Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-23, 07:54   #2851
minia99
Zadomowienie
 
Avatar minia99
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 1 346
Send a message via Skype™ to minia99
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

Anula życzę udanego humoru zatem i poprawiania go bez wyrzutów sumienia .
A historia z kupą , wszyscy boki zrywają, szkoda, że pisząc nie potrafię oddać tego w jaki sposób moje dziecko darło się na całe gardło....
EDIT: UPS ale wyrodnie to zabrzmiało...

Edytowane przez minia99
Czas edycji: 2009-02-23 o 08:02
minia99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 09:14   #2852
kasia_mw
Zadomowienie
 
Avatar kasia_mw
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 758
GG do kasia_mw Send a message via Skype™ to kasia_mw
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

hej, dawno nie pisałam
Moje dziecko ma ostatnio fazę zdmuchiwania świeczek. Mam 3 w łazience i przy kąpieli mus je pogasić, nawet nie protestuje przy myciu włosów. Gorzej u babci, bo jak tam pojedzie to babci nie daje żyć, ma kilka w salonie, pozbadł ją okrutnie, ciąga ją gdzie tylko zechce. Babcia najlepszy kumpel do zabawy samochodami, do chodzenia po schodach i jeszcze inne.
My jak poszliśmy w sobotę we troje na dwór, a ja chciałam odśnieżyć odrobinę przed domem, mąż rzucił mnie śnieżką to mu oddałam śniegiem z łopaty. Krzysiowi tak się to spodobało, że namawiał mnie do rzucania w ojca śniegiem nagarnianym na łopatę

mini Olivka jest niesamowita. A i zapomniałam napisać, że powaliła mnie historia z Wiciem i palcem środkowym, czy tam kciukiem i tym okłamywaniem przez CAŁE życie . Krzysiowi śnieg nie przeszkadza, ale co się dziwić jak mu kupa nie przeszkadza to śnieg to pestka.

---------- Dopisano o 10:10 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

Zapomniałam napisać, że u eve i Oliwki wszystko OK. Oliwci wyrósł dopiero 6 ząbek, ale gada jak najęta. Jednak wali w pampersa.

---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 10:10 ----------

Fajne te pisanie posta pod postem, w końcu do edycji się nie będą czepiać.

---------- Dopisano o 10:14 ---------- Poprzedni post napisano o 10:11 ----------

A dziewczyny te które były na spotkaniu w Warszawie, wiecie, że dzisiaj mija nam roczek od poznania się osobiście . Wiem, bo jutro mam rocznicę przeprowadzki do nowego domku. Jak ten czas leci
Na spotkaniu były: anula z dziewczynkami, ajanna niestety sama, shemreolin z chłopakami, eve z mężem i Oliwką i ja oczywiście z chłopakami.
__________________
kasia_mw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 09:31   #2853
iwka2002
Wtajemniczenie
 
Avatar iwka2002
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wama
Wiadomości: 2 327
GG do iwka2002
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

Hejka!

Rozmrażam lodówkę, nie cierpię tego!!! Najpierw czekanie, potem mycie i układnaie ponownie tego wszystkiego, bllleeee.

Ponieważ moje przeziebienie się nasila to chciała żeby dzsiaj w nocy TŻ sam spał z Weronką i niestety.... o 3 pobudka i mega wycie za mamą "Maaaaaaaaaamuuuuuuuuuuuu uuusiuuuuuuuuuuuuuuuuu" + uciekanie z łóżka. MUsiałam wrócic.

miniu- zaczynam się zastanawiać na tym przyciskiem 'ignore' i chyba będę go w sobie szukać. Olivka udana jak zwykle!!

anula
- wow! udanego relaksowania na szopingu

kasiu- od tego są babcie i dziadkowie. Moiteż Weronkę strasznie rozpieszczają, a ponieważ widujemy się rzadziej niz raz na miesiąc to im na to pozwalam. Niech Werka ma troche laby

No i teraz histroia ode mnie. Werka się zakochała.
W soboty na angielski przychodzi do mnie Adam lat 15. Cały czas Werka mu znosi wszystkie najlepsze zabawki, usmiecha się zalotnie, łapie za nogę. A jak Adaś poszedł to było tylo "Agaś i Agaś, Agaś i Agaś". JA mówię "Lubisz chyba Adasia?", a Werka "Kociam go"- nie muszę chyba na nasze tłumaczyć. OMG!
__________________
Trzeba rzucić wyzwanie umiejętnościom dziecka,
jednak nie oczekiwać od niego doskonałości.
Erika Landau


