Dziwna postać... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-02, 19:57   #1
Klaudyneczka
Raczkowanie
 
Avatar Klaudyneczka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 79

Dziwna postać...


Nie wiem czy pisze w dobrym miejscu na taki dziwny temat,ale mam nadzieje ze otrzymam jakieś pomocne odpowiedzi.Nie będę opisywała całej historii,i tej osoby bo chodzi mi w sumie o sama postawe człowieka.A więc jest sobie mężczyzna 25lat,srednie wykształcenie,mieszka sam,wiec sam sie utrzymuje, nie narzeka na brak pieniędzy,jest dobrze ubrany i zadbany,uprawia sporty i ma pieniądze na różnego rodzaju rozrywki.Jednak dziwna rzecza jest to ze nie ma stalej pracy i generlanie od 3 miesięcy wg nie pracuje,na pytanie z czego sie utrzymuje skoro nic nie robi odpowiada ze wczeniej pracował i ze ma odłożone,żę nie ma nikogo na utrzymaniu więc moze sobie na to pozwolić, zeby nie pracować.Jesli wchodzi na jakieś tematy o pracy mówi ze jej szuka ale nie bedzie robil byle czego za gówniane pieniądze.Mnie zastanaiwa jedno...czy przy naszych realiach i zwykłej pracy mozna zarobić tyle zeby życ za to i jednioczesnie odłożyć a pozniej sie z tego utrzymywać i mozna pozwolić sobie na to zeby przez dłuzszy okres czasu nie pracować,skoro nikt w tym czasie cie nie utrzymuje...?Czy to po prostu ściema...a prawda jest zupełnie inna...Co o tym sądzicie?Zna ktoś takie przypadki?(dla mnie to bardzo dziwna sytuacja ,ale być moze prawdziwa,bo moze jeszcze malo wiem o zyciu,dlatego pytam o opinie inych ludzi)
Klaudyneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-02, 20:00   #2
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Dziwna postać...

Wszystkie osoby, które znam osobiście i dobrze, które tak żyją - nie robią tego legalnie
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-02, 20:07   #3
Millygirl
Zadomowienie
 
Avatar Millygirl
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 460
Dot.: Dziwna postać...

niby sie da
Mialam momenty, ze moglam pracować np przez 2 tygodnie i zarobic wystarczająco żeby żyć za to wygodnie przez przykladowo 2 miesiące.
Pracowałam legalnie, przy szkoleniach - żeby nie było niedomówień a mialam np 70-100 zł brutto/h. a godzin dziennie czasami bywalo 8-10.
Ale to było jak ustrzelenie świętego graala i stawka była wyjątkowa.

Myślę, że to coś za tym się kryje w tym przypadku.
__________________
Millygirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-02, 20:11   #4
Klaudyneczka
Raczkowanie
 
Avatar Klaudyneczka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 79
Dot.: Dziwna postać...

Zastanawia mnie tylko co można robić... i jak sie dowiedzieć jaka jest prawda...
Klaudyneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-02, 20:12   #5
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Dziwna postać...

Ale po co Ci taka szczególna wiedza? też chcesz? można robić dużo rzeczy, wystarczy pomyśleć i mieć cwaniactwo we krwi
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-02, 20:14   #6
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Dziwna postać...

Cytat:
Napisane przez Klaudyneczka Pokaż wiadomość
Zastanawia mnie tylko co można robić... i jak sie dowiedzieć jaka jest prawda...
Facet wpadl Ci w oko? Czy silna ciekawosc?
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-02, 20:16   #7
Klaudyneczka
Raczkowanie
 
Avatar Klaudyneczka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 79
Dot.: Dziwna postać...

Po prostu mam wrażenie że osoba która staje się dla mnie bliska nie mowi mi całej prawdy,a nawet pytajac wprost nie jestem w stanie zbyt wiele się dowiedziec
Klaudyneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-02, 20:22   #8
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Dziwna postać...

Nie macie wspolnych znajomych zeby podpytac? Moze by cos wiedzieli.

A moze faktycznie ma odlozone spora sumke jesli wczesniej mial dobra prace.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-02, 20:23   #9
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Dziwna postać...

