Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72 - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-03-31, 13:14   #301
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
A lodówka, którą polecasz to właśnie ta, którą wybrałam jako opcję bez zabudowy. Bardzo pojemna jest w stosunku do tych w zabudowie. Tylko, że ja będę miała klasyczną kuchnię i nie wiem, czy taki inox będzie mi pasować. Biję się z myślami. Powiedz mi proszę, czy nie za mało masz półeczek w środku? Bo w stosunku do tej, którą mam teraz w zabudowie wydaje mi się malutko. I najważniejsze, czy jest cicha?
Ja mam kuchnię pół na pól - jedna ściana w białym angielskim stylu, szafki częśc przeszkolna od środka podświetlona a druga ściana na nowocześnie wszystko otwierane na dotyk w kolorze szarym - i z tej strony mam lodówkę
Nas jest dwójka ale wege w dodatku świrów żywieniowych więc mega dużo świeżych warzyw mamy, zawsze 4 rodzaje mleka roślinnego otwarte w lodówce, 10 kilo brokuł ugotowanych na parze itd. no na full wypełniona jest, 3 szuflady w zamrażarce są całkiem pojemne
myślę że 4 osobowa normlana rodzina będzie zadowolona z tej lodówki
jestem osobą wyczuloną na dzwięki (nie mam w domu zegarów, śpię w zatyczkach itd) i nie zauważyłam aby była głośna - ale moja płyta indukcyjna także nie wydaje żadnych dzwieków - może kwestia dobrych garnków?
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-31, 13:15   #302
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
Płyty ceramiczne działają na zasadzie nagrzewania się (w środku jest grzałka), grzeją nawet jak nic na nich nie stoi. Trzeba uważać żeby czegoś nie postawić, np. plastikowego i nie włączyć palnika. Indukcyjna grzeje tylko jak stoi na niej odpowiedni garnek. Nagrzewa się moim zdaniem mniej wokół garnka niż ceramiczna. Najlepiej to widać jak coś wykipi, np. mleko: u moich rodziców na ceramicznej masakra, straszny smród spalenizny i właściwie zdrapywanie resztek, u mnie na indukcyjnej trzeba było zetrzeć mokrą szmatką i już
BRAWO! Plus płyty elektryczne bardzo długo stygną i dłużej się nagrzewają
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-31, 14:04   #303
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
BRAWO! Plus płyty elektryczne bardzo długo stygną i dłużej się nagrzewają
dla mnie to akurta plus. tak od 20 lat gotuje i stad pewnie indukcja mnie nie urzekla

W temacie chleba i drozdzy, otworzylam nowe opakowanie duze drozdzy suchych i ciastoo na focaccie rosnie jak szalone! Czyli poprzednie drozdze jakie mialam musialy byc zlezale.....
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-31, 16:30   #304
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
Ja mam wolnostojące Liebhera i niestety chłodziarka do cichych nie należy, ale słychać tylko w nocy, co nie przeszkadza, bo na górze w sypialniach nie słyszę
Też mam teraz liebherra. Tylko w zabudowie. Czasem ją słyszę, ale nie jest źle. Niestety jest zdecydowanie za mała w środku. Dlatego wątpię w sens lodówki w zabudowie. Poszłabym do sklepu, może miałabym lepsze spojrzenie na wszystko.
[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;87708597]Cześć wszystkim





Co do kuchenki, to mam indukcyjną. Wcześniej miałam do czynienia z elektryczną i gazową. Indukcja ZNACZNIE lepsza niż gaz, podobna do elektrycznej. Mam firmy AEG i cóż - brzęczy Ale jakoś mi to nie przeszkadza. Zagłuszam okapem
Co do lodówki. Z doświadczenia powiem tak - lepiej wybrać praktyczniejsze rozwiązanie. Pies trącał estetykę. Zresztą mnie nie podoba się lodówka w szafie, ale to oczywiście indywidualna sprawa. Brałabym większą i wolnostojącą.


A w kwestii zdrowia - coś mnie od paru dni męczy suchy kaszel Wcześniej nie czułam się zbyt dobrze - miałam dreszcze i czułam się jakoś tak... osłabiona. Ale gorączki nie było, bólu mięśni też nie. Wypiłam parę razy na noc gripex czy co to tam jest, i czuję się dobrze, ale w sobotę dostałam tego dziwnego kaszlu. Chcę być królową, ale bez korony ! Nigdzie nie łażę - żeby nie było.

