Majówki 2016 - część ósma ❤ - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-11-10, 21:24   #1951
pluszowy_kot
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 473
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

Cytat:
Napisane przez BonaDea75 Pokaż wiadomość
Konsternacja i jak byłaś u lekarza?

Dziewczyny co kupujecie dzieciakom na Mikołaja i/lub pod choinkę?

Nie mam pomyslu.

I takie pytanie z innej beczki, na święta macie choinkę zywą czy sztuczną.

Ja zawsze miałam żywą odkąd wyprowadziłam się z domu rodzinnego. czyli od 23 lat i myślę czy w tym roku nie kupić sztucznej, żywa jest super, zapach, magia świąt itp itd ale po 10 dniach wygląda jak kostropak i magi już nie przypomina, i tak sobie myślę czy nie przeskoczyć na sztuczną, co by wyglądała jak choinka przez miesiąc.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas Mikołaj zbankrutuje Od wakacji mamy upatrzone klocki magnetyczne i grę "Króliczek" z serii smart games granny. Wojtek się nimi bawił jak kuzyni dostali i bardzo mu się podobały. A teraz jeszcze wypatrzyłam, że w lidlu będzie kuchnia za 250 zł i też mnie kusi kupić.
Na Mikołajki figurki Strażaka Sama i Elvisa, bo bardzo chętnie bawi się w odgrywanie i przypisuje te role jakimś lalkom, więc niech ma właściwych bohaterów.


Choinkę uwielbiam żywą, ale u nas pies obsypuje okropnie, Wojtek też swoją cegiełkę na pewno dołoży, więc jak 2 tygodnie postoi to pewnie będzie max, w doniczkach potrafią wcale nie być wiele trwalsze. U rodziców już chyba drugi czy trzeci rok jest sztuczna i prawdę mówiąc to nie to. Nawet ubieranie nie ma takiego klimatu. Chociaż fakt, stoi do 2 lutego a nawet i do popielca by mogła.
pluszowy_kot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-11, 07:06   #1952
konsternacja
Zakorzenienie
 
Avatar konsternacja
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 195
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

Cytat:
Napisane przez BonaDea75 Pokaż wiadomość
Konsternacja i jak byłaś u lekarza?

Dziewczyny co kupujecie dzieciakom na Mikołaja i/lub pod choinkę?

Nie mam pomyslu.

I takie pytanie z innej beczki, na święta macie choinkę zywą czy sztuczną.

Ja zawsze miałam żywą odkąd wyprowadziłam się z domu rodzinnego. czyli od 23 lat i myślę czy w tym roku nie kupić sztucznej, żywa jest super, zapach, magia świąt itp itd ale po 10 dniach wygląda jak kostropak i magi już nie przypomina, i tak sobie myślę czy nie przeskoczyć na sztuczną, co by wyglądała jak choinka przez miesiąc.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Byłam. Akurat wczoraj byłam w luxmedzie na pobraniu krwi i dałam mocz do badania (badanie ogólne) i wyszło w normie!!! Tylko, że ma ja mam odczucie zapalenia pęcherza chyba. Kazali mi powtórzyć badania moczu ogólne i posiew oraz biocenozę pochwy pokazać się z wynikami.


W kwestii choinki- żywą. W tamtym roku Natalia powaliła ogromną choinkę ale w tym roku ją jakoś przywiążemy.


W kwestii prezentu : chyba postawimy na domek dla lalek z zabawkami.
konsternacja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-11, 07:38   #1953
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

Ja upoluje jakis zestaw play doh. A dalej nie wiem jeszcze. I od dzidzi cos by chyba pasowalo zeby dostał. Ja lubie jakies kreatywne zabawki, puzzle, klocki, gry...
Inni jak nie zapytaja to pewnie go zasypia traktorami bo to najprosciej i nie wiem dlaczego kazdy uwaza ze traktor jest najodpowiedniejszy a one tak na prawdę u nas tylko stoją i szczerze juz mam ich po dziurki bo zabawy po rozpakowaniu zero. Najlepsze ze on w sklepie tez leci do nich chce zeby mu kupic a potem doslownie w domu mija 5 min i stoi.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:38 ---------- Poprzedni post napisano o 08:35 ----------

