Śluby kwietniowe - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-17, 20:06   #121
Mgławica
Rozeznanie
 
Avatar Mgławica
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 736
Dot.: Śluby kwietniowe

Cytat:
Napisane przez Nindża Pokaż wiadomość
ja juz powoli zaczynam szalec z radosci! niecaly miesiac dokladnie 26 dni! a jak tam Wy Kochaniutkie?

ja szaleć tez powoli zaczęłam ale z radości niekoniecznie tak na prawdę ta końcówka wydaje mi się najbardziej pracochłonna bo trzeba wszystko podopinac na ostatnie guziczki, w dodatku kupiłam sobie dwie sukienki na poprawiny ( żeby mieć wybór ) a teraz trochę schudłam i nie wiem co robic- przerabiać je czy kupić kolejną? Aż boję się co będzie na przymiarce sukni- mam nadzieję, że nie zleci mi przez biodra

ps. ja te bolerko tak zapobiegawczo i na przekór- zawsze jak wezmę parasol z domu to nie pada wiec 18 kwiecień bedzie piekny
Mgławica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 22:27   #122
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Śluby kwietniowe

Cytat:
Napisane przez madziaranew Pokaż wiadomość
Napisane przez agus87
hej dziewczyny, jak wam ida przygotowania ??
ja powoli zaczynam zakupiac bielizne, buciki zamowilam, czekam na telefon z przymiarka sukni slubnej

ciekawe jaka w tym roku bedzie wiosna...

Początek marca to już początek wiosny – suchy i słoneczny. Temperatura będzie dochodzić nawet do 18 stopni C. Wiosna zacznie się zdecydowanym i mocnym akcentem właśnie w pierwszych dnia marca. Także kwiecień i maj będą słoneczne i suche – meteorolodzy

Kwiecień bardzo ciepły i suchy Wiosna zacznie się mocnym akcentem. Będzie nie tylko bardzo słonecznie i sucho, ale również bardzo ciepło, a w drugiej połowie miesiąca także gorąco. Temperatura może sięgać w cieniu maksymalnie 25 stopni. Kwiecień będzie więc kolejnym miesiącem z temperaturą powyżej normy wieloletniej.





ja wierze agus87 i sie nie martwie o pogode
Bolerko mam z atlasu a ta godz to da sie wytrzymac w kosciele

ojjj strasznie mi milo, ale z tego co obserwuje to jak narazxie sie nie sprawdza
Cytat:
Napisane przez Nindża Pokaż wiadomość
ja juz powoli zaczynam szalec z radosci! niecaly miesiac dokladnie 26 dni! a jak tam Wy Kochaniutkie?
ja tez zaczelam szalec-z nerwow! nie dosc, ze mam sale w rozbiorce-na co kobieta wlascicielka zapewnia, ze zdaza dokonczyc przebudowe i srodek remontowac i nawet otynkuja
ale jestem taka nerwowa, ze masakra....
przymairke mam miec jakos koniec marca...
a pogoda za oknem okropiczna!! leje, zimno, wieje, ehhh
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 08:26   #123
agus231
Przyczajenie
 
Avatar agus231
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bełchatów
Wiadomości: 7
Dot.: Śluby kwietniowe

Madziaranew ja też myślę o kuli z margaretek ale tylko z białych Zastanawiam się też nad tymi kwiatami we włosy, ale nie wiem czy wytrzymają tyle czasu... A przymiarkę mam dzisiaj, już drugą Nie mogę się doczekać
__________________
... by liczył się każdy dzień
agus231 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 12:15   #124
Nindża
Rozeznanie
 
Avatar Nindża
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 517
Dot.: Śluby kwietniowe

a mnie jakas infekcja lapie...cos mnie lupie w plecach,maly kaszel, bolace wezly chlonne...niby nie odczuwam az tak bardzo i normalnie bym sie nie przejela..,ale to,ze mamy slub 12 kwietnia przesadzilo o wizycie u lekarza w sobote ;P jakis szybki antybiotyk i sie wylecze...dziewczyny a myslicie o zapobieganiu opryszczki? ja mam ten wirus,wiec poprosze lekarza,zeby mi przepisal lek przeciw-bierze sie go tydzien przed "wydarzeniem",a tak naprawde przed makijazem permanentnym ust podobno wczoraj sppowiedz pierwsza zaliczylismy ))
Nindża jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 14:13   #125
Mgławica
Rozeznanie
 
