Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-12-21, 18:31   #4171
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Właśnie dziś pierwszy raz użyłam tego Koi, póki co mogę powiedzieć tyle, że jeżeli chodzi o treściwość, to jest porównywalna z Be organic, ale Be organic mi się lepiej wchłania. Mam wrażenie, że Koi jest bardziej mazisty i trochę mi zmigrował w kąciki oczu, bo mi lekko łzawią, jeżeli natomiast chodzi o działanie, to na razie mi się podoba, ale po jednym użyciu trudno coś więcej stwierdzić.Brawo za zakupy. Dobrze, że piszesz o tej herbacie, bo wybieram się do tk w poniedziałek, będę omijać Wprawdzie sama nie jestem herbatnikiem, na co dzień zadowalam się zwykłą Jones, ale mogło by mnie podkusić, żeby komuś taki prezent zgotować. Bardziej rozsmakowuję się w kawach.Kuszący opis Wow, ale super zestaw, bardzo się postarali



Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
krem KOI to fajne wybalansowanie między treściwym kremem a lekką konsystencją
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-22, 08:43   #4172
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Wykończyłam perfumy włoskiej marki Bio Happy. Bardzo ładny zapach Golden Dream, ale co z tego, bo trwałość mizerna. Po 50-60 minutach ani śladu po zapachu.

Donoszę, że serum Patyka starczało mi dokładnie na 19 dni.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-22, 09:11   #4173
minitasia
Raczkowanie
 
Avatar minitasia
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 446
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Wykończyłam perfumy włoskiej marki Bio Happy. Bardzo ładny zapach Golden Dream, ale co z tego, bo trwałość mizerna. Po 50-60 minutach ani śladu po zapachu.

Donoszę, że serum Patyka starczało mi dokładnie na 19 dni.
Które serum?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
minitasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-22, 09:13   #4174
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

A mnie wypryszczyło na brodzie po tym peelingu do ust Lale, 4 Mietki, to musiało się tak skończyć, nie dość, że to coś spływa z ust, to w dodatku jest olejem kokosowym

Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-22, 13:09   #4175
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;87438929]Na pewno nie- nawet pianki ostatnio nie używam żadnej, jak go stosuję
[/QUOTE]

A w ogóle masz jakieś pianki do włosów z dobrym składem do polecenia?
Przy obecnej długości włosów mam straszny przyklep i przypomniałam sobie, że wieki temu używałam regularnie pianek dla podwojenia objętości. Tylko takie typu Taft. A nie wiem czy pianki bardziej naturalne dają w ogóle jakieś efekty w postaci większej objętości?

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Właśnie dziś pierwszy raz użyłam tego Koi, póki co mogę powiedzieć tyle, że jeżeli chodzi o treściwość, to jest porównywalna z Be organic, ale Be organic mi się lepiej wchłania. Mam wrażenie, że Koi jest bardziej mazisty i trochę mi zmigrował w kąciki oczu, bo mi lekko łzawią, jeżeli natomiast chodzi o działanie, to na razie mi się podoba, ale po jednym użyciu trudno coś więcej stwierdzić.
Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
Chyba dobrze uchwyciłaś to działanie Koi. Chociaż dla mnie początkowo był obiecujący, to po jakimś czasie jednak zauważyłam brak większego nawilżenia.
Użyłam już kilka razy BeOrganic pod oczy i muszę przyznać, że przyjemną ma konsystencję, szybko się wchłania i dla skóry mniej wymagającej niż moja na pewno powinien być ok. U mnie to doskonały krem pod coś treściwszego typu serum olejowe Zauważyłam, że takie kremy dobrze mi się uzupełniają z Kire Skin. Mam też próbkę koktajlu witaminowego Iossi i też mi się sprawdza położony na lekki krem.
Widziałam Korah, że napisałaś kiedyś recenzję tego koktajlu Iossi na KWC. Bardzo negatywną. Mi się jednak podoba Może bym skusiła się na pełne opakowanie, chociaż sama próbka wystarczy mi na bardzo długo (próbka ma 1ml), bo używam bardzo małą ilość.

Użyłam też raz masło Lale kawowe. O rany jaki to tłuścioszek jest. No ale nie wiem za bardzo kiedy go używać? Fajnie by było rano, bo taki kop kawowy daje Ale pod makijaż nijak się nie nadaje, maże się korektor na nim. A na noc dla mnie bez sensu go używać, bo niby po co mi ta kawa wieczorem. Poza tym wieczorem mam inne cięższe kosmetyki do nakładania. No i nie wiem? Samo masło jest przyjemne, łatwo się rozsmarowuje jeśli się już rozgrzeje. Pachnie przepięknie.