.
iwka2002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 09:37   #2854
kasia_mw
Zadomowienie
 
Avatar kasia_mw
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 758
GG do kasia_mw Send a message via Skype™ to kasia_mw
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

iwka ty uważaj na nich, bo pomiędzy moimi dziedkami było właśnie 15 lat różnicy, no i byli małżeństwem tylko 53 lata (bo niestety dziadek miał już 40 jak się z babcią żenił)
__________________
kasia_mw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 10:35   #2855
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

Iwka nie mogę z Weroniki!! ładne rzeczy a co będzie później

Pola bawi się z moją mamą a ja o dziwo mogę pracować hura
__________________
Apolonia rośnie poza brzuchem od 03.09.2007'
Bruno dołączył do nas 28.02.2011'
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 10:56   #2856
iwka2002
Wtajemniczenie
 
Avatar iwka2002
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wama
Wiadomości: 2 327
GG do iwka2002
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

a ja włączyłam przycisk ignore i tak mnie Werka ciągnie za rękę, że mam już całe przedramię podrapane. Ale coś tam się sobą sama zajmuje. co chwile krzyczy jednak "juś, mam juś, wstawam" czyli kończ i odejdź od kompa.
__________________
Trzeba rzucić wyzwanie umiejętnościom dziecka,
jednak nie oczekiwać od niego doskonałości.
Erika Landau


.
iwka2002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 11:45   #2857
Anula123
Zakorzenienie
 
Avatar Anula123
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brwinów
Wiadomości: 8 556
GG do Anula123
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

Dziewczyny- dupa- zakupy się nie udały
Jak wychodziłam z Klaudią z domu, żeby ją zaprowadzić do teściowej to przyjechał Tż i mówi, że też jedzie do miasta to możemy razem A wiadomo, że z facetem to nie zakupy. Teraz siedzi w domu, ale po obiedzie chyba skoczy do pracy to ja wtedy sobie jeszcze śmignę do Garwolina

kasiu a ja byłam przekonana, że my się spotkałyśmy w marcu

iwka to uczuciowa ta Weroniczka
__________________
"In running, it doesn't matter whether you come in first, in the middle of the pack, or last. You can say, 'I have finished.' There is a lot of satisfaction in that."
-Fred Lebow, New York City Marathon co-founder
Anula123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-23, 11:49   #2858
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

czesc, mało pisze bo mi się nie chce
pozatym nie mam o czym

czekam na wiosnę i nadal walcze z chorobą (Adi czuje się lepiej) ja niestety tragicznie
__________________
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 11:56   #2859
minia99
Zadomowienie
 
Avatar minia99
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 1 346
Send a message via Skype™ to minia99
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

Cytat:
Napisane przez kasia_mw Pokaż wiadomość
My jak poszliśmy w sobotę we troje na dwór, a ja chciałam odśnieżyć odrobinę przed domem, mąż rzucił mnie śnieżką to mu oddałam śniegiem z łopaty. Krzysiowi tak się to spodobało, że namawiał mnie do rzucania w ojca śniegiem nagarnianym na łopatę
no konkretnie uczysz Krzysia od małego
Cytat:
Napisane przez kasia_mw Pokaż wiadomość
mini Olivka jest niesamowita. A i zapomniałam napisać, że powaliła mnie historia z Wiciem i palcem środkowym, czy tam kciukiem i tym okłamywaniem przez CAŁE życie . Krzysiowi śnieg nie przeszkadza, ale co się dziwić jak mu kupa nie przeszkadza to śnieg to pestka.
no tym tekstem będzie nas zawsze Wicio bawił, ale dorasta już nam i nie jest juz tak wesoło

Cytat:
Napisane przez iwka2002 Pokaż wiadomość
miniu- zaczynam się zastanawiać na tym przyciskiem 'ignore' i chyba będę go w sobie szukać. Olivka udana jak zwykle!!
polecam u nas rewelacyjnie sie sprawdza
Cytat:
Napisane przez iwka2002 Pokaż wiadomość
No i teraz histroia ode mnie. Werka się zakochała.
W soboty na angielski przychodzi do mnie Adam lat 15. Cały czas Werka mu znosi wszystkie najlepsze zabawki, usmiecha się zalotnie, łapie za nogę. A jak Adaś poszedł to było tylo "Agaś i Agaś, Agaś i Agaś". JA mówię "Lubisz chyba Adasia?", a Werka "Kociam go"- nie muszę chyba na nasze tłumaczyć. OMG!
Wow, to Ty olej komunię i na wesele zaczynaj zbierać . Nasza kochana gaduła
Cytat:
Napisane przez Kancia Pokaż wiadomość
czesc, mało pisze bo mi się nie chce
pozatym nie mam o czym
czekam na wiosnę i nadal walcze z chorobą (Adi czuje się lepiej) ja niestety tragicznie
Kanciu tragiczny nastrój czy choróbsko Ci dopada Ale na wszystko życzę najlepszości i no szybkiego wybuchu wiosny, bo pusto tutaj bez Ciebie .
Ale głodna jestem a mam tylko wode i nie pomaga
minia99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 12:01   #2860
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