Avatar Mgławica
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 736
Dot.: Śluby kwietniowe

my pierwszą spowiedź robiliśmy po spisaniu protokołu, wiec około stycznia- druga zrobię albo w ramach rekolekcji wielkopostnych lub tuż przed ślubem

co to za lek na opryszczkę? bo mi tez czasami wyskakuje w najmniej odpowiednich momentach wiec dobrze byłoby się zabezpieczyć
Mgławica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 14:21   #126
Emilia 261
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1
Dot.: Śluby kwietniowe

Ja też wychodzę za mąż 25.04. i też mam podobne dylematy

O pogode się nie martwie ..moja kuzynka brała ślub w kwietniu ( też 25 i było pięknie ...

---------- Dopisano o 15:21 ---------- Poprzedni post napisano o 15:14 ----------

Poszukuje kogoś kto mógłby mi doradzić w sprawie kwiatków .. niestety mam ogromny problem z wyborem...

Edytowane przez Emilia 261
Czas edycji: 2009-03-18 o 14:18
Emilia 261 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 18:59   #127
madziaranew
Rozeznanie
 
Avatar madziaranew
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 795
Dot.: Śluby kwietniowe

Cytat:
Napisane przez Emilia 261 Pokaż wiadomość
Ja też wychodzę za mąż 25.04. i też mam podobne dylematy

O pogode się nie martwie ..moja kuzynka brała ślub w kwietniu ( też 25 i było pięknie ...

---------- Dopisano o 15:21 ---------- Poprzedni post napisano o 15:14 ----------

Poszukuje kogoś kto mógłby mi doradzić w sprawie kwiatków .. niestety mam ogromny problem z wyborem...
Witam serdecznie .
W sprawie kwiatow to wejdz na,, bukiety slubne" na wizaz:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?threadid=140822
tam napewno znajdziesz pomoc, ja znalazlam

---------- Dopisano o 18:59 ---------- Poprzedni post napisano o 17:57 ----------

Cytat:
Napisane przez agus231 Pokaż wiadomość
Madziaranew ja też myślę o kuli z margaretek ale tylko z białych Zastanawiam się też nad tymi kwiatami we włosy, ale nie wiem czy wytrzymają tyle czasu... A przymiarkę mam dzisiaj, już drugą Nie mogę się doczekać

Ja bede mial margaretke we wlosach ,ale jeszcze nie mialm probnej fryzury, dopiero tydzien przed slubemmam nadzieje ze bedzie wszystko ok
sukienke mam juz w domu a za tydzien przymierze boje sie ze schudlam i bedzie problem
madziaranew jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-18, 20:27   #128
Nindża
Rozeznanie
 
Avatar Nindża
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 517
Dot.: Śluby kwietniowe

Cytat:
Napisane przez Mgławica Pokaż wiadomość
co to za lek na opryszczkę? bo mi tez czasami wyskakuje w najmniej odpowiednich momentach wiec dobrze byłoby się zabezpieczyć
dowiem sie dokladnei i napisze jutro,albo pojutrze...
Nindża jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-19, 10:01   #129
Kasiulinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 70
GG do Kasiulinka
Dot.: Śluby kwietniowe

Dziewczyny i gdzie te lipcowe temperatury pod koniec marca Na razie pełen spokój i luz ale jak za rok tak bedzie to .....straszna panikara ze mnie a pozatym nie znosze zimy
Co do opryszczki to tez szukam jakiegoś specyfiku co mi zagwarantuje spokój ducha w tym czasie bo największemu wrogowi nie życze tego świństwa na ustach na własnym ślubie..... ja niestety dosyć czesto to paskudztwo mam na wargach
Jak znajdziecie ta magiczną miksturę to prosze o info
__________________
17 Kwietnia 2010
http://suwaczki.maluchy.pl/sl-29740.png
Kasiulinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-19, 23:04   #130
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Śluby kwietniowe

