EPIDUO- jak na was działa? - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-26, 22:59   #481
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

To super, pocieszylas mnie ! Bo z tego, co czytam, to Epiduo na rozne problemy zadzialalo roznym ludziom i az sie za glowe zlapalam, ze moze mnie [przepisano bezpodstawnie. Tak, jak kiedys lekarz chcial mi przepisac izotek na 4 grudki
pumas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-27, 16:36   #482
zdybka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

Mojemu chłopaki również dermatolog przepisał ten lek (razem z antybiotykiem Tetralysal). Póki co po tygodniu stosowania widać chyba minimalną poprawę. Na daleko idące stwierdzenia jest raczej za wcześnie. Ale mu to nie wysusza w żaden sposób skóry. Może faceci reagują inaczej
Dermatolog dał mu ulotkę. Nie wiem, czy wszystkie także coś takiego dostałyście. Jeśli nie to wrzucam jej zdjęcia. Dodatkowo zalecił, że właśnie jeżeli skóra jest wysuszona to dobrze na to działa Cataphil MD. Podobno nawilża ładnie skórę.
My za Epiduo w aptece płaciliśmy bodajże 43zł.
zdybka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-01, 19:24   #483
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

Przez pierwsze dwa tygodnie nie mialam ZADNYCH podraznien, az tu nagle, z godziny na godzine tak mnie zaczely piec okolice ust i policzki, ze myslalam, ze zwariuje. Nalozylam dosc sporo humektanu i nic ! Caly czas nawilzam buzie, ale pieczenie jak bylo, tak jest. Pomocy!
pumas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-01, 20:46   #484
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomości: 7 083
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

pumas moze za duzo nakladasz, nakladaj cienutka warstwe co drugi dzien, ja rano nawilzam kremem Ac acne z Avene, moja cera po miesiacu jest o niebooo ladniejsza
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-02, 10:08   #485
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

Dzięki za radę, może wypróbuję ten krem, bo humektan chyba nie spełnia do końca moich oczekiwań, choć na co dzień jest super. Nakładam bardzo cienką wartwę, dlatego się dziwię (naczytałam się trochę o epiduo zanim zaczęłam stosować)
pumas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-04, 23:46   #486
mikoda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

Moja metoda na Epiduo:

Po pierwsze obciąć paznokcie na krótko i spać w skarpetkach na rękach żeby buzi nie drapać wiem że brzmi to prawie nie wykonalnie i wymaga wielkiego samozaparcia ale kurcze działa... i epi: co drugi dzień, cienką warstwą. W dni bez- la roche Effaclar H. Jest przeznaczony specjalnie dla skóry trądzikowej 'po przejsciach' z wysuszaczami; do tego Acknicare w rollonie, tylko na to co wysokczy. Oczywiście na noc. Rano normalny krem nawilżająco matujący i w moim przypadku się sprawdza... bez ekstremalnych podrażnień, czerwieni itp... chyba jedyna kuracja która naprawde pomaga. Moja lekarka nie wspominala nic o filtrach, ale chyba wraz z nadchodzącą wiosną się zaopatrzę...

Dla odważnych polecam jeszcze Glyco-A 10%, kwas glikolowy w kremie do kupienia bez recepty w aptekach... do nakładania cienką warstwą w zimie i na początek najlepiej nie planować wyjść następnego dnia bo może różnie być (różowo w kolorze buzi). I nie razem z epi bo to może być naprawde groźne...
mikoda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-06, 09:16   #487
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

Potwierdzam, że Effaclar H bardzo sprawdza sie przy Epiduo. Dwa opakowania Epi wyleczyły mi pieknie buźke Teraz pije tylko bratka i nie stosuje już żadnych leków. Polecam wszystkim herbatki z bratka!!!!
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-06, 10:04   #488
klaudia_13
Raczkowanie
 
Avatar klaudia_13
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 232
Dot.: EPIDUO

Ja właśnie kończe drugą tubke EPIDUO i mogę potwierdzić, że baaardzo pomaga w leczeniu trądziku. Oczywiście buzia też mnie piecze i trochę swedzi w okolicach ust i nosa a tam mam najwięcej krost ;/ Ale jakoś wytrzymuje bez drapania się Deramatolog zaleciła mi używanie go codziennie wieczorem a jeśli będzie mnie bardzo podrażniał miałam odstawić go na 1-2 dni i zamaist epi stosować cetaphil. tak też robiłam Na początku przynajmniej raz w tygodniu go odstawiałam ale potem moja skóra chyba przywykła i teraz używam go codziennie. Kończę już opakowanie i przechodzę na SKINOREN...
Tak że Dziewczyny nie zrażajcie się pieczeniem i złuszczaniem, deramatolog wie co robi .
klaudia_13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-06, 13:15   #489
aquarius
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 31
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