znów przynioslam jakiegoś wirusa w przychodni już mam dosyć, wyrywa mi płuca przy kaszlu. Generalnie mój nastrój wynika własnie z tych chorób 3 tygodni w domu i marudzącego dziecka. Jeszcze conajmniej z tydzien musze siedziec w domu załamka no
__________________
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 12:35   #2861
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

Kanciu bryy współczuję trzymaj się ...
ja właśnie zjadłam kogel mogiel (z wiejskich jaj ) po tej chorobie cierpię na permanentny głód źle mi z tym

Iwka oj przycisk ignor chyba u mnie nie wychodzi jakoś, ale sie stara

Anula a mnie sie najlepiej z małżem chodzi na zakupy
__________________
Apolonia rośnie poza brzuchem od 03.09.2007'
Bruno dołączył do nas 28.02.2011'
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-23, 12:45   #2862
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

Cytat:
Napisane przez Anula123 Pokaż wiadomość
lea a co brat robił,że tak się urządził?
wracał w środku nocy z kawiarni, z kumplem i koleżankami , oni lekko wstawieni, one trzeźwe.
Przechodzili obok innej knajpy, stała tam taka laska- taka wiejska ****a- lafirynda i rzuca tekst 'ale lalunie' , mój brat jej na to "spier..." i idą dalej, a ta głupia pita poszła do knajpy po swojego faceta i powiedziała, że mój brat i jego kolega ją zaczepiali i ją uderzyli! więc ten facet narąbany jak armata pobiegł za moim bratem i jego ekipą, naskoczył na niego od tyłu, przewrócił go i kopnął w twarz! i zwiał!
Brat pojechała na pogotowie nos nastwić, dziś poszedl do lelkarza po L4 i chyba pojedzie na policję to zgłosić, bo ma przeciez trzech świadków zdarzenia, i to on jest poszkodoawany. tylko on nie wie, czy to zgłosić, bo mu się nie chce potem po przesłuchaniach jeździć... ja bym takiemu gnojowi nie przepusciła.

Cytat:
Napisane przez iwka2002 Pokaż wiadomość
No i teraz histroia ode mnie. Werka się zakochała.
W soboty na angielski przychodzi do mnie Adam lat 15. Cały czas Werka mu znosi wszystkie najlepsze zabawki, usmiecha się zalotnie, łapie za nogę. A jak Adaś poszedł to było tylo "Agaś i Agaś, Agaś i Agaś". JA mówię "Lubisz chyba Adasia?", a Werka "Kociam go"- nie muszę chyba na nasze tłumaczyć. OMG!
to Ci Love Story.

Cytat:
Napisane przez iwka2002 Pokaż wiadomość
a ja włączyłam przycisk ignore i tak mnie Werka ciągnie za rękę, że mam już całe przedramię podrapane. Ale coś tam się sobą sama zajmuje. co chwile krzyczy jednak "juś, mam juś, wstawam" czyli kończ i odejdź od kompa.
Werka wymiata na cąłej lini.

Cytat:
Napisane przez Kancia Pokaż wiadomość
znów przynioslam jakiegoś wirusa w przychodni już mam dosyć, wyrywa mi płuca przy kaszlu. Generalnie mój nastrój wynika własnie z tych chorób 3 tygodni w domu i marudzącego dziecka. Jeszcze conajmniej z tydzien musze siedziec w domu załamka no
na apowrót do formy, do zdrowia, do humoru i do spacerków.

my zaliczyliśmy spacer, a teraz dziecię śpi.
a ja zmykam, o 14:00 mam korki.

do wieiczora.
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 12:48   #2863
iwka2002
Wtajemniczenie
 