Mógł pracować wcześniej długo całymi dniami "na czarno". Znam takich ludzi, mają kasy jak lodu ale nie wiem po co bo nawet nie mają kiedy jej wydać bo robią od świtu do nocy. Jakby sobie zrobili parę miesięcy przerwy to z głodu by nie pomarli
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-02, 20:25   #10
Klaudyneczka
Raczkowanie
 
Avatar Klaudyneczka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 79
Dot.: Dziwna postać...

Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość
Nie macie wspolnych znajomych zeby podpytac? Moze by cos wiedzieli.

A moze faktycznie ma odlozone spora sumke jesli wczesniej mial dobra prace.
No niestety nie,a jego znajomych raczej głupio mi o to pytać, niby to wyglada troche tak jak bym nie ufała ale z drugiej strony mam takie przeczucie,ze nie znam całej prawdy i za bardzo nei wiem jak ja poznać
Klaudyneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-02, 20:28   #11
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Dziwna postać...

Cytat:
Napisane przez Klaudyneczka Pokaż wiadomość
Po prostu mam wrażenie że osoba która staje się dla mnie bliska nie mowi mi całej prawdy,a nawet pytajac wprost nie jestem w stanie zbyt wiele się dowiedziec
Pewnie nie mówi całej prawdy pan tajemniczy Choć nie jest to niemożliwe w sumie aby mieć jakieś bardzo intratne zlecenia co jakiś czas, później żyć z oszczędności. A może on w jakiś handelek się bawi w międzyczasie? np auta?

---------- Dopisano o 21:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Klaudyneczka Pokaż wiadomość
No niestety nie,a jego znajomych raczej głupio mi o to pytać, niby to wyglada troche tak jak bym nie ufała ale z drugiej strony mam takie przeczucie,ze nie znam całej prawdy i za bardzo nei wiem jak ja poznać
Na początku znajomości nie masz obowiązku mu ufać. Skoro coś Ci nie pasuje to lepiej to teraz dyskretnie sprawdzić zamiast obudzić się któregoś dnia z ręką w nocniku.
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-02, 20:30   #12
leniwca
Zakorzenienie
 
Avatar leniwca
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 854
Dot.: Dziwna postać...

A pytałaś, co wcześniej robił?

A może po prostu ma bogatych rodziców? Co z tego, że mieszka sam? To nie jest równoznaczne z tym, że sam się utrzymuje. A mając rodziców przy kasie, którzy sypną na utrzymanie i na zachcianki, to co sobie królewicz będzie brudził rączki pracą na magazynie czy przy innej fizycznej robocie?
__________________
samica leniwca
_______________________
*projekt denko.
*o włosy dbam i zapuszczam!

Edytowane przez leniwca
Czas edycji: 2012-12-02 o 20:32
leniwca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-02, 20:37   #13
Klaudyneczka
Raczkowanie
 
Avatar Klaudyneczka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 79
Dot.: Dziwna postać...

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Pewnie nie mówi całej prawdy pan tajemniczy Choć nie jest to niemożliwe w sumie aby mieć jakieś bardzo intratne zlecenia co jakiś czas, później żyć z oszczędności. A może on w jakiś handelek się bawi w międzyczasie? np auta?

---------- Dopisano o 21:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------



Na początku znajomości nie masz obowiązku mu ufać. Skoro coś Ci nie pasuje to lepiej to teraz dyskretnie sprawdzić zamiast obudzić się któregoś dnia z ręką w nocniku.
Ciężko mi stwierdzić,w tym czasie kiedy sie z nim widuje nie dzieje się tak na prawdę nic podejrzanego typu jakies telefony itp.I najgorsze jest to że wszytko jest ok,oprócz tej sprawy która mnei gdzies wewnętrznie męczy. No tak tylko jak to sprawdzic...?

Cytat:
Napisane przez leniwca Pokaż wiadomość
A pytałaś, co wcześniej robił?

A może po prostu ma bogatych rodziców? Co z tego, że mieszka sam? To nie jest równoznaczne z tym, że sam się utrzymuje. A mając rodziców przy kasie, którzy sypną na utrzymanie i na zachcianki, to co sobie królewicz będzie brudził rączki pracą na magazynie czy przy innej fizycznej robocie?
Pytalam.To słyszłąm o zwykłych pracach typu firma wykonczeniowa ,zajmujace sie ogrodami,przedstawiciel handlowy itp. Bogaci rodzice odpadają

Edytowane przez Klaudyneczka
Czas edycji: 2012-12-02 o 20:51
Klaudyneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-02, 20:39   #14
martynusia222
Zakorzenienie
 
Avatar martynusia222
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 9 524
Dot.: Dziwna postać...