I używam esencji rozświetlającej Natural Secrets. Czy to o niej pisałaś, że Ci się lepi?
Bo u mnie nic się nie lepi i po prostu bardzo mi się podoba! Przyjemna, lekka esencja. Szybko się wchłania i nawilża. Na pewno daje duży komfort, którego potrzebuję teraz po przebytej chorobie i dużym odwodnieniu skóry. No jest to na pewno pozycja, nad którą się mocno zastanowię.
Dla mnie dużo fajniejsza niż toner BHA Bentona.

Jeszcze raz dziękuję za paczuszkę

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
A mnie wypryszczyło na brodzie po tym peelingu do ust Lale, 4 Mietki, to musiało się tak skończyć, nie dość, że to coś spływa z ust, to w dodatku jest olejem kokosowym

Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
Eh.. to niedobrze.
Dlatego mi jakoś najbardziej pasują pomadki z peelingiem, niż te w słoiczkach. Miałam tylko peeling malina Mokosh i kiedyś jakiś Evree. Ale to nie dla mnie.
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-22, 15:59   #4176
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Użyłam też raz masło Lale kawowe. O rany jaki to tłuścioszek jest. No ale nie wiem za bardzo kiedy go używać? Fajnie by było rano, bo taki kop kawowy daje Ale pod makijaż nijak się nie nadaje, maże się korektor na nim. A na noc dla mnie bez sensu go używać, bo niby po co mi ta kawa wieczorem. Poza tym wieczorem mam inne cięższe kosmetyki do nakładania. No i nie wiem? Samo masło jest przyjemne, łatwo się rozsmarowuje jeśli się już rozgrzeje. Pachnie przepięknie.
Ja używam przed samym pójściem spać, na wcześniej nałożone serum (obecnie Basi Włodkowskiej Azjatycki cukier) oraz lżejszy krem (Sidmool G.I.F.). Nie kładę wszystkiego od razu, bo tluste konsystencje migrują mi często do oka przez mruganie, we śnie to się nie dzieje.
Czasem też po powrocie do domu po przetarciu korektora platkiem kładę cieniutką warstwę tego masła bez zmywania tuszu. Jestem już w tym wieku, że zmęczenie od razu po mnie widać właśnie po oczach i ja sama to nieprzyjemnie odczuwam. Zaczęłam też używać dodatkowo kropli do oczu, bo wystarczy, że muszę wstać godzinę a nie daj boze dwie wcześniej niż zwykle i już poziom zmęczenia czuję jak kiedyś po zarwanej nocy, a najbardziej właśnie oczom się dostaje, aż czuję, jak cały obszar pod wokół nich ciągnie i piecze i mam uczucie piasku pod powiekami.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-23, 08:11   #4177
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Testuje od kilku dni tusz Honest. Bardzo ładnie wydłuża i rozdziela rzęsy. Nie daje dużo objętości, ale efekt jest porównywalny z dobrą wysoko półkową maskarą Nie kruszy się, nie rozmazuje, nie odbija. Miałam go na intensywnym treningu i nic się nie dzieje. Zdecydowanie polecam.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-12-23, 08:29   #4178
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Cytat:
Napisane przez minitasia Pokaż wiadomość
Które serum?

Patyka
Serum Lotus & Cotton
https://www.easyparapharmacie.co.uk/...-bio-30ml.html

Wczoraj wykończyłam odżywkę do włosów Propolia. Fajna była. Kiedyś do niej jeszcze wrócę
https://beeyes.pl/produkt/bio-odzywk...nicy-propolia/
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-23, 10:34   #4179
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Lost Alchemy mnie zawiodło.
Wydałam prawie 500zl a próbek 0 i jeszcze 2 produkty do kwietnia 2020
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-23, 13:29   #4180
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Chyba dobrze uchwyciłaś to działanie Koi. Chociaż dla mnie początkowo był obiecujący, to po jakimś czasie jednak zauważyłam brak większego nawilżenia.

Użyłam już kilka razy BeOrganic pod oczy i muszę przyznać, że przyjemną ma konsystencję, szybko się wchłania i dla skóry mniej wymagającej niż moja na pewno powinien być ok. U mnie to doskonały krem pod coś treściwszego typu serum olejowe Zauważyłam, że takie kremy dobrze mi się uzupełniają z Kire Skin. Mam też próbkę koktajlu witaminowego Iossi i też mi się sprawdza położony na lekki krem.

Widziałam Korah, że napisałaś kiedyś recenzję tego koktajlu Iossi na KWC. Bardzo negatywną. Mi się jednak podoba Może bym skusiła się na pełne opakowanie, chociaż sama próbka wystarczy mi na bardzo długo (próbka ma 1ml), bo używam bardzo małą ilość.



