Klub posiadaczek małych biustów!!! - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-18, 23:34   #901
rysiuniaaa
Rozeznanie
 
Avatar rysiuniaaa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 624
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

Cytat:
Napisane przez dartanianka Pokaż wiadomość
u Drzyzgi było bardzo pouczająco, każdej kumpeli z kompleksem małych piersi wysłałam smsa że leci teraz nasz temacik Masz rację, wyleczone z kompleksów Garbić się nie wolno, bo to zdrada dla naszych "malutkich" jeszcze je chować
dobrze od dzisaj nie marudze, ze mam male piersi..:P wyleczona z kompleksow, ale zartowac bede taka forma "rehabilitacji" ;D
ale musze sie przyznac, ze sie z lekka garbie, bo mi tak wygodnie;P ale bede sie starac to zmienic..

i ide spac bo padam.. dobranoc heh
__________________
matura 2009

dam rade..



rysiuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-18, 23:46   #902
dartanianka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z czterech ścian...
Wiadomości: 4 233
GG do dartanianka
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

Cytat:
Napisane przez rysiuniaaa Pokaż wiadomość
dobrze od dzisaj nie marudze, ze mam male piersi..:P wyleczona z kompleksow, ale zartowac bede taka forma "rehabilitacji" ;D
ale musze sie przyznac, ze sie z lekka garbie, bo mi tak wygodnie;P ale bede sie starac to zmienic..

i ide spac bo padam.. dobranoc heh

i ja się przyzbaję do zgarbionych nieco plecków, ale postaram się zwalczyć dobranoc, dobranoc
__________________
ślub 30.01.2010
Jula 08.04.2012
dartanianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-19, 00:04   #903
barbra88
Raczkowanie
 
Avatar barbra88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 264
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

miło mi, że zostałam.. ..miło przywitana

mój kompleks małych piersi..był kiedyś..wszyscy w podstawówce mi dokuczali, jak pewnie każdej z nas.. chociaż i tak nie tak mocno, ponieważ sama jestem cała malutka (156cm wzrostu?).. dla wszystkich zawsze byłam i będę małą mimo, że jest kilka dziewczyn (chociażby z liceum) które twierdzą, że są ode mnie wyższe mimo, że tak JUŻ nie jest

wracając do piersiątków..

mój chłopczyk (wybaczcie, że nie piszę TŻ - jakoś nie podoba mi się ten skrót), z którym jestem już 22mc i 2dni od zawsze mówił, że kocha je i że są piękne..miał wcześniej kilka "większych" dziewczyn (w sensie biustu) co mnie bardzo przyprawiało o kompleks..pamiętam jak bardzo bałam mu się pokazać pierwszy raz z tymi dwoma pieprzami (nazwa wymyślona przez mojego tatę, który notorycznie go nadużywa :P w celu dogryzania mi-przywykłam).. ale przełamałam się i nawet wczoraj (jak zawsze kiedy mnie widzi) całował je i mówił, że to jego największe skarby

tak na marginesie to drzyzga zapraszała mnie do tego programu..rok temu jako dziewczynę która nie ma kompleksów (miedzy innymi przez nastawienie do tych spraw swojego chłopaka, miałam namawiać "mało-piersiaste" do porzucenia kompleksów) - niestety programu nie zrealizowano.. i właśnie niedawno znowu dzwonili, ale coś im się pochrzaniło bo nadal myśleli, że mam ten kompleks..nie za bardzo chciałam tam jechać, bo nie chcieliśmy widzieć reakcji rodziców mojego chłopczyka na wiadomość, że już widział moje maluchy :P (sami w tym wieku lepsi nie byli :P)

tak dla wyjaśnienia.. kompleks mam cały czas..ale jest to kompleks rodzaju "fajnie by było mieć coś większego, ale tak też jest dobrze"..-bożeszzzz..wyszło jak jakaś głęboka sentencja :P

pozdrawiam

Edytowane przez barbra88
Czas edycji: 2010-01-05 o 00:37
barbra88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-19, 00:09   #904
cherry-lady
Wtajemniczenie
 
Avatar cherry-lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 523
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

