Oświadczył mi się po pół roku znajomości - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-07-20, 15:50   #121
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Oświadczył mi się po pół roku znajomości

Ja chcę tylko powiedzieć, że ślub to właśnie założenie rodziny czy przypadkiem w treści przysięgi na ślubie cywilnym nie ma czegoś tam w stylu "świadomy praw i obowiązków wynikających z założenia rodziny"? Nie trzeba dzieci, do definicji rodziny ;-)

Także sam właściwy ślub, to już jest poważna decyzja, zaręczyny to nie ma się co cykać, bo nie są żadnym prawnym zobowiązaniem a jedynie symbolicznym z pierścionkiem i nie ma co dumać i się martwić, co rodzice czy ktoś tam sobie pomyśli o tym, bo tak jak pisaliśmy wcześniej, można i latami być zaręczonym a wiele osób się zaręcza nie planując ślubu. I ja od swojej koleżanki słysząc taką nowinę o szybkich zaręczynach to pewnie i bym się zdziwiła, ale doradziła to co powyżej: że ze ślubem możesz poczekać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-20, 16:09   #122
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Oświadczył mi się po pół roku znajomości

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-20, 18:03   #123
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Oświadczył mi się po pół roku znajomości

Ale hryja o byle pierdołę

A co do tematu wątku. Nie uważam za dziwne zaręczać się nawet po mięsiącu znajomości, bo sam fakt zaręczyn nie ciągnie za sobą odpowiedzialności prawnej itd. Wolałabym jednak, żeby facet skonsultował ze mną zamiar oświadczyn i nie zaskakiwał mnie pierścionkiem. Dziwi mnie też pytanie osób postronnych typu kumpel czy powinno się przyjąć zaręczyny, a jeszcze bardziej, że osoby takie wypowiadają się tak kategorycznie (jak rzekomy kumpel). Dziwi mnie, że tłumaczysz dorosłego konia lat 24 (a nie 15), że ma prawo być niedojrzały i działać pod wpływem emocji, a nie zdrowego rozsądku. Poza tym nie wiem dlaczego osoba dorosła miałaby się bać powiedzieć krewnym o zaręczynach. Chyba, że to jakaś dysfunkcyjna rodzina i nie odcięło się pępowiny, ale jak nie... to twoje życie i nic im do tego.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-20, 18:16   #124
BirkinBag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-07
Wiadomości: 24
Dot.: Oświadczył mi się po pół roku znajomości

Typowa infantylizacja mężczyzn-bardzo powszechne zjawisko to jest.

24 Latka w dodatku swojego faceta traktuje Jak dzieciaka i tłumaczy głupie zachowania wiekiem

---------- Dopisano o 18:10 ---------- Poprzedni post napisano o 18:09 ----------

Sama tez nie lepsza, 28 lat boi siè trakcji rodzucow a ponoć taka dorosła

---------- Dopisano o 18:13 ---------- Poprzedni post napisano o 18:10 ----------

Według mnie obydwoje odwalają dziecinadę no i ok niech każdy robi co chce, tylko czemu ona usiłuje wszystkich przekonać jakie to dorosłe /poważne/na 100% uczycie. Myśle ze stad takie a nie inne reakcje na forum, a ona nie mize się z tym pogodzić. Z tego samego powodu boi się powiedzieć rodzicom -bo wie ze zareagują podobnie co forum

---------- Dopisano o 18:16 ---------- Poprzedni post napisano o 18:13 ----------

Chce sobie ponosić pierścionek żeby poszpanować a tu cały świat jej psuje zabawę xD
BirkinBag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-20, 18:25   #125
stussy
przyczajony tygrys
 
Avatar stussy
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 216
Dot.: Oświadczył mi się po pół roku znajomości

Możemy autorko w końcu wrócić do wątku ze się boisz powiedzieć rodzicom z niewiadomych przyczyn, zamiast pouczać wszystkich i się rzucać? Można? Bo wątek nie jest o zwracaniu uwagi dziewczynom które mówią ci prawdę wprost. Nie musisz nam matkować
__________________
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie.
Cholera jasna
Charles Bukowski

Taedium vitae
stussy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-20, 18:43   #126
maxymalistka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-07
Wiadomości: 55
Dot.: Oświadczył mi się po pół roku znajomości