Użyłam też raz masło Lale kawowe. O rany jaki to tłuścioszek jest. No ale nie wiem za bardzo kiedy go używać? Fajnie by było rano, bo taki kop kawowy daje Ale pod makijaż nijak się nie nadaje, maże się korektor na nim. A na noc dla mnie bez sensu go używać, bo niby po co mi ta kawa wieczorem. Poza tym wieczorem mam inne cięższe kosmetyki do nakładania. No i nie wiem? Samo masło jest przyjemne, łatwo się rozsmarowuje jeśli się już rozgrzeje. Pachnie przepięknie.



I używam esencji rozświetlającej Natural Secrets. Czy to o niej pisałaś, że Ci się lepi?

Bo u mnie nic się nie lepi i po prostu bardzo mi się podoba! Przyjemna, lekka esencja. Szybko się wchłania i nawilża. Na pewno daje duży komfort, którego potrzebuję teraz po przebytej chorobie i dużym odwodnieniu skóry. No jest to na pewno pozycja, nad którą się mocno zastanowię.

Dla mnie dużo fajniejsza niż toner BHA Bentona.



Jeszcze raz dziękuję za paczuszkę







Eh.. to niedobrze.

Dlatego mi jakoś najbardziej pasują pomadki z peelingiem, niż te w słoiczkach. Miałam tylko peeling malina Mokosh i kiedyś jakiś Evree. Ale to nie dla mnie.
Dla mnie Be organic jest ok na teraz, nie ma ostrej zimy, użyłam go już parę razy i jak nakladałam rano, to pod koniec dnia już skóra jest mniej nawilżona, ale nie jest źle, na wiosnę, lato będzie idealny i też myślę, że dobrze się sprawdzi pod inne produkty, bo dobrze się wchłania.

Iossi niestety, prawie mi wybauszył oczy Za mocny dla mnie, ale ja nie mam doświadczenia z retinolem zbytnio.

Zostawiłam sobie odrobinkę tego masła kawowego, no dla mnie to się kompletnie nie nadaje pod oczy, ani na powieki, ale pachnie obłędnie, ze dwa razy maznę nim powieki, ale do regularnego stosowania nie da rady, po prostu takie ciężkie konsystencje przestają mi się wchłaniać przy codziennym stosowaniu, mimo, że bardzo przyjemny zapach i az chce się używać, to za bogate. Myślę, że świetnie się nada też do ust, albo paznokci.

Tak, to o niej pisałam, na razie użyłam raz, też mi się bardzo spodobało nawilżenie, przy tak leciutkiej konsystencji jest naprawdę świetne, lepkość znikła po 10 minutach, ale była bardzo wyczuwalna.



Na pewno już nie kupię peelingu do ust w słoiczku, nie dla mnie taka zabawa. Pomimo, że usta są po tym jędrne i rzeczywiście gładziutkie, poza tym ten smak i zapach to sama aplikacja jest beznadziejna i skutki uboczne nie do zaakceptowania przeze mnie.

Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-23, 18:24   #4181
minitasia
Raczkowanie
 
Avatar minitasia
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 446
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Patrzcie co znalazłam u siebie w TK!
A pamiętam chciałam je kupić w Douglasie za chyba 67 zł czy coś takiego received_1228624620681994.jpeg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
minitasia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-12-24, 07:57   #4182
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;87442872]Lost Alchemy mnie zawiodło.
Wydałam prawie 500zl a próbek 0 i jeszcze 2 produkty do kwietnia 2020[/QUOTE]

nieładnie. Ja bym do nich napisała.

Dziewczyny, życzę wam spojonych, radosnych i naturalnych Świąt :smikola j1:
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-26, 15:32   #4183
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Dzisiaj jest -20% na A. Florence https://www.aflorence.co.uk/
Nic nie miałam od nich, pierwszy raz zamówiłam serum z wit. C i mini opakowanie boostera.
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-27, 16:51   #4184
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Dzisiaj jest -20% na A. Florence https://www.aflorence.co.uk/
Nic nie miałam od nich, pierwszy raz zamówiłam serum z wit. C i mini opakowanie boostera.
też jeszcze nic od nich nie miałam. Ciekawe, czy będziesz zadowolona. Czekam na recenzję.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-28, 01:02   #4185
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

[/COLOR]
Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
nieładnie. Ja bym do nich napisała.