Czy tylko mnie wkurza nowa szata graficzna i 'nawigacja' na stronie Sephory ? Wszystko mi tam jakoś pływa, rusza się...masakra to jest, kto to wymyślił ? Poza tym jak wpisuję kod pocztowy wiochy, na której teraz mieszkam, to twierdzi, że coś takiego nie istnieje i narzuca mi kod wioski sąsiedniej Nie mogłam złożyć zamówienia przez to.

Na szczęście [/QUOTE]
Dużo zdrowia Ci życzę! Oby to było tylko podrażnienie z braku wychodzenia (ogrzewanie, kurz itd).Mam nadzieję, że wszystko przejdzie!


Strona sephory jest przefatalna! Nie wiem, co za gamoń to klepnął

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
jak zaczely sie problemy moje to wlasnie w nocy slyszalam takie wysokie dzwieki jak bylo cicho. Tylko ja slyszalam..... chociaz TZ tez wyczulony na halas. Dopiero po kilku dniach skojarzylam ze to moje szumy uszne : hahaha: normalnie odglosy dnia tlumily te szumy a w pedzie w jakim wowczas zylam to chwili spokoju nie bylo dopiero jak kladlam sie spac. no i wyszlo, szumy ucha byly spowodowane zaburzeniami krazenia krwi w mozgu ktore to wplywalo na ucho srodkowe i stad takie dzwieki. po leczeniu to moje prawe ucho jest strasznie wrazliwe na wysokie dzwieki. a juz wizyta w dziale miesnym/rbnym/czy sery gdzie sa te wszelkie lampy owadobojcze to dla mnie koszmar jest.

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:32 ----------




duzo zdrowia!!!!! Oby szybko kaszel przeszedl.
Dla wszystkich zdrowia zycze.

Ja nawet na S. nie wchodze odkad sie zaczely problemy. Mysle ze marki selektywne beda musialy niezle promocje zrobic aby utrzymac jako taka sprzedaz. Przyklad chyba ze wczoraj EL 2 kremy w cenie jednego....gdzie kiedys 30% znizi to oferta roku byla.
Współczuję problemów. Nic nie można z tym zrobić? Dużo zdrówka!



Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Ja mam kuchnię pół na pól - jedna ściana w białym angielskim stylu, szafki częśc przeszkolna od środka podświetlona a druga ściana na nowocześnie wszystko otwierane na dotyk w kolorze szarym - i z tej strony mam lodówkę
Nas jest dwójka ale wege w dodatku świrów żywieniowych więc mega dużo świeżych warzyw mamy, zawsze 4 rodzaje mleka roślinnego otwarte w lodówce, 10 kilo brokuł ugotowanych na parze itd. no na full wypełniona jest, 3 szuflady w zamrażarce są całkiem pojemne
myślę że 4 osobowa normlana rodzina będzie zadowolona z tej lodówki
jestem osobą wyczuloną na dzwięki (nie mam w domu zegarów, śpię w zatyczkach itd) i nie zauważyłam aby była głośna - ale moja płyta indukcyjna także nie wydaje żadnych dzwieków - może kwestia dobrych garnków?
A jaką masz płytę?
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-31, 19:12   #305
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Wlasnie mialam was pytac o to samo, ale juz doczytalam, ze tez marudzicie na nowa stronke syfory... tragedia a poprzednia mi sie nawet bardziej podobala od stronki z D... teraz sa obie tragiczne.. eh problemy trzeciego swiata

Czy ktoras z was ma bieznie? Wymyslilam sobie kupno i nie wiem ktory wziac model...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-31, 20:08   #306
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Też mam teraz liebherra. Tylko w zabudowie. Czasem ją słyszę, ale nie jest źle. Niestety jest zdecydowanie za mała w środku. Dlatego wątpię w sens lodówki w zabudowie. Poszłabym do sklepu, może miałabym lepsze spojrzenie na wszystko.

Dużo zdrowia Ci życzę! Oby to było tylko podrażnienie z braku wychodzenia (ogrzewanie, kurz itd).Mam nadzieję, że wszystko przejdzie!


Strona sephory jest przefatalna! Nie wiem, co za gamoń to klepnął


Współczuję problemów. Nic nie można z tym zrobić? Dużo zdrówka!