Avatar iwka2002
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wama
Wiadomości: 2 327
GG do iwka2002
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

ooooooooo nieeeeeeeeeeeee zakupy z tżetem . On jest cierpliwy, ale w miarę i jak mamy trzeci raz wejść do tego same sklepu, bo "muszę coś sprawdzić" to robi się marudny. Tak więc anula- rozumiem w całej rozciągłości

kanciu- jak to nie masz o czym pisać??? o kupkach, zupkach i gorączce

Właśnie wydziałam Nataszę Urbańską jak fika w "jaka to melodia", on jest jeszcze w połogu chybano może ciut ciut po, a brzuch jak kaloryfer. Rany- przesadza.
__________________
Trzeba rzucić wyzwanie umiejętnościom dziecka,
jednak nie oczekiwać od niego doskonałości.
Erika Landau


.
iwka2002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 13:11   #2864
minia99
Zadomowienie
 
Avatar minia99
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 1 346
Send a message via Skype™ to minia99
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

Cytat:
Napisane przez Kancia Pokaż wiadomość
znów przynioslam jakiegoś wirusa w przychodni już mam dosyć, wyrywa mi płuca przy kaszlu. Generalnie mój nastrój wynika własnie z tych chorób 3 tygodni w domu i marudzącego dziecka. Jeszcze conajmniej z tydzien musze siedziec w domu załamka no
No dobrze, że chociaż wirtualnie do ludzi wychodzisz (mam oczywiście nas na myśli )
Cytat:
Napisane przez iwka2002 Pokaż wiadomość
ooooooooo nieeeeeeeeeeeee zakupy z tżetem . On jest cierpliwy, ale w miarę i jak mamy trzeci raz wejść do tego same sklepu, bo "muszę coś sprawdzić" to robi się marudny. Tak więc anula- rozumiem w całej rozciągłości

kanciu- jak to nie masz o czym pisać??? o kupkach, zupkach i gorączce

Właśnie wydziałam Nataszę Urbańską jak fika w "jaka to melodia", on jest jeszcze w połogu chybano może ciut ciut po, a brzuch jak kaloryfer. Rany- przesadza.
U mnie jak u Pati z zakupami, a nawet pójde dalej, ja nie potrafie zakupów bez TŻ-a robić .
iwka a może oglądasz stary odcinek
minia99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 13:17   #2865
iwka2002
Wtajemniczenie
 
Avatar iwka2002
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wama
Wiadomości: 2 327
GG do iwka2002
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

miniu- nie powtórka weekendowego, ale słyszałam,że ona ma straszne parcie na szkło
__________________
Trzeba rzucić wyzwanie umiejętnościom dziecka,
jednak nie oczekiwać od niego doskonałości.
Erika Landau


.
iwka2002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 13:20   #2866
kasia_mw
Zadomowienie
 
Avatar kasia_mw
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 758
GG do kasia_mw Send a message via Skype™ to kasia_mw
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

Ja zazwyczaj zakupy to też robię bez męża, nawet na spożywce marudzi. A jak już jesteśmy w centrum handlowym to ja łażę sama, a on siedzi na ławce, albo łazi po dziwnych sklepach. Za to jak ma sobie coś kupić to muszę zobaczyć, bo kupiłby pierwsze lepsze, aby mieć z głowy. No i mamy zawsze problem ze spodniami, bo dla mnie aż tak długich to zazwyczaj nie szyja, a dla niego krótkich . Mamy dziwne figury, a wzrost prawie identyczny. Pas nie ma się tak do długości jak powinien.

A co do Nataszy to bielizna robi swoje, a i te odcinki to nagrywają hurtowo i jakos tam dziwnie montują. Kiedyś to było tak, że publiczność dogrywali, a widownia miała puszczane wcześniejsze odcinki na ekranie. Wiem bo koleżanka była na widowni.
__________________
kasia_mw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 13:21   #2867
minia99
Zadomowienie
 
Avatar minia99
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 1 346
Send a message via Skype™ to minia99
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

przynajmniej ma dziewczyna motywację tez bym tak chciała
minia99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 13:24   #2868
kasia_mw
Zadomowienie
 
Avatar kasia_mw
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 758
GG do kasia_mw Send a message via Skype™ to kasia_mw
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

Krzyś wstał o 6 , a teraz śpi już ponad 3 godziny. A tu jeszcze spacer się szykował, bo przed jego drzemką to mi się nigdy nie chce.