Dziewczyny, życzę wam spojonych, radosnych i naturalnych Świąt :smikola j1:


Szczerze to nie mam nawet ochoty
Jeszcze raz przejrzałam dokładnie paczkę i 3 produkty maja podobna datę. No nic zużyje na początek nic innego mi nie zostaje.
Ale dlatego lubię kupować na żywo



Święta święta i po świętach teraz czekam na sylwestra
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-28, 12:57   #4186
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

W Sephorze olejek Pai -50% https://www.sephora.pl/Pielegnacja-T...-rozy/P3881184
Mają też miniaturkę

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2019-12-28 o 12:59
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-28, 14:09   #4187
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;87453240]W Sephorze olejek Pai -50% https://www.sephora.pl/Pielegnacja-T...-rozy/P3881184
Mają też miniaturkę [/QUOTE]

Fajny ten olejek?
U mnie olej z róży średnio się sprawdza, czy solo czy w mieszankach.

Dostałyście jakieś naturalsy pod choinkę?
Ja tylko mydełko Sylveco ujędrniające, od córeczki Kochana jest!

Byłam w Rossmanie i rzucili sporo kosmetyków np. Aloesove, Duestus, Corine de Farme i Hagi (był olejek ten z drobinkami, pomada do ciała, balsam do ciała i dwa kosmetyki z serii Hagi Baby). Jeszcze jakieś naturalne szampony, których nazwy nie pamiętam, ale ja kupiłam szampon w kostce Love Beauty and Planet. W składzie ma edta, poza tym ok. Niestety szamponu Biovene już nie znalazłam.
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-28, 14:27   #4188
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Fajny ten olejek?
U mnie olej z róży średnio się sprawdza, czy solo czy w mieszankach.

Dostałyście jakieś naturalsy pod choinkę?
Ja tylko mydełko Sylveco ujędrniające, od córeczki Kochana jest!

Byłam w Rossmanie i rzucili sporo kosmetyków np. Aloesove, Duestus, Corine de Farme i Hagi (był olejek ten z drobinkami, pomada do ciała, balsam do ciała i dwa kosmetyki z serii Hagi Baby). Jeszcze jakieś naturalne szampony, których nazwy nie pamiętam, ale ja kupiłam szampon w kostce Love Beauty and Planet. W składzie ma edta, poza tym ok. Niestety szamponu Biovene już nie znalazłam.
Kiedyś używałam regularnie na noc- fajnie kondycjonował skórę i nie zapychał, a teraz mam kilka mieszanek, więc zanim je zużyję, to trochę czasu upłynie; ale aktualnie to mam go w miniaturce z rollon-em (z tkm, z jakiegoś zestawu) i używam na noc pod oczy pod krem- taki https://www.lookfantastic.com/pai-in.../11335227.html


Ja sobie sama kupuję naturalsy pod choinkę, bo nikt nie siedzi na tyle w temacie, ale w tym roku nic nie kupowałam ze względu na spore zapasy- otworzyłam tylko 2 kremy do rąk: Burt's Bees Shea Butter HC Repair- bardzo treściwy i porządny, nie wymagający reaplikacji, bo od razu i zdecydowanie poprawia stan skóry oraz Phenome Regenerating Hand Balm, z pompką, 250 ml- też niezły, lżejszy, ale dość dobrze nawilża. Oba mają takie świąteczno-zimowe zapachy i oba upolowane w tkm
Otworzyłam też serum olejowe różane Andalou, również z tkm https://pl.iherb.com/pr/andalou-natu...E&gclsrc=aw.ds- niezły tłuścioszek z niego, ale bardzo przyjemny; niestety tylko na noc się u mnie nadaje.

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2019-12-29 o 00:30
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-29, 08:21   #4189
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

otworzyłam krem pod oczy Be Organic i niestety jest tak słabiutko odżywczy że aż mi smutno - KOI przy nim to torpeda

chyba kupie znowu krem Lynia, bo odechciało mi się eksperymentów
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------


Edytowane przez p4w
Czas edycji: 2019-12-29 o 08:33
p4w jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-12-29, 15:47   #4190
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Dostałyście jakieś naturalsy pod choinkę?
Ja tylko mydełko Sylveco ujędrniające, od córeczki Kochana jest!
Ja dostałam od Tżta zestaw Feel Free - mleczko i tonik do twarzy, krem do twarzy na dzień i krem do rąk. Sam wybrał i super trafił

A co to za naturalne kosmetyki w rossmanie? Na stałe wprowadzają je do oferty? Prawie tam już nie zaglądam
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-30, 08:09   #4191
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
otworzyłam krem pod oczy Be Organic i niestety jest tak słabiutko odżywczy że aż mi smutno - KOI przy nim to torpeda

chyba kupie znowu krem Lynia, bo odechciało mi się eksperymentów


Chciałam kupić go w hebe ale sie zastanawiam jeszcze.


