by mi pasowalo...

A co do samej ilosci Epiduo w tubce - mi starcza on spokojnie na 1,5 miesiąca
pozdrawiam!
powinien przepisać. Mój lekarz rodzinny w każdym razie mi przepisuje leki od dermatologa, przychodzę do niego z tubką i pokazuje.
Hana899 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-16, 16:10   #406
iv85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 201
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

Stosuję epiduo już prawie 3 miesiące, więc wypowiem się nt rezultatów.
Moim problemem była "tarka" na policzkach i rzuchwie i jakieś pojedyncze krostki na czole i brodzie.
Lek stosuję co drugą noc, na zmianę z kremem Physiogel. Na początku skóra była trochę przesuszona, ale bez dramatów. Obecnie tego problemu praktycznie ma co.

Co do efektów - policzki są już prawie całkie pozbawione uporczywch zaskórników. Skóra na całej twarzy jest wyraźnie wygładzona, nierówności zniknęły. Większe niespodzianki praktycznie się nie pojawiają..

Jedynym skótkiem ubocznym jest dla mnie zwiększone przetłuszczanie się skóry, które przybrało rozmiar wręcz astronomiczny... Podkłady matujące dają radę przez 30 minut... kiedyś było kilka godzin... Ale ogólnie jestem zadowolona i będę smarować się dalej
iv85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 09:52   #407
Madataki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

stosuję Epiduo od 4 dni. Wiem, że to zbyt krótko by cokolwiek na jej temat powiedzieć, ale na mnie zadziałała okropnie. Właśnie teraz siedzę i podziwiam w lusterku piękne bąble na swoich policzkach i płaczę z bólu, bo potwornie szczypie. Epiduo wywołała u mnie potworną reakcję uczuleniową, nie wspominając już o czerwonych plamach na całej twarzy. Wstydzę się wyjść z taką buzią na zewnątrz, bo na prawdę wyglądam jak potwór. Odpuszczam sobie używanie tej maści :...(
Madataki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 19:01   #408
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

czy stosując epiduo nalezy używać filtrów na codzień?

na jak długo starcza Wam tubka? bo generalnie jest straaasznie maleńka...
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 23:34   #409
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

Cytat:
Napisane przez niczka87 Pokaż wiadomość
czy stosując epiduo nalezy używać filtrów na codzień?

na jak długo starcza Wam tubka? bo generalnie jest straaasznie maleńka...
w okresie wiosenno-letnim - zdecydowanie tak a teraz? ja szczerze mowiac nie uzywam teraz filtrow.

tubke mam od maja z tym, ze stosuje epiduo co trzeci dzien cieniutka warstwe i to nie na cala twarz, a od jakiegos czasu, odkad jest juz naprawde dobrze, smaruje twarz tylko gdy cos zaczyna wyskakiwac. teraz zajmuje sie porzadnym nawilzaniem
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-18, 06:43   #410
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
teraz zajmuje sie porzadnym nawilzaniem
a czym nawilżasz? bo ja też mam wióry jeszcze po diff i dojść ładu nie mogę, zastanawiam się nad cetaphil dermoprotektor do twarzy i ciała...
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-18, 10:25   #411
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

Cytat:
Napisane przez niczka87 Pokaż wiadomość
a czym nawilżasz? bo ja też mam wióry jeszcze po diff i dojść ładu nie mogę, zastanawiam się nad cetaphil dermoprotektor do twarzy i ciała...
jakis czas temu uzywalam humektanu, ale zauwazylam, ze przestal mi wystarczac. dzieki Wizazowi odkrylam krem z rossmanna Babydream do twarzy i ciala z rumiankiem, wit. e i pantenolem (bez olejow mineralnych i barwnikow) za jedyne ok 5zl jest dosc gesty, ale wchlania sie do matu, nie zapycha porow, moja skora jest "ukojona" po posmarowaniu buzi nim.
slyszalam tez, ze baaardzo dobrze nawilza physiogel, jednak jest dosc tlusty i nie nadaje sie na dzien. a babydreamu uzywam zarowno pod makijaz jak i na noc i wg mnie jest swietny
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-18, 16:09   #412
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
jakis czas temu uzywalam humektanu, ale zauwazylam, ze przestal mi wystarczac. dzieki Wizazowi odkrylam krem z rossmanna Babydream do twarzy i ciala z rumiankiem, wit. e i pantenolem (bez olejow mineralnych i barwnikow) za jedyne ok 5zl jest dosc gesty, ale wchlania sie do matu, nie zapycha porow, moja skora jest "ukojona" po posmarowaniu buzi nim.
slyszalam tez, ze baaardzo dobrze nawilza physiogel, jednak jest dosc tlusty i nie nadaje sie na dzien. a babydreamu uzywam zarowno pod makijaz jak i na noc i wg mnie jest swietny
oo proszę, super to podskocze kupić, nawet jak mi nie podejdzie to pieniędzy nie szkoda bo tani a physiogel mam wrażenie że mnie zapycha ;|
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-18, 23:00   #413
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