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Wszystkie osoby, które znam osobiście i dobrze, które tak żyją - nie robią tego legalnie
No właśnie Ja też znam takie osoby
__________________
Wciąż nie rozumiem, już nigdy nie zrozumiem
czemu nie umiem odnaleźć się w ludzi tłumie.
martynusia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-02, 20:42   #15
Klaudyneczka
Raczkowanie
 
Avatar Klaudyneczka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 79
Dot.: Dziwna postać...

Cytat:
Napisane przez martynusia222 Pokaż wiadomość
No właśnie Ja też znam takie osoby
Kurde,niech mnie ktoś uświadomi:P tzn co może robic? na dilera narkotyków ani handlarza narządami nie wygląda
Klaudyneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-02, 21:36   #16
Paszczurek666
Zakorzenienie
 
Avatar Paszczurek666
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Piernikowo
Wiadomości: 4 262
Dot.: Dziwna postać...

Mój znajomy miał odłożone na koncie dziesięć tysięcy. Kokosów nie zarabiał. Także można. Nie trzeba zaraz oskarżać ludzi o dilerkę czy kradzieże samochodów, serio.
__________________
Nie wydaję pieniędzy na głupoty (tysięczna para butów NIE JEST głupotą)
Miłośniczka butów wszelakich

Podskakuję z Mel B.
Joga

Jem czekoladę aż uszy mi się trzęsą.
----------------------------
Używasz poprawnie?
'Szlak prowadzi na wschód.'
'Szlag mnie trafia.'
Paszczurek666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-02, 21:38   #17
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Dziwna postać...

paszczurek, ja nikogo nie oskarżam, mówię tylko co wiem o takich sytuacjach
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-02, 21:41   #18
Klaudyneczka
Raczkowanie
 
Avatar Klaudyneczka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 79
Dot.: Dziwna postać...

A ja nie wiem nic i wg nie wiem co o tym myślec...
Klaudyneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-02, 21:49   #19
Sadek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 372
Dot.: Dziwna postać...

Cytat:
Napisane przez Klaudyneczka Pokaż wiadomość
Kurde,niech mnie ktoś uświadomi:P tzn co może robic? na dilera narkotyków ani handlarza narządami nie wygląda
Pojedz przykładowo do Madrytu to zobaczysz tysiące drogo, modnie i z klasą ubranych 25 letnich mężczyzn, którzy wydają znaczne sumy tylko na przyjemności i zabawę. Statystycznie podnad 50% z nich w ogóle nie pracuje i nie ma przed sobą przyszłego życia w dobrobycie, reszta pracuje ale za bardzo marne pieniądze... Morał? Czasy w których "bogaci wyglądali na bogatych" dawno przeminęły... W taki sposób tego nie ocenisz
Sadek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-02, 21:53   #20
201605300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 282
Dot.: Dziwna postać...

Cytat:
Napisane przez Klaudyneczka Pokaż wiadomość
Kurde,niech mnie ktoś uświadomi:P tzn co może robic? na dilera narkotyków ani handlarza narządami nie wygląda
Można handlować nielegalnie na serwisach aukcyjnych sprowadzanymi z Chin przedmiotami, omijając płacenie podatków. Można udzielać nielegalnie korepetycji, tj. nie rejestrując się jako firma (znam osobę, która była w stanie wyciągnąć tylko i wyłącznie z korków takie sumy, że nie musiała robić nic innego). Równie dobrze facet nie musi być nielegalny, tylko żyje jako rentier z odsetek z ogromnego spadku/wygranej w loterii :P
201605300922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-02, 22:04   #21
Klaudyneczka
Raczkowanie
 
Avatar Klaudyneczka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 79
Dot.: Dziwna postać...