---------- Dopisano o 14:24 ---------- Poprzedni post napisano o 14:23 ----------

Właśnie powstał i przyszedł do mnie
__________________
kasia_mw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 16:17   #2869
Anula123
Zakorzenienie
 
Avatar Anula123
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brwinów
Wiadomości: 8 556
GG do Anula123
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

Byłam na mieście z dziewczynami i z teściową. Pokupowałam sobie kosmetyków i alkohol na zakończenie dnia I Sylwii parę rzeczy do szpitala.
Właśnie siedzę z farbą na łepetynie, bo poprzednia farba jakoś beznadziejnie sie zmywała i miałam różne odcienie. A teraz już będzie się bez czapy do ludzi wychodziło to trzeba jakoś wyglądać

kanciu życzę Ci żeby szybko przyszła wiosna, żebyście wyzdrowieli i nie musieli siedzieć w domu. I żeby chandra minęła
Zresztą życzę to nam wszystkim

lea ja na miejscu brata to nie darowałabym facetowi

lece na małą kawkę jeszcze
__________________
"In running, it doesn't matter whether you come in first, in the middle of the pack, or last. You can say, 'I have finished.' There is a lot of satisfaction in that."
-Fred Lebow, New York City Marathon co-founder
Anula123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-23, 20:45   #2870
iwka2002
Wtajemniczenie
 
Avatar iwka2002
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wama
Wiadomości: 2 327
GG do iwka2002
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

to się rozpisałyście...

popatrzcie na czym ludzie potrafią robić pieniądze...3godziny odgłosu suszarki rewelacja dla przyszłej mamy... http://www.allegro.pl/item562781740_...natalne_h.html
__________________
Trzeba rzucić wyzwanie umiejętnościom dziecka,
jednak nie oczekiwać od niego doskonałości.
Erika Landau


.
iwka2002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 20:59   #2871
Xantia
Zakorzenienie
 
Avatar Xantia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Figloland
Wiadomości: 3 886
GG do Xantia
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

Witam Was po przerwie. Z zapowiedzią na następną .

Pracuję, pracuję, pracuję. Masakra. Nie mam czasu kompletnie na nic. Wszystko robię w biegu, najbardziej ubolewam nad tym, że w tygodniu Aluni nie widuję już prawie wcale. Trudno, trzeba zęby zacisnąć i przetrzymać. Weekendy chociaż jesteśmy razem. Następny spędzamy w Gdańsku, a w środę rano, 4 marca wylatujemy do GB , tam sobie odpocznę i nacieszę się wolnym. Odetchnę.

Kredyt na mieszkanie mam praktycznie załatwiony, czekam tylko w tym tygodniu na ostateczną decyzję sprzedających, czy akceptują moją cenę czy nie.

Alunia zdrowa, ostatnio pokazuje foszki , ale nadal jest grzeczna. Ważyłam ją dziś - po kąpaniu, przed jedzeniem - 13,80 kg. Mówi już praktycznie wszystko, "czyta" dużo książek - kupiłam jej ostatnio kilka fajnych.

Lecę spać, od jutra znów walka...
__________________


Szefowa wydziału ds. niemożliwych

Edytowane przez Xantia
Czas edycji: 2009-02-23 o 21:08
Xantia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 21:09   #2872
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

Cytat:
Napisane przez Anula123 Pokaż wiadomość

lea ja na miejscu brata to nie darowałabym facetowi
dziś byłam u rodziców, brat przejrzał dokładnie swoje ciało, oprócz złamanego nosa, wielkiej śliwy pod okiem ma kilka sińców na ciele, na karku plecach i udach.
rozmawiał ze znajomym policjantem, i jutro jedzie zglosić sprawę na policję.

a Maksiu dziś bawił sie chomikiem mojej siostry, wypuścił go z klatki nie umieliśmy gryzonia złapać, a Maksiu miał uciechę.

Cytat:
Napisane przez Xantia Pokaż wiadomość
Witam Was po przerwie. Z zapowiedzią na następną .

Pracuję, pracuję, pracuję. Masakra. Nie mam czasu kompletnie na nic. Wszystko robię w biegu, najbardziej ubolewam nad tym, że w tygodniu Aluni nie widuję już prawie wcale. Trudno, trzeba zęby zacisnąć i przetrzymać. Weekendy chociaż jesteśmy razem. Następny spędzamy w Gdańsku, a w środę rano, 4 marca wylatujemy do GD , tam sobie odpocznę i nacieszę się wolnym. Odetchnę.

Kredyt na mieszkanie mam praktycznie załatwiony, czekam tylko w tym tygodniu na ostateczną decyzję sprzedających, czy akceptują moją cenę czy nie.