U nas zawsze prawdziwa choinka. Dla mnie nie ma innej opcji ale D. cos ostatnio podgaduje ze ma dosyc tego sypania wynosic potem jest problem i rozumiem ale no kurde. Jakos damy radę raz w roku ogarnac dywan igieł.
Zwłaszcza ze w tym roku zostajemy w domu i chce czuc prawdziwe drzewko a nie sztucznego krzaka. Poza tym prawdziwa trzeba w miare szybko rozebrac. Nie nazbiera tony kurzu jak sztuczna ktora pewnie stalaby i stala.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-11, 14:41   #1954
7sweety7
Rozeznanie
 
Avatar 7sweety7
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 605
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

Dalej nie wiem jak cytowac kilka postow

U nas sztuczna choinka i ma swiatelka tez juz

Zabawek juz nie kupuje, zapakuje mu jakies zapomnianie ze skrzyni i bedzie sie cieszyl.

U nas juz byl tydzien drewnianych zabawek w Lidlu. Kuchnia jest super ale juz nie mam miejsca.
Fajne mieli zestawy pociagow, kupilam jeden mamy tez pudlo uzywanych torow, pociagow i tuneli wiec po calym salonie jezdzi pociag szczerze mowiac na razie to my z mezem sie tym bardziej bawimy ale mysle ze zalapie w koncu bo kolejka to super zabawka.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mozesz byc kim zechcesz, po prostu stan sie kims kim chcialabys byc...
7sweety7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-11, 16:50   #1955
asiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 720
Dot.: Majówki 2016 - część ósma

U nas za to tylko traktory, samochody i książki.. Pod choinkę dostanie jakąś książkę, Play doh (może polubi) i chyba jakieś nowe puzzle na zachętę.
Kuchnia z Lidla też mi się marzy, ale to dostanie kiedyś Igusia.

Choinkę mamy co roku żywą, ale trochę martwi mnie ta cała pleśń na niej w odniesieniu do alergika. A jeszcze jak sobie wyobrażę, że ona w domu wysycha i roznosi się po różnych kątach.. ale na sztuczną, która mi się podoba musiałabym wydać cały mój macierzyński

U neurologa wczoraj ok, pani doktor nie widzi żadnych zaburzeń. Przepisała melatoninę, ale powiedziała, że to wcale może nie pomóc jeśli problem w złych nocach wynika z psychiki, a tak jest najprawdopodobniej. Po moim opisie zachowania stwierdziła, że Mati ma ogromny lęk separacyjny, a w krótkim czasie zbiegło się sporo rzeczy-odstawienie od piersi, narodziny siostry, gwałtowny rozwój mowy, odpieluchowanie, przeprowadzka do swojego pokoju.. nie sposób nie zgodzić się z lekarką.

A tak w ogóle mąż ostatnio był więcej w domu, poświęcił dużo czasu Mateuszowi i jest ogromna poprawa w ich relacjach. Szkoda, że na co dzień tak to nie wygląda, bo Mati to chyba taki typ, który potrzebuje bardzo dużo zaangażowania i oddania.

Wysłane z mojego TA-1021 przy użyciu Tapatalka
__________________
Jeśli kiedyś jakiś facet złamie kobiecie skrzydła to później zostaje jej latanie na miotle
asiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-11, 19:49   #1956
mala_biegaczka
Zakorzenienie
 
Avatar mala_biegaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11 975
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

Hej, nadrobiłam Was, nawet pocytowałam i odpisałam i co? I mi przeglądarkę wywaliło :/

Ja nie mam pomysłu na prezenty jeszcze. Ale u nas, jak u Asiaczka - traktory, samochody i książki... ostatnio też samoloty.
Choinki nigdy w życiu żywej nie miałam, co roku obiecuję sobie, że taką kupimy, a kończymy ze sztuczną :P W tamtym roku widzieliśmy piękną choinkę sztuczną, która wygląda jak żywa - cenę ma okropną, bo aż 170 funtów, ale zastanawiamy się, czy sobie na lata takiego cudu nie sprawić :P Jak znam życie, to nie kupimy i tak

Asiaczek faktycznie dużo mu się nałożyło, a teraz ten okres dwulatka jest ciężki sam w sobie więc jak jeszcze dochodzą jakieś zewnętrzne czynniki to może być różnie. Mąż tylko teraz tak ma czas, a ogólnie nie?