Cytat:
Napisane przez stussy Pokaż wiadomość
Możemy autorko w końcu wrócić do wątku ze się boisz powiedzieć rodzicom z niewiadomych przyczyn, zamiast pouczać wszystkich i się rzucać? Można? Bo wątek nie jest o zwracaniu uwagi dziewczynom które mówią ci prawdę wprost. Nie musisz nam matkować
Ale prawdę, że rzekomo gardze ludźmi i się nabijam?
Czy zwrócenie komuś uwagi, że jego wypowiedzi, np.mówienie o rozmówcy w osobie trzeciej, są niekulturalne, jest rzucaniem się? Czy może jednak pewnych zachowań się po prostu nie akceptuje?
Przypomnę, że nie jestem na przesłuchaniu. Nie mam ochoty na zabawę ani moim, ani niczyim kosztem, a to wypytanie nie zmierza do wsparcia, które chyba jest ideą forum a nie, stop, głównym celem tu jest dogryzanie, w wieeeelu wątkach.
I nie oburzam się na prawdę - zobacz, że paranoja wypowiedziała swoje zdanie. Ale zobacz, w jaki sposób - kulturalny, bez podśmiewania się. Już napisałam - forma ma znaczenie.
Dla mnie wątek można zakończyć, jeśli admin tak uzna. Nie mam ochoty fundować komukolwiek taniej rozrywki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez maxymalistka
Czas edycji: 2021-07-20 o 18:45
maxymalistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-20, 18:55   #127
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Oświadczył mi się po pół roku znajomości

Wypowiadanie się o autorze wątku w trzeciej osobie jest typowe dla forów internetowych. Nie tylko Wizażu. Także nie wiem skąd takie oburzenie. Ostatnie lata pod kamieniem bez dostępu do Internetu spędziłaś?
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-07-20, 18:59   #128
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Oświadczył mi się po pół roku znajomości

Ten wątek ma potencjał, aby stać się perełką
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-20, 19:21   #129
maxymalistka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-07
Wiadomości: 55
Dot.: Oświadczył mi się po pół roku znajomości

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;88818485]Wypowiadanie się o autorze wątku w trzeciej osobie jest typowe dla forów internetowych. Nie tylko Wizażu. Także nie wiem skąd takie oburzenie. Ostatnie lata pod kamieniem bez dostępu do Internetu spędziłaś? [/QUOTE]W lepiance

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maxymalistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-20, 19:22   #130
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Oświadczył mi się po pół roku znajomości

Cytat:
Napisane przez maxymalistka Pokaż wiadomość
W lepiance

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W każdym bądź razie nie ma co tego traktować jak osobistą obrazę
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-20, 19:29   #131
maxymalistka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-07
Wiadomości: 55
Dot.: Oświadczył mi się po pół roku znajomości

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;88818538]W każdym bądź razie nie ma co tego traktować jak osobistą obrazę [/QUOTE]Osobistą? Nie, nie! Raczej jako pewne zjawisko, o którym też pisałam z jedną dziewczyna na priv - niektóre osoby, które wypowiadały się też tu, funkcjonują tak, że bezrefleksyjnie, dla rozrywki, przychodzą tutaj pohejtować, ponabijać się, podogryzać, nieważne komu, nieważne jak. Palcami pokazywać nie będę, dałam już blocka. Natomiast na zaczepki typu "no powiedz, powiedz" też nie zamierzam reagować To nie policja, a ja nie podejrzany

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maxymalistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-07-20, 19:33   #132
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Oświadczył mi się po pół roku znajomości

Cytat:
Napisane przez maxymalistka Pokaż wiadomość
Osobistą? Nie, nie! Raczej jako pewne zjawisko, o którym też pisałam z jedną dziewczyna na priv - niektóre osoby, które wypowiadały się też tu, funkcjonują tak, że bezrefleksyjnie, dla rozrywki, przychodzą tutaj pohejtować, ponabijać się, podogryzać, nieważne komu, nieważne jak. Palcami pokazywać nie będę, dałam już blocka. Natomiast na zaczepki typu "no powiedz, powiedz" też nie zamierzam reagować To nie policja, a ja nie podejrzany

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeżeli oczekujesz profesjonalnego podejścia to trzeba było iść ze swoimi rozterkami do psychologa/terapeuty. Za to się płaci. Tutaj ludzie gadają sobie dla rozrywki, często pewnie siedząc na toalecie albo w komunikacji miejskiej, wracając z roboty, w której mieli niezbyt udany dzień. Twoje żale są absurdalne.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-20, 19:41   #133
maxymalistka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-07
Wiadomości: 55
Dot.: Oświadczył mi się po pół roku znajomości