Cytat:
Napisane przez Sadek Pokaż wiadomość
Pojedz przykładowo do Madrytu to zobaczysz tysiące drogo, modnie i z klasą ubranych 25 letnich mężczyzn, którzy wydają znaczne sumy tylko na przyjemności i zabawę. Statystycznie podnad 50% z nich w ogóle nie pracuje i nie ma przed sobą przyszłego życia w dobrobycie, reszta pracuje ale za bardzo marne pieniądze... Morał? Czasy w których "bogaci wyglądali na bogatych" dawno przeminęły... W taki sposób tego nie ocenisz
Jasne, i wg nie twierdzę że on jest jakimś milionerem:P bo myśle ze az tyle kasy to nie ma ale żeby zyc na jakimś w miare normalnym poziomie,miec kase na przyjemnosci jedzenie i rachunki to trzeba jednak cos robić

---------- Dopisano o 23:04 ---------- Poprzedni post napisano o 23:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Nadis Pokaż wiadomość
Równie dobrze facet nie musi być nielegalny, tylko żyje jako rentier z odsetek z ogromnego spadku/wygranej w loterii :P
Aż taki bogaty to on raczej nie jest
Klaudyneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-02, 22:07   #22
201605300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 282
Dot.: Dziwna postać...

Cytat:
Napisane przez Klaudyneczka Pokaż wiadomość
Aż taki bogaty to on raczej nie jest
Nie musi się afiszować ze swoimi pieniędzmi. Znam osobę (konkretniej - jest to znajomy mojego brata), która żyje wyłącznie z odsetek z konta - miesięcznie dostaje ok. 3000 zł, czyli wrażenia zamożnej nie sprawia. A o swojej fortunie na koncie opowiadać nie lubi, bo to przysparza problemów, choćby znajomych proszących o pożyczki.
201605300922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-02, 22:12   #23
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Dziwna postać...

Cytat:
Napisane przez Klaudyneczka Pokaż wiadomość
Nie wiem czy pisze w dobrym miejscu na taki dziwny temat,ale mam nadzieje ze otrzymam jakieś pomocne odpowiedzi.Nie będę opisywała całej historii,i tej osoby bo chodzi mi w sumie o sama postawe człowieka.A więc jest sobie mężczyzna 25lat,srednie wykształcenie,mieszka sam,wiec sam sie utrzymuje, nie narzeka na brak pieniędzy,jest dobrze ubrany i zadbany,uprawia sporty i ma pieniądze na różnego rodzaju rozrywki.Jednak dziwna rzecza jest to ze nie ma stalej pracy i generlanie od 3 miesięcy wg nie pracuje,na pytanie z czego sie utrzymuje skoro nic nie robi odpowiada ze wczeniej pracował i ze ma odłożone,żę nie ma nikogo na utrzymaniu więc moze sobie na to pozwolić, zeby nie pracować.Jesli wchodzi na jakieś tematy o pracy mówi ze jej szuka ale nie bedzie robil byle czego za gówniane pieniądze.Mnie zastanaiwa jedno...czy przy naszych realiach i zwykłej pracy mozna zarobić tyle zeby życ za to i jednioczesnie odłożyć a pozniej sie z tego utrzymywać i mozna pozwolić sobie na to zeby przez dłuzszy okres czasu nie pracować,skoro nikt w tym czasie cie nie utrzymuje...?Czy to po prostu ściema...a prawda jest zupełnie inna...Co o tym sądzicie?Zna ktoś takie przypadki?(dla mnie to bardzo dziwna sytuacja ,ale być moze prawdziwa,bo moze jeszcze malo wiem o zyciu,dlatego pytam o opinie inych ludzi)
Tak, znam.
Są to ludzie o dobrze płatnych zawodach i żyjący raczej oszczędnie (tzn. nie wydaja wszystkiego, co zarobią). Potem mogą i pół roku nie pracować.
Albo ludzie którzy dobrze zarabiają jako freelancerzy na zleceniach, wtedy to wrcz normalka że czekają między jednym a drugim zleceniem.

---------- Dopisano o 23:10 ---------- Poprzedni post napisano o 23:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Klaudyneczka Pokaż wiadomość
Kurde,niech mnie ktoś uświadomi:P tzn co może robic? na dilera narkotyków ani handlarza narządami nie wygląda
Może pracować jako programista, do tego nie trzeba mieć studiów. Może pracować w jakimś innym technicznym i dobrze płatnym zawodzie.
Albo po prostu cokolwiek robi jest specjalistą i nie da się go zastąpić byle kim. Wie że wcześniej czy później dostanie propozycję pracy, która go interesuje.