Alunia zdrowa, ostatnio pokazuje foszki , ale nadal jest grzeczna. Ważyłam ją dziś - po kąpaniu, przed jedzeniem - 13,80 kg. Mówi już praktycznie wszystko, "czyta" dużo książek - kupiłam jej ostatnio kilka fajnych. j
Lecę spać, od jutra znów walka...
Xantia, miło Cię widzieć. nie pracuj tyle, bo się zajedziesz.
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 21:25   #2873
izuniak
Rozeznanie
 
Avatar izuniak
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 798
GG do izuniak
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

I ja witam się z wieczora

Xantia - toż to już pracoholizm. A ponoć mamy kryzys...

Lea - ja też bym g.....i nie darowała

Emcia zdrowa, zaczyna gadać, okłada siostrę pięściami i dokazuje jak mały łobuziak. Na spacerach porzuciła sanki na rzecz łopaty do odśnieżania Uwielbia na niej jeździć

Ja też byłam dzisiaj na zakupach w .. aptece internetowej. Wydałam 400 zł
__________________
22.12.2001 - Jagódka
14.07.2007 - Emilka
izuniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 23:16   #2874
ewa.nea
Zakorzenienie
 
Avatar ewa.nea
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 502
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

Melduję się na szybko, bo mąż chce usiąść do komputera
Cytat:
Napisane przez kropka241 Pokaż wiadomość
moja siostra ma w brzuszku dziewczynke
Gratulacje. Ala ma fajnie :0
Cytat:
Napisane przez dyta19 Pokaż wiadomość
Oliwka rośnie, czego nie mogę powiedzieć o jej czuprynie. W grudniu nauczyłam Oliwkę siusiać do nocniczka, szybko się nauczyła, w listopadzie przestałam karmić piersią . Oliwka mówi nie wiele i po swojemu powie,że chce kupkę , lub tata, mniam mniam,siku.
Jakieś 4 tygodnie temu zaczęła zauważać cień , i bała się , tak bardzo,ze ze
Przyznam,że ostatnio nawet mało przebywałam na naszym wątku,a to dla tego,że zabrałam się za czytanie sagi Zmierzch, potrzebne mi było coś tak fajnego i przyjemnego .

To tyle. Pozdrawiam Dziewczyny. staram się zaglądać .ale jesli chodzi o pisanie postów to trudno mi sie zabrać.
Brawa za nocniczek

Z pisaniem tez mam oststnio kłopoty.
Cytat:
Napisane przez iwka2002 Pokaż wiadomość
Dziewczynki czy Wasze dzieciaczki też mają rumiane policzki na spacerkach, moja Werka ma jak umalowane i moja Mam stwierdziła,że chyba ma odmrożone. NIe wydaje mi się, może ma takie krążenie.
Mikołaj tez ma czerwone poliki na spacerze. Ja zresztą też.
Cytat:
Napisane przez Patrilla Pokaż wiadomość
witajcie z rana Pola sie juz sama ubiera to nic, że między innymi w moje rękawice uciekamy na spacer i ranną kawkę do

Cytat:
Napisane przez minia99 Pokaż wiadomość
W końcu na całe gardło ryknęła "ciem kupa" ale krzyknęła to tak dłuuuugo i głośno jak nigdy, aż cisza się na sali zrobiła i wszyscy gały na nas. Ja lookam na Olivię a ona czerwona na buzi jak burak i ściska piąstki. TŻ ją złapał na ręce i uffff zdążyli . A jak wychodziliśmy to dostała kredki i kolorowanę dla "dzielnej dziewczynki"

Cytat:
Napisane przez iwka2002 Pokaż wiadomość
No i teraz histroia ode mnie. Werka się zakochała.
W soboty na angielski przychodzi do mnie Adam lat 15. Cały czas Werka mu znosi wszystkie najlepsze zabawki, usmiecha się zalotnie, łapie za nogę. A jak Adaś poszedł to było tylo "Agaś i Agaś, Agaś i Agaś". JA mówię "Lubisz chyba Adasia?", a Werka "Kociam go"- nie muszę chyba na nasze tłumaczyć. OMG!
Wow. Takie zaawansowane słownictwo już zna

Cytat:
Napisane przez Kancia Pokaż wiadomość
czesc, mało pisze bo mi się nie chce
pozatym nie mam o czym

czekam na wiosnę i nadal walcze z chorobą (Adi czuje się lepiej) ja niestety tragicznie
Bidulko, zdrowiejcie