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;88818555]Jeżeli oczekujesz profesjonalnego podejścia to trzeba było iść ze swoimi rozterkami do psychologa/terapeuty. Za to się płaci. Tutaj ludzie gadają sobie dla rozrywki, często pewnie siedząc na toalecie albo w komunikacji miejskiej, wracając z roboty, w której mieli niezbyt udany dzień. Twoje żale są absurdalne.[/QUOTE]Ale to nie są żale. Mi naprawdę wisi, co osoby zablokowane klepią w klawiaturkę, bo nawet tego już nie przeczytam.
Powiem tak, między podejściem profesjonalnym a hejcikiem jest jeszcze szereg różnych zachowań.
Zastanawia mnie, co kieruje niektórymi osóbkami, że wybierają właśnie wylanie jadu.
Każdy miewa czasem nieudany dzień, ale jednak większość nie szuka okazji do pohejtowania w necie.
Każdy też czasem wyrazi się niefortunnie, ale to nie jest powód, żeby od razu wylać jad. Ja też mogłabym pojechać po kilku osobach, że robią błędy ortograficzne, ale... po co? Niby lepiej miałoby mi się zrobić od hejtu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maxymalistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-20, 19:54   #134
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Oświadczył mi się po pół roku znajomości

Cytat:
Napisane przez maxymalistka Pokaż wiadomość
Ale to nie są żale. Mi naprawdę wisi, co osoby zablokowane klepią w klawiaturkę, bo nawet tego już nie przeczytam.
Powiem tak, między podejściem profesjonalnym a hejcikiem jest jeszcze szereg różnych zachowań.
Zastanawia mnie, co kieruje niektórymi osóbkami, że wybierają właśnie wylanie jadu.
Każdy miewa czasem nieudany dzień, ale jednak większość nie szuka okazji do pohejtowania w necie.
Każdy też czasem wyrazi się niefortunnie, ale to nie jest powód, żeby od razu wylać jad. Ja też mogłabym pojechać po kilku osobach, że robią błędy ortograficzne, ale... po co? Niby lepiej miałoby mi się zrobić od hejtu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie mogłabyś, bo to niezgodne z netykietą forum. Tak jak wyciąganie informacji z innych wątków, żeby komuś dogryźć. Warto by przeczytać zasady zanim się zacznie forumowe wojenki.

Nadużywanie terminu hejt też jest problematyczne, bo dewaluuje prawdziwą mowę nienawiści (a nie takie dogryzki jak w twoim wątku). Naprawdę nie brzmisz jak osoba zdystansowana, tylko przewrażliwiona na swoim punkcie. Przynajmniej takie sprawiasz wrażenie, ciągle podkreślając jak masz to gdzieś, na przemian powtarzając frazesy o pluciu jadem
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-20, 20:09   #135
maxymalistka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-07
Wiadomości: 55
Dot.: Oświadczył mi się po pół roku znajomości

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;88818583]Nie mogłabyś, bo to niezgodne z netykietą forum. Tak jak wyciąganie informacji z innych wątków, żeby komuś dogryźć. Warto by przeczytać zasady zanim się zacznie forumowe wojenki.

Nadużywanie terminu hejt też jest problematyczne, bo dewaluuje prawdziwą mowę nienawiści (a nie takie dogryzki jak w twoim wątku). Naprawdę nie brzmisz jak osoba zdystansowana, tylko przewrażliwiona na swoim punkcie. Przynajmniej takie sprawiasz wrażenie, ciągle podkreślając jak masz to gdzieś, na przemian powtarzając frazesy o pluciu jadem [/QUOTE]Napisanie, że ktoś w wielu wątkach robi dogryzki raczej nie jest "wyciąganiem informacji" mogłam nawet strzelać, bo to oczywiste, że nie jestem wyjątkiem
Dlatego lepszym określeniem jest hejcik
Możesz myśleć, że jestem przewrażliwiona, w sumie możesz nawet myśleć, że jestem nienormalna, głupia, brzydka a nawet, że jestem zbiegiem z więzienia - nie znamy się, myśl co chcesz.
Natomiast pożywki do zabawy "no powiedz, powiedz" dawać nie bedę, z przekory
No i nie ja "zaczynam wojenki", bo nie ja tylko czekam, jak tu komuś dogryźć

Jak dla mnie możemy skończyć, bo na tematy osobiste nie zamierzam się wypowiadać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez maxymalistka
Czas edycji: 2021-07-20 o 20:10
maxymalistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-20, 20:16   #136
madzil
Rozeznanie
 
Avatar madzil
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 949
Dot.: Oświadczył mi się po pół roku znajomości

Autorko może wróćmy do tematu wątku

Czy rozmawiałaś z narzeczonym jak i kiedy chcecie wziąć ten ślub? Czy jesteście zgodni że na razie nie chcecie tego ślubu.