Cześć dziewczyny! Późno już troszkę, ale na szczęście trafiłam na ten wątek.
Nie wyobrazam sobie miec chlopaka i jak to bedzie jak on ich bedzie chcial dotknac... Probuje sie wyleczyc z tego leku, chociaz szczerze mowiac mam ten krok za soba. Nie jestem juz z nim, on je uwielbial, jednak sama dalej nie moge sie z tym pogodzic. W mojej okolicy nie ma stanikow z malymi obwodami, w sklepach internetowych sa drogie, moglabym je kupic aby tylko pomoc moim malutkim, ale nie mam pewnosci czy bedzie dobry. Szlag mnie trafia, gdy w lato widze te dekolty z pieknymi piersiami. Ostatnio doszlam do wniosku, ze male wygladaja tak uroczo i dziewczeco... Ale ja chce takie srednie, one wygladaja zawsze dobrze...
cherry-lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-19, 00:15   #905
dartanianka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z czterech ścian...
Wiadomości: 4 233
GG do dartanianka
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

barbra88 więc gdybyś wystąpiła w tym odcinku Drzyzgi to oglądałybyśmy Ciebie, no no hmm... każdy ma jakies kompleksy ale jeśli one są tylko kompleksami typu "chciałabym... ale tak nie jest więc żyje się dalej". Mi się wydaje że do naszych piersiątek najbardziej mogą nas przekonać nasi przyszli/obecni (niepotrzebne skreślić) książęta z bajki Również pozdrawiam

Ja chyba też już palulu dobranoc
__________________
ślub 30.01.2010
Jula 08.04.2012
dartanianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-19, 19:31   #906
och
Rozeznanie
 
Avatar och
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 763
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

Ech, no to jest przykre mieć mały biust. Ja w największe kompleksy popadam przy koleżankach mojego TŻ, kiedy wychodzimy gdzieś razem. Ma takie trzy, które mają czym oddychać i oczywiście świadome tego zawsze wdziewają dekolt. Niestety, TŻ chcąc nie chcąc gapi się w to miejsce i to doprowadza mnie do szału...Wracając z takiej imprezy postanawiam sobie kupić jakiś super mega stanik powiększający i ściskający cycki, coby w moje też się gapił On też moje lubi, ale jestem pewna, że wolałby większe, wiadomo, że nie jakieś melony, ale taką miseczkę C, w sam raz...
och jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-19, 19:59   #907
dartanianka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z czterech ścian...
Wiadomości: 4 233
GG do dartanianka
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

Cytat:
Napisane przez och Pokaż wiadomość
Ech, no to jest przykre mieć mały biust. Ja w największe kompleksy popadam przy koleżankach mojego TŻ, kiedy wychodzimy gdzieś razem. Ma takie trzy, które mają czym oddychać i oczywiście świadome tego zawsze wdziewają dekolt. Niestety, TŻ chcąc nie chcąc gapi się w to miejsce i to doprowadza mnie do szału...Wracając z takiej imprezy postanawiam sobie kupić jakiś super mega stanik powiększający i ściskający cycki, coby w moje też się gapił On też moje lubi, ale jestem pewna, że wolałby większe, wiadomo, że nie jakieś melony, ale taką miseczkę C, w sam raz...
ale jeśli Twój TŻ mówi że jemu odpowiadają Twoje "malutkie" więc czym się przejmować, przecież on głównie jest z całą Tobą a nie z jedną Twoją zęścią głowa do góry
__________________
ślub 30.01.2010
Jula 08.04.2012
dartanianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-19, 20:59   #908
blue _eyes
Zadomowienie
 
Avatar blue _eyes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 430
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

Trzeba sie cieszyć z tego co sie ma bo moglo by wogole nie byc i co wtedy A ja dzisiaj kupilam taki taniuski stanik z tych chinskich. Na karteczce bylo 32/70, a na metce przy staniuki 70B Dopiero w domu to zauwazylam. Stanik jest bez zadnych push up'ow i lezy nawet dobrze, a moj biust bardziej mi sie podoba w nim niz w tych z gabeczkami. Wogole ostatnio najczesciej te chinskie 32/70 sa na mnie za male, a ten okazal dobry. Myslalam ze oni nie robia wiekszych niz miseczka A.
__________________





blue _eyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-19, 21:26   #909
dartanianka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z czterech ścian...
Wiadomości: 4 233
GG do dartanianka
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

70B dowartościowuje jeśli pasuje. Może trzeba sobie pozmieniać litery na metce, od razu będzie lepiej, z literki A na literkę B
__________________
ślub 30.01.2010
Jula 08.04.2012
dartanianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-19, 21:55   #910
blue _eyes
Zadomowienie
 