Cytat:
Napisane przez Kasiulinka Pokaż wiadomość
Dziewczyny i gdzie te lipcowe temperatury pod koniec marca Na razie pełen spokój i luz ale jak za rok tak bedzie to .....straszna panikara ze mnie a pozatym nie znosze zimy
Co do opryszczki to tez szukam jakiegoś specyfiku co mi zagwarantuje spokój ducha w tym czasie bo największemu wrogowi nie życze tego świństwa na ustach na własnym ślubie..... ja niestety dosyć czesto to paskudztwo mam na wargach
Jak znajdziecie ta magiczną miksturę to prosze o info
pod koniec kwietnia maja takowe byc
wczoraj w dzien dobry tvn mowili, ze marcowa pogode ma nam wynagrodzic kwiecien;] ma byc do 25 stopni ciepla
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-21, 13:46   #131
olala10
Raczkowanie
 
Avatar olala10
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 47
GG do olala10
Dot.: Śluby kwietniowe

hej dziewczyny. Ja też biorę ślub 25 kwietnia. Dostałam z salonu wypożyczony welon, żebym mogła na spokojnie go przymierzyać po czesaniach kolejnych fryzur próbnych. I tu moje pytanko. Czy one wszystkie są takie sztywne i trudne do utrzymania w ładzie podczas wiercenia się? Są dostępne jakieś delikatniejsze materiały? Należe do osób ruchliwych, a welon jest niesforny...;( nie chce wyglądać jak miotła po kilku tańcach, ani martwić się ciągłym poprawianiem sztywnego welonu...
olala10 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-22, 10:37   #132
Agape007
Zadomowienie
 
Avatar Agape007
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 480
Dot.: Śluby kwietniowe

Ja kupiłam sobie taki z tiulu. Jest miękki i raczej nie będę miała z nim problemów, że jest niesforny.
__________________
Oleńka: http://suwaczki.maluchy.pl/li-45443.png

58 57,5 57 56,5 56 55,5 55!!
Agape007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-22, 13:38   #133
Nindża
Rozeznanie
 
Avatar Nindża
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 517
Dot.: Śluby kwietniowe

HEVIRAN-lek przeciw opryszczce! na recepte chyba...moja Pani doktor przepisala mi to.
Nindża jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-22, 20:26   #134
Mgławica
Rozeznanie
 
Avatar Mgławica
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 736
Dot.: Śluby kwietniowe

Cytat:
Napisane przez Nindża Pokaż wiadomość
HEVIRAN-lek przeciw opryszczce! na recepte chyba...moja Pani doktor przepisala mi to.
uuu myślałam, że może coś innego ... nie chce zniechęcać ale wczoraj właśnie zakończyłam branie tego leku (zapobiegawczo wypisanego przez dermatologa) bo też mi się opryszczki zdarzają a dzisiaj z samego rana patrzę a tu na ustach pojawiło się paskudztwo więc najbliższe dwa tygodnie z głowy i mam nadzieję, że nie rozlezie się bardziej może na was lepiej podziała bo ja jestem obecnie przemeczona i osłabiona wiec to najlepszy okres na atak wirusa
Mgławica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-23, 10:20   #135
Nindża
Rozeznanie
 
Avatar Nindża
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 517
Dot.: Śluby kwietniowe

Cytat:
Napisane przez Mgławica Pokaż wiadomość
uuu myślałam, że może coś innego ... nie chce zniechęcać ale wczoraj właśnie zakończyłam branie tego leku (zapobiegawczo wypisanego przez dermatologa) bo też mi się opryszczki zdarzają a dzisiaj z samego rana patrzę a tu na ustach pojawiło się paskudztwo więc najbliższe dwa tygodnie z głowy i mam nadzieję, że nie rozlezie się bardziej może na was lepiej podziała bo ja jestem obecnie przemeczona i osłabiona wiec to najlepszy okres na atak wirusa
o nieeee!!!!!!!!
Nindża jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 15:21   #136
madziaranew
Rozeznanie
 
Avatar madziaranew
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 795
Dot.: Śluby kwietniowe

a tu cicho, chyba wszystkie zajete przygotowaniami
ja niestety za duzo nie moge zrobic na odleglosc, ale za tydzien juz bede w Pl . narazie tylko mysl i planuje
niestety nie wszystko piojdzie jak sobie wymarzylam taki moj los!!!!
pozdrawiam Was
madziaranew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 07:54   #137
vanilli
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 21
Dot.: Śluby kwietniowe

i jak sie czujecie kochane przed tym wielkim dniem?jedyne co mnie martwi to pogoda,miala byc piekna wiosna a tu snieg i grad....w poniedzialek jade na przymiarke sukni i zastanawiam sie nad kupnem futerka zamiast zakietu....oby nie bylo przydatne
vanilli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 08:35   #138
Agape007
Zadomowienie
 