---------- Dopisano o 23:12 ---------- Poprzedni post napisano o 23:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Klaudyneczka Pokaż wiadomość
Ciężko mi stwierdzić,w tym czasie kiedy sie z nim widuje nie dzieje się tak na prawdę nic podejrzanego typu jakies telefony itp.I najgorsze jest to że wszytko jest ok,oprócz tej sprawy która mnei gdzies wewnętrznie męczy. No tak tylko jak to sprawdzic...?



Pytalam.To słyszłąm o zwykłych pracach typu firma wykonczeniowa ,zajmujace sie ogrodami,przedstawiciel handlowy itp. Bogaci rodzice odpadają
Czyli ma dobrze płatne zlecenia. Widocznie jest dobry w tym, co robi. Ma rację, że czeka, bo bardziej mu się opłaca poczekać na dobre zlecenie niż zająć się słabym i stracić to dobre.


Dobry przedstawiciel handlowy też dużo zarabia, oj dużo. I też nie trzeba studiów mieć.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-02, 22:14   #24
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Dziwna postać...

Cytat:
Napisane przez Klaudyneczka Pokaż wiadomość
Ciężko mi stwierdzić,w tym czasie kiedy sie z nim widuje nie dzieje się tak na prawdę nic podejrzanego typu jakies telefony itp.I najgorsze jest to że wszytko jest ok,oprócz tej sprawy która mnei gdzies wewnętrznie męczy. No tak tylko jak to sprawdzic...?
Wpaść raz czy dwa bez uprzedzenia np. Zaskoczyć faceta parę razy. To może nic nie wyjaśnić ale może równie dobrze nie być go chociaż w domu gdy mówił Ci, że będzie albo może mieć jakieś spotkanie z kimś z jakiejś podejrzanej branży. Choć naprawdę nie musi tak być, że on robi coś podejrzanego to jednak skoro Ciebie to męczy to warto się przyjrzeć tematowi. Nie sądzę aby było to udzielanie korków bo z tym raczej by się nie krył
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-02, 22:19   #25
Sadek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 372
Dot.: Dziwna postać...

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Tak, znam.
Są to ludzie o dobrze płatnych zawodach i żyjący raczej oszczędnie (tzn. nie wydaja wszystkiego, co zarobią). Potem mogą i pół roku nie pracować.
Albo ludzie którzy dobrze zarabiają jako freelancerzy na zleceniach, wtedy to wrcz normalka że czekają między jednym a drugim zleceniem.

---------- Dopisano o 23:10 ---------- Poprzedni post napisano o 23:07 ----------


Może pracować jako programista, do tego nie trzeba mieć studiów. Może pracować w jakimś innym technicznym i dobrze płatnym zawodzie.
Albo po prostu cokolwiek robi jest specjalistą i nie da się go zastąpić byle kim. Wie że wcześniej czy później dostanie propozycję pracy, która go interesuje.

---------- Dopisano o 23:12 ---------- Poprzedni post napisano o 23:10 ----------


Czyli ma dobrze płatne zlecenia. Widocznie jest dobry w tym, co robi. Ma rację, że czeka, bo bardziej mu się opłaca poczekać na dobre zlecenie niż zająć się słabym i stracić to dobre.


Dobry przedstawiciel handlowy też dużo zarabia, oj dużo. I też nie trzeba studiów mieć.

Bardzo fajnie opisane.
Zresztą, nawet ta wspomniana kwota 10 tys na koncie to w dzisiejszych czasach raczej drobna suma, którą bardzo wielu studentów potrafi sobie zaoszczędzić a dla 25 latka to już naprawdę małe pieniądze...pewnie żyje z oszczędności tak jak mówił.
Sadek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-02, 22:24   #26
Klaudyneczka
Raczkowanie
 
Avatar Klaudyneczka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 79
Dot.: Dziwna postać...

Korkow na pewno nie udziela:P No tak tylko jesli to faktycznie była by kwestia jakis pojedynczych zlecen z których potem mzoe odlozyc sobie kase i jakis czas nie pracować to wydaje mi sie ze mogłby wprost o tym powiedzieć,a nie coś krecic...jak tylko nawiaże jaki takiś temat pracy to cos tam odpowie i zaraz go zmienia z reszta sam mowi ze nie lubi rozmawiac o pracy...
Klaudyneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-02, 22:38   #27
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Dziwna postać...