Avatar blue _eyes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 430
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

Cytat:
Napisane przez dartanianka Pokaż wiadomość
70B dowartościowuje jeśli pasuje. Może trzeba sobie pozmieniać litery na metce, od razu będzie lepiej, z literki A na literkę B
Prawde mowiac chinskie rozmiarowki sa zanizone. 70 B napewno nie mam, ale A tak. Zreszta powinnam nosic 65A-B...
__________________





blue _eyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-19, 22:07   #911
och
Rozeznanie
 
Avatar och
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 763
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

Cytat:
Napisane przez dartanianka Pokaż wiadomość
ale jeśli Twój TŻ mówi że jemu odpowiadają Twoje "malutkie" więc czym się przejmować, przecież on głównie jest z całą Tobą a nie z jedną Twoją zęścią głowa do góry
Dziękuje za miłe słowa
Wiem, że TŻowi to nie przeszkadza. Tylko kiedyś, jak byłam sama nie miałam kompleksów na punkcie biustu, a nabrałam ich będąc z facetem;P Ale to wszystko przez te panienki, o których pisałam wcześniej. Denerwuje mnie to po prostu, że one takie dekolciaste;P i że TŻ na to patrzy. Zazdrośnica ze mnie
Ale mam plan, kupię sobie dobry stanik.Ostatnio kupiłam jeden taki za 20 zł, cudnie w nim biust wygląda i o rozmiar większy, ale ma koronki, które prześwitują pod bluzką...i z tego powodu nie nadaje się pod większość ubrań. Chociaż z drugiej strony tak się zastanawiam (skoro już poruszyłam tema staników ) że przecież większość biustonoszy ma koronki i to nieraz bardzo fikuśne, i jakoś to kobiety noszą pod bluzkami...Malo tak naprawdę jest biustonoszy gładkich, większość ma jakieś udziwnienia.
Mi się marzy taki markowy push-up, zbierający biust do środka, ale to tylko kwestia marzeń bo kaski nie ma Chyba kupię bazarkowy zastępnik
och jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-19, 22:12   #912
blue _eyes
Zadomowienie
 
Avatar blue _eyes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 430
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

Cytat:
Napisane przez och Pokaż wiadomość
Dziękuje za miłe słowa
Wiem, że TŻowi to nie przeszkadza. Tylko kiedyś, jak byłam sama nie miałam kompleksów na punkcie biustu, a nabrałam ich będąc z facetem;P Ale to wszystko przez te panienki, o których pisałam wcześniej. Denerwuje mnie to po prostu, że one takie dekolciaste;P i że TŻ na to patrzy. Zazdrośnica ze mnie
Ale mam plan, kupię sobie dobry stanik.Ostatnio kupiłam jeden taki za 20 zł, cudnie w nim biust wygląda i o rozmiar większy, ale ma koronki, które prześwitują pod bluzką...i z tego powodu nie nadaje się pod większość ubrań. Chociaż z drugiej strony tak się zastanawiam (skoro już poruszyłam tema staników ) że przecież większość biustonoszy ma koronki i to nieraz bardzo fikuśne, i jakoś to kobiety noszą pod bluzkami...Malo tak naprawdę jest biustonoszy gładkich, większość ma jakieś udziwnienia.
Mi się marzy taki markowy push-up, zbierający biust do środka, ale to tylko kwestia marzeń bo kaski nie ma Chyba kupię bazarkowy zastępnik
A ja odwrotnie. Zanim nie bylam z tezetm mialam komplkesy potem juz nie Tzn. dalej czasami ponarzekam, my kobiety juz tak mamy
__________________





blue _eyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-19, 22:22   #913
och
Rozeznanie
 
Avatar och
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 763
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

Cytat:
Napisane przez blue _eyes;
7286598]A ja odwrotnie. Zanim nie bylam z tezetm mialam komplkesy potem juz nie Tzn. dalej czasami ponarzekam, my kobiety juz tak mamy
Oj, mamy, mamy:P
Pewnie jakbyśmy miały większy biust, to narzekałybyśmy, że za duży