Avatar Agape007
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 480
Dot.: Śluby kwietniowe

Cytat:
Napisane przez vanilli Pokaż wiadomość
i jak sie czujecie kochane przed tym wielkim dniem?jedyne co mnie martwi to pogoda,miala byc piekna wiosna a tu snieg i grad....w poniedzialek jade na przymiarke sukni i zastanawiam sie nad kupnem futerka zamiast zakietu....oby nie bylo przydatne
Hmmm... No własnie pogoda. Jak narazie kiepska. Ale jeszcze jest sporo czasu, więc na pewno się rozpogodzi. Nie martwmy się Kochane, bo szkoda tylko naszej urody, a i tak przeciez nic w tej kwestii nie zrobimy....

Będzię pięknie !!! Zobaczycie.
__________________
Oleńka: http://suwaczki.maluchy.pl/li-45443.png

58 57,5 57 56,5 56 55,5 55!!
Agape007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 22:42   #139
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Śluby kwietniowe

Cytat:
Napisane przez vanilli Pokaż wiadomość
i jak sie czujecie kochane przed tym wielkim dniem?jedyne co mnie martwi to pogoda,miala byc piekna wiosna a tu snieg i grad....w poniedzialek jade na przymiarke sukni i zastanawiam sie nad kupnem futerka zamiast zakietu....oby nie bylo przydatne
moim zdaniem futerko to przesada...
ja tez mam jutro przymiarke i uwazam, ze moje bolerko, ktore bede miec na dlugi rekaw z koronki wystarczy,
pogoda ma sie gwaltownie poprawic, caly czas o tym trabia, poza tym w kwietniu ( prawie maju) w futerku wyskocze? niee
co najwyzej to bolerko z atlasu na dlugi rekaw, ale to nie dla mnie
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-27, 11:01   #140
vanilli
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 21
Dot.: Śluby kwietniowe

masz racje,ale jakas przedslubna panika mi sie wlaczylaa 25 kwietnia bede zaklinac o sloneczna pogodeod wczoraj zaczelam akcje opalania i licze ze przez najblizsze 3 tygodnie z corki mlynarza przyrumienie sie choc troche,a jak wasze robienie sie na bostwo?
vanilli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 12:01   #141
popscene
Wtajemniczenie
 
Avatar popscene
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 828
Dot.: Śluby kwietniowe

Cytat:
Napisane przez vanilli Pokaż wiadomość
masz racje,ale jakas przedslubna panika mi sie wlaczylaa 25 kwietnia bede zaklinac o sloneczna pogodeod wczoraj zaczelam akcje opalania i licze ze przez najblizsze 3 tygodnie z corki mlynarza przyrumienie sie choc troche,a jak wasze robienie sie na bostwo?
A ja dostałam dziś okres i jeśli uznać, że jednak mi się cykle wyregulowały po odstawieniu tabletek, to okres wypada mi dokładnie 25.kwietnia w ślub, zarąbiście Ja byłam na próbnym makijażu i fryzurze, jestem zadowolona, umówiłam się już na farbowanie i regulację i hennę brwi, doczepianie rzęs i malowanie paznokci. Oprócz tego zaczynam akcję bieganiową wraz z poprawą pogody jak również regularne peelingi ciała, żeby skóra olśniewała. No i to chyba na tyle. Zaczęłam też brać folik, bo kto wie czy się nie przyda
Dzisiaj już dwie osoby dzwoniły potwierdzić przyjazd (8 osób potwierdzonych). Machina zaczyna się rozkręcać, ja siedzę i oglądam bukiety i co raz bardziej jest mi wszystko jedno.
__________________
Nasz ślub:
http://www.suwaczek.pl/cache/c42df736fc.png

Edytowane przez popscene
Czas edycji: 2009-03-27 o 12:03 Powód: dopisek
popscene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 13:09   #142
Agape007
Zadomowienie
 
Avatar Agape007
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 480
Dot.: Śluby kwietniowe

Popscene, a nas 8 osób zostało do potwierdzenia Mieli potwierdzać do 24.03. a tu masz. Zawsze muszą znaleźć się jakies osoby z "długim ogonem".