A jaką masz płytę?
W sklepach też nie wszystkie modele są, ja swoją kupowałam po obejrzeniu podobnej. Zaoszczędziłam i nie wzięłam w inox i teraz żałuję. Emalia wygląda źle na zewnątrz, w środku jak nowa. W Liebherach wolnostojących psują się uchwyty do otwierania i trzeba wymieniać.
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-31, 22:16   #307
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Wlasnie mialam was pytac o to samo, ale juz doczytalam, ze tez marudzicie na nowa stronke syfory... tragedia a poprzednia mi sie nawet bardziej podobala od stronki z D... teraz sa obie tragiczne.. eh problemy trzeciego swiata

Czy ktoras z was ma bieznie? Wymyslilam sobie kupno i nie wiem ktory wziac model...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam bieżnie w domu, już ponad 10 lat, staruszka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-03-31, 22:27   #308
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość


Współczuję problemów. Nic nie można z tym zrobić? Dużo zdrówka!
Po leczeniu ktore trwalo kilka miesiecy szumy ustaly, ale wrazliwosc pozostala. Czasem wieksza, czasem mniejsza. Jak szybko zjezdzamy z gor po wysilku to wieksza. Zle znosze teraz start samolotami, ale moge latac , podczas leczenia kategorycznie zabronione bylo latanie. To moze byc uwarunkowanie genetyczne bo moja mama miala rowniez problemy i naczynia krwionosne zrobily sobie siatke polaczen wokol glownych naczyn dodatkowo, tak jakby chcialy miec wiecej dostepu. Pozyjemy , zobaczymy, lekarze mowia czesto mniej stresu...tylko swiat w jakim zyjemy nie bardzo sprzyja relaksowi. Moze to wina ze moja krew leniwa jak jest jak ja
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-01, 07:18   #309
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
A jaką masz płytę?
Białą ELECTROLUX EHI 6540FW1
Wcześniej miałam czarną nie pamiętam jakiej marki i też była ok ale na czerni wszystko natychmiast widać - kocie łapki, smugi..
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-01, 09:45   #310
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Po leczeniu ktore trwalo kilka miesiecy szumy ustaly, ale wrazliwosc pozostala. Czasem wieksza, czasem mniejsza. Jak szybko zjezdzamy z gor po wysilku to wieksza. Zle znosze teraz start samolotami, ale moge latac , podczas leczenia kategorycznie zabronione bylo latanie. To moze byc uwarunkowanie genetyczne bo moja mama miala rowniez problemy i naczynia krwionosne zrobily sobie siatke polaczen wokol glownych naczyn dodatkowo, tak jakby chcialy miec wiecej dostepu. Pozyjemy , zobaczymy, lekarze mowia czesto mniej stresu...tylko swiat w jakim zyjemy nie bardzo sprzyja relaksowi. Moze to wina ze moja krew leniwa jak jest jak ja
Współczuję nadwrażliwości, miałam taką po stanie zapalnym, najgorsze było zamykanie drzwi samochodu
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-01, 11:07   #311
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
Ja mam bieżnie w domu, już ponad 10 lat, staruszka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Obawiam sie, ze kupie, pobiegam raz czy dwa i pojdzie do kata

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-04-01, 12:09   #312
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Obawiam sie, ze kupie, pobiegam raz czy dwa i pojdzie do kata

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie by było tak samo Rower jeszcze za wieszak się nadaje Był u kolejnych znajomych i już oddali
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-01, 12:53   #313
Werxx3
Rozeznanie
 
Avatar Werxx3
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 930
GG do Werxx3
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Dziewczyny a jaki piekarnik polecacie do zabudowy? Bardzo lubię piec ciasta, obiady też często robimy w piekarniku. Zastanawiam się nad tymi https://www.euro.com.pl/piekarniki-d...eoe7p31z.bhtml
https://www.euro.com.pl/piekarniki-d...eod6p71x.bhtml
Myślałam jeszcze o dual cook samsunga, ale podobno przereklamowany.
Werxx3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-01, 13:32   #314
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Dzień dobry!