Cytat:
Napisane przez Sadek Pokaż wiadomość
Bardzo fajnie opisane.
Zresztą, nawet ta wspomniana kwota 10 tys na koncie to w dzisiejszych czasach raczej drobna suma, którą bardzo wielu studentów potrafi sobie zaoszczędzić a dla 25 latka to już naprawdę małe pieniądze...pewnie żyje z oszczędności tak jak mówił.
Zgadzam się, z remontem kuchni trudno byłoby się zmieścić w tej kwocie co dopiero inne rzeczy.
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-02, 22:41   #28
_chocolate
Zakorzenienie
 
Avatar _chocolate
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 3 343
Dot.: Dziwna postać...

Wróżkami nie jesteśmy. Jednak sama sytuacja jest możliwa. Może pracuje na czarno i kryje się z tym. Może ma dochody z wynajmu. Może sprzedaje stare obrazy. Może sprowadza coś z zachodu i handluje. Generalnie, jest sporo opcji. Jeśli ktoś pracuje fizycznie przy remontach, to nieraz widać, np. po mięśniach, po zniszczonych dłoniach, po opaleniźnie
Zacznij go bardziej dopytywać - czy ma zus, skąd bierze zlecenia, itp.
__________________


_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-02, 22:42   #29
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Dziwna postać...

Cytat:
Napisane przez Klaudyneczka Pokaż wiadomość
Korkow na pewno nie udziela:P No tak tylko jesli to faktycznie była by kwestia jakis pojedynczych zlecen z których potem mzoe odlozyc sobie kase i jakis czas nie pracować to wydaje mi sie ze mogłby wprost o tym powiedzieć,a nie coś krecic...jak tylko nawiaże jaki takiś temat pracy to cos tam odpowie i zaraz go zmienia z reszta sam mowi ze nie lubi rozmawiac o pracy...
Jemu to powiedz. Praca to normalny temat rozmowy między bliskimi osobami, jeden z podstawowych, ja bym powiedziała, że mnie to interesuje czym się zajmuje, to nie powinno go dziwić raczej..omijanie tematu powoduje podejrzenia i niejasne sytuacje. Chyba, że Wasze odbieranie tej relacji w rzeczywistości jest różne, to co dla Ciebie jest bliską znajomością, dla niego jeszcze nie. Choć z drugiej strony o zwykłych zleceniach i pracy także rozmawia się ze znajomymi, nie jest to jakiś temat tabu.
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-03, 00:05   #30
hryzotemis
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 709
Dot.: Dziwna postać...

Cytat:
Napisane przez Sadek Pokaż wiadomość
Bardzo fajnie opisane.
Zresztą, nawet ta wspomniana kwota 10 tys na koncie to w dzisiejszych czasach raczej drobna suma, którą bardzo wielu studentów potrafi sobie zaoszczędzić a dla 25 latka to już naprawdę małe pieniądze...pewnie żyje z oszczędności tak jak mówił.
Serio? Bo nikt z moich znajomych nie potrafi sobie takiej sumki odłożyć... Ba, ledwo starcza do 1.
No chyba, że się mieszka z rodzicami i się o nic nie musi martwić.
Cytat:
Napisane przez Klaudyneczka Pokaż wiadomość
Korkow na pewno nie udziela:P No tak tylko jesli to faktycznie była by kwestia jakis pojedynczych zlecen z których potem mzoe odlozyc sobie kase i jakis czas nie pracować to wydaje mi sie ze mogłby wprost o tym powiedzieć,a nie coś krecic...jak tylko nawiaże jaki takiś temat pracy to cos tam odpowie i zaraz go zmienia z reszta sam mowi ze nie lubi rozmawiac o pracy...
No coś tu śmierdzi....
Ja znam przypadek faceta (ok 30), który zawsze pracował dorywczo, czasami nie pracował kilka miesięcy, wyjeżdża na wakacje, ma samochód, własne mieszkanie itp. A czyja to zasługa? Majętnych rodziców, którzy dalej wspierają synka Nie będę mówić, jaki z niego "mężczyzna".
Oczywiście wykluczyłaś taką opcję, ale chcę zaznaczyć, że w Polsce to raczej normalnie się tak nie da.
hryzotemis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:03.