P.S. Zauważyłam, że ten tekst na niebiesko pod Twoimi postami idealnie pasuje do mnie Mam podobne cele
och jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-19, 22:27   #914
dartanianka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z czterech ścian...
Wiadomości: 4 233
GG do dartanianka
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

och nie ma za co miłe słowa zawsze są pomocne i prawdziwe

racja my kobietki poprostu uwielbiamy narzekać, ale to już nasz urok chyba
__________________
ślub 30.01.2010
Jula 08.04.2012
dartanianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-19, 22:40   #915
barbra88
Raczkowanie
 
Avatar barbra88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 264
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

powiem jedno..co by to było gdybyśmy wszystkie były idealnie jednakowe, jednakowe i idealne faceci stracili by popęd seksualny, a my? facetów :P musimy być różne, mniejsze, większe..bo inaczej nasi faceci znudzili by się całkiem kobietami i żadna by nie była piękna, bo wszystkie byłybyśmy takie same
barbra88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-19, 23:10   #916
och
Rozeznanie
 
Avatar och
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 763
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

Cytat:
Napisane przez barbra88 Pokaż wiadomość
powiem jedno..co by to było gdybyśmy wszystkie były idealnie jednakowe, jednakowe i idealne faceci stracili by popęd seksualny, a my? facetów :P musimy być różne, mniejsze, większe..bo inaczej nasi faceci znudzili by się całkiem kobietami i żadna by nie była piękna, bo wszystkie byłybyśmy takie same
...ale też nie zdradzali by nas dla seksu, bo po co skoro byśmy były takie same
[ale ja głupoty gadam;P chyba czas spać]
och jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-19, 23:16   #917
dartanianka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z czterech ścian...
Wiadomości: 4 233
GG do dartanianka
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

Cytat:
Napisane przez och Pokaż wiadomość
...ale też nie zdradzali by nas dla seksu, bo po co skoro byśmy były takie same
[ale ja głupoty gadam;P chyba czas spać]

chyba raczej by zdradzali bonie widzieli by różnicy w ideałach
no u mnie czas spać dawno naszedł
Dobranoc
__________________
ślub 30.01.2010
Jula 08.04.2012
dartanianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-19, 23:23   #918
och
Rozeznanie
 
Avatar och
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 763
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

Cytat:
Napisane przez dartanianka Pokaż wiadomość
chyba raczej by zdradzali bonie widzieli by różnicy w ideałach
Tysz prowda

Zatem idziemy lulu

Dobranoc wszystkim małobiuściatym!
och jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-12, 20:07   #919
SugarFinn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 116
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

Cześc wszystkim, jestem w sumie tu troche nowa(bo czesciej czytam niz pisze:P) ale tez zdecydowanie musze sie dopisac do klubu
Mam małe A, i ogólnie raczej kiepskie wymiary i kompleksy na tym punkcie... Mój TŻ nie narzeka ale i nie chwali wiec nie wiem jak to jest. No ale mam już plan pójsc do ginekologa-endokrynologa i zobaczyc co on na to poradzi...
SugarFinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-12, 22:29   #920
WaywordLady
Raczkowanie
 
Avatar WaywordLady
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 39
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

no co ja bede oszukiwac 'b'
WaywordLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 06:52   #921
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

Cytat:
Napisane przez SugarFinn Pokaż wiadomość
Cześc wszystkim, jestem w sumie tu troche nowa(bo czesciej czytam niz pisze:P) ale tez zdecydowanie musze sie dopisac do klubu
Mam małe A, i ogólnie raczej kiepskie wymiary i kompleksy na tym punkcie... Mój TŻ nie narzeka ale i nie chwali wiec nie wiem jak to jest. No ale mam już plan pójsc do ginekologa-endokrynologa i zobaczyc co on na to poradzi...
Jesteś pewna tego A? Jak rozumiem mówisz o 60A?
Zmierz się i wpisz wynik tu:
http://www.atlastravel.nazwa.pl/mariska/
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 12:52   #922
SugarFinn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 116
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

Cytat:
Napisane przez agta85 Pokaż wiadomość
Jesteś pewna tego A? Jak rozumiem mówisz o 60A?
Zmierz się i wpisz wynik tu:
http://www.atlastravel.nazwa.pl/mariska/
dzieki za link Agata, przy pierwszej okazji polece do sklepu sprawzić bo nie chce mi sie jakos wierzyc, byloby fajnie
ale to dziwne zmierzyłam sie i wyszło mi pod 73, w 83 (choć z 2 cm wiecej jest pewnie bo przed okresem), ale wyszedł mi rozmiar polski 65D. Ja już nic teraz nie wiem... Powiedzmy że będe chciała kupić stanik w H&M to jaki mam wybrać rozmiar? ten brytyjski 70B?
SugarFinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 18:24   #923
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

Ja bym radziła unikać H&M, ale to tylko moja subiektywna opinia. Spędziłam tam kiedyś sporo czasu (pewnie ze 2 godziny) mierząc ich staniki i nie znalazłam na siebie ani jednego. A moje wymiary nie są nietypowe. To zaledwie 66cm pod biustem i 85cm w biuście (angielski rozmiar 60E).