Miałam wczoraj wizytę - wszystko ok, mamy 8mm człowieczka z bijącym serduszkiem oby wszystko było dobrze do końca...
__________________
“A Mother is not defined by the number of children you see, but by the love that she holds in her heart.”

Michaś +03.07.2015 12tc.
Mikołaj <3 28.05.2016
Hania <3 28.06.2019
mala_biegaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-11, 20:00   #1957
agassek
Zakorzenienie
 
Avatar agassek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 534
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

Cytat:
Napisane przez mala_biegaczka Pokaż wiadomość

Miałam wczoraj wizytę - wszystko ok, mamy 8mm człowieczka z bijącym serduszkiem oby wszystko było dobrze do końca...
Gratulacje



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Cytat:
Kobieto na Krańcu Świata

agassek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-11-11, 20:00   #1958
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

Asiaczek moze faktycznie to wszystko mu się nałożyło...
Igor ostatnio kilka razy dziennie podchodzi do mnie i udaje ze ssie cysia. Tlumaczylam mu ze dzidzius tak będzie robil ale chyba mu sie wszystko przypomnialo i nie wiem czy teraz nie będzie zazdrosny o piers.
Biegaczka grrrrratuluje raz jeszcze. Wszystkiego najlepszego niech rośnie zdrowo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-11, 20:31   #1959
SzczyptaRadosci
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 908
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

Biegaczka gratulacje

7sweety7 klikasz posty, które chcesz cytować, one się podświetlą i u góry dajesz ta grubą strzałkę po prawej stronie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:30 ---------- Poprzedni post napisano o 20:28 ----------

Asiaczku, Mateuszowi bardzo dużo się ostatnio pozmieniało, także lekarka chyba dobrze myśli i w tym szuka przyczyny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 20:30 ----------

7sweet7 jak cytujesz więcej postów, to masz po prawej u góry takie kwadraciki i w to klikasz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
SzczyptaRadosci jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-11, 21:04   #1960
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

Biegaczka gratuluję i oby tak dalej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:03 ---------- Poprzedni post napisano o 23:01 ----------

Asiaczek Lenka też ma ciężki okres teraz, w nocy chyba też jakieś leki ma bo płacze ciągle. Już mam dość tych nie przesłanych nocy, nawet nie marzę żeby ja przenosic do swojego pokoju. W ogóle ile ja bym dała żeby ona się pojawiła chociaż ta godzinkę dziennie sama bez mojego ciągłego udziału, bo nawet jeżeli ja chce robić obiad z nią to ona i tak ma inny pomysł na zabawę niż gotowanie czy sprzątanie ze mną

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:04 ---------- Poprzedni post napisano o 23:03 ----------

Iwonia nie wiem czy mu się przypomniało, może poprostu gdzieś tak zobaczył. Pamiętam jak syn siostry męża nagle w wieku chyba 4 lat chciał mleko z piersi a nawet nigdy nie był karmiony więc może Igor poprostu gdzieś zobaczył?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-11, 21:15   #1961
7sweety7
Rozeznanie
 
Avatar 7sweety7
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 605
Majówki 2016 - część ósma ❤

Cytat:
Napisane przez SzczyptaRadosci Pokaż wiadomość
Biegaczka gratulacje

7sweety7 klikasz posty, które chcesz cytować, one się podświetlą i u góry dajesz ta grubą strzałkę po prawej stronie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:30 ---------- Poprzedni post napisano o 20:28 ----------

Asiaczku, Mateuszowi bardzo dużo się ostatnio pozmieniało, także lekarka chyba dobrze myśli i w tym szuka przyczyny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 20:30 ----------

7sweet7 jak cytujesz więcej postów, to masz po prawej u góry takie kwadraciki i w to klikasz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Dziekuje, udalo sie!
Cytat:
Napisane przez mala_biegaczka Pokaż wiadomość
Hej, nadrobiłam Was, nawet pocytowałam i odpisałam i co? I mi przeglądarkę wywaliło :/



Ja nie mam pomysłu na prezenty jeszcze. Ale u nas, jak u Asiaczka - traktory, samochody i książki... ostatnio też samoloty.