Chyba mam skórę nosorożca,stosuję Epiduo i nawet nie poczułam jednego szczypnięcia czy "mrownięcia"Mam nadzieję, że mi chociaż pomoże bo zaskórniki za nic nie chcą ewakuować się z mojej twarzy
aquarius jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-06, 13:48   #490
kasienkaw
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Norwegia, Sędziszów
Wiadomości: 1 100
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

aquarius nie przejmuj sie, mnie tez nie szczypie skora, przy uzywaniu masci,spirytusu itp, poprostu mamy taka skore

a co do EPIDUO to jestem bardzo zadowolona, uzywam go od dluzszego czasu,tak naprawde to jedyny lek,ktory pomogl mi przy tradziku, efekt uzywania tego zelu byl natychmiastowy...

Teraz uzywam go bardzo rzadko,tylko w wyjatkowych okolicznosciach tz. jak wyskoczy jakis pryszcz, ja osobiscie serdecznie polecam EPIDUO
kasienkaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-06, 15:02   #491
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

Cytat:
Napisane przez kasienkaw Pokaż wiadomość
aquarius nie przejmuj sie, mnie tez nie szczypie skora, przy uzywaniu masci,spirytusu itp, poprostu mamy taka skore

a co do EPIDUO to jestem bardzo zadowolona, uzywam go od dluzszego czasu,tak naprawde to jedyny lek,ktory pomogl mi przy tradziku, efekt uzywania tego zelu byl natychmiastowy...

Teraz uzywam go bardzo rzadko,tylko w wyjatkowych okolicznosciach tz. jak wyskoczy jakis pryszcz, ja osobiscie serdecznie polecam EPIDUO
u mnie jest dokladnie tak samo. skora nie piekla, nie swedziala ani nic z tych rzeczy. balam sie ze wogole nie zadziala.
zadzialal i teraz rowniez uzywam go tylko raz na jakis czas
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-06, 15:06   #492
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

u mnie też epi okazał sie jedynym skutecznym lekiem

a wiecie, ze niektórzy dermatolodzy nie wiedzą o jego istnieniu? szok
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-06, 15:12   #493
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

ja zauwazylam, ze czesto dermatolodzy wielu rzeczy nie wiedza
kolezanka byla ostatnio u dermatologa z powodu tradziku na wizyte kontrolna i spytala dlaczego nie przepisze jej nic do nawilzenia skory - bo miala bardzo wysuszona, a ta odpowiedziala, ze "wlasnie chodzi jej o to zeby wysuszyc skore bo to posciaga pory i ogolnie bedzie swietnie".. dalam jej (kolezance) do sprobowania krem babydream, okazal sie byc fajny rowniez dla niej i teraz go uzywa. inaczej jej skora bylaby w okropnym stanie...
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-06, 19:50   #494
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
ja zauwazylam, ze czesto dermatolodzy wielu rzeczy nie wiedza
kolezanka byla ostatnio u dermatologa z powodu tradziku na wizyte kontrolna i spytala dlaczego nie przepisze jej nic do nawilzenia skory - bo miala bardzo wysuszona, a ta odpowiedziala, ze "wlasnie chodzi jej o to zeby wysuszyc skore bo to posciaga pory i ogolnie bedzie swietnie".. dalam jej (kolezance) do sprobowania krem babydream, okazal sie byc fajny rowniez dla niej i teraz go uzywa. inaczej jej skora bylaby w okropnym stanie...
hahaha dobre, patologia jakaś w związku z "wiedza" lekarzy...
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-06, 20:12   #495
6ab835231803f4b1cac896d6aed120cccc2755ce_65765102cc8be
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 134
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

Ja mam teraz wrażenie, że mimo stosowania Epiduo (ok.2 miesiące) -
cera wraca do poprzedniego stanu.
Nie wiem, co poradzić na te okropne pory...
6ab835231803f4b1cac896d6aed120cccc2755ce_65765102cc8be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-06, 20:52   #496
Marzena17
Rozeznanie
 
Avatar Marzena17
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: lubin/wrocław
Wiadomości: 638
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