A poza chorobą, to mogłabym napisać to co Ty.
[1=38c1d5d45cddcf54e3786f1 c4160e951215d24cd_5ff1091 60b8e8;11118171]wracał w środku nocy z kawiarni, z kumplem i koleżankami , oni lekko wstawieni, one trzeźwe.
Przechodzili obok innej knajpy, stała tam taka laska- taka wiejska ****a- lafirynda i rzuca tekst 'ale lalunie' , mój brat jej na to "spier..." i idą dalej, a ta głupia pita poszła do knajpy po swojego faceta i powiedziała, że mój brat i jego kolega ją zaczepiali i ją uderzyli! więc ten facet narąbany jak armata pobiegł za moim bratem i jego ekipą, naskoczył na niego od tyłu, przewrócił go i kopnął w twarz! i zwiał!
Brat pojechała na pogotowie nos nastwić, dziś poszedl do lelkarza po L4 i chyba pojedzie na policję to zgłosić, bo ma przeciez trzech świadków zdarzenia, i to on jest poszkodoawany. tylko on nie wie, czy to zgłosić, bo mu się nie chce potem po przesłuchaniach jeździć... ja bym takiemu gnojowi nie przepusciła.
[/quote]
Co za pinda głupia z niej.
Cytat:
Napisane przez izuniak Pokaż wiadomość
Emcia zdrowa, zaczyna gadać, okłada siostrę pięściami i dokazuje jak mały łobuziak. Na spacerach porzuciła sanki na rzecz łopaty do odśnieżania Uwielbia na niej jeździć

Ja też byłam dzisiaj na zakupach w .. aptece internetowej. Wydałam 400 zł
Chyba większość już jest rozgadana.

A Mikołaj takie tam swoje wyrazy tworzy

Byłam w koncu na łyżwach I to na dodatek z mężem. Po 20 latach jeszcze pamiętam jak się jeździ. I zaliczyłam tylko jeden upadek, nawet bezbolesny.
A poza tym kupiłam w końcu jeansy. Mąż mi wybrał Lubię z nim chodzić na zakupy (czasami ).

Zabrałam się za sprawdzanie prac klasowych. Ufff, ile jeszcze tego mi zostało....
__________________
W zamęcie myśli
upadam na samo dno
serca...
ewa.nea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-24, 06:54   #2875
Laurusia2007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 396
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

Witam z rana pierwsza

W Chorzowie dalej zima trzyma. Chodzę z Laurą codziennie do mojej mamy albo do teściowej. Laura szaleje, nawet na minutę nie usiądzie
Laura w ciągu ostatniego tygodnia rozgadała się na dobre, bardzo dużo już mówi, wszystko po nas powtarza, słucha co mówimy i powtarza. Fajnie mówi kręgle i kiri kiri (smakuje jej ten serek).
I cały czas woła babcie, tate, ciocie albo mnie do zabawy i mówi WSTAŃ i ciągnie za ubranie
Woła PIĆ, przynosi szklankę, sama pije i nie rozlewa.

Xantia super, że Ala zdrowa i rozgadana Widzę po jej wadze, ze lubi sobie zjeść, tak jak Laura.

lea to dobrze, że brat zgłosi sprawę na policji.
Też bym nie darowała takiemu

iwka serio interes życia z tymi płytami A Weronika z tym "kociam go" mnie rozbroiła.

Edytowane przez Laurusia2007
Czas edycji: 2009-02-24 o 07:01
Laurusia2007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-24, 08:00   #2876
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Thumbs down Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

X a juz sie zaczynałam martwić
Pola wyje staram sie włączyć ignora i jestem dzielna bo dziś wstałyśmy o 4 nie powiem żebym była szczęśliwa i wyspana ...
dobra miłego dnia milszego niż mój dziś popełnię morderstwo jakieś wryyyy
__________________
Apolonia rośnie poza brzuchem od 03.09.2007'
Bruno dołączył do nas 28.02.2011'
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-24, 08:25   #2877
iwka2002
Wtajemniczenie
 
Avatar iwka2002
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wama
Wiadomości: 2 327
GG do iwka2002
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

hejo!

Werka od rana 'mamusiu i mamusiu'- już mi nerwy puszczają, na siłę mi się na kolana ładuje gdziekolwiek przysiądę. Pewnie kiedyś za tym zatęsknię, jak będzie nastoletnia pannicą, ale dzisiaj mam dość. Nie wiem czy to na stałę czy chwilowe- taka córusia mamusi- to wykończyć może.

ewa
- a ja się boję jak mi jazda na łyżwach wyjdzie, wybieramy się z TŻetem od początku zimy, bo mamy fajne lodowisko w Ol.