Dlaczego boisz się powiedzieć rodzicom o zaręczynach? Boisz się reakcji?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
madzil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-20, 20:22   #137
saab_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 502
Dot.: Oświadczył mi się po pół roku znajomości

Poprosiłaś o pomoc, którą otrzymałaś, większość z użytkowniczek wypowiedziało się w temacie, osobny był wątek pytania dlaczego Twój znajomy odradzał i dlaczego obawiasz się reakcji rodziców - to są osoby, które znają najlepiej Twoją sytuację, więc jeśli ktoś się zaagnażował w Twój temat to jasne, że chciałby być może znać cały kontekst sytuacji.
Masz Autorko bardzo zerojedynkowe, chyba też troszkę pretensjonalne podejście - albo albo, stąd większość komentarzy. W realnym życiu mam znajomych z dziećmi i bez, z kredytami i bez (czy tym którzy nie dostali mieszkania pozostaje tylko życie nomadów? ), mam znajomych, którzy ślub wzięli na Seszelach, bez świadków, więc mało tradycyjnie, ale o zgrozo zatrzymali się w hotelu all inclusive, co więcej, znajoma para co rok wraca do Egiptu, więc już bardziej typowo się nie da, ale po to żeby nurkować, bo są zafascynowani pływaniem po rafach, dziewczyna po każdej próbie jedzenia na mieście nie daje rady pod kątem wytrzymałości żołądka (taki klimat) - więc znów - bardziej swojskie jedzenie hotelowe to dla niej jedyna opcja. Gdzie umiejscowisz takie przypadki na swoim spektrum? To są sytuacje tylko z mojego otoczenia, a jest jeszcze milion innych sytuacji, bardzo spojrzeć szerzej, nie tylko dwubiegunowo, bo to niestety nawet nie przedstawia Ciebie w jakimś negatywnym świetle, ale sprawia, że przy reszcie wypowiedzi jesteś traktowana mniej poważnie. Mnie uderzyło pouczanie innych pod kątem braku kultury przy jednoczesnym przyznawaniu się do używania wulgaryzmów. I znów pewnie będzie: bo u mnie to podkreśla wyraz przekazu, a inni to ch.my No nie, rules are rules
saab_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-20, 20:27   #138
maxymalistka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-07
Wiadomości: 55
Dot.: Oświadczył mi się po pół roku znajomości

Cytat:
Napisane przez saab_ Pokaż wiadomość
Poprosiłaś o pomoc, którą otrzymałaś, większość z użytkowniczek wypowiedziało się w temacie, osobny był wątek pytania dlaczego Twój znajomy odradzał i dlaczego obawiasz się reakcji rodziców - to są osoby, które znają najlepiej Twoją sytuację, więc jeśli ktoś się zaagnażował w Twój temat to jasne, że chciałby być może znać cały kontekst sytuacji.
Masz Autorko bardzo zerojedynkowe, chyba też troszkę pretensjonalne podejście - albo albo, stąd większość komentarzy. W realnym życiu mam znajomych z dziećmi i bez, z kredytami i bez (czy tym którzy nie dostali mieszkania pozostaje tylko życie nomadów? ), mam znajomych, którzy ślub wzięli na Seszelach, bez świadków, więc mało tradycyjnie, ale o zgrozo zatrzymali się w hotelu all inclusive, co więcej, znajoma para co rok wraca do Egiptu, więc już bardziej typowo się nie da, ale po to żeby nurkować, bo są zafascynowani pływaniem po rafach, dziewczyna po każdej próbie jedzenia na mieście nie daje rady pod kątem wytrzymałości żołądka (taki klimat) - więc znów - bardziej swojskie jedzenie hotelowe to dla niej jedyna opcja. Gdzie umiejscowisz takie przypadki na swoim spektrum? To są sytuacje tylko z mojego otoczenia, a jest jeszcze milion innych sytuacji, bardzo spojrzeć szerzej, nie tylko dwubiegunowo, bo to niestety nawet nie przedstawia Ciebie w jakimś negatywnym świetle, ale sprawia, że przy reszcie wypowiedzi jesteś traktowana mniej poważnie. Mnie uderzyło pouczanie innych pod kątem braku kultury przy jednoczesnym przyznawaniu się do używania wulgaryzmów. I znów pewnie będzie: bo u mnie to podkreśla wyraz przekazu, a inni to ch.my No nie, rules are rules
Nie przeklinam przy obcych
To o "klasycznym związku" było tylko określeniem, do którego nie wiem czemu tak bardzo wiele osób się przyczepiło. Nijak nie uważam, że klasyczny związek jest lepszy bądź gorszy od nieklasycznego, po raz ostatni to powtórzę. To nie jest podejście zerojedynkowe, a zwykła, luźna wypowiedź. Dobrze wiem, że jest szereg opcji pośrednich.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maxymalistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-20, 20:39   #139
saab_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 502
Dot.: Oświadczył mi się po pół roku znajomości