Choinki nigdy w życiu żywej nie miałam, co roku obiecuję sobie, że taką kupimy, a kończymy ze sztuczną :P W tamtym roku widzieliśmy piękną choinkę sztuczną, która wygląda jak żywa - cenę ma okropną, bo aż 170 funtów, ale zastanawiamy się, czy sobie na lata takiego cudu nie sprawić :P Jak znam życie, to nie kupimy i tak



Asiaczek faktycznie dużo mu się nałożyło, a teraz ten okres dwulatka jest ciężki sam w sobie więc jak jeszcze dochodzą jakieś zewnętrzne czynniki to może być różnie. Mąż tylko teraz tak ma czas, a ogólnie nie?



Miałam wczoraj wizytę - wszystko ok, mamy 8mm człowieczka z bijącym serduszkiem oby wszystko było dobrze do końca...

Super ze dobrze wszystko!
Cytat:
Napisane przez anulus17 Pokaż wiadomość
Biegaczka gratuluję i oby tak dalej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:03 ---------- Poprzedni post napisano o 23:01 ----------

Asiaczek Lenka też ma ciężki okres teraz, w nocy chyba też jakieś leki ma bo płacze ciągle. Już mam dość tych nie przesłanych nocy, nawet nie marzę żeby ja przenosic do swojego pokoju. W ogóle ile ja bym dała żeby ona się pojawiła chociaż ta godzinkę dziennie sama bez mojego ciągłego udziału, bo nawet jeżeli ja chce robić obiad z nią to ona i tak ma inny pomysł na zabawę niż gotowanie czy sprzątanie ze mną

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:04 ---------- Poprzedni post napisano o 23:03 ----------

Iwonia nie wiem czy mu się przypomniało, może poprostu gdzieś tak zobaczył. Pamiętam jak syn siostry męża nagle w wieku chyba 4 lat chciał mleko z piersi a nawet nigdy nie był karmiony więc może Igor poprostu gdzieś zobaczył?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

U nas tez jakies koszmarki codziennie nad ranem i codziennie laduje u nas w lozku, maga mnie bola plecy od tego, bo sie rozwala w poprzek a my zwisamy z lozka.

21.11 a u nas dalej dyskusje w lozku, o wiewiorkach w parku i kaluzach i kotkach i pieskch i pani na rowerze i kosciol robil ding dong i ....


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mozesz byc kim zechcesz, po prostu stan sie kims kim chcialabys byc...
7sweety7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-11, 21:17   #1962
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

Czasami się cieszę że Lenka nie mówi za dużo ona tylko na nas krzyczy po swojemu, chociaż w sumie w ciągły tygodnia nauczył a się kilku nowych słów więc może ruszy w końcu. Chociaż jak przed snem czytamy bajkę to ona ani słowa już nie mówi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-11, 21:30   #1963
asiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 720
Dot.: Majówki 2016 - część ósma

Teraz jestem w trakcie usypiania Mateusza bo 2 godziny po zaśnięciu zaczął się wiercić i nie mógł się przekręcić śpiąc zbyt blisko ściany. Usiadł więc na łóżku i poszłam do niego, zaproponowałam że się położymy to wpadł w histerię. Wyrywał się z rąk to posadziłam go na podłodze, on tupał nogami niemal przez sen, krzyczał, że nie chce się bawić, nie chce spać, będzie płakał, zaczął mnie uderzać. Aż w końcu przeszło, ale powiem Wam, że to była scena jak z horroru. no ale dzisiaj była u nas moja siostra i jej mąż żartował z Mateusza, że chce się bawić jego ulubionymi zabawkami, więc to kolejny powód do koszmarów:/. Mówiłam szwagrowi, że tak będzie.
I ta sytuacja utwierdza mnie w tym, że on musi spać u siebie w pokoju, bo takimi akcjami budziłby mi moją Maleńką.