Vanilli tylko uważaj z tym solarium, żebys tylko sobie nie zaszkodziła. Kiedyś pracowałam w solarium i wiem co laski wyprawiały przed ślubem, żeby być opalone. Wierzę, że będziesz opalać się "z głową". A i jeszcze jedno, jak juz bedziesz modliła się o ładną pogodę na 25-go to może pomodlisz się także na 24-go kwietnia. Wtedy jest nasz ślub

Moje robienie się na bóstwo jakoś tak odkładam w czasie... Bo myśle "jeszcze dużo czasu..." Co prawda chodze już na solarium, ale tylko raz w tygodniu, więc ta moja opaleniazna nie jest imponująca. Od kwietnia nadrobię.
Martwię się trochę o moje dłonie. A raczej skórki wokół paznokci, są okropne. Smaruję je oliwką, a one i tak są brzydkie. Macie jakieś sprawdzone sposoby na piękne dłonie i paznokcie???
__________________
Oleńka: http://suwaczki.maluchy.pl/li-45443.png

58 57,5 57 56,5 56 55,5 55!!
Agape007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 13:36   #143
popscene
Wtajemniczenie
 
Avatar popscene
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 828
Dot.: Śluby kwietniowe

Agape, nie mam żadnych sposobów. Mam tylko parafinę z Bielendy i po niej skóra jest miła na dłoniach.
U nas goście mają czas do końca marca, a ostatecznie w restauracji mamy potwierdzić całą liczbę w poniedziałek przed weselem, więc się aż tak bardzo nie spieszy
__________________
Nasz ślub:
http://www.suwaczek.pl/cache/c42df736fc.png
popscene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 15:15   #144
vanilli
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 21
Dot.: Śluby kwietniowe

agape dzieki za rade,na pewno bede opalac sie rozwaznie,bo ktora z nas w dniu slubu chcialaby zozstac pieczonym kurczaczkiemna pewno nie ja
co do modłow to swietny sposob na biznes mysle ze takie nadworne panie modlace sie znalazlyby swoja nisze u wszystkich przyszlych panien mlodych nie ma co bedzie ladnie i tyle....ps.a wiecie ze to podobno deszcz przynosi mlodym szczescie
a jesli chodzi o ladne lapki to ja polecam nakremowac solidnie dlonie zwyklym kremem i wlozyc je w goracy recznik na kwadrans
vanilli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 16:41   #145
Nindża
Rozeznanie
 
Avatar Nindża
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 517
Dot.: Śluby kwietniowe

a nam zostaly 2 tygodnie i 1 dzien-co do solarium to ja sie boje tych lamp i zwlekam...moze dzis pojde na maly 1wszy seansik,mam kuracje na twarz-stosuje e.lauder advanced night repair, oczyszczam pory Kanebo i myje twarz 2 krokami Kanebo,maski robie oczyszczajace...peelingi robie zawsze,stopy mi zostaly-moze sie umowie na jakis boski pedicure z masazem...hmmm.dlonmi zajmie sie przyjaciolka-manicurzystka,wlosami kumpelka-fryzjerka,makijaz i brwi robie sama...jestem kosmetyczka i wizazystka...jakies witaminki polkne i wszystko chyba. A TZ tez wysle na solarium,zeby kolorow nabral,dam witaminki do lykania, manicure ladny sie zrobi i bedzie sliczny...hehe jestem spokojna na zewnatrz,ale w srodku...podniecenie mnie ogarnia,pozdrawiam Kwietnioweczki ***
Nindża jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-28, 18:40   #146
Agape007
Zadomowienie
 
Avatar Agape007
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 480
Dot.: Śluby kwietniowe