Hej dziewczyny,
ja mam chwilowe załamanie po stosowaniu epiduo. Stosowałam go co drugi dzień, ale chwilowo od trzech dni go nie nakładam, bo moja skóra nie daje rady niestety nawet przy intensywnym nawilżaniu. Jedyne, co mogę powiedzieć o tym żelu to, że bardzo mocno złuszca skórę, nawet jeśli nie mam łusek na twarzy to i tak złuszcza, wczoraj dopiero zobaczyłam jaka jest różnica w odcieniu skóry, gdzie stosuję epiduo a miejscami, gdzie nie stosuję (okolice oczu). Wygląda to tak, że mam białe policzki z czerwonym plamami po pryszczach a skóra pod oczami wygląda wręcz żółto, mimo że nie mam żółtego odcienia skóry :P Pryszcze, te ropne powoli się goją, ale te podskórne to jakby się utrwalały i zaogniały jeszcze po stosowaniu epiduo. Najgorsze są te na linii żuchwy i na szyi, wcześniej nie było aż tak źle. 15 stycznia idę do dermatologa to zobaczymy, co ciekawego mi powie.
Odnośnie dermatologów to myślę, że dzielą się na dwie grupy:
1. Tacy, którzy nie wiedzą, co to jest epiduo i nikomu tego nie dają
2. Tacy, którzy znają epiduo i dają to wszystkim jak leci nad niczym się nie zastanawiając
w sumie nie wiem, co lepsze............
Marzena17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 01:30   #497
jagoda09h
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

ja dzisiaj użyłam go 2 raz... swędzi ale można wytrzymać...
mi dermatolog kazała stosować co drugi wieczór, a w przerwach sebium bioderma AKN... dodatkowo na pojedyńcze dziadostwo clindacne... mam nadzieje ze pomoze
__________________
szczęśliwie zakochana

studentka kosmetologii

Edytowane przez jagoda09h
Czas edycji: 2010-01-07 o 23:24
jagoda09h jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 11:58   #498
Marzena17
Rozeznanie
 
Avatar Marzena17
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: lubin/wrocław
Wiadomości: 638
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

jagoda09h - Nie jestem specjalistką, ale w tym Sebium AKN z Biodermy jest kwas salicylowy, który dodatkowo złuszcza i wysusza więc cały czas będziesz buzie wysuszać.

czy dermatolog nie kazała Ci nawilżać cery i używac filtrów? Trochę to dziwne, że kazała Ci smarować sie kremem z kwasem podczas kuracji takim lekiem plus jeszcze antybiotyk clindacne... Ale może się nie znam ;p

Ja gdybym używała jeszcze tego kremu z Biodermy przy stosowaniu epiduo to mialabym piekło na twarzy, mega wysuszenie, mega podraznienie i mega złuszczenie...
Marzena17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 14:00   #499
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

U mnie juz coraz lepiej z przesuszeniem i pieczeniem, powoli ustepuje. Mam nadzieje, ze ustapi na dobre, bo nie da sie wytrzymac, choc i tak wydaje mi sie, ze nie mialam jakiegos wielkiego problemu, czytalam o gorszych
Co do dermatologow - ja im do konca nie ufam. Bylam juz u wielu i wlasciwie zaden mi nie pomogl (nie mam wielkiego tradziku, tylko kilka podskornych grudek, ktore zyc mi nie daja, bo nie da sie z nimi nic zrobic). Zobaczymy, co epiduo zdziala, przepisane przez kolejnego lekarza...
pumas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-07, 14:53   #500
aquarius
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 31
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

Nie wiem jak Wam,ale moja Pani dermatolog powiedziała,że po pewnym czasie stosowania Epiduo należy oczyścić skórę mechanicznie.
Ja,pomimo że uczę się w studium kosmetycznym i wiem jak to zrobić, sama nie dam rady,zezuję jak mogę ale niestety...Pozostaje mi więc wizyta u dobrej kosmetyczki.
aquarius jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 17:11   #501
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

Cytat:
Napisane przez aquarius Pokaż wiadomość
Nie wiem jak Wam,ale moja Pani dermatolog powiedziała,że po pewnym czasie stosowania Epiduo należy oczyścić skórę mechanicznie.
Ja,pomimo że uczę się w studium kosmetycznym i wiem jak to zrobić, sama nie dam rady,zezuję jak mogę ale niestety...Pozostaje mi więc wizyta u dobrej kosmetyczki.
nic o tym nie wiem.
dlaczego Twoja pani derm tak twierdzi?
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 18:13   #502
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
nic o tym nie wiem.
dlaczego Twoja pani derm tak twierdzi?
Może chodzi o to, że epiduo oczyszczając skórę wypycha "syf" w postaci grudek no i je trzeba powyciskać, żeby zniknęły? Tylko to mi na myśl przychodzi.
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 18:54   #503
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

Cytat:
Napisane przez niczka87 Pokaż wiadomość
Może chodzi o to, że epiduo oczyszczając skórę wypycha "syf" w postaci grudek no i je trzeba powyciskać, żeby zniknęły? Tylko to mi na myśl przychodzi.
no, mejbi wlasnie o to chodzi...
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 23:21   #504
jagoda09h
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

Marzena17
jak narazie z moją twarza nic się nie dzieje, nie łuszczy się... jedynie do 2-3 godzin po zastosowaniu Epiduo i tego sebium mam zaczerwieniona środkowa część twarzy - nos i okolice i troche piecze, obydwa produkty mam stosować na noc, więc kiedy rano wstaje jest ok

na plecy mam krem z mocznikiem więc jeśli tylko bedzie sie lekko łuszczyć od razu posmaruję

Marzena17 - dziekuję za troskę
__________________
szczęśliwie zakochana

studentka kosmetologii

Edytowane przez jagoda09h
Czas edycji: 2010-01-07 o 23:28
jagoda09h jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 14:53   #505
aquarius
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 31
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

Cytat:
Napisane przez niczka87 Pokaż wiadomość
Może chodzi o to, że epiduo oczyszczając skórę wypycha "syf" w postaci grudek no i je trzeba powyciskać, żeby zniknęły? Tylko to mi na myśl przychodzi.