Biegaczka, gratuluję i cieszę się, że na razie jest wszystko dobrze.

Iwonia, może mu się przypomniało, a może gdzieś zobaczył taką scenę. Ja chyba przestałam karmić Matiego bliżej rozwiązania niż Ty, a nigdy o to się nie upomniał (ale jak Iga się urodziła to jeszcze tyle nie mówił), ale oprócz kp innych powodów do zazdrości jest niestety wiele.

Wysłane z mojego TA-1021 przy użyciu Tapatalka
__________________
Jeśli kiedyś jakiś facet złamie kobiecie skrzydła to później zostaje jej latanie na miotle

Edytowane przez asiaczek
Czas edycji: 2018-11-11 o 21:31
asiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-12, 07:53   #1964
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

Z tym kp to widzi bo mu mowie ze tak będzie i pokazuje w ksiazeczce ze dzidzius tak robi i Igor sam pokazuje na ilustracje i mowi ze dzidzius je z cycusia ale tez pamieta. Zaskoczyl mnie przynoszac poduszke schowana po zakończeniu kp na której go kp i pokazal do czego służyła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-12, 20:42   #1965
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

Chciałam wam polecić szczoteczke soniczna dla dzieci, mycie zębów bylo u nas koszmarem max 15 sekund dała sobie myć i to w wielkim krzyku. Kupiłam babysonic dla dzieci do 3 lat jest super, Lenka wytrzymuje codziennie te 2 minuty na wieczór, do tego szczoteczka święci więc dokładnie można obejrzeć ząbki. Jestem w szoku na początku myślałam że umyje zeby raz czy 2 i na tym koniec ale ona już ma ja ponad tydzień i dalej myje. Kosztowała około 50 zlotych ale wg mnie warto

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-12, 20:45   #1966
mala_biegaczka
Zakorzenienie
 
Avatar mala_biegaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11 975
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

Cytat:
Napisane przez anulus17 Pokaż wiadomość
Chciałam wam polecić szczoteczke soniczna dla dzieci, mycie zębów bylo u nas koszmarem max 15 sekund dała sobie myć i to w wielkim krzyku. Kupiłam babysonic dla dzieci do 3 lat jest super, Lenka wytrzymuje codziennie te 2 minuty na wieczór, do tego szczoteczka święci więc dokładnie można obejrzeć ząbki. Jestem w szoku na początku myślałam że umyje zeby raz czy 2 i na tym koniec ale ona już ma ja ponad tydzień i dalej myje. Kosztowała około 50 zlotych ale wg mnie warto

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas kurcze raczej nie ma mowy, bo mały mojej sonicznej się panicznie boi. Aczkolwiek 50zł to nie jest jakaś wielka kwota - może spróbuję.

Tyle, że u nas od kilku dni nie wiem, co się dzieje, ale mały strasznie pcha palce do buzi. Całymi dniami z rękami w buzi siedzi. Mówi, że nic go nie boli - patrzyłam tam i nic nie ma więc nie wiem. Może coś z zębami...
Ostatnio go pytała i mówię do niego - "co ci ząbki wychodzą?" a on na to - "nie, nie wychodzą, trzymają się wszystkie" umarłam
__________________
“A Mother is not defined by the number of children you see, but by the love that she holds in her heart.”

