Moje siostry wiedźmy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Spotkania Wizażanek

Notka

Spotkania Wizażanek Spotkania Wizażanek to forum, gdzie umawiamy się na spotkania w realu. Uwaga! W temacie wpisz region, w którym chciałybyście się spotkać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-05-04, 07:25   #1
AshwaGandha
Wiedźma
 
Avatar AshwaGandha
 
Zarejestrowany: 2022-03
Lokalizacja: Z chatki na kurzej nóżce
Wiadomości: 27

Moje siostry wiedźmy


Witajcie! 😊

Chętnie poznam jakąś przyjazna wiedźmę z Poznania 😁 Niech was nie zwiedzie tytuł! Odpuścimy sobie miotły, ludzie źle na nie reagują, tak samo jak na zjadanie dzieci 😔

A tak poważnie Mam 27 lat, mieszkam w Poznaniu i zorientowałam się, że po skończeniu studiów i rozpoczęciu pracy w zawodzie... zostałam prawie sama. Koleżanki ze studiów się wyprowadziły, a ja chętnie spotkam się z kimś od czasu do czasu. Chętnie wyskoczę na kawę, do kina, na spacer. Uwielbiam naturę i mogę leżeć na trawie, czytać książkę czy gapić się w niebo. Jestem chętna także na jogę na powietrzu (nie mam doświadczenia, więc z mojej strony będą to torltalne podstawy, może bardziej techniki oddechowe czy relaksacyjne).

Kocham horrory; lubię robić własne przetwory, więc często zdarza mi się siedzieć w krzakach i zbierać zioła to na suszenie, herbatkę, nalewkę czy inne cuda. Nie jestem fit, także niestety nie pobiegam czy nie pójdę na siłownię, ale lubię ruch - piesze wycieczki w górach czy wielogodzinne spacery to dla mnie sama przyjemność Nie jestem typem klubowicza - kocham tańczyć, ale niestety w klubie się nie odnajdę. Za to na piwo czy drinka chętnie wyskoczę. Chętnie także pójdę na koncert, burleskę (tylko oglądać, jeszcze brak mi prwnosci siebie, aby iść na kurs i tańczyć &#128517, czy jakieś inne wydarzenie.

Myślę, że całkiem pozytywny ze mnie człowiek. Umiem słuchać i lubię rozmawiać. Lubię baśnie i mity; maluję choc brak mi talentu i robię świece. Przymierzam się do plecenia makram i robienia na drutach. Lubię się śmiać i nie brać życia zbyt powaznie 😁

A może kilka wiedźm byłoby chętnych na spotkanie? 🥰 Proszę się nie martwić! Jeśli się nie odnajdziesz - zrozumiem, jeśli powiesz, że zostawiłaś pranie na gazie czy cos w tym stylu. Nikogo nie zmuszam, sama wiem, że spotkania w większej grupie bywają stresujące. Z drugiej strony, byłoby to nowe dla wszystkich.

Podsumowując, jeśli jakaś baba byłaby chętna na poznanie się i spotkanie - dajcie znać! Jeśli zebrałoby się parę osób na grupowe spotkanie (czy mozna to juz nazwac zlotem czarownic? &#128517- myślę, że dla osób 18+, a najlepiej od 24/25l. To tylko taka luźna sugestia

Trzymajcie się! 🌼
__________________
"Każda głupia potrafi być czarownicą z runicznym nożem, ale trzeba wysokiego kunsztu, by być czarownicą z obierakiem do jabłek."
- Terry Pratchett
AshwaGandha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Spotkania Wizażanek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-05-04 08:25:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:38.