Ktos miał krem pod oczy z orientany?
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-30, 08:22   #4192
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Mon Cherry, do kiedy jesteś w PL?

Używam teraz pomadkę Dr. Bronner's. Nie powaliła mnie Więcej razy nie kupię. Niby nawilża usta w miarę ok, ale tak się ciapie, że nie wiem, co by się działo w sezonie letnim. Nie dla mnie takie miękkie konsystencje.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-30, 08:25   #4193
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Mon Cherry, do kiedy jesteś w PL?

Używam teraz pomadkę Dr. Bronner's. Nie powaliła mnie Więcej razy nie kupię. Niby nawilża usta w miarę ok, ale tak się ciapie, że nie wiem, co by się działo w sezonie letnim. Nie dla mnie takie miękkie konsystencje.
też mam imbirowa i ona jest taka grudkowata i w lecie sie tak lekko rozklejała dopiero na ustach była gładka
ale wg mnie tez nic specjalnego
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-30, 08:52   #4194
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

4-go stycznia dokładnie wyjeżdżamy
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-30, 09:57   #4195
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Kupiłam w TK maskę Sukin nawilżającą. Kolejny bubel z tej firmy. Zapchało mnie strasznie, zobaczyłam wszystkie pory na twarzy Do tego maska zastyga na beton. Ostatni kosmetyk Sukin jaki kupiłam
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-30, 10:03   #4196
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Kupiłam w TK maskę Sukin nawilżającą. Kolejny bubel z tej firmy. Zapchało mnie strasznie, zobaczyłam wszystkie pory na twarzy Do tego maska zastyga na beton. Ostatni kosmetyk Sukin jaki kupiłam
Z sukin bardzo służą mi odżywki do włosów

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-30, 10:05   #4197
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość

Używam teraz pomadkę Dr. Bronner's. Nie powaliła mnie Więcej razy nie kupię. Niby nawilża usta w miarę ok, ale tak się ciapie, że nie wiem, co by się działo w sezonie letnim. Nie dla mnie takie miękkie konsystencje.
Tez miałam kiedyś pomadkę tej firmy i wywalilam ją z powodu konsystencji i zapachu. Teraz bym pewnie zużyła taki niewypał jako balsam do skórek (zużywam tak resztki pomadek niedające się normalnie aplikować na usta).
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-30, 10:14   #4198
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Kupiłam w TK maskę Sukin nawilżającą. Kolejny bubel z tej firmy. Zapchało mnie strasznie, zobaczyłam wszystkie pory na twarzy Do tego maska zastyga na beton. Ostatni kosmetyk Sukin jaki kupiłam
A ja bym chętnie wróciła do detoksykujacej z Sukin, jak pokończę to co mam teraz (czyli Dr Organic Manuka i glinkowa Feel Free).

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;87457684]Chciałam kupić go w hebe ale sie zastanawiam jeszcze.


Ktos miał krem pod oczy z orientany?[/QUOTE]

Miałam próbki ale dla mnie słabiutkie.

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Ja dostałam od Tżta zestaw Feel Free - mleczko i tonik do twarzy, krem do twarzy na dzień i krem do rąk. Sam wybrał i super trafił

A co to za naturalne kosmetyki w rossmanie? Na stałe wprowadzają je do oferty? Prawie tam już nie zaglądam
Krem do rąk Feel Free bardzo lubię, reszty nie miałam, ale chętnie bym wypróbowała tonik.

Nie sądzę, żeby wprowadzili te kosmetyki na stałe do oferty. Pewnie znikną jak się wykupią A dość dobre ceny dali, bo balsam Hagi kosztuje 45 zł.
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-30, 10:48   #4199
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

W D. jest -30% na kolorówkę.

Zamówiłam w ciemno podkład Idun. Mam nadzieje, ze kolor bedzie ok.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-30, 11:29   #4200
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;87457684]Ktos miał krem pod oczy z orientany?[/QUOTE]Który? Ten ze ślimakiem to słabizna. Miałam też rozmarynowy i mnie uczulił i z kaskarylą, bardzo dobrze nawilża, ale to wszystko. Tych nowych nie miałam jeszcze.

Pod choinką w tym roku znalazłam taki prezent, bardzo się cieszę i zabieram się za lekturę, tym bardziej, że się przeziębiłam i nie wiem jak spędzę Sylwester i Nowy Rok, jak mi się do jutra nie poprawi, to daleko poza kanapę nie odejdę.



_20191230_122037.jpg

Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-03-15 15:45:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:29.