Michaś +03.07.2015 12tc.
Mikołaj <3 28.05.2016
Hania <3 28.06.2019
mala_biegaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-12, 20:58   #1967
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

Ona jest bardzo delikatna bo jest dla dzieci od 0 do 36 miesięcy ja nawet na początek założyłam jej szczotke od 0 do 18 czy 24 miesięcy więc myślę że możesz spróbować.
Dzisiaj przeczytałam kopię małej od lekarza, że dziecko wyjątkowo trudne we współpracy i głośno protestujące niemożliwe wykonanie badań, skierowanie do kliniki dziecięcej. Chyba wszyscy w naszym ośrodku zdrowia ja zapamiętają

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-13, 06:31   #1968
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

Hello po dlugim weekendzie

U nas kolejne chorobsko. Zaczynam mieć dość. Myślałam że już lepiej a tymczasem nad ranem zaczęło go boleć ucho :/ do przychodni oczywiście problem się dodzwonić, jak mąż dojedzie to pewnie już miejsc nie będzie :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-13, 06:53   #1969
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

Martunia wspolczuje, mnie tez zlapalo gorzej, w nocy nie mogę spać przez kaszel i budzę się z takim bolem głowy że ledwo wstaje. Do tego chyba jakieś zapalenie spojówek mi się robi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-13, 07:02   #1970
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

Cytat:
Napisane przez anulus17 Pokaż wiadomość
Martunia wspolczuje, mnie tez zlapalo gorzej, w nocy nie mogę spać przez kaszel i budzę się z takim bolem głowy że ledwo wstaje. Do tego chyba jakieś zapalenie spojówek mi się robi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Biedna Ty...
My nie możemy sobie poradzić z katarem, od niego zeszło na uszy...

Iwonia możesz podać raz jeszcze nazwę tych kropli do nosa?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-13, 07:44   #1971
mala_biegaczka
Zakorzenienie
 
Avatar mala_biegaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11 975
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

Anulus pomysle o tej szczoteczce

Wspolczuje choróbsk dziewczyny. Zdrówka!

U nas spokojniej poki co. W pt jedynie maly czyms sie w zlobku strul i wymiotowal do ostatniej kropli doslownie :/ Ale od 23 do 4 rano spal i potem sie obudzil jak nowonarodzony i w sobote juz jadl normalnie, chociaz wiadomo - dawalam mu delikatne dla zoladka rzeczy.
Ale w pt jak mi tak wymiotowal, to ryczalam z nim, tak go szarpalo, a juz nie mial czym wymiotowac :/
__________________
“A Mother is not defined by the number of children you see, but by the love that she holds in her heart.”

Michaś +03.07.2015 12tc.
Mikołaj <3 28.05.2016
Hania <3 28.06.2019
mala_biegaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-13, 07:49   #1972
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

Muszę iść do lekarza, mam znowu gorączkę. Najgorsze że mała musi iść ze mną ta tam pewnie dostanie szału bo pomyśli że to dla niej czas

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:49 ---------- Poprzedni post napisano o 09:48 ----------

Biegaczka współczuję, to musi być straszne. Lenka nigdy nie wymiotowala, w ogóle póki co jelitowka nas omija no ale wiadomo że jest łatwiej z chorobami jak mała nie chodzi do przedszkola

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-13, 08:21   #1973
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

Cytat:
Napisane przez anulus17 Pokaż wiadomość
Chciałam wam polecić szczoteczke soniczna dla dzieci, mycie zębów bylo u nas koszmarem max 15 sekund dała sobie myć i to w wielkim krzyku. Kupiłam babysonic dla dzieci do 3 lat jest super, Lenka wytrzymuje codziennie te 2 minuty na wieczór, do tego szczoteczka święci więc dokładnie można obejrzeć ząbki. Jestem w szoku na początku myślałam że umyje zeby raz czy 2 i na tym koniec ale ona już ma ja ponad tydzień i dalej myje. Kosztowała około 50 zlotych ale wg mnie warto

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas myje bez problemu a odkad D. uczy go wypluwania piany to juz w ogole
Ale faktycznie nie duzy wydatek a moze dokładniej umyje?
Nooo i jeszcze jak od razu przy okazji delikwenta świĘci jak piszesz to wiadomo...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:18 ---------- Poprzedni post napisano o 09:17 ----------

Cytat:
Napisane przez mala_biegaczka Pokaż wiadomość
U nas kurcze raczej nie ma mowy, bo mały mojej sonicznej się panicznie boi. Aczkolwiek 50zł to nie jest jakaś wielka kwota - może spróbuję.