Dokładnie tak,Epiduo ponoć wypycha zaskórniki i po jakimś czasie należy je usunąć mechanicznie.No bo przecież się same nie rozpłyną a szkoda
aquarius jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 18:08   #506
Wi700
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

Cytat:
Napisane przez Evita_87 Pokaż wiadomość
Od jakiegos czasu na polskim rynku został wprowadzony nowy lek na trądzik-epiduo. I tu pojawia się pytanie czy ktoś z was go stosuje a jak tak to proszę wpisywać efekty. Ja stosuje epiduo od tygodnia, co dwa dni. Moim problemem są zaskórniki i wągry, Zaskórników coraz mniej, ale wągry nie znikają. Mimo , że stosuje go w niewielkich ilościach, to notorycznie podrażnia mi buzię, chodzę czerwona jak po solarce;| Stosuje go zgodnie z zaleceniami lekarza: mycie buźki, okolo pol godziny odczekania, epiduo, Dodatkowo po jakimś czasie walę physiogel, inaczej skóra by złaziła, a tego nie chce. Teraz skóra mnie swędzi i piecze. podobno to normalne...
Ja też używam Epiduo od jakiś 2 miesięcy i jest znaczna poprawa.Jeśli macie odrażnioną skórę to nie nakładajcie tego tak dużo !!!!! bo dla tego podrażnia ...
Wi700 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 18:23   #507
Alexandra92x
Rozeznanie
 
Avatar Alexandra92x
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 764
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

Ja go stosuje od 8 grudnia, po nałożeniu skóra mnie strasznie pieczę, ale czego nie robi się dla urody. Na początku miałam strasznie dużo ropnych krost, a teraz jakby ręką odjął tylko dwie na policzku, bo nie zdążyły się jeszcze zagoić. To co Was podrażnia to nadtlenek benzoilu. Ja jestem zadowolona.
Alexandra92x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 20:53   #508
patka694
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

Ja stosuje Epiduo już ok. 3 tygodni i na początku skóra bardzo mnie paliła i była czerwona, więc zrobiłam sobie dzień przerwy w stosowaniu. Potem było już dobrze, skóra się przyzwyczaiła. Na początku było troche więcej wyprysków, ale szczerze powiedziawszy to nie dużo więcej niż zwykle. skóre się wysuszała, więc konieczny jest jakiś krem nawilżający , ale nie typu Nivea, tylko najlepiej jakiś z apteki [ja mam Iwositn i bardzo dobrze działa]. Skóre zaczęła się łuszczyć, ale nie wyglądało to tak strasznie, jak tutuaj ludzie piszą, przynajmniej u mnie. teraz jest duzo lepiej już, i z dnia na dzień widać coraz lepsze efekty. na serio, może nie jest to tanie ale starcza na długo, jest skuteczne i wgl.;D najlepsze ze wszystkich produktów jakie miałam.
polecam wszystkim
patka694 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-09, 08:59   #509
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

Cytat:
Napisane przez patka694 Pokaż wiadomość
Ja stosuje Epiduo już ok. 3 tygodni i na początku skóra bardzo mnie paliła i była czerwona, więc zrobiłam sobie dzień przerwy w stosowaniu. Potem było już dobrze, skóra się przyzwyczaiła. Na początku było troche więcej wyprysków, ale szczerze powiedziawszy to nie dużo więcej niż zwykle. skóre się wysuszała, więc konieczny jest jakiś krem nawilżający , ale nie typu Nivea, tylko najlepiej jakiś z apteki [ja mam Iwositn i bardzo dobrze działa]. Skóre zaczęła się łuszczyć, ale nie wyglądało to tak strasznie, jak tutuaj ludzie piszą, przynajmniej u mnie. teraz jest duzo lepiej już, i z dnia na dzień widać coraz lepsze efekty. na serio, może nie jest to tanie ale starcza na długo, jest skuteczne i wgl.;D najlepsze ze wszystkich produktów jakie miałam.
polecam wszystkim
Jaki krem Iwostinu masz?
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 20:50   #510
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

Hmmm, a ja jakby nie widze poprawy...
pumas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-01-25 13:42:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:27.