Cytat:
Napisane przez maxymalistka Pokaż wiadomość
Nie przeklinam przy obcych
To o "klasycznym związku" było tylko określeniem, do którego nie wiem czemu tak bardzo wiele osób się przyczepiło. Nijak nie uważam, że klasyczny związek jest lepszy bądź gorszy od nieklasycznego, po raz ostatni to powtórzę. To nie jest podejście zerojedynkowe, a zwykła, luźna wypowiedź. Dobrze wiem, że jest szereg opcji pośrednich.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dlatego wg mnie to nie kwestia postrzegania tego zjawiska jako pozytywnego czy negatywnego, tylko fakt, że coś takiego jak klasyczny związek nie istnieje
saab_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-07-20, 20:56   #140
maxymalistka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-07
Wiadomości: 55
Dot.: Oświadczył mi się po pół roku znajomości

Cytat:
Napisane przez saab_ Pokaż wiadomość
Dlatego wg mnie to nie kwestia postrzegania tego zjawiska jako pozytywnego czy negatywnego, tylko fakt, że coś takiego jak klasyczny związek nie istnieje
Być może było to po prostu użyte bardzo potocznie sformułowanie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maxymalistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-20, 20:58   #141
Nimve
Zakorzenienie
 
Avatar Nimve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zołzarium
Wiadomości: 3 698
Dot.: Oświadczył mi się po pół roku znajomości

Cytat:
Napisane przez maxymalistka Pokaż wiadomość
Nie przeklinam przy obcych
To o "klasycznym związku" było tylko określeniem, do którego nie wiem czemu tak bardzo wiele osób się przyczepiło. Nijak nie uważam, że klasyczny związek jest lepszy bądź gorszy od nieklasycznego, po raz ostatni to powtórzę. To nie jest podejście zerojedynkowe, a zwykła, luźna wypowiedź. Dobrze wiem, że jest szereg opcji pośrednich.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

A jednak wydźwięk Twoich wypowiedzi był bardzo pogardliwy. Dlatego się przyczepiło.
Nimve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-20, 21:04   #142
Monikaaa8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-06
Wiadomości: 103
Dot.: Oświadczył mi się po pół roku znajomości

Kolega Ci powiedział dlaczego ma takie zdanie o tych zaręczynach, czy po prostu chlapnął od tak i sobie poszedł?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Monikaaa8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-20, 21:05   #143
maxymalistka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-07
Wiadomości: 55
Dot.: Oświadczył mi się po pół roku znajomości

Cytat:
Napisane przez Nimve Pokaż wiadomość
A jednak wydźwięk Twoich wypowiedzi był bardzo pogardliwy. Dlatego się przyczepiło.
W którym miejscu? Może jakiś cytat?
Jeśli dla kogoś określenie "nie interesuje mnie klasyczny związek" jest pogardliwe, to ma niezłą wyobraźnię podobnie nie interesuje mnie posiadanie rudych lub blond włosów, tatuaże, wyprowadzka za granicę posiadanie psa.
Moje wypowiedzi były dużo grzeczniejsze niż wypowiedzi wielu innych osób w tym wątku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maxymalistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-20, 21:12   #144
Nimve
Zakorzenienie
 
Avatar Nimve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zołzarium
Wiadomości: 3 698
Dot.: Oświadczył mi się po pół roku znajomości

Cytat:
Napisane przez maxymalistka Pokaż wiadomość
W którym miejscu? Może jakiś cytat?
Jeśli dla kogoś określenie "nie interesuje mnie klasyczny związek" jest pogardliwe, to ma niezłą wyobraźnię podobnie nie interesuje mnie posiadanie rudych lub blond włosów, tatuaże, wyprowadzka za granicę posiadanie psa.
Moje wypowiedzi były dużo grzeczniejsze niż wypowiedzi wielu innych osób w tym wątku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

"Grzeczność" to nie wszystko.
Nimve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-23, 14:40   #145
maxymalistka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-07
Wiadomości: 55
Dot.: Oświadczył mi się po pół roku znajomości

Cytat:
Napisane przez Nimve Pokaż wiadomość
"Grzeczność" to nie wszystko.
Ale może wypadałoby ją zachować
Urojenia, że rzekomo gardzę "klasycznymi" związkami są tak bardzo z esicy wzięte, że musiałabym gardzić własnymi rodzicami.
Cóż.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maxymalistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-07-23 15:40:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:28.