Tyle, że u nas od kilku dni nie wiem, co się dzieje, ale mały strasznie pcha palce do buzi. Całymi dniami z rękami w buzi siedzi. Mówi, że nic go nie boli - patrzyłam tam i nic nie ma więc nie wiem. Może coś z zębami...
Ostatnio go pytała i mówię do niego - "co ci ząbki wychodzą?" a on na to - "nie, nie wychodzą, trzymają się wszystkie" umarłam
Haaaahahaha no ma racje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:21 ---------- Poprzedni post napisano o 09:18 ----------

Martunia zdrowka.
Moge no jasne. Mamy dwa rodzaje. Fanopos to steryd. A do natłuszczania rinotac (ale to moze byc juz cokolwiek aby natluszczajace).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-13, 08:25   #1974
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

Iwonia no tak Lenka już poświęcona

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-13, 08:56   #1975
kaylla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 259
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

Biegaczka - gratulacje

Ja dzis tez umieram... bylismy na weekend nad morzem i niestwty wrocilam z bonusem w postaci jakiejs grypy zoladkowej... wczoraj caly dzien czulam sie kiepsko ale nie mialam jeszcze typowych objawow wiec myslalam ze sie przeforsowalam (ale dobrzr ze tych typowych objawow nie bylo bo wczoraj wracalismy i kilka godzin w aucie bylo). Za to po dzisiwjszej nocy i poranku nie mam juz zadmych zludzen. Brzuch mnie boli masakrycznie i co chwila odwiedzam toalete...
Ciekawe czy majka z piotrkiem sie uchowaja czy ich tez dopadnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaylla jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-13, 09:41   #1976
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

Cytat:
Napisane przez Iwonia27 Pokaż wiadomość
U nas myje bez problemu a odkad D. uczy go wypluwania piany to juz w ogole
Ale faktycznie nie duzy wydatek a moze dokładniej umyje?
Nooo i jeszcze jak od razu przy okazji delikwenta świĘci jak piszesz to wiadomo...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:18 ---------- Poprzedni post napisano o 09:17 ----------

Haaaahahaha no ma racje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:21 ---------- Poprzedni post napisano o 09:18 ----------

Martunia zdrowka.
Moge no jasne. Mamy dwa rodzaje. Fanopos to steryd. A do natłuszczania rinotac (ale to moze byc juz cokolwiek aby natluszczajace).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki, zobaczymy co nam lekarz przepisze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-13, 09:43   #1977
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

Boli mnie brzuch... Bardzo dziwnie i podejrzanie...
Oby sie rozeszlo po kosciach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-13, 09:52   #1978
mala_biegaczka
Zakorzenienie
 
Avatar mala_biegaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11 975
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

Iwonia ktory to tc u Ciebie?
__________________
“A Mother is not defined by the number of children you see, but by the love that she holds in her heart.”

Michaś +03.07.2015 12tc.
Mikołaj <3 28.05.2016
Hania <3 28.06.2019
mala_biegaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-13, 10:15   #1979
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

Cytat:
Napisane przez mala_biegaczka Pokaż wiadomość
Iwonia ktory to tc u Ciebie?
35 tc
Jeszcze troche brakuje do donoszonej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:15 ---------- Poprzedni post napisano o 11:09 ----------

Wezme nospe i zobacze co dalej bo z Igorem wole byc w pelni sprawna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-13, 10:26   #1980
mala_biegaczka
Zakorzenienie
 
Avatar mala_biegaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11 975
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

Cytat:
Napisane przez Iwonia27 Pokaż wiadomość
35 tc
Jeszcze troche brakuje do donoszonej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:15 ---------- Poprzedni post napisano o 11:09 ----------

Wezme nospe i zobacze co dalej bo z Igorem wole byc w pelni sprawna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To jeszcze momencik. Oby wytrzymał chociaz te 2 tygodnie jeszcze Igor w ktorym tc sie urodzil?
__________________
“A Mother is not defined by the number of children you see, but by the love that she holds in her heart.”

Michaś +03.07.2015 12tc.
Mikołaj <3 28.05.2016
Hania <3 28.06.2019
mala_biegaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-29 11:36:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:34.