Cytat:
Napisane przez Nindża Pokaż wiadomość
a nam zostaly 2 tygodnie i 1 dzien-co do solarium to ja sie boje tych lamp i zwlekam...moze dzis pojde na maly 1wszy seansik,mam kuracje na twarz-stosuje e.lauder advanced night repair, oczyszczam pory Kanebo i myje twarz 2 krokami Kanebo,maski robie oczyszczajace...peelingi robie zawsze,stopy mi zostaly-moze sie umowie na jakis boski pedicure z masazem...hmmm.dlonmi zajmie sie przyjaciolka-manicurzystka,wlosami kumpelka-fryzjerka,makijaz i brwi robie sama...jestem kosmetyczka i wizazystka...jakies witaminki polkne i wszystko chyba. A TZ tez wysle na solarium,zeby kolorow nabral,dam witaminki do lykania, manicure ladny sie zrobi i bedzie sliczny...hehe jestem spokojna na zewnatrz,ale w srodku...podniecenie mnie ogarnia,pozdrawiam Kwietnioweczki ***
No no no super.....

Tak sobie myślę... Bo generalnie peelingii na twarz to trochę mijają się z opalaniem (no chyba, że ktoś nie opala twarzy), bo "ścierają" opaleniznę. Wiem, dziwne, ale tak jest. Taka mała rada, najlepiej zrobic peeling przed samym opalaniem (jeżeli mówimy o delikatnym peelingu) lub co najmniej następnego dnia po opalaniu.

Tak z innej beczki... W ogóle do mnie nie dociera, że to już niebawem....
__________________
Oleńka: http://suwaczki.maluchy.pl/li-45443.png

58 57,5 57 56,5 56 55,5 55!!

Edytowane przez Agape007
Czas edycji: 2009-03-28 o 18:41
Agape007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-28, 21:08   #147
Nindża
Rozeznanie
 
Avatar Nindża
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 517
Dot.: Śluby kwietniowe

Cytat:
Napisane przez Agape007 Pokaż wiadomość
No no no super.....

Tak sobie myślę... Bo generalnie peelingii na twarz to trochę mijają się z opalaniem (no chyba, że ktoś nie opala twarzy), bo "ścierają" opaleniznę. Wiem, dziwne, ale tak jest. Taka mała rada, najlepiej zrobic peeling przed samym opalaniem (jeżeli mówimy o delikatnym peelingu) lub co najmniej następnego dnia po opalaniu.

Tak z innej beczki... W ogóle do mnie nie dociera, że to już niebawem....
z tym peelingiem to wiem...zawsze przed opalaniem tylko,ze peeling wyrownuje koloryt,a nie sciera opalenizne-w kazdym razie efekt rzeczywiscie jest jakby jasniejszej skory,ale to dlatego,ze zdarlysmy naskorek zrogowacialy-dlatego wracam do sedna sprawy-peelingujemy sie przed opalaniemo ile pojde w koncu na solarium do mnie tez niezbyt dociera
Nindża jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-28, 23:01   #148
Agape007
Zadomowienie
 
Avatar Agape007
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 480
Dot.: Śluby kwietniowe

No to może natryski brązujące (czy jak tam się to nazywa)...
__________________
Oleńka: http://suwaczki.maluchy.pl/li-45443.png

58 57,5 57 56,5 56 55,5 55!!
Agape007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-29, 23:31   #149
Nindża
Rozeznanie
 
Avatar Nindża
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 517
Dot.: Śluby kwietniowe

Cytat:
Napisane przez Agape007 Pokaż wiadomość
No to może natryski brązujące (czy jak tam się to nazywa)...
nie nie! mysle,ze wybiore solarium..od wtorku zaczne!koniecznie!
Nindża jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-30, 08:33   #150
Agape007
Zadomowienie
 
Avatar Agape007
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 480
Dot.: Śluby kwietniowe

ja mam zamiar od 1 kwietnia chodzić regularnie do solarium. Mam zamiar 3 razy w tygodniu przez 2 najbliższe tygodnie, a ten tydzień po świętach i przed ślubem góra 2 razy. nie chce być tak mocno opalona. Do tej pory tez chodziła, ale w sumie tylko raz na tydzień i raczej jestem tylko podrumieniona.

W środę idę ustalić menu i zamówić ciasto oraz tort. Na szczęście zlecę to restauracji, w której będziemy mięli wesele więc nie musze się o nic martwić.
__________________
Oleńka: http://suwaczki.maluchy.pl/li-45443.png

58 57,5 57 56,5 56 55,5 55!!
Agape007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:33.