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Po leczeniu ktore trwalo kilka miesiecy szumy ustaly, ale wrazliwosc pozostala. Czasem wieksza, czasem mniejsza. Jak szybko zjezdzamy z gor po wysilku to wieksza. Zle znosze teraz start samolotami, ale moge latac , podczas leczenia kategorycznie zabronione bylo latanie. To moze byc uwarunkowanie genetyczne bo moja mama miala rowniez problemy i naczynia krwionosne zrobily sobie siatke polaczen wokol glownych naczyn dodatkowo, tak jakby chcialy miec wiecej dostepu. Pozyjemy , zobaczymy, lekarze mowia czesto mniej stresu...tylko swiat w jakim zyjemy nie bardzo sprzyja relaksowi. Moze to wina ze moja krew leniwa jak jest jak ja
Oby było lepiej. Ja też jestem wrażliwa na zmiany ciśnienia. Szumi mi w uszach nawet jak wjeżdżamy na małą górkę. Czasem też w windzie. Niezbyt przyjemne to jest
Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Białą ELECTROLUX EHI 6540FW1
Wcześniej miałam czarną nie pamiętam jakiej marki i też była ok ale na czerni wszystko natychmiast widać - kocie łapki, smugi..
Dzięki. Też mam electrolux wybrany. Zastanawiam się tylko czy 4 czy 5 "palników"
Cytat:
Napisane przez Werxx3 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jaki piekarnik polecacie do zabudowy? Bardzo lubię piec ciasta, obiady też często robimy w piekarniku. Zastanawiam się nad tymi https://www.euro.com.pl/piekarniki-d...eoe7p31z.bhtml
https://www.euro.com.pl/piekarniki-d...eod6p71x.bhtml
Myślałam jeszcze o dual cook samsunga, ale podobno przereklamowany.
Ten drugi mam wybrany. Ma bardzo dobre opinie. Chciałam też pokrętła, bo moje chłopaki elektroniki w piekarniku nie ograną
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-01, 15:06   #315
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
Współczuję nadwrażliwości, miałam taką po stanie zapalnym, najgorsze było zamykanie drzwi samochodu
niezbyt przyjemne to prawda ale sa gorsze choroby wiec nie narzekam.

---------- Dopisano o 15:06 ---------- Poprzedni post napisano o 14:45 ----------

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Dzień dobry!


Oby było lepiej. Ja też jestem wrażliwa na zmiany ciśnienia. Szumi mi w uszach nawet jak wjeżdżamy na małą górkę. Czasem też w windzie. Niezbyt przyjemne to jest

Dzięki. Też mam electrolux wybrany. Zastanawiam się tylko czy 4 czy 5 "palników"

Ten drugi mam wybrany. Ma bardzo dobre opinie. Chciałam też pokrętła, bo moje chłopaki elektroniki w piekarniku nie ograną


tez tak wybieralam aby TZ ogarnal piekarnik, temperatura jedno pokretlo/ chowane/ drugie pokretlo funkcje. guziczki z programowaniem czasu itp chyba nigdy nawet nie byly uzywane.....
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-01, 22:22   #316
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

halo!!!! gdzie sa denka???? CZekam!!!
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-01, 23:34   #317
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
halo!!!! gdzie sa denka???? CZekam!!!

no ja tez sie zastanawiam
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-02, 05:54   #318
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Obawiam sie, ze kupie, pobiegam raz czy dwa i pojdzie do kata

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie bieżnia nie jest w intensywnym używaniu i głównie do marszu/marszobiegu. Za wieszak też czasem służy ale jednak nie oddałabym..
Cytat:
Napisane przez Karola 87 Pokaż wiadomość
no ja tez sie zastanawiam
za Twoje
Moje pustaki na pewno pooglądacie, muszę je tylko obfocić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-02, 07:26   #319
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
halo!!!! gdzie sa denka???? CZekam!!!
ni ma wczoraj wyrzuciłam opakowanie po kremie nie mam tego nawyku w nowym domku, a poza tym dzisiaj zabierali śmieci, więc było sprzątanie ja mieszczuch blokowy, ogarniałam wczoraj wory na śmieci, tż oczywiście w pracy
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-04-02, 07:31   #320
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

S - pow.250zł karta podarunkowa 50zł kod pisanki

Edytowane przez korinka3
Czas edycji: 2020-04-02 o 07:32
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-02, 14:36   #321
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
U mnie bieżnia nie jest w intensywnym używaniu i głównie do marszu/marszobiegu. Za wieszak też czasem służy ale jednak nie oddałabym.. za Twoje
Moje pustaki na pewno pooglądacie, muszę je tylko obfocić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
OK czekamy w takim razie.