Patrilla
- rozumiem,że Pola zarządziła pobudkę, powiedz Ty mi czy zielonkawe kupy u takich dzieci jak nasz to powód do lęku? Werci się nawet często w zieleni trafiają lub na raz w dwóch kolorach zieleń i pomarańcz np. /sorry za szczegółowy opis/. Brokułów i szpinaku raczej nie jada, więc to raczej nie zabarwienie od jedzenia.

lea- a to Ci historia z TWoim bratem, ja bym nie odpuściła. TAka zawzięta jestem, że teraz to sobie obiecałam,że jak sąsiedzi 2 pietra niżej imprezę zrobią to zgłaszam na policję i idzie sprawa do sądu.

kropka- zapomniałam chyba : fajną parka będzie Adi i kuzyneczka. Zobacz niedawno do Waszego ślubu było ponad rok, a jak to szybko zleciało. Coś mało piszesz, skrobnij częściej.

miniu- a ten wiadomy przcisk to Olivkę nauczył żeby sobie odpuszczała, jak długo to nauczanie jej trwało???Ja stosuję jeden dzień i jest cięzko, taka uparta bestia z Werki.


No potfoor zajął się sobą- to cud jakiś.
__________________
Trzeba rzucić wyzwanie umiejętnościom dziecka,
jednak nie oczekiwać od niego doskonałości.
Erika Landau


.
iwka2002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-24, 08:50   #2878
karolinqa23
Zadomowienie
 
Avatar karolinqa23
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: okolice Wodzisławia Śl.
Wiadomości: 1 917
GG do karolinqa23
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

Cytat:
Napisane przez iwka2002 Pokaż wiadomość

Patrilla
- rozumiem,że Pola zarządziła pobudkę, powiedz Ty mi czy zielonkawe kupy u takich dzieci jak nasz to powód do lęku? Werci się nawet często w zieleni trafiają lub na raz w dwóch kolorach zieleń i pomarańcz np. /sorry za szczegółowy opis/. Brokułów i szpinaku raczej nie jada, więc to raczej nie zabarwienie od jedzenia.
.
nikola też czasami ma zieloną kupę

idę zaraz na spacer bo mnie już w domu
cholera bierze
__________________
moja przygoda z wrappami i AC
Moje misiaczki







karolinqa23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-24, 09:26   #2879
Laurusia2007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 396
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

Dziewczyny minisia Was pozdrawia

Ja zaraz idę do mamy. Laura pobiega za kotkami

JA CHCE JUŻ WIOSNĘ!!!!!!!!
Laurusia2007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-24, 10:06   #2880
ewa.nea
Zakorzenienie
 
Avatar ewa.nea
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 502
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

Cytat:
Napisane przez iwka2002 Pokaż wiadomość
hejo!

Werka od rana 'mamusiu i mamusiu'- już mi nerwy puszczają, na siłę mi się na kolana ładuje gdziekolwiek przysiądę. Pewnie kiedyś za tym zatęsknię, jak będzie nastoletnia pannicą, ale dzisiaj mam dość. Nie wiem czy to na stałę czy chwilowe- taka córusia mamusi- to wykończyć może.

ewa- a ja się boję jak mi jazda na łyżwach wyjdzie, wybieramy się z TŻetem od początku zimy, bo mamy fajne lodowisko w Ol.


No potfoor zajął się sobą- to cud jakiś.
Z Mikołaja też się taka przylepa zrobiła. Ciągle klape mnie, że chce na kolana, podchodzi i całuje. Synuś mamusi zdecydowanie.
Ty później będziesz miała lepiej, bo matka z córką ma więcej wspólnego. A Mikołaj ze mną po sklepach raczej nie będzie chodził
Kurcze, moja mama ze mną tak dobrze miała (ma).

Nie dziwię się, że się boisz. Ja zanom wystartowałam spod bandy, to trochę czasu minęło Za rękę z kimś jest łatwiej. Maż mnie złapał i tak sobie jeździliśmy w kółko. Musimy to powtórzyć. Tylko, że nie mam kiedy, grafik napięty. Niby ferie, a ja zero czasu

Cytat:
Napisane przez Laurusia2007 Pokaż wiadomość
Dziewczyny minisia Was pozdrawia

JA CHCE JUŻ WIOSNĘ!!!!!!!!
Dzięki

Ja też chcę!!!


Miłego dnia
__________________
W zamęcie myśli
upadam na samo dno
serca...

Edytowane przez ewa.nea
Czas edycji: 2009-02-24 o 10:07
ewa.nea jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:38.