Cytat:
Napisane przez niczka87 Pokaż wiadomość
oo proszę, super to podskocze kupić, nawet jak mi nie podejdzie to pieniędzy nie szkoda bo tani a physiogel mam wrażenie że mnie zapycha ;|
tylko zwroc uwage na to zebys wziela dobry krem to jest taki niebieski w tubce. tylko, ze oprocz niego w prawie takich samych tubkach sa jeszcze dwa inne - chroniacy przed oparzeniami i jeszcze jakis.
w kazdym razie ma na nim pisac, ze jest to krem do pielegnacji twarzy i ciala i ze jest z rumiankiem, wit. e, pantenolem i chyba woskiem pszczelim czy jakos tak
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-19, 06:18   #414
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
tylko zwroc uwage na to zebys wziela dobry krem to jest taki niebieski w tubce. tylko, ze oprocz niego w prawie takich samych tubkach sa jeszcze dwa inne - chroniacy przed oparzeniami i jeszcze jakis.
w kazdym razie ma na nim pisac, ze jest to krem do pielegnacji twarzy i ciala i ze jest z rumiankiem, wit. e, pantenolem i chyba woskiem pszczelim czy jakos tak
super, dzięki
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-19, 16:52   #415
anatolka
Raczkowanie
 
Avatar anatolka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 97
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

Cytat:
Napisane przez Madataki Pokaż wiadomość
stosuję Epiduo od 4 dni. Wiem, że to zbyt krótko by cokolwiek na jej temat powiedzieć, ale na mnie zadziałała okropnie. Właśnie teraz siedzę i podziwiam w lusterku piękne bąble na swoich policzkach i płaczę z bólu, bo potwornie szczypie. Epiduo wywołała u mnie potworną reakcję uczuleniową, nie wspominając już o czerwonych plamach na całej twarzy. Wstydzę się wyjść z taką buzią na zewnątrz, bo na prawdę wyglądam jak potwór. Odpuszczam sobie używanie tej maści :...(
Ja bym poszła do dermatologa,a by się upewnić czy to na pewno uczulenie czy może jakiś szybki wysyp. Też na początku stosowania wyglądałam strasznie,a skóra była jakby spalona na policzkach, potem było lepiej po miesiącu mega mega wysyp, ale warto było przecierpieć, bo dzisiaj zaczynam 3 opakowanie i wygladam dużo lepiej tzn. mam przebarwienia i zaskórniki ale właściwie nic nowego mi nie wyskakuje, czasem jakaś krostka... Moze nie rezygnuj tak łatwo, choć wiem że łatwo mówić. Ja najgorszy okres przesiedziałam dosłownie w domu,ale były wakacje to mogłam sobie na to pozwolić
anatolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-19, 17:42   #416
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

Cytat:
Napisane przez niczka87 Pokaż wiadomość
a czym nawilżasz? bo ja też mam wióry jeszcze po diff i dojść ładu nie mogę, zastanawiam się nad cetaphil dermoprotektor do twarzy i ciała...
Mnie nawilżył dopiero Effaclar H - jest własnie przeznaczony do skóry wysuszonej tego typu kuracjami.
Dzis dema powiedziała mi ze Epiduo to jeden z mocniejszych leków na rynku, najmocniejszy właściwie.
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-19, 17:50   #417
Cyska
Zakorzenienie
 
Avatar Cyska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: lbn/waw
Wiadomości: 10 088
GG do Cyska
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

ja uzywam kremu avene cicalfate, dermatolog mi polecił i to bardzo przyjemny kremik, zuzylam juz kilka tubek Polecam
__________________
Cyska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-19, 19:18   #418
dominisia0312
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 63
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

Ja epiduo stosuję od jakiegoś czasu już.. powiedzmy z pół roku.. Nie dziala cudów.. ale tez nie uwazam ze wyrzucam kasę w błoto.. Jest duzo lepiej niz na poczatku.. teraz krostki wyskakują mi sporadycznie.. cere mam dzieki niemu ladniejsza i zdrowsza.. stosujcie krem nawilzajacy gdy zel sie wchlonie.. wtedy nie bedzie podraznial
dominisia0312 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-19, 20:28   #419
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

Ponawiam pytanie, na ile Wam starcza tubka epiduo? co ile się marzecie nim?
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-19, 20:33   #420
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

niczka87, kupilas ten babydream?
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-01-25 13:42:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:13.