---------- Dopisano o 14:36 ---------- Poprzedni post napisano o 14:34 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
ni ma wczoraj wyrzuciłam opakowanie po kremie nie mam tego nawyku w nowym domku, a poza tym dzisiaj zabierali śmieci, więc było sprzątanie ja mieszczuch blokowy, ogarniałam wczoraj wory na śmieci, tż oczywiście w pracy
Moich kilka opakowan zostalo w domu.... Zanim sie nie przenieslismy to nie z robilam zdjec.
Tutaj mam kilka ktore musze zebrac do kupy.... Ale dzis moze wrzuce jak sie ogarne
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-02, 14:36   #322
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
ni ma wczoraj wyrzuciłam opakowanie po kremie nie mam tego nawyku w nowym domku, a poza tym dzisiaj zabierali śmieci, więc było sprzątanie ja mieszczuch blokowy, ogarniałam wczoraj wory na śmieci, tż oczywiście w pracy
Moich kilka opakowan zostalo w domu.... Zanim sie nie przenieslismy to nie z robilam zdjec.
Tutaj mam kilka ktore musze zebrac do kupy.... Ale dzis moze wrzuce jak sie ogarne
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-02, 21:38   #323
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

To będę pierwsza z marcowymi pustakami:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PICT0814.jpg (83,9 KB, 72 załadowań)
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-02, 21:50   #324
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
To będę pierwsza z marcowymi pustakami:
To ja pierwsza Lubię ten balsam do ust
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-02, 22:44   #325
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
To ja pierwsza Lubię ten balsam do ust
Aktualnie to mój ulubiony balsam .
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-02, 22:54   #326
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
To będę pierwsza z marcowymi pustakami:
za denko

fajny ten krem z Orientany, tez mam w kolejce...

Obejrzalam film Still ALice- bardzo dobry, zmusza do refleksji. Polecam.

Z dobrych wiadomosci to ze wyspy znajduja sie w 6tce regionow gdzie rzad byc moze wkrotce zniesie liczne ograniczenia jako ze zakazonych nie przybywa w szybkim tempie. Powoli odblokowuja sie oddzialy intensywnej terapii dla zarazonych wirusem w Hiszpanii a nowych pacjentow przybywa znacznie mniej. Oby tak dalej !!!
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-03, 05:51   #327
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
To będę pierwsza z marcowymi pustakami:
za denko
Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
za denko

fajny ten krem z Orientany, tez mam w kolejce...

Obejrzalam film Still ALice- bardzo dobry, zmusza do refleksji. Polecam.

Z dobrych wiadomosci to ze wyspy znajduja sie w 6tce regionow gdzie rzad byc moze wkrotce zniesie liczne ograniczenia jako ze zakazonych nie przybywa w szybkim tempie. Powoli odblokowuja sie oddzialy intensywnej terapii dla zarazonych wirusem w Hiszpanii a nowych pacjentow przybywa znacznie mniej. Oby tak dalej !!!
Trzymam kciuki..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-03, 06:44   #328
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
To będę pierwsza z marcowymi pustakami:

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
za denko

fajny ten krem z Orientany, tez mam w kolejce...

Obejrzalam film Still ALice- bardzo dobry, zmusza do refleksji. Polecam.

Z dobrych wiadomosci to ze wyspy znajduja sie w 6tce regionow gdzie rzad byc moze wkrotce zniesie liczne ograniczenia jako ze zakazonych nie przybywa w szybkim tempie. Powoli odblokowuja sie oddzialy intensywnej terapii dla zarazonych wirusem w Hiszpanii a nowych pacjentow przybywa znacznie mniej. Oby tak dalej !!!
Super
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-03, 06:48   #329
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

dzień dobry
jakoś na tym hołm ofisie mam tyle roboty że nie wyrabiam ale trzeba się cieszyć bo w innych firmach na urlopy wysyłają, u mnie w sumie też zaczęli wysyłać tych którym zostało cokolwiek z zeszłego roku ja mam jeszcze kilka dni ale chciałam je trzymać na jakiś fajny urlop wreszcie no ale na razie mi nic nie mówią więc się nie wychylam, może o mnie zapomną

Cansada codziennie śledzę info o Hiszpani i przerażona jestem ale dobrze że sytuacja się poprawia, mam nadzieję że niedługo wróci wszystko do jako takiej normy


no i generalnie trzymajcie się wszystkie ciepło!

kjd3 za denko
to i ja wrzucę wreszcie ale z przytupem - od początku roku bo jakoś tak nie wrzucałam chyba a zdjęcia robiłam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1583082338827.jpg (22,3 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20200202_174635.jpg (162,9 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20200202_174754.jpg (133,4 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20200202_174839.jpg (156,1 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20200402_195606.jpg (157,7 KB, 57 załadowań)
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-03, 07:13   #330
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Doberek.

Od dzisiaj Stylowe Zakupy z Twoim Stylem, jeśli ktoś jest w nastroju. A w Syforze lata rabat 20% z kodem PALMA, z gwiazdką, że szczegóły w regulaminie, więc pewnie ze standardowymi wyłączeniami.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-26 11:35:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:14.