Przy Twoich wymiarach radzę szukać 65D - informacje na temat tego gdzie znajdziesz taki rozmiar są na lobby małobiuściastych, ewentualnie w wątku: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=242629

70B będzie dobre w bardzo niewielu bardzo ścisłych modelach - H&M produkuje raczej rozciągliwe staniki więc one odpadają.
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-24, 13:31   #924
Babydream
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 92
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

sprawdzilam to i wyszlo mi polskie 70C. chodze teraz dumna jak paw. ale co z tego w moim miescie kupic stanik ktory ma pod biustem 70 jest prawie niemozliwe, juz nie wspomne o tych bidulkach co maja 65. raz udalo mi sie kupic taki, ale kosztowal majatek. a z tymi bazarowymi to jest tak: jak jest dobry pod biustem to za male miseczki, a jak miseczki dobre to jest za luzny. i nawet jak juz cos kupie za te 10 czy 12 zl to i tak nie jestem zadowolona.

a, czy przyjmiecie mnie do klubu z moim 70C? mam 172 wzrostu i naprawde u mnie wygladaja jak miniaturki piersi
Babydream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-24, 13:36   #925
significant
Rozeznanie
 
Avatar significant
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Vice City.
Wiadomości: 500
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

Teraz mega pocieszające zdanie, dla wszystkich dołujących się:
Na mniejszym biuście ubrania lepiej leżą :P
significant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-24, 13:57   #926
Babydream
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 92
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

i drugie pocieszajace zdanie: wasze piersi dlugo pozostana piekne. oto przyklad: 3 lata temu urodzilam dziecko a moje piersi pozostaly jedrne mimo dlugiego karmienia piersia, za to moja przyjaciolka ktora nosi 80D po urodzeniu dziecka placze ze wstydzi sie przed chlopem rozebrac bo ma flaki do pepka
Babydream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-24, 14:13   #927
TheHeartBroken
Raczkowanie
 
Avatar TheHeartBroken
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 220
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

achh Ja wcale piersi nie mam nosze staniki powikszajace ale co to bedzie jak przyjdzie jechac nad morze? płaskośc ;((
TheHeartBroken jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-24, 14:21   #928
dartanianka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z czterech ścian...
Wiadomości: 4 233
GG do dartanianka
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

Cytat:
Napisane przez TheHeartBroken Pokaż wiadomość
achh Ja wcale piersi nie mam nosze staniki powikszajace ale co to bedzie jak przyjdzie jechac nad morze? płaskośc ;((
Tak jak ja Tylko nad morze nie pojadę, szans nei mam, no ale u mnei na plażę też nie wyjdę, z czym do ludzi

ostatnio coś mnie rozśmieszyło,coś takiego znalazłam "z tyłu plecy z przodu plecyP.B. stworzył Cię dla hecy" zabawne, mnei to śmieszy, no ale dołować się nie mam zamiaru jestem jaka jestem i trzeba polubić siebie chyba
__________________
ślub 30.01.2010
Jula 08.04.2012
dartanianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-24, 14:26   #929
Babydream
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 92
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

dartanianka widze ze chcesz przytyc, wiec jak przytyjesz te 7 kg to i cycuszki ci urosna
Babydream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-24, 14:33   #930
dartanianka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z czterech ścian...
Wiadomości: 4 233
GG do dartanianka
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

Cytat:
Napisane przez Babydream Pokaż wiadomość
dartanianka widze ze chcesz przytyc, wiec jak przytyjesz te 7 kg to i cycuszki ci urosna
Tylko przytuć jest tak trduno jak zjeść żywego jeża, a schudnąć tak łatwo Ale staram się i narazie brak efektów
Dzięki za pocieszenie, zobaczymy jak przytyję
__________________
ślub 30.01.2010
Jula 08.04.2012
dartanianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-23 13:24:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:17.